Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Titike! Nagyon sajnálom!:( Még mindig azt mondom, hogy kikéne harcolnod 1 hormon vizsgálatot valahogyan.

Angie! Nekem is olyan a hajam mint neked. Nagyon sok, nagyon erős, és még hullámos is. Így nekem is teljesen máshogy állnak a frizurák, mint 1 vékony szálú, kevés hajú nőnak. A hajvasaló talán tudna segíteni. Kb. 5ezer forint, és attól jó egyenes lesz a hajad. Igaz egy kicsit macerás, de megéri.
A kocsi sztorit sajnálom. Tudom mennyire bosszantó tud lenni!

Képzeljétek mi a héten lemegyünk Balatonra, mert apumék szóltak, hogy üres a ház, és most tudunk menni. nagy a család, így lett beosztva. Egy kicsit bosszantó, mert még hideg a balaton stb, de ez van. A legszarabb, hogy apa nem tud velünk jönni, mert őt Julius közepéig nem engedik el.
Ugyhogy most nagyon sokmindent kell elintézni, dokikat lemondani stb. És bekell menem a meddőségibe, hogy mi van ha lesz 1 pozitív tesztem...
Szóval most keveset leszek aztán eltünök, de ha lesz pzi tesztem akkor igérem írok sms-t Miának, hogy ti is tudjatok róla.

puszi!

aviubi
 
 


Avi!

Tudod-e mit jelent a laptető babonás körökben? :D :D
Jó pihenést nektek és köszönöm, hogy engem választottál (jó) hír közlőjének!!
Elvileg már nyár lesz mostantól, hátha hét vége felé fürdésre alkalmas lesz a Balcsi! Akkor csak hármasban lesztek?
-m-i-a-
 
 


Titike!

Írtam neked választ!

Angi!

Tényleg a hajvasaló jó ötlet, nekem is van, nekem is bungyurodik esőben és én sem szeretem úgy.
Sajnálom a tolatásos dolgot, de ha látta a nő, hogy kezdesz ráállni, akkor miért nem menekült el gyorsan? Az a jó, hogy neked/nektek nem lett semmi bajotok! Szerencsére én "csak" téglafal sarkakkal meg patkákkal szoktam koccani :lol: (Venni kell nekem is rendszámtábla tartót) Amikor vezetni tanított apám, akkor meg egy karóval, egy az egyben, ezért sokáig nem akartam jogsit szerezni...Neked mióta van?
-m-i-a-
 
 

 
 

Sziasztok!

Angie,
nekem is van egy kis hullám a hajamban, de a hajvasaló csodákra képes. Próbáld ki, ha eddig nem tetted!
Autót sajnálom, én múltkor itthon ilyen kis terméskő kerítésnek mentem neki :oops: , de nem lett semmi komoly baja az autónak.

Szombaton meg apa hívott, mondta neki egy rendőr ismerőse, hogy bemérték az autót. 50 helyett 70 :oops: . Apa szerint én voltam, szerintem meg nem, mert én mindig betartom, sosem megyek lakott területen 70-el. Na de majd ha jön a papír, akkor kiderül melyikünk volt. Asszem 30ezer lesz, csak az agyvérzés kerülgetett :D .

Avi,
de jó lesz nektek. A Balaton hideg még az biztos, de nagyon jó idő lesz a héten, szerintem gyorsan fog melegedni :roll: .
Én mindig úgy irigyeltem azokat, akiknek a Balcsin van házuk :oops: . Nektek hol van?

Titike,
sajnálom pirit :cry: , de új hónap....

Tényleg ti már tudjátok, hogy hova mentek nyaralni???

Nálunk a szállodától lehet menni, nem kell fizetni sem érte, majd holnap elkérem a listát. De tuti nem lesz olyan hely, ahova mi szívesen mennénk. A Balatonra gondoltunk, nem akarok termálfürdőbe áztatni.
A Balatonon Lelle a kedvenc helyünk, sokat járunk-jártunk oda, van is ott egy jó kis kiadó ház. Csak 2 éve pont egy olyan hetet fogtunk ki, amikor pocsék idő volt, és mi visszamondtunk. Hanna akkor volt 2 éves, mit csináltam volna vele egy nyaralóban :roll: ? Így apával azt beszéltük, hogy ha a szálloda által nem jön össze, akkor fel kellene hívni őket vagy elmenni... De lehet, hogy kivágnak :oops: :roll: Szerintetek???
Külföldbe meg nem is gondolkodunk, mert ez a fél éves munkakiesés eléggé megviselt minket, ősszel meg egy kis lakásátalakítást is tervezünk :roll:

Na ezek a mi terveink, bocsi, jó hosszú lettem :oops:
ranita1979
 
 


Látom Lányok, mind nagyon jó sofőrök vagyunk :lol: :lol: Nekem most fogják csinálni júliusban az oldalát, pedig szép áramvonalas így is :lol: :lol:
-m-i-a-
 
 


Avi Balaton....hurráááá Kép

sutimano76
 
 



sutimano76
 
 


Süti!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ez a Berni nem semmi!! És még ritmursa is tolja, hát besz..ok :lol: :lol:
Nagyon kis ügyes!!!
-m-i-a-
 
 


Sziasztok!

Mia! Igen, tudom mit jelent a laptető, de én nem hiszek benne. :roll: ha azon múlna, már tuti lenne vagy 10 gyerekem! :lol: Majd a telefonszámodat ha elküldenéd priviben. Köszi! :lol:

Suti! Ez a csaj nem semmi! Csini lábai vannak! Imádom ezeket a husi lábakat! :D

Rani! Hát, miért dobnának ki? Szerintem örüljenek, hogy van vendégük. Szerintem teljesen érthető, hogy 2 éves gyerekkel nem mentek el ha szar az idő!
A mi családi nyaralonk sajnos túl sok emberé. Nagyszüleim vették, és apámnak van 5 testvére. Így azért kell osztozkodni, igaz vicces, hogy évek óta apám fizet minden számlát, felújítást mégis mi csipegetünk a maradék időből. Na mindegy a lényeg, hogy a fiúk jól érezzék magukat. Amúgy ez a tihanyi félszigeten Sajkodon van. Most úgy néz ki, hogy anyummal megyünk, és hiívtam 1 játszótéri nagyon jó barátunkat a 3 gyerekével. Így azt hiszem nagyon jól fogják magukat érezni a fiúk, és nekem is jó társaságom lesz!

Hú ma jó rohanós napunk volt. Vettünk Bencének cipőt, fürdőgatyát, és még Hunor ovis beíratkozását is elintéztem.
Van ötletetek, hogy milyen mobil internetet érdemes venni? Nekünk laptophoz kéne, arra, hogy ha anyum kap munkát akkor azt megtudja nézni a nyaralás alatt. Nem tudjátok melyik cég ajánlata kedvező?

aviubi
 
 


Köszi csajok,hát a combját én is imádom!!

csipcsip csókázni is tud,meg integetni már!!!

Avi,nekem is van egy topikbarátnőm,hasonló helyzetben vannak,ott a párjáé a kéró,de úgy engedélyt kérni hogy lemenjenek anyóstól,meg a többi rokontól :roll: Hát én elég harcias vagyok,és megmondanám a frankót!!!
Remélem nagyon jó időtök lesz,és egy szupi kis nyaralás kerekedik ki!!!mobilinternet...nemtok egyet se!!!

sutimano76
 
 



Avi!

Elküldtem, de már elküldtem egyszer, amikor Te is megadtad, úgy emlékszem..no mindegy, ez legyen a legnagyobb bajunk :):)

Mobil net után fogok érdeklődni, páran úgy tolják nálunk, de inkább olcsóbban szokott kijönni a mobilos-mobil net, ha van olyan telefonotok. De igyekszem nem elfelejteni :) Mikor indultok? Szép környéken lehet...
-m-i-a-
 
 


Szép napot mindenkinek!

Avi,
hát akkor biztos nem könnyű összehangolni, hogy ki mikor menjen. De akkor miért nem kötitek ki, hogy ti választatok először időpontot? Végülis ha a te apukád fizet mindent, ez a minimum. És akkor nem is lesz rá lehetőség, hogy apa is elmenjen veletek?
Jó nyaralást nektek, majd várjuk a híreket! A jó híreket :D! Meg a nem túl jókat is. :roll:
Mobilinternethez nem érteni :oops: :roll:.
Köszi a Hanna dícséretet :D . Ugye hogy gyönyörű :oops:? Én meg elfogult :D.

Süti,
jajj, de megharapdálnám Berni lábikóit. Nagyon édes :D .

Senki nem mondja el, mik a tervei a nyárra :cry: :roll: ????
ranita1979
 
 


Csak gyorsan írok pár sort!

Rani! Nem baj ha elfogult vagy! Én is az vagyok, és azt mondom, hogy ezt tudatni kell a gyerekkel. Nekem anyum úgy gondolta, nem kell engem túldicsérni. Hát megis lett az eredménye. Önbizalmam majdnem a béjka segge alatt.
Amúgy te is csini anyuka vagy!
Az a baj, hogy apám KONFLIKTUS KERÜLŐ (ezért is ment tönkre anyummal a házasságuk), így ő nem fog megszólalni, és most sajna amúgy is van egy csomó baja, így nem akarom nyaggatni, mert így is félek, hogy összefog roppanni. :cry: Az lesz, hogy férjecském majd hétvégenként lejön. Ez van. Mondtam neki, hogy augusztusban menjünk el valahová együtt a félrerakott pénzünkből, valami occsó helyre, de ő fél, hogy feléljük a megtakarításunkat. Majd meglátjuk mi lesz.

Mia! Tudom, hogy megadtad, de én barom kitöröltem, és még nem írtam be a mobilomba. Tudod én nagyon szétszórt h.lye p...a tudok lenni! :oops: Köszi ari vagy, de a mobil nem jó, mert anyum fordít, és azért az nagyobb anyag annál, hogy mobilról csinálja.
Na futok, de még este, vagy délután bekukk!

Ja, Mia este majd kereslek msn-en, vagy dolgozol?

BORIS!!!!!!!! Hiányzol? és Persze te is BABSZI!!!!!!!

aviubi
 
 


Avi!

Megkaptam az sms-ed :):)
Délután dolgozom, 22-ig, olyan fél 23-23 felé érek haza, ha az még belefér? :roll: Rákérdezek a netre!

Rani!

Megyek én is meglesem a Hannust! :)
Nyári terv, azon kívül, amit írtam már: júliusban lesz gimis osztálytalálkozóm, majd utána jön anyukám és az unokahúgom hozzánk 1,5-2 hétre (vigyáznak a Szójára), mert mi közben lelépnénk Tokajba. Minden évben megyünk Bkeszire, M. legjobb barátjának telkére, idén is tuti. Lesz még egy céges-telkes mulatság is (elvileg), Velencei tó...ilyesmi. Kb. ami belefér a munka mellett, mert sajnos itt kiadnak havonta 2 szabadságot, a szabadnap meg nem mindig hétvégére esik...Ha a felsoroltak fele megvalósul, már örülök :)
-m-i-a-
 
 


Sziasztok,

nem tűnök el, aranyosak vagytok. :-) Csak feküdtem az elmúlt napokban, pihentem és még nezetni sem neteztem.

Annyi új infóm van, hogy megint feleződött a betaHCG szintem, azaz már csak 111. :-) Csütörtökön kell visszamennem a dokihoz, amikor is megvizsgál és megbeszéljük a továbbiakat.

Majd beszámolok a fejleményekről. Mint kiderült a baráti körömben is volt hozzám hasonló "szerencsés", akinél szintén felszívódott, de utána végeztek nála átjárhatóságit, hogy biztosan ne maradjon hátra neki semmi. Majd meglátjuk, hogy az én dokim mit szól / mit mond, mindenesetre ezt az átjárhatóságit megkérdezem tőle - nem szeretném ugyanis, ha mégegyszer előfordulna nálam ilyesmi...

Egyébként lehet, hogy tiszta hülye vagyok, legalábbis a kedves ismerőseim köréből volt már ilyenre való utalás, de én meg vagyok győződve és hiszek benne, hogy lesz még nekünk a férjemmel egészséges gyermekünk spontán úton - annak ellenére, hogy már 3 sikertelen próbálkozásunk volt.
pagi77
 
 


Szia Pagi!

Örülök a jó híreknek! Remélem, hogy tényleg megúszod a műtétet!
Nem vagy hülye, ha nem bíznál magadban, akkor lennél az (már bocs), de ez a jó hozzáállás! Kiderült az előző vetélések oka? Kettő után már szoktak vizsgálódni, úgy tudom. Átjárhatósági jó ötlet és hasznos is, bár mondjuk, ha sérültek a szövetek, akkor nem tudom mennyire segít, de biztos jobban, mintha nem csinálnád.
Különben már sikerült mindent összeolvasnom mk. kapcsán és rengeteg helyen azt írják, hogy akinek volt már, nagyobb eséllyel ismétlődik, százalékokat is tudtam, de inkább nem is foglalkozom vele, én sem, nem hiszem, hogy kétszer megtörténhet velünk!!! Szóval csak pozitívan! Minden értelemben :wink:
Amúgy fizikailag jól vagy?
-m-i-a-
 
 


Sziasztok!
Na túlvagyunk egy újabb rohanós napon. Ez a 2 fiú elképesztően elszemtelenedett. Hunor lazán kisétált a kínaiból a fürdőgatyával a kezében amit venni akartam neki, de még nem fizettem ki. A csaj, szólt, hogy van még 1 fürdőgatya, csak a kissrác kiment vele. Nekem pedig égett az arcom.És még néhány akciójuk volt ma. Már nagyon pipa voltam rájuk. De amúgy minden évben konstatálom, hogy a gyerekek megbolondulnak a hőségtől.
Holnap még van 1 halom elintéznivalónk, aztán csütörtökön jó lenne menni. De még attól is fosok, hogy hogyan fogunk beférni anyum autójába. :roll:

Pagi! Pehenj sokat, és nagyon szorítok, hogy ne legyen sérülés a petevezetékben. Már miért lenne baj, hogy így érzel! teljesen jó hozzáállás, mert aki pozitív annak az hatalmas erőt ad, és tényleg nagyon sok minden agyban dől el!

Mia! Ti is jó helyekre fogtok menni! Tokajban mi van?

aviubi
 
 


Avi,

Senki nem tudott segíteni mobil net ügyben :(
Tokajban meg Motörhead lesz ;)
-m-i-a-
 
 


Sziasztok!
Avi nekünk Pannon mobil net van, ilyen korlátlan havidíjjas.
De most láttam reklámot, van olyan lehetőségük, hogy csak akkor fiztesz, ha használod! Ilyen kellene?
Egyébként jó pihenést nektek! Jó, hogy van ilyen lehetőség, igaz, ahogy írtad, nem a legigazságosabb a beosztás.
Nekünk semmi kilátás nyaralásra! még mindig nincs kész a ház, félre tenni nem tudunk így, ha van valamennyi, rögtön megy a házra.
Ez van. Majd talán jövőre.
Mia, mi Tokaj mellett lakunk nem sokkal! :lol:
Azt hittem Hegyalja Fesztiválra jöttök majd.
A kemping még jelenleg víz alatt van teljesen.
Szomorú.
Süti, én is néztem Bernit, édes nagyon! Dani is ilyen sonkás! :wink:
Csak ő még nem álldogál.
Nem akarok kihagyni senkit, de Beni korán kelt, és már nem bír magával.

Ja, van valami tuti tippetek szabadtérre szúnyog ellen.
Őrület, mennyi van. A gyerekeknek van spray, de azt írja ne használja túl gyakran. Mi az a túl gyakran?
Este kiültünk a teraszra apával azzal Raid-es füstölős sza...al, hát.... jöttek akkor is.
??????

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


sziasztok Lányok ! MI ujság hogy vagytok?Suti hát nem semmi a lányod :) enyém énekelni szokot :) majd meg probi be illeszteni a linket róla :) mi sajnos nem megyünk nyaralni most a költözés az első max 1-2 napra :) meg már az is nyaralás ha anyumékhoz fel megyünk Pestre :) de majd meglátjuk mi lesz a program nyárra :) http://videa.hu/videok/emberek-vlogok/c ... 4FXTuh7A5W
titike84
 
 


na sikerült csak kicsit sötét a videó mert ez egy esti előadása volt a drágámnak :) :lol:
titike84
 
 


Szaisztok!

Angi, de Hegyalja Fesztiválra megyünk - Motörhead koncertre (http://hegyaljafesztival.hu/index2010.php?page=432) -, remélem addigra felszárad :? Meg borpincét is látogatnánk. Nem voltam még arra, vagyis nem emlékszem, de tuti szép környéken lakhattok! Szúnyogokkal kapcsolatban nincs ötletem.

Titike!
Nekem error-t ír a videódnál :roll:
-m-i-a-
 
 


mia nekem is csak 2-3 probálkozás meg frissités után adta be a videot
titike84
 
 


Sziasztok!

Most jövök panaszkodni nektek......
Ma voltunk apával a dokinál és nem igazán tudom eldönteni, hogy bőgjek e vagy inkább neki álljak csapkolódni, hogy a mérgemet és a dühömet kiadjam :evil: :cry: .
Elvittük a tapolcai eredményeket is megmutatni, a doki rögtön azt mondta rá, hogy hát ez nem éppen világbajnok eredmény. Mondta apa, hogy mit vett észre, hogy van egy csúnyább viszere. Igaz ez már régebben is ott volt, még a Hanna előtt is, de én mondtam neki, hogy nekem nem tetszenek az eredményei, menjen el máshova és nézesse meg.
A doki szerint az a viszér még hagyján, de belülről is tele van :cry: . És nem érti, mi sem, hogy Tapolcán akkor mégis mit néztek? Megvizsgálták ott is, megultrahangozták, azt mondták minden ok, még spontán is lehet ebből az eredményből terhesség. Most meg műtét lesz.
Most szerintetek erre mit mondjak???? Egyszerűen olyan méreg van bennem, hogy elmondani nem tudom. Legszívesebben visszamennék Tapolcára és a fejükhöz vágnám az egészet. Nem volt más az a jó pár hónap mint idő- és pénzhúzás. Mert nekem már fura volt az inszemináció is, amikor azt olvastam a papíron, hogy 1,8 meg 3 millát kaptam vissza. Szerintem az édeskevés. És miért volt az, hogy a 12 leszívott petesejtemből mindig csak 1 darab érte el a 3. napra a 8 sejtes állapotot? Hát szerintem ez volt az oka. A doki szerint is valószínű. Akkor miért nem mondott senki semmit??? Miért csak azt tudták mondani, hogy tovább kell menni, csinálni kell?
Meg nekem is teljesen felesleges volt ez az átjárhatósági vizsgálat. Ki tudja meddig leszek átjárható, apa katonái meg úgysem olyan jók :cry: .
Adtak egy beutalót, hogy elmehetünk Tapolcára és megnézethetjük, hogy most hogy áll a helyzet, de mi értelme van? Így is úgyis megműtik apát.
Persze a doki azért nem mondta, hogy ebből nem lehet spontán terhesség, hiszen ahhoz egy is elég. De egy év alatt gondolom ezek az eredmények még tovább romlottak :cry: .
Komolyan mondom lányok, elegem van az egészből. Mindig újabb és újabb falakba ütközünk. Nem is értem, hogy miért csináljuk ezt az egészet. Van már egy lányunk, úgy látom hálát adhatunk az Istennek, hogy ő legalább van nekünk. Most azon a ponton vagyok, hogy kár erőltetni a dolgot, ez nekünk már nem fog összejönni, ez van megírva aztán kész.

Ja és a műtét augusztus 24-én lesz. Július végére lett volna az első időpont, de mi augusztus első hetében szeretnénk menni nyaralni.... Apa azt mondta akkor nyaralás kihúzva, műtét lesz. De én már nem vagyok hajlandó a nyarunkat is feláldozni, hoztam én már épp elég áldozatot. Elég volt......

Nem tudom mi lesz, de lehet, hogy most visszavonulót fújok. Sok ez már nekem és nincs is mit írnom. Belefáradtam az egészbe, gondolni sem akarok a babatémára, mert abból folyton csak az önsajnálat van. Élvezem azt, amim és akim van....

Köszönöm, hogy "meghallgattatok", én mindenkinek nagyon fogok drukkolni és remélem Ti szerencsésebbek lesztek!
ranita1979
 
 


Rani,jaj de sajnálom,de megértelek!!!!!Azért ne tűnj el végleg!!!Vagy jössz,csak magadba zárod le???Mindenesetre én beolvasnék Tapolcán!!!!Fel a fejjel és nézz csak rá Hannára!!!

Titike,megasztár Kép

nyár:júliusba egy hétévge balatontomaj babanetfórumos hétvége,majd valamikor anyósomék telke 1 hét,és majd még meg látjuk,ha kapunk meghívást akkor megyünk füredre is!

sutimano76
 
 


Sziasztok!

Rani,
Nagyon sajnálom a tapolcaiak figyelmetlenségét, felelőtlenségét és a sok macerát, amin keresztülmentetek emiatt. Elhiszem, hogy eleged van az egészből most! Nem egyszerű a Ti helyzetetek (sem)...Nektek Budapest (gondolom) nagyon kiesik, de ha nem és a műtét után gondoljátok, akkor ajánlom az ÁEK-át, szerintem megbízhatóak katona-vizsgálat téren (Avi majd megerősít), az ottani andrológus tényleg lelkiismeretes, másrészt viszont megértem, ha visszavonulót fújtok. Jól teszed, hogy inkább a nyaralást választjátok! De tényleg, innen ne tűnj el nagyon...Jó? :roll:

Velem meg az van, hogy rettentően ideges vagyok, rosszul utalták a fizetésem, elkeveredett a szabadság-igénylőm...És nem az első eset! És csak remélni tudom, hogy elutalják végül. M.E.G.Ő.R.Ü.L.Ö.K.!!!

Ja és Süti,
Úgy értettem a saját igényes bodykat, hogy pl. felvarrós megoldással vagy ilyesmi, tudsz-e készíteni?
-m-i-a-
 
 


Rani ne tűnj el végleg innen és a pihenés rátok fér tényleg nézz Hannára és tényleg szerencse hogy ő van nektek ő ad erőt nektek .Fel a fejjel.
titike84
 
 


Mia,mit takar a felvarrós megoldás???

sutimano76
 
 


Süti,
pl. zenekaros felvarró? :lol: Mondjuk sima fekete rugi/body és arra ilyen előregyártott..
-m-i-a-
 
 


Sziasztok!

Rani! Értelek én, hogy most nagyon mérges vagy, és is az lennék, de probálj meg arra gondolni, hogy most lehet, hogy megvan a baj, és ha ezt orvosolják akkor pikk pakk összejön a baba! Arra pedig ne is gondolj, hogy meddig vagy átjárható. Sokáig! Én kívánom, hogy hamar túltedd magad a dolgokon. De azért lehet, hogy megérne Tapolca 1 kört ahol rákérdeznél, hogy akkor most miért csináltak lombikot, és miért nem vették ezt észre?

Mobil netet végül megvettem a t-mobile-nál. Bocsi, hogy eltüntem, de írtó rohanásban voltunk. Kiderült, hogy Bence kötőhártya gyuszija nem is az, hanem allergia okozta kötőhártya gyulladás. Így most kapott allergiára szemcseppet.
Reggel megyünk Balcsira. 3 hétig leszünk.

Inszem ügyben egyáltalán nem érzek semmit. Így gondolom ez sem sikerült. Oké, még van 1 hetem, de azért már kéne éreznem valamit...

Na megyek, mert még ezer dolgom van. VÁÁÁÁ, de utálok pakolni!

millió puszi!

aviubi
 
 


-m-i-a- írta:Süti,
pl. zenekaros felvarró? :lol: Mondjuk sima fekete rugi/body és arra ilyen előregyártott..



Ja persze,de én nem csináltam feketét,tehát ahhoz kell fekete anyag is!!!!Kicsit körülményes egyesével varrni,szóval max 1-2 db-t ha be tudok vállalni,mert ráadásul nem biztos hogy szabad a gép,ha mégis akkor a nagyját olyanon kell varrni amin 4 cérna van,mindannyiszor át kell fűzni,nem egyszerű(már a sajátjaimat is untam hogy folyton cérnát fűztem)vagy tud Bernire vigyázni valaki!De kivitelezhető!!!!!!!

sutimano76
 
 


Avi én szeretek pakolni,mert az egy jó kis nyaralás kezdete!!!

sutimano76
 
 


AVI,

Nagyon jó időt nekteki!!! Várom a nagyon pozitív sms-ed!! :)

Süti,

Ha úgy alakulna, akkor majd szeretnék egy párat és közben szívesen vigyázok Bernire! Van ilyen baba body anyag vagy pamut kell? Még csak a babát kellene elkészíteni hozzá :)
-m-i-a-
 
 


Rani, ne hagyj itt minket végleg!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry:
Kérlek!!!!!
Pihenj, töltődj fel és néha-néha jelentkezz!
Puszi neked!

Avi én is jó pihit kívánok nektek! Ha ott lesz anyud is, még pihenni is tudsz a fiúk mellett! Csak magunkból indulok ki, hogy Beni mellett nincs üldögélés, fekvés a kertben! Vagy ha mégis eljátszik egy ideig, akkor ott van Dani! :lol:
Mi vettünk egy medencét, abban fogunk nyaralni a terasz mellett! :lol: :lol: Jó, mert kiszívja a víz erejüket annyit játszanak benne. Kicsi Dani is úgy élvezi! Úszógumiban ül és rugdos a kis lábával, vagy csak hátradől és elnyúl! :lol:

Keresztelő szuper volt, minden hisztitől mentes, Dani sem sírt.
Teszek képeket előző nap ruhapróbáról, a hivatalos képek még fotósnál vannak.

Süti, irigyellek a varrás miatt.
Be sem merem vallani, hogy ruhaipari szakközépbe jártam.
Én nagyon utáltam, mert az érettségire készülés mellett csak egy plussz nyűg volt. Ez így van ált., akinek nem szakmája, nem kötelező, az szeret varrni és érdekli.
Egyébként a Dani kis ingjét és mellényét anyós varrta a Beni egykori keresztelős ruhája mintájára. Nagyon tetszett nekünk, de Danira már kicsi volt! :wink:

Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Sziasztok lányok .mi újság?hogy bírjátok a nagy meleget?És a pöttömök?Mi strandolunk itthon is strandon is ezért vagyok keveset.de amúgy jól vagyunk :) vigyázzatok magatokra szép napot mindenkinek puszi
titike84
 
 


Mia,akkor hajrá!!!!!olyat vegyél ami a lehető leginkább pamut.

Angie,de jó kis medence!!!!!!én is élveznék egy ilyet,mert most csak Berninek van....
Keresztelős rucis késeken nagyon cuki Dani.

sutimano76
 
 


lányok lehet hogy butaságot kérdezek de ez az ovulációs tesztek érnek vmit?meg mikor hogy hányadik napon kell használni?mert ugye ilyen össze visszaságban nem tudom kiszámolni nagyjábol mikor lehet a peteérésem meg én nem is érzem azt.
titike84
 
 


Sziasztok!

Angi,
nagyon kis elegáns volt a Dani, kis úriember :) Jók a képek!

Süti,
Drukkolj nagyon, mert fellendítem akkor a bizniszed! ;) :D

Titike,
Igen, érnek vmit, nekem is nehéz eltalálni és nekem sincs fájdalmam, ha érik a petém :), ezért kiegészítve a hőmérőzéssel talán a legkönnyebb belőni...(nyák, méhyak állapota), így ez a 4 indikátor a legbiztosabb, de csak a hő is elég biztos, az LH teszt csak megerősíti azt. Utólag úgy tudod megállapítani, hogy az új ciklus első napja mínusz 14 nap és aznap volt...

Jajj, bolond a kutyám, kinn fekszik az erkélyen a napon...remélem nem kap uv mérgezést :S
Én meg egész héten dolgozom, szombaton is :( Vasárnap tuti megcélozunk valami vizet..
-m-i-a-
 
 


[quote="-m-i-a-"]Sziasztok!



Süti,
Drukkolj nagyon, mert fellendítem akkor a bizniszed! ;) :D

[quote]

nem ezért drukkolok!!!!!!!csak magáért a babáért!!!!!

sutimano76
 
 


Sütikém, köszönöm szépen!!! Rájöttem ám, hogy a Te hozzállásod a legtutibb babagyártyás ügyben, Te leszel a követendő példa és akkor nekem is lesz szép Berni-babám!! Most elhatároztam.

Különben költözünk, így a napokban nem nagyon leszek (lehet kellene egy mobilszám nekem is, ha ír Avi, tudjak valakinek írni, hogy írja be a fórumba :). Szóval, ha valaki gondolja, küldje el nekem a számát..)
Elvileg hétfőn jövök, addig is szép hétvégét mindenkinek!! És puszi! ;)
-m-i-a-
 
 


jaj Mia,zavarba hozol :oops: :oops: :oops: ,kívánom hamar babás legyél!!!
Költözés....van egy barátnőm,akinél ez oldotta meg a gyerektelenséget,elköltöztek és 2 év próbálkozás után,az új kéróba szinte az első napokban megfogant a baba...

sutimano76
 
 


Írt Avi, hogy késik ám neki egy napja! Terhes tünete nincs és nem mer egyelőre tesztet sem csinálni, mert nem szeretne pofáraesni...
Drukkoljunk neki nagyon!!!!

Süti,
erre én is gondoltam és reménykedem is benne. Baba-barát a lakás is meg környék is, majd mutatok képeket, ha már ott vagyunk :)
-m-i-a-
 
 


Sziasztok!

Mia,
köszi az infót Aviról, ha ír, írd majd meg nekünk.
DE! Jó lenne, ha csinálna tesztet, mert teszt nélkül az utrót és a duphastont nem szabad abbahagyni. Ha viszont negatív a teszt,nincs terhesség, akkor ezek tolják a mensit!
ranita1979
 
 


.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ranita1979 2010.06.21 07:57-kor.
ranita1979
 
 


Raniiiiiii +++++++++++++++++++++++
-m-i-a-
 
 


sziasztok lányok mi újság veletek?
titike84
 
 


sajnos lemaradtam Rani üzenetéről,de ha Mia ++++++++++++,akkor én is ++++++++++++

holnaptól megint egyedül leszek péntekig,majd jövök!!!

sutimano76
 
 


Sziasztok!!

Örülök, hogy rátaláltam a topikra, nagyon sürgős segítségre lenne szükségem!! Ha valaki tud olyan dokit, aki specialista méhen kívüli terhességek terén, kérem, írja meg nekem, minden nap számít!
Röviden a történetem:
6 hetes terhes vagyok (Clostys ciklus, tehát tuti!), 5 napja vérezgetni kezdtem, elmentem az ügyeletre, ahol nem láttak petezsákot a méhben, mondták, várjunk pár napot, hátha még nem látszik, vagy már kiürült a vérrel..Tegnap a dokim helyettesénél voltam (a dokim szabin van, csak 2 hét múlva dolgozik újra), aki szintén nem látott semmit..Én előtte teszteltem, ami pozitívabb lett, mint az előző tesztek eddig! Ez a doki azt mondta várjunk 1 hetet(!!!!), és többet tudunk (se HCG ellenőrzés, se semmi!)..vagy, ha erős fájdalmaim lesznek, azonnal szóljak, bár a műtétet ő nem valószínű, hogy el tudja majd végezni! Hát mit ne mondjak, most aztán megnyugtatott!! Tényleg várjak, amíg iszonyatos fájdalmaim lesznek??? Most egyébként nincsenek fájdalmaim, nem görcsölök, csak vérezgetek...
Előre is nagyon köszönöm, ha van vkinek gyors javaslata, orvos ajánlata!!!!
csöp
 
 


Csöp szia orvost nem tudok ajánlani hisz nem is tudom merre laksz meg én dombóvári vagyok de mindenképp menj még máshová dokihoz még ma vagy holnap ha vérzel mert ha 6 hetes vagy még tudják gyógyszeresen kezelni elvileg mert úgy tudom 8héteg lehet a méhenkivülit gyógyszerrel kezelni de semmiképp ne várd meg míg fájdalmad lesz mert akkor már roncsolódik ahol épp elakadt a magzat és el is vérezhetsz akár..Pesti vagy amúgy ?Melyik kerületbe?
titike84
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: