Új privát üzeneted érkezett!

Muffin: Most olvastam a másik topikban, hogy a R.K-ban szültél. Leírnád nekem a tapasztalataidat a kórházzal, dokikkal kapcsolatban? Minden érdekelne, mert lehet hogy én is ezt fogom választani. Ha gondolod priviben is jó! Köszi előre is!

Pumi
pamukli
 
 


pamukli!

hát nem semmi volt a szomszédotok! még ő volt felháborodva, hiába ittas, akkor is:(

pamukli! köszi hogy dícséred a kiscsajt. ma nagyon hisztis volt, minden szaron bőgött, már elnézést.
be is ájult fél 10kor reggel, pedig már többnyire csak 1szer alszunk ebéd után, de ma....
biztosan ettől a hülye időtől.
többiek?

Kép
andyfekete
 
 


Sziasztok!
Nagyon kivagyok, tegnap hazajöttünk és utána rögtön meghalt a malacom Crying or Very sad Szegényke. Reggel Liza kérdezte: hol Nina? Mondom meghalt. Erre heves keresésbe kezdett. Kereste a szekrény mögött, szekrényben, újságtartóban és lefeküdt a helyére

Tegnap voltam a 12. heti uhun és láttam az én gyönyörűségemet! Számolgatta az ujjacskáit Már látom előre, matematikus lesz! fél 9től 2ig a várakozók státuszában voltam ezért utálok a Barossba járni. Meg felírtak vérnyomi csökkentőt, mert akkor a pulzusom magas volt. Alapból is magas, de a vérnyomim alacsony. De akkor azért volt annyi, mert a driknál mindig magas, meg kinn egy nő be akart előttem menni és nyavalygott hogy csak ezt meg azt akar.... Felírta az isopen vagy mit és kiváltottam, de most olvastam a mellékhatásokat, sőt terheseken nem igazán tesztelték+átjut a baba vérkeringésébe és tilos szopi alatt szedni, nah... ezek után ki merné szedni?
Pamukli, igen felhívtam (kerestelek skypon, de se tegnap este se ma nem láttalak) és az aszisztense vette fel, ő intézi az admint. Adott jövő csütire időpontot és rákérdeztem, hogy igaz e, hogy csak havi 10embert vállal. Azt mondja: igen :shock: mondom neki, hogy izééé és én hányadik vagyok. Erre: nem tudom, pénteken hívjon fel délelőtt és megmondja. Már előre gyomridegem van! De ha törik, ha szakad én oda fogok menni! És tegnap 100%osan eldőlt bennem, hogy én nem akarok a docensemhez járni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! és nem is adtam már neki pénzt!. Mérges voltam rá. Más kismamikkal is beszélgettem és ugyanezt érezték, amit én. Hála égnek nem én vagyok a kivétel.
Andi, igen valószínű az idő nagyon közrejátszik! Az én huncutkám is ilyen!
Jaj már múlhatna ez az émelygés.

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 

 
 

Mi humanat etetünk a csajjal, bejön neki, bár elég drága. Köszi lányok a müller ötletet, ha arra fele járunk, tuti benézek, mert az ért én nem vagyok a pénztárcám ellensége!
Muffin, én minden nap nézem a blogodat és teljesen el vagyok ájulva Eliottól, nagyon sokat fejlődött, szinte teljesen egy szinten van egy átlag gyerekkel (remélem ezzel nem sértettelek meg)! Járni egyedül még nem tud?
Andi, te mikor akarod illetve a többiek is, mikor akarjátok a tejet bevezetni? Mikor lehet?

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 



Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Magdi, az én dokimnál soha nem volt ilyen, hogy órákat kell várni. Még akkor se ha az Istvánba mentem és nem a magánrendelésre :roll: :roll: Örülök, hogy minden rendben volt az uh-on
Szegény malackád. Sajnálom!!

Pami,nem semmi a szomszédotok, ő háborodik fel.

Lili is hisztis, főleg ha leveszem az ágyról.... :lol: :lol:
Sajnos hozzánk elég messze van a Müller :cry: :cry:

Kép
Kép
odri
 
 


:lol: :lol: mily ismerős a hisztisség :roll: :D Lzi az ágyon sétál és akkor visít, ha nem engedem, pedig pedig elég veszélyes mutatvány
Hozzánk is messze van, de ritkán arra vesszük az irányt :)

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Lányok!

ti oltatjátok magokat vagy babátokat influenza ellen?
valaki valami okosat?

Kép
andyfekete
 
 


Andy, mi tegnap oltottuk be magunkat mindkettő ellen. A dokinő Lilinek nem javasolta, azt mondta elég ha mi beoltjuk magunkat.
Jobb megelőzni a bajt...

Kép
Kép
odri
 
 


ja de nemsokára megyünk hozzá, azt mégegyszer rákérdezek, hogy kell-e Lilinek. Az is lehet, hogy telcsin megkérdezem....
Még a bárányhimlő ellenin is gondolkodom :roll: :roll:

többiek?

Kép
Kép
odri
 
 


Mi is tegnap döntöttük el, hogy oltatunk. Annát semmi képpen nem, de mi oltva leszünk.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


sziasztok!

köszi, hogy válaszoltatok. mi is gondolkodunk. de Vivit én sem akarom, vagyis nem merem.
képzeljétek ma beszélgettem egy szülővel-ovis anyuka. azt mondta itt az oviban egyelőre 1 gyereket oltottak csak be:)
na ehhez mit szóltok?

Odri?
és ingyen volt? de nem lettetek lázasak? vagy valami?

Kép
andyfekete
 
 


Andy, ismerős dokinál voltunk ezért szerencsére ingyen volt. Amúgy a gyerek hat hónapos koráig a szülöknek ingyen van. Mi úgy kaptunk ingyen, hogy a doki azt irta, hogy Lili 6 hónapos :lol: :lol:
Lilit mi se nagyon merjük beoltani.
Ti beadjátok a bárányhimlő elleni oltást?

Itt nálunk se nagyon akarják beadni az ovisoknak...

Kép
Kép
odri
 
 


Sziasztok!
gondolom mindenki a családdal, én is, csak benéztem:)

Odri!
akkor ti jól vagytok? örülök neki.
mi 3 hét múlvamegyünk a 15hós oltásra, na akkor kikérdem a dokinőt a bárányhimlős oltásról is. nemtom addig mi legyen a h1n1-el is.
talán akkor még nem lesz akkora járvány hogy magunknak is beadatassuk.
majd meglátom

Kép
andyfekete
 
 


Magdi, egyedül még nem megy neki, de remélem, eljön annak is az ideje lassan. :)

Pamukli! R.K. szuper! Csak jókat tudok róla írni. Bár pont most emeltek árakat, de szerintem így is megéri. Nekünk nagy mázlink volt, mert két héttel a szülés előtt volt az áremelés, és még a régi áron megúsztuk egy kis beszélgetés után. De az új árat is kérdés nélkül megéri. Ha összeszámolod, hogy alkalmanként mennyit hagysz terhesrendelésen, utána a doki mennyit kér a szülésért, aztán a szülésznő, stb. szóval nem sokkal kevesebb a vége. A hely pedig szuper. Kétágyas szobában voltam, ami nem pluszba fizetős az alapdíjon felül, itt csak az a különbség, hogy a fürdő nem bent van, hanem a folyosón az ajtóval szemben, de mivel eleve nincsenek sokan, és abból is van aki fizetős szobában van, így nagyon kevesen jutnak rá (konkrétan amikor én voltam, ketten voltunk rá, mert összesen négyen voltunk bent akkor, éa többiek pedig fizetősben) De minden szobában mosdó, lcd tv, hűtő, a kaja menüválasztásos (4 féle közül) kivéve ha császáros vagy, mert akkor ugye fix diéta van. Az ágyak távirányítósak, tehát nem kell meggebedned ha fel akarsz kelni, vagy ha túl magas/alacsony az ágy. Mindig takarítanak, látogató akkor jön, amikor akar este 9-ig. Van egy nagy társalgó, ahova le lehet ülni, a nővérek és a dokik mindig kedvesek, soha nem húzzák a szájukat semmire. A gyereket akkor adod le a csecsemősöknek, amikor akarod, és ők sem húzzák a szájukat, sőt! Nekem volt, hogy éjszakára ők mondták, hogy márpedig elviszik, én meg pihenjek, és tök jól is esett, mert tej még úgysem volt elég, és igazából rám is fért a pihenés. Te is kapsz mindent és a gyerek is, tehát ha konkrétan egy szál bugyiban mész be, az alatt a pár nap alatt akkor sem lesz szükséged semmire. :) Na jó, fogkefe, fogkrém. :) De hálóinget kapsz, a gyerek pelust, ruhát, mindent. Szóval aki megengedheti magának, szerintem nem kérdés, hogy megéri-e. Én össze se tudom hasonlítani a tavalyi 'élményeimmel' az I-es nőin. Olyan szinten voltam nyugodt és éreztem jól magam, hogy csak na! Mintha szállodában lettem volna. :) Na ennyit az ömlengésről, de a lényeg, hogy csak ajánlani tudom! :)

Müller: voltunk pár napja, és nem volt az a táp, amit írtam. Nem tudom, hogy átmeneti, vagy már nem is lesz, de engem is rosszul érintett...

Oltás... Eddig nagyon ellene voltam, de most gondolkozom rajta, hogy a férjemet oltassuk. Annyi emberrel találkozik napközben, és elég gyenge az immunrendszere, tuti el fogja kapni ha találkozik vírushordozóval... Szóval szerintem neki beadatjuk... Én meg túlélő vagyok. :)

Na most megyek babázni. Először a naggyal, aztán ha ébred a pici, akkor vele. Meg lehet, hogy kimerészkedünk ebben a napsütésben. :)

KépKép
muffin
 
 


Ja most látom, hogy nem is én mondtam a müllert (mert máshol már én is reklámoztam) hanem andy. Mi olyan tápot szoktunk amúgy ott venni, ami 1500 gramm és 2900 Ft! De volt már, hogy akcióban volt még ezen felül, és csak 2690 volt. Na tényleg léptem. Ébredezik a manó. :)

KépKép
muffin
 
 


Muffin: Köszönöm szépen az információt, örülök, hogy ilyen jó tapasztalatod volt. Neked ki volt a dokid? És magánba jártál hozzá vagy a kórházba?

Köszi Pumi
pamukli
 
 


sziasztok!

kibújt a 7.fogunk! tegnap vettem észre, végre belenyúlhattam a szájacskájába. és már egy hete jól aludtunk, max 1szer kelt fel:)

milyen esős idő lett, én is tudnék aludni:)

muffin! és az az 1500 gr-os tápnak mi volt a neve, nem emlékszel?
mert 2900ért nagyon meérné! elég lenne egész hónapra.
ha megírod megnézem hétvégén itt a müllerben, úgyis kell teja.
amúgy én is mondtam a férjemnek hogy ő is csak oltassa be magát, rendszergazda egy csomó oviban, suliban, bankban a balatonparton.....

többiek?

Kép
andyfekete
 
 


Andy, gratula a fogacskához:)
Nekünk is kint van 7. és a 8. is félig :lol: :lol: és már jön a két szemfoga is. Tegnap este nem is akart enni és kétszer felkelt. Elfelejtettem kupot adni neki... :cry: :cry:

Nagyon szar idő lett és majd elalszom....
Sajnos hozzánk messze van a Müller :cry:

Kép
Kép
odri
 
 


Odri!
sajnálom hogy messze vana müller.
miylen kupot adsz neki? és használ?
msot alszik fél 1 óta a drága, remélem még alszik egy fél órát

Kép
andyfekete
 
 


Andy, igen sajna pesten nincs müller :cry: :cry: bizti olcsóbban kapnánk tápit...
Viburcol kupot szoktam adni neki a foga miatt. Használ neki és végig alussza az éjszakát tőle :lol: :lol:
Lili már felkelt majdnem 2 órát aludt :wink:
Most készülünk a kinaiba, akarok neki venni egy overált az jó esősebb időben és hóban is. Remélem kapunk a méretében.
Szerintem az oltáson ne gondolkozzatok, magatoknak adatássok be.

Kép
Kép
odri
 
 


Odri!

én 2szer próbáltam a lázcsillapító kúpot Vivinek, de úgy visszanyomta a drága. lehet azért veszek majd, hátha mostmár használna.
ez homeopátiás, igaz? mert a chamomilla nálunk nem vált be.
Képzeld Vivi fél 1től fél 4ig aludt!!! most is alszik már. remélem éjjel sem kel fel.

sikerült venni overált? mennyiért árulják a kínaiban?
képzeld, én kaptam még februárban egyet, azzal fizetett a hölgy-mikor megcsináltam az adóbevallását:)
most meg pont jó, tavaly nagyvolt neki.
jó éjt mindenkinek

Kép
andyfekete
 
 


Andy, igazából ez kimondottan lázcsilapító kúp. Fogzásnál használ, fájdalomcsillapító hatású. Igen homeos, én nagyon szeretem.
Szerencsére kaptam overált béléses. 3200 ft volt. Egy kicsit fel kell hajtani neki, de legalább jövőre is jó lesz neki.
Az jó, hogy azzal fizetett nem kellett venned. Anorákunk van, de az hóban nem jó....
Tök jó, hogy Vivi ilyen sokat aludt. Lili is szokott ennyit aludni.
Az éjszakát is végig aludta, biztos nem fáj a foga :roll: :roll:

Kép
Kép
odri
 
 


sziasztok!

Én most kissé eltűnő üzemmódban vagyok a szakdolim miatt, de nagyjából vissza tudok olvasni.
Odri, lehet én is kipróbálom a kúpot, amit ajánlottál, mert hát megint nagyon kínlódunk, pedig elvileg minden foga látszik már, lehet valahol nem teljesen szakította át az ínyét Lizinek.
Andi, hát volt alvókája a lányodnak, kissé irigykedem! :wink: AMúgy te is könyvelő vagy? Vagy csak jófejségből csináltad meg az adóbevallását? Nálunk a férjem csinálja mindenkiét, pedig semmi köze a könyveléshez, nekem meg ez a szakmám... hehe, nem baj, jó ez így ahogy van.
Mi egyik isminktől vettünk kabátot kemény 1000ftért adta a 2 dbot! és anyós szerzett neki egy kezeslábast, hála égnek nem kell vagyonokat költeni ilyenre.
Pamukli, na mi a helyzet nálatok???
Muffin, bizti hamar eljön annak is az ideje! Neked mennyit kellett végülis fizetned mármint a kórházért? A férjem beadatta magának, mert olyan körökben mozog, hogy bármi megeshet. Semmi baja nincs azon kívűl hogy kb 1,5napig fájt a feje, meg fáradékony volt, pedig eléggé szívbeteg. Nagyon féltem, mikor megtudtam , hogy beadatta magának! Ma azt mondja, hogy nem kéne engem is és Lizát beoltani???
:shock: Nem tudom, én nagyon tartok tőle...

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Andy, bocsi rosszul irtam, nem kimondottan lázcsillapító kúp....

Kép
Kép
odri
 
 


sziasztok!

tegnap este próbálkoztam a jóéjt tápszerrel megint, és-.....
végigaludta az éjjelt, pedig már 2 napja éjjel sokat sírt Vivi a foga miatt.
na most döntsem el hogy attól-e:)
na mindegy.

Odri!
örülök hogy kaptál overált, mienk is kcisit nagy, de lehet februárra belenőnek a csajok:)
aztán lesz-e egyáltalán hó?
A kúpot ma beszerzem, legyen csak itthon, nem szívesen adok neki megint nurofent, meg ha beindul megint az "éjszakai műszak", akkor 3 napnál tovább nem lehet neki adni.
mi még a dologélt szoktuk a cumira tenni, azt nagyon szereti.
ti azt nem használtok?
képzeld tegnap elkezdte megint mondani Vivikém, hogy anya. mostanában mama voltam.

Magdolnám!
örülök, hogy férjednek nem lett baja, szerintem te is oltasd be magad. Én is feliratkoztam az ingyen oltásra a munkahelyemen. remélem még időben megkapjuk. Férjem is tegnap íratta fel, remélem holnap már be is adatja, ha lesz oltóanyag a patikában.
Vivin még gondolkodom.
Odri végülis nem kérdezted meg a dokidat hogy Lilinek beadassátok-e? nagyon érdekelne.
Már Móron is bezártak egy sulit.

Magdi!
nem könyvelő vagyok, hanem matek-számtech szakos tanárnéni, és már 6 éve számítógéppel csinálom a saját és a család adóbevallását... de persze nem a bonyolultakét...
na menek reggelizni.
végre kisütött a nap Ajkán!
nálatok?

Kép
andyfekete
 
 


Sziasztok!

Andi, rosszul fejeztem ki magam :oops: Tudom, hogy tanárnéni vagy :wink: csak azt hittem, mellékállásban könyvelő. Na akkor így jól jártál az overállal.
A jó éjt papi eltelíti a gyereket, de ha nagyon fáj a foga, akkor is fel fog kelni szegényke. Lányom meg rászokott arra, hogy egyszer felkel teázni és 6-7körül meg tejet kér :shock: De nagyon rendi férjuram van, mert mindig ő kel már 4 hónapja, mert nem szeretné, ha leesnék a lépcsőn. Ha nem vagyok magamnál akkor én mindenre képes vagyok :oops:
Szóval azt mondod, adassam be? :roll: A lázas mellékhatástól nagyon tartok :!:

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


nálunk még mindig süt a nap, remélem felszárítja a pocsolyákar

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Andy, én is jó éjt tápival próbálkozom esténként, de tegnap egyáltalán nem akart enni. Inkább fáradtabb volt mint éhesebb :roll: :roll:
Én se tudom eldönteni, hogy a foga miatt van-e. Adtam neki kúpot, végig aludta az éjszakát. De látszik a foga, majdnem kint van mind a négy.
Nekem is anyát mondott, most meg Adri vagyok :lol: :lol:
Én is meg szoktam csinálni a család adóbevallását....jöhet nehezebb is :wink:
Tegnap beszéltem a dokinővel a bárányhimlő elleni oltással kapcsolatban, de elfelejtettem megkérdezni a H1N1-t.
Azt javasolja mindenképp....de kedden megfogom tudni....
A dologélt még nem probáltuk, jó?

Magdi, szerintem is oltassátok be magatokat. Nekünk nem volt vészes mellékhatása, csak egy kis náthaszerű tünet., de ki lehet bírni.

Itt is kisütött a nap, csak fúl a szél. Jó lenni kimenni egy kicsit a játszóra...

Kép
Kép
odri
 
 


sziasztok!

képzeljétek, reggel hívtak a munkahelyemről, hogy holnap reggel 8ra mehetek oltatni magam a h1n1-re.
le voltam döbbenve, hiszen a híradóban az ment eddig hogy 2 héten belül oltják az ált.sulisokat, meg a pedagógusokat.
+ a Férjemnek egyből volt a patikában oltóanyag, úgyhogy holnap 10kor megy ő is oltatni.
Vivin még gondolkozom,de ma beszélek du barinőmmel, aki ma viszi a közös gyerekorvosunkhoz a fiát és kifaggatja. kivácnsi vagyok rá mit mond:)

Odri!
dejó, anya Adri! vettem kúpot, jó drága 2 ezer. de ezért a lányért mindent.
Amúgy a dologélben kamilla van, és akárhányszor rákenheted a fogínyére, karamella ízű, azért imádja és 1450 ft itt nálunk:(

gondoltam, hogy a nehezebb adóbevallást is meg tudod csinálni, ezt tanultad, meg ügyes csaj vagy te is!
én csak hobbiból:)
amúgy csináltam bonyolultat is, igaz 2 napig bújtam a leírást, de sikerült. büszke is voltam magamra:)
akkor kedden kaptok bárányhimlő ellen?
na azt is majd megkérdem a dokinőtől
itt még mindig szépen süt a nap, Vivike meg beájult.

többiek?

Magdi? bírod még? kitartás....

Kép
andyfekete
 
 


Andy, tök jó, hogy megkapjátok az oltást. Mi mindkettöt beadattuk maguknak :lol: biztos ami biztos. Lilin még mi is gondolkodunk. De elvileg ha a szülök bevannak oltva nagy baj nem lehet.
Igen most anya Adri vagyok de délután már mama is voltam :lol: :lol:
Képzeld kint van Gábor képe és Lili mindig mutogat rá, olyan édes :wink:
Most már kezd mindent megérteni ha valamit kérek egyből odahozza :lol: :lol: ha mondom megyünk a térre hozza a cipőjét meg az anorákot, meg persze a nyulmotort :lol: :lol:
Ma felöltöztettem aztán fogta magát és ráült a motorra, hogy mehetünk..
Tegnap felvette egyedül a kabátját....nagyon segitőkész segit az öltözésben és a vetközésben is. Hihetetlen hogy nőnek és okosodnak.
Mikor fürdik kérdem hol a poci? erre feláll és megmutatja aztán megmossa.
Jó az a kúp, nekünk eddig bevált és ezt legalább bármikor kaphatja...
Amúgy ma vettem észre, hogy van itthon dologél gyorsan ki is probáltam, tettem a cumijára :lol: :lol:
Köszi akkor mi ügyik vagyunk :wink:
Igen kedden kapjuk meg. Szegényke kettöt fog kapni :cry: :cry:
Mi voltunk ma játszón, Lili rohangálhatott
:lol:

Kép
Kép
odri
 
 


sziasztok!
holnap péntek 13, és kapjuk az oltást:)

Odri!
minden stimmel amit leírtál, Vivi dettó. sőt ő már rámadja a papucsomat. és ő is tudja hogy ha babakocsival megyünk melyik cipő kell, és ha jáccóra melyik cipő.
annyira okosak 1 hónap alatt is, hihetetlen!
a pocimosás is megy.
sőt ma már mondta a kakára-keke:)
sőt nyom is ha kérdem hogy kaka lesz?
na megyek, jó éjt mindenkinek, nem sztárolom magunkat tovább

ja, a gyerekorvosunk javasolja a gyerekek oltását is!
a bárányhimlőt azt kötelezően kapjuk a 15hósan, én úgy tudom, vagy mégsem?
Magdi ti kaptatok már, mit tudsz erről?
amúgy sikerült a dolgozatttal végezned?

Kép
andyfekete
 
 


merre vagytok?

Kép
andyfekete
 
 


Na mi mégsem oltatunk, úgyhogy marad a Tamiflu, próbálkozunk a kiíratásával..

Muffin:
nemrég ment el a fotós csaj, baromi kiváncsi leszek a végeredményre :)

Mi hétfőn Bencével megjártuk a gyereksebészetet..
Nagyon durván begyulladt a fütykös, szinte egyik pillanatról a másikra. Délelőtt még semmi gond nem volt, alvás után már nagyon csúnya lett. Húgyúti gyulladása volt, antibiotikumoztunk,kamilláztunk, és átmosták a fitymáját katéterrel...

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Végre sikerült dokit találnom és úgy néz ki, hogy a Bajcsy kórházban fogok szülni. Nem volt kis kálvária mire végre erre az elhatározásra jutottam.

Én is megkérdeztem az újdonsült dokimat az oltással kapcsolatban és azt mondta, hogy korábban ellene volt, de most inkább javasolja. Az asszisztense pedig konkrétan ellenezte és azzal indokolta, hogy nincs lejárati ideje és nem tudják mi az összetétele és azt pláne nem, hogy mi megy át a placentán... Hát engem nem győztek meg, úgyhogy nem merem magam beoltatni.

Pumi
pamukli
 
 


Itten vagyok, jó reggelt!

Hát nagyon cuki a doki!!!! Végre találtam egy olyan embert, aki minden kérdésemre válaszolt, megnyugtatott, stb és apáját is behívta! Megnéztük a babát uhun, olyan cuki volt. Azt mondja, hogy ilyenkor még nem tudja 100% egmondani senki a nemét, de a monitoron lát egy antennát! Szóval valószínű fiúnk lesz! De a köv. uhun derül ki biztire, meg ugye több helyre megyünk és ha mindenki ugyanazt mondja, akkor elhisszük.
Húh, ez a hét nagyon kemény volt és még nincs vége! Állandóan úton :shock:
Na, Andi, hogy vagy? Mármint az oltástól. Mi a bárányhimlő ellenit nem adatjuk be a gyereknek, úgy döntöttünk.

Jaj Liza milyen édes! Ha bekakik, akkor egy olyan sprintet levág a pulustárolójához, hogy csak na! Hozza a felszerelést, hogy gyorsan tegyük tisztába! és tolja le a ruháját :shock: :lol: Meg kell zabálni! Meg eléri a kilincseket és simán kinyitja és elszökik :shock: Úgyhogy zárnunk kell az ajtókat!

Mágnes, mi az a Tamiflu?
:roll: Juj szegény fiad! Bizti nem lehetett egy leányálom neki :( De a lényeg, hogy használt a kezelés! Lányzód?
nya Adri vagyok de délután már mama is voltam
:D ezeket már mondja neked? :shock: Ügyi a lánykád!
Pamukli, na végre te is megtaláltad az ideális drit, akiben bízhatsz! Ez nagyon jó! Nekemis sikerült. Mennyi a tarifája?

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


szia Magdi!
milyen korai voltál, hogy csinálod?
gratula a kisfiúhoz!:) mit szerettetek volna? mondjuk kány után fiú, teljesülhet minden álmotok.
hát nagyon édes lehetett Liza, és okos is. Vivi is monsja hogy keke. de még nem szól.

amúgy jól vagyunk az oltástól, semmi bajunk nem volt, sőt anyumnak sem, anyósnak sem, pedig ők elég sok gyogyit szednek, véárnyomás, ritmuszavar, pajzsmirigy. pénteken viszem Vivit is. gondolom lesz bőgés.
amúgy 6.hósan kapta az utsó oltást, hát nem is tudom mi lesz....
szép napot mindenkinek.

Kép
andyfekete
 
 


sziasztok!

Itt, már félhulla vagyok. A pajzsmirigyes drimnál voltam és azt mondta, minden a legnagyobb rendben! Továbbra is ugyanazt kell szednem, amit eddig -ezt már nem hagyhatom abba, max az adagon variálnak.

A kórházban beszélgettem egy nővel és mesélt a kórházi állapotokról. AKI NAGYON ÉRZÉKENY VAGY SZOMORÚ DOLGOT NEM AKAR OLVASNI, AZ UGORJA ÁT EZT A RÉSZT! Szóval mesélte, hogy a belen feküdt 1 hétig és volt ott egy 91 éves néni, akit senki nem látogatott, magát képtelen volt ellátni. Hozták az élelmet, ugye ebből ő nem tudott enni, mert képtelen volt rá. és 20 perc után jött a nővér és az érintetlen hamit elvitte! Nem tűnt fel nekik, hogy már 2-3 napja nem eszik semmit!!! Mondta az a nő, hogy nem bírta nézni és elkezdte etetni. Olyan hálás volt érte az idős néni. Aztán ő hazament és néhány napra rá vissza kellett jönni a záójáért és kereste a nénit, hol van. Közölték vele: meghalt. Hát én itt kaptam sokkot! Még most is könnybelábad a szemem. Teljes szívemből sajnálom ezt az esetet. Nagyon szomorú!

Andi, a szakdolgozat csodákra képes :wink: pláne egy nagy adag idegre... :? Elhiszed nekem, ha azt mondom, hogy nekem teljesen mindegy! Mert már van egy gyönyörű lányom, úgyhogy ezek után... :roll: pedig én nem hittem az olyan embereknek, akik ezt állították... Ki kell próbálni ezt is :D De ez még nem teljesen 100%! Ha még a következő uhun is fiú lesz, akkor az :D :D :D
A mellékhatás jó egy hét múlva jön ki. Vivi is ezt kapja? Hogyhogy egy éve nem kapott oltást???? :shock:

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


mindjárt köszöntjük Lizát :D névnapos nyuszi!

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Magdi, Lizának boldogságos névnapot kívánunk!

Jó lesz ha lány után jön egy fiú :lol: :lol:
A történet nagyon szomorú....és ilyen megtörténhet :cry:
Örülök, hogy a dokinál minden rendben volt és tök klassz, hogy találtál magadnak dokit. Hol van?
Nagyon okos Liza...és édes lehet :lol: :lol:

Mágnes, szegény kicsi fiad....de örülök, hogy már jobban van.

Andy, na megkaptuk mindkét oltást. Szegényke nagyon sirt alig birtam megnyugatatni. Azt gondoltam, hogy utána legalább többet alszik, erre 1 órát aludt csak.
Megkérdeztem a H1N1-t is a dokinőtől. Nem ellenezte azt mondta gondoljuk át. Két hétig úgysem kaphat újabb oltást.
Ti beadjátok akkor holnap? 75,5 cm és 9520 gr. Pedig most már szinte mindent megeszik amit főzök...

Mostanában van, hogy Lili olyan nehezen alszik el. Itt pörög mint akit felhúztak :lol: :lol: este 10-kor is. Ilyenkor elgondolkodok a második gyereken :roll:
Összekeveri az estét a reggellel :wink:
Biztos érzezte a frontot. Vagy a foga miatt van ki tudja. Egyszerre jön négy rágófoga. Most dologélt adok neki a cumijára és akkor elalszik.
Az oltástól nekünk se volt semmi bajunk. Most már lassan két hete, hogy megkaptuk.....

Kép
Kép
odri
 
 


úú Magdi, gratulálok a kispöcsöshöz :lol:
Gondolkodtatok már neveken?
Lizusnk boldog névnapot kívánunk!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


köszönjük a jókívánságokat! Most adtuk át az ajándékokat, úgy játszik vele, nagyon édes!
Odri, én speckó, a bőgéssel küzdöttem amikor mesélte a nő. Senki nem érdemli ezt meg!
A Péterffybe dolgozik ez a dr. Nagyon szimpinek tűnik, és vicces is :D Én nagyon bizakodó vagyok :wink: Lli is nő mint a gomba!

Mágnes, nagyon más egy fiú, mint egy lány??? Tudom elég hülyeséget kérdeztem, de kíváncsi vagyok rá! Gondolom gyorsabban nőnek meg ilyenek. Én egyedül attól tartok, ahogy ti is jártatok a fütyijével. Konkrétan rettegek tőle! Mondjuk a lányoknál meg a vesemedence gyulladás miatt kell aggódni, ugye nekünk kijárt belőle :shock:
Annyira még nem mentünk előre, hogy a neveken gondolkodjunk, mert apa mottója, hogy előbb tudjuk meg a nemét! Apa ma 6névvel előállt. Amire emlékszem:
Bence, Levente, Erik, Dávid, Virgil :shock: az utolsóra nem emlékszem, de a virgilen kiakadtam. Nekem a Nimród, Máté, Szabolcs, Benjamin, Zsombor tetszik :roll:

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


jó reggelt!

magdolnám!
nagyon szép neveket választott a férjed. és neked melyik tetszik a legjobban az öt közül?

Odri!
milyen sokat nőtt Lilike. sajnálom a sírást, ránk is ez vár ma.
félek is előre. ugye nem lett lázas?
és este nem aludt el előbb, nem nyomta el az oltás?
hát a pörgést mi is ismerjük, ha nem alszik el 8-fél 9 között a tápra, akkor fél 10ig mi is fent vagyunk, és persze akkor nem alszik el a saját ágyában:)
mondom ezek mindig mindent egyszerre...:)
hát, mire a h1n1-et beoltatnád lehet le is megy a járvány:)
ki tudja.....
na majd még jövök

Kép
andyfekete
 
 


Sziasztok!

Hát Andi, gyakorlatilag semmi bajom a nevekkel, rosszul írtam, csak én nem adnám a gyerekemnek. Vannak nevek, amik abszolút nem tetszenek, de ezek elfogadható nevek -nekem-. Ami esetleg szóbajöhet, ha minden szakad, a Bence, Erik. Most bújom megint a neves listát... találtam olyanokat, hogy Barnabás, Filemon, Ármin, de ezek se az igaziak. Hát végülis van még időnk :wink: Neked, nektek mi tetszene? Kíváncsi lennék a véleményekre!

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Sziasztok!

Ma voltam az afp-s vérvételen! Szőrnyű volt ez a hajnali kelés, éhen-szomjan, ráadásul akkora dugó volt az M0-áson, hogy elkéstünk fél órát.

Magdolnám: Nagyon szomi eset az, amit a néniről írtál...
Nálunk fiúnévben eddig csak a Máté tetszik mind a kettőnknek.

Pumi
pamukli
 
 


én eleve azt akartam, de apája nagyon ellenzi. Mot 3név amit ő elfogadhatónak tart, bár ... Benjamin, Viktor, Erik

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Magdi:
A Virgil fiú név??? Húúú..én azt hittem, hogy lány...
Hogy más-e egy fiú? Teljesen :) Nem tudom, hogy az ellenkező nem miatt van-e, de az én két gyerekem teljesen ellentétes. Kinézetre, alvás,evés,Anyásság,testi fejlődés terén. De ez így jó!! :lol: A fütykös miatt ne aggódj, nem ez az általános, hogy gond legyen vele. Sokkal könnyebb tisztítani, mint a nunust.
A nevek közül nekem a Zsombor, és a Barnabás tetszik

Pamukli:
A Máté nekem is nagy favoritom :)

Apának mondtam is, hogy a harmadik babának én választom a nevét egyedül! Annánál nem volt kérdés, mert régóta tudtu, ha lányunk lesz, Anna lesz. Bencénél engedtem a nyomásnak, de nem bántam meg, a lehető legjobban illik hozzá ez a név :)
De a harmadiknál ÉN választok :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Magdi, nekem Bálint vagy Bence lett volna ha fiú. Amúgy tetszik még a Máté és a Benjamin is:)

Kép
Kép
odri
 
 


Hali!!!

Újra feléledt a topik???

Magdolnam
GRATULÁLOK!!!
Egy ilyen hírre jönni jó! Sokat "dolgoztatok" érte? kellett gyogyi most is? Ha jól számolok akkor Liza 1 éves kora után már bele is vágtatok?

Most egy kicsit magunkról, de ha lesz időm olvasok is többet:
Fanni 1 éves lett, 1 héttel korábban elindult és azóta is megy, szalad és esik. :lol: van 6 foga (alul 2, felül 4)
Akaratos és jelenleg rosszalvó. Most és ébredt, megyek is.

Kép
Kép
nati80
 
 


jó reggelt!
Köszi Nati :wink: hát júliusban felírták a clostit, én mentem el a drhoz, mert tudtam, hogy ez nálam nincs rendben mármint a progi, és rogtön felírta :wink: Előtte nem próbálkoztunk vagy ilyesmi. Megbeszéltük, hogy ha Liza az egy évet betölti, akkor nekilátunk a kistesó projektnek. Augusztus elején elkezdtem szedni és hát itt a végeredmény. Egy kisfiú -ha minden igaz- Ő egyébként Balatoni baba, pont akkor mentünk wellneselni :D :oops:


Na akkor te is szaladgálhatsz utána :D Miben nyilvánulmeg az akarata? Hisztizik? A rosszalvóság nem lehet, hogy a fogjövés miatt van? Nekünk már 17 teljesen kinn van, a maradék 3 meg már kezdi áttörni az ínyét.

Fénykép?

Mágnes, én is azt hittem hogy lánynév. Kb olyan mint az Ariel... Van eg kolegám, akit Arielnek hívnak és leveleztünk -munkaügyből kifolyólag- és amikor kerestem, én lányt kerestem... De Virgil tuti nem lesz. Apa kezd megbékélni a Benjaminnal, csak a vallási okok miatt kell még puhítanom. Minden olyan névtől kikészült, amit felhoztam lehetséges alternatívaként, ami a Bibliában benne volt. Na mindegy
Szóval azt mondod, ne parázzak a fütykös miatt? Ja az tuti, hogy könnyebb tisztítani.

Odri, azt akartam még kérdezni, hogy mikor szokott kb aludni? Mert Liza ha 4ig alszik, azaz későn szundizik le, akkor nehezen lehet altatni. Nektek van rituálétok? Mert Lizinél a fürés meg a tápi az egyértelmű az alvással, és nincs egy hangja se. Megvacsizik és szunyál :D

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: