Új privát üzeneted érkezett!

Igazán nincs mit, tényleg szívből drukkolok neked, és mindenkinek, hogy minél hamarabb átélhessétek az anyaság örömeit, akár előszörre, akár többedszerre, mert ez az élet csodája, a születés és a gyermek! :)
esthajnalcsillag
 
 


Esthajnalcsillag! Olyan kedves vagy! Ahogy biztatsz minket. Nagyon köszi!!! :D
sz orsi
 
 


Szia Orsi, veled mi a helyzet? Megy a próbálkozás? Tesztelgetsz?

Amúgy nem csak leírom ezeket a szavakat, hanem őszintén így is érzek!

:wink:
esthajnalcsillag
 
 

 
 

Szia!

Egyelőre nincs babóca. LH tesztekkel belőttem a pé-t. Igazából az orvos kedvemet szegte, amikor nagyon erős pozitív teszt után mentem UH-ra és azt mondták nem is fejlődött még teljesen ki a petém... De hogy visszahívott volna pár nap múlva, na azt nem. Terhességi tesztedet is próbáltam egyszer, de legközelebb akkor szeretném ha késik.
Most már nyugodtabb vagyok és várakozok, már sokkal okosabb vagyok.
Lassan rászánom magamat egy átjárhatóságira, úgy olvastam az is nagy segítség, én meg mégiscsak 35 vagyok.
Dióhéjban ennyi.
Jó olvasni a sok zebrás tesztről!
sz orsi
 
 


Orsi, sajnálom, hogy nincs még baba :( , meg azt is, hogy a dokid a kedvedet szegte. Pedig én nem hagynám magamat, épp itt volt egy lány, akinek szintén a doki azt mondta, nincs is peteérése, majd a tesztjeimből csinált egy atomerős pozitív LH-t, és még abban a ciklusban össze is jött a baba neki, szóval én nem azt mondom, hogy a tesztjeim 100%-osak, de 99 biztosan. Sajna viszont sok nem hozzáértő doki van, akik UH-oznak, de minek, csak hogy kedvét szegjék az embernek.

Persze azért hozzá kell tenni, hogy a teszt csak az ovuláció közeledtét jelzi, azt, hogy a pete kiszabadult-e a tüszőből, azt sajnos nem.

Mindenesetre én azt mondom, ne add fel ennyire gyorsan, de ha úgy gondolod, ez a módszer, a tesztelés nem válik be nálad, keress fel egy meddőségi centrumot, és vizsgáltasd ki magadat alaposan, így te is megnyugszol, és kiderülhet, ha valami turpisság van a dolgok mögött.
:wink:
Üdv
esthajnalcsillag
 
 


Lányok!

Azt hiszem, Esthajnalcsillag tesztjei meg vannak vuduzva, én legalábbis biztos vagyok benne. Én csak azért vettem lh-tesztet, mert kiváncsi voltam, ilyen vénen(39)van-e egyáltalán peteérésem. Ki is mutatta a teszt szépen, és egy röpke gondolatom támadt, mi lenne, ha letesztelném, hogy tényleg alkalmas a bébigyártásra. Nekem évekig nem lehetett gyerekem, inszemek, vetélések, stb.nem ragozom. Mikoroszkóp, hőmérő, stb. Szóval az esély szinte 0. Azért elkaptam apát egy(na jó, két)fordulóra és igen!!!!!A fa alá már a zebrás teszt került. Most voltam uhun, dobog a drága szíve. Csak azért voltam ilyen hosszú, hogy erőt adjak másoknak és kedvet a teszteléshez, mert higgyétek el, tuti tesztek ezek. És köszi, Esthajnalcsillag!

Erika

Kép
arvaerika
 
 


Kép íme a kicsikém

Kép
arvaerika
 
 


Erika, gratulálok a kis csöppséghez, és szerintem nem vagy vén. :wink:
Valóban, a tesztek vuduzva vannak :D . De inkább az a nagy igazság, hogy akár hiszitek, akár nem, teljes szívvel csomagolom a teszteket, mert azt szeretném, hogy akik használják ezeket, boldogok lehessenek, és ha ehhez egy vagy több baba kell, hát nosza, hajrááá pozitív tesztek! Bár ez sem mindig elég sajnos. :roll:
esthajnalcsillag
 
 


Sziasztok!

De jó ilyeneket is olvasni amit arvaerika írt. :)

Jaj, én már annyira várom, hogy kipróbálhassam a terhességi tesztet is! De addig van még egy másfél hét. :?
Vendég
 


Arvaerika: Ja és nem is írtam, hogynagy nagy gratula a babához! :D
Vendég
 


Perpike, remélem, te is hamarosan ilyen szép képecskével jössz ide! :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára esthajnalcsillag 2009.01.14 10:52-kor.
esthajnalcsillag
 
 


köszönöm ,és minden babavárónak mielőbbi babásodást kívánok szeretettel!

Erika

Kép
arvaerika
 
 


Ja, és valaki írt nekem privit, választoltam is, csak a pici lányom kitörölte :cry: .
Szóval légyszi még egyszer írjon az illető és megy a válasz!

Kép
arvaerika
 
 


Kedves Esthajnalcsillag!
Nagyon köszönöm a bíztatást. Persze tudom, hogy a kiszabadulást nem jelzi. És természetesen a tesztjeidben nem kételkedtem egy pillanatig sem. Többször is használtam az LH-st, remélem hamarosan a terhességit is próbára tehetem majd zebrás eredménnyel!
Köszi még egyszer!

Areerika!
Gratulálok a babádhoz! Fantasztikus dolog történt veled! Hála a tesztnek is!
sz orsi
 
 


Orsi, bízom a te csodádban is! :wink:
esthajnalcsillag
 
 


Egy másik topocban azt hallottam hogy itt lehet rendelni LH tesztet, én szeretnék.
Mi ennek a módja?
Segítséget előre is köszönöm.
Anna
Kép
Kép
boganna07
 
 


Sziasztok!

Ez egy jó kis társaságnak tűnik :) és szükségem lenne LH tesztre is. Esthajnalcsillag, ha jól veszem észre te vagy az illetékes. Pontosan mennyi az annyi és hogyan megy ez a dolog? Szeretnék terhességi tesztet is, csak, hogy legyen itthon biztos, ami fix :wink:

Amúgy rólam röviden van egy kislányom Lilla tegnap volt 16 hónapos. Elég nehezen sikerült 2 év próbálkozás után az első inszem utáni pihenős hónapban spontán :) elvileg nálam csak kis bibi volt (prolaktin és ezt most ellenőrzik újra, még nem tudom az eredményt) a nagyobb probléma a férjemnél volt (kevés és mozgással is volt probléma) végül is 5 év alatt 10% esélyt jósoltak a dokik spontánra.....beelőztük :lol:
Nem is tudom minek rizsáztam itt ennyit :)

Erika én is szívből gratulálok neked, ez tényleg csodás.

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Fleur, gratulálok a spontánhoz, nekem is pont ezt mondták, hogy szinte semmi esély a spontán babára, és ugye már 2 gyermek is rosszcsontkodik mellettem. :D Ezért is írtam Orsinak, hogy a dokik nem Mindenhatók, így nem feltétlenül igaz, amit mondanak, persze nem hazugság, csak néha az élet megcáfolja, amit állítanak. :lol: Szerencsére. :wink:

Boganna, Fleur, a rendelést privát üzenetekben kérem szépen leadni ezek alapján, de ha bármilyen kérdésetek van, szívesen válaszolok itt, vagy priviben egyaránt:

!!!Figyelem, AKCIÓ!!!

Aki ovulációs tesztkazetta csomagot vásárol, minden 5. darabhoz ajándékba kap 1 db 10-es érzékenységű HCG tesztcsíkot. Azaz veszel 5 db LH tesztkazettát, akkor ajándék 1 db HCG tesztcsík, vagy veszel 10 db kazettát, kapsz 2 db terhességi tesztcsíkot, remélem, így érthető!

Rendelhető tesztek és áraik:

LH (20 mIU) vagy HCG (10 mIU) tesztcsík = 125 Ft/db.

LH (25 mIU) vagy HCG (25 mIU) tesztkazetta = 300 Ft/db.

HCG (20 mIU) vizeletsugaras teszt = 450 Ft/db.


Minimum rendelés 5 db!

Postaköltség 400 Ft, elsőbbséggel 570 Ft, mely tartalmazza a csomagolási és ajánlott postai díjakat!

Utánvéttel nem postázok, mert bonyolult és drága, köszönöm a megértéseteket!
esthajnalcsillag
 
 


esthajnalcsillag írta:Orsi, bízom a te csodádban is! :wink:


Nagyon Drága vagy. Köszönöm!
sz orsi
 
 


Esthajnalcsillag! Megkaptam a teszteket, nagyon szépen köszönöm! Remélem segítenek!!! Drukkoljatok Lányok!
Mindenkinek nagyon szép babás hónapot kívánok! :D

Kép
nyuszifül16
 
 


Nyuszifül, örülök! Gyönyörűséges a vonalzód :o , drukkolok nagyon! :wink:
esthajnalcsillag
 
 


Szia Esthajnalcsillag!
Azt szeretném kérdezni, hogy lehet még rendelni nálad ovulációs tesztet?
szi77
 
 


Szi77, priviben lehet rendelni. :)
esthajnalcsillag
 
 


Esthajnalcsillag lenne egy kérdésem!

Nekem ma van a 20. napom, és azt szeretném megtudni, hogy a 10 mIU HcG teszt mikortól mutatja ki kb. a terhességet? Hanyadik naptól?
Vendég
 


Perpike, az ovulációtól számolt 9. napon már mutathat pozitívat. Most hányadik DPO-n vagy?
esthajnalcsillag
 
 


Esthajnalcsillag: Nemtudom mi az a DPO. :oops: de gondolom azt kérdezted hogy a ciklusom hanyadik napján vagyok? Szoval ma van a 20. napom.

Egyébként a teszt amikor pozitív volt az január 10-én volt. De volt egy 38 mm-es tüszőm amit UH-al néztek az január 4-én volt akkora és a doki azt mondta bármikor megrepedhet, szóval 5-én együtt voltunk. Meg ugyanakkor mikor látták ezt a 38-asat, akkor a másik petefészkemben volt egy 12 mm-es. Arra gondolok, hogy lehet hogy 2-szer volt pé-em. Lehet hogy ez a 12 mm-est mutatta ki 10-én.

Szóval a 9 nap az első esetben már letelt. Szerinted teszteljek reggel, vagy várjak még?
Vendég
 


Szerintem is simán lehet, hogy kétszer volt peteérésed, viszont elméletileg akkor az az óriási tüsző, ha meg is repedt, amennyiben tényleg volt 2. petekiszabadulás, az első óriáspetéből nem lehetett baba, mert akkor nem lehetett volna 2. peteérés. Kicsit bonyolultnak hangzik, de talán érthető.
Mindenesetre bajod nem lesz belőle, ha elhasználsz egy tesztet, hátha... :D De azért jusson az eszedbe, ha mégis negatív, akkor még várj 4 napot!

Vagy akár jóstesztként is működhetne az LH teszt, de szerintem az a kb. 5 nap kevés lenne ahhoz, hogy jósbabát mutasson. :roll:

Mindenesetre sok szurok neked, hogy 2 csíkos legyen az a teszt, bármikor is csinálod!
esthajnalcsillag
 
 


Ja, a DPO az az ovulációtól eltelt idő.
esthajnalcsillag
 
 


Jóóóósteszt????
Mert akkor mit mutatna az LH teszt? Mert ma csináltam kíváncsiságból egyet, és csak egy csík jelent meg, a kontrol csík. Aztán mikor megnéztem most nagyon halványan látszik a másik is. De annyira halvány, hogy csak ha nagyon nézem akkor látom.
Vendég
 


szaisztok...drukk mindenkinek a babohoz.......
én is nagyon meg vagyok elégedve az itt vásárolt tesztekkel...most is van egy dugi hcg-m.....egyszer remélem kelleni fog és két csíkos lesz....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Esthajnalcsillag: Ilyen lett a mostani tesz (LH)

Kép
Vendég
 


Perpike, amennyiben babát vársz, az LH teszt is 2 csíkos, és egyre erősödik rajta a tesztcsík, de ugyanúgy kell használni, mintha HCG tesztet használnál, tehát reggeli első vizeletből kell tesztelni ezesetben vele. Viszont csak kb. 70-80%-ban válik be a jóslása.
Hát tényleg elég haloványka az LH-d, de én azt mondom, várjuk meg azt a terhességi teszteredményt. :wink: Mégiscsak az a tutkó.

Nitácska, milyen szép az avatarod. :lol: :lol: Remélem, hogy hamarosan használatba veszed a dugitesztedet, és egy óriási szép zebrát tesztelsz vele! :D
esthajnalcsillag
 
 


Esthajnal,
szeretnék tőled rendelni LH tesztet, úgy . Megírnád nekem, hogy hogy tudom ezt megtenni?
Az akciód még mindig érvényes?

Rendelhető tesztek és áraik:

LH (20 mIU) vagy HCG (10 mIU) tesztcsík = 125 Ft/db.

Köszi:)

Kép

Kép
princzike
 
 


Igen, ezek az aktuális árak. Írok neked privit.
esthajnalcsillag
 
 


Sziasztok!

Esthajnalcsillag: Arról a szeretnélek kérdezni, hogy ha jóslótesztként használom az LH tesztet, akkor a csík erősségének milyennek kell lennie? Rendesen erősen láthatónak? És ez mikortól jósol? :oops: Azaz most nekem a 22.napom van, tehát már most is jelezne valamit?

Akkor az a nagyon halványka nem jelent még semmit ugye?

Szerintem hétfőn fogoik m egint rendelni majd :) . Elküldöm majd hogy mit priviben.
Vendég
 


Bocsi: megint elolvastam amit korábban írtál, így már nem aktuális a kérdés, megkaptam a választ. :)
Vendég
 


Esthajnalcsillag! Azt szeretném megkérdezni, hogy szerinted hány nap múlva várható a pé a kép alapján, amit becsatoltam. Nagyon köszia segítséget! :) Kép

Kép
nyuszifül16
 
 


Esthajnalcsillag: olvastam a privit, előre is köszi! :)
Már teljesen kitanulom ezt a részét lassan az orvostudománynak. :D :P
Vendég
 


Perpike, az élet folyamatos tanulás, még én sem tudok mindent sajnos, így együtt tanulunk. :wink: :lol:

Nyuszifül, szerintem 1-3 nap, de pontosabbat nem lehet előre megmondani. Mindenesetre ha kislányt szeretnél, akkor már akciózni kellett este. Ha pontosabbat szeretnél, akkor ma 10 óra után már tesztelhetsz, és ha pozitív, akkor rá 1-2 nap a petesejt kiszabadulása. Hajrááá!
esthajnalcsillag
 
 


Esthajnalcsillag: köszi az infót, aza baj, hogy leghamarabb hétfőn tudunk együtt lenni, addig nem sajna...amiatt izgulok ennyire! :?
Tehát, ha pozitív, akkor még van 1-2 napon, tehát kedd este belefér??? Aza fura, hogy 9. cnapon tök halvány volt a csík, tegnap meg már erős...ekkora különbség lehet, és ha újra halványodni kezd, onnan van az egy két nap ugye??? Köszi nagyon! :)

Kép
nyuszifül16
 
 


Esthajnalcsillag!
Légyszi segíts, ma egykor csináltam a tesztet(ált kettőkor szoktam), írtad, hogy előbb is lehet, mivel szaporodik a hormon.
De csak egy nyavajás csíkom van, és az is alig látszik....most mit csináljak? Vagy ez mit jelent??????????

Kép
nyuszifül16
 
 


Az lehetséges, hogy tegnap kettőkor teszteltem, estére erős két csíkos lett volna, mait én nem láttam, mivel a 9. cnapon még alig látszott a csík??? Vagy vmi hormonális problémám van?

Kép
nyuszifül16
 
 


Csillag: ma ugyanabban az időben megismételtem, meg van a csík de kb olyan, mint a tegnapi...az egy órával ezelőttin meg semmi nem látszott, ez azt jelenti, hogy akkor még mindig negatív, este teszek fel képet! Köszi! :oops:

Kép
nyuszifül16
 
 


Szia, bocsi, de nem voltam gép közelben eddig. Ezért írják a tájékoztatóban, hogy az a legjobb, ha minden nap egyszer tesztelünk, nagyjából ugyanabban az időben, és a délután 4-6 óra közötti időszak szerintem a legideálisabb az Lh tesztelésre.
Úgy gondolom, még nem maradtál le semmiről. Nekem is változó szokott lenni, hol szinte semmi nincs rajta, hol pedig erősödik, attól függően, mennyit iszol pl. előtte (keveset kell előtte fél órával inni), vagy pl. az időtől is függ, és még mennyi mindentől. DE, csak az a pozitív, amelyiken 2 egyforma erős csík van, vagy amikor a tesztcsík erősebb, mint a kontroll.

Sajnos én nem tudom megjósolni, mikor lesz az ovulációd, figyelgesd, és bízz, talán hallgat rád a szervezeted. Nekem be szokott válni. :wink: :D
esthajnalcsillag
 
 


Sziasztok!

Újra van Clearblue digitális teszt, 2 db található egy dobozban, ennek ára 4700 Ft.


Az LH tesztkazettából is van még, továbbra is tart az akció, minden 5. darabhoz ajándék HCG tesztcsík jár, de csak a készlet erejéig!Köszönöm
esthajnalcsillag
 
 


Szia esthajnalcsillag! :wink:

Vuduzz meg nekem légyszi hcg tesztet :wink: :lol: Van clearblue teszted sima nem digitális?

phpBB: KépKép
d.dalma
 
 


Csillag ez a Clearblue digitális teszt milyen tesz, sima terhességi egyszerhasználatos teszt, vízeletsugaras?

Köszi!
Anna
Kép
Kép
boganna07
 
 


Dalma, nincs sajnos sima, csak digitális. De szuper jó ám! És ha bemész egy patikába, és veszel sima Clearblue tesztet, az is majdnem ennyibe kerül, mint ebből a digitből 1 db! És ez azért mégiscsak különleges!

Boganna, vizeletsugaras, és nem kell csíkokat nézegetni rajta, hanem szóval kiírja neked a várandósság tényét, igaz, angolul.
És ami fontos, nagyon érzékeny, már 4 nappal a nem várt mensi előtt jelzi, ha babát vársz! :wink:
Egyébként egyszerhasználatos igen, pont úgy, mint bármely más ilyen teszt!
esthajnalcsillag
 
 


Szia esthajnalcsillag!

A clearblue nem digis is 4 nappal előtte kimutatja a terhességet és 1695Ft-ba kerül. Azért kérdeztem, hogy Neked van-e, mert gondoltam, ha van akkor Nálad olcsóbb lenne.
Nem is tudsz szerezni...?

Lh tesztcsík kellene 10db. :wink:

phpBB: KépKép
d.dalma
 
 


Dalma, sajnos nem tudok szerezni, főképp nem olcsóbban! Sajnálom. A többit priviben. :wink:
esthajnalcsillag
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: