Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

A másik tüsző behozta a lemaradást. 14 mm-ről 18,5 mm-re nőtt péntek óta. A másik pedig változatlanul gyönyörű. A nyálkahártyám 8 mm lett, a doki még kérte, hogy +3 tapaszt tegyek föl. Ki vagyok tapétázva.

Doki bácsi meg volt elégedve, kedden reggel 8ra kell menni, és még délelőtt megcsinálják.

Ma este megyek 8 után tüszőrepi szurira. :D :D :D :D :D
20150601134430
 
 


Megy a drukk!!!!!!!! :D
Vendég
 


Sziasztok!

Csendes "tettestársként" én is csatlakoznék. :)

Egyelőre nem "próbálkozunk", csak nem védekezünk, de jövőre szeretnék szülni én is :) Ígymostmég nem hőmérőzök, nem nézek nyákot stb, sztem majd aug-tól kb.

Rólam: 27 éves vagyok, van egy 2 éves kisfiam, ő 6 hónapnyi próbálkozás után jött össze.

Ajsa :)
Én is a Söfiben szültem, és kicsit gondban is vagyo, hogyna is legyen, majd ha jön a kistesó. A dokimhoz eddig is magánrendelésre jártam, de területileg már a Jáhn Ferenc kh-hoz tartozunk. Ottmeg nem ismerek senkit :oops: Egyelőre jegelem a témát, majd ha aktuális lesz, döntünk,hogy mi is legyen (a Söfis szülést nem tudjuk finanszirozni...)

Nagy grat a topic kismamijainak, vigyázzatok magatokra!

minyu

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 

 
 

Hahó Minyu!
Üdv közöttünk! S kinél szültél a Söfiben? Sajnálom hogy ez lett a kórház sorsa :( én szerettem oda járni, és kicsit bizonytalan vagyok most hogy új kórház, új orvos.... Én most már biztos, hogy az I. nőit választom, sokan dícsérik, és Csandy is szuper dolgokat írt róla. Számomra a toxémia miatt fontos, hogy legyen csecsemőintenzív, de toxémiától függetlenül is ..bármi lehet..
Érdeklődtem az orvosomtól nemrég, (a Söfistől )hogy mik az árak, hát :oops: ez nekünk is kifizethetetlen. Bár akkor még gondolkodtunk, mert biztos tudjátok, hogy a kormányrendelet szerint úgy volt, ha nem az illetékes kórházban szülsz, akkor kikell fizetni a szülési ktg 30 %-át, vagy max 100.000.-Ft-ot. De ezt most úgy tünik eltörölték, vagy nem is lépett életbe(?) Ezek után döntöttünk végleg a kórházváltás mellett. Szóval elvileg, Minyu, hiába tartozol a Jahn F-hez, mehetsz te is bárhova szülni. Hacsak mégegyszer meg nem változtatják a jogszabályt. :(
Egyébként mi területileg azt hiszem az Istvánhoz tartozunk.
Hajrá nektek is, üdv a csapatban. :D
Vendég
 


Minyu, nagyon helyes a kisfiad!!!-ez lemaradt az előbb
Vendég
 


Sziasztok!

Viki: Kedden nagyon szorítok!!! Menni fog! :wink: :wink:

Üdv Minyu a csapatba!
Édesek a képek, nekünk is van nyuszis motorunk, Gergő is az első szülinapjára kapta. :D :D

A Söfi magánkorház lett, mert a szabad orvosválasztás megmarad, én ugy tudom. Én a Sotén fogok szülni, pedig nem oda tartozom.

Írj sokat!!!
puszi

Kép
Kép
csandy
Budapest XVII. kerület
 
 


Ajsa, Csandy :)
Ez jó hir, hogy lehet menni bárhova.
A dokimat még nem kérdeztem, hogy maradt-e (Dr Szabari Erika egyébként), vagy talált más helyet. Sajnálnám, ha dokit kéne váltanom (ha már kórházat muszáj), mert nagyon "bevált" (már ha lehet ezt igy mondani)

Ajsa :)
Neked ki volt a dokid a Söfiben?

Nah, drukk mindenkinek, néha majd benézek, és ha már igazán aktuális lesz, akkor aktivan irok is, addig meg csakosztom az ézt :mrgreen:
minyu

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Minyu!
Üdv itt!

Sztem jöhetsz hamarabb is, mint az aktív próbálkozás.

Tartjuk egymásban a lelket.

Megkaptam nemrég a tüszőrepimet. :wink:

Jó éjt Mindenkinek!
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Desviki nagyon jól alakulnak a dolgok! drukk keddre! :)
Üdv Minyu! remélem neked is teljesül az álmod a jövő évre vonatkozóan :)

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Sziasztok!

Lányok: Segítsetek!

Most vagyok félidőben, tegnap és ma fájdogál a pocim, és ma délelőtt a bal cicimből kis fehér valami jött. Két csepp.


Mi Ez???????

Izgulok, menjek dokihoz????

KÖSZI

Puszi

Kép
Kép
csandy
Budapest XVII. kerület
 
 


Csandy!
a szoptatáson kívül a tejcsepegés vagy csorgás a prolaktin hormon emelkedett szintjét jelenti! gyógyszeresen kezelhető, de mindenképpen menj orvoshoz, mert a magas prolaktin szint leállítja a peteérést! mindjárt megnézem melyik topikban beszéltünk erről a múlt héten!

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Sziasztok!
Desviki:Nagyon szorítok keddre! Majd írd meg, mi volt!
Csandy: Szerintem is kérdezd meg a dokidat, én is olvastam valahol,hogy prolaktinnal függ össze.
Minyu: Az én dokim dr Schleffer volt. Ismered?
Vörösbegy: Hogy van a topic 1. kismamája? Tünetek (pocifájás, hányinger?)
Olik: Veletek minden oké?
Charlott:Rég hallottunk felőled!
Üdv mindenkinek!
Vendég
 



Sziasztok!
Aisa:Köszi, jobban vagyunk, próbálok terelni a gondolataimat. Vérzésem leállt, remélem nem lesz több. Ma már teljes gőzzel élek az életemet, mert ketten maradtam Zolcsival, vele meg nem lehet lazsálni :wink:
Minyu: Üdv. köztünk!!!
Viki: Ügyesek legyetek :wink: ++++++++++++

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Visszatérve erre a prolaktin szintre, ha tényleg leállítja a peteérést, akkor hogy lehet, hogy sokan -pl egyik barátnőm is- szoptatás mellett esett teherbe? Aki szoptat, annak magas a prolaktin szintje!
Vendég
 


Sziasztok!
Persze, hogy megírom mi volt, bár az eredmény kb. 2 hét múlva lesz nyilvánvaló.
20150601134430
 
 


sziasztok!

Fel tudnék robbani!!!!!! Nem készült a vv leletem, pedig megígérték!

Újabb egy hét várakozás következik. :evil:

KépKép
charlott
 
 


Charlott!!!
Ne legyél ideges!!! Ahogy írtam korábban nekem 2 hét múlva lett meg, mert vmelyik hormonnak hosszú a vizsgálati ideje.
20150601134430
 
 


Kép

Íme én és egy babóca, aki éppen nagyon éhes!

Hétvégén ismerőseimnél jártam, akiknek 6 hónapos hármasikreik vannak. Ki volt osztva a feladat. Egyiket öltöztetni, a másikat etetni és a harmadikat altatni. :-)

KépKép
charlott
 
 


Desviki: de akkor miért mondják, hogy egy hét múlva készen a leletem???

KépKép
charlott
 
 


Passz és piros, hogy miért mondják.

Sztk-s vérvétel volt?
20150601134430
 
 


Viki: nem, magándoki utalt be az István kórházba és ott mondták, hogy pár nap műlva készen van. Én szóltam a dokinőmnek és ígérte elhozza. És ma semmi!

Holnap lesz az inszemed?

KépKép
charlott
 
 


Jó reggelt!
Igen, ma lesz. remélem nem jön közbe semmi. Már volt nyákom rendesen.

Lehet, hogy ma már nem tudok jönni beszámolni, de holnap igyekszem.
20150601134430
 
 


sziasztok!
Csandy itt van Charlott, aki most esett át a prolaktin vizsgálaton, szerintem kérdezz tőle nyugodtan! egyébként úgy tudom, hogy azért kell várni néha a leletre sokáig, mert az a szer ami kell a prolaktin szint labor méréséhez nagyon drága és egy adag kb. 6 nő prolaktin vizsgálatához elég, amit felbontás után nem lehet tárolni, és össze szokták várni a megfelelő betegszámot...Charlott nagyon jól áll neked a kisbaba, biztosan hamarosan a sajátodat is tarthatod majd! (vagy sajátjaidat)
Desviki hatalmas drukk neked mára, már biztosan túl vagy rajta, hajrá és pihenj sokat! nagyon izgulok érted!
a prolaktinról meg még annyit, hogy általában leállítja a pé-st, de a magas érték semmiképpen sem jó egy ciklusban...okozhatja stressz is...akármitől való fokozott félelem...már egyszer írtam, hogy a prolaktinnak tudják be a háború, éhinség stb...alatti kevesebb fogamzást...a szervezet stresszállapotban van, a szervezet megemeli a prolaktint, hogy ne legyen peteérés...csak az a baj, hogy a szervezet nem tudja, hogy ki mitől stresszel...
Olik vigyázz magadra, és bár tudom, hogy szinte lehetetlen, de próbálj pihenni!
drukkoljatok ma megyek UH-ra! :) remélem látom a picikém szívműködését!!!!!!!!!!!!

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 



Viki: Drukk a maihoz!!! Mennek a ++++energiák!

Vörösbegy: Neked is DRUKK a mai uh-hoz!!! De jó, hogy már ott tartasz! Nagyon lassan telnek a napok :?

Charlott: nagyon cukika az a baba!!! Hamarosan nálatok is lesz egy ilyen tünemény!!!

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Köszönöm a kedves fogadtatást. Aranyosak vagytok. :)

Ajsa :)
Igen, ismerem látásból Schleffer dokit. 33-38. hétig benn feküdtem a kórházban és ott azt hiszem, láttam. Idősebb fazon, ugye?

Képzeljétek, tegnap telefonált anyósom, hogy a sógornőmék (a férjem húga) babát vár, 12 hetes. Most rajtam is "elhatalmasodott" a terhesség iránti vágy, jó lenne kismaminak lenni ismét :)

Megy a drukk az inszemhez, az UH-hoz, a spontán babákhoz (mindenki tegye magáévá megfelelőt :mrgreen:

pusz

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Sziasztok!

No, képzeljétek ma - megkerülve a dokinőt - eltelefonáltam a laborba és ott közölték, hogy a megengedett szinten van a prolaktin szintem.
De tej még mindig jön a mellemből!!! Nem értem! Akkor most mi van velem?

KépKép
charlott
 
 


Sziasztok!

Meg volt az inszem, és bevallom nekem kicsit fájt, vagyis inkább kényelmetlen volt.
Az asszisztens szerint a férjem katonái nagyon jó formában volt.

A kórházban 3 órán keresztül pihentem (megemelve a csípőmet), itthon további 2 órát. Közben folyamatosan bíztattuk a katonákat, hogy találják meg a helyüket.

Most megyek vissza pihizni.
20150601134430
 
 


desviki drukkolok, hogy megtapadjon babó, és jó helyen.

Mindenkinek mennek a drukkok
Vendég
 


sziasztok!

Viki: pihenj sokat!!!!!!!!!!!!!!!!!
Remélem minden jó lesz, mikor derül ki?

Charlott: csak ezt az egy hormont nézték, vagy mást is?
Én nem tudom, mi lehet.
Két napog nekem is jött kicsi, de csak ha nyomtam, ma már nem, de én is felhívtam a dokimat, jövő csütörtökön megyek hozzá.

Vörösbegy: mi volt az Uh-n? remélem minden ok. volt.

puszi

Kép
Kép
csandy
Budapest XVII. kerület
 
 


Csandy: tényleg?? Te is ezzel küzdesz?
Remélem neked hamar rájönnek a miértjére. Nekem is csak akkor jön, mikor megnyomom, de mindig kell nézni, mert ha véres lötty jön ki belőle, akkor nagy baj van és rögtön orvoshoz kell menni.

KépKép
charlott
 
 


Jóreggelt LÁnyok!

Mindenkinek Biztatásképpen!


Reménység apró csodája,
különleges áldás,
apró álom,
mily nagy tűz,
mely megindítja
csöpp szíve
dobbanását,
mily nagy a gyász
mikor elmegy,
mily ritka bú,
mily gyatra kín,
aztán csoda,
áldás jő megint,
tiéd most,
csak benned él,
szirtet küzdhetsz,
s hullámokat,
úszhatsz,
míg már nincs erőd,
mennyeknél hatalmasabb
vággyal
kiálthatsz az éjbe,
lágyan suttogsz,
szíved remél,
tán egy jó lélek
pártodra kél,
hosszú várta,
komor éj,
még szusszanni sem mersz,
mígnem apró ujjak
fogják kezed,
és megérintik szíved,
soha nincs későn,
mindig van fény,
hogy gyermeked lehessen,
hogy kezedben tarthasd
az élet csodáját,
a legdrágább kincset,
gyötrő suttogások,
rettegő sikolyok,
míg nagy-végre meg nem érkezik,
és akkor karodba
veheted,
imádod,
mindig tiéd,
áldott csoda,
ó mily szép!
Vendég
 


Sziasztok!
Pihenek sokat, de nem tudok állandóan feküdni.
20150601134430
 
 


Sziasztok

Ne haragudjatok a zavarásért.
Szavaznátok a barátnőm kislányára?
A 20as versenyző lenne Ő.

http://www.kapos.hu/index.php?lap=babavoks.php

Köszönöm
B.
frigo
 
 


Sziasztok..elég rég írtam már...

Reménykedve várom a következő hónapot, hogy sikerül-e belevágnunk a nagy kalandba...
Igaz, mostanság émelygek..csak úgy magamtól...Biztos elrontottam a gyomromat..vagy valami bújkál bennem.. vagy a meleg...
Ezt azért modnom, mert a csodára max 1% esélyünk lenne.. (elég kevéske) mert "vigyáztunk" még ebben a hónapban...
De azért elkalandoztam a gondolattal, hogy mi lenne ha mégis... :oops:
Mert hát végül is előnedvben is léteznek katonák..csak hát mi az esély arra, hogy felússzanak a petécskémhez....szinte egyenlő a nullával.

Mindenestre ezt kreáltam, és olyan jó lenne ha... igaz lenne:)
Kicsit dili vagyok... inkább hallgatok, míg bele nem kezdünk...
MIndenkinek pusza, és hajrá-hajrá!!!

Kép
Vendég
 


Pöttye Szia!

Nálatok mi a probléma?
Mi is úgy szorgoskodunk a férjurammal, hogy lassú és kevés katonákal rendelkezik. de hátha..........

KépKép
charlott
 
 


Szia Charlott...

Őszintén megmondom, még problémáról nem tudok... prózai oka van még a gyermektelenségnek... A következő mensi után vágunk csak bele...
De mivel a barátnőm (Vörösbegy) terhes, bezsongtam telejesen...
Ráadásul tényleg nem tudom hova tenni az émelygéseket... De valószínú csak a nagy melegtől van..Én se 20 éves vagyok már... Következő szülinapom már hármassal fog kezdődni...

De ha belevágunk, többször jelentkezek, és remélem mindenrendben fog haladni...

Puszillak, és hajrá a spontán babáért!!
Vendég
 


Sziasztok!
Pöttye!
MI is júniustól fogunk próbálkozni!
Eddig azért nem jöttem mert meghalt 2 hete az apukám így kicsit el vagyok maradva de majd visszaolvasok majd!

Drukkolok mindenkinek ha babát akar azért ha pocakos akkor azért!
Szép napot:BEtti
betti1
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek gratulálok a babákhoz. Izgalmas pillanatok ezek. Nekem van 2 kisfiam Hunor és Magor! Mi is sokat vártunk rájuk, de megérte. Voltak rossz napok, két elhalt terhesség, de sosem adtuk fel. Persze nem vetettük el a harmadik baba kérdését sem, mert lehet hogy 2008 nekünk is hoz majd babát. De akkor remélem hogy hoz majd a gólya néni egy aprócska kislányt.

hunormagor
 
 


sziasztok!

Én is csatlakozni szeretnék hozzátok. Mi már kb. 1 éve próbálkozunk, de mivel pcos-em van, ezért a dolog nem olyan egyszerű. Nemsokára kapok Clostybegitet és hátha azzal össze fog jönni a babó. Én 28 éves leszek.



vicky79
 
 


Hello!

Üdv Viki!
Egyidősök vagyunk és pcos vagyok én is. Hova jársz? Eddig hogyan kezelték a betegségedet?

KépKép
charlott
 
 


Hello Charlott!

A Sote II-belgyógyászatán van egy nagyon jó dokim, de nem tudom, hogy mi lesz vele, mert legutóbb eléggé ki volt bukva az egészségügyi kavarásra és azt mondta, hogy abbahagyja. Amúgy a nőgyógyászomat is ő ajánlotta. A MÁV kórházban van és ő is nagyon rendes. Tavaly decembertől szedem a Merckformint most már 2*850 mg-ot. Laparoszkópiát nem csináltak nálam, mert a mostani dokim már nem tartotta értelmes megoldásnak (amit annyira nem is bánok, mert féltem tőle egy kicsit :) ) Ez volt az első hőmérőzős hónapom és már kaptam a fertitől egy peteérést jelölő piros (igaz csak szaggatott) vonalat.

Amúgy szoktam a "PCOS-sok teherbeesési nehézségei" topicba is írni, csak ott egy kicsit sokan vagyunk már. Nagyon hasznos volt, mert már úgy mentem a dokimhoz, hogy mindent tudtam erről a betegségről, a lányok (sajnos már) nagyon képzettek.

Bocsi, hogy hosszú voltam.

Üdv: Vicky



vicky79
 
 


Szia Viky!

Igen, a pcos lányok feleslegesnek tartják a lapartot, de nekem azóta nem görcsöl és fáj a petefészkem. Igaz, terhes sem vagyok.
Augusztusban megyek a BMC-be, egy olyan dokihoz,aki már hallotta a pco-t remélem ő tud nekem segíteni.
Metformintom nekem is van, mert egy éve kiváltottam, de szerintem orvosi felügylet kellene hozzá, ugye?

KépKép
charlott
 
 


Sziasztok!


Én most beteg vagyok, megfázhattam valahol a BKV járművein, mikor izzadtam és az ablakokon száguldozott a huzat.

Meg ez a Bromot amióta szedem erős hányingerem van és szédülök. Ez normális?

Most nyomhatom az ágyat ilyen szép időben. :-(

KépKép
charlott
 
 


Sziasztok!

Charlott!
Én úgy hallottam, hogy a Bromo nagyon megviseli a szervezetet, főleg az első években.

Véreredényeid meg lettek?
20150601134430
 
 


Desviki: években???? nem akarok évekig gyógyszert szedni!!!
VV eredményem jó lett, a határértékeken belül mozgok.

KépKép
charlott
 
 


Bocsi elírtam. Az első időkben akart lenni. Gyorsan iszom is egy kávét, legalább felébredek.
20150601134430
 
 


charlott: Nekem azt mondta a doki, hogy kell hozzá az orvosi felügyelet, de ennek nem igazán láttam "értelmét", max. a hormonszinteket kell ellenőriztetni, de ez csak az én véleményem. Nekem kellett, mert ő adta a gyógyszert kézbe. Annyi, hogyha nem vagy jól tőle, akkor ne szedd és csak kis adagokat emelj. Egyébként aki felírta az már nem foglalkozik veled?

Ha átjössz a másik topicba, ott szerveződött egy új rendelő, ami pcos betegekkel foglalkozik. Már van endokinológus és úgy tudom nőgyógyász is. Nem tudom milyenek, én maradok a régi dokijaimnál, de a többiek ide járnak.

Egyébként én is megfáztam a melóhelyemen a légkondi miatt és most jöttem rá, hogy nem kellene össze-vissza gyógyszereket szednem, sosem tudhatom mikor vagyok terhes :) úgyhogy az orrcseppen kívül nem használok most mást. (Azért a bogyókkal gyorsabban gyógyul az ember. :? )



vicky79
 
 


Sziaszrok leendő és már igazi Anyukák!

Igaz 27 napra, de a hőmérésklet leesésemből pontosan meg is jött a menzeszem..
mindegy, azért jó volt teljesen alaptalanul kicsit ábárndozni a másállapotról:)

Mindenesetre indul a következő ciklus...
Hőmérő, ovulációs teszt, páfrányos teszt bekészítve..csáberő a maxon:)..remélem Kincsem is készen áll... aztán hajrá...

Mókás lesz ez a nyár... :))

más, egy barátnőm mondta hogy neki is pcos-a van.. Ti miből jöttetek erre rá? Milyen tünetekre lettetek figyelmesek?
Vendég
 


Vendég
 


Ismerem ezt az oldalt... csak konkért dolgokra lennék kíváncsi.. ki mikor, miért kereste fel az orvosát..és derült ki nála a pcos...
De azért nagyon köszönöm boniko...
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: