Új privát üzeneted érkezett!

@agi8699:


@szappanka:


Köszönöm szépen!
Remélem nektek is sikerülni fog a kis jövevény! :) 

biroheni23
Konyár
 
 


@szappanka:
Szia!
Mèg mindig nem. Tök negatív,egy csík már lassan egy hete,mèg halvány második sincs..nem is èrtem... :(
De hátha majd ma. Bár totál negatívból nem hinnèm,hogy egyből pozi lesz,de majd meglátjuk..
Nálad mi újság?

Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 


@agi8699:
De érdekes... Lehet vmilyen másfajta tesztet kéne kipróbálnod.
Én még mindig várok, nem merek terhességi tesztet csinálni, nehogy csalódjak.
szappanka
 
 

 
 

Sziasztok. A velemenyetekre lennek kivancsi. Egy hete kesik...Nem vedekezunk. De kozben olyan mintha mindig megakarna jonni. A mellem is erzekeny kisse. Egyszer mar kesett ennyit, akkor nem volt baba. Szerintetek?
hocika888
Anglia
 
 


@hocika888:
Ha baba, akkor azt egy teszt már kimutatná. Szóval tesztelj, és akkor többet fogunk tudni :))
szappanka
 
 


Nem merek..:D
Felek a csalodastol. Varok hetvegeig.
hocika888
Anglia
 
 


@hocika888:
Megertelek :D
szappanka
 
 


:) Bar nagyon szeretnenk...
hocika888
Anglia
 
 


@hocika888:
hocika888 (#p5029899):
Szia! :) Èn már tuti teszteltem volna. De ha te kibírod hètvègèig,akkor nagyon ügyi vagy :-D

Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 


@szappanka:
Mikorra nem várod?
Nekem tegnap ès ma már volt halvány második csík ès ma elèggè fájdogált a hasam,mint pè-kor szokott. Ha holnap sem lesz pozi,akkor veszek másik fajta tesztet ès megnèzem azzal is,mert ez már nagyon fura. 25-èn,legkèsőbb 26-án kellett volna lennie.

Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 


@szappanka:
Ma vettem a DM-ben mèregdrága,de elvileg kevèsbè èrzèkeny lh tesztet. Ezt használtam múlt hónapban. Amivel egy hete tesztelgetek,az a netről rendelt elvileg èrzèkenyebb teszt. Èrdekes eredmènyt kaptam ugyan abból a mintából. Csatolok egy kèpet. Bal oldali az (elvileg) èrzèkenyebb. Vicc....

Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 



Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 


Tyű.... Hát ez zúzda. De akkor tudjuk h a teszt volt rossz.
szappanka
 
 


Teszteltem lanyok...pozitiv lett!!:))
A teszt szerint 5+ het..
hocika888
Anglia
 
 


@hocika888:
Juhhhhuuuu ;) gratula!!!
szappanka
 
 


@hocika888:
Gratulálok!!! :-)

Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 


Köszönöm :)
hocika888
Anglia
 
 


@hocika888:


Gratulálok!
sziszi81
 
 


@szappanka:
Igen,így már legalább nem parázok rajta,hogy velem van gond ès nem volt peteèrèsem. Azèrt jó lett volna tudni,hogy mikor volt,mert akkor tudnám,hogy mikor kezdhetek hcg tesztelni. De mindegy,ez most így alakult. El is döntöttem,hogy erre a ciklusra elengedem a dolgot,nem tesztelgetek tovább ès nem agyalok rajta. :-)

Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 



Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 


Boldog,Babás Új Èvet, Csajok! ;-)

Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 


Igen, igen :) boldog babás új évet!
Szerintem én ma csinálok egy tesztet, hajt a kíváncsiság ;)
szappanka
 
 


Negatív lett a teszt, de nem vagyok szomorú :) jön 2017 ;)
szappanka
 
 


Boldog új évet lányok :)
hocika888
Anglia
 
 


@szappanka:
Így van,2017 lesz a mi èvünk,èrzem! ;-) :-)

Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 


@agi8699:


Ámen ;)

Boldog új évet!! :))
szappanka
 
 


Sziasztok. A segítségeteket kérném mert kétségbe vagyok esve. Fogalmam sincs már ,hogy mit tegyek. Van egy 7éves fiam. Becsúszott baba volt. Voltak jelek, de nem vettem őket figyelembe,mert eszembe se jutott volna ,hogy terhes vagyok. 2010-2013ig fogamzásgátlót szedtem. Már három éve nem szedem és a férjemmel 2éve eredménytelenül próbálkozunk. Sok orvosnál voltunk és semmi. A férjemmel minden rendben kivizsgáltatta magát. Nálam hormon zavart állapítottak meg és ezért gyógyszeres kezelést javasoltak. Clostilbegyt írtak fel amit két hónapig szedtem azaz aug-szept. Olvastam blogokat és elméletileg teherbe kellett volna hogy essek a szedése alatt de semmi. A hormon zavar miatt szedtem ,ahogy írtam is meg azért mert emiatt rendszertelen volt a mensim. Okt-nov egy nap csúszással rendesen meg jött. Tehát nov 10-én jött meg utoljára decemberben meg sem jött , most jan3 van és még csak jele sincs,hogy meg akarna jönni. Tünetek vannak (hányinger,szagok,érzékeny has,mell feszülés, mellbimbóm érzékeny,szédülés, megy egy szomorú film és elsírom magam.) Csináltam tesztet dec 13 negatív lett,de az szerintem nagyon korai volt. Ma is csináltam szintén negatív lett,de már ki kellett volna, hogy mutassa. Akkor most mi van?? A rendszertelen mensim miatt a peteérésemmel se vagyok tisztába, se a ciklusommal. Totál ki vagyok... :'(
encike92
Sződ
 
 


@szappanka:
Szia! Mi újság? Règen írtál már.
Mondjuk èn sem voltam mostanában túl sokat a fórumon.
Nálam nem sok minden. Jövő hèt szerdára nem várom. Igazából próbáltam most nem nagyon rágörcsölni a baba-tèmára. Ugye a vacak teszteknek köszönhetően azt sem tudom hogy volt-e peteèrèsem,ha igen,akkor mikor? Majd jövő hèten meglátjuk,hogy sikeres volt-e a hónap,vagy sem.

Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 


@encike92:
Szia Encike! Most olvastam csak a posztodat. Csináltál azóta másik tesztet,vagy esetleg dokinál voltál? Mit mondott? Vagy már megjött azóta?

Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 


Sziasztok! Új vagyok itt. Mi 4. hónapja próbálkozunk férjemmel. Remélem ez lesz az utolsó. Ebben a hónapban használtam ovulációs tesztet is. Annak megfelelően próbáltunk együtt lenni a legjobb időben. Most így utólog "aggódom" kicsit, hogy valóban jókor volt-e az akció. Még kb. másfél hét és kiderül. Remélem sikerült.
mutymurutty
 
 


@mutymurutty:


Szia!

Az ovu teszt szerintem hasznos, főleg ha esetleg nem rendszeres a menzeszed. Vannak mindenféle dolgok, ki tudja segít, vagy sem. Az is lehet, hogy így csináltátok. Pl. amikor az első babánknál próbálkoztunk, akkor a dolog után gyertyaállásban voltam egy ideig, meg ilyenek...
De bízzunk benne, hogy most sikerült és nem kell már ilyet csinálnotok :DDDD
szappanka
 
 


@szappanka:


Szia! Köszi a tanácsot! Ha nem is gyertyába, de párnákkal a popó alatt feküdtem, olykor volt, hogy 1 óra hosszáig. :D
Amúgy a teszttel kapcsolatban szerettem volna véleményt kérni, csak nem tudom, hogyan lehet képet feltölteni.

És veled mi a helyzet? Mikorra nem várod? :)
mutymurutty
 
 


@mutymurutty:


Telefonról nem tudom, hogy lehet, de gépről ha írod a posztot bal alul van egy olyan, hogy kép/dokumentum feltöltése.

Én is csak most próbálkozok ezzek az LH-teszttel... mi azért, mert kislányt szeretnénk és arra azt tanácsolják, hogy peteérés előtt 2-3 nappal... Ez volt tegnap :D Ma is szerettem volna egy tesztet lőni, de ma nem alszunk otthon, szóval így mindegy is. Elsején kiderül mit alkottunk :D

Töltsd fel a tesztet, majd okoskodunk valamit együtt :DDD
szappanka
 
 


Sziasztok!

Nagyon eltűntem az utóbbi időben. Szappanka! Örömmel látom, hogy eljött végre a Te időd is, és élesben is belevágtatok a dologba! Drukkolok! Mutymurutty! Neked is drukkolok, remélem mindketten minél hamarabb pozitív tesztekről számoltok be!

Lilypie Pregnancy tickers
marcsika86
 
 


@marcsika86:


Rég hallottunk felőled! Hogy vagy? Elkezdted azt az aviva tornát? Hogy álltok a babaprojekttel?

Mi már múlt hónapban belevágtunk, de akkor szerintem túl távoli volt a nap a peteéréstől, most közelebb jöttünk picit. :) Meglátjuk. Kísérletezünk. :)
szappanka
 
 


Íme. Sikerült feltölteni. Voltam már gépről is, hogy nem szúrta ki a szemem, hogy hol lehet feltölteni?! :D Na mindegy.

Arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek a 17.nap is pozitív?
Mert a 16. pozi után gondoltam, hogy 17-én van peteérés, de lehet, hogy a 17. is pozi és csak a 18-on volt pé? :/

A 13., 15. napon este és a 17. napon reggel, este tudtunk együtt lenni.
Remélem eredményes lesz. :)
mutymurutty
 
 


ovulációs tesztek
mutymurutty
 
 


@mutymurutty:


Nem sikerült felrakni a képet, utána ha csatoltad még alul rá kell nyomni egy olyanra, hogy feltöltés indítása és akkor lesz elvileg jó. Bocsi, hogy ezt előbb nem írtam, elfelejtettem...

Szerintem teljesen esélyes. Én nem vagyok nagy szakértője ennek az LH-tesztnek, csak azt olvastam (azt hiszem), hogy ez egy ilyen hullámot jelöl, szóval az is lehet, hogy több napig pozitív... De a neten biztos utána tudsz olvasni pontosan, egy LH teszt leírásánál.
szappanka
 
 


@mutymurutty:



Hűűű, ez elég érdekes. Na látod, most elbizonytalanítottál, hogy ez h is működik :D 
Na mindegy... Inkább én is kiokosítom magam jobban, ha a mostani hónapban sem sikerül. :/
szappanka
 
 


@szappanka:


Lelkileg most már jól vagyok. Nem kezdtem el az aviva tornát, nem túl sok videót találtam, illetve azt írták több helyen is, hogy célszerű először egy 4 órás betanuló oktatáson részt venni.
Bő egy hónapja iszom az Inofolicot, illetve azonos hatóanyagú terméket. Egyelőre úgy néz ki, hogy ez nem sokat használ. A magándokihoz (akinél voltam) biztos, hogy nem megyek vissza. Kedden csak a beutalót hozom el tőle a hormonvizsgálatra. Barátnőm január 25-re tudott időpontot kérni az ő idős, de állítólag nagy szaktekintélynek örvendő dokijához. Bízom benne, hogy elindulunk valamerre, mert úgy gondolom, hogy nem normálisak a 39-41 napos ciklusok. Ezzel muszáj kezdeni valamit. Úgy gondolom, hogy a hosszú ciklusaim miatt március előtt nem lesz kezemben a lelet, és nyilván csak a leletek után kezdhető meg a tényleges kezelés, így megmondom őszintén, nyár előtt én nem is nagyon reménykedem babában. Az elmúlt időszak ennek az elfogadásáról szólt nálam.

Kísérletezgessetek, de semmiképp ne görcsöljetek rá! Nagyon drukkolok nektek!

Lilypie Pregnancy tickers
marcsika86
 
 


@szappanka:


Elvileg nem bonyolult. Meg kell várni, hogy a teszt csík ugyan olyan erős, vagy erősebb legyen, mint a kontrollcsík és a következő negatív napon van a peteérés.
Szerintem jól látszik az enyémen, hogy a 16.nap egyértelműen erősebb, tehát gondoltam, hogy másnap lesz. Viszont a 17.et nem tudom eldönteni, hogy ugyan olyan vagy halványabb.
Mondjuk már kár ezen izgulni.
Majd kiderül, aminek ki kell derülnie. :)
mutymurutty
 
 


@marcsika86:



Ettől függetlenül randomszerűen próbálkoztok? 
Vagy mindenképp meg akarod várni a vizsgálatokat? Le a kalappal a türelmed előtt és hogy megpróbálod ezt ennyire "lazán" kezelni, már amennyire ezt lehet.
szappanka
 
 


@mutymurutty:


Én is használok ovutesztet. Hozzád hasonlóan, én sem tudom eldönteni, hogy ugyanolyan vagy halványabb. Nagyon határeset. Bízzunk benne, hogy jól időzítettetek, és hamarosan pozitív tesztről számolsz be nekünk!

Lilypie Pregnancy tickers
marcsika86
 
 


@mutymurutty:


Csak nekem ugye a peteérés előtt 2-3 nappal kell lennem és így nagyon nehéz. Nekem a tegnapi az picivel gyengébb csíkos volt, ezért gondoltuk, hogy akkor legyünk együtt. Ma nincs nálam teszt, nem vagyunk otthon :( De akkor lehet ma lenne erős csíkos? A számítások szerint (nekem nagyon pontos a menzeszem) kedden van a peteérés. De lehet ma még együtt kéne lennünk :/ nem tudoooom :DDDD Hiszti rohamot tudok ettől a témától kapni :DDDD
szappanka
 
 


@marcsika86:


Reméljük így volt, és így lesz, ahogy írtad! :)
Ha lesz időm visszaolvasom, mi volt veled! De most sietnem kell, egy melón dolgok, így hogy irogatok nem haladok. :)
Majd jelentkezem.


@szappanka:


Köszi a bíztatás mindkettőtöknek!
Mihamarabb pozitív tesztet kívánok nektek!

mutymurutty
 
 


@szappanka:

Szerintem ma még lehettek együtt. Aztán pihi. :) Mert ha holnap lesz erős csíkos, akkor is csak holnap után lesz peteérés, akkor is 2 nappal előtte lesztek. Nem?
mutymurutty
 
 


@szappanka:


Persze, próbálkozunk, 2-3 naponta, ahogy épp kedvünk van, illetve ahogy a munka engedi. Előző hónapban a 28. ciklusnapon volt az ovum, ma járok a 15. napon. Naponta, kétnaponta lövöm az ovuteszteket, hátha erősödik a csík, és látom, hogy esetleg az Inofolic lerövidíti a ciklust. De sajnos ez egyelőre nem reális. Napok óta semmit sem erősödött a csík. Muszáj "lazán" venni, mert egyébként beleőrülnék. Egy másik topicban kicsit aktívabb voltam december végéig, de végül onnan is eltűntem, mert azt éreztem, hogy minden egyes apró jelre figyelek, és azt vártam mindenkitől, hogy erősítsenek meg, hogy igen ez már a terhességgel kapcsolatos tünetek. Túlságosan ráfeszültem a témára, csak ezzel foglalkoztam, állandóan a fórumokat bújtam, olvastam, kerestem, hátha, hátha, hátha... És jött a mensi, és befordultam. Szóval muszáj volt változtatni.
Ja, azt elfelejtettem írni az előbb, hogy a férjemnek is kértünk időpontot, andrológiai vizsgálatra. Most már ő is issza az Inofolicot, D vitamint szedünk, illetve elkezdtünk gyógyteázni. Szóval a mi részünkről mindent megteszünk, ezután a dokik jönnek, hogy jöhessen a baba.

Lilypie Pregnancy tickers
marcsika86
 
 


@mutymurutty:


Igen, lehet ezt kéne... Annyira bánom, hogy nem hoztam magammal azt a hülye tesztet.... Most nem tudom, hogy ma erős csíkos, vagy csak holnap lesz... Jól elszúrtam.
szappanka
 
 


@szappanka:


Nekem decemberben egymás után két napon is erős csíkos volt. Legyetek ma együtt! Holnap este csinálsz még egy tesztet, és ha még mindig erős csíkos, akkor jó a mai időzítés. De ez mind utólag fog kiderülni.

Lilypie Pregnancy tickers
marcsika86
 
 


@marcsika86:


Teljesen megértelek!! Sokan várnak ugye itt fórumokon megerősítést, de hát látatlanban, ráadásul egyikünk sem orvos. Nehéz. Inkább csak tartjuk egymásban a lelket. :)))
szappanka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: