Új privát üzeneted érkezett!

Köszönjük mindenkinek..

Nagy itt a pangás, teljesen kihal a topik, pedig milyen szépen indult :cry: :cry:

Kép
Kép
odri
 
 


tenyleg nagyon kihalt itt a topik, kar :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Odri:
Nagyon edi-bedi a kis Lili baba ahogy kacag a kis nyuszifogicakkal :lol: Anettnek is igy alnak a fogai :D

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 

 
 

sziasztok!


Igen sajnos haldoklik a topic. Én nagyon szerettem ide jönni mindig! Remélem azért néha napján benéztek :wink: Hoztam egy kis meglepit....

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


nem tudom miért csúszott el

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


sziasztok!

tök véletlenül benéztem, hátha írt valaki:)

Magdolnám!
gratulálunk!
és hogy vagy? émelygés? rosszullét?
sok jót kívánunk
Vivike és Andy Kép

Kép
andyfekete
 
 


Szia Andi!

Mekkora már ez a csajszi :shock: és milyen helyes!!!!!!!! Jaj el is felejtettem fratulálni az első évfordulós babáknak! Gratulálok nektek babucik! Boldog utó szülinapot!

Köszönöm kérdésed már múlik hála égnek a hányinger. Lizánál nem volt ilyen fokú intnzív az érzés. És ami legforább, hogy a reggeli rosszulét erősen este és éjjel!!!!!!!!! jött elő :shock: viszont non stop éreztem, érzem azt a fémes ízt, ami baromi pocsék :S emiatt állandóan ennem kellett, mert az elvette kis időre ezt az érzést. Mérlegre rá sem merek állni :oops: Meg voltak egy éjszaka, mikor az ügyeleten kötüttünk ki, mert elkezdtem barnázni, de amúgy leszámítva nagyon jól érzem magam és igyekszem minden pillanatot kiélvezni! Dec 23án megyunk 4dre, kari meglepi lesz apájának és a szüleimnek. A dvdt (is) fogják ajándékba kapni. Nem tudom pontosan meddig tudom titokban tartani, mert már kissé gömbölyödök :D de hát igyekszem, mert szép meglepi lenne.

Ti hogy vagytok? Múltkor néztem videót a lányodról, nagyon édes, kis táncolós!

Többiek?
Ja még annyit, hogy muffin nem oly rég megszült, kisfia lett.

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Sziasztok!!

Hát megmondom őszintén, én is figyelgettem, ír -e valaki, de nem, ezért én sem írtam....

Dehát erre jönnöm kellett!! :lol:

Magdi!!!
Nagy-nagy gratula a bébihez!!! :lol: Terveztétek ugye? És amint látom, hamar is összejött!
Tényleg, Muffinról honnan tudsz? Ír ide valahova? Én pl. azt se tudtam, hogy megint terhes!

Mi jól vagyunk, Ágoston lassan 1 éves, van 15(!) foga, még naponta 4-5x szopizik, de szinte mindent eszik, gyakorlatilag nincs olyan kaja, amit ne szeretne! :lol:

Pakol, rámol, bútorok mellett megy, meg egyedül is álldogál, de elindulni nem akarózik neki egyedül, csak ha fogom a kezét! :roll:

Andy!
Milyen nagy már Vivi is! Szépség! :)

Dobok egy képet a kiscsávómról! :)
Kép

Kép

Kép
ditta76
 
 


Sziasztok,

Magdi, mégegyszer gratula nektek! Vigyázz magatokra:)
Megnézted a honlapot?

Andi, nagyon szép Vivi és milyen nagy már
:wink:

Ditta, a fiad is édes..és már lassan 1 éves, hogy megy az idő.

Én is nézegettem a topikot de alig irt valaki. Talán most beindul megint, hogy nincs olyan jó idő és többet vagyunk otthon :cry: :wink:
Én is olvastam, hogy Muffin megszült...

Lili is jön megy, szaladgál, és mindent ki és lerámol amit elér.
Még csak 6 foga van, de mindent megeszik amit mi eszünk :lol: :lol:
Tesóprojekten gondolkodunk...
:roll: :roll:

Teszek fek egy pár képet....

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
odri
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Köszönöm szépen a gratukat :) :wink: Milyen helyes babák vannak itt!!!! Ditta, nem semmi, hogy a kiscsávó még nincs 1 éves de 15 foga van :shock: mi tartunk itt és 16 hónaps lesz a napokban a leány! Hát az az igazság, hogy elmentem a drhoz, mert lLizánál is clostyzni kellett, csinált labort és egyértelmű volt, hogy a progimmal van baj, felírta abogyót és még abban a hónapban sikerült :)
Nem Muffin nem ír semmilyen nyílvános topicba, zárt topicban van. A honlapján olvastam, meg korábban aszem Márti írta, hogy terhes

ODri, igen megnéztem a honlapot, köszönöm szépen. Színpatikusnak találom a drit :) de ehhez személyes "kapcsolatra" lenne szükség. Mondtam férjemnek, azt mondta, hogy most még menjek vissza a saját drimhoz, és próbáljak meg vele értekezni :roll: :roll: :roll: áh határozatlan vagyok piszkosul
Odri, ti mikor kezdtek akcióba lendülni tesó ügyben? És a többiek?

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Látom Lili is szereti a dobozokat, kukaszerűségeket. Liza is állandóan bele akar az ilyenekbe ülni. A legújjabb, hogy a tiszta rucikat ugye kiszedem a gépből és beleteszem egy kosárba és ő meg a tetejére ül és mivel én nem emelem meg őtígy apjának kell őt szállítani, nagyon édi olyankor!

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Magdi, a dokimban nem csalódnál sem szakmailag sem emberileg. Legalábbis eddig ezt tapasztaltam. Szerintem egy talákozást megér és akkor majd eldöntöd, persze csak akkor ha a sajátodban nem bízol. De én nem beszéllek rá.....

Én is a honlapján olvastam Muffinnak.

Lili ha teheti mindenbe belemászna :lol: :lol:
Amúgy én berámolok a msógépbe ő meg kirámolja. Mindegy, hogy száraz vagy vízes a ruha.. :wink: :wink:
A száritóról is lehúzza azt amit elér.
És borzasztóan akaratos tud lenni és néha hisztis.
Ilyenkor úgy érzem nem kell még egy :roll: :roll:

Mi csak novembertől probálkozhatunk, de egyenlőre még anyagilag nem vállalhatjuk. Sajnos...
Talán ha már elmenne a lakás.

Kép
Kép
odri
 
 


Hát jó lenne, ha a mi házunk is mr elkelne végre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tehát akko r még várat magára a rojekt.

Említettem, hogy nem vagyok megelégedve vele, plus még ugye az ember ad is a zsebébe és ..... na mind1. Megvárom a 4ét és majd kiderül mi lesz. De gondolom, akkor is vállal a dokid, ha pl a 30.hét körül megyek hozzá nem?

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


sziasztok!

örülök hogy beindultunk megint:)
igen Odri sajnos jön a rosszidő, de azért majd jövünk ide gyakrabban!
Ti is tesóprojeckten? nagyon jó, drukk ezerrel akármikor is álltok neki.
Gyönyörűen mosolyog Lilike! látom a "csodanyaklánc" a nyakában van. és használ a fogára?

Magdolnám!
16 hónaposan 15 foga, az nem semmi! és megkínlódtatok?
Mert mi nagyon. Igaz még csak 14 hós lesz Vivike és 6 foga van, de látom most mind a 4 szemfoga készülőben és iszonyú napok éjszakák vannak mögöttünk. Volt mikor óránként keltem. de csak őt sajnáltam, semmisem használt. Nurofen is 2 óráig hatott, aztán újra kelés.
Amúgy Vivike is mindent csinál amit Lili! mi már ezt megbeszéltük Odrival, hogy ők egyszerre csinálnak ugyanazokat.
Édesek nagyon.
Amúgy már 1 hete csak 1szer alszunk ebéd után nagyokat. 2 órákat. örülök neki. nehezen aludtunk el délelőtt már.

Mi várunk még a tesóval. asszem 1 évet dolgozom mindenképpen jövőre, aztán még a 3-4 év korkülönbség belefér. Persze ha majd apa is akarja, mert nélküle nagyon nehéz lesz összehozni.:)
pusz

Kép
andyfekete
 
 


Sziasztok Lányok!

Nem tudom, hogy még emlékeztek-e rám, néha irogattam Hozzátok, de aztán átmentem olvasó üzemmódba, mert nem tudtam hozzászólni a témához. Ha nem bánjátok, csatlakoznék, mert időközben én is babát várok és nagyon szimpik voltatok.

Andy, Márti, Odri, Ditta: Nagyon édesek a gyerkőcök!

Magdolnám: Gratulálok a második babához! És ne haragudj, hogy nem voltam aktív az e-mailváltásoknál, de elég sűrű volt ez a tavasz-nyár az építkezés miatt!
Ha jól gondolom, nem vagy megelégedve a dokiddal. Hát én is ilyen cipőben járok, most keresek másik dokit és kórházat.
Ha tud valaki tanácsot adni doki és kórház keresésben, szívesen venném!

Puszi Pumi
pamukli
 
 


Naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Még egy kismami! Én emlékszem rád :) "szomszéd" :wink: Hány hetes vagy? Mikorra vagy kiírva? Én május 12re. Baross szerintem nagyon jó klinika, bár nekem a rossz dolgokat is volt szerencsém megtapasztalni :( De hát semmi sem lehet tökéletes, nem igaz?

Andi, jaj ne is mondd a megszenvedést, mi is Lizával kínlódjuk végig. A férjem azt mondja: már csak 4 foga van hátra, mi az a többi 16hoz. Szegényt nagyon sajnálom. Volt úgyhogy éjjel átmentem megnézni őt a szobájába és úgy aludt, hogy fogta a buciját és nyöszögött, pedig aludt.
Liza már rég óta csak egyszer alszik :( nagy "örömünkre".
Odri, ez a nyaklánc valami "energiával" bír? Vag hogy műxik? És hagyja magán???

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Sziasztok, tök jó, hogy kezd beindulni a topic. Sajnáltam volna :cry:

Pamukli, én emlékszem Rád :lol:
Gratulálok a pocaklakóhoz :wink: Hol tartasz?
Köszi Lili nevében is.
Az én dokim nagyon jó és preciz. Ha érdekel elküldöm az elérhetőségét.

Magdi, ha nem bizol a dokidban akkor szerintem válts. Annak idején én is emiatt váltottam/ az első terheségem után/ és nem bántam meg. Hálát adok, hogy ilyen jó dokit találtam, aki oda figyel Rám!
Jó lenne ha mi is eltudnánk végre adni a lakást. Már egy éve áruljuk.
Emiatt nem merünk belevágni, sajnos!

Andi, igen a lányaink mindent egyszerre csinálnak
:lol: :lol:
Köszi, Lili állandóan mosolyog. Szerintem gyönyörű :oops:
Amúgy úgy látom, hogy neki is jön felül a foga, de elég nehezen. Emiatt fel szokott kelni éjszaka. Azt nem tudom, hogy használ e neki a nyaklánc. Éjszakára nem merem rajta hagyni, csak a déli alváskor van rajta. Jó lenne ha már lennének rágófogai is
De elvileg minden gyereknél máskor jönnek ki a fogak.
Ismerek olyat akinek már 1 éves kora elött 14 foga volt :roll: :roll:

Kép
Kép
odri
 
 


Magdi, ez borostyán nyaklánc. Elvileg a fogzásban segit, nyugtató és fájdalomcsillapitó hatású. Bizonyos bőrbetegségekre is alkalmazzák.
Lilit nem zavarja :lol: :lol:

Kép
Kép
odri
 
 


Odri, mi is kb április óta áruljuk, jöttek vevők, de .... no comment. És lenne már más lakás vagy ház ahová tudnátok menni? Adrddal szemezek, de nem tudom.
Jaj Pamuklinak nem is gratuláltam! Gratulálok!
Valamit akartam még, de elfelejtettem menet közben :(

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Köszi a gratulákat!
Hát én 13 hét és 2 napos vagyok elvileg és legújabban április 28-ra vagyok kiírva. Már volt 3 időpont és meg is ilyesztett a dokim, hogy kicsi a baba, meg stb, aztán elmentem a genetikai központba, hogy akkor tudjam meg mi van, ott meg azt mondták, hogy persze hogy kicsi a baba, mert egy héttel biztos hogy fiatalabb, mint amit az Istvánban mondtak.
Többek között ezért is akarok dokit váltani, mert egyáltalán nem volt empatikus, a legrosszabbat táplálta belém és ...na mindegy, nem bízom már benne.

Tudom, hogy a Barosst sokan favorizálják, de én anélkül, hogy jártam volna már ott, azt nagyon zsufinak gondolom, ott nagyüzemben mennek a dolgok, nem? Odri, Te is ott szültél? Mi a tapasztalatod?
Nekem most a Szent Imre és a Bajcsy kórház lett szimpi a honlapja alapján.

Pumi
pamukli
 
 


Odri: Ha sikerül eladni a lakásotokat, hova akartok költözni? Vagy csak nagyobbat szeretnétek?

Magdi: Ezek szerint még nem laktok Harasztiban?

Pumi
pamukli
 
 


Magdi, mi tavaly november óta áruljuk. Nálunk is voltak vevők, de szintén no comment.
Már nézegettünk helyeket ahova szívesen költöznénk. Nem igazán értem, hogy mivel szemeztek... :roll: :roll: ird meg mégegyszer.
Remélem azért hamarosan elmegy. Kicsit drága az albérlet.
Akkor most ti hol laktok? Hol áruljátok a házat?

Pumi, vidékre szeretnénk költözni egy kis kertes házba. Most albérletben lakunk :cry: :cry:
Én az Istvánban szültem, igaz magándokinál. Ő nagyon rendes. Végül is velem mindenki normálisan viselkedett.
Mi a doki neve?
Az elején meg amúgy is nehéz megállapítani a baba méretét. Nálam is volt ilyen. Aztán meg egészséges gyönyörű kislányom született
:lol: :lol:

Kép
Kép
odri
 
 


Jó reggelt!


Pamukli, olvastam a másik topicban, hogy voltál kombinált teszten. Hol voltál és az ingyenesen? Nekem is be kéne jelentkeznem.
Kérdésedre válaszolva, de baromi sokan vannak a Barossban és futószalagon megy az egész.
Még nem sikeredett eladni a házat :( voltak vevők, de mindegyiknek volt valami kínja és még apumék sem költöztek ki, meg így nem lett volna semmi pénzünk a házat megcsináltatni, ami gyerek mellett meg terhesen nem lett volna ajánlatos, mert nagyon le van robbanva az a ház, meg a fűtés sem az igazi. Úgyhogy maradtunk itt, mert a tél itt olcsóbb sokkal (rezsi) addigis tudunk kis pénzt gyűjteni, ha netán költöznénk tavasszal, hogy már tudjunk néhányy dolgot csinálgatni. Dunaharasztiról lenne szó ahová költöznénk Dömsödről.
Nekem is kisebb a baba 5nappal :) tudom :) és a drim rögtön mondta, hogy később volt pém.Balcsin hoztuk össze, pont nyaralás első napján, úgyhogy balatoni baba:)

Odri, hogyhogy albiban laktok :shock: :roll: Azt hittem abban a lakásban ami a tietek :roll:

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


reggel Liza odaballagott az ágyamhoz és kérdezte: apa hol? :D olyan édes volt! Korán ment dolgozni mondtam neki.

Pmi, rosszullétekkel mi a helyzet? dolfozol még?

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Odri: Te is az Istvánban szültél? Kinél? Megy privi is...
Nekem is ez a kórház volt a legszimpibb, elég jókat hallottam idáig. Nekem is magándokim volt/van, akiben csalódtam és plussz még a főorvos, akiben csalódtam és a sógornőm, aki egy másik dokiban csalódott ott. Szóval elég sok a negatívum...

És merre felé akartok vidékre költözni?

Pumi
pamukli
 
 


Magdolnám: Az integrált tesztet én az István kórházban csináltattam meg, mert a magándokim oda "bejáró", és akivel együtt dolgozik szülésznő, az ajánlotta, hogy itt ingyen megcsinálják.

Sajnálom, hogy még nem adtátok el a házat...

Volt kb. 3 hét, amikor szinte folyamatosan émelyegtem, de a legdurvább este volt. Nem is értettem, hogy miért mondják, hogy reggeli hányingere van a kismamáknak. Most néha előjön a gyomorégés, de nem vészes, egészen jól érzem magam.
Igen, dolgozok még, de szerencsére én osztom be az időmet, így tejesen kényelmes a munkám.

Pumi
pamukli
 
 


igen én is szembesültem az esti rosszulléttel, sőőőőőőőőőőőőőőt éjjel is rámjött és olyan borzasztó volt, szerencséd, hogy csak 3 hét volt....
Írtam privit

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Lányok!

Szerintetek ciki elmenni egy-két kórházba "körülnézni"? Megnézném a körülményeket és esetleg kismamákkal tudnék beszélni, hogy mi a tapasztalatuk.
Lehet, hogy túllihegem az egészet, de egy ideje bújom a netet és döbbenet, hogy mennyi negatív tapasztalat van és én nem szeretnék így járni. Mit gondoltok?

Pumi
pamukli
 
 


jaj lányok sos segítség kellne! Van néhány cserépedényem főzésre, meg tálalásra,. Lehet nem törölgettem el valami hű de szuperül, de annyira büdi és nem tudom kimosni. Ötlet? És az étel is átveszi azt az ízt... pfuj

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Nem kaptam meg... :(
pamukli
 
 


Pumi én is teljesen ugyanebben a cipellőben járok! Én is ost gyűjtök infókat..... :oops: Ha rábukkansz valami jóra, nyugodtan megoszthatnád velem :wink:

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


de, még válaszoltál is rá :D

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Sőt vajon hány hetes korig vesz át egy új dr szerintetek? Mert gondolom a szüléshez közel már nem szívesen :roll: jaj de jó hogy rábukkanttam olyan emberre, aki ugyanezzel a problémával küzd, mármint nem jó....
Amúgy neked mi volt a problémád a drval?

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Sajnos cserépedényügyileg nem tok tanácsot adni, mert én is kaptam régebben egyet ajándékba, de még sosem használtam...

Szerintem nincs meghatározva, hogy meddig vesz át egy doki. Ez is attól függ, hogy emberséges-e vagy inkább csak pénzéhes. Sokan vannak úgy is, hogy nem fogadnak dokit, aztán a végén meggondolják magukat.

Nézd meg a Szent Imre és a Bajcsy honlapját... nekem tök szimpi volt.
Írok mailt!

Pumi
pamukli
 
 


na most nagyon nagyon rossz lett a kedvem, annyira hogy a könnyeimtől nem látok!
Találtam egy oldalt, ami nekem szüléskor volt. Egyszer mondták hogy preeklampsziám van, de most néztem csak utána. Annyira egyértelmű hogy az volt, és nem értem, hogy egy dr ezt hogy nem vette észre????????? Pedig mondtam neki, plusz ugye a szülésnél fennálló komplikációk....
Nagyon nagyon félek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://www.doktorinfo.hu/drinfo/pid/0/b ... seg.4_6395
http://www.csaladinet.hu/hirek/csaladte ... ules/8824/
na már ezért sincs kedvem a drmnál maradni, mert már emiatt is félni kell.... és nincs kedvem elpatkolni

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


mindjárt megnézem, ha majd látok :(

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


űMinden tünet stimmel!

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Na, azért ne temesd el magad! :wink:

Én is voltam a háziorvosnál, ahol 148 volt a vérnyomásom. Teljesen elkezdtek aggódni, hogy ez milyen magas. Mondtam, hogy ha kimegyek, nem lesz az. Vettem itthonra is egy mérőt és teljesen normális.

Másodszor, mikor visszamentem, megint ilyen magas volt és elküldtek speckó vérvételre és vizeletvizsgálatra, mert abban is jelentkezik valami, ha fennáll a terhességi magasvérnyomás. Teljesen negatív lett. Nekem akkor magas, ha dokihoz kell menni, mert mindig csak ilyesztgetnek.

Van otthon mérőd? Hova jársz védőnőhöz?

Pumi
pamukli
 
 


Van egy jó mérőm, de nekem a pulzusom minimum 90!!!!! Szóval kész vagyok. Mondtam annó a drnak, hogy úgy fáj a fejem hogy szétrobban, plusz a gyulladás és aztán jött az emelkedett pulzus, aztán a láz a görcsroham. Nagyon félek attól hogy megismétlődik!

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Nekem is elég magas a pulzusom, de akkor, ha felidegelem magam!

...és nekem is szokott fájni a fejem. A nőgyógyászom azt mondta, hogy igyak kávét. Sosem kávéztam, de így legalább nem kell gyógyszert bevennem. Te mit szedsz be ha fáj a fejed?


Olvastad?

Pumi
pamukli
 
 


huha hát elég meredek magas pulzusra kávét inni, én nem tenném. Nekem sajnos nem csak akkor magas, ha felidegesítenek, hanem alapból 90 a pulzusom. Mióta fáj a fejed? Nekem 3 hónapon keresztül Lizával folyamatosan!

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Védőnőhöz ide, helyben ŰDömsödre... Nagyon hebrencs a nő, állandóan kimegy a fejéből hogy megyek :shock:

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


nekem terhesség előtt is időnként fájt, gondolom a fronttól...
pamukli
 
 


Pumi, nem kaptam meg a privit :cry:

Kép
Kép
odri
 
 


Nekem is fájt a fejem az elején, de aztán elmúlt. Szerencsére nekem normális volt a vérnyomásom, de ha menni kellett a dokihoz néha magas lett. Gondolom az idegességtől.

Azt nem tudom, hogy egy doki mennyi idős terhesen vesz át,de én úgy gondolom, hogy a végefelé már nem szívesen teszik. Jó az elejétől végig kisérni a terhességet és tudni minden rosszulétről. Én volt, hogy véreztem egyszer és nyugodtan felhívhattam a dokimat vasárnap este is. Sőt még a műtét után is bármikor felhívhattam.
Én nem csalódtam benne :wink:

Amúgy volt, hogy az elején én is este és éjjel voltam szarul.

Kép
Kép
odri
 
 


Magdi, azért lakunk albérletbe, mert én annak idején /7 éve/ elköltöztem otthonról. Akkor még éltek a szüleim. Aztán miután anyu meghalt, a nővérem odaköltözött, hogy segítsen apunak. Aztán sajnos tavaly apu is meghalt. A hugom és a nővérem ott maradtak. Most ott lakik a nővérem a családjával /neki 2 gyereke van/ és a hugon a pasijával. Már több hely nincs.
A lakást már nehezen tudják fent tartani ezért is kéne végre eladni. Meg miattunk is, hogy ne kelljen ennyi pénzt fizetnünk feleslegesen.

Pum, ha sikerül Pesttől nem messze.
Amúgy az első terehsségemkor a béna védőnő miatt én is vettem vérnyomásmérőt itthonra. Az első látogatásomkor olyan mértéket mért ami lehetetlen.
Na mindegy utána másik védőnőm lett.

Kép
Kép
odri
 
 


sziasztok!

magdolnám!
szerintem most még a "terhesség elején" simán átvesz egy másik doki. Neki mindent mondj el és biztosan meg lehet előzni ennek az újbóli megismétlődését. drukkolok hogy találjatok pamuklival minél előbb dokit. jó ha végig egyhez jártok.

Nálunk vidéken is egyre kevesebben tehetik meg a magándoki fogadását. bár nálunk nincs már Ajkán 3 éve szülés a saját dokidnál, sajnos ügyeletesnél szülünk.
nekem szerencsém volt, mert rendes dokinál szültem és nem volt semmi gond a szülésnél. Vivike papírforma szerint született.
nekem a pulzusom volt magas szülés után 166!!!! kaptam aznap betalocot meg 3 napig reggel. még szülés utá 6 héttel is 100 körül volt a pulzusom.
nekem meg ezt kéne kivizsgáltatnom, de még nem volt rá időm:(

szép estét mindenkinek
gyerekek nem érezték meg az időátállítást?
mert Vivike nagyon, régen 7 után kelt, mos tmeg 6 előtt:)

Kép
andyfekete
 
 


Andi, a vérnyomid meg alacsony? Mert akkor sinustachycardia nagy valószínűséggel. Sajna nekem is ilyen és betalocot mondanak rá,ami elég vicces mert maga a vérnyomim meg baromi alacsony.
Én is úgy gondolom, hogy inkább az elején vesz át egy dr. A 4ei talitól csodát várok. :oops:

Odri, ja így világos a lakásügy :idea: és az így szimpatikus dolog, hogy gyakorlatilag bármikor felhívhatod és nem érzékeled a telóban, hogy na basszus ez is mért pont ekkor hív. Sajna én mindig ezt érzékeltem, ezért utáltam még időpontot is kérni :shock:
bár nálunk nincs már Ajkán 3 éve szülés a saját dokidnál, sajnos ügyeletesnél szülünk.
:?: :?: :?: :?: hiába jártál 1 drhoz, nem jön be, vagy tegyük fel pont benn van, rendel és nem szólnak neki? :shock:
Az én lányzóm de sajna nagyon megérezte és szerintem nem igazán tud átállni :cry: Mi a francnak van még????

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Odri: Egyszerűen nem tudok Neked küldeni privit. Nem tom miért? Lehet hogy én bénázok el valamit? Légyszi küldj nekem és hátha arra már tudok válaszolni... Neked ki a dokid? Írnál Róla bővebben?

Andy: Akkor Neked tényleg szerencséd volt, hogy pont jó dokit fogtál ki mikor szültél. Ezt azért nem is értem, hogy jársz valakihez egész terhesség alatt és nem tudsz nála szülni...

Magdi: Amúgy az én dokim emberileg teljesen normális, bármikor hívhattam, mehettem hozzá, nem éreztem azt, hogy le akarna rázni, de ahogy a férjem megfogalmazta: semmihez nem tesz hozzá semmit. A tények ismeretében azt mondja mindig, hogy 50-50 % van erre is, meg arra is. Szóval szakmailag szerintem tök bizonytalan és ez engem is azzá tesz. Van egy-két nevem, akiket már többen is ajánlottak, majd elküldöm...

Pumi
pamukli
 
 


Pumi, hogy próbálod küldeni a privit????
Acélszemély alatt van olyan hogy privi, rákatt aztán megjelenik az üziküldő felület és lenn van egy olyan felirat, hogy elküld. Így próbáltad?

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: