Új privát üzeneted érkezett!

Szia Gabci! Úgy néz ki csak 2 vagyunk ma is :) Igen sajnos korán keltem,mert nagyon fájt a hátam :( Alig bírtam kimászni az ágyból, de már jobb kop-kop :)
A te cicusod is nagyon szépike :D 
Akkor csak szerdán tesztelsz?Véglis,ha szerda a te napod akkor nem bánom ;) :D az a lényeg,hogy pozitív legyen :D
Ma nem sokmindent csináltam eddig, stefánia vagdaltat csináltam,rizi-bizivel,meg ubi salival.Tegnapról van még leves,meg süti.Ma lazulás van :D 
A menszim nem akar megjönni,csak görcsölget a hasam,de semmi...

Puszi!
szisza87
 
 


Na a múltkori laptető szerencsét hozott Pannuskának,Gabci ez csak a Tiéd ;)
szisza87
 
 


Szia!!!!!

Képzeld el hazaért a Párom!!!!!
Meglepetés volt mert nem tudtam hogy hamarabb jön,azt hittem holnap!!!!
Igen szerdán inkább,de köszi a laptetőt,bízom benne,hisz Pannuskának is sikerült akkor nekem miéne sikerülhatne??? Nem??
Én csak Bolognai spagettit főzők ma de mindjárt kész,utána kimosom a szennyest amit hazahozott a párom!!! 
Jaaa,és csak csütörtökön megy vissza,ugyhogy most kipiheni magát és együtt is leszünk legalább pár napot. Olyan jóóó!!!
Én nemtudom hol vannak a többiek?!? 
Akkor ma pihi,és este xfaktor!!!!
Akkor hétfőn mész próbanapra?
Én megyek melózni hétfő-kedd 10-20-ig,úgyhogy csak este írok majd!!Rosszall
Pusz.


gabci75
Érd
 
 

 
 

Szia!! De jó,hogy hazajött párod!!!Akkor érezzétek jól egymást :D  :D
Igen hétfőn próbanap :) Már nagyon izgulok!!

Puszi
szisza87
 
 


@szisza87:



Jaja,de most lefeküdt aludni mert nagyon fáradt,siettek haza és alig pihentek.Lakat a száján

Biztos sikerül a meló!!
Szoritok neked!!

Pusz.

Még mindíg elvannak veszve a többiek!!!
gabci75
Érd
 
 


Én meg nem bírok magammal :) szakmai ártalom,ha van itthon tojás nekem sütnöm kell :D ugyhogy most sül a képviselő tésztája :D kár volt tojást venni :D
Párodnak jó pihit!

puszi
szisza87
 
 


Itt vagyok, csak szinte egész hétvégén be sem kapcsoltam a gépet, mert egyébként itt ragadok a lakás meg romokban marad :D

Gabci örülök, hogy hazaért a párod, tudom milyen érzés, ha napokig nem láthatjátok egymást. Szerdai teszthez drukk!

Szisza! Kicsit elvesztettem a fonalat, Te most milyen vizsgálatokra vársz?

Reginand! Te voltál már endodokinál?

Nekem kb szerdán kell megjönnie, már érzem, hogy görcsölget a hasam... :( Na de majd okt vége lesz a mi időnK!!

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


Szia Ahugika!
De jó,hogy Te is jöttél :D Nekem már csak az átjárhatósági hiányzik és remélem október végén mi is végre kezdhetünk :D Nekem is iszonyat görcsölget a hasam,szerinetm pont holnap fog megjönni 

Ahugika valahol olvastam,de nem tudom hol,hogy neked is IR van?Nekem is és képzeld én nem kaptam rá semmi gyógyszert!Mondjuk azért nem mert a kedves gaszto doki azt mondta,hogy majd adnak a klinikán...Jó fej,mi?De ott meg még a kis öregen nem jutottam túl  Te hova is jársz?
szisza87
 
 


Mi Nyíregyházán élünk , itt járunk a kórházba meddőségi szakrendelésre. IR nekem nem vészes, de dokival közösen megbeszéltük(szakmabeli vagyok valamennyire én is :D ), hogy kezdjem el szedni a Met-et+diéta+mozgás. Milyenek letteak az inzulin értékeid? Mert az sajna nagyon tudja befolyásolni a peteérést :(

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


ahugika, meg nem voltam endosnal, kedden megyek. kivancsi vagyok mit fog mondani.. sztem uj vv t fog kiirni.
meg lehet nekem is kell inzulin, mert az pl nem volt. De sztem tok gaz h. ezeket nekem kell megkerdeznem a dokitol es o nem irja ki kapasbol.

Gabci, biztos h. neked is pozi lesz, nyugi :) csak nehogy ugy jarj mint pannuska h. a negativ teszted veszed meg, mert radhozza a fraszt :)
amugy ezt a rubeolat ki irja ki vizsgalatra? nodoki vagy a meddosegi?
20140211131327
 
 


Ahugika sajnos csak 2 pontos volta a vizsgálatom,de nagyon szívesen leírom neked:

glükóz  0'=  5,7 mmol/l
Glükóz terhelés 120' = 5,4 mmol/l
Inzulin  0' = 31,2 mIU/L
Inzulin 120' = 81,7 mIU/L
HOMA IR= 7,9

Szerintem erre kellett volna kapnom gyógyszert,főleg úgy,hogy ez már egy hónapos vizsgálat...Te mit mondassz?
szisza87
 
 


Na végre hogy beindultatok!!!!

Én is befestettem a hajamat,mert már kandikáltak az ősz hajszálak!!!!
Húú,az finom szisza,te ilyen ügyi vagy???

Remélem is hogy pozitív lesz!!!!
A rubeola vv.a lombik előtt csináltatta a klinika.Állítólag csak ilyenkor támogatja a tb,az inszemek előtt nem,mondjuk ezt nem értem de mind1.

gabci75
Érd
 
 


Gabci cukrász vagyok :D Így mindig sütök valamit itthonra :D Nekem megcsinálták a rubeólát,páromnak is teljesen ingyen :) 
Milyen színü lett a hajad?
szisza87
 
 


Koszi gabci, lehet azert mert azt nem veszik olyan "komolyan"

Akkor erre is ra kell kerdezzek.
20140211131327
 
 


Tényleg Pannuska hogy állsz a leszokással?Megy már?
szisza87
 
 


Igaz, hogy csak kétpontos volt a vizsgálatod, de a 120 percesnek vissza kellett volna térnie a 0 perces érték közelébe :( Szerintem is kellene met, meg diéta mindenképp. Nem könnyü, de bele lehet rázódni. Persze cukrászként nem egyszerű, de vannak szénhidrátcsökkentett lisztek. Kísérletezni kell :)

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


@szisza87:


Jaaaa,hát akkor mostmát értem a dolgot!!!!
Akkor is ügyes vagy!!
Fekete a hajam!!! Tudod hosszú fekete haj!!! 

Reginand!!!

Kérdezz rá és ha megcsinálják akkor inkább előbb mint utóbb.

Pusz.
gabci75
Érd
 
 


De sukár ez a csaj Gabci? :D 

Pannuska és tudnál nekem írni egy napi diéta mintát?Nem vagyok egy nagy zöldséges  Figyi csak úgy megsúgom,hogy tudnék szerezni metet,mert gyógyszerész az unoka tesóm,de mégis milyet kérjek tőle?Vagy hadjam a dokira???És ha nem ad az sem???

Csajok egy két órája úgy görcsöl a hasam,hogy alig bírok menni,de mensi sehol!Mondjuk még van 2 napja!!
szisza87
 
 


Sziasztok!Hát már itthon vagyok,nem jött be :(
A főnök manus volt,tök bunkó volt.Ugye behívott és mondta,hogy akkorm meséljem már el neki,hogy hogy is van ez a szabadnapozás?Ez volt du. 3 óra körül. Mondom neki,hogy még kivizsgálás alatt vagyunk,most kb másfél mát múlva kell mennem,akkor kell egy nap és utána amikor menni kell.Nehéz volt vele beszélni,mert egyáltalán nem volt nyitott,meg hát neki csak nem mondhatom,hogy a menstruációmtól függ 
Hát és azt a választ kaptam,hogy hét közben van mindenkinek egy szabadnap,ha nem arra a napra esik akkor nagyon sajnálja,mert nem engednek csere-berét.  Így én megköszöntem neki,hogy kaptam egy lehetőséget és eljöttem. 
Én nem tudok lemondani arról,hogy gyerekem legyen,vártam már rá 5 évet!Elég volt!Nem érdekel a munka.persze keresek még,de ide nem megyek!
Ez volt velem ma...
Veletek mizus?
szisza87
 
 


Bocs, a sok mellé ütésért,de elég ideges vagyok :(
szisza87
 
 


Szisza nagyon sajnalom hogy ilyen bunko volt :(  lesz majd jobb!
20140211131327
 
 


@szisza87:


Szia,
nem írtam a diétáról, hanem ahugika De amúgy sem tudok diétázni
Baszki, leesett ahogy írtad a próbamelós dolgot, ott volt a szimpi csaj! Gondoltam, hogy bemárt!!!! Tuti!!! A pasi már előre bunkó volt, nekem gyanús.
Kapják be! Jól tetted, hogy otthagytad a barmot. Tipikus bunkó! Majd ha neki lenne gondja ezzel, ne aggódj, másképp gondolkodna. De az is lehet, hogy elege lett a sok nap elcserélésből. Valami mást kéne keresned.
Ja, és ha legközelebb főzől ne írd ide! Csorog a nyálam! Szerinted ez jó így itten????!!!! Elolvassuk, aztán ennyi??????
pannuska12
 
 


Csajok,
Szombaton nagyon fáradt voltam, azért nem jöttem írni. Pénteken már fél 4-kor is fennt voltam, tök szarul voltam, izgulóztam. Szombat délelőtt is beájultam,meg délután is. Ráadásul párom éjszakás volt, így mindent tök halkan csináltam. Takarítás nuku. Vasárnap meg Sopronba vittük az apóst, epekő műtétre, délután meg gyerekesek voltunk (párom 2 db lánya).

Na, ez a leszokos dolog kib....ott nehéz. Az a baj, és értsetek meg: nem biztos még az eredmény, nem látni semmit az ultrahangon. Semmi tünet. Legalább ha hányingerem lenne! Párom erőt ad a leszokásban, de ma már vettem cigit, DE nagyon gyengét!!!!!! (leggyengébb 0,1 mg-os ) Nem akarok cigizni!!! Nem akarom bántani a gyerekem !Már pityeregtem az előbb, hogy nem igaz, hogy ilyen egy seggfej buzi akaratgyenge pina vagyok!!! Akkora pofám volt, hogy én azonnal eldobom a cigit. Aha, úgy érzem megőrülök a hiányától. Tudom, hogy ártok a babának, már HA VAN. Hálát adok az Égnek, hogy végre van egy jel ( pozítiv teszt ), hogy lehet valami, ERRE ELSZAROM !!! HÁT NORMÁLIS VAGYOK ÉN??????? NEM, egy böszme faszfej hülye picsa vagyok. SEGÍTSETEK !!!!! MIT CSINÁLJAK ? Már bőgök is. K..va nehéz. Én már nem is tudom mit akarok. Pánikolok, hogy megérdemlem én a babát? Így? Hogy még ezt sem tudom megtenni érte? Minden nőt elítélek aki dohányzik gyerek mellett. Én? Milyen jogon?
Abban bízom (meg a kolléganőm 2 gyerek után), hogy ne aggódjak, csökkentsem ahogy bírom aztán jön a hányás, az majd elrendezi a többit.
Szerintetek????

Gabci,
őrülök, hogy itthon van aptyuk. Búgtok mi tubicáim? Mint a galambok! Na, legyen már szerda!
Mikor akarod csinálni? Mikor legyünk itt?
Nem tudsz korai időpontot mondani! De jó teszted vegyél.
X faktor buzi vagyok én is. Tegnap is néztem. Kedvencem zsűritagom az Alföldi Robi.
pannuska12
 
 


Pannuska elhiszem,hogy álomkóros vagy :D !Igen a csaj szólt a manusnak,hogy mi a helyzet és szólt nekem,hogy én is mondjam el neki.Ez van,majd csak találok valami nekem valót!
A cigihez lenne egy tippem.Csináld azt,hogy amikor rá akarsz gyújtani,előtte csinálj meg valamit.Haloasd.Az első nap szar,nekem legalább is az volt nagyon rossz.Utána meg büszkeségből nem gyujtottam már rá!Próbáld ki!De csak úgy fog menni,hogy amikor reggel felkelsz,akkor már nem gyújtasz rá.Hanem főzöl egy kávét,vagy teát.Utána elmész letusolni,majd kifested magad,szóval húzod az időt!Hajrá menni fog!De ha már nem bírod egy-egy cigit megengedün ;)

Gabci jó letűntél,de most elnézzük neked!Párod nem sokáig lesz itthon,de szerdán reggel várjuk ám a tesztet! ;)

Ahugika,bocsi neked szántam a diétát  szóval Te hogy csinálod???

Szép estét csajok!!!

Puszi
szisza87
 
 


Szép estét lányok!!!!

Itt vagyok csak ma dolgoztam reggeltől-este 8-ig,majdnem 9-re értem haza mert késett az a szar vonat!!

Pannuska ne legyél már ilyen dilis!!! Ezt agyban kell eldönteni,leteszed vagy nem!!!
Holnap is dolgozok csak így este tudok írni majd. De szerdán reggel jövök majd nem túl korán,attól függ mikor jön rám a pisilés,de megírom neketek az eredményt igérem!!!

Már izgulok!!
Nem érzrk semmit!!
Jók legyetek holnap este jövök!!
Pusz.Csók
gabci75
Érd
 
 


Szia Gabci!Nem baj,ha még nem érzel semmit!Elvileg 2 hetes terhes vagy,nem?Majd a 6 hét körül lesznek tünetek...Legalábbis szerintem 
Nyugi ott van a Te babád is!!! :D
Este is várunk majd,de reggel még jobban!!!

Szerintetek a 2,4 AMH eredmény jó?

Puszi
szisza87
 
 


Csajok ezt az idézetet ma találtam!Szerintem nagyon szép :) :

"Rettegtél, hogy sohasem leszel anya. És igazad volt. Nem leszel, mert már vagy, ha hiszed, ha elfogadod, hogy az anyaság a lelkedben fogan."

szisza87
 
 


szisza, a szakirodalom szerint nagyon jo :) gratulalok :)
es igen, szep az idezet
20140211131327
 
 


Sziasztok! 2 napig nem volt netem, bocsi csak most tudtam jönni.

Szisza! Tavaly nyáron elhatároztam, hogy muszáj kicsit fogynom, és a sógórnőm sikerén felbuzdulva, elkezdtem Norbizni. Nekem egyébként nagyon unszimpi az ember, de legyőztem utálatomat és belevágtam. Első hónapban egy csak 1es kódú ételekből álló étrendet ettem, ahol a mennyiségekre is figyelni kellett. Ezalatt az idő alatt annyira átállt a szervezetem, hogy sokkal kevesebbet eszek mint előtte. Mikor kb 3 hónapja Norbiztam, akkor derült ki az IR. Doki akkor azt mondta, nyugodtan folytassam tovább. Így én Norbi szerint élek. No cukor, fehérliszt. Norbi féle liszt nem jött be, de találta más szénhidrátcsökkentett lisztet, azt használom mindenhez, és nyírfacukrot. Tésztát amit lehet gyúrok, amit nem tudok(pl szarvacska), azt veszek Norbisat. Nem olcsó, de mennyiségileg sokkal kevesebbet eszek, így anyagilag kb ugyanott vagyok. 4kg ment le minden sanyargatás nélkül. Mostnyáron elengedtem magam, nyaralás miegymás. Feljött 2-3 kg, de már megint araszolok lefelé. Étrend? Szívesen küldök priviben, ha gondolod. Metet mindenképp beszéld meg dokival, én is gyógyszerész vagyok, mégsem kezdtem el szedni magamtól Ez egy olyan dolog, amibe nem szívesen gyógyszereznék csak úgy magamtól...
Meló! Kapja be az ilyen bunkó pasi!!!
Mi az az AMH?

Gabci! Nagyon várunk a pozitív teszttel. :)

Pannuska! Cigi miatt ne stresszelj, azzal csak a babónak ártasz. Annó én is szívtam, ez a halogatós módszer nekem is bevált. És ahogy valaki említette, mikor jönnek a reggeli rosszullétek eszedben sem lesz rágyújtani

Reginand! Endodokinál mi volt?

Nekem holnapután kéne megjönnie, majd leszakad a hasam, olyan mintha izomlázam lenne. Na ilyenem még nem volt. De már nem beszélek be semmit :D :D

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


@szisza87:


Tényleg szép!!!!
pannuska12
 
 


@gabci75:


Csináld már a tesztet, szerinted ki bírja már kivárni??????????????????????????????????????
Én sem éreztem semmit, nyugi. Nem is kell.
pannuska12
 
 


ahugika, azt mondta h. minden rendben van a leleteimmel, ill az eredmenyekkel. Nem lat gondot.
Kulon rakerdeztem a tsh ra mivel az 2,4 de azt mondta 2,5 alatt jo..
az AMH - petefeszek kimeruleses hormonvizsgalat. Allitolag 5 evre elore jelzi a menopauzat.
20140211131327
 
 


Csajok,

ugye vettem a hegyi levegő cigit. Mondom magamnak reggel elszívok 1-et, meg délbe kaja után 1-et. Ez volt a terv. Erre elszívtam egyet 8-kor, 9-kor, 10-kor. 12:30kor végeztem a kajával, és olyan lelkiismeretfurdalásom lett!!!!! A párom miatt. Ő azt hiszi, hogy nem szivom, és ezt nem bírom elviselni, hogy hazudjak neki. Elkapott az ideg! Kiszedtem a dobozból a cigiket és apró darabokra tépkedtem, de idegből!!!!! Azóta meg sem kívántam egyet se!!!!! Néha eszembe jut, de nem az ellenállhatatlan éhség rá.
Durva. Tegnap olvastam egy leszoktatós könyvet, nagyon jó volt. Segített ma! Munkatársak azt mondták nem tudok úgyse leszokni. Nem-e? Én? Kiscsikó, majd figyelj! Mutatom!

Kedves ismerősöm ma volt a 3. inszeminálásán, 3 petesejt érett be neki ( ők is makk egészségesek, és a csajszi 25 éves, de már egy éve nem jön össze ).  Szerintem őt lelki problémák akadályozzák, beszélgettem vele. Persze hamar átmentem lecseszősdíbe, mert olyanokat mondott, hogy ő marhára akar gyereket, de fél a felelősségtől, attól, hogy nem tudja gondozni ( háztartást vezet, főz, mos, takarít, mindent megcsinál ), mondom, te normális vagy? Olyannyira bizonytalan magában! Mondom neki képzelje ahogy megfogan a baba, majd ahogy a kezében tartja, milyen szép érzés lesz, a család kiteljesedik stb. Azt mondja, ezek elérhetetlen álmok. Végül mondtam a férjének, hogy álljon neki kiverni a fejéből a hülyeségeket.Bízom benne, hogy összejön neki. Szisza idézetét el is küldtem neki.

Holnap megyek a fővárosba! Lurdy házba, még nem voltam. Fél hatkor indulunk, mert 2,5 óra az út.
Valamelyikőtök nem jár arra? Elvileg az első emeleten leszek, A könyvelők éves találkozóján! Igen, könyvelek, mint az állat. Én a lazább variácó vagyok, de ezt már tudjátok. De az a legnagyobb bajom, hogy GABCI MIKOR CSINÁLJA A TESZTET ÉS HOGYAN TUDOM MEG, MIKOR CSAK ESTE ÉREK HAZA??????????????????????
pannuska12
 
 


@reginand:


Akkor szuperul rendben vagy. Örülök neki. Annak nem, hogy szűkszavú vagy.
Miért kell AMH-t csinálni, kortól függ, vagy dokitól? Még sosem hallottam ilyen vizsgálatról.
Mi az értelme esetünkben?
pannuska12
 
 


Csajok az AMH=Anti-müllerian hormon.Azért szokták kérni ezt a vizsgálatot,mert ez mutatja meg,hogy milyen tipusu,mennyiségü hormon kell az nélkül,hogy túlstimuláció lépjen fel.Legalábbis nekem ezt mondta a kis doki.Csodálom,hogy nektek nem kellett ilyen 

Pannuska NAGYON BÜSZKE VAGYOK RÁD!!!!Csak így tovább!!!  Mikor mész UH-ra?

Ahugika ha neked most megjön mi lesz a következő lépés?Vagy most neked van valami kezelés?Bocsi elvesztettem a fonalat!Az étrendet nagyon megköszönném!Jöhet privibe :)

Reginand igen,jó a TSH eredményed :)

GABCI HOLNAP SIESS AZZAL A TESZTTEL!!!

Puszi csajok, szép álmokat!!!
szisza87
 
 


Na itt vagyok már lányok hazaértem végre!!!!!

Csak még elolvastam azt a sokat amit írtatok ma.

Én nagyon félek hogy nem lesz 2csík!!!!

Reggel megyünk itt érden vérvételre az sztk-ba a párommal együtt,kértem beutalót a háziorvostól midkettőnknek,ráírattam a TSH.t is kíváncsi vagyok mennyi lesz.
sietek reggel nyugi,mert korán kelümk a labor miatt.
Köszönöm mindenkinek szurkolást meg mindent!!!!

Jó éjt!!



Puszi!!Csók


gabci75
Érd
 
 


Jó reggelt Lányok!!!

Sajnos NEGATÍV lett a teszt!!!
Később jövök majd.

Puszi.
gabci75
Érd
 
 


Szia Gabci!

Szorítok,hogy neked is csak a teszt nem volt jó!!!!
Kitartás!!!

Puszi
szisza87
 
 


@szisza87:


Nem tudom szisza!!! 
Legyen igazad,de most nagyon szomorú vagyok!!!!
gabci75
Érd
 
 


Én azért még szurkolok,hogy hátha Te is úgy jársz mint Pannuska!
szisza87
 
 


Gabci! Nem volt kicsit korán a teszt? Neked ha jól emlékszem csüt vagy pénteken volt az inszemed. Nekem mindig 15 napot mondtak utána, ami még 2 nap. Szóval van még remény

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


Sisza!
Holnap este leszek otthon, majd akkor küldök privit. Kezelések? Majd okt végétől, most pihi, meg egyebek...

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


Gabci! Igen,lehet,hogy még korai volt!Most HCG-s vérvétel volt?Mikor lesz eredmény?

Ahugika nagyon szépen köszönöm!Akkor mi kb együtt fogunk kezdeni,ha minden igaz!Ja tényleg,most ugrott be hogy halasszátok hugod esküvője miatt bocsi kicsit feledékeny vagyok 
szisza87
 
 


@ahugika:


Nem tudom,végülis majd szombaton kell hogy megjöjjön,és addig még reménykedek!!!



Szisza!!

Nekem nem kell vérvételre menni,csak ha pozitív a teszt akkor kell majd hívni őket,vagy ha megjön.
A sotén így van.
gabci75
Érd
 
 


Gabic nem akartok áttjönni a BMC-be?Annyi helyen olvastam,hogy átjöttek a csajok és ott egyből babásak lettk.Jobb a % arányuk is!!!Persze csak ha ez most nem sikerül!
Kicsit olvasgass a neten!Szerintem váltani kellene...

Puszillak!
szisza87
 
 


Gabci, szoritok hogy megiscsak pozi legyen az a franya teszt!

Mi tuti nem kezdunk oktoberben: eloritak a vv-ket stb. okt 30 ra lesznek keszen ezek a tesztek 3.-22 .napi hormonok, paromnak sperma, vv. nekem is meg vv :(
20140211131327
 
 


Szia Reginand!
Mesélj,hogy volt?Nektek is a kis öreg doki vette fel az adatokat?Neked már volt átjárhatósági?Sajnos,kb 1 hó mire beszerzel mindent,de neked nem volt 3. és 21. napi vv?Úgy emlékszem,mintha lenne,vagy már régi?
Mire kaptatok időpontot a vv-re és a sperma vizsgálatra?Ne izguljatok,innen már megy minden szépen rendben,csak a várakozás készíti ki az embert!
Lehet egyszerre kezdünk majd,mert nekem még mindig nem jött meg!Csak szórakozik velem az idő!!!Nekem meg ugye még kell az átjárhatósági!!!És csak utána tudunk kezdeni!


szisza87
 
 


Szisza, hat eleg oreg volt :) de normalis, viszont utana a recepcion kiderult h. nem minden ugy jo ahogy o irta.. a paromnak a spermavizsgalata lehet jo lesz :) marmint egynek :) meglatjuk. Igen, az megvolt, es el is fogadtak . Igaz nekem nem olyan volt mint amit itt csinalnak, hanem a masik fajta az UH s, amit itt csinalnak az rontgenes , mar ha jol tudom a roviditeseket.  Ja, igen, volt, de a 3. napi februari, arra azt mondta a doki h. regi :( es akkor mar ismetlik a 22. ill 21. napot is.
Ami az idopontot illeti ugye ciklusfuggo, tehat ha nem tudod mikor jon meg nem tudsz idopontot egyeztetni, most, de en tudom ill remelem nem most hagy cserbe a szervezetem :) nekem mindig 14 nap az utolso poz.LH teszt ill az elso negativ LH teszt idopontjatok, igy ez okt 5 lesz, es 7 re kertunk is idopontot, mindkettonknek. Igaz a paromnaknehezen adtak de azt mondta meg fogom verni ha nem tud jonni rendes volt a no, adott neki :) Lesz AMH is. es remelem legalabb olyan szep lesz az eredmenyem mint neked :) azt mondta mar a doki h. 0.2 eseten ne is remenykedjunk. Legalabb kozolte.
Ja, majd mennem kell meg clamidia meg ilyen noi szuresre is, de en sztem el fogok itt menni helyben okt 8 an , megnezetni ezt a polip dolgot. En nem hiszem el h. barmi lenne, mert folyamatosan jarok ellenorzesre az utobbi idoben, nem tudom elhinni h. egyszercsak odanott..

Vegulis, mondjuk nekem jok a hormonjaim, paromnak keves a spermaja, akkor a kov. ciklusban mar kezdhetunk is, nem? marmint az azt jelenti h. nov. 1-el. Addigra varom akovetkezot :)
Toltottem le egy jo kis applikaciot a telomra. Oda viszek fel minden adatot: homerseklet, tunetek, nyak, szoval mindent, es meg ki is szamolja pontosan mikor varhato az ovu, es a kov. mensi, az elozoleg bevitt adatok alapjan.  Sztem jo, mert mindig keznel van.

Nem szoktal LH tesztet csinalni? egyreszt akkor idoben tudtok prbalkozni, marmint tuti h. mikor jo :) igaz nekunk nem jott ez ossze eddig, masreszt meg pontosan meg tudod figyelni a ciklusodat, a lutealis fazis mindig ugyanannyi. Bar vegulis most mar mindegy, nem ?:) bent vagytok a programban, innen mar figyelnek ezerrel :) felesleges lenne. Remelem neked is minden klappolni fog naptarugyileg: hogy nem hetvegere esnek a jo napok! :) 
arra vonatkozoan montak neked vmit hogy mi az mensi elso napja? marmint ha Du jon meg? es mi a du? en jol elfelejtettem, mert masra koncentraltam. Elottem a no megkerdezte ha jol hallottam neki azt mondtakk ha 5-6 utan du. jon meg akkor az a 0. nap.

Na igen, ez a varakozas.. utalom hogy nem tudok tenni semmit annak erdekeben hogy elorebb jussunk.
20140211131327
 
 


Szia!De jó neked,hogy rendszeres a ciklusod.Nekem össze vissza jön meg.Van,hogy 24 napra van,hogy 33. Régen csináltam én is LH tesztet,meg vettep pg53-is,de feleslegesen :(
De mostmár jó kezekben vagyunk,én nagyon bízom bennük!Én is töltöttem le annó ilyesmit a telefonomra,de túl sokat foglalkoztam vele,így letöröltem. Én úgy tudom,ha 6 után jön meg akkor a következő nap az első nap.
Neked polipod van?Nem mondták,hogy meg kell műteni?
A vv-ket én is helyban csináltattam,mert nekem nehézkes lenne oda futkosni..De elfogadták,szóval nem volt vele gond!
szisza87
 
 


@szisza87:


Már most megvárom az első lombikot majd januárban,és utánna elgondolkodunk rajta hogy átmenjünk-e a BMC-be. De azért köszi.

Ma SZuljmán!!!!!
Végre!!!
Pusz.

gabci75
Érd
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: