Új privát üzeneted érkezett!

Hát mostanában eléggé, mert nagyon kevesen vannak. Viszont elég sok helyre járok helyettesíteni és így azért nem unalmas. Mindig van mit csinálni.
Olvasni bent nem nagyon lehet, ha meg haza viszek egy könyvet, akkor tuti, hogy az olvasó is azt keresi és vissza kell hoznom.....
Meg mellette fősuliba is járok :roll: 8)

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Akkor elég fárasztó lehet tanulni is és dolgozni és.
Én csak tanfolyamra járok,de az pont elég.
sudribudri
 
 


Hát nem egyszerű, de valamikor el kell kezdeni :lol: :arrow: :lol: :lol: :lol:
Te milyen tanfolyamra jársz?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

Grafológiát és írásszakértést tanulok.
Te mit tanulsz?
Én is szeretnék továbbtanulni még,de a nagy álmom nem válhat valóra,mert csak nappalin oktatják. :(
sudribudri
 
 


Hát informatikus könyvtáros szakra járok. Eddig csak OKJ-s bizim volt, most szeretnék egy főiskolai diplomát is...... nem egy életbiztosítás mostanában a könyvtárosság :roll: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sajnos már semmi sem az.
Én is azért próbálok még tanulni vmit,mert nem szeretnék megöregedni a reptéren.
Szívesen mennék a nyomozókhoz,csak azt kisgyerek mellett nehezen lehet megvalósítani. :roll:
sudribudri
 
 


Hát az biztos, hogy gyerek mellett bármit nehéz csinálni :roll:
az unokatesóm férje is a reptéren dolgozott, csak ő biztonsági őr volt. aztán jött a leépítés és ő is lapátra került.... hát az sem egy életbiztosítás :roll: :roll: Bár mi az manapság?????

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Régóta szeretnél babát?

olvastam az elején,h ez a patkány éve?
hátha jelent vmi jót :D
sudribudri
 
 


Hát két ée nem szedek gyogyit, de apácska igazán tavaly májusban mondta azt, hogy most már ő is nagyon szeretne. aztán szeptemberben derült kia a hormongondom. Szóval majd csak lesz mostmár valami :roll: :roll:

NEktek Bálint könnyen összejött?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ja igen, patkány éve van..... év elején mindenhol az ment, hogy ez most milyen szerencsés év..... mindenkinek szerencsét fog hozni :lol: :lol: :lol: :lol: Hát úgy legyen :!: :!: :!: :!: Kívánok mindenkinek babócát :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bálint "3. próbálkozásra" lett,tehát nem vártunk rá sokat.
Babymarkt tesztem volt,és azzal egyből összejött.
Milyen hormongondod van?
Az olyan jó,h itt mindenki babát szeretne :D
sudribudri
 
 


Hát a prolactin hormonom magas, a progeszteronom meg alacsony :roll: :roll: :shock:

Igen.... és olyan jó, hogy mindenki drukkol a másiknak és meg tudjuk egymással beszélni a tapasztalatainkat :lol: :lol: :lol:
szegény férjem már szálanként tépte volna nem sok haját, ha vele kell beszélgetnem :roll: :lol: 8)

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!
Na jól beindult itt az élet kérem!
Zsuzska: mi újság a kolléganőddel?
Üdv az újaknak!
Sudribudri: majdnem egyidősek a gyerekeink!

Kép
németh
 
 


Szióka!

Tulajdonképpen tegnap délre oda sikerült eljutni, hogy miután kidühöngte magát (még mindig nem értem, hogy mért dühöng), tuljadonképpen megérti az én helyzetemet is......
Majd pénteken kiderül, hogy milyen a légkör..... holnap is helyettesítek.

Nektek hogy telt a nap?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


sziasztok ujra itt vagyok.
Köszönöm joizzüt ettek a gyerekek met sokan kivántak nekik jo étvágyat.

Kép
v.e.judit
 
 


németh: igen,tényleg!
ti hogy álltok beszéddel,szobatisztasággal?
Judit: neked mennyi idős a gyereked?vagy gyerekeid?
kzsu: utálatoskodó kolléganőknél nem is kell jobb :roll:
sudribudri
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
És mi finom volt a menü????

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


szia kislányom Cintia 5éves kisfiam Gergő2éves

Kép
v.e.judit
 
 


kuzsanna:ragu leves , franciasaláta sült husival, és krumpli fözi

Kép
v.e.judit
 
 


Húúúúúúúúúúúúú..... akkor nagyon meg lehettek elégedve a gyerkőcök a menüvel :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
És lefekvés mikor van nálatok????

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sudri: Hát nekem is eszembe jutott :roll: :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


kuzsanna: igen nagyon jol ettek lefekvés 11 ora körül alszik el Gergő és utána eszünk Cinti oviba alszik csak ma a szomszédasszonyom fia is itt volt és azért irtam hogy etettem a gyerekeket

Kép
v.e.judit
 
 


Judit: küldhetsz fénypostán nekem is,nyitom az ablakot :wink:
Nem teszel a 2 gyerkőcről vonalzót?
Akkor neked is van egy 2 évesed :D

kzsu: és mi a vita tárgya?
sudribudri
 
 


sudri:igen nekemis 2éves a kis manom volt fent vonalzojuk de akkor már ez nem fér fel. Küldöm a maradékot bár nem sok maradt.

Kép
v.e.judit
 
 


Mi a beszédel nagyon jol álunk csak a pelustol nem tudunk megszabadulni jöhetne egy jo tipp a lányom ilyen idősen már régen szobatisztavolt.

Kép
v.e.judit
 
 


Judith: jó tipp nekem is jól jönne :wink:
én a nyárban bízom,hátha akkor le tudjuk venni.
a beszéddel mi is jól állunk.
sudribudri
 
 


sudri: igen már csak a nyár oldhatja meg a gondunkat pedi a kislányom januárba szokot le rola milyen érdekes testvérek de mégis mások Geri nagyon jol tudja mondani hogy a bigyoba kell de ezt már csak miután bekakált utána mondja.

Kép
v.e.judit
 
 


Hát röviden annyi, hogy nekem több helyre kell mennem helyettesíteni főnöki kérésre. És kolléganőm eléggé nehezményezte, hogy nem beszélem ezt meg vel, meg hogy a főnökönk nem szól neki, hogy engem elvinne máshova. MEg mért mondok én a főnökömnek rögtön igent, ha helyettesíteni küld???? Meg még pár dolog, amiket nagyon nem értek, hogy mért lett hozzám vágva??? Okes, hogy neki rosszul esik, hogy minig egyedül van, helyettem nem küldenek senkit és főnük ráadásul nem nagyon szól neki, de ez nem véletlenül alakult így.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


kzsu: akkor gondolom féltékeny lehet rád.az nem jó,az biztos :(
Judit: az enyém még nem szól,h kell neki,csak miután kész :roll:
akkor nektek 3. baba?
sudribudri
 
 


sudri:igen most szeretnénk harmadikat Gergősem szol hogy kell csak ha kész van.

Kép
v.e.judit
 
 


sudribudri már nem az az orvosom van,már váltottam és a mostani sokkal jobb fej mint az előző!!!!!
:lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát azt nem tudom, hogy féltékeny-e.... gondolom....

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Judit: az szuper lehet,3 kismanó :D

megyek most,majd holnap jövök sziasztok,örülök,h megtaláltalak titeket!
sudribudri
 
 


szia várunk holnap további szép estét nektek

Kép
v.e.judit
 
 


szia sudribudri,jóéjt!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hello Lányok!

Sudri! Üdv. köztünk. Gyere gyakran.

Zsuzska! Remélem, péntekre már jobb lesz a helyzet a kolléganőddel, talán arra kialussza.

Én hiába vettem ma egy hiperérzékeny tesztet, már nem lesz rá szükségem. Legalább is ebben a hónapban nem. Meglátogatott délután Brad Pitt, s sajnos nem babóca. Kicsit el vagyok kenődve. De eldöntöttem, hogy mindenképpen elmegyek orvoshoz, mert nem volt normális dolog ez a 4 napi barnázgatás/vérezgetés. Szerintem lehet, hogy valami olyan értékem nem jó, ami a beágyazódáshoz kellene.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Nitácska! Itt is drukkolok.

Kép

Kép
kiriki
 
 


kiriki köszi it is a drukkot!
neked is sok sikert és kitartást a köv hónapi babához!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita! Köszi, most kell egy kis idő, hogy összeszedjem magam. Már megint beleéltem magam :cry:

Kép

Kép
kiriki
 
 


Zsuzska: bízom benne, hogy péntekre rendeződik a dolgok a kolléganőd kis agyában. De hát nem lazsálsz ha helyettesítessz! Arról nem is beszélve, hogy én special mindig is utáltam helyettesíteni és nem a saját megszokott munkámat csinálni.
A mai napunk nehezen telt, bent voltunk a lakásban, ebben a rossz időben csak épp zsemlét venni mentünk el reggel.
Kiriki: doki jó ötlet, de lehet, hogy csak valami banális oka van a barnázásodnak. Ezt a Brad Pitt dolgot nem értem. :oops:
Sudribudri: Máté beszédben szerintem jól áll, de szobatisztaság nálunk is a nyárra vár.
Judit: 3 gyerek! Jaj én is annyit szeretnék!

Kép
németh
 
 


Németh! Brad Pitt = piri. Valamelyik topicban hallottam. Neked hány gyerkőcöd van?

Kép

Kép
kiriki
 
 


lányok mára én lépek,megyek pihenni!
jóéjt,holnap talizunk,puszi! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szép álmokat Nita!

Kép

Kép
kiriki
 
 


Sziasztok!

Végre haza értem!!!! ÉS marhára eláztam :cry: :cry: :cry: :cry:

Nita: Szép álmokat!!!
Kiriki: Remélem, Pitt nem nagyon szívja véred, vagy ha igem, akkor jó gyorsan túl leszel rajta :roll: 8)
Német: Én is remélem. Amúgy csak azért szeretek helyettesíteni, mert így megismerem a többi kollégát is... amúgy marhára idegesítő, hogy a kollégám meg már megint egyedül van és a saját dolgommal meg nem nagyon haladok.... de ez van :roll: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Csak futólag sikerült átolvasnom titeket! :oops: :oops: :oops: :oops:

Nitám:
dddddddddddrrrrrrrrrrrrrrruuuuuuuuuuuuuuuuuukkkkkkkkkkkkkkkk!!!!!!!!!!!!!!!!


Kiriki:
Piri monnyon le!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Ne légy elkenődve!

Sudribudri:
Üdv itt nálunk! Kívánom, hogy mielőbb kopogtasson nálatok is a gólya! :D

Kép
anda81
 
 


lányok nem is tudom mi lenne velem nélkületek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Nitácska: minden ok?

nekem ma kell megjönnie,kíváncsi leszek,h a gyógyszer abbahagyása után hogy fog alakulni.
Bálint előtt minden ugyanúgy volt,mint amíg a gyogyit szedtem.

kiriki: hülye piri :cry:

anda: szia!
milyen fogyókúrát csinálsz?
sudribudri
 
 


sudribudri köszi jól vagyok teljesen.Habár éhes vagyok de nem tudok enni :?
amugy más bajom nincs! :lol:
reméljük nem is fog megjönni neked mert baba van a pocidban! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: hű,meg is ijednék azért,mert védekeztünk és szeretnék még várni,a gyogyi miatt.Bár ahogy hallottam,még problémát nem okoztak az új gyógyszerek.
Norcolutot szedtem februárban a ciszta miatt.

de ha jönni akar,hadd jöjjön :D

most jöttem rá,h én jelentkeztem a másik topikba is ahol írtok,csak ott sok hsz volt,és nem volt idegzetem olvasgatni.
De hová írjak akkor ide vagy oda?
sudribudri
 
 


szerintem mindegy hova írsz!
gyógyszer miatt tényleg nem kell agódnod ha babás is vagy!
én is gyógyszer szedése után 6 héttel már terhes voltam,igaz az a baba beteg volt és el vetéltem de a gyógyszernek semmi köze nincs hozá!
szóval megy a drukk!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: