Új privát üzeneted érkezett!

Ja, majd elfelejtem, már negyedik napja fájdogál a pocim meg a derekam. Azt gondoltam először a peteérést érzem, dehát ennyi napig. :shock: Bárcsak.....

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Sziasztok!

Mi tegnap délelőtt fogászaton voltunk Kendével, mert kb. 3 hete elesett és a hétvégén már láttam, hogy az egyik első metszőfoga szürkülni kezdett. A dokinő nagyon-nagyon aranyos volt. Kende meg is mutizta a fogát. Szerencsére nincs komoly baj. valószínű egy ideg megszakadhatott és így kezd elhalni a tejfoga. De nem kell se kihúzni, de megfúrni se semmi. Azt mondta a dokinő, hogy ettől nem fog hamarabb kiesni neki, csak esztétikailag lesz egy picit csúnya. (szürke) De inkább, mint hogy kiszedjék neki. Szóval kicsit megnyugodtam.
Meg magamat is megnézettem, úgyhogy túl vagyok a kötelező a szűrésen.
Délután meg másfél órát aludtam. Annyira jólesett. Nagyon fáradt vagyok napok óta. Nagyon rossz éjszakáink vannak.

Kedden meg voltunk dokinál minden ok volt. A kistesó egy igazi tündér. A nemét még nem tudjuk. A kis keze a buksijánál volt, aztán vakarta a fejét is. Aztán mindkét kezével fogta a fejét. Tök jót röhögtünk. Sajna se kép se videó. Pont úgy jártunk mint a múltkor. Bekapcsolta a doki a videó felvevőjét de nem vett fel semmit. Szerintünk ki volt hátul húzódva valami zsinór. Nem mertem szólni, hogy a múltkor nem lett a felvételből semmi, de legközelebb azért szólok neki. A mérete alapján pont megfelel a korának. Jövőhét kedden megyek afp-re meg terheléses cukorra.

Továbbra is hatalmas drukk nektek!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Szasz Csajok!
Megérkeztünk a lombik konziról!
Na szóval! Reggel bementem a beutalókért a most már régi dokimhoz! Természetesen nem volt kész, így várni kellett rá egy órát! Viszont képzeljétek megvolt mind a 6 inszemem! :wink: :) :lol:
El is késtünk, mert a GPS is rossz felé vitt, de nem volt vészes, mert eleve azt mondták a telefonba, hogy 10-11 között menjünk, mi pont közte értünk oda! Majdnem dél volt mire szólítottak, egy kis szobában mindenfélét kérdeztek, és közben gépelték be az adatokat. Mondtam a doktor úrnak, hogy nem vagyunk házasok és nem mondott rá semmit! Utána kivezettek minket ismét az előtérbe ahol várni kellett újfent a vizsgálatok időpontjaira!
Kérdezték mikor leszek a 3. napon, mondtam ma vagyok. Azt mondták no problem, holnap is jó lesz ha jövök vv-re! :shock: Párom egyből fennakadt, hogy 140 km-ről utazzunk be megint egy 2 perces vv. miatt? Nagy nehezen kibulizta, hogy vegyék le most! :oops: Pedig én azon morfondíroztam, hogy dec. úgysem lesz még lombik, hogy csináljuk meg januárban a vizsgálatokat, addig még belefért volna két inszem! De hajthatatlan volt, azt mondta, hogy igy lehet, hogy karácsonyra már lesz bébink, hiába mondtam neki, hogy álomvilágban él, na mindegy (azért aranyos volt :lol: )
Szóval annyi, hogy legközelebb két hét múlva kell menni éhgyomira reggel fél 8-ra és akkor egy csomó vizsgálatot megcsinálnak mindkettőnknek, azt mondták min. fél napot vesz igénybe! Hajnali 6 óra előtt már el kell indulnunk, hogy beérjünk! :shock: :roll:
Amúgy tényleg nagy baj lehet, mert velünk együtt volt ott egy roma házaspár, ők is 3 éve próbálkoznak, de semmi, megvolt hsg-től kezdve az inszeminációig minden. Nagyon szép roma lány volt, dumáltam vele egy kicsit, a férje ennek gondolom nem nagyon örült, mert elég csúnyán nézett ránk, mondjuk már neki is tele volt a púpja, pedig fele annyit sem vártak mint mi!
Dióhéjban ennyi volt a történés!

dita75
 
 

 
 

Sziasztok!

Dita!Jaj de jó,hogy most már sikerült megtenni az első lépéseket a lombik miatt.Nagyon ügyi a párod,hogy elintézte,hogy levegyék a vért!Remélem minden vizsgálatotok jó lesz és ahogy a párod szeretné decemberben lesz is lombikotok!

Virág!Örülök,hogy jól vagytok és minden rendben van!Kende nagyon ügyes,hogy ilyen jól viselkedett a fogorvosnál!Nem baj az ha szürke lesz,de legalább nem kellett kihúzni.

Katerina!Remélem azért fáj a hasad mert valaki beköltözött!!!!!!!!

Én végre kaptam időpontot jövőhétre uh-ra,ha meglesz utánna megyek a dokihoz és megbeszélünk mindent,remélem dec-ben meglesz az első és egyben utolsó inszemem!!!!!!!!!

Kép
rena85
 
 


RENA
Egy inszemem még lehet, hogy nekem is lesz decemberben, akkor együtt terhesedünk! :wink:
Csak azért gondoltam, mert nem szeretem az üresjáratokat!
Hátha végül megszabadulok a lombiktól!

Kiváncsi leszek kihez fogsz kerülni, vagy akkor most pestre mész mégis?

dita75
 
 


Dita!Tényleg jó lenne ha egyszerre lennénk kismamik! :D Igen Pestre megyek,de ha sikerül végre a baba és minden rendben lesz akkor szerintem visszajövök F.várra

Kép
rena85
 
 


Rena, Dita ezek jó hírek! ( Nekünk az első lombikra fél évet kellett várni. )

Ami engem illet még mindig fájdogálok, de most már a derekamat érzem jobban. Most el is szomorodtam már, hogy ez nem baba....

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltam afp-n, meg terheléses cukorvizsgálaton. Hát borzalmas volt az a cukros lötyi amit meg kellett innom. Azt hittem helyben visszaköszön. Még 2 óra múlva is ki akart jönni. Remélem jó lesz az eredmény, mert én nem vagyok hajlandó mégegyszer ezt meginni.
Délután meg barátnőztem. Tök jót pletyiztünk. Annyira kellett ez már nekem :)
Amúgy mi jól vagyunk. Már érzem a pici ici-pici rugdosását. :)

Veletek mizu? Rég írtatok!

Dita: meg van már az első vv eredménye? Akkor ha jól értem decemberben lesz lombikotok? De király, karira + tesztes leszel!!!! És akkor most még előtte lesz egy gyors inszem végül?
A múltkor nem válaszoltam a kérdésedre bocsi. A pici egyből Kende szobájába fog aludni. A hálónkba nem fér be a kiságy. Úgyhogy muszáj lesz az első perctől kezdve összeszokniuk. :lol:

Rena: voltál uhun??? Mit mondott a doki?

Kat: akupunktúrának érzel valami hatását?

Till veletek mizu??? Ugye nem jött még meg. Most vagy a ciklus végén ugye? Millió drukk neked!

Athiz: ti hogy vagytok? Remélem a gyerkőcök jól vannak. Szili neked már ovis ugye? Hogy viseli, hogy te otthon vagy a kicsivel ő meg minden nap oviba megy? Nincs féltékenység?

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Kisvirág! :) Jó hallani rólad. Én azt hittem kismamiknak nem a löttyöt kell inni, hanem zsemlét enni és tejet inni. :shock: Én is már mehetnék kontrollra, de annyira nem akaródzok inni a kis "finomságot", hogy várok még egy hetet. Azért is hogy addig még lesz egy akupunktúrás kezelés, hátha érződik majd. Egyébként annyit érzek, hogy több energiám van. :) és nagyon érdekes, hogy van egy érzékeny pontom, tegnap harmadszor is ott voltak érzeteim, máshol maximum viszket. És olyan érdekes, azt mondta a doki néni, hogy az a fogantatási csatornák megnyitása. Remélem jó jel. :)

Pusszantás és pocaksimi neked. És szurok a jó eredményekhez.

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Csajok ha nekem decemberben lenne már lombikom megenném a kalapom, nem megy az olyan gyorsan! Bár mehetne! :lol: :lol: :lol:
Megtanultam várni, most úgyis jön a kari kértem Jézuskától babát, és akkor a lombikra szánt manin babakocsit veszünk! :lol:
Szal ha december legelején megjönne (de miért jönne, hisz spontán babásodunk) akkor még felhívom a régi dokkert és csinálunk még egy inszemet ha belemegy!

KAT
Drukk a cukros lötyihez! Hát én tavaly lehúztam mint egy felest, nekem az volt a gondom, hogy egész délig nem ehettem, a családom jóizűen pogizott, az én bendőm meg kongott! :roll:

VIRÁG
Jöhetnél ám gyakrabban is azé'! :roll:
Neked is drukk a lötyihez!
Örülök, hogy jól vagytok!

dita75
 
 


Dita!
De jó neked, hogy ilyen könnyen csúszik aza lötty. Egyébként én meg nem is tudtam enni, csak fél kettő tájban, olyan szarul voltam. :) Szóval mindenképp szerencséd volt. :)

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Kisvirág, köszönjük, jól vagyunk, ma volt nálunk doktorbácsi szurizni, de a gyerekek hősiesen viselték. Szilike nem ovis, majd jövőre megy, akkor már úgyis kötelező lesz neki, csak még nem tudom, melyikbe írassam, még addig van pár hónapom kitalálni.

A cukros lötyi nekem is borzalmas volt, s bár én nem hánytam tőle, nem is volt hányingerem, viszont majdnem elájultam, mert nem ehettem.

A többieknek nagyon drukkolok továbbra is, puszi mindenkinek!
athiz
 
 


Sziasztok!

Virág!Örülök,hogy jól vagytok!Ezt a lötyit remélem nem kell már többször meginnod,nem tudom milyen íze lehet de ahogy leírtátok borzelmas lehet!

Én nagyon el vagyok keseredve,mióta kijöttem a dokitól csak bőgök egyfolytában.Meglátszik,hogy 13.-a van!Jókedvvel mentem be a dokihoz mert az uh-n minden ok volt,de a párom eredményei szörnyűek.A doki szerint max 2 vagy 3 alkalommal próbálkozhatunk inszemmel utánna rögtön lombikozni kell mert nagyon rossz spermaszáma van.Úgyhogy Dec.ején meglesz az első(és utolsó) inszemem.Már ki is váltottam a gyogyikat nem voltak olcsók 18ezer forintba kerültek.Ma már be is szedem az első bromot.De majd összeszedem magam!Azért is lesz babánk!

Kép
rena85
 
 


Rena!
Az endós topikban írtam neked. Ölelés.

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


RENA
Jajj ne ..... még ez is! :cry:
Ha annyira rossz a spermakép akkor miért küldenek mégis inszemre? Mi az eredmény pontosan?
Sajnálom, hogy nálatok is mindig történik valami a rossz fajtából! :x :cry:

Drukkolok, hogy így is sikerüljön!
A gyogyi ára nem vészes, én ennél sokkal többet szoktam fizetni, mit kaptál egyébként, hogy tudjam? Merional, puregon??? Vagy mit?

Fel a fejjel!

dita75
 
 


Sziasztok!

Katerina!Itt is köszönöm!

Dita!A dokim szerint határeset az eredmény ezért merünk 2-3-at megpróbálni,hátha sikerül!Csak bízni tudunk!Valami sperma vándorlási teszt végén már csak 4,7 M volt.Aki a spermákat vizsgálta azt írta a papírra,hogy IFV-re és ICSI-re alkalmas.Végülis a dokim úgy magyarázta,hogy 10M-nél otthon lehet próbálkozni 5-10-ig inszem és 5 alatt lombik,de szerinte ezzel próbáljuk meg hátha sikerül mert hát 1 gyerekhez 1 sperma kell.Kaptam bromót,clostyt meg gonal szurit,aztán majd tüszőrepis szurit ír meg még valami gyogyit aminek a nevére nem emlékszem.

Kép
rena85
 
 


RENA
Hát ez tényleg nem valami sok, de ami igaz, az igaz, hogy egy emberkéhez egy kiskatona kell! Remélem így is sikerül. A Gonal jó szer, biztos szép tüszőid lesznek. Repesztőnek általában a Choragont szokták felírni ami 9300 Ft volt múltkor Szfv-on. Illetve utána kapsz kúpot. Utrogestan a neve, és/vagy Dupfhastont. Kb. 5000 Ft.
Ha gondolod én tudok neked segíteni az utolsó három gyógyszerben, mert van egy barátnőm akik tesóbabára gyúrtak, de mivel a férje már hollandiában dolgozik, és csak 3 havonta egyszer jár haza, így halasztják a dolgokat. Szóval van neki 3 adag tüszőrepesztője, van utroja és duphaston is pár dobozzal!
Ha te is ugyanezeket kapod akkor majd szólj ha érdekel, biztosan sokkal olcsóbban odaadja mint amennyiért a gyógyszertárban megkapod.
Nekem ajánlgatta, de én már mivel lombikra készülök nem veszem át, mivel a lombikosok gyógyszereit jobban támogatják mint az inszemeseket.
Kérdezd meg aztán ha gondolod még el is tudjuk neked vinni, nem laktok valami messze, mi meg amúgy is szoktunk néha céltalanul kocsikázni, legalább végre nem csak képről látjuk egymást! Pusszantalak és fel a fejjel, úgyis sikerülni fog vagy így vagy úgy!

dita75
 
 


Dita!Köszönöm szépen a gyogyikról az infókat!Nagyon aranyos vagy,hogy vigasztalsz és próbálsz segíteni!
Én is szorítok neked,hogy sikerüljön elsőre a lombik!!!!!!!!

Kép
rena85
 
 


RENA
Ne viccelj ez a legkevesebb, ha az enyém lenne ingyen odaadnám!
Amúgy szóltam is neki ma reggel.

Én is bízom a lombik sikerében, de addig még lesz min. 2 spontán ciklus! :wink:
Talán nálunk is történik csoda! :roll:

dita75
 
 


Dita!Nagyon örülnék ha végül nem kellene lombikra mennetek!Szorítok!Mindent bele! :wink:

Kép
rena85
 
 


Sziasztok!

Remélem jól vagytok! :)

Rena, Dita,
ne aggódjatok, vagy így, vagy úgy (ha úgy kell lennie, lombikkal) de babásak leszünk! :) Katerina, Te is! :P

Nálunk a lombik előtti utsó spontán hónap 8. napja van... :roll:

tillidian
 
 


TILL
Decemberben lesz lombikotok?
Amúgy osztom a véleményed! :wink: :D

dita75
 
 


Tilli!Igazad van,mindannyian babásak leszünk így vagy úgy! :wink:

Kép
rena85
 
 


Nem tudom emlékeztek-e még rám. Tőletek kaptam segítséget, amikor gynevac receptet kerestem. Szeretném elújságolni, hogy az 5. lombikom sikerült. Legalábbis a megtapadásig eljutottunk.
estike66
 
 


JUHÉJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ!

Kép

Nagyon örülök nektek! Szép kismamiságot, sok boldogságot! :D

dita75
 
 


Estike, én is gratulálok! Örülök, hogy segített a Gynevac!

Többieknek drukk!
athiz
 
 


Estike,
szívből gratula!!!!! Babatapikat küldünk Neked 1000-rel!!! :)

Csajok, látjátok ezt??? Az 5. lombik sikerült Estikének!!! Miről is beszélünk akkor??? :roll: Szóval tessék pozitív példát venni türelemből!!! :D

Mindenkinek a legjobbakat!

tillidian
 
 


Lányok! Köszönöm szépen a gratulációkat, további szorítások nagyon rámférnek.
Elírtam :oops: 2 inszem után, a harmadik lombikom sikerült. :oops: :oops: Elnézést.
estike66
 
 


Még annyit szeretnék hozzátenni, hgy valóban hiszem, hogy a gynevac és a pempősméz segített szépen megágyazni. Ami még fontos volt, a HIT.
estike66
 
 


Estike! Szívből gratulálok nektek!!!! Ilyen jó hírre jönni. Szuper!!!!!!! Nagyon vigyázz magatokra!!!!!!!!!!!!!! Pihizz sokat!!!! :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Kicsit másolok:
Kedves Lányok!
Bár még nem akartam - néhányan tudják az okot,- de most mégis elmondom a csodálatos híremet. 4-5 hetes terhes vagyok!!!! Szerdán teszteltem este, egy nagyon erős pozitívat, aztán még kétszer. A sima nőgyógyim szabin van, így ma Harcikától tanácsot kérve elmentünk a Kaaliba. HCG 1200, Progeszteron 120 körül. Annyira boldog vagyok!!!!! Ime, hinni kell a csodákban és az álmokban. Bella kedves ezt leginkább neked írtam. Nálunk most mindkettőnk részéről esélytelennek tűnt bármi is, és akkor beköltözik egy spontán babácska. December 3-án megyünk uhura, remélem minden rendben lesz. Azért izgulok kicsit.
Puszi mindenkinek és remélem minden társamnak sikerül ezzel a jó hírrel egy kis erőt adni, hogy kűzdeni kell,hinni és meglesz a jutalma.

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Katerina, jaj de jó, neked is őszintén gratulálok!
Mégegy kismami. :lol: Végre, babaeső! :D

Hajrá többiek, tessék a jó példát követni, és gyorsan babásodni, kapjátok el babaesőszerencsét, és el ne engedjétek!!!!!++++
athiz
 
 


Én csak most olvasok vissza! :oops:

Estike!
Gratulálok!!!! Mennyi kismami van most őszre. :) Ez annyira csodás.

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Kat: ez aztán a jó hír!!!!!!!!!!! Annyira örülök neked!!!!!!!!!!! Nagyon gratulálok! És most totál spontán lett a baba???? Nem szedtél semmit? Lehet az akupunktúra is segített :)

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kisvirág_30 2008.11.21 17:21-kor.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Jönnek a

Kép Kép Kép

Nagyon szuper!!!!!!!!!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!

Rólam csak annyit, hogy megvannak a leleteim. Jó lett a cukor és az afp is. Két lelet még várat magára, de szerintem az is jó lesz :) Jövő héten meg uh-ra megyünk. :)

Kat: de jó megúsztad a cukros lötyit :) Bár nemsoká a kismamis cukorvizsgire mehetsz, de gondolom oda boldogan mész ;)

Dita: annyira drukk nektek is, hátha összejön spontán, mint Katnek! Szorítok!!!

Rena: sajnálom, hogy nem lettek jók apa eredményei. :( Mikor lesz az inszem?

Till: remélem aktívkodtatok apával ;) Jó lenne, ha spontán lenne neked is!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Kisvirág, gratu neked meg a jó eredményekhez! Remélem, majd felteszed az UH képecskét!
athiz
 
 


Sziasztok!

Virág!Ez jó hír,hogy jók az eredményeid!
Dec. elején lesz az inszem,attól függ mikor jön meg és mikorra lesznek szép nagy tüszőim!Most eléggé magam alatt vagyok most vagyok a mensi elötti depis időszakomban!

Kép
rena85
 
 


KAT

[color=red]HÁT ÉN ALIG HISZEK A SZEMEMNEK!!!!!!!!

Kép

JUHÉJJJJJJJJJ

Kép

Nem találom a szavakat, bocsi! :oops: [/b]

dita75
 
 


Lányok!
Kifogytam ma reggel a netre szánt időmből, de nagyon-nagyon köszönöm, hogy ilyen aranyosak vagytok!!! Majd beszámolok, de sajna nincs most időm.

Puszi és ölelés

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Olyan aranyosakat írtatok, küldtetek!! Köszönöm még egyszer. :)

Szóval egyenlőre nincsen sok mesélnivalóm, de hihetetlen boldog vagyok. Párom is kezdi elhinni, hogy ez történt velünk és a pénteki vérvétel óta többes számban beszél velem. :lol: Olyan aranyos. Jól vagyok egyébként, néha fájdogál a hasam, ami kicsit azért nyugtalanít. Olykor nincs étvágyam és még egyenlőre csak párszor émelyegtem, és inkább este, nem reggel. Hát és a cicim az meglehetősen érzékeny. :D Úgy nagyjából ennyi a változás. Sokat simizem a pocimat és nagyon kívánom, hogy ti is minél hamarabb így érezzetek, ahogyan én.

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


KAT
Még mindig alig térek magamhoz! A másik topicban elolvastam a leírásodat, az előzményeket figyelembevéve tényleg csoda történt veletek!
Nagyon örülök, hogy végre sikerült nektek, ráadásul spontán, ez már csak hab a tortán! Nagyon sok boldogságot kívánok nektek! Vigyázz magatokra!

Mi ma egésznapos vizsgálaton voltunk a kórházban.
Eszméletlen mennyien vagyunk! :(
Reggel egy órával korábban mentünk (6.25-re ott voltunk) és már kint hömpölygött a sor. Mi voltunk a 9.-ek és mégis már elmúlt dél mire végeztünk!
Közel 10 ampulla véremet vették, minekután majdnem el is ájultam, hulla fehér lettem ezért eldöntöttek az ágyon! Utána apának kellett leadni a katonákat, és nem mehettem be vele. Ezek egész gyorsan mentek, kb. 9 óra volt mire leadtuk a laborban a mintákat. Utána lent vártunk a recepción, mert azt mondták ott fognak szólítani hogy ha kell mennem a nőgyogyi vizsgálatra. Már ott ültünk időtlen idők óta, és már fájt a hátsóm, mire felálltam és ekkor észrevett egy asszisztens és kérdezte hogy mire várunk még. Mondom a nőgyogyira. Akkor mondja, hogy fel kell menni az emeletre. Basszus, nem ezt mondták az elején. A párom addig is sík ideg volt, eztán már alig lehetett vele bírni. Azt gondolta már rég szóltak, de mi rossz helyen voltunk. De sztem tuti nem szóltak, sztem eleve elfelejtették, hogy nekem még ma nőgyogyim is lesz, mert a kartonomat csak egy óra múlva ezután a kérdés után vitték fel az emeletre. Tehát ha nem jön oda az a hölgy, sztem még mindig ott ülnénk!
Az utazási hozzájárulásról a papírt már meg sem vártam, mert kb. délben szóltam, hogy kéne, fél egykor még semmi, a párom nagyon csúnyán nézett, úgyhogy vettem a kabátomat és mentünk! Amúgy kb. 11 körül könnybe lábadt a szemem, mert belegondoltam, hogy miért bánt el velem ennyire a sors, annyira fáradt vagyok már, és baromira unom, hogy minden ilyen lassan megy. Másfél évet vártam arra, hogy végre kezdjük az inszemeket.
Na mindegy. A lényeg hogy visszairányítottak a régi dokimhoz, hogy csináljon histerot. Utána ha minden lelet megvan akkor beszéljük meg a Szűcs dokival, hogy mikor lesz a lombik. Nagyjából ennyi volt. Amúgy reggel nem akartam menni, mert tegnap este összezörrentünk a párommal, mert tiszta hülye volt, és ma sem volt teljesen normális, hulla fáradt voltam és amikor bement a gumishoz eldöntöttem az ülést, és rámförmedt, hogy miért fekszem el az autóban.... meg végig csesztetett, hogy csináljak már valamit, hogy sorra kerüljünk végre. Mintha mi lennénk egyedül a földön, legalább fél millióan voltak ma, ha nem többen!

dita75
 
 


Sziasztok!!!

Katerina,
itt is gratu! :P

Kisvirág,
örülök, hogy minden rendben van!!!
(persze, aktívak voltunk most is, de érzem, sajna nincs baba...:()

Rena,
kitartás, csak előre nézz!!!

Ditu,
megakitartás!!! Most jön a java, de baba lesz a macerák végén!
(jó a blogod!!! :P )

Nálunk:
eredményeim nem javultak :(
TSH-m romlott, inzulin ugyanannyi :( Holnap megyek a Mensbe, meglátjuk, doki mit mond! Januárra rendbe kell jönnöm!!!
Dec. 5.: Kaális konzi, fogigátló indul...

tillidian
 
 


Sziasztok!
Azért írok ide, hátha ti tudtok nekem SOS-ben segíteni. Az lenne a kérdésem, hogy nem-e tudjátok, hogy lehet-e a gynevac-ot szoptatás alatt is beadatni? Mert a netet végignéztem, és erről nem találtam semmit, a Lázár doktornőt is megpróbáltam felhívni, de csak rögzítő vette fel, nekem pedig holnapra tudnom kéne.
Válaszotokat előre is köszönöm.

Kitti
Kép
kikike21
 
 


Sziasztok!

Megvolt a nagy uh. Mindent rendben talált a doki néni. A kicsi végiga aludt. Meg sem moccant. A méretei alapján 19. hetes a bébi. ÉS valószínű hogy kisfiú. :) De eléggé takarta magát, és azt mondta a dokinő, hogy még ne vegyük 100%-nak, de ő annak látja.
Sajna képet megint nem kaptunk. :( Na majd a 4d-n :)

Kat: boldog névnapot neked! Jók a tüneteid. Én is este voltam émelygős. :) A cicim is nagyon fájt. Pár hónap és ezek a tűnetek megszűnnek. Jönnek mások ;) Aminek persze csak örülhetünk. :)

Dita: Nem semmi volt a hétfői napotok! Kitartást nektek! Reméljük a mostani inszem sikert hoz és nem kell a lombik.

Till: sajnálom, hogy romlott az eredményed. Mit mondott tegnap a doki?

Kitti: sajna nem tudom a kérdésedre a választ. :(

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Kitti, lehet, én is kaptam, a nődokim mondta, hogy nyugodtan beadathatom, nem lett baja a manómnak. :wink:
athiz
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a segítséget, akkor ma fel is íratom. :)

Kitti
Kép
kikike21
 
 


Sziasztok!

Dita!Nem semmi mennyi tortúrán kell végigmenni,nagyon durva!Kitartás!A cél érdekében megéri! :wink:

Virág!Örülök,hogy minden rendben van veletek!De jó kisfiú!Megvan már a pici neve?

Nekem megjött! :cry: Úgyhogy holnaptól closty hétfőtől pedig szurik aztán jöhet az inszem!!!!

Kép
rena85
 
 


Rena: nevünk még nincs. Azon még csak most kezdünk el vitázni :lol:
Jajj a fene pirijét. :( Hajrá inszem!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Kisvirág!
Nem tudom Virág vagy-e, de tegnap volt neved napja. Isten éltessen! :D

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: