Új privát üzeneted érkezett!

Betty!

Köszi a tippet, ha még ennél is olcsóbb azon meglepődök, de nem gondolkodok, hanem ha ez elfogy onnan rendelek :wink:

réka80
 
 


Betty
Engem is nagyon érdekel az olcsó teszt...biztosan kell majd sok, mint ahogy eddig is nagy fogyasztója voltam! :)
És hogy lehet onnan vásárolni?

És Te hogy vagy?, nemsokára eljön a szeptember... :lol:

Szép estét!

zsu
suzy78
 
 


Jó reggelt Hölgyeim!

Én ismét mosott szarként ébredtem. Nem tudom mi van. Már az esti filmet is alig bírtam végignézni, most meg már fent vagyok, de kb. mint egy zombi. Fáradt vagyok.:(
Képzeljétek mi jutott tegnap eszembe! Vettünk néhány üveg savanyú ubit, mert most a nagy melegben megkívántam. Ez még ok. Aztán kitaláltam, hogy a savanyú ubira én úgy innék egy kis mandulalikőrt. Közvetlen utána. Hát érdekes az ízlésem, annyi szent.
Fogalmam sincs, hogy miként jutott eszembe ez a párosítás, de benyomtam. Tomi már mondta is, hogy gyanús vagyok neki.
Szerintetek az ilyesmit is be lehet képzelni? Mármint, hogy ilyeneket megkívánjon az ember?
Aztán tegnap esti többször is volt olyan mensis görcs a hasamban. Még a derekam is fájt. De csak pár percekre, aztán elmúlt. Lehet meg fog jönni? De hát addig van még egy hét.
A ciklus.hu végre behúzta a vonalakat. Szerinte a 18 cn. volt peteérés, pénteken, ahogy írtam is nektek. Hát én ennek annyira nem örülök, tekintve, hogy csak szerdán voltunk együtt.
De, ha tényleg a 18. napon volt, akkor elvileg rá 14 napra kellene megjönnie, nem? Magyarán nem jövő hétfő és szerda között, hanem alapból péntek környékén, amikor is már tesztelni szerettem volna, ha nem jön meg.

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/4 ... 48800_.png

Megnéznétek a görbémet? Ti mit gondoltok?
Bocsi, ha hosszú lettem. :oops:

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 

 
 

Jó reggelt Csajok!

Joli
Háát, az biztos nem a tankönyvi görbékből születnek a gyerekek :wink: Én biztos nem 18. napra tenném a pé-t. Úgy szól a fáma, hogy akkor volt meg a peteérés, ha legalább 3 napig a CL fölött van legalább 0,2 fokkal a hő. A görbe alapján inkább a 15. nap a legesélyesebb. A hőd alapján szvsz még talán nem volt pé, az egyéb jelek viszont azt mutatják megvolt. Lehet még tényleg kicsit bekavar a fogigátló :?
Hogyan méred? Digitálissal? Csipog vagy ilyesmi? Azért kérdem mert 5 percig bent kéne tartani a hőmérőt, ha csipog, ha nem. Én is kicsit elszúrtam ezt a hónapot, mert egy csipogásig tartom bent. Tegnap viszont kétszer egymás után megmértem és másodjára 0,2-vel többet mutatott, mint elsőre. :oops:

réka80
 
 


Ja és a tünetek mindenkinél máshogy és máskor jelentkeznek. Én pl. teljesen tünetmentes voltam várandósan 8) , valószínűleg nálad-mivel egyébként is érzékenyebb vagy az ilyesmire-jobban érezhetőek lesznek a jelek.
A savanyúság kívánása klasszikus terhes tünet :wink: , kívánom, hogy így legyen :)

réka80
 
 


Hónaljban mérem, higanyossal, 10 percig. Hát nem éppen tankönyvi a görbém az tuti.:( Most egy kicsit le vagyok törve...

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Zsu Szerintem privit kell írni a csajszinak, aki árulja őket, elküldi a bankszámlaszámát, oda elutalod, és postán jön a kis csomag.
Betty elkezdtem a topicot olvasni, de több helyen is változtak az árak. 150-t is olvastam utoljára :oops: , akkor 110 az LH és a 10es terhességi is?

réka80
 
 


Sziasztok Csajok!
Én is nagyon rosszul ébredtem, annyira fáj a fejem és elkezdett görcsölni a hasam, de még semmi. Azt hiszem nem lesz egy egyszerű menszeszem! :(
Én akkor szoktam nagyon fáradt lenni, amikor meg akar jönni, nem tudom, hogy olyankor mennyit is aludjak, mert csak azt tudnám egész nap csinálni!
Nekem előtte egy héttel már fáj a mellem, a derekam, zsíros a hajam és hullik, de akármilyen módon! :( csupa rossz dolgok, ja és a közérzetemről nem is beszélve, egyszerűen elviselhetetlen vagyok! :oops:
Szerintem simán be lehet képzelni dolgokat, az emberi agy bármire képes, főleg ilyenkor!!! :?


zsu
suzy78
 
 


Joli ne haragudj, nem akartalak letörni :( , de hidd el, nem kell tankönyvi görbe a babátoknak :), jönni fog anélkül is :wink:
Hát akkor tutira jó hőt ad ki, ha így méred

réka80
 
 


Réka

Nem te törtél le, hanem a görbém, meg, hogy talán kihagytuk a megfelelő alkalmat.

Zsu

Tudom, hogy sok mindent be lehet képzelni. Pláne én még hajlamos is vagyok rá. Szerintem jövő péntekig ássatok el!

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Joli
Megnéztem Én is a görbédet, szerintem is a 15. nap a legjobb időzítés a görbe szerint!
a legpontosabb mérés szájban, higanyos hőmérővel 7 percig azonos időben reggel!
Én így csináltam mindig! :)
Réka
ok, köszi!

zsu
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára suzy78 2009.09.20 18:52-kor.
suzy78
 
 


Joli
Ugyan már ne mondj ilyet!!!
Jönni fog és kész, de lehet, hogy még nem kellene az első hónaptól sokat várni és mérjed még egy ideig és várj, amíg kezd kimenni a fogigátló hatása szerintem!
Nem vagy elkésve egyáltalán, Én megértem, hogy nagyon szeretnéd már, de eljön az a nap hidd el!!!

zsu
suzy78
 
 


Köszönöm Lányok a biztató szavakat, csak valahogy elkenődtem.
Ti azt a napot mondjátok, amikor leesett a hőm? Hát aznap volt a fotózás. De előtte és utána is együtt voltunk.
Ne haragudjatok, ha kicsit fárasztó lennék, de hol máshol panaszolhatnám el, az ezzel kapcsolatos kétségeimet?

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Joli
Ne kenődj el, mert nincs miért egyáltalán!!! :D
Igen akkor van pé, amikor a hőm visszaesik!
Akkor az jót jelent, ha előtte és utána is együtt voltatok, tudod a sperma 3 napig életképes! :)
Nem vagy fárasztó, beszéljük csak meg a dolgokat azért van az a topik vagy nem?
Ennél fontosabb dologról nem is tudnánk nap, mint nap beszélni, mint a baba tervezése!!! :D

pusszantás

zsu
suzy78
 
 


suzy78 írta:Joli
Ne kenődj el, mert nincs miért egyáltalán!!! :D
Igen akkor van pé, amikor a hőm visszaesik!
Akkor az jót jelent, ha előtte és utána is együtt voltatok, tudod a sperma 3 napig életképes! :)
Nem vagy fárasztó, beszéljük csak meg a dolgokat azért van az a topik vagy nem?
Ennél fontosabb dologról nem is tudnánk nap, mint nap beszélni, mint a baba tervezése!!! :D

pusszantás

zsu

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Kírus
Hogy vagy ma reggel?egy kicsit megnyugodtál már?

zsu
suzy78
 
 


Közben kitakarítottam a lakást. Már csak a porszívózás meg a felmosás van hátra. Kihasználom, hogy végre hűvösebb van a lakásban.
Tudom, hogy nem kéne sokat várnom az első hónaptól. Szívesen előre tekernék másfél hetet.
Veletek mi a helyzet?

Zsu

Még mindig nem jött meg?

Kirus

Hogy vagy?

Réka

Remélem sikeresen elkaptátok a pé-t.

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


[b]Joli[/b]
Itt is eléggé lehűlt az idő, nem bánom, mert legalább lehet egy kicsit pihenni és aludni este!

Kicsit már barnázok és nagyon fáj a fejem, olyan jó lenne egy kicsit aludni!


zsu
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára suzy78 2009.09.20 18:53-kor.

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Joli
Túl sok időd marad az agyalásra szerintem sokszor ez a baj?!... :wink:

zsu

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Bizony Lányok sokat agyalunk, de ez nem baj. Csak tudjunk időnként kikapcsolni. Én mindig pé körüli időszakban pörgök fel, mert jó lenne ezt a clostyt minél kevesebb ideig szedni :? Tutira valami baromi nagy adag hormont tartalmaz, ha csak 3 hónapig lehet szedni :?
Én úgy sejtem tegnap-ma valamikor megvolt a pé-remélem. Tegnap az LHm szinte 100 pozi, bár ezen nehéz kiigazodni, mert akkor pozi, ha a két csík egyforma erősségű. Az Lh csúcsot meg elég nehéz elkapni. Na mindegy ma is csinálok egyet, legalább a tendenciát lássam.
Mára enyhült a cici és petefészek szurka is-remélem ez jót jelent, és megvolt a pé :)

réka80
 
 


Réka
Tudom, hogy nem baj, csak egy idő után nagyon bepörög az ember szerintem (magamról beszélek) :oops:
A closti nagyon brutális, enegem nagyon megviselt, amikor szedtem, de csak addig az 5 napig!utána elmúlt, de addig volt erős mellfeszülés, hányinger stb. jó kis mellékhatások :(
3 hónapig lehet szedni, egyfolytában kell és nincs a hónapok között szünet, ha nem segít akkor egy hónap szünet és utána lehet még egy kúrát(3 hónapot), ha ekkor sincs eredménye, akkor felesleges tovább szedni, mert csak elvékonyítja a nyálkahártyát és cisztákat idéz elő!!! :cry:
Jó kis gyógyszer!?

zsu

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Megy a drukk Mindenkinek... :D

zsu

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Igen! Sok időm van agyalni, mivel itthon vagyok sajnos.
De holnap megyek fel Taksonyba, aztán barátokkal leszek szombat reggelig. Délután már újra itthon leszek. A férjem mondta is, hogy itt fogom hagyni és akkor ő milyen leveszett lesz. Azért 3 nap nem a világ.:)
Meg jó alkalom lesz, kicsit másra koncentrálni. Június óta nem láttam a csajokat.
Aztán mire visszajövök, már a mensi kapujában leszek.
Most beszéltem Tomival. Mondta, hogy jövő hónapban, majd gyakrabban leszünk együtt. Ez a hónap sajna így jött össze.

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Joli
Azért is írtam, hogy ez azért van, mert nincs sajnos munkád és mi dolgod van legtöbbet:agyalni!!! :(
Jó lesz az a pár nap, ki kell egy kicsit kapcsolódni és más környezetben lenni! :)
Akkor van mit kibeszélnetek a csajokkal... :D

Nincs veszve továbbra sem semmi...ne add fel!!! :)


Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok, ha megengeditek. Bár igaz, a mi babaprojektünk nem most indul, hanem már 8 hónapja tart és úgy tűnik, a babó nem akar beköltözni. :( :(

Nagyon el vagyok keseredve. :( Az elmúlt hónapokban nagyon szépen lehetett látni a pé-t (ovu teszt+ hőmérőzés), 32-34 naposak a ciklusaim. Most viszont már a 28. napon vagyok, de pé-nek nyoma sincs. Fogalmam sincs mi van. :(

Befogadtok?

Pitypang Kép

Pitypang
Kép Kép
pitypang_
 
 


Szia Pitypang!
Persze, hogy befogadunk, örülök, hogy idelátogattál és csatlakozol hozzánk!!! :)

Nekünk is tart már egy ideje, Én azért csatlakoztam ide, mert Joli még akkor egyedül volt és nem akartam oda menni, ahol már nagyon sokan vannak!(ezt sokan hülyeségnek tartják)

Nem minden hónapban mérhető a peteérés, ha csak nincs mellette gyógyszer, ami serkenti!

Na aggódj, sikerülni fog, kitartás és még egyszer üdv. nálunk!!!

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Joli Tudom-tudom én se nagyon tudok kikapcsolni, bár a pé utáni időszakban megnyugszom kicsit :) De a csajokkal együtt lenni, kikapcsolódni a legjobb kúra 8)
Egyáltalán nem biztos, hogy rosszkor voltatok együtt, és még ne írd le ezt a hónapot.

Zsu Én eddig jól reagáltam a clostyra, és szerencsére nincsenek nálam mellékhatásai se. Nőtt egy cisztám, amikor túlstimuztak vele, de annak szerencsére már hűlt helye van. Nálad hanyadik closty kúra volt? Inszemnél is kell majd ez?

Pitypang Örülök Neked, naná, hogy köztünk a helyed 8)
Szerintem anovus ciklusok mindenkinél vannak. De késői pé is lehet szvsz. 8 hónap nem olyan sok idő, mind a 8-ban mértél? Mindig volt pé?

réka80
 
 


Suzy!
Ti mióta próbálkoztok?

Réka!
Esetleg muti meg az lh teszt képeket! :)
Amúgy igen, minden hónapban mértem és csináltam is lh teszteket és mindig mutatott pé-t.

Joli!
Én is a 15. napra tenném a pé-t, a hőd viszont nem túl magas. Ez az első hőmérős hónapod? Mert ha nem, akkor tudnod kell, mennyi szokott pé után lenni.

Köszönöm a válaszokat és a kedves fogadtatást. :)

Pitypang
Kép Kép
pitypang_
 
 


Réka
4 hónap(3hónap utána egy szünet és azután 1 adag), de semmi eredménye. :(
Az első adagnál még pé sem volt, a másodiknál már éreztem utána meg volt a többi kettőnél, csak utána derült ki, hogy a nyák sűrű és meglett a probléma! :)
Az inszemnél is kell Closti meg szuri hormonok is!Hízok majd biztosan, de most is van felesleg rajtam, mert a PCO miatt nem tudok fogyni!!! :(

Pitypang
Igazából már nagyon régen elkezdtük, csak most január óta megy élesben az egész projekt dolog!

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Szia Pitypang!

Örülök, hogy csatlakozol hozzánk!:)
Igen, ez az első hónap a próbálkozásból a hőmérőzésből és a gyógyszer mentességből is. Mondjuk nálam nincs türelmetlenebb ember a földön.

Én azt olvastam, hogy az évi 12 ciklusból általában kb. 9-ben van ovu, és ez teljesen normális.
Neked szokott valami tüneted lenni pé-kor?

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Joli!
Pé-kor szurkál a hasam valamelyik oldalon, fáj a gyomrom és tojásfehérjém is van bőven.
És én is borzalmasan türelmetlen vagyok! :D

Suzy!
Honnan derült ki, hogy sűrű a nyákod?

Pitypang
Kép Kép
pitypang_
 
 



Pitypang
Először voltam petevezeték átjárhatósági vizsgálatot, de ott minden rendben volt átjárható mindkét kürt!
Ezután kellett menni egy együttlét utáni tesztre, lényege:Együttlét után 8 órára kellett bemennem a klinikára és levették a nyák mintát tőlem, ezzel elcsattogtam az andrológiára, ahol mikroszkópos vizsgálattal megnézték, hogy milyen a nyák állapota. Sűrű volt nagyon ez azt jelentette, az derült ki, hogy nem engedi át a spermát. Csak 1-2 sperma volt megszámolható benne sajnos! :( és ebből következik, hogy mennünk kell inszeminációra, amint megjönne már végre... :? )

Nálatok voltak vizsgálatok?

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Zsu!
Még nem voltak, de ha most megjön, akkor elmegyek a dokimhoz és megkérdem, hogyan tovább.
(közben visszaolvastam és megtaláltam a nyák dolgot is).
Tehát akkor inszem lesz?
Van több ismerősöm is, akiknek így sikerült. Nektek is fog! :)

Pitypang
Kép Kép
pitypang_
 
 


Pitypang!
Köszi.

Ezzel azt akarom mondani, hogy nem szokták a vizsgálatokat egy év próbálkozás után csak elkezdeni, de remélem és kívánom, hogy nálatok ne legyen semmi és nemsokára babás legyél!!!Szívből kívánok (továbbra is) Mindenkinek :)

Remélem, hogy így sikerül,mert átjárható vagyok csak nem jut el a megfelelő helyre a sok-sok kiskatona egy akadály miatt, de ezt akkor megoldják nekem mások máshogyan... :)

további nagyon szép napot!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára suzy78 2009.09.20 18:55-kor.

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Zsu!
Hál'Istennek nekem is olyan dokim van, aki nem várja ki az egy évet, úgyhogy biztos vagyok benne, hogy ha most sem sikerül, akkor mehetnek a kivizsgálások! :)

Nektek is szép napot! :)

Pitypang
Kép Kép
pitypang_
 
 


Pitypang
Akkor jó, sok sikert és kitartást... :lol:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Hazamentem...

pusszantás

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Lányok!
Teszek majd fel képet, ha megvan a mai is, remélem halványabb lesz :?
Szerencse Zsu, hogy ilyen közel vagy a tűzhöz :P , neked is és nekünk is :wink:
Kírus merre jársz??

Én váltig állítóm a 8 hónap nem sok, de ismerem a türelmetlenkedést Pitypang
Mennyi idős vagy, merre felé éltek?

réka80
 
 


Sziasztok!!
Jó sokat írtatok..még tüzetesen át sem olvastam :)
Megjöttünk anyóséktól... 8)

Zsu, Joli!
Köszi kérdéseteket megvagyok,az éjszakám ramaty volt alig aludtam valamit..
Egyébként álomkórós vagyok idönként,meg rettentöen fel vagyok fújodva :lol: mint a lufi..hát mi lesz még 8 honapig???? :shock: :shock:
Munkahely szempontjából megnyugodtam már,hogy tul vagyok a bejelentésen. 8)
De viszont a péntek egyre jobban közeledik..na meg még el kell mennem csütörtökön a háziorvoshoz hogy vegyen tp-re :roll: ...

Majd késöbb még írok!!
Vendég
 


Réka
szívesen :wink:
Ezek nagyon érzékeny tesztek (klinikai érzékenységűek), és az USA-ból jön asszem :roll:
Most 115ft. mindegyik, de általában van akció is. Most pl. ha 30 db-nál többet veszel, akkor csak 100 ft (asszem)
Ha 50-nél többet, akkor 90ft. darabja.


Suzy
én köszi jól vagyok, jövő héten megyek majd dokihoz.
A teszteket a 3.-dik topicban (! LH ovulációs és 10-es HCG terhességi tesztek olcsón! ) lehet vásárolni Esthajnaltól.
Nyugodtan írj be a topicba, rám is hivatkozhatsz, vagy privibe is írhatsz neki. El fog mondani mindent, nagyon kedves.
Hajrá!! :wink:


Joli
jól tudod, a pé.-től számolva a 14. DPO utáni nap kell megjöjjön a menszesz.
Jól kevered a kajákat, piákat, :lol: nálam is szokott ilyen lenni.
A hődre nem tudok mit mondani (még). ár csak azért sem, mert ahogy látom, nem azonos időben méred, és így súlyos eltérések lehetnek.
Majd meglátjuk, ebből még bármi lehet :wink:
Csak nyugi!

A digitális hőmérőről annyit, hogy nem jó sajna, úgyhogy szerezzetek be higanyosat, mert a digitális pontatlan. Mindig mást mér.
Ezt ellenőrizhetitek magatok is. Mérjetek hőt, aztán mégegyszer. Mást fog mutatni. :?


Pitypang
szijja itt is! :wink:








"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Réka
te írtad, hogy nem volt egyértelmű az LH teszten, hogy ugyanolyan egyforma 2 csíkos-e.
Nos, múlt hónapban én is így voltam, és mondták, hogy csináljak egy nap akkor kettőt más időben, mert az LH szint óráról-órára változik.
Délután 2-3 körül még nem volt egyértelmű, nem tudtam eldönteni, hogy egyforma-e a két csík.
Este 7-8 körül csináltam még egyet, nna, hát az már egyértelmű volt, mert a control csíknál erősebb volt a tesztcsík.
róba szerencse! :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Lányok barnázok erősen és iszonyúan fáj a hasam, tuti, hogy éjszaka fog megjönni rendesen, holnapra olyan leszek, mint a mosott sz... :(
Ráadásul holnap még megyek a másodállásomba dolgozni este 9-ig!


Betty
Köszi sz infót!
Te hány éves vagy, ha megkérdezhetem? :?

Kírus
Örülök, hogy jelentkeztél és sajnálom, hogy fel vagy fújódva az annyira rossz érzés, de csak legyél kis álomszuszék!!! :D
Igen nemsokára péntek... :D , de gondolom a tp-en nem kell aggódnod?!

További szép napot Mindenkinek!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára suzy78 2009.09.20 18:56-kor.

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Na megcsináltam a mai Lh-t is. Most full pozitív, de csinálok még egyet estefelé is, remélném, hogy elkezd halványodni...
Érdekes a hőm már mászik felfelé :?

Ahogy tudom akkor 24 órán belül kéne akcióznunk, gondolhatjátok nagyon spontánok ezek :lol:

Bettynek igaza van szvsz a higanyos hőmérővel. A digitálissal ma már 3szor mértem. Nekem az első mérés alacsonyabb 2 tizeddel, az utolsó kettő századra ugyanannyi. Néha elfáradok saját magamtól, meg a sok okoskodásomtól. Még mindig sajognak a petefészkeim :shock: , már legalább egy hete érzem. Closty mellékhatás gondolom, meg a giga petesejteké.

Betty!
3 hét, szuper :wink:

Kírus! Úgy örülök, a felfújódás is nagyon jóóóó. Biztos minden rendben halad. Hol fogsz tartani pénteken? Szívdobi várható lesz már? :)

réka80
 
 


Suzy
most múltam 31. Szal már vén róóka vagyok :lol:
Sajnálom pirit :(
Ezt neki:
Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Réka
a 3 hét még csak körülbelüli időpont, a pontos napot még nem tudom, mikor kezdünk. Talán jövő hétfőn megtudom, és akkor átírom majd a vonalzit.
Görbét nem tudsz feldobni?

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty
Köszi a képet...annyira tetszik ari vagy! :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára suzy78 2009.09.20 18:56-kor.

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Réka
Én soha nem csináltam ilyen Lh mérést... :?
Ennek halványodnia kell, akkor jó?

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Betty
A szeptember is nemsokára itt van! :D

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Ez tényleg nagyon jó volt Betty :lol: :lol:


Az Lh csak rövid ideig tetőzik bennünk, olyan a teszt mint a terhességi, csak itt az számít, hogy egyforma erősek legyenek a csíkok. Mindig benned van kisebb-nagyobb mennyiségben, de a tüszőrepi előtt lesz full pozi.

Dobom a görbét :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára réka80 2009.08.11 17:25-kor.

réka80
 
 


Zsu!
Halvány-erős-full pozi-erős-halvány így kéne alakulnia.

réka80
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: