Új privát üzeneted érkezett!

Magdi:
húú gratulálok nektek!! :)

Doki egészen a szülésig átvesz, de tény, hogy jobb minél előbb túlesni rajta...

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


sziasztok!

hát, milyen szar idő lett, esik az eső, fuccs a du-s jáccótérnek. még jó hogy délelőtt voltunk 1 órát kinn a levegőn:)

lányok! igen, sajnos nálunk 3 éve megszűnt a szülésnél való orvosválasztás. Én nem tudom mért, elég felháborítónak találom, biztosan volt valami belső oka.
Szerencsémre az utolsó uh- és az összes nst- után a saját dokimmal tudtam konzultálni.
És mikor bementem a fájásokkal a legbunkóbb doki vett fel. És mondogattam Vivikémnek, hogy reggel fél 8ig meg ne szülessen, mert akkor van dokiváltás. Szerencsémre csak 1kor jött a világra a drága! már akkor is szót fogadott nekem:)
Ma meg reggel 6óta fent van, egy 20 percet aludt csak délelőtt a babakocsiban, most meg egy órája próbál aludni a kiságyában, de nem nagy sikerrel.
nektek is meg vannak ma zavarodva a gyerekeitek?

Kép
andyfekete
 
 


Mágnes, köszi :wink: Hogy vagytok? Nálatok a 3.baba?
Andy, ez érdekes, de lényeg, hogy jó drnál szültél!!!! A leányom ma 8kor kelt és 10:30kor elaludt és aludt 2órát :roll: :shock: pedig a szokás az az, hogy 6kor fenn van, 2-3:30kor alszik. Ahüle időnek tudom ezt be.

Lányok úgy szurkál a pocim jobb lennt, hogy csak na. NEm tudom mivan :roll: Vagyis inkább fáj.

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 

 
 

Magdi:
jól vagyunk, kissé meglőve, hogy nincs már jó idő :)
Bence 10400 gramm és 80 cm ..
Anna januártól oviba jár, ha addigra sikerül a pelustól megválnunk..
Harmadikat szeretnénk majd, de egy kicsit pihennék, dolgoznék előtte.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Magdi: Igen, így próbáltam küldeni a privit, vagy 6x próbáltam, de nem is írta ki hogy elment. Aztán küldött az Odri és arra tudtam válaszolni. Nem értem...
Nekem is szokott néha fájogatni a hasam, de hát Neked már tudni kellene, hogy ez normálils :wink: Pihenj, ha van rá módod!

Szia Mágnes: De jó hogy Te is benéztél... Tényleg lesz 3. baba??? Mi is a férjemmel mindig is hármat akartunk, csak már lehet hogy későn kezdtünk bele...
Te hol szültél? Ki volt a dokid? Meg voltál elégedve Vele?

Pumi
pamukli
 
 


tudom milyen, de ez nagyon durva volt, most már jobb kicsit, mert bevettem még egy magneB6ot, de néha még előjön.
Olyan rendi volt férjuram, hogy csinált nekem vacsira rántott párizsit!

Valaki tudja hogy műxik az mikor megszületik a 2.baba és még nincs 2 éves az 1., hogy hogy kapom megint a fizum után a tgyást??? Le kell mondani róla, de mi után számolják, mert ha abból indulok ki, hogy az 1.nél az előző év átlaagkeresetének 60%át adják.... Valaki? Ötlet?

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Magdi, ha a második úgy születik, hogy az elő még nincs két éves akkor minden jár úgy mint az elsőnél.
Ha nincs meg 180 nap biztosítái idő, akkor az előzőleg kapott ellátás képezi az új ellátás alapját, de max a minimálbér kétszerese után jár a tgyás is/ez a gyed maximuma/.

Ha az első gyerek a második megszületésekor még nem töltötte be a 2 évet, azaz még jogosult vagy utána GYED-re, akkor eldöntheted, hogy kéred a TGYÁSt vagy maradjon az első gyerkőc utáni GYED.
Ennek lejártával igényelheted a 2. gyerek után járó járandóságokat (ha még van TGYÁS akkor azt, egyébként meg a GYED-et).
Mivel a GYED és a TGYÁS számításánál az előző teljes naptári év jövedelme adja az alapot, ezért jobban jársz, ha még az előző GYED időtartama alatt megszületik a második baba, hiszen így magasabb lesz az alap, amiből számolnak.

Kép
Kép
odri
 
 


pamukli:
szeretnénk harmadikat, időnként úgy érzem, hogy jó lenne megint babásnak lenni, de azért a 2 gyerek mellett le vagyok jócskán fáradva. Úgy beszéltük Apával, ogy, ha Bence is ovis lesz, akkor jöhet a hugi :)

Én a SOTE II.-n szültem, és Gimes doktor az orvosom. Nagyon meg vagyok vele elégedve, ha ő nincs, nincs Annánk sem :) (Bence már kizárólagos családi vállakozás volt :wink: )

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Köszi odri, hogy utánajártál! Tehát ha jól értem (csak számokkal illusztrálom)
Lizánál tegyük fel kaptam Tgyásként 100.000ftot, gyedre meg 80.000ftot. Mivel a 2 baba születésekor nem lesz még Lizi 2éves, igy ugyanannyit kapnék TGYÁSra? illetve 10%kal kevesebbet ugye? Mert 70-ről 60%ra vitték le :roll:

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


igen Magdi
amúgy nincs mit ezzel foglalkozom :lol:

Kép
Kép
odri
 
 


Odri!
pont akartam kérdezni, hogy nem ezt tanulod? vagy tanultad? de megelőztél:)
akkor jól emlékeztem, még nincs baj az agyammal.
hogy vagytok?
végre kisütött a nap, nagyon örülök neki.

Mágnes!
dejó, harmadik, mennyire szeretnék én is babázni. az a legjobb korszak. csak alszik, eszik....
mostmeg futhatunk, nem is csodállom hogy le vagy fáradva.
És honnan tudod hogy a harmadik lány lesz? vagy csak :)
És milyen nagy már Bence, 80 centi és 10 kiló!
Vivike 1 évesen volt 74 centi és 8,5 kiló. Bár a fiúk nagyobbak mindig.
most hodrunk 80as rucikat. de némelyik úgy el van számozva, pedig bababoltban vettem és nem kínaiban.

képzeljétek ma is nézegettem téli sapkát Vivinek a kínaiban, és az egyik 10es méret volt és nagyobb volt mint az ugyanolyan 14es méretű, ki érti ezt?

Kép
andyfekete
 
 


Magdi: Elmúlt már a pocifájásod? Néha nekem is szúrkál, főleg ha hirtelelen állok fel... Dokikereséssel hogy állsz?

Mágnes: Az jó, hogy ennyire megbízol a dokidban...szeretnék már én is ilyen dokit találni.

Odri: Én még azt sem tudom, hogy ha megszületik az első baba mi-mikor jár és mennyi. Ha Te ezt fejből tudod, megköszönném, ha leírnád. Még azzal sem vagyok képbe, hogy mikortól 2 év a gyes?

Pumi
pamukli
 
 


Sziazstok!

Andi, igen a fiúk nagyobbak mindig! Bár Liza a 86-92eseket hordja :oops: És valóban elég sok el van számozva! Én főként ránézésre veszem meg a rucikat! A sapikhoz viszont abszolute nem értek! Én csak ráadom, ha jó jó, ha nem nem :) Liza meg csak pislog. Én leányom ma elég ramatuyul aludt. Készülőben a telihold... a tieitek hogy aludt?

Pumi, nem tudom melyik drit kéne.... szerdán megyek drhoz aztán eldől a dolog szerintem. Tegnap voltunk barinőmnél és lehet ő is babás (az előzőeket ugyanígy vártuk, ill fordítva... Dóri volt májusra kiírva, én meg júlira, most meg uez a variáció csak fordítva lenne, ha...) na mind1, szóval ő sem hajlandó visszamenni a drjához, akinél szült. Ő is keresgél.

Odri, írtam a drnak akit ajánlottál (konkrétan rákérdeztem az árakra) és 3 napja nem válaszolt senki :( Vagy vajon a rendelőjében ki van függesztve?

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Szia Magdi!

De jó, hogy a barinőddel együtt vártok megint babát... és Ő miért nem volt megelégedve a dokijával? Hol szült?
Lehet, hogy maradsz az eredeti dokidnál?

Pumi
pamukli
 
 


Nem bizti még, hogy terhes... csak már meg kellett volna jönnie neki és már egy hete nagyon émelyeg :lol: de a teszt még nem mutatott ki semmit, ami ugye nem jelent semmit, hisz a fiát sem mutatta ki sokáig. És még az is elég durva, hogy nem beszéltük meg a neveket és a névnapok között 3nap különbség van, ugyhogy ha most is együtt várnánk babát az már lehet nem lenne véletlen? :roll: Ő is a Barossban szült, egy fiatal drnál, akinek a nevét mindig elfelejtem :oops:
Még az is lehet, hogy a drmnál maradok, bár szívem szerint nem tenném, ha visszagondolok a dolgokra....
Te találtál már szimpatikus drit?

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


amúgy köszi az érdeklődést, de már nem fáj! Azt hittem megvadulok, annyira fájt, viszont tegnap egert hajkurásztunk és eléggé megviselte a pocimat. Szabadkézzel vadásztunk rá és meglett! Közben én a 3kanapét szabadkézzel dobáltam szét és kissé futottam, ó én balga szőke :( de magneB6ot bevettem és már jó mminden

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Magdi, a dokim általában személyes találkozáson mondja meg az árakat. Én még soha nem irtam neki mailt.
Mikor a vetélésem után az akkori dokim szart rám és nem mondott semmit a miomákkal kapcsolatban akkor ideges lettem és kerestem mást. Telefonáltam a rendelőbe és már másnapra kaptam időpontot. Név alapján választottam és nem csalódtam. A régi dokim meg csak húzta volna az időt a műtéttel. Mindenféle injekció kúrát javasolt és csak aztán műtét. A mostani meg egyből megvizsgált és közölte, hogy két hónap múlva műtét, mert a miomák semmiféle injekcióktól nem lesznek kisebbek. Sőt babát sem vállalhattam volna addig mig miomám van. Szóval az elöző egy pénzfaló kretén volt. Szakmailga nulla!!!

Szóval jól döntöttem...

Kép
Kép
odri
 
 


Pumi, mit szeretnél pontosan tudni. Ird meg priviben.. :lol:

Magdi, tök jó dolog dolog lenne ha tényleg egyszerre lennétek terhessek.
Vigyázz magadra, ne nagyon emelgess és pihizz ha tudsz.
Az egeret meg hagyd az egérfogóra. Nálunk is volt egyszer és azzal kaptuk el.

Andi, ezt tanulom, de eddig is ezzel foglakoztam valamilyen szinten.
Mi jól vagyunk. Lilivel nem lehet bírni. Mióta megtanulta, hogy lehet a nagy szobában felmászni az ágyra folyton azt csinálja. Az ágyról meg a számítógépasztalra akar mászni :lol: :lol: Borzasztó. Mindig félek, hogy leesik.
Sajnos jövő héten esni fog az eső... :cry: :cry:
Igen némelyik ruha nem jól van számozva. Most már ránézésre veszem én is. Pl a rugdalozó amit hord pizsinek 9-12 hónaposig van:roll: :roll: holott már 15 hónapos lesz.
A sapkát nem figyelem, ami jó a fejére megveszem.
Szerencsére ruhákat kapunk a nagyobbaktól a téren. Anorákot hord...
Igen tök jó mikor még picik:lol: :lol:

Mágnes, Bence tényleg jó nagy lett. Lili egy évesen annyi volt mint Vivi.
Most 9,5 kiló és kb 75 cm. Ő egy édi pici kislány.....
Mi is szeretnénk másodikat, de most anyagilag nem fér bele
:cry: :cry:

Kép
Kép
odri
 
 


Köszi azért az infót, amúgy nem olyan levél volt, hanem az oldalon van egy olyan lehetőség, hogy tegye fel kérdését vagy ilyesmi :oops:
Nem volt egérfogónk és már előző este figyelt az ágyam mellett, brrrrrrrrrr :D A férjem nagy állatbarát, sőt még a határba elvitte és elengedte :shock:

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Mi az az anorák????
Mit csinált előbb Liza, felhúztuk a pólóját és csodálkoztunk mekkora a pcakja, erre behúzta! Sőt a két kezével a cicjei elé kapott, hogy ne bámuljuk!!! :lol:

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Magdi, kezes lábas :lol: :lol:
Édi lehetett Liza :wink:

Mikor Lili fürcsizik és kérdezzük hol a poci? mindig simizi a hasát és aztán megmossa :wink: :wink:

Kép
Kép
odri
 
 


Sziasztok!

Latom fellendult az elet itt ujra,aminek nagyon orvendek!!!

Pumi:
udv ujra itt!!! El sem hiszed, de epp a napokban gondoltam rad, hogy vajon mi van veled es lam ....hu...Oriasi gratula nektek!!!Gondtalan babavarast!!!

Magdolnam:
neked is ujra Gratula!!! :D

Odri:
nem az osztol akartatok belevagni tesoprojektbe??Vagy rosszul emlekszem, vagy meggondoltatok magatok....Mekkora lett a lanykad!

Andy:
Anett sem akart aludni, mar vagy 2 napja napkozbe semmit sem , igaz o meg szokja az uj eghajlatot, meg nem sikerult neki az alkalmazkodas.

Magnes:
jo kis husibaba Bence, Anett most 9200 volt egy hete mertek meg a surgossegi klinikan.

Tobbiek merre vagytok???

Muffinnak nagy-nagy GRATULA a kisbabajahoz!!! Vajon ok hogy vannak?

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


szia Márti!

hogy vagytok? hogy bírod 3 gyerkőccel? mért kellett mennetek sűrgősségi klinikára?


Odri!
mikor írod hogy Lilike mit csinál, itt röhögök, mert Vivikém ugyanezt, de még napra pontosan is, 3 napja tud felmászni a nagyszobában az ágyra:)

kismamik hogy vagytok?

Vivi ma végigaludta az éjjelt! már 1 hónapja nem. pedig ma van telihold. a múltkori teliholdnál 3 nap vagy 6szor kelt éjjel. én ezt már nem értem.
A lényeg hogy aludtam 8 órát egyfolytában!!!!

Kép
andyfekete
 
 


Szia Andy!

Ja, hat ez hosszu mese, mert kint vagyunk szeptembertol Angliaba es mivel nem vagyunk allampolgarok nem fogadtak csak a surgossegin, hiaba van eu.biztositasunk..Na ez van.Egyebkent nem volt olyan veszes, egy virusos leguti fertozes volt, de szerettuk volna ha egy orvos is megnezi, nehogy tudogyulladasa legyen.
Mi jol vagyunk, a fiuk itt jarnak iskolaba, szeretik, de azert vagynak haza.
Tenyleg mekkorat nott a facska, amit Vivi emlekere ultettetek , vagyis a polgarmesteri hivatal?

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Szia Márti! Köszi a garatulát! Tényleg gondoltál rám...és hogy jutottam az eszedbe??? Hiszen és nagyon régen és akkor is csak ritkán írtam...De jóóóóó!!!
...és hogy kerültetek ki Angliába? Talán a férjed ott kapott munkát? Mesélj már...

Magdi: Jó hogy megfogtátok az egeret, mert ha beköltözik valahova és jól érzi magát, pillanatok alatt sokasodnak. Nem kizárt, hogy nincs még több is...
Na, azért jobban vigyázhatnál magadra, ne emelgessél! Bár, én is néha annyira jó erőben érzem magam, hogy símán húzok-vonok mindent.
Én a héten valószínűleg felhívom azt a dokit és kérek időpontot, akit írtam Neked, hogy milyen jókat írnak a fórumokon és az egyik barátnőm is Nála szült.

Andy: Köszi kérdésed, én jól vagyok. Tényleg igaz az, hogy a 3. hónap után, szinte erőre kap az ember.

Odri: Az igen! Akkor a Te előző dokid sem volt a helyzet magaslatán. Még jó, hogy váltottál és nem hagytad, hogy ez a hülye kísérletezgessen Veled! Ki tudja, mi lett volna...Ááááá Az ilyenektől el kellene vennia diplomát!

Puszi Pumi
pamukli
 
 


A sógornőmről is most derült ki, hogy terhes és neki is nagyon jó fej, fiatal dokija van. (én ajánlottam neki, velem nagyon rendes volt Bencénél, rábeszélt, hogy erősködjek, hogy előbb indítsanak, mert a lepény katasztrófális állapotban van. És igaza volt!).
Szóval, ha az én dokim nyugdíjba megy egyszer, akkor én hozzá megyek majd :)

Harmadik.. Hát nem gondolom, hogy lány lesz, csak szeretnék még egy kislányt :) Aztán, ha kukis lenne, hát kkor így jártunk ... :lol:
Minket is elsősorban az anyagiak tartanak vissza egyenlőre..

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Pumi, ezért is váltottam meg azért mert búvalbélelt volt. Sose volt kedves.

Márti, örülök, hogy te is jelentkeztél:)
Hogy hogy kint maradtatok Angliába? Én azt hittem, hogy megint a tesódékat látogatjátok meg. Meddig maradtok kint?
Igen jól emlékeztél. Most kezdhetnénk a tesóprojektet, csak anyagilag nem menne. Sajnos!
Lili nagyott nőtt, nagyon édes :lol: :lol:
Szerencse, hogy nem volt komolyabb baja.

Andy, igen a mi lányaink mindent egyszerre és egy időben csinál....
Lili sem aludt rendesen. Most már félig kibújt a felső rágófoga. Gondolom azért volt, mert miután áttört már nincs semmi baj.

Mágnes, biztos lesz harmadik...
Lényeg, hogy egészséges legyen.
Gratula a sógornődnek! Első baba?

Kép
Kép
odri
 
 


Andy, szóval egyszerre 4 jön felül. Alul még mindig csak kettő van :lol: :lol: jön a szemfoga és a mellette levő két rágófog :wink:

Kép
Kép
odri
 
 


Sziasztok csajok!

Csak egy gyors bekukk, mert tanulok 1000el.Lányok, kérhetek tőletek valamit? Mivel szakdolgozom, így saját kutatást kéne végeznem... Összeállítottam egy gyors, 15kérdésből álló kérdőívet a vásárlási szokásokról. Ha lennétek olyan kedvesek, hogy emailben elküldöm és megválaszoljátok!... Nagyon fontos lenne nekem. Aki segítene nekem, kérem priviben írja meg a mail címét. Köszönöm előre is a jószándékú embereknek!!!

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


sziasztok! Visszaolvasgattam egy kicsit, és láttam, hogy engem sem felejtettetek el, pedig jó ideje nem jártam felétek. :oops:
Hoztam nektek pár képet a srácokról. :)
Kép Kép Kép Kép

KépKép
muffin
 
 


Szia Muffin, igen nem feljtettünk el.....
Én sajnos nem mentettem el a honlapotokat, kiváncsi lettem volna a tesóra.
Eliott milyen nagy lett. A kicsi egyszerűen gyönyörű.
Remélem jól vagytok...

puszi

Kép
Kép
odri
 
 


Muffin, ezeket a képeket hogy csináltátok?

Kép
Kép
odri
 
 


muffin:
én meglestem öcsköst ,és gyönyörű!!
Nagyfiad pedig hatalmas zsiványka :) Eliot hogy fogadta Benettet??

Megkérdezhetem, hogy mennyiért csinálta a csajszi a képeket? Néztem az oldalát még régebben, és szeretnék karácsonyra képet csináltatni, de nem tudom az árát.. Akár priviben is, ha nem akarod ide írni:)

Sógornőmnek második baba, de nagyon nehezen jött össze.Remélem minden ok lesz, és mehetek szülést nézni. Végre nem én izzadok majd, csak szemlélődök :lol:

Magdi: jöhet a kérdőív! molnaragnes@citromail.hu

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Magdi
ide is jöhet a kérdőív:
andyfekete@citromail.hu
majd jövök még, csak vár a mosás..... meg vasalás........

Kép
andyfekete
 
 


Köszönöm lányok mindenkinek, akik felajánlották segítségüket! Örök hála!
Bocsánat, ma csak este tudok jönni. Ki kell használnom a lehetőséget, hogy lányom alszik -> szakdogát gyártok :)
Puszi mindenkinek!

Jaj holnap megyek uhura!!!

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


mufin:
közben már írtam a csajnak, és megyünk fotózni!! :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes, hol van ez a fotós? Engem is érdekelne...

köszi

Kép
Kép
odri
 
 


Képzeéjétek lányok, a tegnap paneltűz itt volt két lépcsőházzal feljebb. Még láttam is ahogy ég a lakás. Szörnyű volt. Már készülödtem hátha nekünk is menni kell.....most mutatta a híradó.

Kép
Kép
odri
 
 


Odri!
sajnálom, akkor eléggé stresszben lehettek még mindig. és mi volt az oka a tűznek?
mi 10es ben lakunk, mindig ettől félek:(

Lilike jól van?

Magdolnám!
persze hogy segítünk, ha tehetjük. jó gyártást:)
azért pihenj is

Kép
andyfekete
 
 


Andy, szerencsére nekünk nem kellett kimennünk a házból. Amúgy ebben a lakótömben volt, csak a másik lépcsőházban. A 217-ben történt a 9-en, mi a 215-ben lakunk.
Én is mindig ettől félek. Mi a földszinten lakunk.
Az idős néni gyertyát használt és az kapott lángra. Állítólag tele volt a lakás mindenféle szeméttel, igy könyen tovább tudott terjedni a tűz.

Lili jól van. Egy kicsit folyik az orra, de nem náthás. Csak gondolom az idő...
Vivi?

Kép
Kép
odri
 
 


odri:
ő házhoz jön (a kiszállásért nem kér külön pénzt)
Ha érdekel, dobj egy mailcímet, és elküldöm az árajánlatát.
egyébként:
http://ribizlifoto.blogspot.com

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Odri!

örülök, hogy nem kellett mennetek. ezek az idősek:(
mi is a legalján lakunk: 1.emeleten, de alattunk nincs földszint, csak a pincében a motorok és kerékpárok. szóval elég hideg a padló.
ezért kapott Vivike a szobájába micimackós szőnyeget.

amúgy jól van Vivike.
most egyelőre 3 napja csak 1szer kelünk éjjel, sőt volt hogy átaludta az éjjelt a drágám.
ma vettem neki jóéjt tápszert, hát kíváncsi vagyok hogy alszik e tőle éjjel.
ti még tápszereztek? vagy már tehéntej?én még nem merem:(

jó éjt mindenkinek

Kép
andyfekete
 
 


Kép

Kép

mivel nyáron nem volt topik:)

Kép
andyfekete
 
 


Muffin, gratulálok Benetthez! A képek meg egyszerűen profik!
Mágnes, mehetsz szemlélődni? :lol: :shock: Jesszusom! Hát én nem merném bevállalni, minden elismerésem érte :wink: Nekem is elküldhetnéd az árakat :oops:
tegnap paneltűz itt volt két lépcsőházzal feljebb
:shock: :shock: :shock: :shock: nagyon durva lehetett! Ha jól tudom egy valaki meghalt füstmérgezésben :roll: :( De aki "lenn" lakik, az még "szerencsésebb" helyzetben van, úgyhogy ez pozitív dolog :roll: Minek gyertyázott a néni? Komolyan, mint a kisgyerekek, mikor rájuk jön apirmánia, de akkor is szegény néni :(
Andi, milyen huncut képe van a nagylányodnak!!! Érdekes mód, mi is jól aludtunk ma! Valami van a levegőben.... Mi még tápizunk. Én el sem merem képzelni azt az időt, mikor leszoktatjuk róla! Anélkül nem hajlandó elaludni! Tehéntejjel próbálkoztunk, de olyan befosti lett belőle, hogy öröm volt nézni :cry: Szerintem nem nagyon bírja a gyomra, bár a joghurtokkal meg más egyéb tejtermékkel semmi baja.
Még egyszer köszi lányok a segítséget!

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Magdi:
Amikor még nem volt Anna sem, akkor is bent voltam a keresztfiam születésénél :) Már régi motoros vagyok :)
Az árakat elküldöm, nem tudom, a kérdőív elment végül??
Mi úgy álltunk le az esti tápiról, hogy híg tejbegrízt kézítettem, és ezzel elvolt !

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Andy, nagyon édes Vivi :lol: :lol:
Még mi is tápszerezünk, reggel és este. Most Beba Aktív 3 kap.
Én is gondolkoztam a Jó éjszakát tápszerben. Az miben más?
Majd mesélj, ha jó mi is veszünk. Még én se adok tehéntejet neki.
Múltkor elfogyott a tápi és probálkoztam kakaóval felestejjel de nem izlett neki. Probáltam a tejbegrizt de az se jött be. Amúgy Lili is megeszik mindn tejterméket, de a tej nem jön be...:roll: :roll:
Még ki akarom probálni a higabb tejbegrizt...

Kép
Kép
odri
 
 


Magdi, Andy, ti milyen tápszert használtok?

Kép
Kép
odri
 
 


Sziasztok! Este írtam egy elég hosszút, de elszállt, aztán már nem volt energiám újraírni... :)
Látom, a fotós kérdést már megoldottátok. :)
Eliot amúgy totál odáig van az öccséért. :) Folyamatosan puszilgatni akarja, és áltlában tök finoman nyúl hozzá. :)
A blog címe amúgy eliot-2008.blogspot.com de ha az aláírásom alatt a www-re kattintotok, ott is ott van.
Márti beszámolójára én is nagyon kíváncsi vagyok, hogy hogy alakult az egész anglia dolog. :)
Táp kérdés: mi humana-t használunk, és ha valakinek van müller a közelében, kevesebb mint fél áron lehet venni. Auchanban a 600 grammos kerül általában 2200 körül, a müllerben az 1500 grammos 2990!!! Szóval mi azt használjuk. De amúgy Eliot elvan mással is vacsira. Pl. joghurt, gyümölcs, bármi ilyesmi. :)
Háztűz... Nem lehetett semmi. Tök gáz az ilyen. És mennyire szomorú, hogy valakinek elég az élete egy-két óra alatt...
Na most megyek, mert megjött Benett TAJ kártyája és át kell venni. :) Úgyhogy összepakoljuk a fiúkat és megyünk. :)
Mindenkinek szép napot!

KépKép
muffin
 
 


magdolnám!

megkaptam a kérdőívet, még apjukkal és anyuval is kitöltettem, küldtem az előbb. jó munkát!
szólj ha még kell valami!

Lányok mi 1 éves korig milupa HA-1-et, és utána HA2-t ittunk, persze már csak reggel és este.
aztán próbáltuk a sima milupa 3at dokinő tanácsára. de 2400 ft a 600gr-os, akciósan néha 2200, és egy hónapban kell 3 doboz! sokkkkk, ittuk most 2 hónapig. semmi baj nem volt vele.

aztán most a müllerben vettem 500 grammos 3as tápszert 1100ért!
bebivita 3as. ebből isszuk a teát is, mert az a 400grammos is csak 800, a 200grammos hipp pedig 650 a rossmannban!

szóval 3 hete azt isszuk és semmi baja Vivinek és megissza.
azért drágállom a milupát 2400ért. pelenka sehol nem olcsóbb, azt muszáj megvenni, de legalább ezen spóroljunk.
Én úgy gondoltam 2 éves koráig nem kap tehéntejet, most mindenhol ezt hallom.

Odri: tegnap este kapott beba3 aktív jóéjt tápszert
(volt 50 %os kuponom dmben, így volt 1200!!),
hát 3szor felkelt éjjel:)
szóval nemtom....
már 2 napja amúgy végigaludta az éjjelt, azért még próbálkozom.
megette, ízlett neki, szerencsére eddig mindent megevett Vivi, csak a májat nem... de azt én sem szeretem.
ti milyen tápszert adtok a babáknak?
na megyek megnézem a vészhelyzetet, meg a grace klinikát videóról, míg alszik a lányom

Kép
andyfekete
 
 


Odri: Hát ez a paneltűz nem lehetett semmi! Én is panelban laktam ez előtt az 5-en és egyszer a szomszédból áradt a füst. Az erkélyünk egymást érte...Csöngettünk, dörömböltünk, telefonáltunk, ordítoztunk, de senki nem nyitott ajtót. Hívtuk a tűzoltókat és arra számítottunk, hogy a mi erkélyünkön mennek majd át. Már én is pakolásztam...Kijöttek a tűzoltók teljes felszerelésben, dörömböltek ők is, mielőtt betörték volna az ajtót, majd kinyitotta a faszi az ajtót, hogy mi ez a lárma. Be volt rúgva és feltett valami kaját és elaludt. És még ő kezdett el üvöltözni velünk, hogy miért hívtuk rájuk a tűzoltókat. Másnapra kijózanodott és mindenkitől bocsánatot kért szegény élettársa.

Magdi: Mi volt tegnap? Felhívtad az új dokit? Nekem nem küldtél kérdőívet...

Muffin, Andy: Nagyon édesek a gyerekek... Jó hogy mindig tesztek fel képeket, annyit változnak rövid idő alatt a gyerekek.

Márti: Ne tűnj megint el, gyere mesélj, hogy kerültetek nagy Angliába...

Pumi
pamukli
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: