Új privát üzeneted érkezett!

Szija Katus!

Annyira nem élem bele magam, de az biztos, hogy csalódás nem érhet, ugyanis, ha terhes vagyok annak örülök, ha pedig megjön, akkor annak fogok nagyon-nagyon örülni, hogy végre megint tiszta lappal indulhatok.
De azért nem bánnám nagyon, ha most mázlim lenneKép
Lara
Lara
 


Erika, gyere át az Ami a szülés elott van topicba, oda írok választ a kérdésedre!
Üdv. Kata
kata (kata)
 


Kata!

Jól esett, hogy felajánlottad a segítségeteket. Az az igazság, hoy dokihoz még csak pár hónapja járok, eddig túl fiatalnak találtam magam hozzá, gondoltam, ráérek még. De most már 25 vagyok, és aggódom. Amúgy a párom tegnap volt spermavizsgálaton, 2 hét múlva eredmény. Én Clostilbegyt-et szedek, és hegnap volt a hőm 36.0, ma 36.3, tehát elvileg tegnap kellett volna akcióznunk, de tegnap olyan fáradtan jött haza a párom, hogy inkább hagytam aludni. Ebben úgysem lett volna köszönet. Majd talán ma... :o)

Mindenkinek jó "babázást",és ne feledjétek, hogy csak akkor lesz príma babátok, ha élvezitek is a szerelmeskedést!!!

Mindenkit puszilok: Vera
vera
 

 
 

Bocsi, az előzőt Katusnak írtam!
Vera
vera
 


Kedves Lara!Én még új vagyok itt, de mindig olvaslak benneteket. Csak lelkierőt szeretnék önteni beléd azzal, hogy elmondom, nekem soha nem volt normális ciklusom.Mindig 50-56 napra jött meg. Mikor már nagyon szerettünk volna babát, a doki, akihez már 7 éve járok, felírt Clostylbegitet és azt mondta, ad 3 hónapot.Mikor letelt a 3 hónap, se menstruáció, se semmilyen tünet. Minden teszt negatív lett. Míg végül majdnem 60 nappal később pozitív!Tünet semmi!!!
Elmentem a dokihoz, már 7 hetes volt a baba!2000 február 10-én született 4200 grammal. Úgyhogy fel a fejjel, ne stresszelj, és ne higgy feltétlenül a korai teszteknek! Szorítok nektek!
Rita
ritasol (ritasol)
 


Erika!Nekem a 7. héten csinált a dokim először ultrahangot, de hüvelyit, mert azt mondta, a hasin csak látszik, de nem látszik, hogy dobog-e a szíve. Egyébként egy fehér folt látszódott és benne egy kis lüktető valami, a szíve.Még semmi nem volt kivehető.
Rita
ritasol (ritasol)
 


Szijasztok!
Vera, mindent bele! Kép
Rita! Abban reménykedem, hogy talán az fog velem is történni, ami veled! Én már a ciklus 43.napján járok és még mindig semmiKép, viszont már több mint 2 hete fenn van a hőmérsékletem...
holnap reggel csinálok egy tesztet...nem is tudom, hogy fogok aludni éjszaka...
szorítsatok!
Lara
Lara
 


Sziasztok Lányok, Asszonyok!
Ha hiszitek, ha nem, végig olvastam a témához kapcsolódó összes levelet. Örülök, hogy egy ilyen klassz társaságra találtam, ahol minden meg lehet beszélni.
Most irok először Nektek. 27 éves vagyok, Szolnokon lakom. Március 17.-én lesz az esküvőm életem szerelmével. Utána azonnal abbahagyunk minden védekezést mert nagyon szeretnénk kisbabát. A párom is nagyon vágyik gyermekre, soha nem gondoltam volna, hogy létezik olyan férfi aki akarná a gyeremeket és nem menekül előle. Jelenleg hormonmentes hüvelyi fogamzásgátló filmet használunk a kivánt gyerekáldás ellen. (nem hiba, tényleg kivánt :-) de jobb ha az esküvő után fogan meg) ismeritek a fogamzásgátlás eme módszerét? Hülye vagyok... itt senki nem akar fogamzást gátolni. Igaz?
Szóval, lényeg az, ami miatt irok, hogy mindig is attól rettegtem, hogy nem lehet gyerekem. Eddig egyszer sem lettem "véletlenül terhes", pedig voltak kisebb "balesetek". Minden esetre reménykedem a gyermekáldásban és nagyon várom a nászéjszaka utáni időt, amikor "céllal" lehet majd szeretkezni.
Nektek kivánok édes kisbabákat. Ha nem haragszotok figyelemmel kisérem a beszélgetést és a sorsotokat, szeretnék néhányszor hozzá is szólni, hátha tudok segiteni, és ki tudja, lehet, hogy nekem is segitségre lesz majd szükségem.

Minden jót!
Mamacica
Mamacica
 


Drága Lara!
Istenem, a világ Nálad is (meg nálam is) leszukült egy homérore...Kép De hát olyan jó reménykedni!!! Szóval: a peteérést kb. 12-16 nappal követi a menstruáció. Vagyis ha két hete van fenn a hod, az teljesen szokványos, mindenkinek két hétig tart ez a második fázis. Akkor kezdhetsz el örülni, ha már 18 napja fent van, mert ebben az esetben nagyon valószínu a terhesség. Persze ettol függetlenül megcsinálhatod a tesztet, de ne felejtsd el, Nálad azért ilyen hosszú most a ciklus, mert késett a peteérésed (nyilvánvaló az elozmények miatt). Ezt csak azért írom, hogy nehogy szomorú legyél holnap reggel (pedig a holnapi eredménytol függetlenül még van remény)...
Sok puszi: Viráganya
Viráganya
 


Sziasztok lányok!

Mamacica!

A filmtabletta jó, nincs mellékhatása a késöbbiekre nézve, ha jól tudom. Március már a nyakatokon van!!!

Lara!

Örülök, hogy szorítasz nekem, mert tudom, hogy nem csak mondod, hanem tényleg tudod, hogy mit érzek. Veled vagyok, szorítok neked!

Rita!

Jó, hogy olyanok is törödnek velünk, akik végigjárták már azt az utat, amit mi, de a próbálkozásait siker koronázta. :o)))

Viráganya

Veled mi van? Erröl nem írtál. Vicces ez a höméröre leszűkült élet, de sokan üldögélünk reggelente az ágyban hömérövel a szánkban. :o)))

Tudtok segíteni? 3 napja 36,0 a höm (nem alázméröm rossz). Lehet ez a Clostilbegyt mellékhatása?
Puszillak benneteket: Vera

PS.: MINDENT BELE!!!!
vera
 


SZIASZTOK!
Azt hiszem ez Mo. legpozitívabb levelezőcsapata, ezéert nagyon szívesen csatlakozom, ha befogadtok...
Negyedik kisbabánkat tervezzük, egyenlőre
gondolatban, van 3 egészseges, szép kisfiunk.
Szívesen és kíváncsian olvaslak mindőtöket.
Kinga
Névtelen
 


Nem akarja elfogadni a nevem, ezért vagyok névtelen egyenlöre. A hosszú ö betük helyett nagyon ronda dolgokat ír, maradok a helytelen, ámde olvasható változatnál.
Kinga
Névtelen
 


Mamacica, nem vagyok hülye, nem filmtablettát akartam írni természetesen, hanem filmet.
vera
 


Vera!
Mi ez a film dolog??

Kinga!
A jelzös szerkezet nem rossz..
Hajrá, elöttetek a pálya: egy negyedik fütyist tessék csináli!

üdv Zsolt
Zsolt
 


Sziasztok Lányok!

Már pár hete olvasgatom leveleiteket. Nagyon jó érzés olvasni oket mert mindegyikbol a másikkal való törodés(is) árad. Mi is szeretnénk kisbabát dolgozunk is rajta eleget, de sajnos még nem történt semmi olyan ami biztató lenne. Sot, fáj a gyomrom. A homérozést minden reggel szorgalmasan csináljuk(om) de egyre jobban rejtély marad elottem az egész. Már a félidoben vagyok és mindig ugyanannyi mint a ciklus legelején. Miért?
Elkeseredve ugyan nem vagyok, de nagyon zavar, hogy miért fáj a gyomrom. (Ma megyek dokihoz.)
Remélem majd egyszer én is tudok nagyon jó hírekkel szolgálni, vagy éppen segíteni valakinek.

Halyhó
Husibogár
Névtelen
 


Sziasztok, már megint Husibogár vagyok. Az én nevemet sem szereti a gép. Halyhó
Névtelen
 


Szia Mamacica!

Közelgö esküvötök alkalmából szívböl gratulálok és nagyon-nagyon sok boldogságot kivánok Neked szerelmeddel!
Aztán márciustól ne felejts el tájékoztatni minket az izgalmas fejleményekröl! Kép
Addig is ha bármi kérdésed van, itt leírhatod, biztosan tudunk segíteni!

Én máris elöállnék számodra egy apró tanáccsal: a magzatvédö vitamint vagy folsavat már mostanában (a tervezett fogantatás előtt 2-3 hónappal) is elkezdheted szedni, hogy a szervezeted optimális körülményekkel várja a baba megfoganását, így magzatotoknak a legjobb esélyei lesznek, hogy makkegészséges legyen! Kép

Sok boldogságot, jó "gyakorlást": Katus
Katus
 


Szia Kinga!

Mindent bele, hozzatok össze egy édes kis hugicát annak a három rosszcsontnak... vagy egy édes kis mégegy rosszcsontot! Kép

Ha nincs semmi akadálya, én amondó vagyok, ne tétovázzatok! Kép

Jó akciózást!

Katus
Katus
 


Édes-kedves Lara!

Folyamatosan figyelemmel kísérem a hőmérsékleti adataidat, és kíváncsian várom már én is, hogy mi sül ki belőle... de abban egyetértünk, hogy így vagy úgy, de csak nyertesen kerülhetsz ki ebből! Kép

Ne aggódj, ez a lényeg!

katus
Katus
 


Sziasztok!

Vera:
A film valóban jó - eddig még megvédett a kívánt gyerektől - és az jó, hogy hormonmentes, vagyis használható gumi helyett (a gumit nagyon utáljuk) ha valaki abbahagyja a fogamzásgátlót.

Apropó fogamzásgátló: Ti híztatok tőle? Én Femodent szedtem, egy éve hagytam abba és azóta jött rám soksok kiló, amit nagyon nehéz leadni.

Katus:

Nagyon köszönöm a törődést és a jó tanácsot! Igazad van, fel is fogom hívni a nőgyógyászomat és megkérdezem mit javasol.

Lányok, muszáj mérni a hőmérsékletet? Úgy gondoltam, hogy először csak belevágunk az új élet létrehozásába "ahogy esik úgy puffan" módon.
Mi a véleményetek?
Tudom, hogy a peteérés fontos, és vezetek is ciklusnaptárat, de ez a hőmérőzés macerásnak hangzik. Hm?

Lara:
Mi lett a teszt eredménye??? Úgy izgulok!

Minden jót!

Mamacica
Körmendi Edit (mamacica)
 


SZia lányok!
Hát megcsináltam a tesztet.
Az eredményt viszont nem merem leirni, mert igazából már én sem tudom...
Első ránézésre negativ, sőt második ránézésre is...azonban, ha tovább figyelem és elég világos van, akkor felfedezhető egy második vonalacska, de annyira halványka, hogy mint emlitettem első ránézésre negativnak láccik az eredmény.
Úgyhogy most megint ott vagyok, mint teszt előtt, nem tudom mi a helyzet.
Ha 100% negativ lenne, akkor az a nagyonnagyonnagyon halvány vonalacska mit keresne ott?
Én arra gondolok, hogy talán még iszonyú alacsony lehet a HCG koncentráció és ezért ilyen halványka.
De azért azt sem mondanám a tesztre, hogy pozitiv, mert ezt nem lehet pozitivnak nevezni.
Úgyhogy péntek reggel újra próbálkozom :-)))
Sziasztok, Lara
ui: köszi, hogy szoritotok!
Lara
 


Kedves Mamacica!

A hőmérsékelt méréssel utólagos információt lehet kapni a peteérésről, igazából ez csak utólagos infó.
Én mérem a hőm, de én már kinomban csinálom és hogy utólag majd vissza tudjak számolni...és utólag kb. viszonyitani tudjak, hogy melyik napon lehetett a peteérés.
Igazából szerintem a lényeg ott van, hogy középidőben minél többször történjen az akció, mondjuk másnaponként.
SZija, Lara
Lara
 


Kedves Mamacica!

A babára való felkészülésként én is csak ajánlani tudom a magzatvédö vitamint. Én Elevit-et kezdtem el szedni, egy hónappal a tervezett fogamzás elött. Most 5 hetes a baba. Viszont amikor a nögyógyászomat kérdeztem errol, o azt mondta, hogy ráérek majd akkor szedni, ha összejött a dolog. (Elöfordulhat, hogy a te dokid is igy áll majd hozzá.)
A homerozest pedig szerintem nyugodtan hagyd ki, az tényleg csak utólagos infó. Egy kérdés: rubeola ellen védett vagy? Még lenne idöd beoltatni magad.
Ha esetleg érdekel, akkor a Családtervezési Központban van egy Optimális Családtervezési Program, ami pont a babavállalásra készít fel. (Igaz, ez lehet, hogy csak itt Pesten vagyKép) Én nagyon tudom ajánlani.
Szile
Szile (szile)
 


Lara!
Én is arra gondolnék, hogy még alacsony a HCG szint, merthát amúgy miért látszana bármilyen halvány vonal is?
Drukkolok!
Szile
Szile (szile)
 


Kedves Lara!

Szerintem ez biztató! Ha nem vagy terhes, akkor nagyon halvány vonalkának se szabad lennie! Lehet, hogy most jóval később volt a peteérésed, és ezért nem mutatja még ki egyértelműen a teszt. Pénteken majd mindenképpen írd meg, hogy milyen lett a második teszteredmény!

Addigis nagyon drukkolunk tovább!!!!

Puszi: Krisztina
krisztina (krisztina)
 


Kedves Szile!

Köszönöm, olyan kedvesek vagytok itt mindannyian, olyan jó, hogy rátok találtam!
A magzatvédő vitaminnal kapcsolatosan csak annyi bizonytalanságom lenne, hogy nem szeretnék négy kilós "tápos" bébit szülni. Anyáink sem szedtek semmit, mégis egészségesek lettünk. Nem elég a jó táplálkozás? Gyümölcs, hal, hús, főzelékek... ?
Nem tudom védett vagyok-e rubeola ellen... De jó, hogy szóltál!! Hol oltanak be? A körzeti doki?
Sajnos nem vagyok pesti, szolnokon élek. Bár itt is van biztosan Családtervezés Központ. De úgy hittem, nem kell különösebb hajcihő ha babát szeretnénk..

Kellemes napot!
Mamacica
Körmendi Edit (mamacica)
 


Drága Lara!

Fel a fejjel! Remélem, holnap már erőteljesebb lesz az a csík! Majd meglátod, hogy úgy lesz!
Szerintem sem látszana semmi, ha negatív lenne és ne felejtsd el, hogy minden emberi lény különböző.
Mindenkiben van azért eltérés a hormonszintben is, a tesztek pedig "sémára" készültek.

Bébit kívánok:
Mamacica
Körmendi Edit (mamacica)
 


Sziasztok!
Lara, szerintem van ott valami, mert kulonben miert lenne halvany a vonal. Nekem a monoteszt mar menstruacio elott egy nappal kimutatta, es ha azt veszem, hogy 20. nap korul volt a peteeres, akkor egy hetes volt meg csak...
Csinalj meg egy tesztet, es akkor mar biztosabb lesz.
Moni
Moni
 


Kedves Mamacica!

Szerintem ha csak a fogamzás elött és utána addig szeded a magzatvédö vitamint, amíg kialakulnak a fö szervek, akkor biztos nem lesz "tápos" a baba. Az egésznek az az értelme, hogy bizonyos mennyiségü (én elfelejtettem, hogy mennyi is ez konkrétan) folsav napi biztosítása mellett bizonyos típusu rendellenességek (pl. nyitott gerinc) több mint 90%-ban elkerülhetök. Úgy tudom, hogy a szükséges mennyiségü folsav beviteléhez napi 7-8 tányér spenótót kellene megenniKép
Bövebben itt tudsz olvasni a felkészülésröl a babavárásra:
[url=http://www.hazipatika.hu/news.html?f=show&nid=20001020002532&cid=3" TARGET="_top]http://www.hazipatika.hu/news.html?f=show&nid=20001020002532&cid=3[/url]
Szile
Szile (szile)
 


Lara, emlékszel, a múltkor is nagyon halványan láttad a csíkot, aztán mégis csík volt!!!! Pénteken hamar jelentkezz, nagyon várom!
Kata
kata (kata)
 


Kedves Szile!

Te magadtól kezdted szedni ezeket a szereket?
Köszi a Házapatikás linket, elolvastam, valóban nagyon tanulságos. Azt akkor sem értem miért nem elég az, hogy egészséges vagyok és rendesen táplálkozom. Az ember ennyire elszakadt volna már a természttől?

Minden jót!
Mamacica
Mamacica
 


Helló jányok!

Mamacica! A legelső dokim nekem is azt mondta, hogy teljesen felesleges szedni a vitaminokat, a második dokim azt mondja, hogy elég akkor szedni, ha kiderül a terhesség, és kb. 3 hónapig. Azért javasolja, mert általában kevés embernek (vagy egyáltalán senkinek sem) kielégitő a táplálkozása és nagyon kevesen vannak, akik minden vitaminból elég mennyiséget visznek be a szervezetbe, és a hiányokat lehet a magzatvédő vitaminnal pótolni. Annyira sok vitamint nem tartalmaz, hogy felhalmozódjon a szervezetedben, mert mindenből a lehető legkevesebbet tartalmazza. Szóval rosszat biztos nem teszel vele, de szerintem akkor sem lesz semmi gond, ha nem akarod szedni.

Szile, Krisztina, Moni, Edit!
Arik vagytok, hogy biztattok, szeretném, ha nektek lenne igazatok. Nagyon félek a köv.teszttől..annyira halvány volt ma, hogy szerintem ez inkább negativ...de péntek reggel is csinálok egyet és remélem az már mindent eldönt. Jövő héten pedig ha pozitiv, ha negaitv, elmegyek a dokihoz.
Kata! Sajna ez a mai teszt még a múltkorinál is halványabb...
Lehet, hogy már csak halucinálok és én képzelem oda a vonalat??...hát ez is lehet.
Na mind1. Pénteken eldől.
Szijasztok, Lara
Lara
 


Sziasztok Lányok!

Megkérdeztem a nőgyógyászomat a vitaminszedésről fogamzás előtt és a Maternát ajánlotta, azt mondja abban a folsav is benne van.

Lara, igazad lehet, hogy eseteleg hiányzik ez-az a szervezetből, főleg igy télen.

Szóval azt hiszem kipróbálom a Maternát.
Mi a véleményetek?

Üdvi:
Mamacica
Mamacica
 


Sziasztok!

Móninak hívnak, és az idén leszek 27 éves. Nemrég találtam erre az oldalra, és nagyon nagy érdeklődéssel olvasom. Mi is szeretnénk babát és tanácsot szeretnék kérni Tőletek.
Az én ciklusom nem 28, hanem kb. 34-36 napos. A peteérésem ennek függvényében később van, szóval kb. a 17-ik nap körül. Igaz? Akinek hosszabb a ciklusa, az nem feltétlenül azt jelenti, hogy nehezebben is esik teherbe?
Mi csak most kezdünk majd próbálkozni, most január 07-én jött meg és utána próbálkozunk.

Előre is köszönöm a válaszotokat:
Móni
móni
 


Szia Móni,
Az én ciklusom dettó ilyen, anno volt egy jó kis hormonzavarom is, ami magától rendbejött (egyik fajta hormon a normális hétszerese, másik a harmada), peteérésaem egyáltalán nem volt, aztán rendbejött az egész, de aciklusom most is 30-34 nap között van. Most három és fél hónapos a kicsi lánykám, aki a második gyerkőc a családban. Emnese a 18. napon fogant, úgyhogy jól tusdod, nálunk ilywenkor van peteérés. Szerintem nem jelenti azt, hogy nehezebben esik az emberláénya teherbe, csak éppen tudni kell azt, hogy az a bizonyos nap nem a 14. körül van. Sok sikert!
üdv
Zsóka
zsóka (zsók
 


Kedves Lara!
A halvany csik is csik. (Ha nem vagy terhes SEMMI sem jelenik meg) Nekem is ilyen volt a tesztem a multkor. Ugyhogy terhes vagy! :-)
Csok: Lola
Lola
 


Sziasztok!
Koszontok minden uj babanetest.
Magzatvedo vitamin: " ha nem akarod nem kell"-idezem a reklambol. Gondolom mindenkinek ismeros. En mar a masodik babamat varom. Az elsonel a fogamzas utan 2-3 hettel kezdtem el szedni, mert elobb jott, mint terveztuk, es a terhesseg 3. honapjaig szedtem. Nem szuletett un. felfujt oriasbebim. Martin 48 cm es 3200g volt. Most mar aug ota szedem, nov.-ben jott ossze a baba, es meg ennek a honapnak a vegeig fogom szedni. En tudom, hogy pocsek a verkepem, es szerintem keves az a no, akinek nem. En batran ajanlom az Elevitet mindenkinek, 5 evvel ezelott meg ingyen adtak az OCSK-ban a Czeizel program kereteben. Akkor mondtak, hogy a fogamzas elott erdemes egy honappal elkezdeni, hogy a szervezet fel tudjon keszulni, es a 3. honap vegeig ajanlottak. Mert ugye a harmadik ho vegetol magzat a magzat, addig meg csak embrio. Ekkora zarodik le a fejlodes legfontosabb szaka a szervek kialakulasa, es ez utan mar csak no es erosodik a baba leginkabb.
Moni
Moni
 


Kedves Zsóka!

Köszönöm a megnyugtató válaszodat!

Móni
Móni
 


Kedves Móni!
Ne haragudj meg keresemert, de en mar lassan ket eve vagyok babanetes, es hasznalom a Moni nevet. Igaz rovid o-val, de sokan hosszuval. Szeretnem, ha kitalalnal magadnak mas nevet, a felreertesek elkerulese miatt. Elore is koszi.
Moni
Moni
 


SZia lányok!

Óriási hírem van! Tudom kicsit abszurd egy ilyen fórumon ennek örülni, de MEGJÖTT!Kép
Aki ismeri a sztorimat az tudja miért örülök ennek annyira...
Valószínű a tegnapi teszteredmény csak vak lárma volt és halucináltam...
Szóval tegnap megjött a ciklus 44. napján.
És azért örülök ennyire, mert végre tiszta lappal indulhatok neki egy (remélem)normális ciklusnak.
Végre tudom mi van, tudom hol tartok, tudom mikor mi fog következni.
Szóval ez itt a nagy hír.
Mostantól megpróbálok mégegészségesebben élni, abszolút optimális feltételeket akarok teremteni a fogamzáshoz.

SZijasztok, Lara
Lara
 


Kedves Moni (a rövid "o"-s) :-)

Köszönöm tanácsaidat a magzatvédő vitaminnal kapcsolatban. Úgy hallottam, a Maternától igencsak hizni lehet, ezért Elevitet vettem.
Te hiztál tőle?

Üdv: Mamacica
Mamacica
 


Sziasztok!

Kedves Lola!
Asszem én a halványnál is halványabbat láttam tegnap, olyannyira, hogy mint az előző megszólalásomból láccik nem is volt ott semmi. Tehát ennyire halvány volt Kép
Egyébként is veled mi van? Ti hogy álltok?

Visszatérve a vitaminokhoz. A dokim nekem is az első 3 hónapot javasolta, hogy akkor szedjem.
A másik pedig, minden orvos szerintem preferál egy vitaminkészitményt, az egyik a Maternát, a másik a Multivitamin terheseknek-et, az enyém pl. az Elevitet javasolta.
Igazából szerintem tökmind1 melyiket szedi az ember.

Kedves ÚJ Móni! Az hogy mennyi ideig tart általában egy ciklus 28 vagy 32 napig, nem befolyásolja a teherbe esést, szóval az hülyeség, hogy nehezebb hosszabb ciklussal teherbe esni.
Ha jól olvasom, akkor ugyanabban a cipőben járunk és kb. ugyanott. Nekem tegnap jött meg, neked pedig 3 napja. Hát akkor rajta, én csak annyit mondok, hogy mindent bele! Még az is lehet, hogy eccerre sikerül!

SZiasztok, Lara
Lara
 


Kedves Lara!

Csodálom az optimizmusodat és pozitív hozzáállásodat. Persze, most lehet, hogy valóban jobb, hogy megjött, de akkor is.
Érzem, hogy be fogok pánikolni ha nekünk nem fog sikerülni az első próbálkozásra. Az eszemmel tudom, hogy ritka az akinek azonnal sikerül, de akkor is rettegek, hogy nem fog sikerülni esetleg többedikre sem.
Próbálom már most átvenni a jó hozzáállást Tőled.

Minden jót!
Mamacica
Mamacica
 


Mamacica!
Én úgy kezdtem el szedni az Elevitet, hogy valamikor sok-sok évvel ezelött olvastam egy könyvet Czeizel-től babavállalásról, és most mikor babát akartunk eszembe jutott, hogy volt benne szó mindenféle hasznos dolgokról és elkezdtem utána járni. A Bolgárkerék utcai Családtervezési Közponban mondtak el végülis szinte mindent a babavárással kapcsolatban, amire én kiváncsi voltam (pl. rubeola, szürö vizsgálatok, magzatvédö vitamin, szeretkezések gyakorisága...)

Lara!
Tényleg jó lehet, hogy most tiszta lappal elindulhatsz végre a babaösszehozás felé. Sok sikert!
Szile
szile
 


sziasztok lanyok
mar reg nem irtam nektek, ugyanis nem voltam gepkozelben. lehet meg valakinek ismeros vagyok. olvasgatom a hozzaszolasaitokat es nagyon orulok, hogy mindig az optimizmus az ami gyoz, csak annyit akarok irni, hogy nem fontos, hogy a hot merjetek gorcsosen, hiszen en sose mertem igaz a mensim eleg pontosan jart, ugyhogy a ket mensi kozott rakapcsoltunk egy kicsit tobbet es igaz az en meglepodesemre is, de osszejott az elsore. most mar a 11 dik hetben jarok es termeszetesen nagyon orulunk a ferjemmel. amugy nekem a terhessegi teszt egy napos menses keses utan kimutatta a terhesseget. minden babat varo es "csinalo" parnak nagyon oszinten kivanom, hogy sikeruljon. szep napot mindenkinek
ildiko
ildiko
 


Kedves Moni!

Természetesen nem akarok zavart kelteni, akkor én leszek Moncsi, ez jó, vagy legyen teljesen más nevem, mint Móni?

Kedves Lara!

Még nem olvastam el az összes hozzászólást, de akkor a Tieidre különösképpen fogok figyelni! Neked miért ilyen hosszú a ciklusod?
Engem egy fogamzásgátló vágott teljesen haza, de most már kb. 4 éve teljesen rendben van a menstruációm, és 34-36 napra állt be a ciklusom.
Akkor ha minden jól megy mindkettonknél, akkor lehet, hogy egyidoben fogunk szülni.
Drukkolok Neked, persze már én is gondoltam arra, hogy elsore nem fog összejönni, de ezt most jelenleg nem is tudom elhinni. Fo az optimizmus!

Moncsi
Moncsi
 


Szia Kicsi Lara!!

Az a halvány csík, amit láthattál (de ahhoz tényleg nagyon alaposan meg kellett nézned Kép) az csak a reakciót (elszinezödést) kiváltó, a még érintettlen teszten is jelen lévö vegyi anyagnak a csíkja lehetett. Ez a csík elvileg színtelen, ennek a színtelen csíknak kell reagálnia és elszínezödnie a HCG hormonra - ha van ilyen hormon a vizeletben.

Nagyon örülök, hogy megjött, és így tényleg tiszta lappal indulhatsz, a bizonytalanságnak, várakozásnak ezennel vége! Kép
Mostmár csak a napokat kell számolni és sok szépre jóra gondolni közben!

A legjobbakat: Katus
Katus
 


Szija lányok!

Moncsi és Mamacica! Nekem azért volt ennyire hosszú most a ciklusom, mert november végén a 6 hetes terhességemnek vége szakadt és a világ életemben normális ciklusok ez miatt felborultak és majdnem 3 hetet késett Kép
Szóval nekem is normálisak a ciklusaim (30-32 nap) és hogy kicsit optimistábbak legyetek leírnám, hogy életemben először próbálkoztunk októberben és azonnal össze is jött...én sem hittem el (az már más kérdés, hogy ez lett a vége).
Szóval ne gondoljátok azt, hogy nem jöhet egyből össze! Én is most igy állok megint ehhez, nagyon remélem, hogy megint egyből eredményesek leszünk!
Most olvasom, hogy Ildikó is igy járt, hogy egyből összejött nekik is.
Szóval fel a fejjel!

Katus! Igen, ahogy te is irod, a bizonytalanságnak tegnap vége lett! Mostmár csak a napokat számolom...csak olyan soká van még az a 30 nap...hjaaaaaaj, nem is hiszem el, hogy eccer el fog telni :-))))

SZiasztok, Lara
Lara
 


Drága Lara!
Örülük az örömödnek, új ciklus, újabb remények!!! Nagyon drukkolok Neked! Én most egy kicsit elszomorodtam, mert a mikroszkóp azt mutatta, hogy a 16.napon fogamzóképes vagyok, meg is tettünk mindent a kisbaba érdekében, Kép, ám most a 19. napon (amikor a mikroszkóp már nem páfrányos, vagyis elvileg nem vagyok fogamzóképes) olyan váladék ürül belolem, ami kifejezetten a peteérésre emlékezteto nyákos izé (tojásfehérjeszeru, nyúlós). Szóval, nem tudom, most minek higgyek, olyan boldog voltam, hogy végre eltaláltuk az idopontot, s lehet, hogy most kellene (Attila már eléggé kivan ezektol a "namostgyerehazaazonnalmertmakell" mondataimtól...Kép ).
Sziasztok, mindenkinek sok puszi:
Viráganya
Viráganya
 


Viráganya!
Lehet a férjednél meg kéne próbálni mindenféle női praktikák bevetését. Nálam volt olyan (merthogy a kedves párom már elöre kijelentette, hogy nagyon tart attol, hogy én majd "ugrasztom" a szexelés miatt és ö egy tenyészbika szerepét játsza csakKép), szóval volt olyan, hogy a halálfáradtan hazatérö férjemnek fürdöt csináltam (pedig én se voltam túl friss), majd belejtettem én is a fürdöszobába és minden nöi kedvességemet elövéve sikerült is "elcsábítanom". Mondjuk én azért próbálkoztam ezzel, mert tudtam, hogy nála a közös fürdés jó eséllyel bejön.
Ki tudja, lehet mást egy finom vacsorával lehet elkábítaniKép?
Szile
szile
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: