Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Sajnálom, hogy mindenkinek megjött :( De első hónapban nem ér elkeseredni :wink:

Firstlady ált. 14. nap, de ha mondjuk 30 napos a ciklusod, akkor meg 15. napon van pé.
Vendég
 


jaj....
Nem tudom miért írtam kisfiút, tiszta bolond vagyok...
Lehet a holnapi ultrahang miatt vagyok ilyen hóbortos.
Bocsánat!! :oops:

Sajnálom a mensit mindenkinek! :cry:
Nem csüggedni, mindjárt itt az újabb lehetőség! :D

Kép
Kép
sz.niki
 
 


Niki, holnap várjuk az uh eredményeket! Meg képet is :wink:
Vendég
 

 
 

okés, ha kapok képet, és na ná hogy kapok, rögtön felrakom...

Kép
Kép
sz.niki
 
 


niki siess holnap az uh képel!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na, ez a pé elég sok mindentől függ.
Anyukám menzi előtt 1 nappal úgy gondolta, már nem lehet gond, aztán a húgom most 28 éves... :lol:

Nekem sem mindig középidőben van, és egy jó hancúrozás is okozhat rendkívüli pé-t. :D

Niki, BABÓCÁT akarunk látni!!!

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


én is hallotam már ilye.....de magamon még nem tapasztaltam......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


lyly:

Hidd el nállam jobban senki sem akarja látni. :D
Igyekszem, de 3 előtt ne várjatok.
Addig tart a rendelés.
Előbb menni kell a dokihoz, utána meg egy másik épületbe az ultrahangra.
Arról nem is beszélve, hogy mindenhol tömve vannak a rendelők.
De azért sietek...

Kép
Kép
sz.niki
 
 


niki azért csak óvatosan.mi várunk türelemmel.... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,
hát én is el vagyok keseredve, nekem ugyan nem jött meg, de nem is vagyok terhes sem, :-( pedig november 27-én jött meg utoljára.
Nem tudom mi tévő legyek, hogy ennyire rendszertelen a menzeszem. Lehet ki kéne vizsgáltatnom magam?
Szívesen veszem tanácsaitokat. :-)
bonbon
 
 


bonbon teszteltél már gondolom hogy ennyire biztosra mondod nem vagy babás..... :roll:
akkor viszont tényleg vizsgáltasd meg magad....biztos ami biztos alapon....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Naticska007! Igen, ma reggel csináltam, mert megint kezdtem reménykedni... :roll:
De persze negatív :-(
Igen, azt hiszem az lesz a legjobb ha felhívom a dokimat.
Jár/szült már valaki a Szent Imrében?
bonbon
 
 


én a délpestibe szűltem...az imrét nem ismerem........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok!

sajnalom a "piriket", de ne keseredjetek el...ez egy uj honap kezdete :wink:
a hetvegen nalunk is kiderul, hogy mennyire volt szerencses es aldott a karacsony... Azert nem furcsa, hogy majdnem egyidoben van a pe es a tesztidoszak sokunknal?

eddig mindig aggodtam, hogy megjojjon...na most fodult a kocka...oregszem?

jo ejt!
monguz
 
 


Sziasztok lányok!
Na, bocs, hogy eltűntem, csak tegnap jöttem fel Pestre, és végre láttam a Kedvesem...

Piriket és nagyon sajnálom, az eenyém is holnapra esedékes...bárcsak ne jönne, mondjuk azért ritkán késik egy-két napot!

Lyly: Hú, de jó lenne, ha most úgy járnék, mint az Anyukád Húgoddal...neki mikor derült ki, gondolom a következő hónapban, vagyis még rendesen megjött neki abban a hónapban. Na, ezt most jól leírtam :oops:

Niki: Türelmesen várunk, és drukkolunk, hogy minden ok legyen!

Bobon: Reméljük, minden ok lesz, de feltétlenül menj dokihoz mihamarabb!

Megyek is , mert Kedvesemnek én vágom a haját, na jó, csak igazítom... :)
Puszi Nektek!
nyuszifül16
 
 


nyuszifűl jó hajvágást.......... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bonbon: na én is igy vagyok mint te. Már késik de a teszt még nega. Szóval jó lenne tudni miért nem jön meg időben.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu05! Te is elmész dokihoz? Kiváncsi vagyok, hogy 2 doki ugyanazt mondja e, vagy teljesen mást javasol....
bonbon
 
 


Én igy is úgy is mennék mert clostit szedek. És ha nem jön össze akkor emelünk az adagon mert én csak napi 1szemet szedek ami elég kevés. na meg az inszemet is elszeretném inditani .
De kiváncsi vagyok mit mond a te dokid is.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu sikerűlni fgo spontán az a baby......... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Csatlakozhatok???
23 éves vagyok,2007-ben mentem férjhez másfél évi ismerettség után. Lagzi napján kellett volna megjönnie,nem is foglalkoztam vele, még nászúton se,az izgalomnak tudtam be a kimaradást,hát már 3-an voltunk az oltár előtt :oops:
Egerben szültem a fiamat 3900 gr-mal,58 cm-rel. Most 11kg és 50 dkg,kis szumós,pedig csak 8 hónapos múlt.
Megvártuk a fél évet, és próbálkoztunk(nem akartunk nagy korkülönbséget)egyből összejött,csak a teszt nem jelzett semmit.2 nap múlva csináltam mégegyet,az már kimutatta.Most 7 hetes vagyok,jövőhéten kell visszamennem,most Gyöngyösre járok.
Hát ennyi lenne a történetem.....

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


melinda gratula kistesóhoz..........és üdv köztünk............. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


köszönöm, és majd jövök....

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


gyere is amikor csak tudsz....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok.
Üdv az újjaknak.
Nálunk ma kellet volna megjönnie de nem jött :) ugyhogy mi tovább reménykedünk.
Kellemes napot mindenkinek.
szilardinho
 
 


Egyébként Nyuszifül nálad a mi a helyzet?
szilardinho
 
 


Sziasztok!

Én is szeretnék csatlakozni.
Van egy csodálatos kisfiúnk aki most dec.-ben múlt egy éves, és mér 3-4 hónapja próbálkozunk a kistesón, sajna eddig még nem sikerült. Most jelenleg anyukáméknál lakunk mert építkezünk, és kb. márciusra ígérik hogy kész lesz (2008 nov. végére mondták hogy kész lesz), lehet hogy ez is bezavar egy kicsit. A fiammal 6 hónap próbálkozás után lettem állapotos, de azt a fogamzásgátlóra fogtuk, hogy biztos túl sokáig szedtem egyhuzamban, és helyre kell állnia a peteérésemnek. Azt hittem hogy a szülés, illetve a szoptatás után hamar teherbe eshetek, de úgy látszik most sem egyszerűbb a helyzet. Gondolom most már ideje elmennem a nődokimhoz, mivel egy éve szültem, illetve lehet hogy egy vérkép sem ártana. Van valakinek valami ötlete milyen hormon szinteket kell ilyenkor megnézetni?
Szép napot Mindenkinek!
Anna
Kép
boganna07
 
 


Szaisztok!
Üdv köztünk Boganna és Melinda1985! Gyertek nyugodtan, várunk Titeket!
Szilardinho: Nekem sem jött a piri, én is reménykedem, de nálunk most, csak a csoda segítene, mert mi nem voltunk együtt az ovuláció idején... :(
Mindegy, hátha, mondjuk Lyly Anyukájának esete, azért érdekel még mindig!
Ha van, vmi majd szóljatok!
nyuszifül16
 
 


Boganna: A doki úgyis tudja mit kell nézetni. De a peteérést kellene megnézni. Progeszteron szintet na meg prolaktint mert az is gátolja a teherbe esést.
De a dokid tudja majd ne félj.

Melinda: gratula a kistesóhoz:) Mikor mutatta a teszt neked legelőszőr ki??

Kép
csucsu05
 
 


Szia Csucsu!
Szóval nekem úgy volt,hogy szülés óta október 10-én jött meg először.Utána november 16-án, és rászámoltam megint 36 napot,igy dec 22-én kellett volna jönni,de nem jött.Akkor nem mutatta ki,csak dec 24-én. Na mondjuk a teszt is gagyi volt,a vékony papírlapos. a sugárbatartós mutatta csak ki. Nem is voltunk együtt peteérés környékén. November 24-től (akkor múlt el) december 22-ig is csak 3 szor. :oops:
Mindkettő elsőre sikerült,egyiket se terveztük,csak úgy voltunk vele,ha akar,jöhet.Úgy gondoltam más éveket vár,biztos nekem is kell...
írok nektek biztatót!!!!!
A rendszeres szexuális életet élő párok teherbeesési aránya:
1 hónapon belül 25%
6 hónapon belül 60%
12 hónapon belül 80 %
18 hónapon belül 90%
:lol: :lol:
Ja,szoptatok,sőt anyatejadóba is viszek leadni.Be kéne fejeznem e fejést ugye????Tökre jól vagyok,de szerintem ez már sok a szervezetemnek,ugye???Amúgy sok a tejem,bár most ahogy visszagondolok,teherbeesés után jelentősen kevesebbet tudtam fejni....hiába ettem-ittam sokat!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Sziasztok Lányok! Csatlakozhatok? Már egy ideje olvasgatlak Benneteket! Én egy kis "Hármaskáról" álmodozom, remélem, hamarosan beköltözik a pociba... :)
mandarin7
 
 


Persze, gyere nyugodtan mandarin7!
Várunk! :D
nyuszifül16
 
 


Köszönöm! :)
A kismamiknak gratulálok!
A "hamarosan kismamivá válók" mikorra nem várják a pirit?
Nekem jan.18. körül lenne esedékes. De remlélem, nem lesz... :wink:
mandarin7
 
 


Ja, és a "hamarosan kispapivá válók"? Bocs, Szilardinho, most látom, hogy Te Apuka-jelölt vagy! Hajrá!!! Ha mára várjátok, akkor holnap csinálhatnátok már tesztet! Mondjuk 10-est, az már nagy valószínűséggel kimutatja!
Nekem a múlt hónapban volt egy szellemcsíkosom, - Csucsu, látom Neked is..... :evil: Bosszantó volt!
mandarin7
 
 


Mandarin: Úgye milyen elkeseritő?? Ráadásul 1100,-Ft ért ne legyen már szellemcsikos. Az olcsóbb teszt nem volt az akkor ezt nem értem.

Kép
csucsu05
 
 


Igen. Az enyém is drága volt, de sz.r.... Nagyon mérges voltam.
Megcsináltam, mikor 1 napot késett, és halványon ott vigyorgott a 2.vonal. Rohantam a gyógyszertárba, megvettem a legdrágább 10-es érzékenységűt, másnap reggel (!) 1 csík. 2 óra múlva megjött az a ... piri.... ááá...:evil: Szétvetett az ideg.
Na, de majd most.... :wink:
Juteszembe... pé. után néhány nappal nagyon fájt a derekam, és mensis fájdalmaim is voltak. Azt hallottam többektől, hogy lehet a beágyazódás jele. Jajjj, de jó lenne.. Egy biztos: rosszabb, ha az ember beleéli magát, tüneteket produkál, aztán jön a kopp... :(
mandarin7
 
 


Melinda! Szerintem mindenképp járj a szopi-ügy után! Úgy tudom, nem probléma a terhesség alatti szoptatás, bár extrém esetben vetélést okozhat (méhösszehúzó hatása miatt) Mekkora a pici, aki szopizik, és hányszor egy nap?
Esetleg a védőnőtök, vagy a gyerkőcöd orvosa? Ha gondolod, szívesen segítek, a védőnőnk IBCLC szoptatási szaktanácsadó, bárki kérhet tanácsot Tőle, nagyon ott van a témában. (mindkét babámat 1.5 évig szoptattam, rengeteget segített.) A szerv.-et megtalálod a neten, üsd be a Google-ba. Ha érdekel, priviben elküldöm a nevét, és a számát, a honlapon megtalálod Őt is.
Ja, és gratula a gyerkőcökhöz! :)
mandarin7
 
 


Huhhh, így visszaolvasva... Nem akartalak ám megrémiszteni, se lebeszélni a szopiról! Isten ments, abszolút szopi-párti vagyok! Sőt, sokszor láttam, olvastam, és a közvetlen környezetemben is van olyan, aki végigszoptatta a terhességét. Az abszolút "szopi-istennők" pedig szoptatják tovább a nagyot is a picivel együtt... Szóval inkább a szoptatás+a sok fejés kérdésen gondolkodtam el.
De sokat dumálok! Valaki húzza ki a konnektorból a dugót... :D
mandarin7
 
 


Sziasztok!

Nagyon jó, hogy egyre többen vagyunk. Depiből kijöttem, jön egy új hónap, szerintem ezt már könnyebben vesszük. Szilardinhonak külön is drukkolok, érdekes, hogy mindenkinek kábé egy időben kell hogy megjöjjön.

Mi a véleményetek egyébként a terhesség alatti hajfestésről?

Üdv mindenkinek:
firstlady
firstlady
 
 


Lányok, még nem jött a piri.... :D
Most indulunk a párommal gynevac szurira, drukkoljatok, hogy ne legyen mellékhatás, és ne fájjon annyira...mert méllyen izomba kapjuk... :(
puszi, majd este jövök!
nyuszifül16
 
 


Firstlady! Én festettem... Szerintem nem gáz. Hajrá új hónap! :wink:
Nyuszifül! Már este van! Gyere a hírekkel! Rem. minden ok!!
mandarin7
 
 


Nikivel mi újság? Nem írt az ultrahangról!
mandarin7
 
 


Sziasztok, hát a Gynevac szuri fáj, legalábbis nekem nagyon... :( Mindegy ez a legkevesebb, ami rosszabb, hogy pirike is megérkezett a kis pontos... :(
nyuszifül16
 
 


Nyuszifül! Sajnálom! K.cs.g piri! Fujjj! :(
mandarin7
 
 


Sziasztok.
Nálunk is megérkezett. 1 nap késéssel. :(
Na de nem adjuk fel ilyen könnyen ugye ?
Jön a következő időpont.
Január 18-23 közt :)
szilardinho
 
 


Sziasztok!
Én is nagyon vártam a másik kismamát, hogy mi újság. Nikit!Még a nevekkel bajba vagyok.
Mandarin! A hiper-szuper szoptatási tanácsadó e-mail címét elkérném privibe. Egy tanulmányt olvastam, ahol 100 terhes nő szoptatott,pluszba kézi (ez a legerősebb) fejővel fejtek 3 óránként fél órát,pár vetélt el,szerintem azok,akiknek amúgy se maradt volna meg a terhesség.Jó érzés pedig vinni a tejet a tejadóba,sokan vagyunk,tizen valahányan,összesen 3 litert adunk le,abból fél liter az enyém.Amúgy már vinnem se lehetne,8 hónapig lehet,de azt mondták,vigyem,ne törődjek a szabályokkal,mert annyira kevés tej van.
A hajfestést én mellőztem,pont az én városomba volt egy anyuka...inkább csak akkor írom le,ha érdekel tiiteket,én nem akarok senkit elriasztani.

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Melinda: Nem riasztasz ám el minket. Ird le nyugodtan.

Nyuszifül: Énmég nme kezdtem el a gynevacot. Mindne nap pedig elakarok menni de várok pirire. Mert ha nem jön meg jó lesz az másnak is. Úgye az első teszt halványan de 2csikos volt. amásodik nega. De piri mg nem jött. Igy várok. Ez a legrosszabb. Pedig lehet elkéne kezdeni a gynevacot. Igen fájdalmas én is hallottam majd lesz olyan érzésed mintha izomlázad lenne. De a babáért mindnet!

Kép
csucsu05
 
 


Nyuszifül, Szilardinho sajna hogy megjött a piri, de új hónap új remények. Én mindig örülök ha időben megjön és nem késik mert utálok reménykedni.

Csucsu mi az a gynevac? Te visszamentél dolgozni vagy még otthon vagy a kis Szabinával.
Én ha decemberig nem leszek állapotos visszamegyek, de még addig van egy pár hónap.
A hajfestésre én is kíváncsi lennék , bár igaz csak mellír van a hajamba de az is festék.
Niki mi újság van veled, biztos minden rendben van. Kíváncsian várjuk a fejleményeket. :D :D

Én arra rájöttem hogy nekem nem a cuklus közepén van a peteérésem, vagy a vége felé vagy egészen hamar a piri után 7-8 nappal.

Ti mennyire hisztek ezekben a jónás naptár által kiszámolt napokban, van valakinek tapasztalata evvel kapcsolatban?

Szép napot mindenkinek!
Anna
Kép
Kép
boganna07
 
 


sziasztok...sajnálom piriket...mennének már el a busba.... :?
szilardinho nagyon tetszik a pozitív hozzáállásod!!!!!csak így tovább!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Szilardinho! Sajnálom, de ez még tényleg csak az első hónap volt Nektek. Semmit nem jelent, hidd el! Hajrá jan. 18-23.! :)

Melinda! Biztos jó érzés lehet, hogy ilyen sok tejcit tudsz adni azoknak, akiknek szükségük van rá. Én is olvastam róla, hogy egyre kevesebb a felajánás, és minden cseppre szükség van. Rossz lehet az anyukáknak,akik nagyon akarnak, és mégsem jön össze... Bár nagyon érdekes az egész, mert régen - mikor még nem volt tápszer, pótlás - ritkán fordult elő, hogy vkinek ne legyen teje. Valahogy természetes volt. Ugyanúgy, ahogy ma a különböző afrikai népeknél, távol a civilizációtól. Pucér Anyuka hasán lógy egy kendőben a gyerek, aztán szopik, amikor csak kedve van hozzá. Jah, és ha valami miatt mégsem volt tejci, akkor jött a tehéntej. Most meg elvileg nem adhatunk 1 éves kor alatt...
mandarin7
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: