Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Jaimee,

Hát elég nehéz nélkülük, pont tegnap mondtam a páromnak, hogy unatkozok, esténként nincs kivel vitatkozni, hogy menjetek már fördeni, aztán szálljítok már ki a vízből. Mossál fogat, csend legyen a szobában este 10-kor. Nagyon megszoktam már hogy vannak, és el sem tudnám képzelni az életemet nélkülük. Párom élvezi a csendet, nagyon szereti őket, dehát férfiból van. Szerintem egy apa sosem fog ugy kötődni egy gyerekhez, mint egy nő. Ebben bizti vagyok. :lol: :lol:

Sirkici,

A szúrkálással szerintem összekeversz Olikkal. Neki csúszott meg a kés a kezében. :lol: :lol:

Bíborlány,

Sok boldogságot kívánok neked. Ez az egyik legszebb nap egy lány életében. Én is szívesen emlékszem vissza arra a napra. Nekünk jó nagy falusi sátras lagzink volt. Volt előtte 1 hétig sütés főzés kupleráj. Meg takarítás utána. De sokkal olcsóbban megusztuk, mint mások. Sok mindent összehordtak a szomszédok, tyúk, tojás, disznó, liszt etc..... Szinte mindent. :lol: :lol:

Betsy,

Tényleg írhatnál egy pár sort, hogy hogy érzitek magatokat. Mi kiváncsiak lennénk már nagyon. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy: Pénteken UH?

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jaimee,

Bizony, péntek reggel megyek uh-ra, és ha minden jól megy a kiskönyvemet is megkapom, hogy ne kelljen állandóan 300 ft-ot fizetnem ha valamilen vizsgálatra megyek. :lol:
Remélem minden ok.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 

 
 

Tsóközönke Kismamik!!!

Judy:együttérzek veled,nekem is hiányzik Dani,ha nincs otthon.Olyan üres minden.Nálad ráadásul 2 manócska csicsereg,biztos nagy a csend,de most pihenj,amennyit csak tudsz,élvezd ki, kettecskén apával!Ha meg lesz a pici,akkor erre kevesebb időd marad :wink: A főnökasszonyod viszont óriás jó fej volt,szerintem.

Heni:nagyon szép és csini Kismami vagy,és tényleg nem látszanak a kilók.Ha még fel is ugrik néhány,sztem alkati kérdés,hogy kinek hova,és ahogy nézem a képet,Neked is inkább pocid lesz. Nekem anno az a 25 kilo mindenhova ment,kicsit bálna méretű voltam.

Dzsémi:Hamarosan Te is hízol,de mivel hallottunk már olyat,hogy egy kismaminak 9 hónapig nem múlt el a hányinger,így nem mondok semmit.Remélem tőled hamarosan távozik,de olvastam,mindenki ezzel nyugtat.
Utónevek:nem irigyellek,mert annyi név van,némelyik elég furcsa,élen a szappanopera hősök neveivel :lol: ,nehezen tudnék választani,ha nem lenne meg a tervezett babánk neve (nevei).

Niki:ugyan Veled még nem találkoztam,de gyönyörű menyasszony voltál,és egyáltalán nem baj,hogy nem a fehér színt választottad.Egyedi és csinos voltál,és ez a lényeg.
A babakocsi pedig nagyon klassz,és tényleg jó vétel volt,kár lett volna kihagyni.

Pelenkázó+ágy:nekünk anno külön volt,de az ágy végében volt a pelenkázó.Jól működött.Később ágyacska heverővé alakít,a pelenkázóból meg polcos szekrényt csináltunk.
vedresandi
 
 


Sziasztok Kismamik!!!

Judy! De jó lesz kiskönyved! Már 8 hetes vagy! Hogy rohan az idő!!!

Jaimee! Ne aggódj a kilók miatt! Meg figyi hogy ragadjon ráds a cucc, ha mindig kidobod??!!! :? :roll:

Bíborlány! Nagyon SOk Bldogságot Nektek! Élvezd végig a szombatot , mert az csak a Ti napotok lesz! Nagyon gyorsan el fog telni sajna! Képeket majd szeretnénk látni!!!

Na vissza kell még néznem, hogy mit akartam írni mert elfelejtettem! :oops:
Vendég
 


Bíborlány:majdnem kifelejtettelek!!!Sok boldogságot Nektek!!!
Kép
vedresandi
 
 


Krisz: Hehe...Hát ez az! :D De nem én dobom ki, hanem a gyerek. :lol:

Holnap reggel ne a hűtőben mérd a hődet, akkor fentebb fog menni! :wink:

Andi: magyar neve lesz a gyereknek, vagyis Karlosz-Albertó kizárva. :lol: :lol: Vagy Luszeszíta, ha már itt tartunk. Apa ott esne össze a szülőszobán.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Ja nem tudtam, hogy nem a hűtőben kell!!! A francba! :lol: :?
Vendég
 


Dzsémi: :lol: :lol: :lol: Az a baj,hogy vizuális vagyok,és elképzeltem. :lol: :lol:
vedresandi
 
 


Krisz: Ugye-ugye, nem lehetsz elég tapasztalt egy baba után sem... :lol: :lol: :wink:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Andi,

Tudod, az a vicces, hogy elterveztük, hogy majd ide megyünk, meg oda megyünk, ahova normál esetben nem tudunk, mert ott vannak a gyerekek, aztán nem megyünk sehova. Hazamegyek, főzök valami vacsit, kajálunk, aztán be az ágyba, dumcsizunk, tv-ünk, meg persze akció is van a baba ellenére. Most legalább nem kell csendben csinálni. :lol: :lol: Nem ébrednek fel a gyerekek. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Jaj Judy,
bocs, hogy összekevertelek, akkor az előző rész Oliknak szól!

Jaimee,
az ilyen utóneves könyvek kész krimik. Nemtudom a tiéd milyen, de a sógornőmnek, ami van az az. Tele van mindenféle nevekkel, a görög istenek neveitől az összes virágnévig, és a végén ők a Galatea nevet választották a kislánynak, ami elméletileg ősi magyar név. :shock: Valaki hallott már róla?
sirkici
 
 


:shock: :shock: :shock:
Soha életemben...
Galatea????
Ááááá, ilyenkor nem értem mi törétnik az emberekkel:)

(Bár senkit nem akarok megbántani...)

Wikipédián most néztem meg:

A Galatea görög eredetű női név, jelentése: tejfehér bőrű.
Vendég
 


Igen én hallottam, az egyik barátnőm hugát így hívják!
Vendég
 


Én a magyar nevek mellett szavazok... Mármint a magyar-magyar nevek mellett...
De ez még olyan de olyan messsssssze van:D:D
Vendég
 


Sirkici: Ezek magyar-magyar nevek, a netről szedte le nekem az egyik kismami. Hááát, nem találtam benne semmi olyat, ami eddig ne játszott volna (mert persze, hogy gyorsan átfutottam) Kinga, Kincső, Enikő, Emese, Sári, Anna...de persze még nem néztem meg alaposan.

Galatea nincs a listán.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Lányok, aranyosak vagytok, köszönöm szépen a sok boldogságot, eddig is megvolt, bár kedvesem beígérte, hogy innentől kezdve még jobb lesz :lol:

Nevek? Én is magyar-magyar párti vagyok!!!
Vendég
 


Bíbi: Aranyos egy ember a majdnemférjed. :lol:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jaimee, és ezt most honnan tudod, hogy tényleg így nevezi magát? :lol: Egyébként is, a pasik tényleg aranyosak!
Vendég
 


Bíbi: Nana...nem mind!!! Itt van pl. a főnököm...

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


De az nem is pasi kategória :wink:
Én a környezetemben fellelt és igényesen kiválasztott egyedekre gondoltam , mint tesó, barátok, haverok, és az állatparkom :lol:
Vendég
 


........öööö, és természetesen MF, aki külön kategória :lol:
Vendég
 


Sziasztok kismamik/és leendő kismamik!/ :D

Bíborlány sok boldogságot neked! / a mi esküvőnkön country stílusban nyomultunk :D /

Judy

Megértem mennyire hiányoznak a gyerekek. Pár hete anyós elvitte őket bulizni , és 3 óra múlva jöttek csak haza. Nagyon rossz volt az a pár órácska is.

Nevek ügyében egyetértek veletek :)

KépKépKép
bambika
 
 


MF....MF....MF. Nekem ez Messey-Fergusson, szakmai ártalom....

MF.....Ki is az??? :oops: :oops:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jaimee, még Te hibáztál rá, hát a majdnemférj :lol:

Bambika, köszönöm szépen. Kántri stílus? Na, ez tetszene, mesélj! Nálunk idén pont ezért lesz csak kisebb buli, mert milyen esküvő az, ahol nem lesz jelen a pacim, s nem játszhatom a fekete hercegnőt a fekete lovon? De majd jövőre! ( Vagy ez nem is kántri, hanem vesztern? :roll: )
Vendég
 


Bíbi: JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.....Na, reggelig sem jutott volna eszembe. :wink:

Az enyém még ENSZ, azaz egyetlen nagy szerelmem. Kicsit nyálas, de tény...

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Bíborlány a paci csak azért maradt ki, mert már Bence a pocimban volt és veszélyeztetett voltam :) A bevonulás alatt jó kis "kántri" szólt, mi pedig rendes veszkó ruha, csizma ,kalap stb... Az anyakönyvvezető meg örült, hogy végre nem a hagyományos habosbabos fehér ruha, öltönnyel vonul elé :D

KépKépKép
bambika
 
 


ENSZ: erről más jut eszembe, de végre új értelmet adtál ezeknek a betüknek :lol: Szerintem a nyálas dolgok jóóóók, ha őszinték...
Vendég
 


Bambika, hogy ez mennyire jó lehetett így! És gondolom, sokkal kényelmesebb öltözék is volt...ha tehetném, én állandóan lovaglóban járnék...
Vendég
 



Sziasztok!!! :D
Megjöttünk:minden a legnagyobb rendben :D :D Gyönyörű volt és inkább alukált, egyszer fordult meg ( kis lustika :lol: ). A lepény fedi a méhszájat, ezért voltak vérezgetések. Ez normális, semmi pánik. Csak kerülni kéne Apát még 18 hétig, akkor lesz a köv. UH és megnézzük, hogy fentebb csúszott-e a Pötyi 8)
Most meg főzés közben bezártam magamat a konyhába és beragadt a zár. :roll: Apát kellet hívnom, hogy jöjjön kimenteni :lol: Na? Hozom a formámat :lol: Még jó, hogy Anyukám még itt van, így a bejárati ajtót sem tudtam volna kinyitni...

Visszaolvasok...

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Olik: Jaj, de jó, minden rendben a kis édessel. :lol:

Hát Olik, én nem tudom, hogy vagy még mindig életben...... :lol: :lol: :lol: De van egy hős lovag, aki mindig megmenthet. :D

Igen, fentebb szokott csúszni idővel. Csússzon is, mert alapból azért ott nincs jó helyen.

De jó a lovasoknak, mindig szerettem volna lovagolni, de APa azt mondja, hogy nem nekem való, mert tériszonyos vagyok némileg.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Olik gratulálok! Veled mindig történik valami,de szerencsére viszonylag jól végződik a dolog. Naralással mi a helyzet? Apát engedik?

Bíborlány
:D :)

KépKépKép
bambika
 
 



Judy:Bátor vagy, hogy mered Apázni :wink: Mi kerültünk a Zolcsival is 3 hónapig, most is, de most indokolt is volt.

Heni: ígérem a fotót, 12 hetes leszek vasárnap, akkor készítek majd, jó? A kilókat meg tuti, hogy ledobsz, mert babó mellett nem kell sok hozzá :wink:

Bíborlány: Én is kívánok Sok-Sok Boldogságot, még többet :D

A nevek: Nálunk Tündi vagy Robika lett a kiválasztott, a vezeték nevünk eléggé bonyolult, ezért nem szabadna komplikált neveket adnunk :roll:

Sirkici: Hát igen, ez az én formám... Hol karamboloztam, hol lábujjamat törtem, hol kajamérgezésem volt, hol kizárom magamat a konyhában...Ez van mióta újra babás vagyok! :roll: :?

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Olik,

Gratula a kicsikéhez. :lol: :lol:

Nem tudom hogy fogod kibírni, hogy elkerüld apát ilyen hosszú ideig? Én nem bírnám ki. :lol: :lol:

Veled tényleg mindig történik valami........ :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 



Bambi: Még nem lehet tudni, reméljük. Az időjárástól függ, és az utolsó nap derül ki :roll:

Jaimee: Hát igen, jobb lett volna, ha rögtön hátrébb tapad, de még nem aggódom, hiszek abban, hogy minden rendben lesz, most azzal nem segíthetek :wink:

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Judy: Hmmm. Ha elmondom, hogy én mikor láttam apát közelről....

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jaimee,

És apa nem kifogásolja a dolgokat???

Ha tudnátok, hogy mióta nincsenek gyerekek mi mennyit rosszalkodunk..... :lol:
Meg ruha nélkül rohangálunk otthon...... :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy

:D :D :D

Akkor te azok közé tartozol aki várandósan jobban kívánja?

KépKépKép
bambika
 
 


Judy: Azt nem mondtam. Finoman érdeklődik. De amíg hányingerem van, addig ez van... :cry: :cry:

A ruha nélkül rohangálás itt is megy, főleg hétvégén. :lol: :lol: :lol:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 



Bambika: Kívánni én is kívánom :oops: :roll: :(

Judy: Bocsika a következőért, de: Apa nincs elhanyagolva, meg lehet azt másképp is oldani :oops:

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Olik: Akkor te nagyon ügyes vagy.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 



Jaimee: :lol: 8)

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 



Picit ledőlök, olvasgatok, vagy belealszok :lol: :roll: :oops:
Sziasztok!

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Helló szexmániás kismamik!!! :lol: :lol: :lol:

Mi is szexeltünk a pocakosodásom alatt végig. Azt hiszem én elég kívánós voltam. Még a szülés előtt is ment az akció pár nappal. :oops:

Olik! Nagyon jó lehetett látni a pici babádat!
Ügyes, hogy nem hanyagolod el apát!!! :lol:

Jaimee! Apa nálatok hogy bírja! Azért néha kapd el!!! Sok az a 9 hónap, na meg után a a 6 hét. :?
Vendég
 


Krisz: Szólj a rókámnak, hogy hagyja apát érvényesülni. :roll: :roll:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Csajok,

Rossz a szemem, nem tudom elolvasni a pici betűket, de bizti valami perverz dolgot írtatok. :lol: :lol:

Krisz,

Nálunk Bazsi ráhuzott 1 hetet, és azt mondta a doki szülés előtt 2-3 nappal, hogy "döngessük a kaput" rendesen, mert ez a gyerek nagyon jól érzi magát odabenn, és nem akar kijönni. Szóval még szülés előtti nap is volt akció. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy: Rövid a fantáziám pózokat tekintve...Nagy pocakkal hogy a fenébe.... :oops: :oops: :oops: Piszok ügyesek lehettetek...

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jaimee

Hátulról........... :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Jaimee Rókái! Ide hozzám!!! Átvállalom!
Bizony nagypocakkal, hátulról is jót lehet szexelni! :oops: :lol:
Vendég
 


:D de kár, hogy most van vége a munkaidőmnek.. :) Kezd izgalmas lenni a téma.. :oops:
Na nem baj, majd holnap utána olvasok:)
Puszi Mindenkinek!!! :D
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: