Új privát üzeneted érkezett!

Óh, szóval nem tudtad megnézni :( kár. Hm, de nem adom fel :) mindjárt megcsinálom valahogy. de 1 litert ittam meg. Annnnnyira de annyira örülnék, ha összejönne a pici :)
Én is átéltem a statisztikai szigorlatot és elég negatív tapasztalatom volt ezzel kapcsolatban. Az összes zh-m, kollokviumom 4-5 lett és szigorlaton megvágtak ebből... Bementem reklamálni, illetve, hogy megnézzem a dogámat.Mit találtam benne??? Olyanokat amiért járt volna pont és nem csak a 2-s, hanem a 3-as is meglett volna, de nem adta meg... Azt mondta, menjek uv-zni. Sajna mennem is kellett, az meg 4-es lett...

Te is mesélj valamit :)
magdolnam
 
 


Baloldalt, kicsit lejjebb, diagramm->ciklus diagramm
magdolnam
 
 


Na jó, ez nem megy. Nem tudom megnézni, mert a te neveddel és jelszavaddal kellene belépnem. Ha megbízol bennem küld át priviben.


Mindjárt mesélek magamról is.
nati80
 
 

 
 

szerintem 3 szor kaptad meg a privit, szórakozott egy kicsit...
magdolnam
 
 


És igen!!!
Na tehát, szerintem neked is most 31-én volt pé-d, mint nekem :lol:
Nem tudom, akkor miért volt másnap pecsételő vérzésed. Lehet, hogy nem az volt. Akkor voltatok együtt? Az is okozhat néha ilyet. Főleg mikor pé volt. Beágyazódáskor is jelentkezhet ilyen vérzés, de az még korai lenne. Mérjed a hőd, hátha még feljebb kúszik. Szurkolok!

Mit mondjak magamról? Már sokmindent leírtam.
nati80
 
 


:) mondjuk ez a november 1-ei dolog ez kora reggel, mondhatni hajnalban volt. Az nap apával közösen lepedőakrobatikáztunk, illetve minden nap :oops:
Szerinted a berry nectárt sem kéne szedni? (jól feltankoltam belőle)
magdolnam
 
 


Majd utánaolvasok, hogy mennyire van neki méregtelenítő hatása. De te is meg tudod nézni (foreverliving.com). Termékinfo.
A hajnal az jó!!! Tüszőrepi általában hajnalban van! Ebbe most lehet hogy beletaláltatok. Minden nap nem szaban akciózni, mert ellustulnak a kisfickók, 2 naponta érdemes. De ha jól esik!? :lol:
Ha nem vagyok túl indiszkrét hány éves vagy? És a párod?
nati80
 
 


:oops: :oops: :oops:
Már nézem is!

Tudom, hogy 2 naponta kéne, de apát néha nem lehet lelőni, na meg ha még jól is esik :)
Én 25, a férjem 26.
magdolnam
 
 


Elolvastam. Erős hatással van a vizeletkiv-ra, tehát most ne igyad addíg, amíg nem jön meg. Talán add el, mert 9 hónap alatt megromlik.
nati80
 
 


:lol: anyámnak lepasszolom, úgyis nyaggat mindig, hogy hozzak neki is.
magdolnam
 
 


Küldök privit. Kb 2 perc
nati80
 
 


oksa
magdolnam
 
 


elég furán működik most az oldal nekem, nem vagyok abban bizti, hogy sikerült elküldenem a privit
magdolnam
 
 


Átjött! Ment a válasz.
nati80
 
 


Sziasztok!

Magdolnam, üdv a csapatban! Ha minden igaz, jelenleg te vagy a legfiatalabb a csapatban. :)
Csubi, én is azért hőmérőzök, mert már 29 vagyok, és ha esetleg a véletlenre bizom, az évekbe is beletelhet, igy meg kicsit siettethetem a dolgot.
Remélem minden rendben lesz, nagyon izgulok, mit mond majd a doki. Mensi után megyek is, vagyis nov. vége, dec. eleje lesz a nagy nap. Aztán meg próbálkozás. Nem fogok elkeseredni, ha nem jön össze, mert folyton azt hallom, hogy 8-10 hónap legalább, mire betalál a pici. Persze vannak szerencsés kivételek is. Viszont igy mindent megteszek azért, hogy sikerüljön. De aki spontán csinálja, megértem. Végülis nem lehet tudni, kinek hogy sikerül. A lényeg úgyis a végeredmény, nemigaz? :wink:
Na akkor csajszik, én a következő adatokra gondoltam:

- felhasználó név
- kor, szülinap
- ciklus hossza
- mióta próbálkoztok, vagy mikor kezditek
- van-e már baba, mi a neve, hány éves
- gyógyszer, amit jelenleg szedsz, pl. vitamin, tápl. kiegészitő, orvos által felirt gyógyszer
- státusz ( hol tart a dolog, pl. pozitiv vagy negativ teszt, UH, ne adj isten beültetés, vagy szünet a babagyártásban) Itt felirhatnánk azt is, ki mikor tesztel, vagy mikor lesz ovuja, mikor megy dokihoz, hogy tudjuk, kiért mikor kell izgulni.

Ha van még valakinek ehhez ötlete, akkor irjátok csajok :!: :!: :!:

Pussz

Kép
jenny29
Mór
 
 


Szia Jenny :) köszönöm az üdvözlést. Hát igen, mindenhol én vagyok a legfiatalabb :(, de nem baj, ez így jó :)

Én is azt mondom, kitartás a baba projecttel! Bár néha már kezdek elég negatív lenni, így a 7.sikertelen hónap után :(

Hogy gondoltad pontosan azt a kis "statit"? (felh név, kor, stb?) Kezdek fáradni és így már nehezebben látom át a dolgokat :oops:
magdolnam
 
 


Jenny!

Küldöm az adataimat:
nati80
27
28 és 33 (ez még nem biztos) nap
Még nem beszéltünk a projekt kezdetéről
nincs még baba
E-vitamin, jód
nati80
 
 


Magdolnam, ment a privi

Jenny mióta csinálod a görbét? A tiedet is szivesen megnézném, hogy minél többet lássak, tudjak, tapasztaljak. :D
Nálad minden rendben van? Már nem is emlékszem mit olvastam rólad eddig.
nati80
 
 


Akkor küldöm én is :)

magdolnam
25 (1982.06.06)
28/29
2007.04 hó vége óta próbálkozunk (eredménytelenül)
nincs még gyerek
elevit, aloe vera tea, royal jelly, berry nectar, a beta care, multi maca
magdolnam
 
 


Jenny, én is úgy gondolom, hogy a mi korunkban :lol: :lol: :lol: nem szabad a véletlenre bízni a dolgot. Főleg azért is mert nem szeretnék magzatvízvizsgálatot (35 év felett). Rettegek a vetéléstől. Életem második nagy traumája lenne.

Fel a fejjel!!! Csak pozitívan.

Én két napja "kívánós" vagyok, de kedvesem sajnos dolgozik, nem is láttam két napja.
nati80
 
 


Oké, köszi lányok! Amint mindenkié összegyűlik, megcsinálom.
Natasa, nekem ez a 3. hónapom, hogy hőmérőzöm.Az első havi szép egyenletes volt, de a múlt ciklus nagyon girbegurba. Volt pé-m sztem, mert a jeleit mindig tapasztalom, és a wunschkinderen a program is bejelölte az ovut. 12 évig szedtem gyógyszert, 3 éve leálltam 10 hónapra, akkor is rendesen visszaállt a 4. hónapra.
Soha nem voltak gondjaim, a mensim 27-28 napra anno is megjött, rendszeresen járok nőgyógyászhoz, évente rákszűrés, hüvelyi Uh.
Remélem nem lesz semmi gond, és apával sem.
A múlt havi görbémet elküldöm, hátha mondassz róla valamit, ami megnyugtat engem. :) Engem az izgat, hogy rövid a luteális fázis...

Kép

Kép
jenny29
Mór
 
 



Kép
jenny29
Mór
 
 


Jenny!

Ez gyönyörű!!! Van pé és utána még 2 hét a beágyazódásra. Szerintem nemsoká tesztelni fogsz egy kétcsíkosat.
nati80
 
 


Szerintem most volt tüszőrepedésed. Ez jó. Örülnék, ha én is mindig ilyen görbét produkálnék.
nati80
 
 


Jaj Nati, tök aranyos vagy! Most kicsit lanyhult az izgalom, hogy nincs rendben valami. Amúgy mi még nem próbálkozunk, igy biztos nem lesz 2 csikos. :D
Élesben eddig mégcsak a mensi után csináltuk, De a december az én hónapom lesz, doki után indulunk élesben.
Már nagyon várom. Mégcsak 3. hónapja nem szedem a fogigátlót, igy eddig tisztitottam magam, és elkezdtem a Gravidát, apa meg a Q10-et.
Jó lenne, ha karácsonyra mindannyiunknak ott figyelne egy zebra a fa alatt!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
jenny29
Mór
 
 


Jenny, nekem karácsonykor még biztos nem, mert szilveszterkor lesz legközelebb pé-m. De jó hír a páromnak, hogy nem kell annyit költenünk gumira. :lol:
Igen már emlékszem, hogy ti csak nov végétől csináljátok élesben.
nati80
 
 


Magdolnam!
Hová lettél? Én egy kicsit eltűntem, mert párom hazajött hulla fáradtan. Azért remélem egy kis hancúr belefér még neki. most tusol, addig még ráérek.
nati80
 
 


itt vagyok, csak gyorsan felmostam a Malackámat megetettem, meg egy picit dolgoztam itthonról :)
Irigyellek.... lehet én is elkapom apát :D
magdolnam
 
 


Jenny!

Én is azt tervezem karácsonyi ajándék gyanánt apa részére, hogy egy zebrás teszt fog a karácsonyfa alatt díszelegni, hatalmas masnivál átkötve :lol:
magdolnam
 
 


Sziasztok! Én is szeretnék hozzátok csatlakozni. Mi is most kezdjük a babaprojektet. Ő lenne az első.
Jenny29 hol méred a hődet? Az elején nekem is hasonlót produkált a hónap, most tartok a 15. napnál, bár még nem volt emelkedés. Szerintetek még lehet pé?
p__lilla
 
 


Otthonról dolgozol? vagy csak a hétvégén? Nekem is ilyen munka kellene.
Hát délután sem tanultam túl sokat. De azért jól elbeszélgetünk. nem?
nati80
 
 


Lilla!
Üdv. Hány napos általában a ciklusod? Nekem a 17. napon volt most pé-m. előző hónapban meg nem volt. Én szájban mérem digi mérővel, de tovább ott tartom, mint ahogy sípol.
nati80
 
 


Á nem olyan komoly munka... mármint itthonról. Van néhány rendszer,amit el tudok érni, meg levelezés. Most épp egy statisztikát néztem, dolgoztam fel. Napi 8 órábn nyomom én is egyébként.
magdolnam
 
 


Szia Lilla!

Persze, hogy lehet még peteérésed! Egyébként, ha túl fűrösz fogas (szinte mindennap ingadozik eléggé), akkor célszerű a nődokitól kiharcolni egy progreszteron vizsgálatot (ha 28 napos a ciklus akkor a 21 nap) és feketén fehéren rajta lesz minden!
magdolnam
 
 


Lányok!
Eszembe jutott egy téma, ami nagyon érdekelne. GYED, GYES hogyan, mennyi idő után jár? Szóval semmit sem tudok róla. Minden infó érdekel.
nati80
 
 


28 naposak a ciklusaim. Most próbálkoztam először a hőmérőzéssel. Én hónaljban mértem, de asszem áttérek a szájba, higanyossal.
p__lilla
 
 


mindenképp a testnyílásban mért hő a domináns! A digi sem rossz, bár én is a normál higanyosra tértem át...

Nati80! pont ma ilvastam egy cikket errő, teljeskörűen le van minden írva. Mindjárt megkeresem
magdolnam
 
 


magdolnam
 
 


Igen, elég fűrészfogas, de gondolom azért kell egy pár hónapnyi adat a dokinak, mire szóbaáll velem, nem?
p__lilla
 
 


Újra hangsúlyozom, hogy ha cikcakkos az NORMÁLIS!!! :evil: :lol:
Senki sem produkál minden nap azonos hőt.
nati80
 
 


Ha normális a doki és elmondod neki, hogy mi a helyzet és szeretnél egy progi vizsgálatot, biztos, hogy nem fogja azt mondani, hogy sorry. Én rögtön 1.hónap után mentem, bár akkor még tudatlanul és a doki maga ajánlotta fel, hogy csináljunk progi vizsgálatot. Sajnos nekem is fűrészfogas volt, ami azt jelenti, hogy nincs pé. Egyébként 0,2 volt, ami semmi, minimum 15 nek kell lenni, ha a 21. nap csinálják
magdolnam
 
 


bocsánat, ez nem minden esetben van úgy, hogy nincs pe!
magdolnam
 
 


Lilla,
mióta csinálod a görbét? ha gondolod tedd fel, majd elemezzük.
nati80
 
 


Nati80 A gyed a gyermek 2 éves koráig jár, utána jön a gyes 3 éves korig, de ez asszem elég kevéske összeg. A gyed előtt van terhességi gyermekágyi segély, ez 6 hónap. Már a szülés előtt is adják.
p__lilla
 
 


Lilla
Én munkanélküli vagyok, így mit kaphatok? Frászt?
nati80
 
 


A görbét ebben a ciklusomban kezdtem, elég kezdő vagyok még. Megpróbálom feltenni.
p__lilla
 
 


Nati80 Úgy tudom, hogy 180 napos folyamatos munkaviszony kell.
p__lilla
 
 


Ok! Várom.
nati80
 
 


A ciklus.hu-n vezetem, nem tudom, hogy kell felrakni. Béna vagyok. :(
p__lilla
 
 


p__lilla
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: