Új privát üzeneted érkezett!

Vki!

A jóslóteszthez reggeli pisiből kell lht csinálni?

annus11
 
 


Na ezt nem hiszem el...ez a mai 2. laptetőm,az elmúlt 1 hétbe meg kb a 6.!!!

annus11
 
 


Annus!

Jóstesztet reggeli pisiből kell csinálni!
Vendég
 

 
 

Annus!
Reggeli első pisiből kell Kép és azt figyeld, hogy két csíkos-e és erősödik-e a második csik naponta? Mintha peteérést figyelnél csak reggel. Kép
Ha erős két csíkod van, vedd elő a Hcgt nyugodtan és Kép örülj!!!
De tudni akarjuk ám mi is! Kép

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Oké!!!Hát persze h jövök ha van vmi,meg ha nincs akkor is :wink:
Még van pár napom h elkezdjem a jóslást!! Kép

annus11
 
 


Kép

Na ma csináltam megint lht.De még nagyon az elején vagyok...dpo6,majd felteszem a holnapit meg az utánit is!

annus11
 
 


annus11 írta:Kép

Na ma csináltam megint lht.De még nagyon az elején vagyok...dpo6,majd felteszem a holnapit meg az utánit is!


Szia Annus!

Szép a második csíkod.... :D (De a 6 dpo nekem kicsit korainak tűnik, ha csak azt nézzük, hogy a beágyazódás 7 dpo körül kezdődik, onnantól kezdve emelkedik a hcg-szint a vérben)
A többi teszt mikori? Azok a mostani ciklusban a pé-t jelző lh-k (délutáni)?

Hőgörbét vezetsz?

Nagyon drukkolok hogy a mai lh-teszted már hcg-t mutassa! :wink:

zsu111
 
 


Mindjárt mutatom a hőmet is,hát én is meglepődtem h ilyen erős...a felette levők ebből a cilusból valóak!20-21.napn volt kb a pé!
Mellesleg szerintem nem jött össze...Mondjuk 1 alkalom is elég...de pl azóta se voltunk együtt...az uram még mindig taknyos,aztán a többiről nem is beszélek...sűrűek a napjaink! :cry:

Kép

annus11
 
 


Egyébként a hőmnek se hiszek teljesen...kicsit náthás is voltam,az lh ban meg nem vagyok még járatos.Most próbálom először.Na csak lesz vmi! :wink:

annus11
 
 


Annus, a ferti nem biztos a 20. napi pé-ben (szaggatott vonallal adott keresztet).
Esélyes szerintem egy 16-17-18. napi pé is, akkor viszont már 8-9-10 dpo-n vagy :wink: . Ahhoz nagyon klasszul passzol (szerintem) a ma reggeli teszted :)

A 18-19. napi hődet nem is a normál időben mérted, úgyhogy szerintem simán belefér akár a 16. napi pé is :). Sőt, ahogy így nézem, egyre inkább a 16. cn-i pé-re szavazok :D.
A 18-21. napi lh-k meg annyira nem igazán pozitívak....

A hődet nézve meg tuti nem pé előtt vagy :)

Kiváncsi vagyok a holnapi orákeledre! :)

Nagyon szorítok!

zsu111
 
 


Télleg???Én nem vagyok ebben szakértő....megmondom őszintén hogy én azt hittem h a17.napon volt,mert aznap nagyon fájt a hasam,úgy szúrt mint még soha!És a nyálkám is jobb volt akkor!Pont úgy vagyok vele,hogy nem tudom h minek higgyek!
Ja és persze pont a 16.,17. napon nem csináltam lht,mert nagyon halvány volt még a 14.,15. nap....Szóval így végképp nem tudom!

Egyébként a 28.napon kellett volna a pémnek lennie...szóval ez rendkívüli eset mindenképp!Ezek után én is kíváncsi leszek a holnap reggelre :wink:
Köszi a biztatást!

annus11
 
 


Hú, szuper, akkor szinte tuti hogy a 16-17. nap körül volt akkor pé-d! :D

Ezek szerint a tesztekkel pont a lh szint fel-és leszálló ágát kaptad el, a csúcsot nem. Nem baj, ha a 17. napon volt pé, azt pont elkaptátok, ha a 16. napon, arra meg ott voltak a 14. napi kiskatonák :D.

Drukkhegyek!!!! :)

zsu111
 
 


Köszike!!Na majd elválik akkor,lehet elöbb mint gondolnám :roll:
Kép

annus11
 
 


Sziasztok

Gondoltam csatlakozok hozzátok.

Én se nagyon tudom hogy most holtartok.

Én nekem a 18. napon volt nagyon alacsony a hőm, a nyák is akkor volt a legjobb, és a hasam is akkor fájt baromira, viszont az lh tesztem a 19. és a 20. napon volt full pozitív, de úgy hogy a 20. napi az délelőtti volt.
Így most fogalmam sincs hogy mikor volt peteérés, de ha akkor amikor az lh teszt mutatja akkor nem tudom hogy voltak e még kiskatonák, mert sajna utána hólyaghurutom volt és nem voltunk együtt, tehát csak a 18. napiból maradhatott ott.
A hcg teszt ma is negatív, clearblueval csináltam. Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 



Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


sziasztok.

Huncutka az hogy lehet hogy ez a fajta teszt(aconHCG)10es erosegu tesztje halvanyabb ugyanabbol a pisibol mint a 25os erosegu?

Kép
monyo83
 
 


itt a kep.
a felso 10es erzekenysegu az also 25os.
mindketto ugyanabbol a pisibol valo,tuszorepeszto inekcio utan 4nappal.
Letezik olyan hogy nincs is kulombseg a tesztek erzekenysege kozott?
Kép
azert ez fura hogy a gyengebb eroseggu erosebb csikot produkal mint az erzekenyebb fajta.

Kép
monyo83
 
 


monyo hát ez tényleg érdekes.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Egyébként én amikor az októberi ciklusban terhes lettem, a hcg régen pozitív volt, és az lh viszont semmit nem mutatott, egyáltalán nem erősödött, , pedig a hcg-m tök erős volt. Csak sajna nem maradt meg.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Igen,érdekesek ezek a tesztek...
Nem cserélted őket össze? :lol:

annus11
 
 


annus nem.

A 10es vekonyabb valamivel mint a 25os.

Ez csak egy kis erdekesseg.kivancsi voltam es ennyi.

Kép
monyo83
 
 


Értem!Minden esetre érdekes...

annus11
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a rákszürésről a töeténeteket. Anno nekem csinált, mikor terhes voltam, de most izgulok, hogy nehogy ismét baj legyen.

A málnalevelet meddig is kell inni? Ha volt pém mikor kell inni a palástot?
encike 2
 
 


Encike!

Málnalevelet pé-ig, utána palástfüvet! :)

Szép napot! :)

zsu111
 
 


Szia Monyo!
Nem tudom, de kétlem, hogy a 10-esnél lenne érzékenyebb teszt.
Az viszont előfordul, hogy úgymond kimostad, magyarul megmozgattad a pisiben és a kontrolanyag kimosódott. Ezt a magyar impotőr mondta az elöbb, mert engem is izgatott és felhívtam.
A másik ötlete az volt, hogy nézd meg az én tesztem zacsiját rajt a típusszáma! keress rá és meglátod, hogy ez 10-es érzékenységű az egyik legérzékenyebb a létező összes közül.
Saját tapasztalatom, hogy 5-6 napos terhességet kimutat én a pozitív tesztem után 10 nappal kellett volna pirizzek! Az azért nem semmi ugye?

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


huncutka,nem mozgattam a pisiben(3 ev alatt mar megtanultam hogy kell tesztelni :roll: )
Tudom hogy a 10es a legerzekenyebb de nem ugy lenne logikus akkor hogy a 10es erosegun erosebb legyen a csik mint a 25oson?
Mindegy csak kiprobaltam ma,mert kivancsi voltam.

megprobalom par nap mulva ujra,meglatom akkor mi lesz.

Kép
monyo83
 
 


Monyo!
Most nézem, hogy te nem vettél tőlem 10-es tesztet! Biztos vagy benne, hogy 10-es a teszted? FHC-U201-ES?

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


igen.
vettem 50 darabot meg tavaly,abbol van meg par darab es van egy doboz FHC-101es azaz 25os erzekenysegu tesztem.
Meg lehet oket siman kulomboztetni.A 25os teszt vastagabb mint a 10es.

Kép
monyo83
 
 


Igen valóban meglehet. A lejárati idejét is nézd meg.

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Na én megint csináltam tesztet,jóslás képpen.Úgy látomh ez kicsit erősebb...De talán felteszem,mert lehet h csak az én szemem káprázik :wink:
Kép

annus11
 
 


Hát az a hajszálnyi különbség talán élőben jobban látszik...Na majd holnap!!!Hátha akkor jobban kitűnik vmi...ja és akkor valószínű h nem a DPO6,DPO7...hanme több!Tehát hétvégén már lehet h hcg teszt is befigyel,ha addig ne megy le a hőm! :wink:

annus11
 
 


Huncutka köszönöm, megjöttek a tesztek.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Annus, egyértelműen erősebb a mai szerintem! :)

Nem hiszem, hogy várnod kéne hétvégéig a hcg-vel :wink:
Ha 16-cn-n volt pé. akkor ma már 11dpo-n vagy, de minimum 10.-en :).

Szerintem ha erősödik a holnapi is, ugyanabból a pisiből ellőhetnél egy hcg-t is :)

Nagyon drukkolok! :)

zsu111
 
 


Köszi Zsu!

Hát igyekszem...azért annak örülök h hamarosan kiderül! :wink: Egyébként most kéne lennie a pémnek....de nyilvánvaló h már rég megvolt!!!! :lol: Nagy öröm ez!!!Hőm még fenn!

annus11
 
 


Huncutka, az igért tesztek. Bár ezek még csak lh-k, de van közte zebra is :wink:

Az utolsó (12. cn) ma déli. Csináltam most délután is, az még erősebb, de nem fotóztam.

Kép

zsu111
 
 


Huha!!!Zsu!!!Akció van kilátásban,úgy látom!!!Na igen...én iylen erős +at nem láttam.....a végén még kiderülhet h nem is volt pém!Holnap megint vérvétel...
Aztán remélem én is látok hamarosan egy zebrát :wink:

Sok sikert Zsu!!!!!

annus11
 
 


Annus, köszi! :)

Közben van már derékfájás, ovulációs pocifájás, minden ami kell.
Már csak apának kell hazaérnie :lol:. Ő még nem tudja, hogy ma is akció van, úgy hiszi hogy holnapután van pé. No mindegy, kellemes meglepi lesz neki :wink:.

Várom a holnapi lh-dat! :) Drukk!

zsu111
 
 


Annus, a görbédet nézve tuti volt pé-d :)

Nyugi, 1-2 nap és zebrateszted lesz :wink:.

zsu111
 
 


Sziasztok!
Én is feldobhatom a tesztjeimet?
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


ÉS íme a hőm..... szerintetek sem volt még PÉ-m? Vallon mikorra várható???

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/3 ... 12800_.png

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Élőben az LH-m vsárnap reggel volt a legerősebb..... de szerintem nem repedt meg azóta..... szerintetek?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hunci: MA találkoztam a horoszkópossal :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Mesélj! meggyőzött? Mondott megtörtént dolgokat? Kép
Mit mond a leendő babaáldásról?
Kép Mi a benyomásod, tapasztalatod? Kép

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Szia Zsuzska! :)

A hőd alapján még nem volt pé-d. Méhszáj, nyálka milyen?

zsu111
 
 


Szerintem is reggelre várhatod!

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Jaj én nem tudom.... :oops: Nem vagyok vmi szaki ebben a témában :?
Bár elég szépen látszik h erősödött az lh,szóval akkor télleg csak most jön a pé!

annus11
 
 


Köszike lányok a gyors válaszokt!
Én is úgy gondolom, hogy most lesz majd napokon belül..... méhszájamat nem szoktam nézni, de a hőmérőmön krémes állagú nyák volt. Ez ejelnt valamit?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hunci:
Nagyon meggyőző volt.... mondott olyan dolgokat, amiket direkt nem mondtam el, és rákérdezett......

Háááááááááát a babára azt mondta, hogy várható születés: 2009.01.15.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Akkor ez a hónap?
Az szuper!
Részletes nagyon?
Mennyiért csinálta?

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


10000 volt.
Csinált egyet, hogy mi volt, abból mi lett és mi lesz. Meg mondott a munkáról és a gyerekről is.....
Hát nagyon bízom benne, hogy össze is jön..... én amúgy a köv. hónapra gondoltam....

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: