Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Szép időnk van!

Kép

dita75
 
 


Itt is szép idő van!
Kép

annus11
 
 


Ma megint csináltam tesztet,és most már rögtön előjött a teszt csík,hamarabb mint a kontroll.Várnom se kellett semmmit.....És brutál erős,reménykedem h ez azt jelenti h maszatka jól van odabenn...

annus11
 
 

 
 

ANNUS
Persze, hogy jól van! Az ellenkezője szóba sem jöhet! :wink: :D

De jó lesz Neked! Nemsokára láthatod őt, és meghallod a kis dobogó szivecskéjét!

Dita irigy.....irigy! :oops:

dita75
 
 


Kép

annus11
 
 


Annus!
Nagyon örülök a tesztednek.
Nagyon boldog lehetsz most!
Kívánom, hogy minél kevesebb nehézséggel teljen a terhességed, és gyors fájdalom mentes szülésed legyen.

teszteket teheted nyugodtan.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Akkor aki leadta h mi kell neki,azt holnap megvezsem és postázom!Ha vkinek kell még vmi szóljon.Ma sajna nem tudtam elmenni az eső miatt....de holnap nyitásra megyek :wink:

annus11
 
 


ANNUS
Köszi! :wink: :D

Ha ezektől nekem is sikerül bebabásodni hát akkor kinevezlek ennek a topicnak a füvesasszonyává! :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Annus,
hatalmas gratula!!! :D Vigyázz Magatokra!!!!!

Dituli,
szép a kapu! :)

tillidian
 
 


Haliho!
Látom ti jol vagytok én állandoan émelygek, hányok.
Tegnap nézegettünk aKikába babkocsikat, de olyan ortopédok vannak. Igaz még ápr. messze van.
Most takaritok, mert du jönnek az ovonénik.
encike 2
 
 


Enci!

Sok sikert a VUKos időkhöz...egyenlőre nekem csak néha van émelygés...
Szerintem babakocsi ügyben érdemes jól szétnézni,rengeteg időtök van még!!!

Dita!
Ja jó a kerítés :wink:

Csomagok ma elindultak,írtam privit!!Csuriban kezem lábam h ki is vigye a postásbácsi :wink: :lol:

annus11
 
 


Annus!
Köszi, elküldtem az árát, a bizonylatot fel is tettem priviben!
Várom a csomagot! :wink:
Már akkor megérte, hogy ha az allergia tünetei megszűnnek! 8)

dita75
 
 


Dita!

Hát remélem h nálad is használ!!!!Nekem nagyon bejött!

Zsu meg most gyártja a babát!! :wink: Bizti jó nekik a tengernél.... :roll:

annus11
 
 


Sziasztok!


Huncutka nem kaptam még semmi csomagot!!

Lányok én olyan rosszul voltam tegnap, hogy nem tudtam menni dolgozni, nem tudtam felkelni az ágyból, annyira szédültem, szerintem valami vírus lehetett, mára semmi bajom.
Gondolom ilyen hatása nincs a clostybegnek :D (egyébkén tis már jó 8 napja nem szedem.

Szép napot!
Ma voltam úszni szaunázni, remekül érzem magam.
Sziasztok
Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Dorka!
Hát...lehet h a pét jelzi nálad?Mikor kéne lennie?Nekem pl a closty mellet a peteéréskor hányingerem volt...vagy lehet ez már nálad a beágyazódás?????++++++++++++++++++++++++

annus11
 
 


Hali!

Én jol vagyok, tegnap nem volt rokakoma se már.
Megkivántam a káposztafőzeléket és pörivel fogom enni.
encike 2
 
 


ENCIKE
Te aztán jó kívánós kismami lettél! :wink: :lol:
Nem ám úgy gurulsz majd be szülni! :lol: :lol: :lol:

Ma vagyok a 13. napon, nem a legjobbak az eredményeim, mert a mnyh. csak 5 mm. Jobb oldalt van 13,5 mm, 15 mm tüszők, baloldalt van 17 mm, 12 mm, 13 mm.
A 15 meg a 17 az jó mert péntekre 2 mm-t biztos fognak nőni, gyogyim már elfogyott, de magától is nőni fog még gondolom! A mnyh viszont aggaszt! :roll:

dita75
 
 


Nem szeretnék gurulni, de ha éhes vagyok eszem!


Hajrá tüszők!!!!!
encike 2
 
 


ENCIKE
Jóhogy, kell a babának az energy! :wink: :D

ANNUS
Jött vmi a postán, sztem a küldeményed, apa remélem minnyá' felkel aztán elmének érte mert a gyogyitárba is kell menni tapaszért. Még ki kell könyörögnöm, mert vényköteles, de állítólag csodákat művel a mnyh-val! :shock:

dita75
 
 


Dita!

Bizti az én csomagom!!!Jaj örülnék ah megkapnád gond nélkül :roll: :wink:

Enci!
Na én meg pont az ellenkezője vagyok.Ma egész délelött hányinger...ilyenkor ha eszek akor elmúlik,de ma nem...sőt!Ha enni akartam rosszabb lett.Végül az egyik kedvencemet csináltam,tészta salit...na az lecsúszott azért :wink:

annus11
 
 


Csajok?????Hova tüntetek????A végén kihal a topic!

Zsu várunk vissza!!!!
Hunci!Téged is!!+++++++++++++++++++++++++

annus11
 
 


ANNUS
Te már bekaptad a legyet, mi még nem!!!
Szóval gyártunk folyamatosan! :lol: :lol: :lol:
Ezé' nem érünk ám rá! :lol: :lol: :lol:

Na viccet félretéve holnap megint megyek tüszőkukucsra.
Tegnap és ma mindent megtettem a mnyh vastagítás érdekében.
A fülemen jön ki a víz, az orromon a sok tejtermék! :lol:
De mindent a cél érdekében! :lol:

A csomagot majd délután veszem fel, mert a tegnap 4kor még nem ért vissza a Józsi (postás) mégegyszer meg nem volt kedvem felmenni. :roll:

dita75
 
 


:lol: Dita

Amúgy azóta azon viccelődünk,hogy mondom apcimnak h felcsinált :lol: :lol:
A sok tejtermék vastagítja a nyhát?Nem is tudtam....na akkor remélem nálam is jó vastag volt,mert én nagy sajt,tejföl,túró és tejzabáló vagyok :wink: Épp egy kis sajtos tejfölös tésztát ettem.
És akkor most mi lesz ebben a hónapban??Inszem megint?Vagy tüszőrepi?Vagy csak spontán,már amennyire a tüszőkukucs mellett lehet ezt mondani :lol: :wink:

annus11
 
 


ANNUS

Holnap uhu! Akkor megmondják, hogy mehet-e vasárnap az inszem, vagy várni kell még, de sztem okés lesz a dolog.
Szóval holnapra drukkolj bébi!
JA MEGJÖTT A CUCCOS!!!! :wink: :lol:

Még el sem olvastam mi van ráírva mikor kell szedni őket vagy hogyan mennyit? :D

dita75
 
 


Dita!

Oké,akkor szorítok holnap!++++++++++++++++++++++++++++++++

Általában napi 1-2 szem,de én nem is szedtem minden nap...szóval a napi 1 is elég,főleg ha mást is szedsz,jóbol is megárt a sok :wink:

annus11
 
 


Sziasztok! Jó reggelt!

Annus hétfön a 14. napban voltunk.
Szerintem a peteérésen 16-17. napon van :lol: nem unatkozun esténként alig várjuk, hogy elaludjanak a gyerkőcök :lol: :oops:
Azaz tegnap volt vmi véres izé ekkor szokott lenni a peteérés.

Így nem tudom. Valaki írta nem ajánlott peteérés után melegvízbe fürödi, szaunázni lehet, és úszni?

Most ennyi
Dolgozni kell :lol:
Sziasztok
Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Dorka!

A meleg vizes fürdés az igaz,szaunáról úszásról nem tok...
De pl szerintem bútorokat cipelni se kellene...én mégis cipeltem és nem lett baj....megtapadt a baba!Remélem azóta sincs gond :wink:

annus11
 
 


Kedves Ditta!
Nagyon szorítok neked.
Biztosan sikerülni fog!!
Majd írj, hogy érzed magad!

Annus!
te jól vagy?

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Köszi kérdésed,megvagyok!Tegnap délben eléggé kivoltam...majdnem jött VUK.De ma pl sokkal jobban...de azért ha elfelejtem bevenni a magneB6ot akkor rögtön megérzem!A hányinger ma elég jól elkerült!

Persze most meg parázom kicsit h minden oké e odabenn :roll:

annus11
 
 


Köszi lányok a drukkot.... hát az eredményeim most nem a legjobbak de azért reménykedem.

Egy tüszőm van ami repeszthető 19*20 milis......
A méhnyh gyatra 7 mm.

Hát ismerek olyat aki igy is babás lett, remény hal meg utoljára, de a dokim nem kecsegtetett nagyon.
Na hát azért csináltam egy optimista vonalzót, CSAKAZÉRTIS!!! :lol:

Ja vasárnap reggel 8 körül inszem! :wink:

dita75
 
 


Dita!
Mindent bele!!!Fránya nyha...a doki mit javasolt rá?Nem lehetne vmi jó módszerrel vastagítani?????Hát szörnyű h ez mindig ilyen vékonyka,ejnye-bejnye!Esetleg próbálj újabb praktikák után kutatni a neten,hogy mivel lehetne vastagítani!++++++++++++++++++++++++

annus11
 
 


Sziasztok!

Annus!
Gratulálok neked! Végre sikerült! :D

Dita!
Nagyon szoríjjok neked vasárnapra! :wink:
Ne görcsölj rajta, ne törődj azzal amit a doki mond.
Szugeráld magadba azt a képet, ahogyan egyesülnek a " fiúk a lányokkal". :wink: :D
A méh ny.h. -t vastagíthatod még sok-sok folyadékkal: 4- 4 és 1/2 liter ásványvíz, sok fehérje. sok-sok hús( napi 3x 1 tenyérnyi), joghurt, és a ginseng jelly, méhpempő.
Ja és ezt nem csak az insem elött, hanem folytatni kell utána is. A megtermékenyatés után jó pár nappal van a beágyazódás, ezért még van időd gyúrni a vastagításra.
Bízom benne, hogy ezzel segíteni fogsz a petikédnek! :D
Meg még valami, de nem jut eszembe. :oops:

Mindenkinek megadrukk!
kolibri28
 
 


Ditta!
Nekem is nagyon vékonyka.
3mm menszikor, pé-kor nekem is 5-7 mm.
Lehet nálam is ez lehet a baj.
Nem értem ha látják az orvosok, miért nem adnak rá valamit :shock: :shock:

Annus!
Ne aggódj. Biztos minden rendben van a kicsikéddel.
Mikor mész uh*ra újból? :roll:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Helló!

Dita, azok jók, amiket Kolibri írt, főleg a vitaminok és a méhpempő jó a méhnyh vastagítására, de a Ginsenget csak peteérésig szabad szedni!!! Drukk vas-ra! :)

Annus, Vuk bújjon vissza a rókalyukba! :lol: Egyél gyömbért! :wink:
athiz
 
 


17én megyek legközelebb uhra!
VUK nem járt még nálam,egyszer bekopogott,de nem engedtem be :lol: Csak hányingerem van magyarul,ma pl az se nagyon.Jót tesz a magneB6!

Kolibri!
Kösi neked is a gratulációt!

Amúgy télleg..ha látják akkor mért nem tesznek ellene semmit???Jó lehet nincs kifejezetten erre gyógyszer,de azért vannak praktikák amiket be lehet vetni,nem?

annus11
 
 


Ditta!
Bryophyllum D6





Bryophyllum D6

80 tabletta

Ha a luteális szakasszal van baj, tehát ha túl rövid a ciklus második fele (a normálistól eltérö 12-16 nap helyett csak 11 nap vagy kevesebb) vagy normális hosszúságú, de a mensi elött több napig pecsételö vérzés lép fel, akkor szedik a Bryophyllum D6-ot. Ez progeszteronhoz hasonló hatású, megnöveli a ciklus második felének hömérsékletét, a luteális szakasz hosszát, megszünteti a pecsételést, támogatja a méhnyálkahártya vastagodását és ezáltal segíti a megtermékenyített petesejt beágyazódását.

A ciklus második felében, a pé után a mens kezdetéig kell szedni: 2x1 tablettát naponta (reggel 1 és este 1)

Összetétele: csak Bryophyllumot tartalmaz

80 tabletta 2,5 ciklusra elég.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Csajok!
Ettem méhpempőt, sőt szedtem az aspirin protektet. Igaz folyadékot keveset viszek be. :oops:
A mensim pedig inszem után a 12. dpo-n szokott jelentkezni! Tehát most megint vasárnap lesz az inszem akkor az utánavaló hét péntekjén várható! Ill. nem várható! :twisted:

Picimami
Tehát akkor azt írják, hogy a 12 nap még normális! Jó, hát ez végülis nem annyira borzasztó, legalább hamarabb kezdhetem az új hónapot!

Köszi szépen Mindenkinek az infot!

Annus akkor már babaformája lesz, de jó lesz neked látni a kis maszatot! :lol:

Jelentem tüszőrepi beadva, a seggem kitapétázva! :lol: :lol: :lol:
Jobb oldalra kaptam a tüszőrepit baloldalt meg három eastradiol tapasz virit! :lol: :lol: :lol: Ezt adják a méhnyálkahártya vastagítására. Aki clostizik általában kap ilyet mert a closti vékonyítja a mnyh-t ugyibáresz! :roll:

dita75
 
 


Azta mennyit irtatok, de tök érdekes táma.

Én iszonyatosan rosszul voltam 2 napja, feküdtem, hánytam.
Annus te hogy vagy?
Nekem is ajánlották amagnét, de itthon ivooldatba van, ami olyan édes, hogy ettől is hányok.

Rengeteget iszok, de csak mentes vizet.

ditta!
Remélem ma sikerült!
encike 2
 
 


Encike
Ügyes vagy hogy ennyit iszol! Nekem alig megy le valami.
Gyümiléből meg tudok inni egy raklappal, de a víz........... :oops:
Ha ma nem sikerült akkor majd holnap! :)
Ma megvolt az inszem, és lesz egy holnap is! :lol: :lol: :lol:
Vagy nem repedt meg a tüszőm vagy van még egy és kaptam még egy szurit, holnap megint inszem. A nyálkám egyik oldalt 10 másik oldalt 8,5 mm. NEm is tudtam, hogy ez nem egyforma, úgyhogy belőtték 9 mm-re.
Amúgy nagyon nem volt most kellemes. Puffadás elmaradt, de kényelmetlen volt az ágy, hideg volt a műszer, az uhun majdnem átszúrtak.... görcsben voltam, mert a fenekem a levegőben lengett és................ alig vártam, hogy hazaérjünk és elterülhessek a puha ágyikónkba!
Holnap remélem már jobb lesz!

dita75
 
 


Huuu Dita!
Ez aztán enm semmi!2 inszem?? :shock: Na ilyet se hallottam még....Akkor mennek a drukkok holnapra is!!!


Zsu!
Hazaértetek már???

annus11
 
 


ANNUS
Köszi!
Én már hallottam ilyet nem is egyet.
Remélem ezzel duplán teszünk a lapátra! :wink: :D

dita75
 
 


Dita!
És mikor lesz eredményetek?
encike 2
 
 


ENCIKE
Kb. 12 nap múlva!

Na megvolt a repeta! Apa alig tudott valamit kipréselni magából, de mégis olyan szuper lett az eredménye...... 80 millió katona és mind csúcsszuper!
Szóval nekünk naponta kéne együtt lenni.......... a párom azt sem tudta hogy sírjon vagy nevessen......... dagadt a büszkeségtől, hogy ilyen ügyes volt, még a szeme is kikerekedett, és ott bazsajgott........ aztán arra gondolt, hogy naponta!!! :shock:
Ő mán öreg ehhez! :lol: :lol: :lol:
Az asszisztensek nagyon aranyosak voltak, mert végig azt hajtogatták, hogy nekem tuti lesz baba mert totál anyatipus vagyok, meg ilyenek..... annyira jólesett..... végig bíztattak! A dokker annál pesszimistább volt, mert kerek perec megmondta, hogy ez nem volt egy normális ciklus és nme tudja mi fog kisülni belőle! :shock: Nem is érdekelt, nem akartam, hogy elvegye a kedvem. A múltkor minden frankó volt nem sikerült mégsem, hát akkor! :roll:
Várom a csodát, mást nem tudok tenni!

dita75
 
 


Dita!

Nagyon ügyik vagytok,apával az élen :wink: Szerintem ne aggódjazon amit a doki mondott...lehet h pont ez a tökéletlen ciklus kellett hozzá!!!Nagyon szorítok!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++++

annus11
 
 


Sziasztok!

Ritkán jövök, de olvaslak Titeket! :P Mindenkinek a legjobbakat!!!
(Nálunk nincs változás...várunk!)

tillidian
 
 


Drukk Dita és várom az eredményt!
Azzal a dokival ne foglalkozz, most e miatt ne legyen rossz kedved!
encike 2
 
 


Sziasztok!

Újra itthon lebarnulva, újult erővel!!!!!!

Kérek szépen egy összefoglalót, kivel mi rötént ez alatt az egy hét alatt????

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu!
Üdv újra köztünk,hát velem nem sok...mióta felcsinált az uram :wink: :lol:

annus11
 
 


Annus!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pár kép, hogy irigykedjetek egy kicsit:

Úton Pag szigetére:
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Fák a házunk felett:
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: