Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Vera!
Annyira tetszett a hsz- ed!Kép Különösen, amit a felhőtlen együttlétekről írtál. Megerősített a döntésemben.

Terka!
Megy a drukk!!! Jelentkezz, ha tudsz vmit!

Viki!
A szünetekben, meg a szünetek után is foganhatnak - mint pl. a miénk Kép. Szóval BÁRMIKOR van esély. Megy a drukk!!!

Móni!
Nagyon jó a hozzáállásod- így biztos a siker. Kép

MINDENKIÉRT megy a drukk!

puszi: Terika
terika
 
 


sziasztok!
Ma voltam dokinál a ciklus 24.napján UH-on és azzal kezdte hogy lehet terhes vagyok de ez csak egy fél pillanatig tartott utána másról kezdett beszélni.
A leleten ez van: endom:11mm-es, mko ovarium 35x32 mm-es benne számos 5-6 mm-es foll latható. Most ez jó vagy nem? Jelent valamit vagy nem?
Ezek a dokik?!

Pá!
Vendég
 


Sziasztok!Kép

Mi ez a csönd?????????

Vikimi!Kép

Bárcsak igaza lenne a dokidnak! a méhnyhártyád szép vastag, a tüszőcskéid megrepedtek, amiket látott a petefészkeidben, az a ki nem fejlődött tüszőcskék, amik a sárgatestet termelik!Kép
Legalábbis szerintem, de kérek felülvizsgálatot, lányok!

Vera!Kép

Mi van?????????

Én voltam tegnap UH-n. Sajnos a 3 tüszőcskéből 2 nem nőtt tovább, de a 3. szépen meghízott (24x27 mm) bármelyik pillanatban repedhet!Kép Most kénytelenek vagyunk kétnapozni, mert a párom ma elutazott, és csak holnap este jön haza!Kép

Hát, ikrek már biztos nem lesznek, bárcsak ez az egy szál tüszőcske velünk maradna!!!!!
Most nem érzek semmit.. se nagy nyugodtságot, se idegességet. Tulajdonképpen azon jár az agyam, hogy ebben a hónapban sincs se nagyobb, se kisebb esély arra, hogy sikerüljön... Na ez jó zavaros lett, de látjátok, most így érzem magam!KépKép

Ja, és a párom kapott beutalót andrológiára, ha most megjön, akkor sajna mennie kell!Kép

Puszi, Zitus

Kép
Kép
zituska28
 
 

 
 

Sziasztok!

Zita, már vártam, hogy itt is jelentkezz. Kép Egy tüsző is tüsző. A méhnyálkahártya vastagodására pedig sok-sok fehérje és cink. Hidd el, tényleg használ. Mindent bele! A kétnapozás a legjobb, amit tehetünk. Így nem csúszunk le semmiről.

Viki, igaza van Zitának. Azért mondta a dokid, hogy lehet terhesség, mert a méhnyálkahártya már megfelelő vastagságú ahhoz, hogy elkezdődjön a beágyazódás, és a petefészekből eltűnt a tüsző, tehát elméletileg volt tüszőrepedés. Nekem is a 24. napon kell mennem méhnyálkahártya méretet nézni, és ebből már egy kicsit lehet következtetni. Ez mindenesetre nagyon jó! Kép Drukkolok!

Terka, veled mi a helyzet? Tudsz már valamit?

Többiek? Mostanában mindenki nagyon eltűnt. Hmmm.. mondjuk én is. Kép

Ja, én is voltam UH-n. Kb. ugyanaz a helyzet, mint az előző stimulált ciklusban. A bal petefészekben 14x15 mm-es tüsző, a jobban semmi, endometrium 8,5 mm. Ezt a vizsgálatot nem a Dokim csinálta. A másik csak annyit mondott, hogy kb. vasárnap-hétfőn várható a tüszőrepedés. A múltkoriból kiindulva v.szeg így is lesz. Hétfőn hívom a Dokim reggel, és majd kiderül, hogyan tovább. Legyen-e injekció, milyen legyen? Valahogy nem vagyok feldobódva. Bevallom kicsit többre számítottam. Jó-jó, tudom: egy tüsző is tüsző. Kép

Legyetek jók! Kép

V.
vera77
 
 


Zitus!
Köszi a diagnózist!Remélem lesz valami,de nem élem bele magam.Szép kis kövér a tüszőcskéd, jó repedést és sikeres akciózást!A dokim azt is mondta,hogy ne szedjem a clostilt,mert eddig szépen beindította a tüszőimet.olyan nagyon reménykedek pedig semmit nem érzek.

Pá!
Vendég
 


Vera!
Köszi neked is a lelet elemzését,olyan jó lenne ha jó lenne!A mell mikor kezd fájni?Mikor lehet tesztelni? Kétségbe vagyok esve egy kicsit.
Vendég
 


Vikimi!Kép

Ne legyél kétségbeesve, nyugodj meg!!!!
Nagyon szépek az eredményeid, de ne éld bele magad, mert ettől függetlenül - ne így legyen - nem biztos, hogy babás vagy! Most nem bántani akarlak, csak megkímélni egy esetleges csalódástól! Ha pedig babás vagy, annál nagyobb lesz az öröm!Kép
Tesztelni meg meg ne próbálj idő előtt! Ezt ugyanazért mondom, mint az előzőeket!
A cici meg van, hogy fáj akkor is amikor nincs is baba, és van, hogy akkor sem fáj amikor van!

Tudom, hogy nehéz nyugodtnak maradni, és kb 10 nap múlva már én sem leszek ennyire nyugodt, de akkor magamnak fogom ugyanezeket elmondani, és majd megpróbálok magamra hallgatni!Kép

Tehát 100 szónak is egy a vége - NYUGI!!!!!!
Én nagyon szorítok neked (is)KépKép!!!!

Vera!Kép

Jól mondod, egy tüsző is tüsző!Kép És neked szép vastag a mnyh-d!
Az én kedvem se rózsás - az előbb leírtam, hogy miért - de a REMÉNY HAL MEG UTOLJÁRA!KépKép Nem igaz????

Puszi, Zitus

Kép
Kép
zituska28
 
 


Viki, a mell változó, hogy kinél mikor kezd el fájni. Van, akinél már csak akkor, amikor kimarad a vérzés, másnál már a tüszőrepedéskor elkezdődik valami. Pl. nálam is. Így sajnos egyáltalán nem mérvadó, bár azt mindenképpen feltételezi, hogy működnek a dolgok.
Tesztelni mikor érdemes? Hm... Az lenne az ideális, ha a (nem)várt mensi kimaradása után néhány nappal. 5 nap - 1 hét. Ez már biztos eredményt mutat. Ez mondjuk attól is függ, hogy mennyire rendszeres. Ha tudod, hogy mennyi a legtöbb, amikorra meg szokott jönni (mondjuk pl. 30 nap), akkor azt érdemes kivárni a csalódások elkerülése végett. Ha korábban tesztelsz, és negatív, akkor csak görcsölsz rajta, ha pedig van halvány 2 csík, attól még nem biztos, hogy marad is belőle valami. Sajnos. Tehát ezért érdemes néhány napig türelemmel lenni, ami a legnehezebb, de szerintem megéri. Kép
Na, és akkor most mikor kell neked nagyon-nagyon drukkolni?
vera77
 
 


Köszi csajok!Ha ti nem lennétek nem is tudom hol lennék, talán valahol nagyon mélyen lent.
Kedden kell megjönnie,mindig percre pontos!

Kösz mégegyszer!
Vendég
 


Húúúúúú, Viki!!! Akkor most nagyon igalmas! Megy a drukk-drukk-drukk... Kép Kép
Szerintem akkor a jövő hét végén már tesztelhetsz is. Ha nagyon türelmetlen vagy, akkor már a péntek is jó lehet. Kép
V.
vera77
 
 


Viki!Kép

KépKépKép
Drukkolok én is nagyon!!!!!
Küldök mensi elfúvó sugikat! ¤ Kép ¤ Kép ¤ Kép ¤ Kép ¤ Kép ¤ Kép ¤ Kép ¤ Kép ¤ Kép

Puszi, Zitus

Kép
Kép
zituska28
 
 


Köszi csajok mégegyszer!Minden kedden derül ki!Addig próbálok nem rá gondolni,bár érzek olyan menszesz előgörcsöket.

Veletek mi újság?

Puszkó!
Vendég
 


Sziasztok!

Viki!Kép
Tesztelni csak tényleg akkor érdemes, ha már legalább 2-3 napot késik a menzesz.A többiek ezt pontosan leírták.Ha előbb tesztelsz, akkor lehet, hogy még nem mutat semmit és akkor csak az idegeskedés van.
Én ezt most saját tapasztalatból is írom mert mint egy komplett idióta mostanában napi két tesztet használtam el.Kép)
Nekem sajnos nem lett pozitív a végeredmény mert tegnap megjött, de így 50 nap után szinte örülök is neki!
Szóval csak nyugalom!KépNagyon drukkolok!

Zita!Vera!
Egy tüsző az pont elég,na pesrze csak akkor ha nem mindenáron ikreket szeretnétek!KépKép

Én ebben a ciklusban pihenek, semmi gyógyszer,majd csak a következő mensi után kell beszednem a 3.adag colostit.Időközben elmegyünk nyaralni is,úgyhogy remélem tényleg tartani tudom magam az elhatározásomhoz és nem fogok csak és kizárólag a baba ügyön agyalni.Kicsit fogynom is kell,kicsit sportolni is, szóval terveim vannak szép számmal és remélem egyszercsak végre már egy lakóm is lesz!Kép (pocak)

Terka
terka
 
 


Sziasztok Lanyok!

Itt vagyok en is epsegben, csak szabin voltunk egy hetig. Aranyosak vagytok hogy hianyoltatok.

Zita, Vera!

Hajra azzal az egy tuszovel, az is valami!!!! Van akinek meg annyi sincs! Tudjatok, egy tuszo pont eleg egy babahoz, neha kettohoz is!!!!!

Vikimi!

Drukkolok, hogy kedden ne jojjon meg! Aztan pentekig nem am tesztelni titokban!!!!!!

Velem egyelore semmi kulonos, 29. napon vagyok, de meg nem jott meg. Kicsit faj a cickom, de ennyi. Majd kiderul. En sem akarok tul hamar tesztelni, ugyhogy meg varok, az biztos! Annyi egycsikos tesztet lattam mar, hogy mar nagyon unom oket!!!!!!
Csak az a kis baki, hogy a nyaralas alatt kaptam egy jo kis herpeszt, meg egy kis gombat (huvelyit) valoszinuleg...

Remelem nem art a babanak, ha ott van...
Mit gondoltok?

pusz

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Sziasztok!
Terka és Dodo!
Sajnos elkövettem azt a hibát amire felhívtátok a figyelmemet teszteltem és persze semmi.Biztos érezné valahogy az ember ha várandós lenne!!??

Ti mióta próbálkoztok?

Nekem is szokott herpeszem lenni a számon, gombás fertőzésem is volt egxszer de szerencsére semmi nem maradt vissza belőle!Az a herpesz ami az ajakon van az a Herpesz HSV-1/herpes labialis és ami veszélyesebb lehetne a babára nézve az a másik típusa a HSV-2/herpes genitalis/.Szerintem így nincs gond,ha esetleg lenne ott már valaki a hasadban.
Puszi lányok!
Vendég
 


Viki!!!!!

Irgum- burgum!!!!!Kép
Nem szabad ilyet csinálni!!!! Sajnálom, hogy neg. teszteltélKép, de ez még nem jelent semmit, addig míg meg nem jött!
És EGYÁLTALÁN nem biztos, hogy az ember érez valamit, ha terhes! Erre rengeteg élő példa van, akik már babásak!Kép

Terka!Kép

Kívánom, hogy a pihenés meghozza a várvavárt eredményt!Kép

Dodo!Kép

DRUKK itt is!!!Kép

Puszi, Zitus

Kép
Kép
zituska28
 
 


Ejnye-bejnye, Vikimi!!!!!!
Csunya dolog, nem szabad siettetni a dolgokat...
En ma vagyok a 29. napon, de meg nem merek tesztelni, csak max. kedd reggel! De akkor sem biztos hogy latszani fog mar valami!
Sajnos azt mondjak, hogy nagyon sokszor nem erezni semmit akkor sem, ha terhes vagy. Max a 28-30. nap korul lehet elkezdeni erezni valamit. Persze azert van olyan is, aki mar a 25 nap korul erzi a hanyingert rosszulletet, de ha nem vagy rosszul, az meg nem jelenti azt, hogy nem vagy terhes!
Csak az a lenyeg, hogy nem szabad nagyon koncentralni ra, mert akkor az ember kepes produkalni a tuneteket anelkul, hogy terhes lenne! Ezt sajat tapasztalatbol tudom, nekem is volt olyan!!!! Sajnos nagyon ugy ereztem, hogy terhes vagyok, aztan persze nem, es oruletes koppanas lett a vege!!!! Nagy siras-rivas!!!
Szoval most mar tudom, hogy nem szabad az embernek beleelnie magat, nem kell foglalkozni vele, es inkabb nem akarom eszrevenni a tuneteket, meg ha esetleg majd visszatekintve be is bizonyosodik, hogy ARRA utaltak!!!!

Mi egyebkent 2.5 eve probalkozunk kitartoan es lelkesen!!!!

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Nagyon örülök nektek lányok mindig új erőt adtok nekem!
Különben nem vagyok letörve mert egyszer úgyis összejön ha Ő akarja!
Csak azt nem tudom, hogy bírjátok ki tesztelés nélkül?Sajna nekem nincs valami nagy akaraterőm!
Réáadásul,most nem is kell szednem a clostilt!Mi lesz így a tüszőimmel???
Vendég
 


Vera!Kép

Nagyon eltűntél!Kép
Mi újság??Kép

Z.

Kép
Kép
zituska28
 
 


Sziasztok!

Zita, nem tűntem el, de sok a tanulnivalóm.
Nálad mi a helyzet?

Terka, Kép, hogy megjött, de azért látom örülsz is neki. Fel a fejjel, és irány az új ciklus! Kép A nyaralás alatt sokan teherbe esnek, bár ez már szinte közhely. Nálam is kimarad 1 ciklus closti nélkül, tudom, milyen bosszantó. Kép

Dodo, Terka, a Dokim pont ugyenezt mondta az 1 tüszővel kapcsolatban! Jót mosolyogtam! Kép Kép Kép

Dodo, örülök, hogy előkerültél, és kellemesen telt a nyaralás. Bár a herpesz és gomba nem valami kellemes! Jobbulást kívánok. Most jöjjek a szöveggel? Ezek akár babától is lehetnek! Na, jó! Nem "hiú ábrándkodom". Igazad van. NAgyon jó a hozzáállásod! Csak így tovább!

Viki, no comment! Ha nem jön meg hétvégéig, akkor tesztelj újra. Még ilyen türelmetlen csajszit, nem hisz az "öregeknek". Kép
A tüszőid talán closti nélkül is be fognak indulni, ne sajnáld őket. Kép

Most pedig az eredmények: a kis domináns tüszőcském időközben 19 mm-re nőtt, a méhnyálkahártya maradt 8 mm, de a Dokim szerint töszőrepi után még jócskán nőni fog a progeszterontól. Szerdán megyek újra Uh-ra, és majd akkor írja fel a Dokim az injekciókat. Nem tudom, hogy mit, mennyit, mert nem tudtam erről beszélni vele. Addig maradnak a kétségek. Most azt nem tudom, mikor lenne jó akciózni. Tud valaki segíteni????? Fontos lenne, mert most nincs mindig itthon a Férjem, hogy tudjunk variálni.

Legyetek jók, és írjatok!!!! Kép

V.
vera77
 
 


Vera!

Szerintem venned kene egy LH tesztet patikaban, hogy megtudd melyik a legjobb nap! Igy sajnos nehez kiszamolni, hogy mikor reped meg! Egy 19 mm-es barmikor megrepedhet. Lehet hogy most azonnal, de lehet hogy no meg 23, 24 mm-ig es csak utana!!!!
Csak azt nem ertem milyen injekciokat ir fel? A tuszorepeszto szurit? Az lehet, de akkor is kene LH tesztelni!

pusz

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Dodo, szerintem már késő az LH teszttel bajlódni. Eddig nem volt sosem gond az akciózás. Tuti jól bejött a a kétnapozás. "Természetesen" most kavarodnak meg a dolgok, amikor számítana, hogy mikor. Mindegy. Úgy gondoltam, hogy holnap valamikor mindenképp, és szerdán is valamikor. Még azt sem tudom, mikor lesz itthon a férjem. Ma tuti, hogy csak valamikor éjszaka érkezik haza.
Tüszőrepesztő szurit akkor kapok csak, ha szerdáig nem reped, és eléri a 23 mm-t. Ebben egyeztünk meg. Kép A továbbiakban sárgatestet stimuláló injekciók jönnek. Nálam itt a gond. Az előző stimulált ciklus gyönyörű felívelés után 24. naposan megbukott. Még nem volt időm utánanézni, hogy mik is lehetnek azok a szurik (mármint név szerint). Lehet, már nem is bajlódom velem, mert szerdán úgyis megtudom.
Mi a helyzet a mensiddel? Még nem jelentkezett, ugye?! Kép
V.
vera77
 
 


CSAJOOOOOOOOOK!!!!!!!!!!!!!!!!!

KETTO A CSÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Szia Dodo és Mindenki!

Gratulálok!!!!!!! Kép Gondolom, most a föld felett jársz 2500 méterrel, minden jót neked!!!!! Párodnak mondtad?

Nekem sajna elment ez a hónap is, ma este kezdem megint a clostit, de legalább most már minden olyan volt, amikor megjött, mint a régi szép időkben: hasfájás, görcsölés stb.

Vannak képek a nagy napról, érdekel valakit?

Millió puszi

Böbe
baba76
 
 


DODO!!!!!!KépKép

MONDTAM, MEGMONDTAAAAAM!!!!!!KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép
GRATULÁLOOOOOK!!!!KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép

Böbe!Kép

Kérjük as képeket!!!!KépKép

Zitus

Kép
Kép
zituska28
 
 


Dodo! Gratulálok!!!! Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Fantasztikus!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kép Mesélj, hogy volt! Jól hallgattál róla, de így legalább igazi meglepetés lett! Kép Kép

Böbe, sajnálom. Kép Azért minden rosszban van valami jó. Na jó, nem mindenben. Várom a képeket, még szép, hogy érdekelnek! Kép

V.
vera77
 
 


Dodo, bocsi. Most láttam, hogy tényleg írtad, hogy esetleg kedd reggel esetleg tesztelsz. Kép
vera77
 
 


Dodo!
KépKépKépKépKép
Nagyon örülök, csodás hír!!! Kép

Vera!
Nem tudom, hogy erre gondolsz-e de én Choragon injekciót kaptam a tüszőrepesztéshez és ez a progeszteront is növeli ha jól tudom.Aztán még téves pozotív tesztet is produkálhat ha az ember korán tesztelKépÉn kettőt kaptam ebből,meg is repedt.
Bárcsak igazad lenne a nyaralással kapcsolatban!Bár ez most Dodonak is bejött!KépKép

Viki!Kép
Nyugi a tüszőid szépen nőni fognak maguktól is!Ám lehet, hogy nem mert már nem is kell nekik nőni!KépNyugalom és csak kibírni jó sokáig a tesztelgetés nélkül!Egyébként a ciklus első felében ha cickafarkteát iszol az segíti a tüszőnövekedést!

Böbe!Kép
A képeket én nagyon szeretném látni ha lehet! Kép
Mikor is mentek nászútra? KépAz meghozza majd a várva várt eredményt! KépNe szomorkodj!

Terka
terka
 
 


Sziasztok!

Dodó!Kép
Gratula!!! KépKépKépKépKép

Böbe!
Én is kíváncsi vagyok a képekre. Kép

Terika
terika
 
 


Dodo!
Gratula egy óriási!Jó egészséget nektek!!!

Nekem tegnap este megjött,nem ért váratlanul,mert éreztem.Holnap megyek alaphormonra aztán beindul a gépezet!Az a fura hogy nem vagyok elkeseredve,mint eddig.Biztos ti váltjátok ki belőlem!
Mindenkinek minden jót és szép nagy érett petesejteket és virgonc spermákat!
Vendég
 


Koszonom lanyok a sok gratulaciot.
Hat igen, eleg csondben voltam, foleg hogy mult heten itt sem voltunk, de jo volt hogy pihentunk, legalabb nyugalomban teltek a kicsike elso napjai odabent!!!! Hihihi...

Meg nem akartam am en arra nagyon koncentralni, mert sajnos mar volt olyan hogy nagyon ereztem, es nem lett belole semmi, csak nagy pofaraeses...
Ugyhogy most inkabb nem is foglalkoztam vele.
A ferjem persze rogton ott reggel latta, ebresztettem, hogy jojjon ki a furdobe, hogy lassa o is amit latni kell, aztan nagy nehezen felkelt, es mondta, hogy ne szivassam meg megint, mert nincs is semmi ott. Persze az almos, csipas szemevel nem latta a halvany csikot, mert ugye nem olyan nagyon eros volt 10 perc utan! De aztan fel ora mulva megint mikor kiment WC-re, akkor mondta, hogy na, jo most mar elhiszi, tok eros lett a masodik csik is.
Eloszor nem is engedte, hogy irjak nektek, meg senkinek, varjunk holnapig, akkor csinaljak meg egy tesztet, es majd akkor biztos lett, de aztan olyan lett a masodik csik is, hogy kenytelen volt elhinni!!!! Szegeny, nagyon rosszul esett neki is a multkor 2-szer is, amikor mondtam nagyon, hogy ezt erzem meg azt erzem, es nem lett semmi. O is nagyon beleelte magat, sot meg talan jobban is mint en!!!! O talan meg jobban is ossze volt torbe a multkor!!!!

Na, szoval ez a helyzet. Holnap megyek dokihoz, megnezi a progimat megint, de mondta, hogy mar ma kezdjem el az utrogestant, mondtam van itthon, ne aggodjon. UH csak valamikor jovo het vege fele lesz. Addig nem latni semmit.

na, pusz

dodo, aki a fold folott jar ezerrel, de nem birja felfogni a dolgokat!!!!

KépKép
Kép
dodo32
 
 


dodo
Azért mert nem írok azért szoktam olvasni a fórumot! És annyit tudok neked mondani, hogy nagyon-nagyon gratulálok neked, és vígyázzál magatokra. Ez aztán az örömhír!!!!! KépKép

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Sziasztok!

Dodo, annyira örülök, hogy TE nyitottad a téli topikot. A "mi lányunk". Kép Kép Nagyon szeretnék csatlakozni hozzád!
Jól vagy? Minden rendben? Majd rádnézek a téli topikon. Kép

Voltam ma UH-n. Eszerint megtörtént a tüszőrepedés, így nem kell injekció. Így 2 x 1 Duphaston-t szedek majd progipótlásra, és majd meglátjuk. Tegnap reggel sikerült akciózni, így v.szeg elkaptuk, de még ma "rádolgozunk". Kép
Megyek is.

Írjatok!

V.
vera77
 
 


Sziasztok!Kép

Viki!Kép
Sajnálom, hogy megjöttKépKépKép, de fel a fejjel!Kép Új ciklus, új remények!Kép

Vera!Kép
Örülök, hogy szépen megrepedt magától a tüszőcskéd! Hátha ezzel a kis progi rásegítéssel sikerül!Kép

Én nem nagyon tudok mit írni, mert ugyebár túl vagyunk az akciózáson, de a fene tudja mi lesz a végeredmény, mert nem igazán húztunk bele!
No comment - majd másfél hét múlva kiderül!Kép

Többiek!Kép Hol vagytok?

Puszi, Zitus

Kép
Kép
zituska28
 
 


Nos, ennyit a "rádolgozásról". A Férjem mindjárt indul dolgozni. A fene egye meg! Kép Muszáj volt elpanaszolnom!
Bár mint tudjuk, egyetlen spermium is elegendő a megtermékenyítéshez. Kép

Zita, nagyon drukkolok neked! Persze mindenkinek. Kép Akkor neked június 3-án nem kellene megjönnie, ugye? Te is elkapkodod a tesztelést?

Viki, Kép Sajnálom, hogy megjött. Igazad van, az, hogy megoszthatod valakivel a bánatod, olyanokkal, akik hasonló dolgokat élnek át, sokat számít. Nekem legalábbis igen.

V.
vera77
 
 


Szia Vera!Kép

Ne legyél mérges, mi meg elaludtuk a rádolgozást!Kép
De azt mondják ált. az a sikeres akció, ami rögtön a repi idejében, vagy előtte van!Kép
Szóval NYUGI!Kép

Ha jól éreztem, amit éreztem vasárnap reggel, akkor nekem akkor repedt, tehát 5-én nem kellene megjönni!Kép ESETLEG 6-án tesztelNÉK egyet, csak azért, mert hátha névnapi ajándék lehetne a páromnak, akinek 7-én van a neve napja!Kép

Pusza, Zitus

Kép
Kép
zituska28
 
 


Jól elnéztem a napokat...
Szóval 6-án vasárnap nem kellene megjönnie, és 7-én hétfőn tesztelNÉK.

Z.

Kép
Kép
zituska28
 
 


Dodo!Kép

Írok neked ám itt is ott is!Kép
Szépen kérlek, küldd el nekem is e-mailben a holdnaptárt! Légyszi-légyszi!!!!!

Köszi, Z.

Kép
Kép
zituska28
 
 


Zita, azt elfelejtettem mondani, hogy nagyon együtt haladunk mindenben. Most nekem sem akar vastagodni a méhnyálkahártya. Kép Talán a kevesebb cink? Lehet, hogy holnaptól duplázok, de túlzásba sem akarom vinni.
A június 6-át úgy számoltad, hogy az ovuláció utáni 14. nap, ugye? Mert amúgy előttem jársz, és nekem június 5-én nem kellene, ha pedig a tüszőrepit nézzük, akkor máris június 7 v. 8. lenne belőle.
Egyébként nekem a szülinapom van június 7-én. Kép 8-án reggel akartam tesztelni, de lehet, hogy majd várok vele. Feltéve persze, hogy nem jön meg. A Duphastonnal becsapom a szervezetem, és így talán akkor sem jön meg időben, ha nincs is semmi. Ha nem szedném, akkor pedig biztos nem lenne semmi. Ördögi kör!
Te szedsz valami progipótlást most?

V.
vera77
 
 


Vera!Kép

Az egyik barátnőm is júni 7-én született, ráadásul 77-ben!Kép Neked akkor igazán szép szülinapi ajándék lenne a baba!Kép
Mennyi volt neked most a tüszőrepi után a méhnyálkahártya? Engem az nyugtat, hogy azt mondják, hogy tüszőrepi után kezd el igazán vastagodni!
Igen, én az ovulációtól számoltam a 6.-át, mert most kicsit később volt! De úgy látom neked is!
Én nem szedek semmi progi pótlást, mert azt mondta a doki, hogy nekem az nem kell...hát ő biztos jobban tudja! Azt mondta, hogy az indokolatlanul kitolná a ciklusom, és az lelkileg se lenne túl jó, meg hát ugye azért az idő is számít! De persze ha szükség lenne rá, akkor szedném mindenképp!

Pusz, Z.

Kép
Kép
zituska28
 
 


Sziasztok!

A képeket akárhogy bütykölöm, innen, a munkahelyemről nem sikerül sem ide, sem a képtárba feltölteni, otthonról próbálom majd meg... Kép
(esetleg küldjem mailben?)
Viki, nagyon sajnálom, Dodo téged pedig naggggggyon irigyellek és nagggggyon drukkolok... Mennyi idő alatt sikerült? Ugye, jól emlékszem, hogy te is PCO-s vagy?

Zitus, nagyon szurkolok neked, remélem, tudsz majd tesztelni és kétcsíkos lesz...

Nekem a helyzet változatlan, tegnap bevettem a 2. szemet a clostiból ebben a hónapban (és most már a párom is elbeszélgetett a gyógyszerrel, mielőtt bevettem). Jövő hét csütörtökön megyek orvoshoz ultrahangra, remélem,csupa jó híreket mond majd.

Puszi
Böbe
baba76
 
 


Böbe!Kép

Remélem sikerül feltenni a képeket, mert már nagyon kíváncsi vagyok rátok!!KépKép
A párod is delejezte a bogyit - ez jóKépKép! Így már biztos hatásosabb lesz!Kép
Én szorítok!

Puszi, Zitus

Kép
Kép
zituska28
 
 


Fotók!!!

http://fototar.origo.hu/pages/albumlist/albumview.jsp?id=82620 címen, csak egy pár bemutatókép, ennyit tudtam feltenni...

Pusz
Böbe
baba76
 
 


Sziasztok!

Böbe, megnéztem a képeket! Kép Kép Nagyon szép ruhád volt! Az esernyős kép az tuti! Bár azt nem értem, hogy mi az a felirat keresztben. Reklám? Na, mindegy. Nem ez számít.
Hajrá a clostival. A Férj delejezése is számít. Kép Jövő héttől lehet érted is izgulni rendesen. Jöjjenek azok a tüszők. Vagy legalábbis egy.

Zita, nekem is kb. a 16-17. napon volt ovuláció. Pontosan nem tudom megmondani, mert nem hőmérőzök, és ov. tesztet sem használok. Az UH-k miatt feleslegesnek tartom. A hőmérőzésből pedig elegem lett. Az tény, hogy hétfő délben még 19 mm volt, szerda délben pedig már hűlt helyét találtuk.
Az előző ciklusban nekem sem volt progipótlást, éppen ezen indokok miatt. De a 24. napos ciklusom meggyőzte a Dokit, hogy mégiscsak kell valami támogatás. Talán ez elég lesz. Most csak azt sajnálom, hogy a tesztelés emiatt csúszik. Nem lesz pont a szülinapomon.

Aki szedett már progipótlást, az emlékszik még, hogy mennyit kellett bevennie? Csak kíváncsiságból kérdezem.

V.
vera77
 
 


Sziasztok!

Böbe!
Megnéztem a képeket. Nagyon szépek voltatok! Kép
elbeszélgettetek a bogyóval Kép Reméljük, így meglesz a kívánt hatás!Kép

Megy a drukk mindenkiért!Kép

puszi: Terika
terika
 
 


Sziasztok!

Kicsit ritkábban járok erre manapság, de ez is része a "ne foglalkozzunk állandóan a babával" projectemnek. Kép Mert különben, ha állandóan erről írogatnék, tényleg nem tudnék kikapcsolni. (bár így se nagyon megy!)

Én most vagyok a 19.napon, Vera, ugye veled vagyok egy napon?
Szerintetek mennyire mérvadó az, hogy a tüszőrepi után 14 nappal jön meg? Merthogy nekem a múlt hónapban a 14.napon volt egy 27mm-es tüszőm, ami állítólag akkor volt esedékes, hogy megrepedjen, és a 19.napi UH-on már nem is volt látható, mégis a 32.napon jött csak meg. Ebben a hónapban viszont nincs UH, így nagyon rossz, hogy nem tudok semmit, volt-e egyáltalán valami, ha igen, mikor. (se LH teszt, se hőmérő nem volt most!)Mi a 13., 15. és 17.napokon akcióztunk, remélem nem késtünk le semmiről. A 15.napon ugyan fájt a bal oldalam, estére elmúlt, de aztán meg a jobb oldalam fájt vagy 2 napig. Most múlt el, erre az alhasam kezdett el ma fájni. Nem értem én ezt.
Amúgy képzeljétek, herpeszem lett az orromban. Sose hallottam még ilyet! Pont az orrban? De iszonyúan fáj, meg hólyagos, többek szerint ez csak az lehet. Babonából remélem én is Dodo sorsára jutok ezzel!Kép

Bocsi a hosszúságért, de én ritkán írok, de akkor egy egész regényt!!!Kép

Móni
Monik
 


Böbe

én nem tudom megnézni a képeket! Azt írja, hogy nem vagyok bejelentkezve, kitöltögettem mindenféle adatlapot, de nem fogadja el. Biztos én vagyok a hülye! Kép

Móni
Monik
 


Lányok!Kép
De jó lenne, ha három babának örülhetnénk egyszerre - Zitus, Vera, Móni. Kép

A többiekről nem is beszélve...

puszi: Terika
terika
 
 


Négy babával!...IldiKép
ildi10
 
 


Sziasztok!Kép

Terika!Kép

A Te babádról elfeledkeztél?Kép Te sem vagy sokkal lemaradva tőlünk!Kép

Böbe!Kép

Nem tudom megnézni a képeket!KépKép

Tegnap voltam vérvételen - nagylabor -, és kikuncsorogtam magamnak egy hormon vizsgálatot is, mivel tegnap volt a 21. napom! De attól félek, hogyha a 17. napon volt tüszőrepim, akkor még alacsony lesz a progim.... Egyébként is lehet, hogy alacsony, mert nem fáj egy kicsit sem a cicim!Kép

Írjatok!Kép
Puszi, Zitus

Kép
Kép
zituska28
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: