Új privát üzeneted érkezett!

Bocsi, mindig vagy lemarad egy-egy betű vagy túl sok!!!
ritt
 
 


Megcsináltam, negatív, akkor tegnap jól elnéztem! Legalább gyakoroltam! :wink:
ritt
 
 


tök jó, hogy magamban beszélgetek itt!
ritt
 
 

 
 

Az norm a középidő tájékán, hogy majd szét durran a mellem?
ritt
 
 


Ritt!
Normális igen!
Én a 7-ik napon vagyok és már most érzem,pedig még korai távol ,vagyok pé-től!!!
Az lh-t napközben csináld!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 



Sziasztok! Ma reggel 0,2-vel kevesebb a hőm, egész idáig 36,7 volt ma 36,5 de a tegnapi LH teszt is -!
:?: Kiérti ezt?!
ritt
 
 


Sziasztok!

Én egy másik topicból jöttem át olvasgatni ide. Látom, sokan gondban vannak az LH teszttel, hogyan lehetne spórolni. Én olyat olvastam a neten ezekkel a zesztekkel kapcsolatban, hogy kb. mielőtt lenne az ovuláció (azt kb. tudja az ember), álljon neki tesztelni előtte pár nappal, de ha a teszt negatív, akkor a köv. napot ki lehet hagyni a teszteléssel, mivel olyan gyorsan a luteinizáló hormon nem növekszik a szervezetben, tehát valszeg másnap se lenne pozitív a teszt. Hanem akkor két nap múlva kell újra tesztelni. És ha az már mutatja aaz ovut, akkor kell ágyba bújni, amíg csak pozitív a teszt, plusz azon a napon, amikor újra negatív lesz, mivel akkor van az ovu. És így tuti bizti a babóka, ha előtte is 1-2 napig együtt vagytok, plusz a nega napon.
És állítólag a tesztet este kell csinálni. Én még nem vettem ilyen tesztet, de majd én is szeretnék. Csak mi tavasszal állunk neki.
Szóval, spórolás gyanánt ennyit tudok írni. Ehhez kb. alapon kell tudni, hogy mikorra várható a pé. Remélem, tudtam segíteni!
Vendég
 


Köszi, akkor holnap majd este tesztelek, mert most csináltam megint negatív, de akkor este kell? Én úgy tudtam du-án is jó, csak reggel nem! :shock:
ritt
 
 


Ósio!

Lh teszt nekem a 20 napon teljesen negatív, a 21-ik-en meg erős pozitív, pedig ugyanakkor csináltam ugyanúgy.
Lehet hogy mindenkinek más a szervezete.


Pusz

Nyusz
nyuszifülû
 
 


Lányok!

Nekem sem volt az elöző ciklusban egyértelműen pozitív, volt akinek full nega volt mégis volt pé-e! Szóval,apára fel, az a biztos! Nélkülük kicsit nehéz babásodni, hiába pozitív az lh-teszt! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Állítólag igen, este (vagy késő délután gondolom) mutatható ki a legtöbb ilyen hormon, gondolom, a tesztet is azért kell este csinálni. Állítólag addigra gyülemlik fel a szervezetben, ami t ki is mutat a teszt.
Persze, mindenki szervezete más, ezért is mondtam, hogy azért kb. kjell tudni, hogy mikorra várható a pé. Kb. félidőn szokott lenni, atájban kell tekiállni tesztelni, illetve kicsit korábban. Sajnos tényleg nem olcsók ezek a tesztek, de havonta annyit azért megérnek, hogy az ember tudjon tervezni... :wink:
Én is szeretnék majd ilyet használni, remélem, nem kell túl sokáig. Meg még más dolgokat is figyelembe fogok venni, pl. méhszáj elérhetősége, nyák minősége, és így talán tényleg meg lehet tapasztalni, mikor van pé.
Mindenkinek sok sikert kívánok a mielőbbi terhességhez!
Vendég
 


Sziasztok!

Bekrepált a lázmérőm, így erre a hónapra annyi a hőmnek!Mert egy másik más eredmény is lehet, nem? A többi "jelzőt" azért figyelem, ma vagyok a 12.napon!

Veletek, mi a helyzet? Vera???
ritt
 
 


Ritt, akkor ha van LH teszted otthon, szerintem nyugodtan nekiállhatsz tesztelni este.
Nem tudom, jól vettem-e észre, de mintha a Tescoban, Auchanban nem lehetne venni teszteket, semmilyet. Pedig régebben lehetett. Mitől van ez, hogy nem árulják? Vagy csak én vagyok figyelmetlen?
Vendég
 



Sziasztok!

Hát a tesztem ma is negatív, viszont szerintem nyitva a méhszáj, az jó nem? Mindenesetre ma elkapom apát! :wink:
ritt
 
 



Vera!

Holnap mindenképp csinálj mégegyet és persze közben mássz fel apára! :lol: Azt mondják, hogy egyformának kell lenni a két csíknak! Na, nekem nem volt az, viszont a hőm felment! Tehát mégiscsak volt pé-m!

Ritt!

Hányadik napon vagy? Hődet méred? Nem szabad elkeseredni, egy anovus hónap mindenkinél előfordul!
Vendég
 


Sziasztok!

A hőm 36,35 volt ma tehát esett,A tegnapi teszt negatív, tojcsi sehol, alhasi szúrkálások vannak, a méhszáj, fent és talán kicsit nyitva!
Na,akkor most légy okos Domonkos!!! :lol:
ritt
 
 


Ritt!

Azt is írd már meg,hogy hányadik napon vagy! Puha a méhszáj?
Vendég
 


A 13. napon
ritt
 
 


Ritt!

Akkor ne türelmetlenkedj! Persze nem tudom hány naposak a ciklusaid! De légy türelmes, hamarosan lesz pé-d! :wink:
Vendég
 


Tudom nem vagyok türelmetlen csak fura, hogy szinte minden klappol és mégsem.
ritt
 
 


Itt az eddigi görbém:
Kép Jelenlegi görbém
ritt
 
 


Tényleg jó nagyot zuhant! De ez is mindenkinél változó! Valakinél csak emelkedés van! Nekem minden hónapban a 13.-14. napon leesik! Fura, régen nem volt ilyen!
Vendég
 



Vera!


Neked most lesz pé-d tutira! Viszont ha összebújtatok apával az elmúlt 1 napban, akkor nem megbizható a nyák állaga! A hőd meg csak akkor megy fel, ha megrepedt a tüsző! Neked mindig ilyen hosszú a ciklusod?
Vendég
 



Akkor eljött a te időd! :lol:
Vendég
 


Háát majd meglátjuk.
De mondták hogy nagyon ritka az hoyg két napig pozitív legyen az ovu teszt de majd este kiderül nekem milyen lesz. Ha pl negatív akkor mért nincsen hőzuhanás vagy tojásfehérje?

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Na most totál tanácstalan vagyok.
Csak úgy hülyeségből csináltam egy terhességi tesztet és ott a csík halványan de látni szabad szemmel.
Kérdések amik felmerültek bennem:
1:Lehet hogy csak a szervezetem csap be?
2: Vagy a teszt olyan érzékeny hogy a testem azért termel olyan hormont ami a terhességek alatt szokott de én nem vagyok és ezt mutatja ki?
3:Vagy lehet ilyen hő mellett terhesnek lennem? Mert azért láthatjátok kétszer is volt tojásfehérjém.
4: Vagy csak hülye vagyok és odakébzelem? Mert akkor menek agy dokihoz

Na mindegy este csinálok ovu tesztet és ugyan úgy mérem a hőm. Meg írtam annak akitől rendeltem a tesztet hogy milyen érzékenyű.

Felrakom a tesztet. Látjátok ti is? Lehet hoGY belehülyültem ebbe az egészbe.
JAJJJ DE MEG KELL SZENVEDJEM A LÁÁNY!!
Kép

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 



Sajna Vera én nem látok semmit, de ez nem jelent semmit, attól még bármi lehet! :D
ritt
 
 


Vera!

Nekem is halvány lett a Leo féle teszt, de hogy fokozzam páromnak is! :lol: Szerintem ez a nedvességtől lesz ilyen! Én nem látom, de tudom, hogy ott van! Fel akartam nektek tenni apa eredményét, de nem látszott rajta lefényképezve semmi!

Hogy a másikra is válaszoljak! Az lh-teszt nemcsak egy napig pozitív, ezért szokták azt javasolni, hogy 2 naponta teszteljenek! A pozitív után 24-36 órával van pé és az sem biztos, hogy reggel, ezért nem tudsz alacsonyat mérni! Tojifehérje nem mindenkinek van, de ha volt etye-petye, akkor nehezen észrevehető, mert az ondó elfedi! Szerintem holnap, holnapután megugrik a hőd!
Vendég
 



Vera!

Ha van felesleges teszted, pisiltess rá pároddal! Nálunk párom csíkja erősebb lett! :lol:
Vendég
 




Vera! :lol: Nagy röhögések közepette megbeszéltük, hogy akkor ikreink lesznek! :lol: Hány órkor szoktál tesztelni?
Vendég
 



Igen Vera, várd meg! :lol: Mi lesz veled ha terhes tesztet fogsz csinálni? :lol:
Vendég
 




Szerintem már most be vagy zsongva! :lol: De nyugi, Esztit nehéz lesz überelni! :lol:
Vendég
 


Ja ja. vera Esztitől fényévekre vagy még. Őt nem lehet überelni. :)

Kép
csucsu05
 
 



Harivera!

Én úgy tudom, hogy az ovucsíknak vagy ugyanolyan erősnek kell lenni, mint a kontrollnak, vagy erősebbnek. Csak ebben a két esetben van ovu, ha gyengébb a csík a kontrollnál, akkor az még nem ovu.
De én bizti néznék más jeleket is, azonfelül beparancsolnám az uramat az ágyikóba. Abból rossz dolod nem lehet, max. pazarlás... :wink:
Vendég
 


Szerintem is kell ahoz a gyerekhez a párod is. Abból baj nem lehet ha összebújtok. Felejtsd el a csíkokat! Az a teszt tévedhet is. Szóval szerintem nem a teszt a fontos. Maximum nem jön össze a babó de sürün szeretitek egymást. Én már nem nézek semmit és nem is tesztelek. Nem érdekel semmi. Ha összejön akkor tesztek nélkül és hőmérőzés nélkül is összejön. És mennyi izgalomtól óvom meg magam.
Van egy topic ott a csajok leszarom hónapot tartottak. Úgy néz ki kettőnek is összejött.
Persze nehéz megállni, hogy az ember ne hőmérőzzőn ne tesztelgessen.
A lányom is úgy jött össze, hogy semmit sem néztem nem is teszteltem. Mikor meg kellet volna, hogy jöjjön akkor nem jött meg és utána jöttek a tünetek is szépen. Egy tesztet csináltam amikor már tudtam, hogy babó van de biztos akartam lenni. És milyen más volt amikor 2csikot láttam. A múlt hónapbban meg csináltam vagy 3tesztet persze nem volt zebrám. Annál rosszabb dolog nincs. Szóval én most leszarom hónapot tartok.

Kép
csucsu05
 
 


Vera!

A felső mintha erősebb lenne! Melyiket mikor csináltad? Szeretném látni a hődet is! :wink:
Vendég
 


Csucsu, elég jól látod a dolgokat!
100 vagy 300 évvel ezelőtt hogyan fogantak a babák? Az anyukák Elevitért rohangáltak a patikába? Kötve hiszem. :-)
Az embernek figyelnie kell kicsit a szervezetét, és aztán uccu bele!
Persze, azért jók ezek a tesztek, én is szeretnék majd használni, de túlzásokba nem fogok esni. Végül abba betegszik bele az ember, az izgalomba... Szép napot mindenkinek!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: