Új privát üzeneted érkezett!

Szia Heni!

Köszi szépen az üdvözlést, aranyos vagy!
Az az igazság hogy tesztet még nem akarok csinálni, mert félek a csalódástól.
Inkább várok még 1 hetet.
De nem tudsz valamit arról, hogy a terhesség ideje alatt milyen a hőmérséklet?
Mert én azt olvastam valahol, hogy amikor meg kellene jönnie, de nem jön a baba miatt akkor a hőmérséklet az eddigi legmagasabb hőt mutatja a hónapban.
Hát nekem sosem érte el a 37 fokot, viszont ma reggel 37,1 volt a hőm.
Tudsz erről valamit?
Hát remélem ez tényleg a baba miatt van.
Sajna már beleéltem magam...
Vendég
 


Szia Dera!

Köszi a jótanácsokat!
Én mindíg a számban mérem a hőmet.
Ma reggel már 37,1 volt.
Sosem volt még ilyen magas.
A mell fájás sem múlt el.
Egész nap ég a gyomrom, de lehet hogy már csak azért mert bebeszélem magamak.
Szerinted mitől ilyen magas most a hőmérsékletem, mikor még a peteéréskor sem érte el soha a 37 fokot???
Igaz hogy mikor meg kellene jönnie csak nem jön a baba miatt, akkor megemelkedik a hő amég a menstruáció tartana?
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek

Hát a tegnapi napom minden volt csak pihentető nem. Reggel suliban voltam, a kisebbik fiam leendő tanítónéniei tartottak nyílt órákat. Utána meg ruci után kajtattam, pénteken buliba megyek, persze semmit nem vettem. Du 1-re fogdoki, 3-tól Danikát kellett dokihoz vinni, mert nagyon fáj a torka. Aztán rohanás a suliba Bazsiért. Este meg még vacsit kellett főznőm. Szóval kidöglöttem este 9-re. Barátok közt után már durmoltam is.

Jaimee,

Drukk a kiskatonavizsgálatra+++++++ Eredmény mikor lesz?? Lehet nem ártana nekem is elküldenem apát. Bár amilyen büszke, lehet el sem menne. :P

Sz.Niki,

Üdv nálunk. A mellfeszülés terhesség jele is lehet, főleg ha magas hővel párosul. Hányadik dpo- vagy?? 12-en már lehet tesztet is csinálni. :P

Csibcsab,

Remélem a ciszták mihamarabb elhúzzák a csíkot tőled. :P

Christell,

Én azért biztos csinálnék tesztet, főleg ha 2 napja késik. Soha nem lehet tudni. :P

Heda,

Gratula a diplomához. :P

Dera,

Tudnál nekem írni a cickafark és palástfű teáról?? Mikor melyiket kell inni és mekkora mennyiségben?? Látván a görbéidet biztos hatásos. :P

Ninike,

Húúú, úgy nézel ki abban a ruhában mint egy kis hercegnő. :P

Bikka,

Üdv és mielőbbi babásodást kívánok. :P

Hencsi,

13-a olyan sokára van még, nem lehetne előbb tesztelni??? :P
Képzeld, nekem meg a hülye ferty eltolta a peteérést, csak azért mert a 17. dpo-n visszaesett a hőm 2,5 tizedet. Nem igazán értem, mert én mindig ellenőrzőm a méhszáj váladékát és a 17. dpo-n már ragacsos volt. Ott ahova előszőr tette a 14. dpo-n tojásfehérje állagú. Szóval ilyenkor mi van?????

Kép

Tegyél görbét te is légyszi, meg mindenki aki tud, csak hogy össze tudjuk hasonlítani egymásét.

Ja és még annyi hogy nekem ferty-s tickerem van, azt hogy kell feltenni???

Bocsi egy kicsit hosszúra sikeredtem.
[/img]

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 

 
 

Jó reggelt mindenkinek!!!

Heni: A barátnőim, tesóm nagyon szeretik az üzijeimet, mindig mondják, hogy blogot kellene írnom, vagy könyvet...Örülök, hogy nevetsz az üziken, kivéve ha azon nevetsz, milyen hülye vagyok! :D

No gyerekek, megvolt a naaagy spermateszt. Nem mindtha aggódtam volna a Papa teljesítménye iránt, de azért szorongva léptem be az eredményért. ÉS AZ EREDMÉNY KIVÁLÓ!! Biztatnak, hogy szedjek magzatvédőt, de én még mindig kitartok, hogy megvárom a HSG-t. Utána bármit, addig óvatos vagyok. Tudom, nem optimista hozzáállás, de aki olvasta az eddigi üzijeimet, már nem csodálkozik. Jaj, de jó kedvem van!! Szakad az eső, de nekem mégis süt a nap!!

Majd én is keresek fotót, csak hogy lássatok.
jaimee
 
 


Én úgy tudom, terhesség alatt 37 fok körül van a normál hő.

Ez a cickafark tabletta vagy mi a szösz, engem is érdekel!!!
jaimee
 
 


Jaimee,

Gratulálok az eredményhez. Hamarosan babás leszel. :P :P :P :P :P

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szia Judy 5!
Köszi az üdvözlést!
A jövő héten akarok tesztet csinálni!
Ne haragudj de nem tudom mi az a dpo...
Ha megírod akkor tudok rá válaszolni.
Lassan kezdek biztos lenni a babában.
Sosem volt ilyen magas a hőm, és a melleim sem szoktak fájni.
Valami csak van...
Már ideje lenne elég régóta próbálkozunk.
Bár eddig biztos voltam benne, hogy nekünk már sosem lesz babánk, de most úgy érzem sikerűlt. :P
Csak nehogy csalódjak.
És egyébként veled mi újság?
Te hogy állsz a baba project-el?
Vendég
 


Niki,

A dpo - day pass ovulation, vagyis, hogy hányadik napon vagy az ovuláció után.
Pontosan mikor kell megjönnie?? Mert elötte már 2-3 nappal kimutatja a teszt.

Sajna még csak méregetek, megpróbálom kitapogatni, hogy mikor van pé-em, mert mi harmadiknak mindenképpen lányt szeretnénk.
Ahhoz meg tudnom kell pontosan mikor van ovul. hogy elötte 2 nappal tudjunk együtt lenni. Ténylegesen csak áprilisban tudunk a tettek mezejére lépni, ha a március végi rákszűrésem visszamegy P3-ról P1-re vagy P2-re. :P :P :P

Az a baj, hogy nagyon lassan megy az idő, persze ha meg nek kéne akkor hamar elszáll.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!

2 napja kellett volna megjönnie!
Szóval neked már van két gyereked.
Gratulálok hozzájuk!
Akkor te már szerencsésnek mondhatod magad.
Nem tudtam mi az a dpo.
De mostmár tudom.
KÖSZIKE!!!
Itt úgy tűnik mindíg tanúl az embert valamit.
Ezt a lányos dolgot sem tudtam.
Mármint ha kislányt szeretne valaki...
Én is lányt szeretnék, dew ha fiú lesz az se baj, csak legyen már....
Az időmeg...., nekem minden nap egy évnek tűnik, most hogy lehet hogy babám lesz. :D
Vendég
 


Niki,

TESZTET MOST!!!!!!!!!!!

Ilyenkor már tuti biztosra mutatja a teszt. Holnap reggel tesztelj, legyen már nekünk is kis zebránk ne csak a többi topicban.

Első babánál mindegy hogy milyen nemű, a másodiknál már az ember vágyakozik ellenkező neműre. Harmadiknál meg már akarja a másik neműt.
Nekem tényleg szerencsém volt, az első kettő elsőre összejött. Remélem most sem kell túl sokat várni, bár akkor 24 voltam, most meg azért 33. Meg ugye 5 év fogamzásgátló egy kicsit bekavart.
Azért reménykedem. :P :P :P

Várjuk a tesztet, holnap csinál egyet.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy5: Biztosan azért van, mert még egy babám sincs, de én egyáltalán nem bánnék mondjuk 3 kislányt vagy kisfiút. Bár ha belegondolok jobban, 3 fiú + a párom...Hm...Lehet, mégiscsak igazad van. Legjobb, ha vegyesen vannak. :-)

Szinte látom, ahogy egy emberként lemennek karate edzésre az apjukkal...De azért nagyon büszke lennék magamra. 3 fiú anyukája vagyok...Na megint elábrándoztam.

Niki: Szerintem is tesztelj, én már biztos nem bírnám ki!!!!
Nagyon biztatók a jelek!!!
jaimee
 
 


Jaimee,

Igazából ha a 3. is fiú lesz, nem fogok kétségbe esni. Legalább tapasztalatom már van a fiúk terén. A lényeg úgyis az egészség, no meg majd akkor 4-re sikerül.

De azért nagyon vágyakozok arra, hogy fésülgessem a haját, csini szoknyácskákat meg cipőket vegyek neki. Mindig fáj a szívem ha vásárolni megyünk a gyerekeknek, állandóan megállok a lányos dolgoknál is. Imádom a fiaimat, de azért kellene egy csaj aki szétcsap köztük, ha gáz van.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok Lányok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok. Mi ugyan még csak 3 hónapja próbálkozunk, és azt hiszem elég ügyetlenül.

Ninike!
Nagyon szép menyasszony voltál!
Amióta a gyógyszert abbahagytam, nekem is teljesen megzavarodott a ciklusom. No azelőtt se lehetett hozzá órát igazítani, de így nagyon nehéz számolni. 28 nap helyett inkább 35.
Most meg itthon ülök betegen, úgyhogy hőmérőzés van egész nap. A gyerekek meg örülnek, hogy csak helyettesítés van.
omnia28
 
 


Judy Jaimee!

Én itt próbálom visszatartani magam, hogy még várjak azzal a tesztel, ti meg itt hergeltek.
Én is nehezen bírom, de nagyon félek, hogy nem mutat babát.
Mit csináljak????? :?
Nem is tudok másra gondolni.
A párom mégcsak nem is sejti.. :lol:
Azért nagyon aranyosak vagytok, de én még gondolkodom, hogy megcsináljam-e.
Ha holnap reggel is 37 lesz a hőm akkor megígérem , hogy megcsinálom a tesztet és az lesz az első, hogy írok nektek!
Így jó lesz csajszik?
Egyébként a scheringclub- ban most olvastam hogy az egyik csajnak is fáj a melle és 37 a hhőmérséklete, csinált 2 tesztet, és babát vár.
Hát remélem nem csalnak a megérzéseim...
Ma már nem írok, de holnap reggel beszámolok a fejleményekről.
Addig is jók legyetek!
Puszika nektek!!!
Vendég
 


Szia Omnia28,

Mit értessz az alatt hogy ügyetlenül???

Mikor hagytad abba a gyógyszert?? Én november végén, azóta nekem ugyan megjött dec-ben 29 napra, most 28-napra csak az a baj, hogy a félidő elején 1-2 napig pecsételő vérzésem van, meg nagyon görcsölök. Szóval nekem is bezavart, és ahogy olvastam más topic-okban sajna másnál is ez a helyzet. Hívtam a dokimat, azt mondta, hogy 3-6 hónap alatt normalizálódik a dolog.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szia Omnia 28!

Egy csónakban evezünk. Mi is 3. hónapja próbálkozunk komolyabban és mi is ügyetlenek vagyunk. :-)) Jobbulást!!!

Hát te tudod, Niki. Mindenesetre drukkolok!! Minél tovább húzod, annál gázabb, ha neg. a teszt. Én csak tudom. De szerintem a tiéd +. :-)

Nekem nem működik a hőgörbém, a mellem pedig amúgyis feszül végig a ciklus 2. felében, 29-34 nap között jön meg szép rendszeresen, csodás terhességi tüneteket produlálok olykor, úgyhogy én kb. a 40 napon mernék tesztelni. Vagy az 50.en.
jaimee
 
 


Sziasztok!

Ha nem bánjátok én is szeretnék hozzátok csatlakozni.Remélem,befogadtok :D Nekem a kislányom nemrég múlt egy éves,s áprilistól kezdünk próbálkozni a tesóval :lol: Az első baba elég nehezen jött össze,s abban reménykedem,hogy most nem így lesz :roll:
Mindenkinek mielőbbi babásodást kívánok!

Sziasztok!

KépKép
picurka79
 
 


Szia picurka!
Egy ilyen szép kislány megérdemel egy kistestvért!

A tablettát már tavasszal abbahagytam. Amennyire emlékszem, nálam ez jelenti a "normálist".
Az ügyetlen alatt azt értem, hogy először azt hittük rögtön sikerül. :(
Aztán próbáltuk a "nyulas"módszert". :lol:
Januárban a 28+7-hez képest is késett 3 napot és nagyon csalódottak voltunk, amikor megjött. Most meg el se akar múlni. Pedig a Jónás naptár szerint most kéne próbálkoznunk.
omnia28
 
 


Sziasztok!

Judy5!

Még nem csináltam tesztet. Ha 1 hetet késik, már én is erre fogok gondolni.

fix.b!
Küldhetsz nekem recepteket. Az mindig jól jön.

Örülök, hogy ilyen szép számban vagyunk.

Szép napot mindenkinek!

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Niki,

A szavadon fogunk, tuti marad a hőd és holnap reggel egy szép + at tesztelsz majd. Minél előbb írj holnap.

Szia Picurka,

Akkor együtt kezdjük a babaprojectet áprilisban. Remélem mindenkinek hamar összejön+++++++++ :P
Nagyon édi a kiscsajci.
:P :P :P

Omnia28,

Ez nem ügyetlenség, szerintem mindent megtesztek a babáért, arról meg nem ti tehettek, ha egy kicsit késik a baba. Mindig akkor jön amikor a legkevésbé számítotok rá.
Ebben az évben mindenki babás lesz. Ez van megírva a csillagokban. :P

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Jaimee: nagyon örülök, hogy apa igazi bika!:) Látod, látod...No para!

Sz.Niki: én már teszteltem volna!! Igen, ilyenkor mutatja a babát és én majdnem 100% vagyok benne, hogy állapotos vagy:)

Omnia28: üdvözöllek közöttünk!!! Gyors babásodást kívánok!!! Olyan nincs, hogy valaki ügyetlen! Egyenlőre még várat magára a picuri, de biztosan hamar a pocakodban lesz!

Picurka79: Téged is üdvözöllek! Nagyon édes a pici babád!! Csak így tovább!

Christell: érted is nagyon izgulok!!

Az biztos, hogy én sem csinálok belőle ügyet, ha csak lányaim vagy fiaim lesznek, csak jöjjön már egy babuka:)

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Na, ha akkor jön, amikor a legkevésbé számítok rá, akkor a baba a menopauza körül jön. :-))

Ja, apa egy bika. :-)) És most már papírja is van róla. :-))
Bár én tenyésztehén lennék, ha van ilyen, jó termékeny...:-))
jaimee
 
 


Jaimee,

Menopauza........ Van még ilyen butácska gondolatod.
Úgy látszik minden percben emlékeztetni kell a pozitivitásra, mert hamar kimegy a buksidból. :P

Christell,

Szorítok érted ezen a héten, hogy ott ficánkoljon a kicsi Christell a pocidban. :P

Nikinek pedig egy nagy + tesztet holnap reggelre. :P :P :P :P

Mindenkinek szép estét kívánok!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy5: Vicc volt. :-) Egyébként ma teljesen pozitív a hangulatom, most hogy láttam a kis katonácskákat...De jó volt....Micsoda élmény...Majd ahogy közeledik a HSG, úgy hervad a vigyor a képemről. De majd támogattok, lányok, nem igaz? :-)
jaimee
 
 


Jaimee,

A támogatásban biztos lehetsz. :P :P :P :P :P

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Jaimee: tiszta dinka vagy! Persze, hogy támogatni fogunk, de előtt még meg kell róla győződnöd, hogy egyáltalán eljutsz-e odáig:)

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Heni: Őszintén remélem, hogy eljutok addig, a 9. hétre tettük valamikorra. Addig csak nem esik a fejemre semmi vagy nem gázol el senki...Esetleg még a bizonytalan létezésű vesekövem/homokom tehet keresztbe...

Szép estét mindenkinek!! Megyek vacsit főzni. :-)
jaimee
 
 


Sziasztok!

Hát nem tudom már ki kérdezte, de a fénykép Bp-en készült a Nemzeti Színház melletti fák alatt. :)

Ez a cickafark tabletta engem is érdekel, írna róla valaki, hogy hol lehet beszerezni???

Egyébként nekem mikor mértem nagyon gáz volt a hőm, a 36,5 fokot sosem hagyta el, és nem egyszer volt hogy 35 egynehány tizedet mértem. Szóval én lassan ki fogok hűlni :cry:
Nem tudom ez mennyire normális!

Fixb,
ha van valami jó recepted, nekem is elküldhetnéd. Én is mindig gondban vagyok, hogy mit kellene főzni. :)

Picurka79,

nagyon aranyos a kislányod!!! Gratulálok hozzá!!!

sz.niki,

szorítok nagyon hogy babát mutasson majd a teszt!!!

Kellemes estét mindenkinek!!!
Nini
ninike
 
 


Sziasztok!

Hencsi :)
Nagyon szorítok Neked! Jó volna látni a görbédet. Kíváncsi lennék rá! Ha tudod tedd fel! :D

Heni :)
Ügyes vagy!!!
Tök jó ez a napocska! :D

Niki :)
A mellfeszülés, gyomorégés, magas hővel párosítva a ciklus végefelé nagyon jót jelent! De ne éld bele magad nagyon, nehogy még jobban fájjon, ha esetleg csak a természet játszik veled. Bár azt hiszem ilyenkor lehetetlen "nem beleélni magad". Most én is ezzel küszködök. :oops:

Azt nem tudom, hogy az elmaradt mensi alatt magasabb-e a hő, de magasan "kellene" maradnia. Persze mi az a magas? :?

Ha tudsz, tegyél fel egy görbét légyszi, vagy legalább egy vonalzót, hogy lássuk éppen hol tartassz! :D

Judy :)
Cickafarkfű
A női bajokra jó hatást kifejtő gyógynövények közt a cickafark áll az első helyen, mivel minden szempontból a lehető legkedvezőbben befolyásolja a női medence szerveit.
???Nagyon sok bajtól megkímélnék magukat a nők, ha néha a cickafarkfűhöz folyamodnának.”-írja Maria Treben egyik könyvében.

A cickafark görcsoldó és nyugtató hatású, gyulladásgátló, serkenti az anyagcserét, vérzéscsillapító, vérképző, vértisztító, befolyásolja és erősíti a méh és a petefészkek működését, szabályozza az emésztést.
Görcsoldó hatása miatt különösen ajánlható fájdalommal és görcsökkel járó havi vérzésre, melyhez deréktáji fájdalom is társul.

Alkalmazása:

Teaként: 1 teáskanál cickafarkfüvet leforrázunk 2-3 dl forró vízzel, 1-2 percig állni hagyjuk, leszűrjük és koryolgatva fogyasztjuk.
Napi adagja: 2-3 csésze

A vérzés kimaradása és serdülőkori rendellenességek esetén tanácsos reggelente 1 csésze cickafark teát éhgyomorra elfogyasztani.


Ülőfürdőként alkalmazva:
100 gramm cickafarkfüvet 5 liter hideg vízben 12 órán át áztatunk. Ezután a fölmelegített vizet a fürdővízhez öntjük. A víz lepje el a vesetájat. 20 perces fürdő után megtörülközés nélkül öltsünk fürdőköpenyt és ágyban izzadjunk 1 óra hosszat.

Fehérfolyás esetén – heti 2-3 alkalommal ajánlott.

Méh- és petefészekgyulladás esetén – néha már 1 cickafarkfürdő is elegendő.


Palástfű

A növény német neve ???Frauenmantel” – női kabát – jelzi, hogy mindenekelőtt nőknek való gyógynövény. A női nemi szerveket, mindenekelőtt a méhet erősíti, így az anyaságra való felkészülés, valamint szülés előtt és után alkalmazható haszonnal. A növény ideális szer az anyaságra odaadóan készülő fiatalasszonyok számára.

Segít menstruációs zavarok, fehérfolyás, alhasi panaszok, klimaxos rosszullétek, fájdalmas, erős vérzéssel járó menstruáció esetén, hatásos görcsökre, fejfájásra és túlterhelt máj gyógyítására is. Nyugtató és fájdalomcsillapító, vizelethajtó, gyulladásgátló, vérzéscsillapító, intenzíven hat minden altesti szervre.

Alkalmazása:

Teaként: 1 teáskanál palástfüvet leforrázunk 2-3 dl vízzel, 1-2 percig állni hagyjuk, majd kortyonként fogyasztjuk.
Napi 2-3 csésze ajánlott.

Ciklus rendezése
Fehérfolyás
Hormonzavar
Méh-, petefészekgyulladás

Vetélés: A vetélés megelőzésére a terhes nő a harmadik hónaptól kezdve naponta igyék palástfű teát. Koraszülésre hajlamos nőknél a terhesség megtartásában, a méhszalagok erősítésében sokat segít a palástfű.

Rendszertelen menstruáció: Ha a menstruáció orvosi gyógyszerezésre sem áll be havi rendszerességre, cickafarkfűvel keverve a palástfű (egyenlő mennyiség mind a kettőből) egyenesbe hozza a dolgot.



Az ülőfürdőről megoszlanak a vélemények: van aki szerint bacikat vihetünk fel vele, mások szerint ezek a bacik főzés hatására elpusztulnak. Azt döntse el ki-ki maga, hogy mi a véleménye.


Én nem tea formában iszom a cickafarkot, hanem gyógynövény szaküzletben kapható "bogyó" formában, reggelente 2 tablettát.
Kép
A palástfüvet hétfőn kezdtem el inni esténként 1 csészével.

"az élet utat tör magának"
dera
 
 


Szia csheni!

Igen voltam már HSG-n is rendellenességet nem találtak s bár a dokim is mondta, hogy utánna nagyobb lehet az esély elmaradt a siker. Sőt volt egy nyálkahártya vizsgálatom is ami szintén jó eredményt hozott. Valami biztos van csak eddig nem találták meg pedig több orvosnál is jártam már. Vagy én vagyok selejtes! A csodaszerekből is sokat kipróbáltam már. Ittam teát, szedtem vitaminokat sőt még csírákat is rágcsáltam. Most a Jónás módszer által számolt napokban reménykedem. A lombik programtól nagyon félek s ezért nehezen adom rá magam. Szóval ez van. De azért jól esik a biztatás. S örülök, hogy megtaláltam ezt az oldalt sok erőt ad hogy olvasgatom a hozzászólásokat s új ötleteket találok.
Üdv: Bikka
bikka
 
 


Szia Jaimee!

A hozzászólásaid alapján sok hasonlóságot látok közöttünk. Úgy hogy én eldöntöttem 2007 tuti a mi babásodásunk éve lesz.
Egyébként is itt olyan jó a csapat, hogy egymást erősítve mindenkinek sikerülnie kell, hogy a gólya beköszöntsön 2007-ben mindenkihez s akik kislányt vagy kisfiút szeretnének azt is kapjanak.

Mikor lesz a HSG-d?

Üdv: Bikka
bikka
 
 


Bocsi, én olyan tudatlan vagyok. Elmondaná valaki hogy mi is az a hsg ill. lapar?

Vannak róla sejtéseim, de...

Köszi!

"az élet utat tör magának"
dera
 
 


Szia Dera!

Én csak a HSG-vel kapcsolatban tudok véleményt mondani. Ilyenkor a méhet egy speciális festékanyaggal feltöltik s vagy rötngen sugárral vagy ultrahanggal megvizsgálják a méh üregrendszerét illetve a petevezetékek átjárhatóságát. Én akkor sokkal rosszabbra gondoltam de nem vészes. S ha jól informált az orvosom azért van nagyobb esélye a terhességnek mert egy igen erős mensi követi.

Üdv: Bikka
bikka
 
 


Bikka :D

Köszi szépen az infót!

"az élet utat tör magának"
dera
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a kedves fogadtatást,s a kislányom nevében a bókokat :D

Omnia 28!
Ügyetlenek vagytok :?: Ez irtó nagy butaság :!: Senki sem tehet arról,ha nem akkor jön össze a baba,amikor szeretnénk.Meglátod, nagyon gyorsan ott lesz a pocidban egy kis pocaklakó :lol:

Sz.Niki!
Nagyon szorítok Neked egy pozitív tesztért,már alig várom,hogy reggel gyere a jó hírrel :D

Judy5!
Ó bárcsak igazad lenne!Nagyon remélem,hogy a csillagok nem hazudnak,s ebben az évben tényleg mindenki babás lesz :P Április :D

Jaimee!
Természetesen mindenben számíthatsz Ránk,s támogatni fogunk Téged :!: :!: :!:

Ninike!
Az első terhességem előtt én is mértem a hőmet,s nekem is mindig rettentően alacsony volt.Azt mondták ez normális.

Bikka!
Ne is gondolj ilyen ostobaságra,hogy selejtes vagy :!: :!: :!:
Tudom,hogy könnyű mondani,de türelmesnek kell lenned,s bíznod kell a sikerben :D

Lányok!
Egy másik topicban találtam egy jó mondatot/remélem nem haragszanak meg,ha leírom ide/
"Idelenn idegesen rázogatjuk a tündérlétrát,meg felkiabálunk mindenfélét......és még csodálkozunk,hogy nem mernek a Tündérkék lejönni rajta"
Szerintem ez a mondat nagyon tanulságos,úgyhogy mindenkinek azt tanácsolom,hogy félre a stresszel,s akkor megérkeznek a Tündérkék is a pocikba :P

Jó éjszakát mindenkinek!

KépKép
picurka79
 
 


Jó reggelt Lányok,

Dera,

Szurkolok ebben az 5 napban, remélem hétfőn + tesztel nyitod a napodat.Bárcsak már én is ott tartanék.
Azt nem tudod, hogy melyiket kell a pé előtt és melyiket a pé után inni?? Valamelyik topicban régebben olvastam, de nem emlékszem rá. :P

Lányok,

Tényleg jó lenne, ha mindenki tenne fel egy vonalzót, hogy lássuk ki hol tart a hónapban. Mivel elég sokan lettünk, kicsit nehéz megjegyezni, hogy kinek mikor kell szorítani.

Sz.Niki,

Mikor jössz a jó hírrel?????????? :P :P :P

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Lányok,

Most nézem, hogy a tickerem még mindig 5. dpo-t mutat, pedig már a 7-en vagyok. A gyerekeké sem ugrott 1 napot. Nem automatikusan kellene változnia minden nap???
Nem értem. :P

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Bikka: akkor viszont, ha minden pozitív, lehet, hogy csak várat magára a picuri...Próbálj kicsit lazítani!! Ezt én is gyarkorlom...

Judy 5: én jövőhéttől rakok fel vonalzót, mert ebben a hónapban nem fogok tutira tesztelni és ha minden igaz, akkor hét elején kell megjönnie... Viszont táblát is csinláhatnánk, nem?

Dera: arról tudsz esetleg valamit, hogy melyik teát meddig lehet inni? Én úgy hallottam , hogy az egyiket csak peteérésig, a másikat meg utána...

Picurka: szerintem nagyon találó ez a mondat!

Szép napot Mindenkinek!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok!!! Jó reggelt!

Szégyellem, de én nem tudok felrakni egy vonalzót. :oops:
A görbémet mondjuk még nem is próbáltam, de ha a vonalzó nem megy....

Bikka: én most optimistább vagyok, mint korábban. Tegnap beszéltünk a sperma teszt után a védőnővel és szerinte sok esetben pszichikai okok állnak amögött, hogy "késik" a baba. Azt mondta lazítani kell, csak nyugodtan és meglesz az eredmény. Azt viszont nem mondta, hogy ezt hogy kell, hogyan programozzam az agyam, úgyhogy....Úgyhogy csak nyugi! Főleg, ha már ki vagy vizsgálva és minden oké.

Én még vérvizsgálaton nem voltam és a HSG is sok mindent elárul majd. Hétfőn megyek vissza az orvoshoz, megbeszéljük a továbbiakat. Ahogy valahol már írtam, kb. a 9. hétre esedékes, ahogy a ciklus eléri a 6-8. napot. Most vagyok a 25. napon, régi ciklus.

Mindig is Optimális Családtervezéssel szerettem volna babát, hát most ez magától megvalósulni látszik.

Tényleg, a tábla jó ötlet. Ki vállalja be?
jaimee
 
 


Meghülyült a vonalzóm, most meg 6 dpo-t mutat 7 helyett. Feladom.

A tábla tényleg nagyon jó ötlet, legalább látnánk hogy ki hol áll.

Jaimee,

A nyugalom tényleg segít, lehet ha nem méregetnénk, és nem foglalkoznánk vele annyit, csak heti 2-3 alkalommal összebújnánk pillanatok alatt terhesek lennénk. Ki tudja.
Csakhát ki tud nem foglalkozni vele.
:P :P

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


judy5: Nagyon egyetértek.
jaimee
 
 


Sziasztok csajok!

Megcsináltam a tesztet, de nem tudom, hogy mi van...
2 csík jelent meg , de az olsó nagyon halvány...
Most ilyenkor mi van???
Vendég
 


Niki,

1 erős csíik és egy halvány az potitív. GRATULÁLOK.
Képet tudnál feltenni a tesztről, hogy mi is láthassuk.

Úgy néz ki megvan a topic első zebrája. :P :P :P

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Dera írta a hőmérőzés topicban.

Cickafarkfű
A női bajokra jó hatást kifejtő gyógynövények közt a cickafark áll az első helyen, mivel minden szempontból a lehető legkedvezőbben befolyásolja a női medence szerveit.
???Nagyon sok bajtól megkímélnék magukat a nők, ha néha a cickafarkfűhöz folyamodnának.”-írja Maria Treben egyik könyvében.

A cickafark görcsoldó és nyugtató hatású, gyulladásgátló, serkenti az anyagcserét, vérzéscsillapító, vérképző, vértisztító, befolyásolja és erősíti a méh és a petefészkek működését, szabályozza az emésztést.
Görcsoldó hatása miatt különösen ajánlható fájdalommal és görcsökkel járó havi vérzésre, melyhez deréktáji fájdalom is társul.

Alkalmazása:

Teaként: 1 teáskanál cickafarkfüvet leforrázunk 2-3 dl forró vízzel, 1-2 percig állni hagyjuk, leszűrjük és koryolgatva fogyasztjuk.
Napi adagja: 2-3 csésze

A vérzés kimaradása és serdülőkori rendellenességek esetén tanácsos reggelente 1 csésze cickafark teát éhgyomorra elfogyasztani.


Ülőfürdőként alkalmazva:
100 gramm cickafarkfüvet 5 liter hideg vízben 12 órán át áztatunk. Ezután a fölmelegített vizet a fürdővízhez öntjük. A víz lepje el a vesetájat. 20 perces fürdő után megtörülközés nélkül öltsünk fürdőköpenyt és ágyban izzadjunk 1 óra hosszat.

Fehérfolyás esetén – heti 2-3 alkalommal ajánlott.

Méh- és petefészekgyulladás esetén – néha már 1 cickafarkfürdő is elegendő.


Palástfű

A növény német neve ???Frauenmantel” – női kabát – jelzi, hogy mindenekelőtt nőknek való gyógynövény. A női nemi szerveket, mindenekelőtt a méhet erősíti, így az anyaságra való felkészülés, valamint szülés előtt és után alkalmazható haszonnal. A növény ideális szer az anyaságra odaadóan készülő fiatalasszonyok számára.

Segít menstruációs zavarok, fehérfolyás, alhasi panaszok, klimaxos rosszullétek, fájdalmas, erős vérzéssel járó menstruáció esetén, hatásos görcsökre, fejfájásra és túlterhelt máj gyógyítására is. Nyugtató és fájdalomcsillapító, vizelethajtó, gyulladásgátló, vérzéscsillapító, intenzíven hat minden altesti szervre.

Alkalmazása:

Teaként: 1 teáskanál palástfüvet leforrázunk 2-3 dl vízzel, 1-2 percig állni hagyjuk, majd kortyonként fogyasztjuk.
Napi 2-3 csésze ajánlott.

Ciklus rendezése
Fehérfolyás
Hormonzavar
Méh-, petefészekgyulladás

Vetélés: A vetélés megelőzésére a terhes nő a harmadik hónaptól kezdve naponta igyék palástfű teát. Koraszülésre hajlamos nőknél a terhesség megtartásában, a méhszalagok erősítésében sokat segít a palástfű.

Rendszertelen menstruáció: Ha a menstruáció orvosi gyógyszerezésre sem áll be havi rendszerességre, cickafarkfűvel keverve a palástfű (egyenlő mennyiség mind a kettőből) egyenesbe hozza a dolgot.[color=blue]
[/color]

Ugyanebből a topicból van az infó.
PÉ előtt cickafark, PÉ után palástfű, állítólag nagyon rossz az íze.

Lányok,

Ha mindenki elküldi a saját adatait, akkor megcsináloma táblát.
Név, mióta próbálkozik, kor, van-e már baba, illetve egyéb infókat amik fontosak.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Kösz, Judy!!

Oké, íme az adataim:

Jaimee
3 hónap (2006. dec.)
Kor: 31
Baba: nincs :cry:

Mi kellhet még?...
jaimee
 
 


Niki: Na ugye!! Gratulálok a teszthez!!!!!!!!!!! :D
jaimee
 
 


Jaimee,

Ciklusidőd hossza, szedsz-e valamilyen hormonjavítót, iszol-e bármilyen teát??
Szóval amikkel segíted a pé-ed, illetve a teherbeesést.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


judy5: Ciklusidő: mondjuk 33 nap.
Nem szedek semmit egyelőre.
jaimee
 
 


Lányok nem tudok felrakni képet.
Ez a nap borzasztó.
Persze nem a teszt miatt, annak nagyon örülök.
Az édesanyámat bevitték délután a kórházba.
Öngyílkos akart lenni.
Ez már nem az első.
Nagyon félek, nem tudom mit csináljak.
Este megpróbálom valahogy felrakni a tesztet.
De nagyon halvány a 2. csík, bizonytalan vagyok.
Kéne csinálni mégegyet.
Tuti baba, még ha nagyon halvány is???
Jó lenne legalább ennek tudnék örülni...
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Niki!GRATULÁLOK!!!
(És egy kicsit irigykedek)

Judy!
Itt vannak sz enyémek:
3 hónap
kor:28
baba:nincs
ciklusidő kb.35
nem szedek semmit

Köszi szépen!
Vonalzót hogy tudok csinálni?
omnia28
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: