Új privát üzeneted érkezett!

Anikó!
Bocsi,hogy én is kontárkodok itt,láttom már többen le is írták,hogy működik a férfiak kivizsgálása.Mi holnap megyünk a párommal(nála tesztoszteron-hiányt mutattak ki)a magándokihoz,itthonról viszünk mintát azt ott a rendelőbe mikroszkóp alatt megnézi,és diagnosztizál(szám,mozgékonyság,aktivitás stb...).Az egész nem tart tovább 5 percnél.
Remélem már nektek nem kerül sor a vizsgálatokra,mert egy pocaklakó már nem fogja engedni.

[color=#ff0000]
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönjük Vikimi, ránk fér a szerencse Kép.

Lányok én kialudtam a rosszkedvemet, igaz elég iszonyatos dolgot álmodtam. Bedőlt a fél tetőnk Kép. Az egyik hosszú oldal elnyúlt a tetőtéren, a másik meg állva maradt. Szörnyű volt látni Kép.

Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Hajni szép a tetőtök! Már teljesen "házszerű" és hatalmas a házikó.Kép
Ma éjjel nekem is rémálmaim voltak, meg sajnos megint görcseim. Nagyon nehezen gyógyul ez a vacak! A doki kiírt egész hétre.Jó itthon lenni, de azért rossz egész nap egyedűl...Kép
Igazatok van, majd 2005-ben belevetjük magunkat a babagyártásba, nem kockáztatok.
Én imádom a kutyákat, sajnos nekünk nem lehet, mert allergiás vagyok a szőrére, csak majd ha kertes házunk lesz. De a párom szüleinek a macskán kívűl még van egy uszkárja és egy szarkája is. (A kutyát leszámítva őket anyósom szedte össze kiskorukban, korán árvaságra jutottak.)Nekem a kutya, Alf a kedvencem.Ha jövök messziről megérzi és az ajtó előtt örjöng. Uána egyből nekem esik, csak úgy tudom levetni a cipőmet és a kabátomat, ha lefogják. (Beszéltük is, hogy ha majd baba lesz a hasamban erről valahogy le kell szoktatani.) Sajnos szegény epilepsziás és mikor kanos lett mindig görcsöt kapott, így ki kellett heréltetni. Kép egy hete volt a műtét, utána annyira haragudott a családra, csak rám nem. Egyedűl az én ölembe feküdt bele és sírt. Annyira sajnáltam, hogy én is elsírtam magam. (Ezzel teljesen beloptam magam az anyósom szívébe,neki ez a három állat olyan, mint a gyerekei)
Anikó nagyon aranyos neveket adtatok az állatoknak Nekem a Mici bácsi tetszik a legjobban.Kép

Zafír

Kép
Kép
zafír
 
 

 
 

Szia!

Köszönöm, már tényleg kezd úgy kinézni, mintha háznak készülne Kép
A mamáék is kiheréltették a pumijukat, mert azt mondták nekik, hogy akkor nyugodtabb lesz. Mondanom sem kell, hogy ugyanolyan rossz Kép.
Nálunk aranyos a két kutyus mikor szerelmesek Kép. A kicsihez, ő a lány, nem lehet olyankor odamenni, mert a nagy ellök tőle. A páromat meg meg is morogta a múltkor, valahogy érzi, hogy ő is hapsiból van és tőle jobban félti a szerelmét Kép.
Nem igaz már megint csak róluk írogatok Kép. Mondtam, hogy nem tudom abbahagyni.
Igazán szólhatnál a görcseidnek, hogy mostmár elég lesz, mert elég régóta tartanak, megunhatnák Kép. Örülök, hogy sikerült lebeszélni erről a hónapról, legalább most egész hónapban nyugi lesz, még a végén sem fogsz idegeskedni. Kép

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hajni,
persze, hogy beszámolok arról, hogy mit szóltak a szülők. Azt pedig, hogy meddig dolgozom, jelenleg tényleg nem tudom. Még az is lehet, hogy akár májusig. Ez egyelőre nagyon sok mindentől függ. Utána pedig majd írok a sógornőm gépéről. Nyugi! Kép

Zafír,
elvileg még csak 7 hetes (szerény számításaim szerint), de majd ezt is megmondja a doki csütörtökön. Múltkor az ígérte, hogy most már rendesen látszani fog, úgyhogy vigyünk videókazit. Erre már a férjem is be fog jönni, ha lesz hozzá mersze. Egyelőre azt mondja, hogy van, de a múltkor is ott döntött úgy, hogy ennél Ő jobban izgul. Azért most már más a helyzet, remélem tényleg bejön.
Internet majd csak az új házban lesz, Anyukámhoz nem szeretnék.
Szerintem is igaza van Anikónak, betegség alatt, gondolni se merj megtermékenyülésre! Fő a biztonság. Sose bocsátanád meg magadnak, ha valami baja lenne a babának a Te türelmetlenséged miatt.

Anikó,
nekem is volt kutyám, 9 éves koromtól kezdve 13 évig. Sajnos szegény szívbetegségben meghalt. Hihetetlen felelősségérzetet adott, és úgy gondolom, hogy sokkal jobban kifejlődött a felelősségtudatom, mintha nem lett volna kutyus. De mikor meghalt, és nagynehezen kihevertem, rájöttem, hogy mennyi időmet lefoglalta, és visszakaptam a szabadságom. Ezért érzem most azt, hogy a baba elveszi megint a szabadságom. Valószínűleg, ha már meglesz, akkor úgysem fogok ilyenre gondolni, de most félek ettől.
Ja, és halálos a Madzag név! Kép

Nata
nata
 
 


Nata, teljesen megnyugtattál Kép Örülök, hogy nem veszítünk el. Tényleg, ti hogy álltok a házzal? Rég írtál már róla. Én nem a szabadidőmet féltem, hanem a pihizést, meg attól rettegek hogy rossz anya leszek. Tényleg, azt nem is meséltem, hogy tegnap este döbbentem rá, hogy nekem még szemüveget is kell csináltatnom mire meglesz a baba, ugyanis most kontaktlencsém van. Ugye abba nem lehet aludni, vagyis van olyan amiben lehet, csak az egy picikét nagyon drága, és akkor nem fogom megtalálni a babát, ha éjszaka fel kell kelni hozzá Kép. Hatalmas gondok Kép.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hajni,
nekem is kontaktlencsém van és én már ilyan hülyeségeken is gondolkodtam, hogy lehet-e kontaklencsében szülni? Kép (Ez is elég komoly gond, nemcsak a felkelés.) Mert van szemüvegem is, de azt csak a párom előtt vagyok hajlandó hordani, rémesen néz ki. Persze lehetne normálisat is csináltatni, csak az egy kisebb vagyon.
Édesek lehetnek a kutyáitok, mikor szerelmesek. Kiskutyák nem lesznek? Kép
Róluk nincs kép?

Nata,
bocs nekem úgy rémlett, hogy a 8. héten kell visszamenni uh-ra, csodálkoztam is, hogy ilyen gyorsan elszaladt a három hét..Kép Mióta itthon vagyok az időérzékem teljesen felborult. Nagyon várom már a beszámolódat!

Képzeljétek tűz volt a szemközti házban, tanulás helyett az ablakon lógtam ki délelött. Szerencsére úgy néz ki semmi tragikus nem történt...

Zafír

Kép
Kép
zafír
 
 


Sziasztok!

De jó sokat írtatok! Kép

Hajni, ne aggódj, ha elkezdem a kutya (macska) témát, én sem tudom abbahagyni! És általában elkezdem... Kép
Mici bácsi neve úgy jött, hogy mikor hazavittem, a párom, akinek több cicája is volt, és ért hozzájuk, megállapította, hogy kislány. Így Mici lett (amúgy Garfield mackója után). Aztán egy hónapra rá jött hozzánk apukája, felkapja a cicát, simogatja, és megszólal: gyerekek, hát ez a makka egy kandúr, ott a töke! Kép Így aztán Mici bácsira váltottunk.
A Madzag meg csak úgy jött nekem, mikor még nem is volt meg a kutya. Mostmár, hogy 40 kg, és 80 cm, elég vicces, mikor kiáltok neki egyet. Kép
Amúgy nagyon fegyelmezett, szerencsére iszonyú tanulékony. A suliban a csibészeléskor viszont nem szoktam bánni, hogy nincs még pocaklakóm, mert mikor ez a ló nekiindul a csibésznek, hát nekem az összes létező erőmet be kell vetnem, hogy megtartsam! Addig kell megtanulnia, hogy megvédjen, amíg ezt meg tudom csinálni. Bár utána majd a párom átveszi ezt a melót, én meg maradok a fegyelmező gyakorlatoknál.
Stone-nal való kalandjaidon jót nevettem. Kép
A cicákkal annyi van, hogy a terhesség korai szakaszában a kicsi cicákkal kell távolságot tartani, meg az alom tisztítását nem szabad csinálni. (legalábbis én így tudom, de majd nagyon fogok figyelni!) Nálunk Mici bácsi mióta kijárhat, bent nem is végzi a dolgát egyáltalán, remélem Bodza is így fog tenni, ha már kimehet. Jövő hétfőn még egy szuri, aztán engedem is kifelé, mert már most menne, ha Mici kimegy, ott ül az ajtóban és nyávog utána. Kép

Vikimi, köszönöm az infót, remélem igazad lesz, és januárban már nem lesz erre szükség. Kép

Zafír, tök jó, hogy Alf ennyire szeret téged, én imádom az állatos sztorikat. Szegény, sajnálom, hogy így megviselte a dolog. Nekem régen egy szuka kutyámat kellett vinnem, de ő egészen jól viselte.

Nata, jó, hogy tudsz majd írni később is! Kép
Én is így érzek a felelősséggel kapcsolatban, és szeretném, ha majd a gyerekemnél is hamar kialakulna. Nálam mondjuk az is nagyban hozzájárult, hogy 10 éves voltam, mikor megszületett a hugom, és onnantól kezdve én mindent csináltam, amit egy anyuka, kivéve a szoptatást. Kép

A.
gizur
 
 


Örülök, hogy nem haragszotok rám hogy ennyit beszélek a pici dögökről Kép. Kiskutya szerencsére nem lesz, mert a nagy nem éri le a kicsit. Nagyon viccesek mikor próbálkoznak, a nagy emelgeti az első lábával a picit a hasánál fogva, jókat szoktunk rajtuk nevetni Kép. Temészetesen van róluk kép, nem lehet őket nem fényképezni Kép. Nekem volt hat éves koromtól egy kutyusom, én teljesen úgy kezeltem, mintha a testvérem lenne. Anyuék azt mondták, hogy akkor fog meghalni mikor én 18 éves leszek. Soha nem akartam 18 lenni. Pont ballagás előtt kellett elaltatnunk szegényt és az utolsó napjaiban nem is lehettem vele, mert a páromnál voltam, ő elutazott pár hétre és kellett valaki a kiskutyája mellé Kép. Képzelhetitek, egyedül egy idegen lakásban, érettségire készülve sirattam a kutyuskámat. Még szerencse hogy a Picur ott volt, sokat jelentett. És én már megint sírok. Kép Bocsi, hogy ilyen szomorúakat is írok. Majd teszek be képet erről a két rosszcsontról. Különben a nagy már megint megszökött. Úgy gondolja a telken mindent szabad. Nem győzzük kergetni, ő meg azt hiszi játszunk és futkos a téglarakások között a szembeszomszédnál, de komolyan fogócskázik. Mindig nézi melyik oldalon bukkanunk fel és elszalad a másik irányba Kép

Jajjjjj, már megint. Bocsi.

Zafír, én úgy hallottam, hogy külön kell szólni, hogy kontaktlencsével szeretnél szülni. Én meg azt hallottam, hogy nem tudom, hány dioprtiás szem felett már nem is lehet természetes úton szülni, csak császárral. Remélem ez nem igaz.

Anikó, nekem egy két évvel fiatalabb öcsém van, és én is anyáskodtam felette. Mondjuk mi kicsinek is sokat voltunk egyedül, úgyhogy nekem kellett rá vigyázni. Rémtörténeteket lehet arról hallani, hogy hogy toltam a babakocsival őt Kép.

Na jó abbahagyom mert már lassan kisregény lesz belőle

Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Hát igen, sajnos anno nekem épp azért kellett kipakoltatnom a szuka kutyusomat, mert a nővérem kanjával (mármint a kutyájával Kép) többször összeragadtak, és mivel egy lakásban laktunk nagyon nehéz volt elkülöníteni őket. Előfordult, ha külön szobába zártuk, akkor a kan teljesen átrendezte a kecó ráeső felét, egyszer majdnem kiugrott az ablakon is.
Ja, megváltoztattam a nevemet. Kép
Képet hogy lehet betenni??
Tegnap este már éreztem, hogy valami nagyon nincs rendben odalent, és reggelre ki is jött a herpeszem. Annyira utálom ezt, hát egyszer valahol sikerült összeszedni, és azóta állandóan szenvedek tőle. És mindjárt itt az akció ideje!!! Kép Kép


A.

Kép
baba888
 
 


Halihó!

Azt hittem megint új taggal bővültünk. A profilodba szeretnél képet betenni?

Nekem a számon szokott herpeszem lenni és én is nagyon útálom. Különben át lehet tetetni más helyre, ahol nem zavar annyira (pl: comb belseje, a kar alsó része, szóval olyan helyekre, amik érzékenyek, de nem annyira látszik és nem annyira zavar)

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Helló!

Nem tudom, úgy szeretnék felrakni képet, hogy ti meg tudjátok nézni.
ÁTRAKATNI????? Ilyet még nem is hallottam! Én bárhová átrakatnám, mert ez szörnyű!!!!!!!!!! Nem zavaró, hanem idegölő! Én nem vagyok egy sírós gyerek, de most igencsak rajtam van emiatt. Hát mit szépítsem, megőrülök, annyira viszket! Kép Kép

A.

Kép
baba888
 
 


Sziasztok!

Anikó, miért változtattál nevet? (S mit jelent a 888? A babát értem..Kép)
Sajnos én sem tudom hogyan lehet képet felrakni, de Hajni bitosan, hiszen az ő profiljába ott a házikó.A melléklet felöltése gomb nem erre van?

A herpesz ott rémes lehet, de ezt az átrakást én sem értem!

Zafír

Kép
Kép
zafír
 
 


Sziasztok,
Nem voltam pár napig. Bocsika.
Szörnyű lehet ez a herpesz dolog!!! Én sem hallottam olyanról, hogy át lehet rakni !(?)
Van viszont egy jó saját sztorim a kontaktlencsével kapcsolatban:
Mikor mentem szülni az éjszaka közepén, direkt beraktam még otthon, hogy jól lássam majd a babót, ha megmutatják. Szóltam is róla, nem volt gond, pedig műtöttek (császár) a gyerek lábtartása végett (faros volt és ráadásul az egyik lábát ledugta a szülőcsatorna felé). Műtét után áttoltak a kórterembe ahova utánamjött az orvosom megkérdezze mit tehet még értem. Mondtam hogy most már aludnék és szeretném kivenni a lencsémet, segítsen előkeresni a piperetáskából a tartót. Ezt meg is tette (ő a doki, nem a nővérke!), tartotta a tükröt is de azt mondta, hogy elfordul mert nem bírja nézni ahogy a szememet kaparászom (nagyon remegtem és nehezen tudtam kivenni)!!! Még jó hogy a műtétet végig tudta nézni!!! Kép

Anikó,
Képet a profilba: a profil fent a lap tetején van oda menjél be és ott van a kép csatolása pont. Oda tallózol be egyet, csak ne legyen túl nagy méretű.

Egyébként ma vagyok a 11.cn-on. Kicsit fájdogált lent a hasamnál. Remélem ez tüszőérés... csak nőljön kellően nagyra, hogy repedni is tudjon. A PG53 a 6.nap óta ismét nem volt páfrányos. Ma a reggeli nyálnál kicsit kristályos volt, de ebéd előttinél megint semmi. Hát szerintem is nagyon érdekesen működik nálunk!!!

Zafír, jobban vagy már?

Üdv.
Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Cirmike,
köszi az érdeklődést.. Görcseim már alig vannak, viszont a közérzetem változatlanul rossz. Nagyon szeretnék már meggyógyulni, hétvégén mikulás partira mennénk a barátainkhoz, ahol 3 hónapos baba van. Ha nem leszek jól nem merek elmenni,nehogy megfertőzzem, de azt nagyon sajnálnám... Kép

Érdekes orvosod van Kép, nagyot nevettem a történeten. Fura, hogy aki mindennap emberek hasát vágja fel, az nem bír végignézni egy kontaktlencse-kivételt. Szülésre azért csináltatok szemüveget azt hiszem. Bár ez lenne már a legnagyobb gondom! Kép
Sajnálom, hogy Neked nem jött be a PG53. A férjem mindennap azzal izélget, hogy vegyek már ilyet, de most, hogy úgyse próbálkozhatunk én nem akarok. Lehet, hogy még csak most kezdődik a tüszőrepedésed, a 6. nap pedig tévedés volt. Vagy két tüszőrepid van, és ikrek lesznek Kép

Zafír

Kép
Kép
zafír
 
 


Sziasztok!

Én is itt vagyok ám. Cirmike jól leírta, hogy hogy lehet betenni képet. A melléklet feltöltésével ide tudsz berakni.
A herpesz áttételt egy börgyógyásszal kellene megbeszélni. Anyunak egyik munkatársa rakatta át én is onnan tudom. Remélem tényleg igaz, de szerintem egy próbát megér. Én is pont azon godolkodtam, hogy nekem iszonyatosan szokott viszketni és én ugye meg tudom vakarni a számon, de neked egy picikét nehezebb. Elég hülyén néznél ki a vakaróznál ott Kép. Bocsi, nem akartalak megbántani, csak elképzeltem. Jaj, de rossz kislány vagyok.

A kontaktlencsés sztori elég vicces lehetett. Tényleg meglepő. De hát van aki ettől undorodik, van aki attól Kép. Én pl nagyon útáltam, ha osztálykirándulás volt, mindenki meg akarta nézni, hogy hogy veszem ki, aztán meg fújjogtak. Ha nem bírja ne nézze. Szóval akkor azt megtudtuk, hogy lehet kontaktlencsével szülni. Ez egy jó hír Kép.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Na jó, ha senki nem írt, majd én kipanaszkodom magam.
Ma kint voltunk a telken, és vittük az én két drágaságomat is Kép. Azt hittem mind a kettőt agyon verem a végére Kép. Az egész azzal kezdődött, hogy rádiót akartam hallgatni. Rossz ötlet. Jött Stone kutyus, rádió le az ablakból. Hajnika jól leüvölti a fejét, hogy nem igaz hogy nem tud a lába elé figyelni egy picit. Különben midig elkezd szaladni, ha belegabajodik valamibe a lába, ahelyett hogy megvárná míg kiszabadítom. Na ok, kezdeti düh csillapodik. Mondom kiengedem őket egy picit, had szaladgáljanak. Kiskutyus nagyon oson a kapu felé. ÁÁÁÁÁ ugysem fog kimenni. Hát talált egy rést, mire legközelebb odanézek már az út másik oldalán szalad a sötétbe. Hiába kiabálok neki, szegénykém már nem hall rendesen. Jó, akkor utánaszaladok. Jól bezárom magam mögött a kaput, nehogy a Stone is kimenjen. Szaladok a kiskutya után keresgélem a sötétben, erre nézem, a nagy kutya is ott szalad mellettem. Végre meglett a Picur, felkaptam, vittem befelé, közben úgy letoltam mind a kettőt, hogy a nagy is laposklúszásban ment befelé a kapun. Szerintetek normálisak ezek a dögök. Olyan mérges voltam rájuk. Nem igaz, hogy nem lehet megérteni, hogy ott mászkálnak autók is, meg különben is félek, hogy eltűnnek.

Na, jól kipanaszkodtam magam Kép. Így jártatok, legközelebb nem hanyagoljátok el ennyire ez a topikot Kép

Puszi mindenkine, és bocsi, de ezt muszáj volt leírnom

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Ez majd mindakkor lesz még érdekesebb, ha mindezt a gyerkőc fogja csinálni. Roli teljesen ugyanilyen dolgokat tud művelni.
Úgyhogy ha meglesz a kistesó (remélem minél hamarabb), akkor még húzósabb lesz, de már várom.

Cirmike
UI: azért édik lehettek a kutyuk

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Szia!

A múltkor már megbeszéltem az egyik barátnőmmel, akinek van egy 3 éves fia, hogy a gyerek- és a kutyanevelés nagyon sokban hasonlít egymásra. Ezek alapján te is megerősíted ezt az elméletemet Kép. Azért Roli is aranyos lehet szökés közben Kép.

Hajni

UI: iszonyatosan aranyosak voltak, de legszívesebben hazáig ütöttem volna őket Kép. Különben általában szépen a lelkükre próbálok beszélni Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Jó reggelt!

Tegnap tényleg nagy pangás volt...

Nata! Írd meg gyorsan és részletesen, hogy mi volt tegnap UH-nál! Milyen a baba? Nagyon kiváncsi vagyok!Kép

Hajni,
nem semmi a két kutyusod! KépÉn félnék ilyen helyzetektől, főleg, hogy valami bajuk esik. Alfot sosem merem elvinni sétálni, mert ő is kb. ilyen szótfogadó. De az olyan aranyos, mikor a kutyák érzik, hogy rosszak voltak és "laposkúsznak." Kép Kibírod ilyenkor, hogy ne enyhülj meg?
Ma is mentek építkezni a kutyusokkal?
Amúgy hányadik napon van?

Cirmike, megnéztem a profilodban, nagyon tündér a kisfiad! Mikor kell szorítani a kistesóért?

Én most már gyógyulok, csak kezdek bedepressziózni az egész nap itthon egyedül c. dologban.Kép Hát nem tudom milyen lesz a gyes ennek tükrében. Akkor már legalább itt lesz a baba. Cirmike kiváncsi lennék a tapasztalataidra!

Nekünk sajnos becsúszott egy akció (mondtam a páromnak, hogy vigyázzon, de valahogy nem jött össze), eddigi sikerességünk alapján nagy jelentősége nincs, csak megint elronotta azt, hogy egy kicsit se reménykedjek. De azért jobb lenne, ha majd januárban sikerülne inkább. Bár már nem szedek gyógyszert pár napja, de néhány hét biztos kell, hogy kirüljön a szervezetből. Meg ez a vírus is.Meg akkor szeptemberi lenne és tudna szülinapi bulit tartani az osztálytársaival, ahogy ezt Hajnival megbeszéltük. Kép

Mindenkinek nagyon szép napot!

Zafír

Kép
Kép
zafír
 
 


Helló!

Én is csak attól félek, hogy valami bajuk lesz, különben tőlem mehetnének, úgyis vissza találnak. Olyan mérges vagyok rájuk, hogy szerencsére eltelik pár perc mire megenyhülök, úgyhogy addigra azt hiszik a puszikér meg a szép nézésért simogatom őket Kép. Most megfogadtuk, hogy nem visszük őket ki, de ez nem sokáig szokott tartani. Mi mindenképpen megyünk szerintem.
Ma a 22. napon vagyok, úgyhogy most még egész jól bírom a multkorihoz képest, de folyamatosan görcsölgetek, hol jobban, hol kevésbé. Remélem ezt a 6 napot már kibírja.
"mondtam a páromnak, hogy vigyázzon, de valahogy nem jött össze" - ilynek a hapsik Kép. De szerintem ha mégis lesz belőle eredmény akkor már nem lehet gond. Különben én is félek a depitől, mert én még hajlamos is vagyok rá, bár azt olvastam, hogy ez nem függ őssze, de megbeszéltük a párommal, hogy nagyon figyel rám. Remélem így is lesz. Kép

Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Na sziasztok!

Már vártam, hogy netezhessek, mert kíváncsi voltam mi történik, tegnap ugyanis nem jöttem dolgozni a hülye herpeszem miatt. Nagyon rossz, és olyan lassan múlik, nem bírtam volna felvenni tegnap semmit, úgyhogy maradtam otthon. Ma is csak addig jöttem be, hogy a fontos dolgokat megcsináljam a havi zárás maitt, de mindjárt megyek is haza. Borzasztóan unom már!

Nata, mesélj, milyen a bébid? Kép
Én is úgy szeretnék már ultrahangra járni. Kép

Egy kis számmisztika. A 888 a 666 ellentétje, a numerológiában tulajdonképpen Jézust jelenti, én a pozitív tartalma miatt választottam. Nővérem vallásos egy ideje, és tőle hallottam. Szóval, ha meglátok bárhol egy 888-as feliratot, akkor mindig örülök, mert tele van pozitív energiával. Kép

Hát igen, nehéz ez a kutya téma. Kép Régebben az enyémek is elég rakoncátlanok voltak, Madzaggal szerencsém van, mert nagyon okos, fegyelmezett kutyi. Sokkal többet kéne foglalkoznom vele, és akkor még rendesebb lenne... De sétánál, vagy ha bármikor szólok neki, visszajön, ottmarad, akkor is teljesíti a parancsot, ha másik kutya, vagy macska van a közelében. Ezért imádom, olyan okos buksi feje van. Kép De amikor gödröt ás a kert közepén, vagy felborítja a kukát, és széthordja a kertben az egész heti szemetet, akkor azért el szokott borulni az agyam. Kép
Tegnap este a párom vette észre, hogy a kerítés egyik csücskét már úgy szétrágta, hogy majdnem kifér. És ásott egy újabb gödröt. Pedig azt nagyon tudja, hogy nem szabad, mikor megtalálok egy ilyet, már messziről észreveszi a haragomat, és általában be is pisil félelmében, még mielőtt komolyabb szidalmat vethetnék be. Érdekes, hogy egy ekkora dög hogy be tud tojni tőlem. A kezdetektől úgy neveltem, hogy a fenyítés grabancrázásból állt. Ugyanis a farkasok egymást közt így nevelnek a falkában, ez sokkal hatásosabb, mintha az ember üti a kutyát. És ha felnőtt korában, amikor 40-50-60 kg, akkor is ugyanúgy megrázom, akkor abszolút elismeri, hogy én vagyok a vezér. Ez egyre nehezebb, mostmár kétkezes meló... Kép De még ha nagyon feldühít, és nagyon rosszat csinál, 5 perc múlva akkor is úgy megsajnálom. Kép Persze csak magamban, vele nem éreztetem.

Zafír, azért a gyerkőccel otthon lenni egész más lesz, mint most egyedül. Ne bánkódj, nemsokára vége. A becsúszás mostmár talán nem akkora horror, mintha még a gyógyszer alatt történt volna. Amúgy hol tartassz időben, most aktuális lehetne?

A hétfői viszontlátásra!

A.

Kép
baba888
 
 


Sziasztok!

Nagyon sietek. A tegnapi eredmények:
2 cm és dobog a kis szive!!!!!!!!!!!!!!

A többit majd hétfőn. Minden OK. Remélem Ti is jól vagytok.

Nata
nata
 
 


Helló!

Nata, de nagyon rövid voltál Kép
Gratula hozzá Kép Olyan jó ilyeneket is hallani. A párod bent volt veled?
Van kazi is? Ugye jól emlékszem, hogy most lesz az a híres hétvége mikor bejelentitek a szülőknek? Olyan kíváncsi vagyok már Kép

Anikó, én sem tudnám elverni a kutyusokat, csak akkor húzok egyet oda a hátsójukra, ha valamit meg akarnak enni. Különben a Stone nagyon okos kutyus, csak makacs. Most is megtanulta, hogy lehet kinyitni a telken a bejárati ajtót. Meglöki a lábával, akkor kinyílik egy picit, aztán kidugja az orrát, legközelebb azt látod, hogy odacsípi picit a farkát, és már nincs is kutyus Kép. Hátul a kertben van egy elkerített rész, ott meg rájött, hogy ha a nyelvével fellöki a reteszt, utánna el tudja tolni az orrával, behúzza a lábával és már mehet is Kép. Hihetetelen volt számomra hogy ilyenekre rá tud jönni, ahelyett, hogy átugraná Kép.
Na jó, befejeztem Kép.
Jobb már a herpeszed? Szerintem kérdezz meg egy bőrgyógyászt. És ott is olyan krémmel kell kenegetni mint a szájon? Vagy teljesen máshogy gyógyul? Bocsi, hogy ennyit kérdezek, de egy kiváncsi fáncsi vagyok. Ha nem akarsz természetesen nem kell mindenre válaszolni Kép.

Zafír, te már megint egész napra eltűntél. Mit csinálsz így egyedül?

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Jó reggelt!

Hajni,
Tegnap elmentem a tesómmal ajándékokat venni, aztán meg egy kolléganőm lakásavatójára, ahonnét fél kettő után jöttünk el. Ezért "tűntem el", szerencsére most nem voltam egész nap egyedűl, se itthon. Amúgy elméletileg tanultam, 13-án lesz a vizsgám fejlődéslélektanból és egy csomó könyvet el kell olvasni rá. Már "mindent" tudok a babák pszichéjéről!! Kép (Sajnos a többi rész már nem érdekel annyira, így most egy kicsit le is álltam)
Szóval már egész jól vagyok. Bár tegnap a buliban a kolleganőm barátnője-akit aznap láttam először- valamire mondta, hogy keresztelő lesz, aztán felém fordult, hogy Ti már nagyon szeretnétek, ugye? Nagyon ideges lettem, hogy már az is tudja, aki sose látott. Én már nagyon régóta szinte egyáltalán nem iszom alkoholt a baba miatt, de most valahogy elfogyott a lelkierőm, kicsit beboroztam, már mindegy minden alapon..Kép Most kicsit fáj a fejem.
Jólesett, hogy hiányoltál!Kép

Sajnálom, hogy Nata olyan rövid volt, remélem bepótolja hétfőn...Szeretnék többet hallani a kis Kétcentiméteresről!

Te jól vagy? Mentek most építkezni? Büntibe vannak még az okos kutyáid, vagy már ők is csatlakozhatnak?

Délután megyünk mikulásozni a barátnőm babájához, nem tudom, hogy egy háromhónaposnak mit is hozzon a mikulás. remélem a bababoltosnak lesz valami ötlete.

Na befejezem a kisregényt.
puszi
Zafír

Kép
Kép
zafír
 
 


Helló!

Voltunk építkezni, befóliáztuk a tűzfal helyét is, úgyhogy már lassan vége a fóliázásnak Kép. A kutyusok sajna nem jöhettek, mert a szomszéd elbontotta a kerítését, ugye kettőnk között nincs kerítés, és így megszöknének. De majd ha épít újat kivisszük őket Kép. Meg különben is fent dolgoztunk a tetőtérbe, és oda nem tudnak feljönni, nagyon unatkoztak volna Kép.
Remélhetőleg igaza lesz az ismeretlennek a keresztelővel kapcsolatban. Ne bánkódj rajta, hogy már ő is tudja, ne foglalkozz vele mit mondanak, bár tudom, hogy elég rossz Kép. Látod én is iszom néha, úgy vagyok vele, hogy ennyitől nem lehet baja, főleg hogy nem tudom megállni. Húúúú ez most úgy tűnik mintha alkoholista lennék Kép. Pedig tényleg nem.
Mit vittetek végülis a pici babának?

Puszi
Hajni

UI: Ma megjött, de legalább már kibírtam a 22. napig. Januárban most már biztos, hogy doki Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Teljesen szétszórt vagyok. Még azzal is akartam dicsekedni, hogy már van villanyunk a pincében Kép. Apu ma megcsinálta. Úgy örültünk neki Kép.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Szia Hajni!

Tegnap este írtam egy hosszú hozzászólást, ami nem ment át, aztán már nem voltam képes újra kezdeni.
Sajnálom, hogy megjött, azt meg pláne, hogy megint ilyen hamar Kép Ugyanakkor nagyon irigyellek a higgadságodért.
Januárban elmegyünk orvoshoz és utána majd mi nyitjuk a 2005 őszi babák topicot,jó?
Rendesen vérzel vagy csak barnázgatsz?
A villany már jó nagy előrelépés,Kép gondolom azóta a fóliázás is kész. Nagyon gyorsan haladtok!

Levi baba egy kis piros plüsskutyát kapott, ami csörög is, meg egy rendes műanyag csörgőt, amin vonatok vannak (a párom nagy vonatmániás). A plüskutyus tetszett neki, játszottam vele, ő meg kapkodott utána, nagyokat nevetett, ha egy kicsit meg tudta fogni. (Még nem tudja megtartani a dolgokat, de már nagyon intenzíven próbálkozik.) Annyira édes az a baba, teljesen bele vagyok zúgva! Esetleg lányom lesz, akkor már megvan a vej-jelöltem..Kép

Nagyon kiváncsi vagyok Nata beszámolójára...
Szóval reggel, ha bejösz Nata írj le mindent jó részletesen!!!

Zafír

Kép
Kép
zafír
 
 


Sziasztok,
Kérdeztétek hogy állunk...
Elviekben ciklus közepén vagyok. Ma volt a 15 cn. Fájdogált megint a hasam lent (12-14 cn-on), lehet hogy tüszőérés volt, de hogy meg is repedt-e azt nem tudom. A PG53 különben nem volt páfrányos, csak a 10 napon találtam rajta egy páfrányt. Mindig reggel nyálaztam be mert a napközbeniken szinte semmi sem látszik.

De nagyon jók voltak a télapós dolgok a kisfiammal. Egyátalán nem lehet itthon unatkozni mellette. Amikor a terhesség végén itthon voltam akkor én is unatkoztam, főként hogy már nemigen cipelhettem (no vásárlás).

Hajni, ugye megígéred, hogy az év elején elmész egy dokihoz?!

Zafír, ne aggódj a becsúszott akció miatt, biztos tudja a babó, hogy mikor kell jönnie!

Remélem Anikó már rendbe jöttél.

Sziasztok,
Cirmike

UI: Várjuk Nata beszámolóját, persze csak ha biztonságban tud írni a munkahelyéről, nehogy lebukjon és kirúgják. Nálunk egyszer az ügyvezető lekérte az informatikusoktól hogy ki milyen oldalakat látogat (gondolom a szex oldalak miatt) és nekem kellett ezt publikálni a főnökség felé. Majd kellett írnom egy köremailt, hogy csak a munkával kapcsolatos oldalakat lehet látogatni. Jó mi?

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Sziasztok!

Zafír, rendesen vérzek, sőt... Az a legfőbb probélma, hogy iszonyatosan kívánós vagyok Kép, tegnap mondtam is a páromnak, jól kinevetett. Lehet hogy ilyenkor van peteérésem Kép.

Édes lehetett a pici játék közben, nem csodálom, hogy beleszerelmesedtél Kép. Azzal a vejjelölt dologgal még várni kellene egy picit, a lányokat nem fogantatásuk előtt szokták házasítani Kép.

A fóliázás tényleg készen van, már csak apróságok, meg javítások vannak hátra belőle.

Puszi

Hajni

UI: a higadtságom csak abból adódik,hogy tudtam előre, így nem ért meglepetésként a dolog. Kép De ebben a hónapban legalább minden rendes volt, így tudom melyik az első nap, nem volt barnázás meg ilyesmi. Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Nata, örülök, hogy minden rendben nálatok, tök jó, hogy kétcentis! Kép
A rosszulléttel hogy állsz, van még?

Hajni, sajnos nem sokkal jobb, szombaton már úgy éreztem múlik, de estére újabb bogyó jött. Elvileg ezt is kenegetni kell, de nekem ezek a kenőcsök nem nagyon válnak be. Viszont egyszer kipróbáltam, hogy aloe verát tettem rá, és sokkal hamarabb elmúlt. Most is használtam, de mellette a kenőcsöt is, és azt nem kellett volna, azért húzódik el ilyen sokáig. Ma délután megyek bőrgyógyászhoz, kíváncsi vagyok mit mondd ezzel az áthelyezéssel kapcsolatban.
Ja, és szépen lassan emelkedett a hőm a napokban, ma reggel meg úgy visszaesett, ahogy a nagykönyvben meg van írva, erre nem tudunk akciózni. Kép Kiborító, hogy egy ilyen szabályos hónap kiesik. Hacsak csoda nem történik holnapig. Kép

Zafír, te már jól vagy?

Cirmike, én is reggel szoktam nyálazni, amiatt, amit írtál. De néha esténként is van, hogy sikerül produkálni valami anyagot. Kép
Amúgy nekem se nagyon akar páfrányosodni, bár a követekező két napban még van esélye.

Üdv.
A.

Kép
baba888
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok végre.
Hát van mit írnom, remélem lesz elég időm.
Több lényeges dologról is be kell számolnom:
1. a baba jól van. A csütörtöki UH nagyon izgi volt, csak sajnos elég szar gépnél voltunk, ezért sem videókazira nem lehetett felvenni, sem képet nem lehetett nyomtatni. De bent volt a férjem is, és nagyon élvezte. Főleg azt, hogy dobogott a szíve. Kb. úgy néz ki, mint egy kis garnéla rák. Bocsi, de tényleg. Majd a két ünnep között megyünk újra, és akkor már jó gépre.
Persze a szülők nagyon boldogok voltak, bár Anyukám kicsit nehezen fogta fel, mert Ő úgy tudta, hogy nekem a múlt héten megjött (azt mondtam neki, hogy elkerüljem azt, hogy idő előtt kiderüljön számára). Az apósom még sírt is. Ha másért nem, azért is jó volt, hogy elmondtuk, mert így most már értik, miért vagyok állandóan ingerült: az állandó hányinger miatt....

2. A másik dolog az, hogy a múlt héten megint kaptam egy figyelmeztetést a főnökömtől, csak most már egy írásbelit (2 írásbelivel pedig már ki is rúghatnak). Szóval nagyon csúnya volt itt bent a helyzet, mert természetesen nem hagytam magam. Amúgy azért akartak írásbelit adni, mert volt egy céges hétvége, amire én azt mondtam, hogy szar volt. Nem rossz, mi?
A lényeg az, hogy féltem, tovább durvul a helyzet, ezért pénteken itt bent is megmondtam, hogy babát várok. Azóta jobb a helyzet, és csak addig maradok, amíg normálisan állnak hozzám. A férjem azt szeretné, ha január második hetében már nem dolgoznék. Majd meglátjuk. Mindenesetre a vérem miatt veszélyeztetett terhes vagyok, ezért bármikor el tudok menni betegállományba.

Jelenleg ennyi.

Remélem Ti jól vagytok. Mindenki várja a bezebrásodást, stb. Sajnos arra nincs időm, hogy elolvassam az általatok írtakat. Bocsi.

Most vissza a melóhoz!

Nata
nata
 
 


Nata, de jó hírekkel jöttél. Úgy örülök nektek. Akkor a szülők tényleg nem számítottak rá Kép.
A helyedben én is megmondtam volna a munkahelyemen ha már ilyenek. Így legalább addig dolgozol, amíg akarsz. Azért örülök, hogy javult bent a helyzet.

További jó lubickolást a rákocskádnak Kép.

Anikó, én is kíváncsi vagyok igaz e a hír az áthelyezésről. Különben szerintem sem érnek semmit a kenőcsök, én körömvirág krémmel kenegettem, az is jó volt. Nekem ugye leszárítják, és qaddig szenvedek míg le nem szedem akkor meg ugye állandóan vérzik meg normál seb lesz. Elhiszem, hogy nem örülsz, hogy egy ilyen tökéletes ciklus kimaradt, de majd a kövi sikeres lesz. És az már azért nincs olyan messze Kép
Jobbulást neked

Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


No, most jöttem vissza a bőrgyógyásztól. Hát elég furán nézett, mikor mondtam neki ezt az áthelyezős dolgot... Mondta, hogy ő nyitott mindenre, de ilyenről még nem hallott, ami persze nem jelenti azt, hogy nincs is. Kép Én valami hasonló reakcióra számítottam, úgyhogy meg sem lepődtem, miközben néztem az arcán a méla értetlenséget. Kép
Hajni, megtennéd, hogy kicsit jobban utánakérdezel? Előre is köszi!

A.

Kép
baba888
 
 


Sajnálom, hogy nem tudott róla semmit. Majd szólok anyunak kérdezze meg a munkatársát. Bár én sem hittem el, de gondoltam, hátha igazat mond. Majd azt is megkérdeztetem hol csináltatta. De egy próbát mindenképpen megért. Kép. Bocsi hogy kellemetlen helyzetbe hoztalak. Tényleg nem direkt volt Kép.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Nem volt gáz a helyzet, mondta a dokinő, hogy lehet, hogy megtréfáltak. Kép
Jó fej volt, elkezdtem mondani, erre megkérdezi, és hova szeretné átrakatni? Valaki másra? Kép Kép

Na pá, megyek haza, elviszem a kis Bodzát szurira.

A.

Kép
baba888
 
 


Sziasztok!

Hajni, hát talán tényleg elsiettem ezt a kiházasítás dolgot, tegnap nagyon elragadtattam magam. Kép
Az nagyon klassz, hogy most rendes vérzésed van (na jó az igazán klassz az lenne, ha nem lenne 9 hónapig semmi..), de ez a ciklus is elég rövid lett, nem?
Én ma bejelntkeztem a nőgyógyászhoz: a legközelebbi időpontja január 6. volt. Mindegy, most ehhez úgysem lenne már idén energiám. De jövőre mindent megteszek a babáért.
Ha befejeztétek a fólizást, akkor mi a következő?

Nata, nagyon örülök a kis Garnéládnak Kép! A munkahelyeden történteknek már kevésbé, de most már tudják, hogy nem rúghatnak ki, ez is nagy elégtétel, nem?

Anikó, hát átérzem a helyzetedet, ez a hónap nekünk is kimaradt sajnos. Kép De most nemcsak új hónap, hanem új év, új remények... 2005-ben már a babánkkal karácsonyozunk mindannyian!! Kép Ez a herpesz dolog nagyon kellemetlen lehet.. azért tud valamit csinálni vele a doki, ha már áthelyezni nem? Miért kapott Bodza szurit?

Én már dolgozom, de még mindig nem vagyok teljesen jól, vannak kisebb görcseim, fejfájás, hasmenés. Ma még inkább csak bent voltam és szoktam a légkört. Nagyon lelassultam a két hét itthonfekvés alatt...

Zafír

Kép
Kép
zafír
 
 


Helló!

Zafír, sajna nem tud tenni semmit a doki, mert ez a vírus nem gyógyítható. Kenegetéssel kezelhető, meg esetleg, ha már érzi az ember lánya, hogy kialakulóban van, akkor megelőzhető. De én mostmár nem fogok kenőcsöt használni, nekem az aloe vera sokkal jobban bevált. A kenőcs miatt jól elhúzodott most is, de két napja már csak aloe verát tettem rá, befújkáltam óránként, és ma reggelre elmúlt! Kép Azért lekopogom, de már semmit nem éreztem ott, max. annyit, hogy érzékeny még egy kicsit a bőröm. De holnapra remélem már ennyi sem lesz, és akkor mehet az akció! Kép Holnap lesz a 14. nap, hátha még elkapjuk a végét. Kép

Bodza kombinált oltás ismétlőt kapott, ez volt az utolsó, két hét múlva veszettségit kap, aztán mehet lófrálni. Ha akar persze, mert elég kis beszari. Kapott mindkét cicc egy-egy fényvisszaverős nyakörvet, hogy lássák az autósok, meg címtartót. Micinek volt eddig is, csak már laza volt a kapocs, és elhagyta.
Tegnap Madzag megint ásott egy gödröt, és még csak kérdeztem tőle, hogy mi ez itt, már bepisilt félelmében. Ezek után komolyabb nevelésre már is gondoltam. Utána elsomfordált a ház leghátsó sarkába, és mikor később kimentem a kertbe, akkor sem mert odajönni hozzám. Úgy megsajnáltam megint, de igyekeztem nem foglalkozni vele. Később, mikor hazaértünk az állatorvostól megdögönyöztem kicsit, hogy feloldódjon, mert olyan kis szerencsétlenül össze volt szöttyedve. Csak tudnám, hogyha ennyire megviseli, hogy haragszom rá, akkor minek csinálja? Remélem majd kinövi.

Hát tényleg jó lenne már jövő karácsonyra babacuccokat kapni mindenfelől. Kép
Ha most az uccsó lehetőség nem jön be, akkor jövőre már mindenképp sikerülnie kell! Kép

Örülök, hogy jobban vagy, mégha vannak is kisebb utórezgések. Azok már hamar el fognak múlni, az ünnepekre friss és egészséges leszel. Kép

A.

Kép
baba888
 
 


Sziasztok!

Anikó, örülök, hogy elmúlt a herpeszed. Tényleg aranyos volt a doki, és tényleg bocsika. Várom az anyutól a választ, remélem nem felejti el. Remélem tényleg sikerül elcsípnetek, de ha nem akkor sincs nagy gond, majd a kövit sikerül Kép.

Zafír, tényleg elég rövid volt ez a ciklus (22. nap jött meg), de ez már valami. A rendes vérzésről annyit, hogy tegnap reggel beraktam egy tampont, este alig tudtam lebányászni, mert még csak félig volt. Pedig ez még csak a 3. nap volt. Nekem csak a gyógyszer alatt volt ilyen rövid, de monjuk ennyi idő alatt nem tudott túl vastag lenni a nyálkahártyám Kép. Most elmúltak a görcseim is ahogy szoktak, úgyhogy remélem a következő ciklus rendben lesz.
A házikón most a villanyos dolgok következnek. A szépen felépített falat fogjuk össze vissza farigcsálni. Jajj, majdnem elfelejtettem, tegnap kaptunk árajánlatot a víz-,gáz-, fűtésszerelőtől. Azt hittem leesek a székről mikor megláttam Kép. 2.300.000 Ft volt, és ebbe még nincsenek benne olyanok, hogy kád, mosdó, csaptelepek, mosogató stb. Lehet, hogy tényleg ez az ára, de ez iszonyatos. Mondjuk, vannak benne olyanok, hogy digitális kijelzős termosztát, nekünk ugye megfelel a tekergetős is. Szóval tegnap igen kellemesen éreztem magam Kép.

Én is benne vagyok a 2005-ös babás karácsonyban Kép.

Valamit még akartam írni csak elfelejtettem. Majd ha eszembe jut megtudjátok Kép.

Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Örülök Anikó, hogy sikerült helyrejönnöd. Hajrá a 14. napon!!!

Hajni, ez elég sok összeg!
Majd ajánlok vkit emailben. Nekünk ő csinálta. Igaz 2003-as árakon volt 1.200.000. Ebben benne volt a víz gáz és fűtésszerelés, csövek, radiátorok, padlófűtés csövek. A többit mi vettük meg de azok felszerelése is benne volt, úgy mint csapok, wc, termosztát, mosogatógép, kád, zuhanyzó, stb. Nekünk 100 m2 a ház plusz 30 m2 a kétbeállásos garázs, egyszintes illetve a telek lejtéséből adódóan van egy 50 m2 pincehelység a szobák alatt, így nem kellett azt a részt földdel feltölteni.


NATA, Nagyon jó, hogy így alakulnak a dolgok és hogy mindenki nagyon boldog a családban. Nagyon jó lehetett hallani a kis szívhangot!
Biztos a munkahelyeden is jobb lesz a helyzet.

Zafír, neked további gyors gyógyulást kívánok. Remélem karácsonyra már kutya bajod se lesz!

Sziasztok,
Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Cirmike,
sajnos a hangját nem hallottuk a szívdobogásának, csak láttuk. Majd a két ünnep között jobb UH gépre megyünk, és akkor már hallani is fogjuk.

Köszi mindenkinek, hogy így örültök. Nagyon jól esik. Komolyan! Kép
Sikerült pár hozzászólást elolvasnom, és úgy látom, hogy sajnos most senki nincs várakozó állásponton. Ezek után én is csak azt kívánhatom nektek, hogy 2005 szerencsés év legyen. Még mindenkinek van esélye a jövő karácsonyra. Hajrá! Végül is a világ egyik legjobb dolgát kell ahhoz végezni, hogy baba legyen. Rajta, mindenki ugorjon rá a párjára Kép ! Nálunk sajnos ez most egy kicsit ritkult, mert csak akkor tudunk összebújni, ha nem vagyok rosszul, ami mostanában elég ritkán fordul elő. De a férjem nagyon megértő. Remélem az is marad. Én mindent megteszek, amit tudok.

Majd jelentkezem, addig is fel a fejjel.

Nata
nata
 
 


Sziasztok!

Anikó, de érzékeny lelkületű kutyád van! Így tényleg nehéz komolyan fegyelmezni! Örülök, hogy elmúlt a herpeszed, a 14. nap még elméletileg teljesen esélyes, szóval hajrá!! Kép Legalább még van kiért izgulni a hónapban Cirmin kívül is.

Hajni, nem csodálom, hogy padlót fogtatok ettől az ajánlattól. Remélem találtok olcsóbbat. Én nem értek az építkezéshez, de ez a 2,3 millió tényleg brutálisan hangzik.
Azért az már tök jó, hogy a házikó külseje majdnem kész és most már a belsőt csináljátok! Kép

Cirmike érted mikor kell szorítani? Most már nemsokára, ugye?

Én ma már jobban voltam, várom, hogy megjöjjön és végre újra belevághassunk. Arra is kiványcsi vagyok, hogy mihez kezd velem a doki, eddig még sosem vártam, hogy menjek nőgyógyászhoz...

Köszi a jókivánságokat, remélem én is, hogy idén karácsonyra már teljesen fitt leszek, a következőre meg halál kimerűlt a folytonos éjszakai szoptatástól! Kép

Zafír

Kép
Kép
zafír
 
 


Sziasztok!

Zafír, nagyon tetszett az utolsó mondatod a szoptatástól Kép.
Tényleg jó érzés, valamelyik nap viszünk ki hősugárzót és akkor valamivel jobb idő is lesz bent. Kép

Cirmike, nagyon megköszönöm a szerelőt, mert nem igazán ismerünk megbízhatót és az ugye a gáznál elég fontos. Így is eléggé félek tőle Kép.

Nata, olyan jó olvasni téged. Mindig egy pici lelket öntesz belém Kép. Annyira örülök nektek.

Képzeljétek olyan bolond vagyok most. Ugye befóliáztuk az össze ablakot és iszonyatosan párásodik. A párom fent volt a tetőtérben én meg unatkoztam lent, és az összes "ablakra" ráírtam hogy szeretlek, meg szetek. Nagyon örült neki. Mitől lettem én az utóbbi napokba ennyre szerelmes Kép.

Vigyázzatok magatokra, és legyetek legalább annyira szerelmetesek mint én

Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Zafír, mi hétvégén többször is együtt voltunk férjemmel (elviekben a jó időben, 12-14 cn környéke) úgyhogy a 28 cnapom lassan 10 nap múlva lesz dec.18-án.
Fogok csinálni egy tesztet mindenképpen mert a volt cégemék céges vacsorárája megyünk aznap este és ha nem pozitív a teszt, akkor érdeklődnék a visszavételem felől.
De nagyon jó lenne, ha itthon maradhatnék a második babával!
Bár semmi jelét nem érezem annak, hogy ez most az én hónapom lenne. A PG53 sem mutatott semmit.
Azért köszi, hogy gondolsz...Kép

Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Sziasztok!

Cirmike, tehát izgulhatunk érted Kép. 18 remélem nem felejtem el.

Velem semmi nem törpént este óta, csak beugrottam megnézni, veletek mi van. Ahogy látom semmi.
Ja, azt még nem is írtam, hogy lassan indul az építési hitelünk. Kép Most futkoshatok a papírok után. Apeh, könyvelő, földhivatal. Mind olyan jónak tűnik. Remélem azért be tudok fejezni kettőt egy nap. Sőt lehet hogy a könyvelőt elküldöm az apeh-ba és akkor egy ki is marad Kép. Hogy nekem milyen jó ötleteim vannak Kép

Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Hajni köszi, akkor várom én is a választ. Nagyon kíváncsi vagyok.
Nekem a volt barátom gázkészülék szerelő volt, és ő ugyan nem foglalkozott kiépítéssel, csak a készülékek javításával, de ha jól emlékszem volt neki ilyen barátja, és az megbízható is volt, ha gondolod elkérem a számát.

Köszi, aranyosak vagytok, hogy örültök a gyógyulásomnak, olyan jó, hogy már elmúlt!!!!! Kép

Tegnap voltam fogorvosnál is, leszedte a fogkövet, amúgy meg mindent rendben talált, úgyhogy már ez sem lehet akadály a babónak, hogy jöjjön. Kép

Cirmikéért szoríthatunk akkor az elkövetkezendő napokban, azért legalább egy sikerrel kéne zárni ezt az évet, úgy lenne való. Kép

Na pá.
A.

Kép
baba888
 
 


Anikó, azt sem tudom hogy hova valósi vagy. Elfelejtettem, mint mindig mindent, bocsika Kép.
Ha környékembeli akkor nagyon szívesen várom az elérhetőségeket. Azért nem akarok messzebről, mert az utazás általában megdrágítja.

Én is remélem, hogy valakinek sikeres lesz még ez az év. Kép. Még nekem is van rá esélyem, ugyanis 31-én kell megjönnie. Ha sikerül meggyőzni a páromat csinálok tesztet is akkor, hogy most merjek e inni pezsgőt vagy ne Kép Majd kiderül.

Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Cirmike nekem is 18. körül van a ciklus vége, majd én menstruálok helyetted is, jó? Én már nagyon várom, szeretném elkezdeni az új ciklust.

Tök jó lenne, ha mindenki babásan zárná az évet... én meg majd januárban bepótolom.Kép
Cirmi mennyi idős a kisfiad? Mikor mennél vissza dolgozni, ha úgy alakulna?

Hajni tök jó dolog, hogy ilyen szerelmes vagy! Kép Én mostanában szinte csak telefonon érintkezem a férjemmel. Kép Most vezetni tanul és hajnalban megy el, és későn jön haza. De szerencsére ennek vége, az oktatója felesége fellázadt, többet nem mehet kora reggel vezetni. Kénytelen lesz a munkahelyéről elkéredzkedni délutánonként! Ismeretlenűl is hálás vagyok az oktató feleségének!

De mindjárt itt vannak az ünnepek és akkor mindketten itthon leszünk.Talán ilyen nyugdt körülmények közt a babát is sikerül összehozni. Már nagyon várom.

Egy szilveszteri pozitív tesz azért emlékezetes lenne! Jól kezdődne az évünk!
A 2004-es évem így kezdődött: a barátnőmék éjfél után pár perccel mondták el, hogy augusztusban babájuk lesz. (Nem akarták elmondani, de a büszke apa már túl sokat ivott a titoktartáshoz Kép)
Zafír

Kép
Kép
zafír
 
 


Sziasztok!

Zafír, az tényleg jó lenne. Most mondtam a páromnak, hogy ugye csinálhatok és azt mondta hogy igen. Húúúúú, ez most úgy hangzott mintha egy elnyomott asszony lennék pedig nem, csak én az első nap csinálnék mikor nem jön meg, és ilyenkor mindig lebeszél. Ezért kérdezem őt és ezért nem csináltam még életemben. De ha így haladok a cilusaimmal akkor most sem lesz rá szükség.
Annyra sajnállak hogy ilyen keveset vagy együtt a pároddal. Tudom magamról, hogy én milyen nehezen viselem. Nem tudom mitől lettem megint ennyire szerelmes, de úgy érzem magam, mint kb 4 évvel ezelőtt. Pedig ugye azt mondják az okosok, hogy a szerelem hormont csak 3 évig termeli a szervezet. Az enyém szerencsére ellentmond ennek. Kép
Az ünnepek tényleg jó alkalom a babagyártásra, csak nem kell nagy vendégsereget egyszerre odahívni, mert eléggé le tudják fárasztani az embert és oda a romantika Kép.

Most lesz egy hülye kérdésem. Nektek is szokott olyan érzésetek lenni néha, mikor mondjuk megcsókol a párotok, hogy ez az első csók? Vagy mikor lefekszetek aludni, és olyan mintha még csak időnként aludnátok együtt?

Na jó abbahagyom ezt, mert mindjárt sírok úgy meghatom magam Kép

Írok inkább arról, hogy hol tartunk.
Ma már kijöhettek a pici dögök. Annyra nagyon örültek. A Stone kutyus ki be mászkált a lakásból, szaladgált össze vissza. A Picur kutyus meg állandóan ott ugrált körülöttünk. Iszonyatosan édesek voltak Kép. Mi meg felrajzolgattuk a vonalakat, ahol majd kell vésegetni a villanyvezetékeknek a bigyót.

Na legyetek jók.

Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Zafír,
Kisfiam Roland pont másfél éves.
Eredetileg visszahívtak dolgozni amikor még nem volt egy éves, de nemet mondtam. Most ősszel elkezdtük volna a bölit és szóltam, hogy visszamennék, de közölték, hogy már feltöltötték a létszámot. Elviekben jövő márciusban lesz megint bővítés (még nem szóltak, lehet nekem már nem is akarnak, mert anno szükségük lett volna rám nagyon és most a sértődöttség megy).

Én mindenképp szerettem volna a második babát viszonylag hamar, mert úgy gondolom fiatalon könnyebben regenerálódik a szervezet, de férjem várt volna kb.5 évet. Szerencsére a barátai rábeszélték hogy a kis korkülönbség tesók között szerencsésebb, így most szeptemberben elém ált, hogy akkor jöhet a baba, jó!
Ennek persze nagyon örültem! Jó lenne ha mielőbb összejönne, mert akkor nem mennék már vissza dolgozni (nagyon megváltozott bent is a légkör) és pár év múlva pedig keresnék egy új helyet.

Lehet vissza kéne könyörögnöm magam, mert akkor Murphy tv.alapon mindjárt terhes lennék. De én nem ilyen vagyok. Úgyis olyan ciki volt amikor még le se telt a próbaidőm, de már terhes lettem.

Hajni,
Én is nagyon szerelmes vagyok még a páromba (lassan 5 éve) és én is olyan bújós vagyok. Őtőle úgy kell kierőszakolnom a pusziszkodást vagy csókot.
Viszont néha csúnyán viselkedem vele és megbántom őt lelkileg. Ilyenkor ő úgy érzi a szavaim és a bújásom csak üres dolgok. Én sose gondolkodok előre csak hajtom mindig a magamét (ez sajnos nagyon igaz).
Ő sose tenne ilyet velem, de ha már én megbántottam őt akkor nehezen enged fel újra és nagyon kimért velem, mint egy idegennel.
A kérdésedre a válasz: nem, már nem érzek így, de azt igen hogy még mindig ugyanolyan szerelmes vagyok.

Anikó, köszi aranyos vagy hogy szorítasz, sajnos egyenlőre semmi szokatlan jelet nem érzek. Majd megírom, ha van valami.

Mostmár befejezem a kisregényt, megyek focimeccset nézni (párom szerencséjére én nagyon szeretem), kedvenc csapatunk a Real Madrid. Az játszik majd a Rómával (régen volt kedvencem, már kicserélődött a gárda).
Szinte minden nap úgy alszunk el, hogy a sport1 megy a hálószobában a tv-n.

Sziasztok,
Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: