Új privát üzeneted érkezett!

Tündi!
Nagyon sajnálom, hogy ilyen korán megszületett Róland baba. :cry: Remélem már mindketten jobban vagytok. Javulást kívánok mindkettőtőknek. És sok-sok tejcsit és katartást!

Nicol

Kép
[/url]
fnikol
 
 


Tündi,
nagyon drukkolunk!

Timi,
nektek is!

Kóbor
kóbor
 
 


Tündi
Nagyon-nagyon drukkolunk Roland babának!!!Neked pedig kitartás!
Megint csak ismételni tudom magam, annyira nem ezt érdemled...,de ezen sajna már változtatni nem lehet, a lényeg, hogy Roli baba tuti nagyon erős kissrác és gyönyörű, egészséges nagyfiú lesz :lol:
Nem tudom, olvasni fogod-e egyáltalán, azért szakmai szemmel is írnék biztatást:
Nálunk a kórházban, kizárólag csak 33 hetes vagy annál idősebb babák lehettek, a kisebbeket átvitték a gyerekklinikára. Szóval találkoztam már jópár Roli korú babával. És már akkoriban megállapítottam, hogy a 33 valami szerencseszám a babáknál. akik ennyi hetesen születtek meg, mind gond nélkül helyrejöttek, jó, volt 1-2 gond, ami szinte elkerülhetetlen ilyen babáknál, sárgaság, ez 1000%, fertőzés, antibiotikum is lehet, de igazából komoly bajuk nem volt, csak hízlaláson voltak ott, oké, az eltartott másfél hónapig is akár.
És nem is a súly számít. Volt egy 33 hetes ikerpárunk, Bence és Buda, Buda volt a 2000gr-os, és mégis átmenetileg intubálni kellett és pár napra átkerült a gyerekklinikára. Viszont 1600gr-os ikertestvérének kutya baja nem volt. De komolyan, név szerint emlékszem ezekre a 33 hetes babákra, Dorina és Norina, az ikrek, Julcsi baba, Petike, stb. mindet megjegyeztem, mert annyira elképesztő élni akarás volt bennük.
Ellenben pl. a 35.hétre született babáknál simán voltak komoly gondok, pedig ők ugye idősebbek. Mégis. A 33 valami bűvös szám :D Roli esetében is :D


Többre most nincs energiám, kicsit káosz van az életemben, Edina és Timika tudja, majd ha lesz erőm leírom. Túlságosan friss és fájó "élmény".
Nincs köze babához, mielőtt arra gondolnátok.



Móni

Kép
babus2005
 
 

 
 

Tündiékről semmi hír?
K.
kóbor
 
 


Sziasztok!

Kóbor :) Örülök, hogy újra jelentkeztél és ne hari, hogy még nem tudtam válaszolni a prividre :oops: :oops: :oops: Hogy vagytok?


Tegnap beszéltem Tündivel, holnap valószínűleg haza engedik. És ami ennél is nagyobb hír, hogy tegnap már ő is meglátogathatta Roli babát, akit már nem kell mesterségesen lélegeztetni, teljesen jól lélegzik önállóan :D :D :D Benyúlhatnak az inkubátorba megsimizni és Roli többször mosolygott Tündi hangja hallatán :lol: :lol: :lol:

Babus! Nagyon sok erőt kívánok és írj ha vmiben tudok segíteni!!!

KépKép

KépKép
timika
 
 




Sziasztok :lol:

Timi, köszönjük az infót Tündiről.
Annyira örülök neki,hogy minden rendben van Rolandal :lol:
Végre,tudtam én hogy erős kisbaba :wink:

Kóbor :D

Ezer éve nem jártál itt "nálunk".
Mizus veled?
Mesélj.......ha van/lesz időd.

Mea :lol:
Te is régen irtál magatokról
Gondolom neked is már jó sokat nőtt Livike :lol:

Móni :)

Ha vagy msnen és láttod ,hogy "nem vagyok gépnél" felirat van,akkor nyugodtan rezgess meg,és tudunk beszélgetni.

Rólunk egy kicsit
8)

Viktória egy kis tünemény,jó vannak jó-és rossz napjai egyaránt.
NAgyon szertene kistesót,amit nekem köszönhez,hogy mindig beszélek neki róla,hogy mi lesz ha "lesz" neki tesója.
Már a kiságyát is oda adja neki csak legyen.
Hát remélem lesz is neki.... ma vagyok a 24-cn-napon.
Egy hét és tesztelek,ha addig nem jön piri :roll:

na sziasztok
[/i]

Kép

Kép
edinka
 
 


Esküvő előtt:

fiú: Hurrá! Végre! Már nagyon várom!

lány: Elköltözzek?

fiú: Nem, ne is gondolj rá!

lány: Szeretsz?

fiú: Természetesen!

lány: Megcsaltál valaha is?

fiú: Nem, hogy juthat ilyen az eszedbe?

lány: Adsz egy csókot?

fiú: IGEN!

lány: Fogsz verni?

fiú: Soha!

lány: Hihetek neked?

Esküvő után:

olvasd lentről fölfelé

Kép

Kép
edinka
 
 


Sziasztok!

Timi!
Ezek szuper hírek! :D

Tündi!
Nagyon örülök, hogy minden rendben van veletek! Nagyon ügyes erős babátok van. :D Simizzed sokat, minden érintés fontos.

Edinka!
Nagyon drukkolok neked, hogy mielőbb sikerüljön a kistesó. :D Én a 25. napon vagyok. Majdnem egyforma a ciklusunk. bár most kivételesen nem bánnám ha nem ebben a hónapban esnék teherbe.

Rólunk: mi épp dögrováson vagyunk. Lányom összeszedett egy hányós-hasmenéses vírusos fertőzést, és rá 2 napra én is elkaptam. Hát mindenkit mentsen meg az ég ettől. Az első 2 nap rémes volt. Mostmár abszolut átérzem Móniék helyzetét. Vivi egy egész éjszakán át fél óránként hányt.

Nicol

Kép
[/url]
fnikol
 
 


[/i]Sziasztok

Edina
Jó a történet, lentről felfelé olvasva még igaz is...

Nicol
Jobbulást!

Tündi
Nagyon örülök, hogy Roli jobban van már :) Erős kissrác :)


Timika
Köszi.


Móni

Kép
babus2005
 
 


Edinka!
Teccet az esküvős sztori. :lol:
Remélem nemjön apiri!Küld hozzám, nekem már esedékes lenne egy vizit, remélem nem a jövőheti nyaralásra tartogatja magát! :twisted:

Móni!
Hogy vagytok?Remélem nem vmi komoly dologról van szó :roll:

Nicol!
Csak nem Rotavírus?Az szokott csúnya dolgokat művelni. :(
Jobbulást Nektek!

Tündi!
Ez nagyon szuper!!! :D Hamarosan már a saját kiságyában fog durmolni a kis Roli!Tejcsid van már?

Mi jól vagyunk, 7égén cégesbulin voltunk, Emili jól bírta.Tegnap ismét babauszi volt, már élvezi is, nagyokat tempózik. 8)
Hétfőn megyünk nyaralni, Alsópáhokra, utánna egy hét a nagyszülőknél.

Szép napot!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Panka
De, a lehető legkomolyabb...


Móni

Kép
babus2005
 
 


Móni!
Na most kíváncsi lettem :) dE remélem mielőbb megoldódik!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Vagy tudjátok, mit? Leírom.
Biztos olvassák, főleg az a ribanc, ha meg nem tetszik nekik az igazság, hűha, nekem se tetszik, amit velem tettek. Ha őket nem érdekli, velem mi van, engem miért érdekelne, hogy őket, hogy érinti??

Szóval, a férjem, 10 év után egy nap azzal állt elő, hogy hosszú hónapok óta viszonya van egy nővel, pontosabban az unokatesóm volt feleségével...
Gondoltam viccel, ez nem lehet, én ebből semmit se vettem észre. Nyaralást terveztünk, Sarud, Balaton, és, amiről egy páran ugyan tudtatok, rajta voltunk a tesó-témán, már 3.hónapja. Az is lehet, hogy most összejött. Fogalmam sincs. Még ő mondta kifejezetten, a 15.napon, amikor egyébként még nem lett volna fontos együtt lennünk, hogy menjünk biztosra, inkább legyen akció. És rá 2 napra is. Akkor minek??? Ha rá 3 napra bevallja, hogy elköltözik tőlünk???
Majd másfél hét múlva kiderül...de az biztos, tuti jókor akcióztunk, mert a 17.nap reggelén úgy fájt az alhasam, majd szétpukkant és másnapra fel is ment a hőm. Most pedig 37,2 hőm és iszonyú cicizsibbadásom van. Viszont, azt meg kétlem, hogy ekkora stressztől egy baba megmaradna.
Egy biztos, én szeretném ha lenne, örülnék neki és kizárt, hogy elvetetném. Minden egyes gyerek gyerek egy csoda, és többet érnek bármelyik pasinál. A gyerek örök, a férj múlandó...

Szóval elcuccolt. A lakás a nevén, kizárólag, a szülei vették neki még az esküvő előtt, csak jóindulatból maradhattunk itt, dehát ez nem örökre szól.
Gyesen vagyok, 27 ezer Ft, a kórházból a múlt héten kaptam meg a felmondólevelemet, én is azon 400 ápoló közé tartozom, akiket kirúgtak, persze csak majd ha lejár a gyes.
Hogy miből és hol fogunk megélni? Fogalmam sincs. Totál kilátástalanság az életem. Mindig elleneztem az öngyilkosságot, de ha Titó nem lenne, már tuti nem élnék én se. Nem lenne miért. De miatta muszály.

És hogy miért? Mert ez a kurva mindenben benne van, amiben én nem, buli, exstasy :shock: , számítógépes játékok, konkrétan WoW, ha valakinek mond ez valamit, a férjem függő, ez a kurva meg, csakhogy a kedvében járhasson, elkezdett vele játszani, már hónapok óta játszottak a neten, a szemem előtt, csak álnéven. Ez a ribanc volt Homály, egy állítólagos hatvani haver, akivel msn-en, telefonon is folyton beszélt, de semmi gyanúsról, nagyon jól csinálták. Fél év alatt 2-3-szor ha ment ehhez az állítólagos barátjához, ott is aludni, ami nem jelentős szám, tehát nem volt gyanús.

Azt mondja, túl messzire ment el ezzel a ribanccal, már nem érzi jól itthon magát, oda húzza a szíve. A bibi csak a ribanc 10 éves neveletlen fia, akit kissé nehezen visel el.

De lesz ez még így se. A kurva most a kedvében jár, főz neki finomakat, számítózik vele, de egyszer ott is eljönnek majd a szürke hétköznapok. A gyerek meg egyre csak nő, belép majd a kamaszkorba. A férjem állítólag már a 2.este bezavarta a szobájába a kissrácot, ami, megjegyzem egy szobából nyílik, az övékkel, hihi, úgy kell nekik.

Titó meg állítólag nagyon hiányzik neki. Hát, hiszem is, meg nem is. Én azon a véleményen vagyok, ha vala szereti a gyerekét, soha, semmilyen körülmények között nem hagyja magára. Én, ha úgy szenvednék, mint egy kutya, de tudnám, hogy ettől Kristófnak jó, akkor is kitartanék.
Kizárólag akkor hiszem el neki, hogy szereti a fiát, ha visszajön hozzánk, mert én ökör, tutira visszafogadnám. Nem így terveztem, de ez van. Szeretem azt a hazug bolondot, nem érdemli meg, de hiányzik és szeretem, vele álmodtam ma éjjel 3-szor is, nem tudok nélküle élni.
Egyszer talán ő is rájön, hogy hol és kikkel ahelye. Azzal az erkölcstelen ribanccal, vagy azzal a nővel, aki 10 év alatt is a hűség mintaképe volt és 10 év után is visszafogadná őt, ennyi szenvedés után is, és a fia mellett, aki egész nap hiányolja, végül szomorúan mondja, hogy "apa nincs, apa elment, apa eltűnt"...
Egyszer még írtóra megbánja, hogy a pillanatnyi elmezavara irányította. Ez a nő nem a jövő. Ő csak egy kaland, egy újdonság. A 10 éves fia meg pláne nem, a férjem köztudottan ki nem állja a srácot, és a helyzet egyre csak rosszabb lesz, ahogy nőnifog a gyerek.
Azt mondta, lehet 2 hét után hazajön, lehet 1-2 év, lehet soha. De mindenképp magának kell rájönnie, hogy hol a helye, kell egy törés az életében, hogy rájöjjön, kik is a fontosak a számára.
De rajtuk kívül egyszerűen senki sem hiszi, hogy vihetik valamire, én se. Két irányító típus, együtt? A férjem nem tűri el, ha dirigálnak neki, ha megmondják, mit csináljon. Ez a nő viszont ezt fogja tenni, az unokatesómmal, vagyis az ő exférjével is ezt tette. A férjemnek kell a szabadság, ez a nő viszont rátelepszik. Erre idővel rá kell, hogy jöjjön.

A kurváról meg ne is beszéljünk. 15 éve ismerem, én voltam a koszorúslány az esküvőjén. Mindig váltig állította, neki a család a legfontosabb, és példának engem hozott fel, hogy velem pl. ilyet sose tudna megcsinálni. És tessék. Szerintetek milyen az ilyen ember? Ember egyáltalán az ilyen? 15 évig anyukám úgy szerette, mintha a lánya lett volna, és ez a hála? Együtt izgult velem, hogy Kristóf megfoganjon, hogy minden rendben van-e a terhesség alatt, jött babalátogatóba, és, már akkor összeszűrte a levet a férjemmel, amikor Titó még csak 4 hónapos volt...igen, csak aztán ez elmúlt, legalábbis azt hittük, aztán kiderült, hogy újrakezdték. Én meg közben elhittem mindent, és úgy vertek át, ahogy csak tudtak. Úgy hazudtak, mint ahogy más magyarul beszél. Megtalálta a zsák a foltját.

Bízom benne, nagyon, egyszer megjön még az esze, amit ez a kurva most elvett neki, és rájön, mi szeretjük, minden ellenére, mi vagyunk a jövő, és hazavárjuk. Csak nehogy késő legyen, és két szék között a földre essen...

Addig meg szenvedünk, 6.napja csak bőgöm, alig alszom, alig eszem, már 2 kg-ot fogytam, szomorú és rosszkedvű vagyok, Titóval türelmetlen, amitől ő is feszült, nyűgös és kezelhetetlen, és mindig mondja, "Anya ne sírj! Tito szejeti anyát!" Ezért érdemes élni. De a férfiakért nem. Én már nem hiszem, hogy van köztük normális. Óriásit családtam.
Adtam egy 2.esélyt, kb. 2 évvel ezelőtt, és mégsem élt a lehetőséggel. Kihasznált, átvert, hazudott, megcsalt és magunkra hagyott. Ezt érdemlem 10 év után? És ezt érdemli a fia? Aki rajong érte?
Nem is hiszem, hogy szeret minket, pedig ezt állítja, ha szeretne, főleg Titót, sose ment volna el.
És borzasztó, hogy azt az időt, amit azzal a 10 éves idióta gyerekkel tölt, a saját, vérszerinti fiával tölthetne. Egyszer még sajnálni fogja.

Minden nap egy örökkévalóság. 1 hete még boldog voltam, most meg kilátástalan az életem. Csak várom, hogy teljenek a napok, hátha holnap hazajön. Aztán mégse jön, végem van, aztán megint bízom a holnapban. Addig meg hiányzik őrültem, mindene, és borzasztó abban a lakásban élni, ahol minden rá emlékeztet, és egyedül aludni abban az ágyban, ahol együtt aludtunk. Mindenről ő jut eszembe. Hiányzik. Szeretem. Szükségem van rá.

Úgyhogy ez van. Ha meg olvasa az a kurva, mert utólag már erős a sejtésem, hogy a férjem ezért tiltotta meg, hogy a Babanetre írjak a babaprojektről, üzenem neki, legyen büszke magára, tönkretett egy családot.

Ja, és még azt mondja, tudja, mert ő is átélte, őt is megcsalta a férje és elváltak, és magára maradt a 8 éves fiával. És???? Ezért velem is meg kell tennie? Velem? Aki sose ártott neki? Mellesleg az én fiam nem 8, hanem csak 2,5 éves. És nincs jól menő titkárnői állásom, hanem gyesen vagyok. A helyzetünk kicsit más.
De aki hülye, úgyse érti. Gonosz dög, aki élvezi, hogy másoknak árt. de hiszek abban, hogy a sors egyszermég megbünteti.
Egy biztos, én innentől kezdve senkiben nem bízom. Pokolit csalódtam.


Móni

Kép
babus2005
 
 


Babus!
Rettentően sajnálom ami veled történt. :cry: Írtam iwiw-en neked.

Nicol

Kép
[/url]
fnikol
 
 


Babus
letaglózva olvastam amit írtál. (az alattatok lévő topikba írogatok, de titeket is szoktalak olvasni.) Nagyon sajnálom, ami történt. :cry: És legfőképp a kis Krizsit. Neki ezt még nem lehet megmagyarázni. Tényleg furi a férjed, ha másik nővel volt, akkor miért akart kistesót tőled?? :roll:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Móni!
Uramisten!Hát ezt nem gondoltam volna!Nem találok rá szavakat.Nagyon szomorú ami Veletek történt.Sajna nem ez az első ilyen történet, amiről tudok. :( Hát igen, a férfiak néha nem bírnak a farkukkal, ők ösztönlények, és az agyukat a gatyában hordják.Tisztelet a kivételnek.Mert vannak nagyon rendesek is.Csak sajna Ő nem ebből a kasztból való.Én azt tartom disznóságnak,hogy a hátad mögött csinálta!Persze,bármikor adódhat úgy, hgy talál vkit a férj, de akkor legyen benne annyi kurázsi, hogy odaáll az asszony elé, és megbeszélik a dolgot.Sajnos, ha ilyet tesz vki, akkor nem igazán szereti a családját, mert ha szeretné, és vmi gondja van, akkor miért nem beszéli meg?Én ezt tartanám tisztességesnek, főleg ennyi idő után.Eddig jó voltál neki?Akkor most mi romlott el?Mi az amit az a másik nő ad neki, és te nem adsz meg?Miért nem áll eléd, és mondja meg, hogy szivi ez meg ez nem tetszik, változtass a dolgon, vagy kössünk kompromisszumot.Mert kompromisszumk nélkül szerintem egy kapcsolat sem működhet sokáig.
Krizsinek mit mondtál, hol az apja?Dolgozik vhol?Vagy elmondtad neki?
És ha jön a baba, akkor mi lesz?Akkor sem megy vissza hozzátok?
Remélem azért a lakásból nem rak ki titeket!
Én csak a gyerek(ek) miatt tudnm visszafogadni, de te tudod mit érzel iránta.De én azt gondolom, hogy aki szereti a gyerekét, az nem tudja otthagyni.Még ha az asszonnyal nem is jön ki jól.Dea gyerek az örök, ahogy írtad is.
Egyébként ha van ispocaklakód, nem biztos, hogy nem marad meg.Csinálj egy tesztet, legalább tudd, hogy miújság.
Próbálj meg erőt venni magadon, a kisfiadnak most nagyon nagy szüksége lesz rád, kemény idők jönnek.A te viselkedésed meghatározó lesz a számára a későbbiekben.Tarts ki!!!Mutasd meg,hogy nélküle is Ember vagy, NŐ vagy, Anya vagy!
És ha vissza is fogadod, sajnos akkor sem lesz a bizalom a régi, mindig ott fog motozni benned, hogy mikor történik ez meg megint.
Sok-sok erőt kívánok Neked!
Ja, és az élet túl drága hoz, egy ilyen alak miatt eldobd, de ha jól értem, nics ilyen szándékod.
Bocsi, ha kemény voltam, de ez a véleményem.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok :)

Móni.

Kerestelek tegnap msnen,délután is meg este is.
De nem irtál vissza,agódom értetek,csak anyit hogy nincs veled meg Krizsivel semmi baj.
Csak reagálj vissza :!: :!: :!: :!:
Puszi Edina

Így egy "kivül állónak" is borzasztó az ami veletek történt,de remélem gyorsan talpra állsz,és megmutatod a férjednek,hogy igenis nélküle is van ÉLET :wink:
Többit majd msnen,megbeszéljük.
[b]
[/b]

Kép

Kép
edinka
 
 


Panka :)
Egyet értek veled

Kép

Kép
edinka
 
 


Babus!

Mintha az apámat látnám. Hányós/dongalábas gyerek, leharcolt asszony, megy a másikhoz, de soha nem lesz boldog, mert kiderül, hogy nem azt a lovat akarta. Egy esélye már volt...
Tesóbabára szólni nem tudok, maximálisan felelőtlen. :cry:

Kitartás! Maradj nő és anya, bár piszok nehéz lesz.

Pusza:

J.

tjuca
 
 


Sziasztok!

Remélem, nem haragszotok, hogy csak most jelentkezem! Most is csak rakok képeket Roliról, aztán a napokban visszaolvasok, és írok is! Addig is köszönöm a drukkokat, mert Timika átadta ám őket!!!! :)
Sajnos lassan megy a regenerálódás, vagy csak én érzem így, nem tudom :(
A képek főleg az elmúlt 2 napi állapotot mutatják. Roli már rég nem kap plusz oxigént, tegnap óta már infúziót sem, csak vitamint és tejet gyomorszondán keresztül. Nagyon siet haza a kis Drága, ahogy megszületni is sietett :)

Puszi

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Tündi
tündi30
 
 


Tündi!
Nagyon kis édes, törékeny baba. :lol: Már nagyon klassz hogy kapja a tejet, és ilyen szépen javul. Hiába a babák otthon szeretnek lenni az anyucival :lol: . Van tejed? Tudsz neki fejni?

Nicol

Kép
[/url]
fnikol
 
 


Tündi,
nagyon jóképű legény Roli, ha magára kap egy-két kilót, le sem lehet majd róla vakarni a lányokat! :) Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen vele, gyorsan gyarapodjon, és minél hamarabb hazamehessen veletek!

Babus,
én valahogy sejtettem, hogy ilyesmi lehet, amit nem írsz le, sajnos mostanában két barátnőmmel is hasonló történt... :evil: Nagyon sajnálom, hogy ezen kell keresztülmennetek, ahogy Titóról írtál, majdnem el is sírtam magam... :cry: Mert persze neked is szörnyű, de ő még nem is érti, jaj! Hülye férfiak! :evil: (Az én szüleim elváltak, hasonló okból, az öcsém fél éves volt...) Nem tudom, jó ötlet-e visszafogadni a férjedet, elhiszem, hogy szereted még, de hogyan lehet bízni benne ezek után? De te ismered az érzéseidet. (Számomra az a legmegdöbbentőbb, hogy miért egyezett bele a tesóprojektbe??? :shock: :? Ez a felelőtlenség netovábbja...) Nagyon nehéz most a helyzetetek... Drukkolok, hogy sikerüljön valami megoldást találni, és továbbélni az életeteket, mégpedig úgy, ahogy nektek a legjobb!

Betegeknek jobbulást!

Pocakosodni vágyóknak mihamarabbi gyermekáldást!

Rólunk: két hete betegek a gyerekek, ömlik az orrukból a takony... Már nagyon elegem van.
Berci eddig a legkönnyebben kezelhető babám, sokat alszik. :)
Csabán kitört a dackorszak, nagyon nehéz vele, mert ő sem tudja eldönteni mit akar, állandóan a "nem" meg a "de", és bármit csinálok, pont az a rossz döntés, és jön a hisztiroham. Szerencsére nem tart sokáig általában, és egy jó kis ölelkezéssel a végén le lehet zárni (ilyenkorra általában el is dönti, hogy mit is akar). Folyamatosan beszél (kaptok egy kis gyerekszájat, hátha felvidít:
1. ha ismeritek a Kispipi és kisréce című mesét, akkor ezt viccesnek találjátok majd: "Titelt a toászból Pöttösz Panni. Medszülettem!- tiájtotta Pöttösz Panni." :lol:
2. "Éppen telefonálok, Csabi a telefont akarja.
Cs: Téjem, téjem!!!!
Én: Várjál egy picit, mindjárt adom, most telefonálok.
Cs: Ájomid számojot, ed, tettő, ájom! Téjem!"
3. " Hozza a konyharuhát: Melyit a eleje, melyit a átulja, azt mondd med, melyit a eleje, melyit a átulja! (Gabi szokta hozni a nadrágokat eme felkiáltással). "
Nagylányom meg (4 éves lesz) mintha most lépett volna a dackorszakba, csak még roppant okos is mellé, ezért roppant idegesítő de egyben mulatságos szövegeket le tud vágni. Az apja pont tegnap határozta el, hogy mostantól a fegyelmezés az én dolgom, mert őt annyira ki tudja hozni a sodrából, hogy nem áll jót magáért... :roll: Közben meg tök sokat segít is már a másik kettőnél, néha túl sokat is... :roll:
Szóval zajlik az élet, nem könnyű, de azért jó. :D

Most megyek, mert Berci ébredezik, de ugye milyen ügyesen kivárta, amíg írtam egy kicsit? :wink:

Minden jót!

Kóbor
kóbor
 
 


Ja, és nagyon köszönöm az érdeklődést! :) Jó, hogy azért számon tartotok, még ha kéthavonta is jelentkezem csak... :oops:
Kóbor
kóbor
 
 


Sziaztok :lol:

Tündi :lol:

Nagyon aranyos Roland,nagyon picike,olyan kis törékeny.
Meddig kell még a kórházban maradnia?
Mikor viheted őt haza??
Van tejcsid?
Hú,jó sok kérdés egyszerre :roll:

Kóbor :lol:

Örülök,hogy megint jelentkeztés.
És hogy ti is jól vagytok??
Neked a gyerköcök mennyi idősek is :oops:

Nicol:)
Hogy állsz? Van valami tüneted?
Meggyógyultatok már?
Mitől lehetett ez a virus?
Valami olyat etettek?


Kép

Kép
edinka
 
 


Tündi
Most látom, hogy megszületett a kisfiad. Nagyon gratulálok Roland babához!! Nem is látszik, hogy ennyivel előbb született. Csak a pelenka árulja el, hogy milyen apróka is. :) Örülök, hogy ilyen gyorsan fejlődik és már tejcit is kap. Kívánom, hogy minél előbb hazavihessétek!! Sok boldogságot!!!
gtünde
 
 


Tündi!
Egyem meg a kicsi szivét. Annyira édes! A barátnőm is 30. héten szülte meg a kisfiát, ugyanigy 1300 gr-al, és neki is elszivárgott a magzatvize. Ma három éves egészséges kisfia van, elevenebb és okosabb a társainál. Nagyon társasági, szereti az ovistársait, nem volt gondja a beilleszkedéssel. Úgyhogy te is ilyensmire számithatsz.
Hamarosan veletek lesz a kis Roli. Sziszkóm is nagyon igyekszik a lemaradás behozásával, és már két és fél hónaposan megduplázta a súlyát. Tudják ők, hogy igyekezniük kell.
Neked gyors felépülést (a császárosoknak egy kicsit lasabban megy)!
Vendég
 


Tündi!
Nagyon aranyos pöttöm Roli!De hamarosan nagyra nő majd, meglátod, és egy kis dumagép lesz belőle. :lol:
Neked gyors felépülést kívánok!A Te tejedet kapja?

Kóbor!
Tetszett a gyerekszáj! :lol:

Tünde!
Lakással hogy álltok?Védőnő milyen?Férjed mit dolgozik itt?Csak nem informatikus? :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Edinka!
Én már barnázgatok, úgyhogy holnap meg fog jönni. Köszi kérdésed meggyógyultunk, csak még az étvágyunk nem az igazi. Főleg a Vivié nem. Alig eszik. Képes egész nap elleni 1 kekszel, 3 karika banánnal. Rossz ránézni milyen sovány. A vírust szerintem kedden az utolsó angolórán kaphatta el a Vivi, az egy kisebb helység több gyerekkel. Csütörtökre jött ki rajta. Én csütörtökön kaphattam el tőle mert szombaton jött ki rajtam. Szombaton anyukám vigyázott ránk, ő hétfőre lett beteg, öcsém keddre. Úgyhogy elég agresszív vírus, végment mindenkin.
És te hogy állsz? Van tüneted?

Nicol

Kép
[/url]
fnikol
 
 




Nicol:)

Sajnálom,hogy ez sem a ti hónapotok volt,és megfog jönni.
De a szavaidból ugy veszem ki,hogy nem tört meg annyira.

Tünetek
:roll:
Vannak: Cicifeszülés,reggeli émelygés,és fáj az alhasam :wink:
Jó vagy rossz azt nem tudom.
Nem birom tovább ha nem jön meg a piri, akkor inkább már vasárnap reggel tesztelek egyett.
Hétfőn kellenne NEM megjönnie,de gondolom akkor már vasárnap is mutatna ki valami kis halvány két csikocskát :?: :?: :!: :!:
Nagyon bizok, a hőm is fennt van :wink: (Igaz én alacsony hőmérsékletű vagyok)36,8
ÁM rohadt nagyot csalódnák ha nem jönne most össze a kistesó,márcsak azért mert Viktória az első hónapban összejött.
Meg hát én nem tudom milyen csalódni egy hónapban,hogy megjön a piri,NEm szertném megtudni :lol:
Nagyon-nagyon bizok.
Nem szeretnék állandóan "görcsölni".
Sex időzitéssel,hőmérőzés meg egyéb modszerek.

Hú,nem lehet könnyű Vivivel.
Nekem Viki nagyon jó étvágyú.
NAgyon sokat eszik,iszik egyaránt.
Kb:13kg és 92cm?!! Talán.

megyek.....mint mindig mi most is eszünk :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
edinka
 
 


Edinka!
Akkor drukkolok vasárnapra!!!(én sem bírnék várni, még vasárnapig sem.Vannak olyan tesztek, amik a beágyazódás utáni 3. napon kimutatják a babót :wink: )
Mostmár én is azon izgulok, hogy ne jöjjön meg,mert hétfőn megyünk nyaralni!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!!!


Először is gratulálok Tündikének rolandkához, sok erőt egészséget tejcsit meg minden jót!!!!!!!!
másik:

Babus!

Nagyon nagyon sajnálom, ami történik nálatok.
Mi is szétmentünk sajnos 2 hete, de nálunk nem volt 3. ember a dolgoban csak nagyon rossul voltunk meg, amiből a férjem semmit nem vett észre, nem részletezném itt, mert már pórul jártam ilyennel, de nagyon szívesen Skypeolok vagy MSN-ezek veled vagy írj nekem privit!!!!!

Nagyon sok erőt és kitartást kívánok, légy erős amennyire csak tudsz Kristófka miatt!!!!!!

Pokili lehet de muszáj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mea
mea
 
 


Szörnyű, hogy manapság aházasság és kapcsolatok így mennek tönkre, hogy az emberek önzőek és csak saját magukkal vannak elfoglalva és nem lojálisak és ez az egész annyira rosszfelé halad már..........szar világot élünk :cry:

Mea
mea
 
 


Szörnyű, hogy manapság aházasság és kapcsolatok így mennek tönkre, hogy az emberek önzőek és csak saját magukkal vannak elfoglalva és nem lojálisak és ez az egész annyira rosszfelé halad már..........szar világot élünk :cry:

Mea
mea
 
 


:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Mea
mea
 
 


roandka=Rolandka ezer bocsánat!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mea
mea
 
 


Mea!

Mi van itt????

Istenem eddig azon csodálkoztam, hogy amikor gyerek voltam mikor gondoltam, hogy a felnőttek felnőttek. Akkor azt hittem azért, mert gyerekük van. Most meg azt, hogy amikor nem tudnak mit kezdeni a házassággal, kapcsolattal.

És Veletek mi lesz? Kétfelé?

Hálát kell adnom az Istennek, mert mi vagyunk, egymásnak. Mint borsó meg a héja. Ja és bocs, de utólagos engedelmeddel Kofa elolvasta a történeted Babus. A ledöbbenés mellett ugyanazt mondta, mint amit én gondoltam. Akkor most ő vagy nem férfi (de igen!!!), vagy nagyon ritka fehér holló.

Egyre szomorúbb vagyok, mert sajnos nem Ti vagytok az egyetlenek, most a környezetünkben is van egy pár. :? :cry:

tjuca
 
 


Mea!
Nagyon sajnálom!!!Én nem is értem, hogy ilyenkor mi romlik el?ha eddig jó volt, mostmár miért nem jó együtt?Én nem tudom elképzelni, hogy egyszer csak már nem szeretem a férjemet, és fordítva.
Kislányod hogy viseli?Az a legrosszabb, hogy a gyerek ilyen példát lát.ha nem tetszik vmi, akkor lelépünk, ahelyett hogy megoldanánk a problémát.Bár nem tudom nálatok mi volt az ok.
Sok erőt kívánok Nektek!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 




Sziasztok :D

Le vagyok teljesen döbbenve Mea mi történt :?:
Nem rég épitkeztetek mi ugy tudtuk minden rendbe volt veletek :!:
És ez már végleges? Mármint,hogy vége.
Sztem azért ha már van egy gyerek akkor érdemes átgondolni a helyzetet.
Nem magunk miatt hanem a gyerek miatt,de nekem igy kivűl állónak ezt könnyű mondani,nem tudom milyen benne lenni egy ilyen helyzetben.
De amikor olvastam mi történ veled,és MÓnival a hideg végigfutott rajtam.
Sok erőt kivánok nektek.

Rólam.

Nem tudom mi a helyzet,hőm 36.7.
Vasárnap kéne tesztelni,persze ha még szükség lesz rá.
Nem tudom......sztem megfog jönni
:cry: :cry: :cry: :cry:
valahogy érzem
szomorú vagyok és csalódott pedig még nem tudok semmi :roll:

Kép

Kép
edinka
 
 


Edinka!
Szerintem csinálj holnap reggel egy tesztet, legalább tudod mi újság.
És ne keseredj el, ha most nem, akkor következő hónapban jön majd a kistesó :wink: Amig nem jön meg, addig van remény!
Egyébként mi megyünk nyaralni, és a másik topikban mondtam, hogy hozok a babásodni vágyóknak egy-egy zebrát!Úgyhogy majd rád is gondolok! :D
A hőm nekem sem volt túl magas, az a lényeg, hogy a ciklus második felében magasabb legyen mint az elsőben, és ne essen le.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok

Tündi
Nagyon tündéri Roli baba :D
Végre valami szépet és jót is látni/olvasni itt... :D


Mea
Borzasztóan sajnálom, nem is gondoltam volna...
babus2005@freemail.hu a msn azonosítóm, jelölj be és dumcsizhatunk.


Velünk nem sok minden.
Szenvedek, mint a kutya. A férjem szinte minden nap jön. Ez mindig felkavar. Bár őt is, látom rajta. Pont ez fáj, amit a szemében látok. Nem utál, nem haragszik, csak rám néz...úgy, ahogy már régen nem.
Vívódik, látom rajta, mégis a nőjéhez megy. Bár egyre valószínűbb, egyedül a számítógépes játéka köti oda, nem egyszer utalt erre, mondhatni minden nap megteszi. Szerintem nem is a szerelemtől vak, hanem a netes játékától. Csak egy pszichológus segíthetne rajta.
Tudom, érzem, és ő is érzi, egyszer vissza akar majd jönni, a kérdés, nekem fog-e még kelleni.
A kurva persze foggal-körömmel harcol majd érte, de azt a tényt, hogy a 10 éves neveletlen fia a férjem agyára megy, úgysem tudja megváltoztatni. Előbb vagy utóbb besokall. Idő kérdése. Ezt a férjem is megmondta.
Gyűlölöm ezt a helyzetet...csak az vígasztal, egyszer a férjem is megtudja, milyen nőre is cserélte le a feleségét és egyszer majd talán megérti, volt egyszer egy nő és a fia, akik szerették és hazavárták, de nem kért belőle...

Remélem olvasod ribi! Ahogy eddig is tetted!

Móni

Kép
babus2005
 
 


Babus
ez a pszichológus dolog nem egy elveszett gondolat. Csak a férjednek kell akarnia, hogy tényleg elmenjen oda. Lehet, hogy segítene rajta, mert elképzelhető, hogy ez már tényleg szenvedély nála (mármint a netes játék túlzásba vitele.) Szerintem ne hagyd annyiba a dolgot, ha minden nap jön hozzátok, akkor a kötődése még erős!!!!!!! az biztos, hogy nem lesz olyan a kapcsolatotok mint régen, de talán újra fel lehet építeni!!! (Krizsi annyira aranyos a vonalzós képen, olyan bizalommal néz a világba, nagyon helyes kis srác.)

Mea
nagyon sajnálom. :cry:

Tündi
gyere, ha tudsz. :lol: nagyon várjuk hogy mi újság Rolival?

Kép

Kép
syrynx
 
 


Mégvalami.
Külföldi babysitterkedésem alatt ismertem egy családot, két gyerekük volt, x évig éltek együtt. elváltak.1-2 év külön lét után újra összejöttek, összeházasodtak és lett egy harmadik gyermekük. Ilyen is van. bár ritkaság. Nehéz okosnak lenni... :? :)

Kép

Kép
syrynx
 
 


Ma reggel teszteltem :cry:
Sik negativ lett :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
De már barnázgatok is :evil: :evil:
A hőm továbbra is fent van.
Szomórú vagyok és csalódott,mert annyira bizam benne de pofára estem :cry:

most nincs kevem irni,megyek is nem ronrom tovább itt a levegőt

Kép

Kép
edinka
 
 


Edinka!
:( Nagyon sajnálom!Majd legközelebb sikerüléni fog, de egyszer biztosan. :wink: Fel a fejjel!

Móni!
Hát ha tényleg ajátékszenvedély áll a dolog müögött, akkor mindenképpen keress fel egy pszichológust,m vagy talán egy párkapcsolati terapeutát.Nálatok nincs ez a játék?Miért megy a nőhöz játszani?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Edinka
sajnálom. :( Pedig szorítottam nagyon. Hamarosan sikerülni fog, meglátod. :lol:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Sziasztok

Edina
Nincs még semmi veszve:lol:
Ha meg netán most mégse sikerül, majd sikerül a jövő hónapban, legalább együtt lesz majdnem a szülinapjuk Vikivel:lol:
Már az is nagyon nagy szám, hogy a fogigátló után egyből beállt a mensid, holott mondtad, hogy Viki előtt gyógyi nélkül hol volt, hol nem volt mensi.
Lesz itt baba, ne aggódj!


Syrynx
Egyre biztosabb vagyok benne.
Nap mint találkozunk, min. 1 órát beszélünk telefonon is. Ide húzza a szíve. De nem is titkolja. Mikor rákérdeztem, kijelentette, ő nem akar elválni. És azt se kéri, évekig várjak, ma már azt mondta, azt se, hogy 6-8 hónapig, csak egy kis időt adjak neki.

Közben persze némi nőt praktikát bevetek, (igazán szexi, új ruha, extra rövid szoknya, véletlenül kibukkanó tanga bugyi:lol: ), ha minden alkalommal 2-3-szor nem jegyzi meg, milyen nagyon jól nézek ki, egyszer sem:lol: Hadd fájjon csak az ő szíve is.

Na meg mióta odaköltözött, rájött, nem az a nő a jövő. Előtte bízott benne, de már másfél hét után ez a véleménye.
Azt mondta 50-50%-ban a nő illetve a játék vonzza oda. De mert újdonság, izgalmas. Ennyi.
Kérdeztem, nem gáz, hogy azt a nőt is átvered? (na nem mintha aggódnék a lelki épségéért) azt mondta ő már olyan kétszínű, hazug, bunkó alak (egyetértek), hogy ez simán belefér.
A ribanc is sejti, mert mondta a férjem, hogy aggódik, hogy elveszíti, megjegyzem, nem ok nélkül. És akkor piszkosul boldog leszek.
Nem tanult a házasságából ez a nő se. A férje 14 év után átverte, megcsalta, elváltak. Most meg kikezdett egy nős férfival, aki ugyanolyan, sőt, még hazugabb, mint az ő férje volt. Mit vár tőle? Csodát? Azt, hogy mellette kitart? Hogy őt nem veri át??
De mindegy. Álmodozzon csak, minél tovább, annál nagyobbat fog kopanni. Remélem egy életre megtanulja a leckét.

Panka
De van ez a játék, csak én utáltam. Ennek ellenére Kristóf születésétől fogva (mert pont akkor jelent meg), azóta játszik, 15 hónapig egyfolytában, aztán kis pihi és újra.
Csak ez a rohadt nő játszik vele együtt, 2 gépen nyomják, ez meg imponál a férjemnek. Egy darabig...De semmi nem tart örökké :lol:


Móni

Kép
babus2005
 
 


Jobb reggelt :cry:

Ma reggel ez ébresztett: 1cn :evil: :evil:
:cry: :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép
edinka
 
 


Edinka!
Sajnálom! :cry: Fel a fejjel! Következő hónap újabb remény! Meglátod nem kell majd sokat várnod a kistesóra. Ne szomorkodj. :D

Babus!

Kitartás!

Nicol

Kép
[/url]
fnikol
 
 


Sziasztok

Edina
Fel a fejjel! Majd ez a hónap sikeres lesz!


Bocsi ezért a sok off-témáért, ígérem, most már nem untatlak titeket ezzel.
Dé még azt akartam:
Én- lehet már csak a pesszimizmus beszél belőlem-, nem is hiszem, hogy létezik hűséges pasi a Földön. Na jó, millióból 1.
Van aki sose bukik le, van aki rögtön, van akinek elnézi az asszony és titkolják mindenki előtt, így még a külvilág számára is minden okénak tűnik. Van aki jobban hazudik, van aki kevésbé. Van aki rögtön az elején csalja meg az asszonyt, van aki csak 15 év után. Van aki folyton csalja, van aki csak egyszer tette meg.
De egyszerűen nem hiszem, hogy létezik pasi, aki 20-30 éven át valóban kitart egyetlen nő mellett.
Én ezt eddig is így gondoltam, mondtam is mindig a férjemnek, tudom, hogy egyszer meg fogja tenni, csupán azért, mert férfi.
Több okból is, 17 és fél éves volt a férjem, amikor megismerkedtünk, tehát iszonyú fiatal, most lenne 10 éve, hogy együtt vagyunk. Még nem élte ki magát. Ő még fiatal ezekhez a kötöttségekhez. Ő sose volt mintaapa, sose kelt fel Kristófhoz, sose vitte el sétálni, szerette Kristófot, jó volt vele, napi fél óra játék és ennyi. Én meg voltam a hűséges, megbízható társ, akire mindig számíthatott. Én pedig, mivel tudtam, neki szabadság kell, megadtam neki. Éjt-nappalá téve számítógépezett, most fejlesztette fel 160ezer Ft értékben a gépét (gyes mellett, gondolhatjátok!), a haverjai mindig nagyon fontosak voltak neki, én ezt mind elfogadtam. Ilyennek ismertem meg, ez van, így szerettem. Tudtam, meg fog csalni egyszer, hisz férfi, de bíztam benne, hinni akartam, hogy talán mégse történik meg. De kihasználta a tőlem kapott szabadságot, átvert, megcsalt, igazi pasi... szerintem. De mondom, lehet csak a helyzet beszél belőlem.
De annyi ilyet láttam/hallottam már. Akár 3 gyerekes apukák, akikről senki se gondolta volna, secperc alatt leléceltek mintának tűnő házasságukból, ott hagyva feleségüket úgy, hogy a legkisebb gyerek még fél éves sem volt.
Vagy csak én vagyok körülvéve ilyen emberekkel, nem tudom, de én mindenhol csak azt látom, a pasik totál felelőtlenül, akár egyik percről a másikra kiugranak kapcsolatokból, házasságokból, mintha nem is a józan ész irányítaná őket.
Persze nők is vannak ilyenek, de az azért mégis ritkább. Szerintem.

Na mindegy, nem untatok senkit, Titóm felébredt hatalmas fél órás alvásából, most mennem kell, mint egyedülálló anya rengeteg minden maradt a nyakamra és még Titót is vihetem valahová levegőzni, egyedül. Talán kimegyünk az egyik közeli kis mini-állatkertbe. Csakhát kettesben... :(


Móni

Kép
babus2005
 
 




Nicol,Móni köszönöm
majd jövök, ha egy kicsit össze szedtem magam.
:roll:

Kép

Kép
edinka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: