Új privát üzeneted érkezett!

Kandi,Káni, Sapé

Probálkoztam a babanettel a múlt héten, de nem sikerult elkuldeni amit akartam. Szoval en jol vagyok kicsit helyre jottem lelkilek mert már kezdtem bekattani a sikertelen stimu után. Probáltam nem gondolni a témára és minden félével elfoglaltam magam. Most várakozo állásponton vagyok, várom hogy megjojjon és kezdodjon a stimu újra. Ma 31cn napon vagyok de menzi még sehol.

Mindenkinek szorítok hogy mihamarabb sikeruljon a babásodás.

Barbi
Orulok hogy visszakerultél a normális kerékvágásba. Neked is olyan eros a menzid? Nekem nagyon eros volt az elso menzi a vetélés után és nem is jott meg magátol hanem egy szuritol és attol se egykonnyen.
mili
 
 


Szia Mili!
Na akkor kezet foghatunk!KépMa vagyok a 35.napon a 18.napig szurtam magam,doki azt mondta fölösleges...és ma ismét negatívat teszteltem...cicim érzékeny...várok még pár száz napot! Kép
Tesztelj szerintem!

Sapé--Káni
Merre vagytok?
Pusza Andi

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Hello Csajok!

Még egyben vagyunk Kép , csak a sz.gép romlott el Kép
Mindene megvan gyönyörű virágszálamnak, már el is kezdetem kimosni a ruháit, takaróit. Bár még a bébiőrünk meg egy kislámpa a szobájába nincs meg, de azonkívül minden ok. Már nagyon várjuk, bár mondtam, hogy még két hetet bírjon ki, amíg az előkészületeket befejezem! Kép Táskám sincs még összerakva.

Barbi örülök, hogy jobban vagy lelkileg, Mili neked meg azért drukkolok, hogy jobban legyél! És persze azért is drukkolok mindenkinek, hogy a várandóság mindennapjairól tudjunk eszmét cserélni.. Kép Kép Kép Kép

Kicsi fiam nem nagyon szereti ezt a szeles , esős időt.. Még a végén beigazolódik, hogy a hidegfront világra hozza Õt. Kép

pusza mindenkinek, K.
káni
 
 

 
 

Szia Káni!
Nagyon vigyázz magatokra....ez az idő...tele frontokkal!Inkább készitsd be a tatyódat...Jelentkezz ha valami változás van!
Ügyi legyél!
pusza Andi

kandi72
Budapest III. kerület
 
 



Sziasztok Lányok!

Vége lett az egy hét nyaralásnak, borzalmas időnk volt 3 napig folyamatosan esett az eső, de azért kikapcsolodtunk.
Tudjátok végre megjött én teljesen felvoltam készülve erős, fájdalmas vérzésre ahogy a doki mondta, erre 4 nap alatt elmúlt és erősebbnek se volt mondható az űtlagnál, mindegy az a lényeg hogy már ezen is túl vagyunk.
Káni hajrá vigyázatok magatokra.

Puszi barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Sziasztok!
Nem tűntem el,csak elutaztunk,anyukámékhozKép
Gőzerővel készülünk a nagy napra,pénteken,17-én lesz 1 éves a lányka.Hogy megy az idő?Nem?
Ha hazamentünk irok majd!

Káni!
Szoritok nektek!Probléma mentes szülést kivánok!Ügyi legyél!

Kandi!
Akkor mindent bele,próbálkozni kell!

Sapé

Kép
sapé
 
 


Kandi

En ma 40cn napon vagyok és normálisan 28-29 napos a ciklusom. Ma már 11 napja késik és még nem jott meg. En is teszteltem negatívat 4 nap késés után, de úgy gondolom hogy még várok kicsit tesztelek hátha valami és utána felhívom a dokit. Mert nekem nem szok késni és remélem nem valami rosszat jelent. Sajnálom hogy nem jott ossze neked de majd szorítok a kovetkezo honapra. Neked hány naposak a ciklusaid? Neked miért mondta a doki hogy folosleges volt a stimu? Nem volt elég nagy a tuszo? vagy nem volt egyáltalán?
mili
 
 


Káni

Szorítunk hogy minden rendben menjen és a leheto legkonnyebb szulést kívánok.
mili
 
 


Sziasztok!
Hazajöttünk!Minden jó volt,a szülinap csodásan sikerült. Kép Ma viszem Ágotát tanácsadásra,1éves vizsgálatra.
Remélem mindenki jól van,elég régen irtatok már!Kép

Sapé

Kép
sapé
 
 


Sziasztok!

Mindenki nagyon eltünt ,hol vagytok?

Sapé örülők nagyon hogy jól sikerült a születénap pár képet felrakhatnál az albumba, szívesen megnéznélek titeket.

Kániról nincs híretek?!

Végre holnap megyek orvoshoz remélem most megvizsgál is kitűzi a műtét napját már ha szükséges.

Mili veled mi újság, jobban vagy már?

Puszi Barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Sziasztok Csajok!
Én már két napja élem a szabadságosok életét....vagyis a kötelező szabit töltöm!Olvasgatok rendszeressen,csak közben mindig van mihez fognom itthon!Nati is élvezi!
Sapé-örülök,hogy jól eltelt a szülinap!
Zbarbi!Ird meg ,hogy mi volt a dokinál!Milyen szurit szoktál kapni?-és most mi lesz az új esetleg? mail-ben is írhatsz!
Káni mi újsi?-szülni mentél?-azért nem jelentkezel ám?Képeket is kérünk!
Mili Mi újság?Hol tart a dolog folyamata?
Na pusza Mindegyikötöknek:ANDI
Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Hello Csajok!

Még egyben vagyunk, jövő hét közepére tervezem a szülést - születést Kép Már minden összeállt kicsi fiúnk fogadására. Ok, teszek majd fel képeket, Ti meg szorísatok nekem!! Kép
Mili, Barbi, mizujs? Mi volt a dokiknál?
Kandi, neked most januárig kell várni, vagy mi?
Sapé, gratula a nagylányodhoz! Nálad mizujs babaprojekt ügyileg most?
Pusza nektek, káni
káni
 
 


Szia Kandi,

Ma voltam dokinál sajnos megkell csinálni a második műtétett is ami 2-3 héten belül esedékes lesz.Miután kijöttem tőle olyan depresszios lettem, sírtam egész úton míg beértem a melóba, úgy érzem mindegy mit teszek akkor se fog ez nekünk sikerülni. Puregont használtam és egyszer talán azzál is fogom folytatni.

Pihenj és olvas helyettem is sokat!

Barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Sziasztok!
Örülök,hogy jól vagytok!Kép
Barbi!
Ne keseredj el,sikerülni fog!Mit mondtak,ha megcsinálják akkor mennyi esélyed van?Biztos,hogy kell ez a műtét???

Káni!
Mostanában az ismerőseim közül mindenki megszült,problémamentesen szerencsére,te is igy tegyél légyszi!Te már csak igy lazán tervezed a szülést?Biztos,hogy jövő hét lesz belőle?
Minden esetre akár mikor is szülnél mi Ágotával szoritunk.
Most mennem kell,majd jövök még!

Kép
sapé
 
 


Sapé, igen szükséges mert így könnyebben fogok teherbe esni "talán"! Mint kiderült a méhem két ívű így se a benyújtás nem egyszerű se az ott marardása. Ezt akarja plasztikázni mert nekem olyan mintha két méhem lenne. Egy nap elteltével én is érzem hogy meg kell műteni ,mert egy lépéssel közelebb leszek a célhoz , remélem! Én sajnos ilyen téren nagyon rossz személyiség vagyok mikor megkapom a jó vagy rossz hírt pánikba tudok esni kell egy pár nap hogy józanul lássam a dolgokat és megértsem hogy mi miért van!

Barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Sziasztok!
ismét itt vagyok,Ágota alszik igy van egy csöppnyi időm irni.
Káni!
Most már túl vagyunk a szülinapon,igy "belevághatunk"a tesót tervezni.
Elég rendszertelenül jött meg szülés óta,de remélem ez nem fogja befolyásolni a teherbe esést.
Majd meglátjuk,mikor sikerül!Kép


Barbi!
Remélem,hogy a műtét tényleg segit,és hamarosan terhes leszel. Kép


Kandi!
Milli!
Mi van veletek?Hogy vagytok?


Sapé

Kép
sapé
 
 


Sziasztok csajszik!!!
Örülök,hogy hiányoztam!
Káni hihetetlen,hogy még 1:2 vagy ,szorítok nagyon-ügyi legyél!Citromot vigyél és szőlőcukrot sokat!Almalé-szőlőlé!Inkontinenciai betét!
SapéHol a kép Ágotáról?Képet-képet...lássuk mekkora egy 1éves nagy menő csajszi!!!!
BarbiRám is vár egy műtét,PCO-m már nagyon elfajult,van vagy 30 kis cisztám,húzom a dolgot,de addig esélyem sincs a sikerre!Te egy bátor csajszi vagy és már lehet,hogy műtét után lesz egy olyan Pé-d,hogy már meg sem jön 9 és fél hónapig!Kitartás....idén még többen leszel!
pusz-pusz,megyek,mert keresztfiam is itt van és szétszedik a lakást!
Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Itt az ígért kép Ágotáról, ami a szülinap előtt készült a játszótéren.

Puszi mindenkinek:

Sapé

Kép

Kép
sapé
 
 


Sziasztok!
Szép napot mindenkinek aki erre jár!Kép
Szoc.pol.témában van köztetek aki "otthon" van?
Segitség kéne!

Előre is köszi:Sapé

Kép
sapé
 
 


Sziasztok lányok
Holnap megyek Uh-ra mert szombaton megkezdem a stimut. Kiderult hogy 2,5 cm cisztám van a bal petefészkemben. Lapart is emlegetett a doki de én elleneztem mivel már egyszer teherbe estem, ezért az átjárhatoság végett nem kell és bízom benne hogy a ciszta felszívodik hamarosan és nem kell hozzá lapar.

Sapé
Nagyon tundéri a kiscsaj.A a rendszertelen menzire jo hatással vannak a svéd cseppek. Megnézem a konyvben hogy kell szedni és azután megírom. De ha jol emlékszem evokanálnyit felhígítani egy kevés vízben és meginni reggel és este. De megnézem neked.
Vagy még a méhpempo is rendszerezi.

Barbi
nagyon szorítok hogy mihamarabb elérd a célodat. Sajnos egyikunknek sem konnyú odáig az út de meglátod hogy hamarosan célba érunk és akkor azt mondjuk majd hogy bármilyen gorongyos utakat is kellett végigjárnunk de megérte mert elértunk azt amire vágytunk.Kép

Kandi
Mekkora neked a legnagyobb cisztád?

Káni
Akkor még mindig megy a sok drukk és jelentkezz majd ha meg van a kistundér.
mili
 
 


KépSziasztok Csajszik!
SapéNagyon édes Ágota,tündéri szöszke!
Szocpol témában kuka vagyok!
MiliÉn PCO-s vagyok,ami sok-sok ciszta mindkét petefészkemben...ilyen esetben nem szokták mérni(tehát a méreteit nem tudom´).Van valami 3 tea-amit össze lehet kutyulni és az csökkenti a méretet-gyógynövényboltban kérdezz rá szerintem!Sajna Nekem az nem jó!-csak egybefüggő cisztákra!Hátha Neked jó lesz!
KániNa mi újsi-külön vagytok még?Egy test két lélek?Ügyi legyél!
BarbiLeírod majd a műtétedet,hogy történt?!Lehet mail-ben is!Szoritok érted is!
pusza:Andi
Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!
Milli!
A méhpempő nem hangzik rosszul,mintha hallottam volna róla már.Hol lehet beszerezni?Tabletta formájában,vagy miben van?Ha jól tudom a teherbe esést is segiti!
Svéd cseppet ismerem,egy időben ittam én is.Az adagolást küld majd el,mert arra már nem emlékszem.Köszi előre is!Kép

Kandi!
ezért tettem fel a kérdést,mert én is kuka vagyok Kép ebben a témában Kép

Káni,Barbi!
Szoritunk nektek,ügyesek legyetek!!!!!

Van még valami jó recept a mensi rendszeressé tételéhez?Irjátok meg!
Köszönjük a gratulációkat,igyekeztünk,hogy szép csajszi legyen belőle!!!!Kép

puszi mindenkinek:Sapé

Kép
sapé
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszönöm előre is a drukkokat, szükségem is lesz rá. Lányok nézettek nyugodtan naívnak, de van egy megérzésem hogy talán ez a hónap a miénk volt úgy tünt hogy ebbe a hónapba sikerült tüszőt produkálnom amit már több mint fél éve magunktól nem sikerült. Ma vagyok a 27 napom egyelőre semmi előjel hacsak az nem hogy néhány napja éjszaka ha a hasamra fekszem szúr a petefészkem , igaz ez rossz dologra is utalhat lásd 2,5 hónap ezelőtti méhen kívülimet. Kicsit bizakodó vagyok remélem nem kiabáltam el semmit,de olyan jó lenne!!!!!!!!!!!!!Hétvége előtt nem tesztelek az biztos addig még legalább reménykedhetem! Muszály volt leírnom a kínlódásomat, tudjátok őrlődők belülről.

Sapé, gyönyörű a kislányod ! Sajnos szocpolba és se tudok neked segíteni!

Barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 



Barbi!
Remélem minden rendben lesz,Ágotával szoritunk neked!!!KépJól tesztelj!!!
Itt van mellettem,olyan áhitattal nézi a monitort KépTetszenek neki Kandi pici figurái!!!Kép

Sapé

Kép
sapé
 
 


Aranyosak vagytok nagyon hogy így drukkoltok nekem jól esik nagyon, kettős érzelmek tombolnak bennem de hát majd meglátjuk.Még ma is 36,9-37, 1 között van hőm pedig ma már a 28 napon vagyok!

Barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Barbi!
Az nagyon jó jel!
Mikor tesztelsz?Feltétlen írd meg!Vagy fényképezd le...az is elég Nekünk!Csak a lényeg '' ez legyen rajta!
Sapé!Ágotának teszem fel ezt!:Kép


............................és ezt is:Kép

Káni Bizti már külön van Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kandi!
Köszi,Ágota nevében is!Kép

Kép
sapé
 
 


Barbi Kép teszteltél????
Bocsi, hogy így bepofátlankodok a topikba. Nagyon drukkolok neked!!!! KépKépKépKépKép
Vendég
 


Sapé
Val.színu lehet patikában is kapni méhpempot, én az aloes termékcsaládbol vettem /tehát nem gyogyszertárban/. A svédcseppeket még megnézem mert elfelejtettem.-bocsi

Barbi
En tiszta szívembol kívánom hogy ez legyen a ti honapotok.

Nekem szombaton lesz a punkcio. szorítsatok kérlek hogy sikeruljon.
mili
 
 


Mili Kép ide is jövök szorítani szombatra! Ártani nem árthat!!! KépKépKépKépKépKép

GIGA_MEGA_DRUKKOK!!! +++++++++++++++++++++++++++
KépKépKép
Vendég
 


Aranyosak vagytok, de szerintem csak vak lámra volt a részemről ma reggelre le esett a hőm 36,7-re igaz még más jele nincsen a mensinek , de szerintem már csak napok kérdése.
Jővő héten lesz a szülinapom és szerintem csüt. vagy pénteken fognak megműtetni, minden attól függ hogy mikor jön meg. Szép kis ajándék saját magamnak mi?

Noémi, örülök hogy ide is írsz én már csak olvasni szoktam a másik topikot olyan sok új név van nem is tudom követni a dolgokat néha. Nagyon örülnék ha Alinának igaza lenne, szívből kívánom neked!!!!!!!!!

Mili, szombaton szoritok értetek!!!!

Barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Noémi
Koszonom itt is a drukkot.

Barbi
Neked is koszonom, és szorítok én is neked hogy minden úgy alakuljon ahogy az a legjobb neked.
mili
 
 






Barbi Kép én ugyanazt kívánom neked, mint te nekem. Remélem Alinának igaza lesz. De talán mindez nincs is hiába KépKépKépKép
Vendég
 


Hello!
csibi
 
 


Jaj, bocsássatok meg , eltévedtem.
csibi
 
 


Sziasztok!
Képzeljétek,28.napra megjött,remélem most már kiszámithatóbb lesz a dolog,mint eddig.
remélem mindenki jól van.Kép

Milli!
Minden ok-s volt?

Kép
sapé
 
 




Sziasztok Lányok!

Hogy beindultatok újra, de jó! Bocs, hogy mostanában nem voltam, de azt hittem mindenki nyaralgat valamerre azért ült le a topik.
Képzeljétek még egyben vagyok. A héten szerettem volna szülni, de gyermekem másképp gondolta... Kép
Már azért elég nehezen viselem, aludni is nehéz, a lábaim is fájnak, de sebaj ezt a pár napot fél lábon is kibírjuk Kép

Mili, nagyon szorítok neked! Tegnaptól akkor megy a stimu? Nekem anno egy 4.5 cm-es cisztám volt a petefészkemen , azt sem kellett operálni, hormonkezeléssel eltüntették. Az már más kérdés, hogy aztán azért kellett lapar mert mindkét petevezetőm el volt záródva.. Majd most minden oké lesz, nagyon szorítok!

Barbi, veled mizujs? Teszt? Jaj, neked is nagyon szorítok. Amit a jövő héten akartak csinálni műtétet, azt hogy csinálták volna? Azaz hasfalon keresztül plasztikáztak volna?

Kandi, Sapé, gyermekeitek gyönyörűek, gratulálok hozzájuk! Hasonló szépeket kívánok újra nektek!

Na akkor elmegyek szülni a jövő héten, és majd jövök a születéstörténetemmel!
SZORÍTSATOK!

Puszi mindenkinek, káni
Mire megjövök sok sikeres babaprojektről szeretnék olvasni, így mindent bele!!!!!
káni
 
 



Káni
Hihetetlen,mennyire jó lehet benned....tudja a bébi mi a jó...
Megy a drukk továbbra is értetek!
Ügyik legyetek!
Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Káni, ügyesek legyetek nagyon szorítunk ezerrel nektek! A mütét hüvelyen keresztül lesz megplasztikázva, nem gondoltam volna hogy én egyszer az életbe plasztikáztatni fogom ,magamKép

Nekem még mindig nem jött meg egyértelműen kevés barnázgatás van , semmi vér pedig már 33 napon vagyok.Most már várom hogy megjöjjön és minnél előbb túl legyek a műtéten.

Mili nagyon sajnálom pedig szoritotunk a párommal közösen nektek.

Barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Sziasztok!
Káni!
Hát én biztos voltam benne,hogy ebben az össze-vissza időben megszülsz!Én biztosan megszültem volna az tuti!!!Kép
Minden esetre Ágotával szoritunk nektek,mert imádja a pici babókat!Kép

Barbi!
Szoritunk neked is ügyi legyél!!!!!
Remélem a mensid minél hamarabb megjön!

Mili!
Fel a fejjel!!Szoritásból neked is jut,kitartás!!!!

Sapé

Kép
sapé
 
 


Sziasztok!
Még mindig sehol semmi a barnázáson kivül.
Ma van az utolsó vizsgám, remélem sikerül mert ha nem akkor bajba leszek. Szorítsatok nekem kérlek.
Ma van szülinapom és nincsen túl jó kedvem,miért? Pedig folyamatosan csöng a telefonom, ez jó érzés hogy nem felejtenek el.Pont a szüinapomon kell nekem negatívnak lenni, saját magamtól rosszul vagyok!

Barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: