Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Tegnap este megjött, pedig még reggel 37.1 volt a hőm. Hát ennek a hónapnak is annyi. Veszek majd tesztet, remélem azzal biztosan megállapítható a legjobb nap. És nem adom fel!
Remélem nektek jobban sikerül.
Manó
manó11
 
 


SAjnálom Manó! Kép Mára leesett a hőd?

Betti
betti73
 
 


Szia Lara!

Az a legszarabb, amikor midnenki azt mondja a csemete megtapadásához nyugalom kell. De ma a 21. században annyira ritkán lehet bele*ni a világba! fel a fejjel :-)
üDV Manó!
én is sajnálom!ne aggódj, jövő hónap!BIZTI JÓ LESZ!
Hahó Betti!
Te hogy állsz?még mindig fent a hőd?
juj
 
 

 
 

Juj!

Még reménykedem! Még fent vagyok hőileg, 26. nap. Hétvégén minden kiderül!

Betti
betti73
 
 


Sziasztok!Segitsetek,hogy mi történik velem ,mert meghülyülök:tegnap 25-nap (37 volt a höm)és volt egy kevés barna,én azt hittem hogy ma reggelre megjön,de semmi a höm még mindig 37 (mitöl volt a barnázás???)Met a 30-35 napos ciklusom.
Az lesz a legjobb ha felteszem a görbém: Kép

Sziasztok!
Vendég
 


Keditke!

Tegnap nekem is volt egy kis rózsaszín a wc papíron, de nekem sem jött ma semmi és a hőm is változatlan volt reggel!!!! Ne aggódjál, hamarosan kiderül minden. Nyugi!!!! Az előző hónapban 5 napig pöttyöztem mensi előtt, most meg semmi. Kép

Betti
betti73
 
 


Betti!Akor ez jó jel ,nálad.Szerinted nem kell aggódnom a barnázás miatt!A höm is nagyon jóóó(ha csalodnom kell megint akor végleg befejeztem a hömérözést).Negativon gondolkodom(talán bejönKép)A mulkor azt hittem sikerült aztán nagy csalodás,"megfogattam ,hogy nem élem bele magam".
Vendég
 


Olyan érdekes, hogy mindketten tegnap pettyeztünk egy kicsit és ugyanazon napon vagyunk és több napja nem változott a hőnk!!! Kép Nagyon izgi!!!!!

Betti
betti73
 
 


Nagyon érdekes jóó lenne egyszerre szülniKép!!!!
Vendég
 


DRUKKKKK mindenkinek!!!

Betti
betti73
 
 


Sziasztok!

Már többször beleolvastam a topicba, de csak most írok először.

Úgy látom Keditkével és Betti73-mal hasonló cipőben járok. 24. napon (azaz ma) volt egy kis csöpögés, a hőm pedig maradt fent 36,8, ami nálam fél fokkal magasabb az alaphőnél.

Valahogy úgy érzem, nem sikerült most sem :-))

Egyébként két hónapja mérem a hőmet, megvan rendesen a bifázisos görbe (annyi eltéréssel, hogy nem a mensi napján esik le a hőm, csak utána. És majdnem mindig van előtte csöpögés (ált. két napig). Az orvosomat már többször kérdeztem én is erről, de azt mondta nem baj.

Drukk a reménykedőnek :-)

Angel

angel37
 
 


a "nem sikerült most sem" után :-(( akart lenni természetesen

angel37
 
 


Szia Angel?Nem szabad feladni,én most 1 éve nem szedem a gyógyszert ,és már nagyon reménykedem hogy sikerül már végre.
Volt nálam a k.anyu és josolt nekem kártyán,és kimutatta ,hogy nemsokárra babám lesz,és a vágyam teljesülni fog.azt is látta a kártyán hogy mostanába sokat idegeskedek,pedig nem panaszkodtam neki a m.helyemröl.Kiváncsi leszek igaz lesz-e!KépAzt mondta pár hónap alatt be szokott jönni a "jóslás".Tegnap nem tudtam a hömet mérni ,de ma reggel 36.8 (szerintem pár nap és megjönKép),ha csak valami oknál fogva vissza nem megy 37-re a höm..
Vendég
 


Szia Keditke!

Köszi a bátorítást, persze, nem adom fel :-) Csak egy kicsit csalódott vagyok mindig, mikor elindul a csöpögés. Olyankor picit még reménykedem, hogy a beágyazódás miatt van, de aztán könyörtelenül megjön. Még az a jó, hogy minden hónapban újra lehet próbálni, nem mondjuk csak félévente :-)

Ma 36,9-et mértem, csöpögés még nem volt (ma). Csak hát sajnos érzem a hasamban, hogy meg fog jönni úgyis.

Fél éve próbálkozunk most. A gyógyszert abbahagytam már lassan két éve, csak tavaly közbeszólt az élet, volt egy komolyabb műtétem. Lehet, hogy hiába is méregetem magam, mert összenőtt valami odabent. Az orvosom azt mondta, hogyha év végéig nem jön össze, akkor megnézzük, és ha olyan az eredmény, akkor lombik :-) Nagyon-nagyon szeretném, ha nem kerülne rá sor...

Milyen kártyából jósoltak neked? Az ezo.hu-n szoktam én is jósolni magamnak tarotból: ha jót mutat örülök, ha rosszat akkor azt mondom, hogy hülyeség :-)

Reméljünk neked igazat mond a kártya!:-) Hátha viszakúszik az a hő :-)

Egy éve próbálkoztok már? A munkahelyeden gáz van? (Lehet, hogy csak vissza kellene olvasnom.)

Angel

angel37
 
 


Szia!Sokat idegeskedek a m.helyemen, elakartunk menni a párommal nyaralni,mert 2 hét szabin van(1 hét már letelt).A koll.nöm táppénzre ment (2 hét),és nagyon mérges vagyok hogy velem mindig kibasznak!De a párom az idén már nem tud eljönni szabira és igy löttek a pihenésnek.Na meg amugy is kevesen vagyunk ,ráadásul a fönökhelyetes leltárig lesz(kb oktober közepe),neki is elegge lett és felmomdott,nekem se sok kell hogy besokaljak.Rengeteg a munka és kevés az eladó,délutános héten 2-en vagyunk a boltba 1 pénztár,1 csemegés, és kettönknek kell mindent csinálni(vevö kiszolgálás,ha áru jön átvenni+kipakolni,na meg az árváltozásról nem is beszéltem ami 20 oldalas szokott lenniKép,levegöt alig tudunk venni, ja és este a takaritás is ránk vár,)Szóval 1 ember 5 munkályát végzi el.Lehet hogy a sok stresz befolyásolja a teherbe esést?!!Én már erre is gondoltam.,mert hiába dolgozok lassaban akor is meg kell csinálni.!!Na de 0nem panaszkodok!!Szia!!

u.i:a "babát szeretnék "topicba is szoktam irni!
Vendég
 


Sziasztok!

Manó

SziaKép.A tüneteimet kérdezted:az egyik legegyértelműbb az volt,hogy iszonyatosan fáradékony lettem hirtelen.ez azt jelentette,hogy mire felöltözködtem,mert indultunk vhova,iszonyatosan kifulladtam.Aztán persze elkezdett fájdogálni a hasam,mensiszerűen.Ugyanez volt anno a fiamnál is,de ott csak a mensi elmaradása után tűnt felKépKép.

Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Juj, Betti!

Van valami változás? Vagy talán valami jó hír?

Tegnap még mindig 37.2 volt a hőm, pedig már 3 napja megjött. Csak ma csökkent 36.8-ra. Pedig mindig azon a napon csökken, amikor megjön.

Anyapoc!

Köszönöm a választ!
manó11
 
 


Szia Manó!

Még semmi, hőm fent, cicim hatalmas és várok..... 29. napon vagyok. Ma reggel volt egy kis narancsosrózsaszínes a wc papíron.

Betti
betti73
 
 


Sziasztok!

Nálam még mindig csak csöpögés, hő relatíve fent, de előzetes tapasztalatok alapján ma megjön, minden hónapban ez a forgatókönyv.:-(

Betti73, a jelek nagyon biztatóak :-)

Betti, Manó, Juj, ti régóta próbálkoztok?

Keditke, mi újság van nálad?

Angel

angel37
 
 


Szia Angel!

Biztatóak a jelek, de olyan nehezen tudom elképzelni, hogy egyszer pozitívat teszteljek! Ez volt a 3. tudatosan próbálkozós hónapunk.

Betti
betti73
 
 


Szia Betti, meg tudlak érteni, hogy nem mered elhinni. Pedig...:-)

Én még a tesztelésig se jutottam el egyszer se (fél év után). Vagyis egyszer kíváncsiságból, de biztos voltam benne, hogy negatív lesz...

Meg hát nem szeretnék kifutni az időből... A 73 a születési dátumod? ha igen, akkor egyidősek vagyunk, nem 37-es vagyok :-)

Angel

angel37
 
 


Angel!

Igen, a 73 a születési dátumom! Milyen hónapban születtél? Nem szeretnék én sem kifutni az időből, a párom 5 évvel idősebb nálam, úgyhogy nincs már túl sok időnk. Ti fél éve próbálkoztok? Mióta hőmérőzől?

Betti
betti73
 
 


Angel

Ennyire tudatosan 2 hónapja, előtte januárban volt hogy 39 napra jött meg. Akkor biztos voltam benne, csak hát sok volt az ideg. Akkor volt a vizsgaidőszak, na meg még dolgozni is kell.
Hőmérőzök szorgosan, és tesztet is fogok venni, hátha úgy jobban behatárolható a megfelelő idő.
manó11
 
 


Egyébkét én december óta nem szedek gyógyszert. Eleinte többé-kevésbé védekeztünk, de tudatosan június volt az első "tudatos" hónapunk. Év végéig adtam magamnak én is haladékot.

Betti
betti73
 
 


Nekem a gyógyszer elhagyása óta rendszeresen 27-28 napra megjön. Ovulációs tesztet kipróbáltam én is, de nem jött be.

Betti
betti73
 
 


Sziasztok!

Bocsi de nagyon sokat dolgozom, mnem igazán van időm itt lenni veletek.

Angel! Kép

Én novemberben lesz három éve, hogy abbahagytam a tablettát. május vége óta próbálkozunk. 29-30 napos a ciklusom, a 24-25 nap körül elkezdek pecsételgetni. dokim szerint ez nem gáz. amikro elkezdtük, akkor utána 44 napra jött meg, úgy örültem, azt hittem terhes voltam. (bár én azt gondolom, hogy tényleg az voltam)szóval ma vagyok a 13 napon, hőm még nem igazán esett le, de szerintem most lassan.

Kedtike! Betti!
drukkolok nagyon!nagyon jó hírek ezek Hölgyeim!
juj
 
 


SZia Mindenkinek!

Betti, júliusi vagyok, az én párom pedig 5 évvel fiatalabb :-) Fél éve próbálkozunk, igazából most utánaszámoltam és inkább hét ciklus már ez. Két hónapja mérem a hőmet, normálisnak tűnik, pé-m biztos, hogy van.

Manó, nekem se ment le (eddig a két mért alkalommal) a hő aznap, hogy megjött, csak utána. Két hó még nem hosszú idő, itt az új hónap!! :-)Legalábbis mindig ezzel biztatom magam :-) Hátha majd bejön a teszt...

Juj, szerintem ti a következő napokban adjatok bele mindent :-) Úgy tudom hő leesés pé előtt nem törvényszerű (vagy rosszul tudom?)

Már lassan két éve abbahagytam a gyógyszert (10 évig szedtem), a ciklusom azonnal gond nélkül beállt. Sajnos a tavalyi műtét óta van a mensi előtti csöpögés, egy vagy két nappal a "beindulás" előtt (ált. 26-29 napra jön). A pecsételés nem gond az én dokim szerint sem, de úgy látom más dokik se csinálnak belőle problémát. Higgyünk nekik :-)

angel37
 
 


Sziasztok!

Ma reggel érdekes dolog történt, visszament a hőm 37-re, pedig már a menszi 5. napján vagyok.
Ilyenkor mi lehet?
manó11
 
 


Sziasztok!

Köszi a drukkolást, de szerintem már nem kell. Hőm még fent, de rózsaszínesnarancsos pöttyözés van. Jó lenne, ha rendesen megjönne. Azt hittem, hogy ebben a hónapban megúsztam a pöttyözést, de mégsem!

Angel!

Én is júliusi vagyok, párom 5 évvel idősebb. Hányadikán születtél?? Kép

Betti
betti73
 
 


Szia Mindenkinek!

Betti, ez azt jelenti, hogy mégis meg fog jönni? :-( Én tegnapra vártam, hogy beindul, de nem tette, hát akkor majd ma. A szülinapom július 30, oroszlán :-)

Manó, nem lehet, hogy megfáztál egy kicsit? Attól is felmehet a hő...

angel37
 
 


Sza Betti!
Képzeld ma vagyok a 15. cn-om és még mindig 35,5 a hőm. a múlt hóbnapban a 12. napon volt peteérés. most akkor mi van???pedig már két napja tojásfehérje van. szerintetek mi történik?
juj
 
 


Angel!

Akkor pontosan 4 nappal vagyok idősebb nálad!! Kép Július 26-án születtem, szintén oroszlán lennék.

Igazából nem tudom, hogy mi van velem, várok, várok.....

Juj!
Nem feltétlenül ugyanazon a napon van a pé. minden hónapban. A tojásfehérje jó jel nagyon. Az pé-környékén szokott lenni. (több napig is lehet). Nyugi! Sokat akciózzatok!

Betti
betti73
 
 


Betti! Hahó!

Köszi, megnyugtattál egy picit.
Neked meg nyugi!ha még nem jött meg az teljesen jó jel. Képtök jó, hogy nem stresszelsz!én már biztosan megőrülnék.
egyébként amikor ma már nincs tojásfehérja az rossz jel?ma nem volt és a hőm pedig tényleg 35,5.
juj
 
 


Juj!

Figyeld a hődet. Van görbéd?

Betti
betti73
 
 


betti!


ez az hogy figyelem. most nincs nálam, de folyamatosan 35,5 egy 3 vagy négy napja. vasárnap és hétfőn volt tojásfehérje, viszont a hőm annyira most nem esett le és nem is ment még föl. holnap felteszem
juj
 
 


Juj!

Lehet, hogy holnapra felmegy. Azért akcióztok folyamatosan?

Betti
betti73
 
 


Betti!

volt action vasárnap, hétfőn, nem tudom remélem ma vagy holnap is. tényleg nem tudom Betti te hogy vagy vele de imádom a félidőt, mert egyébként akkor még jobban ki vagyok éhezve a férjemre. érdekes ez a természet! Kép
szóval remélem hogy éhesek leszünk este is Kép
juj
 
 


Juj!

Csak így tovább!! Kép Peteérés környéként teljesen természetes a megnövekedett "étvágy". Pont így találta kis természetanyánk a dolgot. Csak hajrá!!!!

Betti
betti73
 
 


Betti!

de mi van ha mi pont nem akkor vagyunk együtt amikor ott vándorol a kicsi drága és nem találkozik a sok kicsi drágával. mi van ha jóval előtte vagyunk együtt?egyébként valahol azt olvastam hogy peteérés előtt 12 órával már aktuális együtt lenni. nagyon jó. azt hogyan csináljuk? Kép
Te még mindig jól állsz?remélem semmi mesi előjel!Kép
juj
 
 


Juj!

Elvileg a pé-3 nap a pé+1 nap közötti időszakban kell együtt lenni, lehetőleg minden nap. Igazából senki sem tudja pontosan, hogy mikor lökődik ki a pete a tüszőből. Ha kilökődik, akkor max. 24 óránt át életképes. A kiskatonák pedig 72 óráig "üzemképesek".

Sajnos már nem állok annyira jól, mert pecsételgetek tegnap óta, főleg a délelőtti órákban. De a hőm még magas.

Betti
betti73
 
 


Betti!
köszi ezt nem tudtam. én buta!
lehet hogy még ez a beágyazódás nálad. nem?ha nem esett le a hőd, az elvileg jó hír!még bizakodjunk! Kép
juj
 
 


Juj!

Ne aggódjál és is csak nemrég okosodtam így meg! Kép

Köszi, hogy még bizakodsz! Kép

Betti
betti73
 
 


Üdv!

Betti,
hát tényleg nem sok különbség az a 4 nap, tul.képpen egyidősek vagyunk :-))) Úgy látom, hogy általában a babás fórumokon a legtöbben huszonévesek, ha meg harmincasok, akkor már van gyerek... Még nem vagyunk lekésve, ugye? :-) Csak hát ki tudja mikor sikerül...
A horoszkópban annyira nem hiszek, bár az oroszlán jellemzése nagyjából talált! Nem próbálsz egy tesztet? Mármint nem az oroszlánra :-)

Juj,
a tojásfehérje tökéletesen jelzi a termékeny napokat, olyankor válik átjárhatóvá a méhnyak a kis hadsereg számára. Úgyhogy hajra! Sztem a pé előtti napok a legvalószínűbbek a találkozásra, egyes dokik szerint a pé napján már lehet, hogy késő (főleg ha este van akció), és a kicsik lemaradnak a "nagy találkozásról", mivel - ahogy Betti is írta - a petesejt max. 24 óráig él, és kell valamennyi idő (pár óra?), hogy elérjenek odáig...

angel37
 
 


Betti
Olvastam olyta, hogy a beágyazódás után is pecsételgetett még, sőt volt akinek még rendes menszi is volt. Ezek szerint még van remény!
Van más tüneted is?

Angel
Ha a tojásfehérje jelzi a peteérést akkor nálam nem tudom mi van, mert nekem tojásfehérje kb. 5 nappal a peteérés előtt volt(hő szerint). Valami talán nem működött jól nálam.
manó11
 
 


Angel!

köszi, aranyos vagy. akkor nem értem a hő összefüggését.hő még lent tojásfehérje volt. mindegy.
juj
 
 


Sziasztok!olvasgattam amit irtatok,elég érdekes,nekem megint volt barnázás és ennyi.A höm még mindig fennt van(ez jó jel)Kép.Csak az a fránya "barnázás"zavar,ez akor lehet éppen a beágyazodás utáni is?!Vagy csak a cickatea kevert be?! Véleményt kérek csajok!!!Puszika!!
Vendég
 


Angel!

Nagyon jó, hogy egyidősek vagyunk!! Tényleg főleg huszonévesek vannak itt. Ne aggódjál, nem maradtunk le semmiről, csak máshogy alakult az életünk. Tesztet nem próbálok! Megfogadtam, hogy csak a 40. napon vagyok hajlandó tesztelni, mármint, ha elérem a 40. napot és nincs mensi. Kép

Manó!

Én is olvastam ilyeneket, ilyenkor mindig reménykedek. Kép Apukám már megmozdult a mamám hasában, amikor kiderült, hogy gyereket vár. Nem lehet tudni.

Keditke!

Másikba is írtam! Nekem is van egy pici pecsételés, sőt hónap közben is volt és pár napja is. Nem tudom, hogy miért van!!!!

Betti
betti73
 
 


BETTI!Lehet h félre teszek mindent a jövö hónapba ,(hömérö,és a teát is),bár jó lenne nem lenne köv.hónapKép!!!Bár kétlem h én amennyit idegeskedtem a m.helyen(pont a pé környékén )nekem szerintem most nem lesz baba!
Vendég
 


Keditke!

Pont ezt írtam le a másik topicba! Kép

Betti
betti73
 
 


Keditke!Betti!
nekem is van barnázás és nekem volt úgy hogy elmúlt és 3 nap múlva újra volt két napig.
juj
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: