Új privát üzeneted érkezett!

Kat: köszi ari vagy! De csak a nickemnek volt a névnapja. Igazából Hajni vagyok. (végülis a Hajnalka is egy virág :lol: )

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


KAT
Ha már a névnapoknál tartunk! :wink:
Nem tom te áprilisban tartod-e, vagy most ebben a hónapban :roll:
Biztos ami biztos, nagyon boldog névnapot kívánok neked!

Kép

Dokihoz, uhura mikor mész?

dita75
 
 


Dita!
Köszi.
Honnan szeditek ezeket az édi figurákat? :roll:

Képzeljétek tegnap igazi kismamis rosszullétem volt. Ezt eddig úgy képzeltem, hogí egy gyors lefolyású dolog. Hááát, nem is olyan gyors. Vagy 3/4 órát úgy morgolódott a gyomrom, hogy a szomszédok is hallhatták, aztán gondoltam abből tutira taccs lesz (megjegyzem gyerekkoromban volt utoljára) de aztán csak hányinger maradt. :) Biztos akarjátok ti ezt? :lol: Különben nem írom ezt a kis pöttöm rovására, inkább csak ideges vagyok, mert egész hétvégére jönnek barátnőmék két gyerkőccel, és ilyen fáradtan émelyegve, nem tudom, hogy gondoskodom majd róluk. DEhát van nekem szerető férjecském is. :lol:
Puszi és ölelés
Kat

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 

 
 

Sziasztok!

Katerina!Milyen jó,hogy vannak ilyen rosszuléteid!Gondolom most ezeket is nagy boldogsággal éled meg!Kitartás hétvégére!

Kép
rena85
 
 


Rena,
megadrukk!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++


Katerina,
:lol: :lol: :lol: kitartás!!!

Ditu,
hol tartasz? Ki lesz a dokid a BMCben?

Kisvirág,
puszillak! :P

(jövő pénteken konzi a Kaáliban, és start 3. lombik!)
Kat, neked az összeset KP csinálta?

tillidian
 
 


Tilli!Aranyos vagy!Én is drukkolok neked,meg mindenkinek!

Kép
rena85
 
 


Till
Drukk a 3. és egyben uccsó lombikhoz! :wink: :lol:

Szűcshöz járunk! 8-án lesz még egy katonavizsgálat. Aztán hysterom is lesz, de ez a régi dokimnál.

Bővebben a blogomban leírtam a fejleményeket.
Az eredményeket majd ha ott leszünk személyesen megkérdezem, mert telefonon eléggé reménytelen elérni őket.

dita75
 
 


Till!
Igen KP. csinálta, de igazából nekem két lombik ( egy short és egy long stimu) volt és egy fagyibabás beülti. Így három.
Tudom, hogy 5-én mész, kár hogy nem találkozunk. :) De majd máshol. :wink:

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Sziasztok!

Voltunk tegnap 4d-n! Hát a kis zsivány nagyon-nagyon nehezen mutatta meg magát. Végig törökülésben ült. Az arcát is befúrta a lepénybe és végig a hátát és a seggét mutatta. A doktor nő nem győzte nyomkodni a hasam, hogy kimozduljon a helyéről. Illetve nagyon sokat mozgott meg sem állt, csak nem fordult úgy ahogy mi szerettük volna. DE az utolsó percben csak kinyújtotta a lábát, illetve olyan pózt vett fel, amin fél órát röhögtünk és akkor kiderült, hogy tuti kukis lesz. Egyébként megvan mindene, és minden rendben van vele.

Kat: hogy érzed magad? Dokihoz mikor mész?

Till: drukk holnapra!!! Majd írj mit mondott a doki!

Dita, Rena hogy vagytok?

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


VIRÁG
Még egy kukis??? Kende biztos boldog! :wink:

Velem nincs semmi érdemleges.
17-én műtét, aztán remélem hogy se a műtét során se az összes többi vizsgálaton nem találnak olyat ami a januári lombikot meghiúsítaná. Kivéve persze egy spontán babót! :lol:

dita75
 
 


Sziasztok!

Virág!Gratulálok a kukishoz!
Velem annyi van,hogy jövőhéten meglsz az inszem!!!! :lol: :lol:

Kép
rena85
 
 


Ditu,

Januárban együtt lombikolunk??? :P Naggyon jó, egyszerre leszünk kismamik! :)

Rögtön Rena után, mert Ő ugye ezen a héten belehúz!!!
Hajrááááá!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++

(Nálam a mai szép nap: ezennel megkezdődött a fogigátlós előkészítés!!! - megjött Piri nénje - . Jövő kedden méhtükrözés, aztán jönnek a laborok és jan közepén babásodom, októberban pedig szülünk!!! :P :D :D )

Pusza Mindenkinek

tillidian
 
 


TILL
LEsz hysterod? Utána rögtön mehetsz lombikra???
CSak azért mert nekem 17-én lesz a hysterom és nem tudom, hogy utána kezdhetjük-e a lombikot rögtön vagy mizu???
Hát nagyon remélem, hogy együtt babásodhatunk, én még várok néhány vizsgálati eredményre, úgyhogy semmi nem biztos, de talán ha elmúlt a pechszériám akkor nem lesz gáz!

dita75
 
 


Kisvirág!
köszi, én még lábalok kifelé ebből a makacs vírusból, de kincsem jól van. Alaposan megijedtünk, mert volt két napig egy kis folyásom, de doki bá megnyugtatott, hogy nem a baba felől jött, ő jól van, szépen növöget, 7,6mm és szépen dobog a kis szivecskéje. :D Valami méhösszehúzódás lehett, amit a sok köhögés is okozhatott. :? Na de ezen már túl leszünk csak pihengetek és növesztem a pocakom. :)

Till!, Dita! Hajrá január!!!! Nekem is histero után jöt össze, hátha nektek is!! :wink:

Pusszantás!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


KAT
Tényleg???
Mivel Till nem nagyon reagál az irományomra, te nem tudod véletlenük hogy utána azonnal elkezdhetjük a lombikot??? :roll:

Örülök, hogy jól vagytok, tényleg Isteni csoda a tiétek és nagyon vigyázzatok rá, magatokra, egymásra.... és mielőbbi jobbulást!

dita75
 
 


Sziasztok!

Kedden voltam dokinál. Minden ok, legalábbis zárt a méhszáj és a baba is látszólag jól van. Csak a toxoplasma eredményem nem lett jó. Illetve kellett mennem tegnap egy ellenőrző vérvételre (aminek 2 hét múlva lesz eredménye) hogy kiderüljön, hogy ez egy régi fertőzésből származik vagy egy új keletű dolog. De én úgy hiszem ez egy régi dolog, mert annó cirka 10 éve volt macskánk. Úgyhogy szerintem védett vagyok. De majd 2 hét múlva kiderül minden.

Rena: megvolt az inszem? Nagyon szorítok nektek!

Dita: a hystero a méhtöközést jelenti? Elég rosszul hangzik. :(

Till: piri menjen a francba… Drukk neked is a hysterohoz.

Kat: örülök, hogy jól vagy! Pihizz nagyon sokat és vigyázz a kis pocilakóra!!!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!

Katerina!Örülök,hogy jól vagytok!

Virág!Nektek is nagyon örülök,hogy jól vagytok!Remélem jó lesz az eredményed!
Igen megvolt az inszem hétfőn,úgyhogy most izgulunk az eredmény miatt!

Kép
rena85
 
 


RENA
Mesélj milyen volt? Ugye hogy minden olyan volt amilyennek leírtam, és semmi extra! Remélem minden rendben lesz, és ez az egy az utolsó is volt nektek!

KISVIRÁG
Én úgy tudom az a jó ha + a teszt, mert akkor már elkaptad, és nem fogod mégegyszer, és sztem nem csak élő állattól lehet ilyet elkapni, bár inkább azoktól és főleg a macskától.... nekem száz éve van cicóm, én már sztem tuti hogy átestem ezen! Örülök, hogy ezen kívül minden rendben veletek! Név van már?

Igen méhtükrözés, de én nem bánom, hogy megcsinálják, mert ha ott van valami gubanc lehet egyből orvosolni tudják.... és nem mellesleg feleslegesen dobom ki a pénzt a lombikra! Amúgy minden eredményünk szuper, már csak ez a műtét van hátra, lehet, hogy karácsonykor már beadhatom az első lombikszurit, annyira jó lenne, 20-án derül ki hogy kezdhetjük-e, és ha igen szenteste a karácsonyfa alatt én nem ajándékot bontok hanem a hasam szurizom, de boldog vagyok így is! :lol:

dita75
 
 


Rena: mega drukk nektek! Jó lenne, ha karira lenne egy + teszted! ;)

Dita: én is úgy gondolom, hogy már védett vagyok, de inkább nézze meg mégegyszer a doki. :) Hát nevünk az nincs. Remélem szülésig azért sikerül döntenünk. Mert igazán névváltozatunk sincs.
Neked is szorítok, hogy jó eredményt hozzon a műtét és karikor már szúrhassad a szurikat. ;)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Rena: hogy vagy? Vannak tünetek? Mit érzel? Mikor kell visszamenned dokihoz?

Till, Dita: gondoltam rátok. Till rád tegnap, Dita rád meg ma. Majd gyertek és írjátok mi lett a hystro eredménye!

Kat: hogy vagy kismami? Ugye minden okés!

Velünk minden okés, készülődünk a karácsonyra. :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!

Virág!Biztosan csodás érzés lehet,hogy benned van egy kis élet és így készültök a karácsonyra.Kende már várja a jézuskát?
Köszönöm egész jól vagyok!Csak inszem óta mindennap fáj egy kicsit a hasamalja,nem tudom,hogy ez jel e?!Ha nem jön meg és pozitív lesz a tesztem mennem kell vérvételre,bárcsak így lenne!

Kép
rena85
 
 


Rena: hát Kende már nagyon várja a Jézuskát. Minden nap megkérni mikor jön. :lol: Meg tegnap feldíszítettem egy kicsit a lakást és mondtam Kendének ezt azért csinálja anya, hogy a Jézuska lássa, hogy várjuk őt. Meg tettem ki szaloncukit is egy kosárba és kb fél órája kipakolta az asztalra és mondta, hogy kiteszi Jézuskának hogy jöjjön. Édes gyermek. :lol:
Szerintem az normális, hogy érzed a hasad alját. Én Kendénél éreztem a hasam, de mondjuk most nem nagyon, most csak inkább mensis érzéseim voltak. Mikorra tervezed a tesztet? Kari előtt még, vagy csak 24-én? Nagyon szorítok nektek, hogy + karitok legyen!!!!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Virág!Nagyon édes lehet Kende! :D
Aranyos vagy,hogy szorítasz!Hát a teszteléstől nagyon félek,igazából nem is a teszteléstől hanem az eredménytől! :? Mi annyira reménykedünk benne,hogy pozitív lesz végre!24.-e előtt terveztük,hogy csinálunk 1-et,de nem tudom mit csináljak!?

Kép
rena85
 
 


Hát elég nehéz döntés, hogy mikor is lődd el a tesztet. Azt elhiszem, hogy félsz az eredménytől ez tök normális. Mikor nem kéne megjönnie? De gondolom most kapsz utrót és akkor nem is jönne meg csak ha abbahagyod nem? Úgyhogy mindenképp tesztelned kell. Én a te helyedben hétfőn tesztelnék, és ha ne adj ég nega akkor csak kari után, addig meg reménykednék, hátha csak korai a teszt, ha meg + akkor meg örülünk. De tényleg nehéz dió. Mert egy nega teszt nagyon beárnyékolná a karit. De ha meg + akkor meg bearanyozná! Én az utóbbinak drukkolok, de nagyon!!!!!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Virág!Hát most nem is tudom mert ha rendesen jönne meg 28 napra akkor kedden kéne nem megjönnie.De az inszemet a 13.napomon csinálták ezért nem tudom,hogy nem e jönne meg előbb. :shock: és akkor vasárnapra kellene nem jönnie!Igen kapok utrót,de ezt nem is tudtam,hogy addig amíg használom nem is jönne meg semmiképp.Hát ha pozitív lenne akkor ez lenne az eddigi legboldogabb karácsonyunk a világon! :lol: Te használtál utrót?Mert van egy kis problémám.Mert amikor elkezdtem teljesen mást éreztem mikor felhelyeztem mint tegnap óta.Ez eléggé félreérthető volt! :oops: Ezt inkább priviben írom le ha nem gond?

Kép
rena85
 
 


VIRÁG
Köszi a drukkokat!
Kende nagyon cuki, örül hogy kukis lesz a tesója is?

RENA
Nekem az első két inszemnél megjött a 12. dpo-n. A 3. és 4. nél csak akkor ha abbahagytam az utrot! A hasam alja nekem is érzékeny volt, sőt fel voltam fújódva mint egy lufi. Tesztelni inszem után a 14-15. napon kell, előbb ne csináld. Remélem II csíkos lesz, drukkolok!

TILL???

Csajok most nem írom le hogy mi volt, mert az ölembe van a gép, és kicsit még fáj a hasam, a gép meg nyomja, ülni meg még rosszabb, az inszemesbe leírtam, hogy mi volt, este vagy délután meg megírom a blogomba is az egész hacacárét.
Puszika mindenkinek, most megpróbálok aludni mert a kórházban nem nagyon ment!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dita75 2008.12.18 14:48-kor.

dita75
 
 


Dita!Örülok,hogy épségben tértél vissza hozzánk és,hogy most már tudjátok az okot,hogy miért nem jött össze!Visszaolvastalak az inszemes topicban,remélem nem baj!Gyors gyógyulást és mielőbbi babásodást kívánok!!!!Hajrá lombik!!!!!
Köszönöm,hogy drukkolsz!
Nekem 28 naposak a ciklusaim akkor is csak 14-15.-en érdemes?

Kép
rena85
 
 


Igen, mert az inszem napja a peteérés napja és peteérés után kell számolni a 14 napot. Az hogy hány napos a ciklusod tök nem számít, mert a tüsződet akkor repesztik meg amikor elérte a megfelelő nagyságot.
Az inszem utáni nap az 1. dpo, neked pedig a 14.dpo-tól érdemes tesztelni! :wink:
Sok sikert!
Kép

dita75
 
 


Dita!Köszönöm! :D

Kép
rena85
 
 


Rena: én nem használtam utrót, így nincs tapasztalatom, csak sok lánytól hallottam, olvastam, hogy amíg az utrót használják nem jön meg a mensi.
Na Dita megadta a válaszokat a kérdésedre. Én nem tudtam volna.

Dita: mikor mondom Kendének, hogy öcsije lesz erre az a válasza, hogy: - nem, kistesóm lesz. De ha megkérded hogy hívják majd a kistesót azt mondja: öcsi. :lol: Szerintem még nincs igazán tisztába az „öcsi” fogalmával, pedig mondtam, hogy az azt jelenti, hogy fiú lesz. De szerintem nem fogja a pici buksija. :lol:
Olvastam a blogban a műtétet. Szuper, hogy kiderült minden és végülis nincs akadálya a lombiknak! Hajrá és millió drukk!

Till, Kat????

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


KISVIRÁG
Köszi! De édes ez a fiúcska! Lehet, hogy azt hiszi ő Kende a testvére neve pedig öcsi. :lol: :lol: :lol: Engem évekig öcsinek hívtak, mert két nővérem volt és én fiúnak készültem. Anya a szülés után nem akarta felfogni, hogy megint lánya van és hiába mondták a nővérkék, hogy nem lehetek Zsolt hisz punim van, nem volt hajlandó egy lánynevet sem mondani! :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Sziasztok!

Bocsi, néha eltűnök, de annyi a melóm :oops:

Ditu,
elkapták a bibit!!!!! Akkor most már megint 1 lépéssel közelebb a cél!!! :wink:

Kat, Kisvirág,
hogy vagytok, Kismamik?

Rena,
mikor tesztelsz? (kicsit lemaradtam...)

Nálunk: megvolt a méhtükrözés, de nem hisztero! Sóoldattal feltöltötték, majd UH. (3-4 perces ambuláns, teljesen fájdalommentes vizsgálat: a Kaáliban ált. a 3. lombik után végzik).
Dokim mindent rendben talált! :D

Ma voltam a házidokinál, jövő héten vv + EKG,
január 1: újév = szurikezdés!!!!! :P

tillidian
 
 


Dita,

nem tudom, hystero után rögtön jöhet-e a lombik... :roll:
Dokid mit mond?

Lesz fogigátlód? (short) Mert akkor talán nem kell várni, azzal úgyis eltelik egy hónap - én épp ezt töltöm! :P

Manó kislány-babát rendelt karácsonyra :roll: de jó lenne, ha teljesíthetnénk ezt januárban!!! :roll:

tillidian
 
 


Sziasztok!

Tilli!Örülök,hogy jó híreket kaptál!Hajrá január!!!!
Ha 24.-éig nem jön meg akkor szerintem szent reggelre hagyom a tesztelést,hátha a jézuska szép ajándékot hoz nekünk! :lol:

Kép
rena85
 
 


TILL
De jó hogy minden rendben van és januárban kezdtek! Sztem mi is akkor kezdünk majd, de úgy hogy a végén a decával, mert nekem úgy érzem longom lesz, szóval majdnem egyszerre fogunk babásodni!
Nagyon drukkolok neked.++++++++++++++++++

RENE
Szorítok a karácsonyi ajándékhoz!
Ne keseredj el ha nem lesz + ez az év nem volt jó egyikünknek sem, az új év majd szerencsét hoz! De remélem bekaptad a legyet! :wink: +++++++++++++

dita75
 
 


Dita!Köszönöm,aranyos vagy! :D

Kép
rena85
 
 


BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK!
Kép

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Rena: drukk a holnapi teszteléshez!!!!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Kedves lányok!
Mostanság keveset jövök, mert délutnra eléggé rámtör az émelgés. De úgy érzem már javul. Maszatkám szépen növöget, 20.1mm. Nagyon örülünk neki!!!

Kedvenc karácsonyi versemmel kívánok nektek nagyon boldog karácsonyt!!

Juhász Gyula:
Karácsony felé
Szép Tündérország támad föl szívemben
Ilyenkor decemberben.
A szeretetnek csillagára nézek,
Megszáll egy titkos, gyönyörű igézet,
Ilyenkor decemberben.

…Bizalmas szívvel járom a világot,
S amit az élet vágott,
Beheggesztem a sebet a szívemben,
És hiszek újra égi szeretetben,
Ilyenkor decemberben.

…És valahol csak kétkedő beszédet
Hallok, szomorún nézek,
A kis Jézuska itt van a közelben,
Legyünk hát jobbak, s higgyünk rendületlen,
S ne csak így decemberben.

Puszi és ölelés
Kat

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Kép

dita75
 
 


Sziasztok! :P

Kellemetes szilveszteri készülődést! :P

Rena?????
:roll:

tillidian
 
 


Till
Renának ezúttal nem sikerült sajnos! Eléggé el van kenődve, de reméljük, hogy nem tart sokáig és hamarosan belevághatnak a lombikba!

Ti mikor kezdtek?

Lesz valami party, összeröffenés szilveszterkor?
Nálunk már most jó a buli! :lol:

http://elfyourself.jibjab.com/view/YkwH ... 2ICPCzpDM0

http://elfyourself.jibjab.com/view/s0lX ... qub2hGOG9d

http://elfyourself.jibjab.com/view/jb6P ... 2ICPCzpDM0

Jó is lenne ha ilyen lenne ehelyett egész nap a nevelt fiammal vitatkozom! Iszonyatos rossz korban van. Alig várom a szilvesztert, hogy végre kettesben lehessünk a párommal, mert pl. ma is 15ezerbe került, hogy eljött velünk a tescoba. Minden szart megvetet persze a lombikpénzem rovására! :twisted:

dita75
 
 


Sziasztok!
Tilli!köszönöm,hogy hiányoltál jól esett!

Dita drága!Neked is köszönöm,hogy próbáltál vígasztalni a Jónásban!
Aranyosak vagytok!
Mostmár jönni fogok!

Kép
rena85
 
 


Rena, Drága,
ölellek!!! Mindig előre nézünk, ok? :P

Ditu,
Pontban január 1-jén (közvetlenül pezsgőbontás után :lol: ) kezdünk! :P Short protokoll, jan 13 körül punkció, ha minden jól megy! :wink:

Lányok, együtt leszünk babásak! :wink:

tillidian
 
 


TILL
Te egy kicsit előbb, mert nekem long és az is egy hónap múlva kezdődik csak, de kivárom! :lol: :lol: :lol: Addig is szurkolok neked! :wink:

RENA
Ugye, hogy hamar túl lehet lenni rajta! Igy van csak előre! Jövőre sikerülni fog, és akkor elfelejtesz mindent!

dita75
 
 


Sziasztok!
Nagyon boldog új évet kívánok mindenkinek!
Babásodó boldog új évet! :wink:

Kép
rena85
 
 



BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDENKINEK!

Kép

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


BÚÉK!!!!!!!!!!!!!! :D

tillidian
 
 


Kép
Kép
Kép

dita75
 
 


Boldog Újévet nektek lányok!

Till, Ditu!
Annyira szurkolok nektek!!!!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: