Új privát üzeneted érkezett!

Mágnes!
Persze, hogy érdekel, nem felejtettem el az itt eltöltött hónapokat, közös izgalmakat, örömöket, szomorúságokat... Gyönyörű nagyfiú lett Bencéből, hihetetlenül nagy már!

Kép Kép

Egy gyermekért azt adjuk, ami mindennél drágább ezen a földön: a szeretetünket, az életünket.
Helen Thomson
dudorka
 
 


Basszus, nekem most esett le, hogy ki is vagy!!!! :oops: :shock: :lol:

Nem kaphatnánk képet?
Hogy vagytok???

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok, :lol:
Gyöngyi!

Nagyon szépek a csemeték :wink:

Mágnes!
Őrülök,hogy jobban van Anna.
Sajnálom,hogy még mindig nincs állás.
Nekem sincs.....


Dudorka!
Én tudtam,rögtön,hogy ki vagy :lol:
Meghallgattak az égiek :lol:
Naponta nézetem a blogodat hátha megint írsz,de nem.
Dóra gyönyörű csaj.Tiszta apja.
Kicsit szeretnék rólatok bővebben olvasni.
:lol:

Rólunk!

Nia 3.hete bölcsibe jár.Én ontóm a munkaerő piacot,de semmi.
Nem én vagyok a nyerő.
Új dizájn van a gyerekszobába,azért magamat nem hazudtolom meg.
A múlthéten balesetünk volt,összetörte a párom a kocsit.Mi is benne ültünk.Niának semmi baja nem lett.se a páromnak.
Én nem voltam bekötve.És lefejeltem az ülést,az orom bánta,de már rendben van.a kocsi sajna nem.
A párom volt a hibás.és ugye így nem fizet a biztosító.
Balatonon nyaraltunk nagyon jó volt
:lol:

BBilona!

Olyan gyönyörű a csajszid :lol:
Hogy vagytok???Többiek?

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 

 
 

Pár kép :lol: Kép Kép Kép

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


Reni:
igazi vigyorgós csajszid van!
Sajnálom, hogy nincs még állásod, de azzal vigasztalom én is magunkat, hogy nyáron uborkaszezon van, ősszel hátha sikerül majd...

Rossz volt olvasni a balesetet, őrangyalotok van, hogy nem lett semmi komoly baj!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes!
:) A lényeg, hogy leesett :D

Reni!
Sajnálom, hogy nem sikerült munkát találnod, lassan én is erre a sorsa fogok jutni, hamarosan kezdődik az ovi. Annak viszont örülök, hogy nem lett komolyabb bajotok a balesetben! Csodálatos nagylány lett Niából, kész hölgyemény! Iwiwen mindig leslek titeket (is)!

Rólunk!
Bogarintyó jól van, igazi nagylány, az összes ezzel járó jóval-rosszal. 25 hónap után búcsút mondtunk a szopinak, ami meglepően könnyen ment, de nekem néha nagyon hiányzik. Szép kerek mondatokban beszél, felesel, állandóan kérdez, magyaráz, tipikus lány, nem bírja befogni Július elsején azt mondta, nem kell neki pelus, azóta szobatiszta éjjelre-nappalra is. Elvileg februárban kezdi az ovit, de ez még nem 100%. Még mindig együtt alszunk, és nem is akarunk ezen változtatni, jó nekünk, ha ott van mellettünk. Csak úgy árad belőle a szeretet, és ezt most próbáljuk maximálisan kiélvezni. Kistesó nem lesz, maradunk hármasban.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dudorka 2010.11.23 15:05-kor.

Kép Kép

Egy gyermekért azt adjuk, ami mindennél drágább ezen a földön: a szeretetünket, az életünket.
Helen Thomson
dudorka
 
 


Te jó ég , mekkorát nőtt ez a lány!!! :lol:
Az első képen sokkal idősebbnek néz ki , nagyon tud pózolni!
Gyönyörű!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes!

köszi, a bókot is.Bence micsoda pali,igazi kis pasi.Nagyon meg rágcsálnám.

Dudorka!
Dóra kis modell.Édes vagy.Olyan jó olvasni róla.Biztosan jó dolga lesz az oviba.
nagyon szép kislány.
Nia már nagyon szereti a bölcsit.
Ő szeptembertől megy oviba.Nagyon jó dolga itt.
Ügyes hogy szobatiszta.
Mi se veszünk rég pelust.
Mintha Niáról írtál volna.Édesek ahogy folyamatosan beszélnek.
Ahogy felkel egyfolytában mondja a magáét.
A párom szerint olyan mint én.

:lol: Hová szeretnél menni dolgozni?
Mi is hármasban maradunk nem lesz tesó.
Decembertől viszem mükorcsolyázni. szeretném ha egy mozogna.
Imádtok ott lakni?

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


Reni!
Még nem tudom, hogy hova menjek dolgozni, de egyelőre nem idegeskedem rajta, mert az is lehet, hogy Bogarintyó nem kezdhet februárban. Jövő szeptember meg messze van… A műkorcsolya jó dolog, mi a tv-ben mindig nézzük, szeretem, szép, gyönyörű sport! Bogarintyó lovagolni jár, most is éppen valahol nyargal Apával, olyan ügyesen ül a lovon, imádja :) Házikót szeretjük, hamar megszoktuk, nem volt probléma a költözéssel. Ti miért maradtok hármasban? Ha jól, emlékszem ti is szeretettek volna kistesót… Olyan fura, ha látok babás vonalzót, kismamát, kisbabát, akkor azért facsar a szívem, de tudom, hogy ez a helyes döntés. Csak nagyon unom, hogy mindenki ezzel piszkál, mikor lesz, jön e már, miért nem, egy gyerek nem gyerek stb.

Mágnes!
Most olvastam, hogy Annát műtötték, de tényleg nagyon ügyesek voltatok mindketten! Olyan szép nagylány lett belőle is!

Katatáról tudtok valamit?

Kép Kép

Egy gyermekért azt adjuk, ami mindennél drágább ezen a földön: a szeretetünket, az életünket.
Helen Thomson
dudorka
 
 


Dudorka, de jó, hogy megint írtál! Nekem eltelt egy kis idő ( a fotókig), amíg rájöttem...
és hogy ment a szopi abbahagyása? addig cicin is aludt el? Lili imád szopizni, és még el sem tudom képzelni, hogy valaha abbahagyja...
Dóra nagyon szép kislány, mindig is az volt, és hihetetlen mennyit nőtt!

Reni, Nia nagyon édes, és nagyon csinos, mint mindig! Sajnálom a munkát, remélem majd ősszel több lehetőség lesz!

Mágnes, Bence is nagyot nőtt, a haja továbbra is fantasztikus :lol:

Gyöngyi, a gyerekek tündériek, nyaralásról is rakj képeket!

Mi jól vagyunk, Lili is rengeteget fejlődik, szavakat mond már, mindent megért, és nagyon cuki! 2 nap múlva megyünk 18 hónapos oltásra. Én nagyon szeretnék kistesót, de előtte még vissza kell mennem dolgozni, hogy kicsit rendbejöjjünk.

Kép
domo
 
 


Sziasztok csajok!

Életben. Még.........

Azt hittem hogy így másfél hónap gépmegvonás után teljesen és behozhatatlanul lemaradok, de nem, csak egy oldalt írtatok.
a
Dudorka!
Úgy örülök!!!!! Nagyon hiányoztál!!!!!!!!!!!
Dóra gyönyörű.

Mi közben voltun kétszer két hetet a balatonon, bár a balcsira nem túl sokszor mentünk le, mert a két fiú mellé egy fél hadsereg kellene hogy utolérjük őket. Ilkát még csak-csak megoldjuk, bár a szomszéd plédeket ő is simán bejárja.
Fiaim nőnek és nem tudom hogy törvényszerű-e, de egyre nagyobb kisördögök. Már tudom, hogy a kisebbik sem lesz piskóta. Mindenhova felmászik - asztal, lépcső. virágtartó - de lefelé még nem tökéletes a technikája. Ja és iszonyat akaratosak és őrült hangosan hisztiznek. Na jó, azért zabálnivalók ám, majd a jövő században teszek talán képeket is. Egyenlőre kiscsirkénkkel a legkönnyebb szót érteni. Még mindig csak cicizik eltekintve napi egy adag főzeléktől ami elfogyasztásához erőkaros szájnyitó vagy minimum kétfelvonásos zenés színdarab - anya előadásában - szükséges. Bezzeg a jégkrémhez meg a kenyérhez nyitja a száját. Sajna már vagy három hónapja nem alussza át az éjszakát és nappal is 20 perceket alszik csak, pedig van borostyán lánca, foga meg még mindig nincs. Viszont gyönyörűen ül, mászik, vagyis inkább kúszik és a járóka rácsnál fel akarja húzni a sonkás kis seggét - ő még nem tudja hogy daru kell hozzá.
Bébi szittyóm lelépett, mert folyamatos melót kapott, úgyhogy most így magunkban rongáljuk egymás idegeit. Most éppen itthon van apa, mert szombaton lesz a két törpörtyű keresztelője és nem tudom hol áll a fejem. Úgyhogy most így összeszedetlenül egyenlőre ennyi mindent sikerült rátok zúdítanom.
Pusza mindenkinek.

Ja, és a kölkök gyönyörűek!!!!!

tücsökbogár
 
 


pandiiiiii :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: juhhéj!!!!!! reménykedtem, hogy velünk leszel még :P :D :lol:
Dóra annyira szép!!! ezt már csak fokozni lehet!! csacsogás....hát igen...Lujzi is hajnalban kezd...alváskor végez :lol:
de örülök neked, nektek!!!!!!!!

csajok, bocsi, kicsit én is lelazultam :lol: na majd bepótolom!!

renim, Nius ne semmi, Lujzi még nem teljesen szobatiszta, pedig szeptembertől ovis lesz.., ott asszem nem mondom meg, mert fel sem veszik..
és imádom a loknikat :lol:
munka...nekem sincs..nem is értem ezt már, mi ezért jöttünk ide pécsről, ha tudom, hogy ez lesz, maradok a valagamon...

gyöngyike, olyan cuki lett Peti, Annád meg egy igazi hajasbaba, bocsi, hogy ezt írom, de gyönyörűséges a csaj!
gyöngyike, Lujzi szept.-től oviba megy, miket kell bevinni az oviba? tudsz segíteni?

mágnes, Bence tényleg ezerarcú, de ami még erősebben szembetűnő, igazi srác!

odry, hát neked sem fenékig tejfel..kitartást!!
mi most kicsit megint bizonytalankodunk...hova költözzünk, mit tegyünk...de csak eldől egyszer :lol:

tücsi, tudsz más bébiszityót keresni? nem lenne jó? elég nehéz lehet így neked..szorítok, hogy megoldódjon.

ilonkám, ez a lány egy igazi BABA! így is kell!! jó kis húsos a lelkem, imádnivaló :lol: te hogy vagy? éjszakák?

trin!!!! gyere!!! hogy vagy? Lotti???

tényleg mi lehet katatával.....


jányom kefíresen:
Kép

Kép
Kép
piciboris
 
 


Ilonám:
Boldog névnapot kívánok neked!


Lujzi is mekkorát nőtt már!!!

Kata sűrűn eszembe jut nekem is, nem tudom mi lehet vele, reménykedem, hogy egyszer visszajön közénk...

Na most megyek, mert a fiam ébredt, a héten 3 gyerekem van, sőt jövő héten is, mert barátnőm kislányát elvállaltam, szóval van dolog.. :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


ilonkám, én is sok puszit küldök neved napján! (köszi mágnes)

Kép
Kép
piciboris
 
 


na, megjövök, erre senki nincs :cry: hahóóóóóóóó!!!!!!????

Kép
Kép
piciboris
 
 


jajj még valami, gyöngyike! ha jól emlékszem, te vettél Annának-Petinek zsebes falvédőt? szeretnék Lujzámnak is ilyet, hol találom a neten? kössssssz

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!
Tegnap mi is hazajöttünk a nyaralásból.
Most csak röviden: Dudorka! Örülök, hogy visszajöttél és itt is nagyon szép Dórika!
Ági! Sajnálom Annának a műtétet, de igy legalább nem lesz annyiszor beteg.
Fiad nagyon nagyot nőtt és tiszta Anna.
Boriska! Jányod kefíresen is csodaszép!!
Mi csináltattuk a falvédőt valahol vidéken és föl postázta. Megpróbálom megtalálni, hogy ki volt és elküldöm a elérhetőségét. Talán vaterán találtuk, de nem 100%.
Reni! Nia is nagyon szép kislányka! Balesetet sajnálom. Még jó hogy semmi komolyabb bajotok nem lett.
Most hirtelen ennyi majd még jövök

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Boriska még kérdezted az ovodát. Ez mindenhol más.
Nekünk vinni kell p.zsepi, WC papir,szalvéta, folyékonyszappan. Ezeknél szólnak ha fogyóban vannak és akkor kell vinni.
És havonta 1-szer beírni magadat, hogy milyen gyümit,zöldséget viszel.
Ágyneműt,kéztörlőt és az öltöző szekrénybe ahol a pótruhákat tartod zsákot Ők adnak.
Nálunk igy van.
De az első szülőin szerintem majd el fogják mondani.
Reni! Ti Debrecenben laktok? (Bocsi ha már irtad).
Ott is voltunk a multhéten az állatkert-vidámparkban.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


köszi gyöngyike!!! akkor majd megvárom a szülőit, meglátjuk mit mondanak.

többiek???? lassan vége a nyárnak..

Kép
Kép
piciboris
 
 


köszi lányok a köszöntést!

dudorka, az áldóját, nekem sok időbe telt mire leesett. Jó, h megint itt vagy! Dóra hatalmas változáson ment át, igen megnőtt, továbbra is szép kislány.

mágnes, 3 gyerek? Te sem bírsz magaddal, ha éppen nincs betegség, kórház, egyéb vállalsz egy újabb kölyköt. Bár a gyerekek biztosan élvezik.

reni, sajnálom h még nincs munkád, de ősszel jobba piac, talán sikeresebb leszel!

tücsökbogár, milyen volt a keresztelő? Katolikus, református?

Kingát is 22-én kereszteltük, rettentő élvezte. Nagyon érdeklődik, fel akar ülni, és igen közel vagyunk a forduláshoz is. Sajnos áttért az 1 éjszakai szopiról a 2-re, de a lényeg, h van még tejecske.

Mondjátok, mibe ülteti az ember az autóban a 4 hónapos gyerekét, ha már a bébihordó kicsi? Mindenhol azt olvasom, h minél tovább a menetiránynak háttal kell szállítani. Tisztára tanácstalan vagyok..., és már a babakocsiba is alig fér el, széltében- hosszában kitölti.
bbilona
 
 


ilonkám, jajj de jó!! kérek szépen keresztelős képeket ám :lol:
Lujzi is hamar kinőtte az amúgy 13kg-ig jó hordozót.., mi vettünk egy autósülést amit asszem 9 kg-tól lehet használni, igaz a kiló nem volt meg hozzá, csak majdnem, viszont méretben jó volt a szűkítővel, és persze így a hátsó ülésre raktam és menetirányban, Lujzit zavarta már a háttal ülés is.
Hány kiló Kinga?

többiek?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Ilonám:
Van olyan hordozó, amelyik 0-18 kg-ig használható, és menetiránnyal szemben ill. háttal is beköthető a gyerek! Bencének is ilyen van, mert hamar kinőtte a hordozót.
Nincs alapból minden márkájú ülésből, nekünk Römer Britax First Class van, és nagyon szeretjük, ebben elfér!
A 9 kilótól lévő azért nem jó, mert egyrészt nem tudod háttal bekötni, másrészt a kiképzése még nem jó a gerincének.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Ilonám!
Katolikus keresztelő volt. Andris nagyon figyelte a pap bácsit - aki mellesleg ugyanaz volt mint aki annak idején összeadott minket - és még mindig nagyon fiatal. Ilkánk szerencsére egészen a "locsolásig" aludt és csak aztán kezdett irgalmatlanul óbégatni. Persze biztosan én sem örültem volna, ha a legszebb álmomból arra ébredek, hogy nyakonöntenek, mert bizony ha már egyszer keresztelő, akkor nme is sajnálta a vizet a pap.
Ilka is kezdi nagyon rosszul érezni magát a hordozóban, jövő hónapra be is van ígérve neki a rendes ülés. Nálunk két römer van, a harmadiknak az a feltétele, hogy beférjen a kocsiba. De az is lehet, hogy Csabinak veszünk nagyobbat és az övét kapja Ilka.
Ja, az én 8 hónapos lányok kb akkora mint Kinga (7,5 kg). Viszont nagyon szépen ül, sőt maga is felül, mászik, hempereg és rengeteget dumál. Csak aludni nem szeret, de azt nagyon nem. Nappal is csak max 15-20 percet alszik egyszerre, éjjel meg ált 3-szor kel. Egyébként ő is még anyatejcis, meg egyszer eszik főzeléket.
Pillanatnyilag mindhárom kölköm náthás és köhög illetve roppant nyűgösek, ami rendesen borzolja az idegeinket. A héten apa is szabin van, de sajna nem orrszívást terveztünk programnak.
Hétfőtől ismét egyedül leszünk. Bár anyós nagyon aktivizálni akarja magát, de én nagyon nem akarom, úgyhogy holnap vár rám egy meggyőző beszélgetés.

Boris!
Még ha nagyon nehéz is, nem akarok másik bébiszittyót, mert a gyerekek nagyon kötődnek hozzá - illetve kötődtek és nem akarom, hogy két-három havonta mindig elveszítsenek valakit, akit megszeretnek.
Azzal vígasztalom magam, hogy ha még egy igen kemény évet kibírok, akkor jövő szeptembertől elvileg oviba megy Csabi, akkor könnyebb lesz itthon a kettő törpörtyűvel. (vagy a három beteggel....)

Pusza mindenkinek.

tücsökbogár
 
 


zel? renim? juci? domo? trin? pandi? és mindenki?????
merre vagytok?
ilonkám?

tücsi, hozol képeket a keresztelőről?
jajj értem is már a bébiszitteres aggodalmadat, persze én erre nem is gondoltam, hogy a gyerekeknek ez így nem jó.
hát akkor tartsál ki, hajrá tücsike!! jobbulást a babóknak!

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!

Jó látni ezt a sok szép gyermeket!!! Majd én is küldök Borisnak képet a srácokról!

Dudorka!
Nagyon jó, hogy újra itt vagy! Dóri csodaszép....mindig is az volt :lol:
A jót könyen szokja az ember :wink: mi is szeretünk a házban és a gyereknek meg nagyon jó a kert. Gondolom Dóri is imádja!?
Sok hülye van.... értem azokra, akik olyan kérdéssel zaklatnak, mint a tesó. Ahol egy van ott azért, ahol egyneműek azért és sorolhatnám, de mindenkinek a magán ügye.
Mégegyszer Üdv újra!!!

Mi jól vagyunk és probáljuk kihasználni az utolsó jó napokat, mert lassan itt az ősz.
Dávid ját oviba és nagyon élvezi. Az ovonánik dicsérik, hogy nincs vele gond. Szerdától ott marad egész napra. Szó szerint azért sír, hogy nem ehet ott és nem aludhat a többi gyerekkel...
Bálint is jól el van az ovisok közt, de szemmel tart... majd szept végén elkezdjük a bölcsibe járást, de csak alkalmanként 1órára, hogy szokja a környezetet és főleg a gondozónénit.

Reni!
Körmösként dolgozól? Vállalkozásban, vagy alkalmazott ként? Én eddig 2 üzletet csináltam és amikor nyitottunk, mindig szorólapoztunk és kedvezményt adtak a lányok, ha vissza hozta a lapot. jöttek vele rendesen. A mi körmösünk sokmindent kihagy, mert nincs ideje és kedve.... pl. sokaknak hiányzik a talpmasszázs, vagy régebben csinált parafinos kézápolást, azt is szerették. Csak 1-2 tipp....hátha segít.

Boris!
Küldenék a srácokról képet, feltennéd őket!?
Veletek mi a helyzet? Oké,hogy most agyalás van a költözéssel, de más??? Munka? Család?

Mágnes!
Sajnálom, hogy a párodnak még nincs munkahelye, de remélem kitartotok és hamarosan talál!

Ilona!
Képet a lányról!!! Mekkora, hogy már nem fér bele a hordozóba.
Én a bálintnál olyat vettem, amit lehet dönteni. Tehát ül és fekszik is benne. A Dávidnál sima ülőset vettünk és szegény ha elaludt a feje nem volt stabil és mindig ott ültem vele, hogy tegyek valamit alá. A Bálintnál már ezért vettünk állíthatót és jobb. A lánykát meg vinni és bele ültetni, hogy biztos jó legyen
:D

Tbogár!
Te is rég raktál képet a 3 gyermekről. minden elismerésem Nektek, elképzelni sem tudom hogyan bírod. Én a 2 gyermektől teljesen úgy érzem magamat, mintha 20 évet öregedtem volna :?

Gyöngyi!
Örülök, hogy jó volt a Balcsin. mi is voltunk életünkben elöszőr 4 - ben és én jobban elfáradtam, mint itthon.... ANNA sokat változott és mind ketten szépek!

Szép napot mindenkinek!

Odry

Kép

Kép
odry
 
 


odry srácai:
Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
piciboris
 
 


odry, milyen szépek, majd kicsattannak!

mágnes, köszi utánanézünk. Ami a Jané babakocsihoz van az bizony felültetné, de ő még azt nem tudja. Szép is lenne mózesből, ülésbe.
Egyébként nem vennék újra ilyen kocsit, szívem szerint (ha apa nem szeretné ennyire) gyorsan el is adnám.

boriska, Kinga 8kg felett tart valahol kicsivel, hó elején megyünk mérni. Képek lesznek még én sem láttam őket.
Nálatok valami reménytkeltő újság?

tücsökbogár, akkor kitartás a köv. 1 évre! Ugye milyen ügyesek, szuper kislány Ilka is, h ilyen szuperül bírta.

zel, nálatok mi újság?
bbilona
 
 


domo, és mikor kell visszamenned dolgozni? Bölcsőde lesz belőle, vagy kivárod a 3 évet?

trinky, mi van az átváltozással, hogy sikerült? Fertő-tó túra?

tücsökbogár, húha már átaludta és abból lett 3 ébredés, a nemjóját, ez igazán nem szép tőle. Remélem az ördögpalánták már jobban vannak!
bbilona
 
 


Ilona!
Remélem, hogy nálatok nem így lesz, de Ilka bizony 2 és 5 hónapos kora között átaludta az egész éjszakát. Én pedig mosolygós és kisimult voltam - legalábbis a jelenlegi állapotomhoz képest. Aztán egyszer csak egyszer kelt, aztán kétszer, és így tovább. Ma éjjel pedig szinte végig nyüszögött, fél óránál többet nem tudott egyhuzamban aludni. Én a fogára gondolok, mert még mindig nincs neki. Szóval azért ez így elég strapás. Igaza van Odrynak, sokszor én is úgy érzem, hogy több évtized robogott keresztül rajtam az elmúlt 2 évben.
És nem tudom milyen nátha ez, de még mindig dől belőlük a cucc, pedig az orrszívás továbbra is horror.

A balcsizással is egyetértek. A kölkök nagyon élvezték, de én százszor jobban elfáradtam - már ha lehet.

Szívesen tennék képeket, csak valaki szóljon a kölkeimnek, mert nekem nem hiszik el, hogy kéne nekem is egy kis idő.

tücsökbogár
 
 


Sziasztok lányok,

én is előkerülök már. Örülök, hogy végre feléledtünk.

Dorka anyukája :D gyönyörű lány Dóri. Olyan jó, hogy jelentkeztél. Ne is tűnj el légyszi. Inkább tegyük át a székhelyünket valami zárt topikba ha úgy jobb neked.

Borisom, Lujzi is csodanő lett. Nagyot nőtt. Mi a helyzet veletek? Már a Balatonnál laktok?

Ági, Bence nagyon pasis. Nagyon tetszik a sérója. Jóképű (
:D sosem írtam még le ezt a szót)
fickó lesz belőlle. Ahogy nagytatim mondaná a lányok benzint fognak pisilni utána. :lol: :lol:
A férjed hol szeretne dolgozni? Nézzétek végig a minisztériumok honlapját is hátha van valami.
Anna hogy van?


Odry, neked mindjárt két ilyen helyes fickód van. Bálint hatalmasat nőtt.

Ilonám, édes lehet Kinga baba a kis pehely súlyával :D Lotti egy évesen volt ennyi, de mindig azt mondták rá, hogy vékony. Kinga legalább beépíti a kajcsit. Nekünk Concord ultimax ülésünk van, amit menetiránynak háttal is be lehet tenni, így áthidaltuk azt az időt amíg még nem lehet előrefelé bekötni, ellenben a hordozó már kicsi volt. Szerintem nagyon jó ülés, és menetközben dönthető, így ót alszik benne. Ennek viszont csak akkor van értelme, ha sokat utaztok. Ülésvásárláshoz mindenképpen kell vinni a kisasszonyt, mert úgy látod igazán melyik jó. A römer is biztonságos és a sybex is.

Gyöngyi, ki tudtad magad pihenni? Jó volt Szoboszlón? Nálunk a fél család ott lakik.

Rólunk:
Egész nyáron a bajaimmal nyűglődtem. Produkáltam egy olyan vérképet, hogy azt mondta a doki, hogy egy hajszálra vagyok a vérátömlesztéstől. Emelett összeszedtem valami fertőzést, és pajzsmirígy alulműködésem van. Megjártam a pajzsambulanciát, kaptam hormont, amitől nem tudtam mozgatni a fejem, és remegtem. Utána annyira megjött, hogy azt hittem itt a vég. Most végre rendeződni látszik minden, már nem vagyok olyan vérszegény, és lehet, hogy nem is olyan nagy a gáz a pajzsmirígyemmel. Fogamzásgátlót kell szednem három hónapig, utána terhes leszek. Ez a tervem :D Mondta a doki, hogy ne késlekedjek mert már 32 vagyok. :oops:

Lotti nagyon ügyes, rengeteg szót mond, pl.: gólya, apáca, tessék, köszi, golyó, buborék. Vannak mondókák amiket mond. Kendvencem a búzavirág koszorú, aminek a végét olyan édesen mondja: pik-pok pokogok tajájd ki hog ki vagok. Imádom. Elkezdte a bilizést, mert a barátnője, aki már két és fél éves belepisilt a bilijébe. Ezen felbátorodva állandóan azzal jön, hogy pisilek és húzza le a nadrágját. Kétszer már belepisilt, utána szépen ki is borította. Nem erőltetem, mert szerintem még korai az egész, de nem is akarom letörni a lelkesedést.
Harcolunk a bölcsiért is. Tavaly már beirattuk, de most nagyon gázos az egész mert ugye nem abban a kerületben lakunk. A bölcsi a munkahelyem mellett van. Máshová nincs esélyem zárásra odaérni. Nem gondoltam volna, hogy ilyen nehéz lesz bejutni.

Dóhéjjban ennyi, majd még jövök. Puszi mindenkinek.

KépKép
trinky
 
 


Jaja, Tücsi neked nagyon át tudom érezni a helyzeted. Egy gyereknek is irdatlan harc leszívni az orrát, nemhogy háromnak. Gyógyuljanak meg minél hamarabb. A két iúnak utólag is boldog szülinapot kívánok.

KépKép
trinky
 
 


ilonka, tényleg olyan régen írtál magadról, hog érzed magad? milyen Kingussal az életetek? tesókát terveztek?

tücsi, hát elhiszem, hogy semmi időd....de azért nagyon várom a képeket :lol: :lol:
balcsi/nyaralás: mi is csak úgy tudtunk pl. a strandon 'pihenni, hogy egy nagy homokozó mellé telepedtünk, Lujzi szinte ki sem jött onnan annyira élvezte, de ha olyan strandon voltunk ahol nem volt ilyen akkor egész nap szaladgáltam utána.....ismerős, pláne ugyan ez több gyerkőccel.....hmmmm..

trin, ne már!!! uram atyám...ezek csak így előjöttek?????? durva.
de akkor szorítok, hogy leteljen a az ominózus 3 hónap :wink:
ez a bili-dolog cuk lehetett :wink:
balaton...sajnos nincsenek házvevőink... :cry: most nem is nézek ingatlanokat amíg nem foglalózik valaki...az a baj, hogy a házunk zártkerti, ezért nehéz a hitelfelvétel....így mindenki megijed....pedig olyan jó lenne dobbantani, ha nem is a balcsira, de innen el...

zel???? Lukácsod hogy van? és te????? hova tűntél???

odry, megvagyunk, köszike, sajnos egyenlőre nem költözünk, munka semmi, vagyis páromnak néha alkalmi, azt osztogatjuk be..elég vacak. te most végülis elkezdted a fodrászatot?


juci?? Sofiánk? hány kió? hogy vagytok?

domo??

gyertek csajok, itt az ősz!

Kép
Kép
piciboris
 
 


ilona még valami, Lujzi már ült amikor a nagyobb ülésbe tettük, az kell hozzá valóban, de egyébként döntöttük a ülést is, nem írtam egyértelműen az imént..

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok lányok!
Jaj, de jó hogy kezd visszatérni az élet ide. És van mit olvasni. :P
Köszönöm a kép dicséreteket.
Nyaralás Hajduszoboszlón jó volt. Pihenni nem mondanám, hogy kipihentem magamat. Peti csak velem volt hajlandó fürdeni is. Tök jó időnk volt. Kétszer volt vihar, de este és akkor éppen pancsiztunk a medencében. Egyszer pedig éppen vacsiztunk és közben meg elment az áram. Képzelhetitek percekig tök sötétben ültünk mire gyertyák előkerültek.
És nyaralás alatt Peti 1-szer teljesen átaludta az éjszakát. Úgy hogy reggel nekem kellett ébreszteni, mert reggelizni kellett menni.
A többi éjszakákon is 1-szer felket cumi vissza és aludt tovább. Inni sem kellett neki.
Itthon azóta sem alszik végig éjszakát és inni kell neki.
Amugy 1,5 hete átköltöztettük Anna szobájába.
Trinky, Domo! Hogy nektek mennyit dumál a gyerkőc! :o
Nekünk Peti nem akar semmit mondani. Vau-vau, buu, ssszz (kigyó) ennyit mond. Még azt sem mondja, hogy Anya vagy Apa.
Trinky! Nem semmi amin keresztül mentél. Gyorsan gyógyulj fel és jöhet a tesó.
Ilona! Kingus mindjárt lehagy minket kilóban. Mi talán 9-9,5 kg vagyunk.
Képet kaphatunk lánykátokról?
Odry! Nagyon szépen a fiaid!
Tücsökbogár! Megértelek. Otthon is nehéz 2-3 gyerekkel, mert estére lefárad az ember, de nyaralás alatt szerintem még jobban.
Boriska! Lujzi ma kezdte az ovodát?
Nálunk ma elkezdődött. Anna már várta.
Na most hirtelen ennyi.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Ilona! Most láttam iwiw-en Kingust. Gyönyörű kis huncut kiscsaj. És szerintem tiszta apukája.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


szia gyöngyike, éledezünk, de még sajnos sokan nem jöttek... :cry: :cry: :cry: gyertek csajok!!!!!
most pénteken megyünk a szülői fogadóra, ott mondják meg, hogy mikor kezdi Lujzim, azt mondta telefonban a vezetőóvónő, hogy a már betöltött 3 évesek beszoktatásával kezdik, szerintem Lujzi 1-2 hét mulva kezd, kicsi félek, hogy hiányozni fog nekem nagyon...te hogy viselted ezt?
teszel képeket a nyaralásról?
érdekes ez a gyerekeknél, hogy idegen helyen másképpen reagálnak..Lujzi is képes rá :P

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!

Na végre pezsgetitek a topikot!!!!!
Olvasgattam én is, csak vagy erőm, vagy időm nem volt, aztán elszállt a gép, majd elmentünk második nyaralásra is Gyékényesre..

Végre pihentem kicsit. Bár valójában ugyanolyan fáradtnak érzem magam, mint eddig, de nem dolgoztam az elmúlt két hétben rendesen, így legalább az ínhüvelygyulladásom kezd rendbe jönni. :) Már csak némi alvással tartozom magamnak.

Ja, köztes időben pisiltem én is sírva. Volt kereszt a pipimben, mint a falusi temetőben...

Lukácsom jól van. Nő, mint a nád, ez a sok eső meg kifejezetten jót tesz neki. ( a nádnak.. :) ) Hízni még mindig nem akar, de ő ilyen kis vékonykán is szép. :) Merő egy rosszaság. Egy pillanatig nem ül el a seggén. Fut ezerrel , győzzük utolérni. Imádja a vizet, a lovakat és a cicit. Már mondtam neki, hogy lassan jó lenne a cicit elhagyni, erre határozott nem volt a válasza. Ingatta kis fejét, majd bekapta a cicit és azt mond, jóóóó. A lovakért teljesen oda van. Ha autóval megyünk és lovaskocsit lát, sikítozik örömében. Álltunk már meg lovaskocsi mellett, azok meg néztek bután, mire észrevették a hátul örömködő gyereket. Az utcában van egy paci, amin lovagolnak is, oda el szoktunk sétálni, de már mondja, hogy aaamát, és akkor viszünk almát is a pacinak.
Rengeteget beszél, egyre több az érthető. Hangokat, képeket jól összekapcsol, még a védőnő is meglepődött mennyire tudja. Pl. Mutatta az árokban a vizet, anya víz, hab, hal...Mármint a vízben lehet hab is hal is. A képeket felismeri, mondja az állatokat, utánozza a hangjukat is. Sőt, amióta gombázni is voltunk, azóta ha valamit vödörbe kell az gommma, ( gomba) vagy kaicccs ( kavics) a gyékényesi nyaralás óta. Ja, nyaralás. A vízbe egyedül bement. Annyira, hogy futottunk utána, mert nem gondoltuk, hogy megteszi. Kíváncsiak voltunk, meddig megy el egyedül. Még a parton megfogtuk, de vitte a kisvödröt, a lapátot és ő komolyan pancsolni akart. Apával kézen fogva besétált a tóba, amíg a nyakáig nem ért a víz. Ott felemelte a lábait, hogy apa viheti, vagy játszanak. ( Én akkor voltam pisibajos.. csak nézhettem őket..)

Egyelőre ennyi, mert leesik a fejem..
Nagyjából olvastam csak, és nem akarok nagyjából írni nektek. Félek, valakit kihagynék, vagy ilyesmi. A gyerekek viszont gyönyörűek. A lépeket rendesen megnéztem! Többször is! :)
Igyekszem most már én is jönni rendszeresen.

Addig is pusszantáááás!

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Sziasztok Lanyok! :P

Gyors eletjel magamrol.. :oops: Nagyon örülök, hogy ennyien irtatok, probalom majd en is felvenni a fonalat de egyelöre eselyem sincs.. :lol:
Davide hetfön megy oviba, 9-10 ig. Par nap beszoktatas aztan majd mar delig is ott marad. Egyre többet kakil a bilibe de meg nem szobatiszta.
Olyan furcsa, hogy az en kis picikem mar itt tart...megy az oviba.

Sofikam mar kb. ket hete stabilan ül, maszik is. Meg nem az a hagyomanyos maszas de odaer mindenhova.. 8)

Nagyon örülök Dudorkanak, gyönyörü nagylany lett Dora nagyon szep! :P


David, Balint, Anna, Bence, Lujzika es Niacska mind egytöl egyig gyönyörüek!!!

Puszi csajok! :P

Kép
Kép
jucmuc
 
 


mi is nyaralni voltunk, sajnos kifogtuk ezt a rossz időt, de azért jó volt!
Jó, hogy mindenki előkerült, minden gyerek csodaszép, majd én is teszek Liliről, csak legyen egy kis időm.

Tin, Zel! Ennyit betegeskedtetek nyáron? Remélem már minden helyrejött! Lukács csodadolgokat művel, és a cicizés Lilinek is a kedvence, pedig én is próbálnám már leszoktatni (meg nem is...).

Tücsök, hát nem lehet egyszerű hárommal, csodállak, hogy így bírod!

Boris, Lujzi is ovis lesz? Biztos szeretni fogja! Gyönyörű a fotón :lol:

Gyöngyi, majd elkezd Peti is dumálni, még bőven van ideje. Lili minden szóval megpróbálkozik, hallja, és rögtön mondja utána, aztán többet nem. És Lilinek továbbra sincs átaludt éjszakája, a cici kell neki.

Ilona, iwin láttam én is Kingát, nagyon édes, és szép nagy baba!
Lili lesz bölcsis, 2 éves korában megyek vissza dolgozni. Nem szívesen teszem, de a pénz miatt muszáj lesz, és emiatt várunk a tesóval is.

Kép
domo
 
 


domo, várom a bölcsis tapasztalatokat, majd ha odaértek időben. Ha nem lesz tesó én is ilyesmire gondoltam.

boriska, itt minden a legnagyobb rendben. Az én férjem sokat dolgozik, szépen ellát minket. Kinga szuper csaj, kapja a szurikat, gyarapszik, néha nyűgös, de alapvetően jól telnek a napjaink, sok mókával, mosollyal. Tesó..., hm nem védekezünk, de nem is vagyunk túl sokat együtt. ÉÉÉÉs Kinga épp az imént hasról hátra fordult, kétszer is. Azt hiszem mostantól oda a jó életem:-)
Nem írom mindig, de úgy kívánom, h a férjeitek végre valami jó zsíros állást kifogjanak, vagy ha csak valami olyat amiből meg lehet élni, az is jó.

zel, jaj de jó, h te is vagy újra. Gondolom sok a mosoly nálatok is, amikor emberpalánta próbálkozik a beszéddel, a felnőtt élettel. Gondolom, ha igazán akarjátok (ti anyuk), akkor azért csak le lehet építeni a cicit, bár olvastam, hogy jobb ha ő szokik le, mint h leszoktatják.

A gyerkőcök tényleg szenzációsak, Nia, Lujzi maradt az a nagy szemű királykisasszony úgy látom. Bence így képről igencsak idősebbnek néz ki, nagy kopé lehet.

tücsökbogár, azért érdekes, h amikor az ember körbefülel, csupa olyat hall, akinek a gyereke már 5 hónaposan átaludta, meg magától elaludt, nem kellett ringatni, ja és nem is sírt szinte alig, na és a szülésnél is elég volt nagyokat lélegezni, és nem is kellett jajgatni, mintha a szülők egy idő után elfelejtenék, hogy is volt, és költenének egy mesét.
Szóval kemény lehet az életed, de ezt legalább elhiszi az ember. Kis manócskák rossz lehet, h ilyen betegek.
bbilona
 
 


Ilona, Kingus édes lehet, emlékszem én is már vártam, hogy Lujzi 'megmozduljon úgy igazán :lol: és nagyon tetszik amit tücsinek írtál, ebben van valami..én azt hiszem soha nem fogom elfelejti a szülést..

domo, ovis lesz, bár nagyon sajnálom, hogy megy, olyan rossz...eddig mindig velem volt, most meg nem lesz..pont azon gondolkodom, hogy csak ebéd utánig hagyon ott, aztán elhozom....
a bölcsi miatt meg ne legyen rossz érzésed, na pont én mondom :lol: :lol: én is és a párom is 1 évesen már bölcsisek voltunk, két évesen más nagyon jó lesz a közösség Lilinek :wink:

zelem te is felfázós vagy? basszus, nekem is volt pár hét 'pisilős időszakom...
elmúlt már?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Domo! Szerintem kicsit kimerültem, ezért terített le minden xar nyáron. Most viszonylag sokat lazítottam, kezdek "erőre" kapni. :)

Lukács is mindent próbál utánunk mondani. Ma elkezdett mondókázni. Este törülközéskor apa szokta rágni a pocakját. Valahogy úgy, hogy én törlöm, pelenkázom a manót, ő pedig mondja a mondókát, hogy " ciróka, maróka", a végén, amikor "megette a pap macskája" elkezdi rágni, puszilni a gyerek hasát. Ma a ciróka maróka után apa lehallgatott, erre Lukács várt kicsit, és folytatta, hogy "hooojártá? " apa lzán rávágta, "malomba" és folytatta, hogy " mit hoztál?" erre pedig Lukács mondta, hogy "poácsát".. Na eddig bírtuk, aztán összepusziltuk, így gőzünk nincs, tudja-e tovább. Ja, mert utána már csak annyit mondott a szaros folyamatosan, hogy boci, bocitaaaaka.

Ilonám! Tökéletesen igazad van. Én is mindig csak a szépet, a jót hallom a másik anyukáktól. Közben majdnem szégyenlem magam, hogy az éjszakai szopiktól már kezd égnek állni a hajam, volt, hogy sírva próbáltam a gyereket visszaaltatni, és hányingerem volt a fáradtságtól. Ő pedig nem és nem aludt... Van, hogy szeretném letenni a seggem kicsit és akkor sem lehet, ha fene fenét eszik és mindig az én kajám hűl ki. Ráadásul a kihűlt kaját egyedül eszem meg, mert mire Lukács befejezi az evészetet, mindenki más is végez vele... :) Így néha,( idézek egy kedves ismerőstől, ) úgy érzem zombi vagyok, de BOLDOG ZOMBI!!! :)

Amikor pedig kezdek szépen leereszteni, jön az én kis drágám, beül az ölembe, és összepuszilgat, és azt mondja, anya, szenenek. Ilyenkor pedig az ember elfelejti, hogy megint csak három órát aludt és régen úgy szerette a levest, ha szétégette a száját.
A beszédpróbálgatáson meg zokogunk a röhögéstől. Vannak csúcsok. Mamánál az egyik tacsi neve Pityusz. Lukács ezt nem tudta elsőre összehozni, ezért Pityu lett, mint a papa. Eddig jó. Majd, hogy azért meg legyeen különböztetve, vagy a becézés kedvéért Pitya lett belőle. Aztán elindultunk haza a mamával sétálva. Mamát kísérte a kutya is. Lukács pedig egész úton, hogy a kutya el ne csavarogjon, szólt neki. Pitya, Pitya, gyeee.
Cici?! Pont ma mondtam apának, hogy vagy segít leszoktatni a manót a ciciről, vagy majd elhagyja egyedül.. :)

Örülök, hogy a férjednek sok melója van.. Nekem is.. Bár most épp pihizgetek még ,lassan kezdem csak el.
Egy három hónapos bébi mellett ne lepődj meg ha nem a tesóprojekt a legfőbb gondolatotok.

Kicsibém! Nem vagyok felfázós. Pont ezért is ijedtem meg nagyon. Tényleg a csempét szedtem le közben majdnem, aztán a mensim is megjött, így azt hittem, már véreset is pipilek.. :) Elmúlt már, de 4-5 napig féltem, ha wcre kellett mennem. Nem kívánom senkinek. A dokim fogta fejét, hogy mit adjon, mert szopik a gyerek.. Szóval volt minden...

Ovi-bölcsi.. Egyelőre nem tudom, ott tudnám-e Lukácsot hagyni.. Nekem biztosan sokkal nehezebb lesz, mint neki. Viszont, két hete otthagytam a mamikának egész napra. Konkrétan 8 órát távol voltam a kisfiamtól. Ő pedig egész nap játszott, nem sírt utánam,a cici után, evett, aludt, amikor papika elvitte a babakocsival sétálni. Én pedig apával mentem áruért. Tök jó volt. Igaz, sokszor rácsörögtem anyuékra, hogy mi a helyzet, de jól kinevettek. Lukáccsal minden rendben volt. Én meg sírtam, amikor hazaértünk és öleltem pusziltam, mert őrülten hiányzott...
És akkor ezek után azt hiszem, ha tényleg lesz az oviban a nagyon kicsi csoport, mert itt bölcsi nincs, akkor lehet, hogy amikor már elég nagy lesz hozzá Lukács, elvinném, max. délelőttre. Akkor én is tudnék dolgozni, a délután meg már a miénk lehetne. Ő közösségben lehetne, amit nagyon élvez.

Trin! Hajrá!!! Mikor telik le a három hónap??? Addig meg kapd össze magad, legyen a vérképed tutti, jó alap kell a tesónak!!

Gyöngyi! Anna nem ébred fel, amikor Peti felkel éjjel? Örül, hogy az öcsikéje ott van vele?

Hű, nem hazudtolom meg magam a kisregénnyel...

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


zel, végre írtál egy kiadósat! Hogy egy 18 hónapos manó már mondókázik, az nem semmi! Aranymaszat, tényleg meg kell zabálni milyen ügyes. Ebből is látszik, h hihetetlen mennyire figyelnek és szívják magukba a tudást.

boriska, gondolj arra, h jó lesz neki az oviban a sok kis kopé között, aztán egész du a tiéd. Biztosan eszement nehéz, és mi az a pár nap beszoktatás, mikor 2-3 évig csak veled volt. De a gyerekek elképesztően ügyesen alkalmazkodnak, igazi kis csodamanók.

Szép vasárnapot!
bbilona
 
 


Ja és a Pitya, Pitya nagyon tetszik, igazán alig félreérthető!
Vigyázz magadra, kicsit legyél önző és pihengessél amikor lehet.
bbilona
 
 


Főleg akkor félreérthető igazán, amikor a ty helyett t és c is sikerül... :)

Olyanok ám ilyenkor, mint egy kis szivacs... Meg tudod, te is észre fogod venni, hogy másképp foglalkozol majd a kislánnyal,mint az akinek a háta közepére sem kellett a gyerek. Amíg te leülsz majd Kingával mondókázni, xy akárki majd csak berakja a járókába, hogy nesze baba, játsszál. És ez nagyon sokat fog jelenti, számítani...

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Boris!
Én azt hallottam egy tapasztalt anyukától - 4 kölkös - hogy a zökkenőmentes beszoktatás kulcsa, hogy Te biztos legyél magadban. Ha érzi a gyerek az anya bizonytalanságát, akkor ő is sokkal nehezebben fog megmaradni a közösségben, hiszen ők azt is érzik amit nem mondunk ki.

Zel!
Imádom a kisregényeidet. Úgy megzabálnám Lukácsodat!!!!
Azért mi is haladunk a beszéddel, de nagyon messze vagyunk a fiad szintjétől. MOndjuk hétköznap az "apám apám eeement" kifejezést vagy 100-szor halljuk. Ja, és ezt már Andris is tökéletesen mondja.
De a mondokázásnál Csabim még nem mondja, viszont végig mutatja hogy mi jön majd.

Nekem van is lelkiismeretfurdalásom, na nem azért mert nem akarok foglalkozni a gyerekkel, hanem mert úgy gondolom hogy pl a Csabinak sokkal több külön foglalkozás kellene, de sajnos nem tudom megtenni.
Októbertől indul talán a baba-mama csoport a leendő óvodájában és oda nagyon szeretnék vele menni, talán a hasonló korú cserfes gyerkőcök között jól fogja magát érezni és a nyelve is megered.
Ja, és Csabi is imádja a lovakat és az ovija a lovasiskola mellett van, ahol egész nap kint vannak a pacik. Szerintem el lesz ájulva a gyönyörűségtől, bár azt nem tudom hogyan fogják a kerítésről leszedni.

A nagy hír pedig: Ilka lányom tegnap felállt!!!! Édes kis husos seggének sok gyakorlás után sikerült legyőzni a gravitációt. Kb 2 percig állt, közben hangosan nevetett, emelgette az egyik lábát - csak hogy fokozza a produkció elismertségét - és bőszen nyalogatta a rácsot fejmagasságban, mivel eddig csak az alsó 30-40 cm volt elérhető.

Na, közben elfogyott az ebédem, ideje nekiállnom céklát pucolnom mielőtt ébred a banda.

tücsökbogár
 
 


ilona, nehéz ez az egész 'ovi-ügy nekem, tücsinek tök igaza van.
pont ezért mondogatjuk Lujzinak, hogy milyen jó lesz az ovi, talán kicsit magamat is győzködöm..attól féltem a legjobban, hogy elmaradnak az ölelgetések, napjában ezerszer átölel és én is őt, na meg a cuppanós puszik...ott az óvónénitől ezt nem várhatjuk..
car ez. de már erősítem a lelkem.

tücsi, tudom én a lelkelm mélyén, hogy el kell őt engednem, ez a ház túl kicsi, sokszor szegénykém itt szaladgál, kint is sokszor vagyunk, de nincsenek kis barátai, jó lesz neki az ovi, csak önző dög vagyok és néha sírhatnékom van, hogy 'nem aaadommm!!!
nagy gratula Ilkádnak!!! milyen ügyi!!!!!!! ferlaksz majd képet róla?

pandi????? reni????????? mások...????
úgy eltűntök...

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok csajok!

Boris!
Itt vagyok :lol: Nia éppen bölcsibe.
Leszoktunk a cumiról 3 hete nem cumizik.
Egyfolytában szívta,a manó elvitte.8 darab volt összesen.
A bölcsit imádja,nagy duma gép.Egyfolytában beszél.
Vigasztalja az új gyerekeket.a gondozónőkkel beszélget.
Mindent egyedül szeretne csinálni.Nagyon határozott/ha lehet ilyet írni egy ilyen kicsiről/Akárhányszor megyek érte a középpontban magyaráz vagy dumál a többieknek.nagyon barátságos.Mindenkit szeretget.
Egyéni izlése van tegnap e bizsu boltba az eladónak ecsetelte,hogy milyen karkőtöt szeretne,majd kinyúltak rajta.
már 4.hete jár bölcsibe.
Egyfolytában vitamin és imunkúrán van.Ja és levágtam a haját ....
kleopátra lett.édi
Lujzikám,hogy van ?????ovi??


zel!

Nem is csoda hogy fáradt vagy,hiszen ezer fokon égsz mindig.
Lukácsban egy igazi kis pasit látok.
:lol: hogy megy a boltotok?


Gyöngyi!
Bocs,hogy most írom.Igen debreceni vagyok.
Hogy vagytok!

mágnes!
Olvastam a blogodat,Mi elhagytuk a cumit :lol:
Párod talált melót?

trinky!

Rémülve olvastam az írásod.Jobbulást és gyógyulást.
Hogy van a hercegnőd.??

Bbilona!
A te kis hercegnőd is meseszép.meglestem az iwiwen,és tiszta apukája :lol: gondolom már sokan mondták.
milyenek az éjszakák??

odry!
Nagyon szépek a fiúk.a körmöt nem csinálom.
Pénzt csak pénzből tudok csinálni.
Sajna nincs miből anyagot venni.legalább 100.000ftkéne.
ez van.

tücsike!
Hogy mennek a napok.Hogy vannak a drágáid?
Fránya ez az orrszívás.
Nia már magának szívja.
Rakhatnál képet.

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


jajj renim, tegyél képet Niusról, kérrrllllekkkk :lol: :lol: :lol: úgy látnám a mi kis kleopátránkat!!!! és nagyon jó, hogy írtál a bölcsiről és ilyen jókat, mert ez is segít abba, hogy nyugodt szívve vigyem a kiscsajt hétfőn az oviba :lol:

ma elmondom lányok a hírt: 13 hetes (lassan 14) vagyok :lol: :lol: :lol: eddig nem akartam elmondani mert...
szóval tudjátok, két rossz tapasztalat után..és még most is félek egy kicsikét.

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boriskám:
esküszöm, amikor láttam, hogy írtál ide, átfutott az agyamon, hogy lehet, hogy babahírt hozol!
Nagyon örülök nektek, gratulálok, és drukkolok értetek!!!
:)


(jajj én is úgy szeretnék még egy babát..:) ) :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: