Új privát üzeneted érkezett!

Tali,én benne vagyok,de esetleg a városliget nekem jobb lenne!!!

sutimano76
 
 


Köszi Avi, Süti!

Ford Focus az jóóóóóóóó (már csak a Mustang a jobb :lol: )

Tali: nekem jó a városliget, de Avi szerint tele van kutyaszarral (ha jól emékszem erre mondtad, Avi?)...de felőlem ok!

Csináltam vonalzót, már 5 hetes a Gyermek :wink:

Megyek dolgozóba :?
Szép napot Mindenkinek!
-m-i-a-
 
 


Angi, ti szoktatok Pestre jönni? (tali)
-m-i-a-
 
 

 
 

Kicsi M. ?????
Már neve is van? :lol: :lol: :lol: :lol:
Sajna nem igazán szoktunk menni, vannak arra felé rokonok, de mostanság nem vagyunk túl jóban. Korábban jártunk hozzájuk.
Meg apának csak augusztusban van 1 hét szabija, akkor talán megyünk a Velencei tóra. Férjem szülei, tesója és az ő barátnője, +mi.
Az lesz a legközelebb hozzátok!
Csak én lakok ilyen mesze. :cry:
De csináljatok képeket a taliról, jó?

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Tali! Én benne vagyok! Végülis jó a Városliget, majd figyelünk a kutya kakikkal...

Na ma megnéztük az autót. Tetszik, de találtunk 1 másikat is ami nekem nagyon tetszik, és azt hiszem apának is, de az Peugeot. Ami a peugeot elönye, hogy tuti befér 3 gyerekülés, mert jó széles, és automata váltós aminek apa nagyon örül. Ennek 2,0 a motorja ami ugye drágább, de ezáltal biztonságosabb is.Ja és ebben 6 légzsák van... Apáméknak amúgy ugyanez a Peugeot-juk van, és ők szeretik.

A fordnak csak 1,4-es a motorja, és azért szűkebb. Háát most agyalunk.

Angie! Pedig jó lenne összefutni veletek is. Hát ha meglesz addigra a kocsi akkor talán lemehetünk Velencére. Majd meglátjuk...

aviubi
 
 


Mi is lemehetnénk Velencére, terveben volt amúgy is...Sőt, hozzánk beférnek 1,5-en ...

Amúgy ugye nekünk is Pözsó van és szeretjük, viszont a szerelő szerint az elektroikája nem valami...de remek autók, a leírtak alapján mellette döntenék. Milyen a típusa?
-m-i-a-
 
 


Angie,
Van pár elképzelés és legtöbbje M kezdőbetűvel és nagyon humoros szójáték KicsiM :)
Nem csak neve van.. :oops: :wink: :lol:
-m-i-a-
 
 


Peugeot 307 sw. Mostoha anyámnak ugyanez van, és ő szereti nagyon.
Tudod ez az a napfénytetős. :lol:

Hát mije van még kicsi M-nek? :lol: :wink:

aviubi
 
 


Hát kutyája, lesz jó szívhangja és akkor ennek örömére kap bébihordozót meg autósülést :lol: bekeretezett sztárfotója is van :) éés jóképű apukája, főleg.
-m-i-a-
 
 


Ez mind meglesz, azaz megvan!
Most Bence ír:BENCE BENCE

Na ez ő volt.
most úgy örül magának, mint majom a farkának. most lehet, hogy néha láttok ilyen beírást. :lol:

Készülsz a holnapi bulira?

aviubi
 
 


Most konkrétan az ágyba készülök, mert álmos vagyok és fáj a torkom :? , szétteázom az agyam, de nem segít egyelőre. Strepsilst bevehetek?

ÜGYES a Bence, mond meg neki, hogy puszilom!!!

Ha felkelek fogok tortátsütni, M. kitakarított, elmosogatott, mosott, amíg én dolgoztam, tündérférjem van!
-m-i-a-
 
 


Gyógyulj meg!!!
Hogy milyen gyógyszert vehetsz be azt nem tudom... Ezt érdemes megkérdezni a gyógyszertárba. De torok fájásra. tea sok-sok mézzel, és citrommal!

BENCE HUNOR
nA EZ IS bENCE VOLT. mOSTMÁR SOHA NEM RÁZOM LE..

pihenj, holnapra jól leszel bogyók nélkül is! Max. egyél c vitamint!
Néha kölcsönadod fárjedet? Az enyém nagyon ellustult... :cry:

aviubi
 
 


Mia,de jó férjed van!!!
fokhagyma mézzel bevéve,csodákra képes.....én tantum verdét ettem torokfájásra terhesen....

peugeot 206-osom van...az elektronika trágya,de amúgy én is szeretem

lemegyünk anyósék telkére,vasárnap este jövünk haza,majd jövök...

hol van a telek???gondoltam hogy megkérditek Kép ....Dunavarsány

sutimano76
 
 


Süti, nekünk is 206-os, fos elektronikával :lol:
Amúgy jó reggelt :)
-m-i-a-
 
 


Suti! Jó pihizést Dunavarsányban! Remélem hagynak a szunyogok. Igaz most elég jó kis szél van, amit a szunyogok utálnak!

Szóval akkor lehet, hogy veszünk mi is 1 fos elektronikával rendelkező autót. Amúgy ez mit takar?

Jó reggelt kismami! Torkod jobban van?

Ma elmentünk venni apának új mobilt, de nem sikerült, mert kell a munkahelyéről munkáltatói (honvédségi előfizetés miatt, így helyette megnéztük a Shrek-et. Élvezték a fiúk, igaz Bence folyamatosan izgett-mozgott, és csak itthon nyögte ki, hogy kényelmetlen volt az ülésmagasító...
De véleményem szerint ez az utolsó Shrek fos....Volt néhány jó poén, de a többihez fel sem ér!

aviubi
 
 


Hú, lányok nagyon rosszul vagyok, 38.1 a lázam, azt olvastuk, hogy algopirin/panadol mehet, hűtőborogatás nem segített, tea sem, fekszem vissza...s közben beindult a hajnali pisi túra is. :cry:
-m-i-a-
 
 


Mia! Szerintem algopirint nem lehet szedni az első trimeszterben!
fel kéne hívni a kórházat, és megkérdezni, hogy mit lehet szedni!
Pihenj nagyon sokat, és most ne menj dolgozni!!!!!

aviubi
 
 


Avi, nem megyek dolgozni természetesen, Panadolt vettem be, egy picit jobb, lázam lement legalább...Köszi az aggódást! Megyek aludni, mert az jó :oops:
-m-i-a-
 
 


Panadol szedhető az 1. trimeszterben és még mindig jobb, mint a tartósan magas láz, szerintem.
-m-i-a-
 
 




Köszi Avi, mindjárt megyek a dokihoz...most már "csak" a fejem fáj, meg a torkom :?
-m-i-a-
 
 


Mia, mintha magamat látnám.
Én mindkét terhességemet úgy kezdtem, hogy magas láz, köhögés, szóval jó kis betegséggel.
Danival még antibiotikumot is kellett szednem.
Nem lesz baj, ezek nem ártanak.
Nekem egy helyettesítő doki volt épp akkor a háziorvos helyett, egy igen csak idős bácsika, ő azt mondta, ne féljek az antibiotikumtól, mert meggyógyít hamar és babónak semmi baja nem lesz.
Azt mondta messziről kerüljem el ezeket a Neocitran és társai italokat, kapszulákat, mert ebben van egy olyan összetevő (már nem tudom melyik) , ami vetélést okoz!!! Régen azt használták magzatelhajtásra.
Szóval pihenj sokat!

Nekünk ritka szar esténk volt.
Beni egyszerűen nem akart elaludni. Tudja, hogy eltelt a hétvége, apa megy dolgozni és nem akarta kiengedni a szobából.
Ugye mindig vele akar elaludni, vagy legalább is legyen ott apa kicsit.
De most szerintünk már aludt és úgy sírt és kiabálta hogy ne menjen el apa. Szegény. Bevittük magunkhoz, de ott is csak forgolódott és mindig leste, hogy ott vagyunk-e még. Aztán visszavittük félálmában a szobájába és elaludt majdnem 1 órakkor. Apa meg kel 5-kor. :roll:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Angi, voltam a dokinál és ő azt mondta, hogy semmit nem javasol, ha nagyon muszáj algopirin vagy panadol mehet, de se szopogatós tabletta, semmi, hűtőfürdőzzek...amúgy vírusos torokgyulladás.

Szegény Bence és szegény apa, végül mikor kelt Bence?

Ja, a héten nem dolgozom!
-m-i-a-
 
 


jobbulást Mia!!!!

Szegény Beni!!!

sutimano76
 
 


Beni aludt majdnem 9-ig, de most sem akar menni aludni, várja apát, hogy végezzen! :cry:
Szegény, pedig biztos hulla lesz, aludt kb. 4 órát.
Nem tudom mi ez Beninél, egész nap próbáltam beszélni vele, hogy muszáj apának dolgozni. Remélem nemsokára újra a régi lesz.
Azelőtt is kérdezte mindig, de nem ilyen szinten. :roll:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Köszi Süti!!
-m-i-a-
 
 


Sziasztok!
Mia! Örülök, hogy jobban vagy, és pihensz!

Angi! Szegény Beni! Ez tényleg nagyon durva tud lenni. Nem attól retteg, hogy nem fog apa hazajönni? Nálunk ilyen még nem volt, mert a fiúk hozzászoktak még a mentős korszakból, hogy apa össze-vissza dolgozik.
Azért ezt szerintem érdemes lenne kibeszélni. Nem könnyű.

Mi ma anyumnál voltunk a fiúkkal. Jól kikutyáztuk magunkat. Anyum kutyája állandóan tele van kullanccsal. A röhej, hogy én sejtem az okát, és ma megszüntettük. Kiváncsi vagyok igazam van-e. Ugyanis anyum vett neki valami csoda kullancs üzőt. És azóta tele a kutya kullanccsal. Hát ma levettük róla a kütyüt.

aviubi
 
 


Avi, már hányingerem is van, a fejem szétszakad, csak vízszintesben jó...

Kutyusnak meg vegyetek Kiltixet, 2,5 éves tapasztalat alapján mondom, elég félévente/7 havonta cserélni és télen is használni kell!!3-4 ezer pénz, a nyakméretétől függően, tacskókutyának szerintem a legkisebb is jó!

Dőlök vissza, puszi
-m-i-a-
 
 


Mia,egy kérdés!!!Mikor volt az m.k. műtéted?????

sutimano76
 
 


Süti, június 18-án tavaly.
(Idén meg június 19-én jött meg utoljára :wink: )

Miért?
-m-i-a-
 
 


Sziasztok!

Mia! Ez a Kiltix az amiről mondtad, hogy még titeket is véd? Majd mondom anyumnak. Most vett megint valami bedörzsölös folyadékot, ami jó szokott lenne, csak 1 havonta ismételni kell, és utána 48 óráig nem lehet simizni a kutyát, meg nem érheti víz..

Ja! tegnap lefényképezte Hunort 1 japán túrista. Épp kutyásat játszottak a kocsiban amíg én ultrahangon voltam, és Hunor ugatott az ablakon ki. Erre lefényképezteék. A vicces, hogy Hunort szeretik a japánok, mert tavaly Tihanyban is lefényképezte Hunort 1 japán. Apa persze rögtön jött a hülye vicceivel..... :lol:

Ma ezer dolgunk lesz. Elkell menni venni Bencének korcsolyát, mert most esett le, hogy jövő héten már edzőtáborozik. Basszus így hónap végén elég gáz lesz. A röhej még, hogy Bencének vettem 1 hónapja cipőt, és kinőtte. Mosta kkor mekkora korit vegyek neki, mert az majd 20 ezer forint. :x

húúú, jó sok lettem! :oops:

aviubi
 
 



Avi, igen jobban, köszi!

Igen, az az és fürdethető így a kutyus, csak arra az időre le kell venni. Szerintünk nem büdi és valóban bennünk sem volt kullancs azóta. Az állatorvos szerint az a kütyü, ami nektek van, csak reklmfogás (anno, majdnem vettünk mi is :oops: ) Egyszer próáltuk az Adventixet, ami ugyan bevált, de nem praktikus szerintem a havi ismétléssel, meg nekem az a bajom, hogy nem látom...

Milyen vicceket mesélt apa? :lol:

Majd szólj, ha lesz edzés és megyek!!Alig várom, hogy újra talizzunk!

Lányok, ha Angiék jönnek, lemehetnénk mi is Velencére nem, egy délutánra...Avi, nektek addigra meglesz a Pözsó? Süti, mit szólsz?
-m-i-a-
 
 


csak mert anno arról beszéltünk hogy kinek mennyi pihit mondott dokibácsi,és én hittem anno hogy fél év kell hogy újra minden jól működjön,de úgy látom nektek a költözés volt a siker titka....nem hogy újból mikor kész a test egy jövevény befogadására!!!!

velence....szupi lenne,de valszeg nekünk csak a vasárnap jó,mert apika dolgozik,egyedül meg nem vállalom be Bernivel,mert ha nem alszik akkor erősen kell vele foglalkozni menet közben...

sutimano76
 
 


Nekünk is vasárnap jó, ugyanezen okból kifolyólag (bár én meg elég hülyén vagyok beosztva, ha majd lesz konkrét dátum, akkor elcserélem vagy valami). Azt tudom, hogy augusztus 13, 14, 15 nem jó, de a maradék hétvégékre nincs komoly program! Bár még a 15 is jó lehet, max a "nyaralásból" megyünk akkor oda :)
(Pözsó találkozó lesz :lol: :lol: )
Angi, tudjátok már, hogy mikor mentek?
-m-i-a-
 
 


Sziasztok egy darabig nincs gèpünk telcsirõl wagyok picit.mia remèlem jol vagy màr? Lànyok ranitàval nemtudjàtok mi van?
titike84
 
 


Mia, sajna nem tudjuk, mert attól függ apának mikor lesz szabadsága.
Ez sógorom főnökének a nyaralója, még meg sem kérdeztem egyébként melyik részen van :oops: , de ha egyezik apa szabad hete és az, amikor szabad a nyaraló, csak akkor megyünk. :cry:
Azért írtam, hogy még nem bizti, pedig tök jó lenne és arik vagytok, hogy így hozzám szervezitek a találkozót!
Azon leszünk, hogy összehangoljuk, reméljük sikerül és akkor egyeztetünk. :lol:

Húúú, ma is volt műsor délben Beni által.
Azt hajtotta sírva, hogy apa jöjjön haza, ne menjen dolgozni, nem kell neki menni, ilyenek. Az lehet a baj, hogy apa egy pár hónappal ezelőttig más munkakörben volt, sokat járt céges autóval, gyakran, volt hogy naponta többször is hazaugrott köszönni. de már kb.4-5 hónapja nem jár ki. Most már csak bent van munkája és ezt nem érti meg szerintünk.
Folyamatosan vígasztalom, mondom neki, hogy apa mindig hazajön hozzá. Mi is arra gondoltunk, fél, hogy többet nem jön haza, de sosem volt még csak 1 éjszakát sem távol.
Reméljük kinövi. :roll:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Sziasztok!

Ja a pözsó. Hát remélem meglesz addigra, de azt még nem ogérem, hogy elis merek majd vele indulni 1 Velencei útra...majd meglátjuk.
De azt hiszem már biztos vagyok benne, hogy pözsőt akarok, mert egy autó sincs ami ilyen jó széles lenne. Ha minden jól megy holnap magyünk ismerőssel megnézni azt a pözsót amit kinéztünk!
majd még a súlyadót kéne megnézni, mert 2,0 motorja van a drágának.

jaj, Angie! Nagyon sajnálom Benit! Ez tényleg nagyon nehéz helyzet.Ha nagyon nem múlik érdemes megkérdezni 1 pszichológust. Azt hiszem pl. az egyszervolt.hu -n lehet kérdezgetni a Ransburgtól. Ő nagyon profi!!!

aviubi
 
 


Avi,súlyadót az fizeti,akinek január elsején a nevén van a kocsi (kivéve,ha szalonból lesz,ott más a szabályozás). Nekünk sem kellett fizetni,mert január 12-én került a nevemre :lol:

Lányok, írkálok a márciusiakhoz és sokan átmegyünk zárt fórumba, az anyatanyára...nem akarjátok újragondolni a kérdést? Én annyira szeretnék nyiltabban beszélgetni, mert már a napjaim részesei lettetek teljesen és olyan rossz visszafogni magam...De, ha nem, az sem baj, megvan egymás elérhetősége meg minden, de én törölni fogom magam innen lassan (most úgy gondolom)...
-m-i-a-
 
 


Mia! Nem tudom. Igazából én benne vagyok a zárt topikban, mint már meséltem is neked, van az nlc-n 1 topik amit zárttá tettünk, mert az egyik lány válásnál a család olvasta a fórumot...Most zártak vagyunk, de az már több mint 5 éves fórum nagyon jól összeszokott csapattal. Mivel ez méhenkivülis azért sokaknak jó olvasgatni. Én is elöször olvastam, és utána írtam.
Talán úgy lehetne, hogy csinálunk zárt topikot, de azért ide is írogatunk. pl. ha valakinek sikerül stb...
Többiek? Mit szóltok?

Most gondolok Babszira is!!!!!, Ranitára, Piciborisra is.
Igaz, hogy régen nem jöttök, de véleményt írhattok! :D KÖSZI!!!!!

Most megyünk játszótérre, de este tuti jövök megint.

aviubi
 
 


Avi, osztom a véleményed. Megcsinálom az anyatanyán a topikot, aki akar, jöjjön, attól még ez is mehet tovább, csak oda átköltöznek a "személyesebb dolgok"...
-m-i-a-
 
 




Köszi a tippet Avi, meg fogom nézni azt az oldalt.
Nem változik semmi.Éjjel 3-kor kiabálta megint: apa, ne menj el!
Apa bement,hamar vissza aludt, de 6-kor megint sírva ébredt és mivel nem apa ment be hozzá, ő már dolgozik akkor, ordított tovább, én menjek ki, apa jöjjön haza. Húú, nagyon rossz érzés.
Persze Dani is felsírt a másik szobában, megijedt, mert ő is visítva sírt. Szaladgáltam egyiktől a másikig.
Mondjuk pár perc múlva már marasztalt Beni, ott voltam míg visszaalszik, vagyis csak én gondoltam, hogy alszik, amint megmozdultam, hogy jövök ki, rám szólt. Ezt eljátszotta 3x, végül bevittem a mi ágyunkba. Féltem, hogy megint megijeszti Danit, ha elkezd ordítani, mikor meglátja, hogy apa már nincs az ágyban, de csak halkan kezdett sírni.
Végül velem elaludt és 9-ig nyomta.
Olyan rossz, hogy nem értjük és ő sem akarja elfogadni, hogy apa dolgozik. Mert érti ő, csak makacs és követeli, kiabálja nappal is többször, mikor mondom neki, hogy apa nem jöhet napközben haza, hogy DE IGEN , apa jöjjön haza. Ugye megmaradt benne, amit írtam korábban, hogy pár hónapja még megtehette, hogy hazaugrik.
Nekem is jó az az anyatanya, bár nem tudom mi az, milyen egy zárt topic, de majd elmagyarázzátok.
Most megyek csak Benivel csavarogni. Tegnap kapott gumicsizmát, nagyon élvezi, ezt még gyorsan leírom, mert olyan cuki volt.
Felvette, kimentünk az utcára és mondtuk neki, menjen bele a nagy pocsolyába , most szabad. Mert egyébként ő végtelenül jó gyerek, soha gázol bele a nagy vízbe, mindig kerülgeti.
Aztán belemerészkedett, járkált benne egy ideig, de be kellett menni, mert nagyon esett. Befelé menet rám néz és azt mondja:
"Anya, miért kell belemenni nagy vízbe? "
Majd meg ettem

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Angi, írtam pü-t meg meghívót is küldtem.

Süti????
-m-i-a-
 
 


Húú Angie! Azért ez nagyon rossz lehet, és ennek biztos van valami oka. Amúgy lehet, hogy nagyon banális oka van. Sőt. Kiváncsi vagyok mit ír rá Ransburg, mert nagyon jókat szokott írni. Olyanokat amikre az ember tényleg a fejéhez csap, hogy jé tényleg!
Szorítok, hogy hamar kijussatok ebből a korból, mert ez mindenkinek rémes lehet!

aviubi
 
 


És hát a fiaim tanulhatnának egy kis jóságot Benitől!!!!
Én pedig ha kérem őket, hogy ne menjenek be a pocsojába akkor is belemennek! :?

aviubi
 
 


Mia, megkaptam pü-t, valamikor a nap folyamán megcsinálom. :wink:
Avi én is kíváncsi vagyok, ma délelőtt tök jó volt, csak szépen kérdezte, hogy apa, dolgozik? Járkáltunk nagy vízben (ahogy ő mondja :lol: )a gumicsizmájában, vettünk eső kabátot, szuper volt.
Szerinted nagyon részletesen írjam le, hogy mi van vele, hogy mi apa munka beosztás változására gondolunk?
Mire én ezt megírom, este lesz. :lol:
Most sem akar aludni, pedig már a kocsiban elaludt, csak észrevette, hogy apa felvitte a szobájába. :cry:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Ja, ő mindig ilyen jófiú volt, ezt apától örökölte, csak a hisztije van, ezt meg tőlem! :lol:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: