Új privát üzeneted érkezett!

Vera!

Nagyon sajnálom!!! Sikerülni fog! Ne add fel...

Böbe
baba76
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Azt hiszem, sikerült. De még nem merek nagyon örülni, csak rettenetesen boldog vagyok!!!!!!!!!
Ha tudnék olyan kis Smiley-kat csinálni (amit nem tudom hogy kell) akkor most tele lenne az egész képernyő velük!!!!!!
(és nem vagyok hős!) csak nem bírtam ki, hogy csütörtök reggel ne fogyasszam el az itthon lévő tesztet! ÉS halvány csík. Csodálatos volt, és a párom is alig akarja elhinni. Csak furi, hogy halvány volt a csík, pedig a 28.napon teszteltem. Ma vagyok a 30.-on és nagyon izgulok, mert volt egy baba, amelyik a 30napon távozott. pénteken megyek dokihoz, addig ki kell bírnom, csak Ő tudja kimondani az áment.De olyan messze van még.
Vera!
Nagyon sajnálom. Rohadt egy dolog. De nagyon drukkolok neked, hisz új hónap, új lehetőségek.Én még szerdán a mestire készültem, bevásároltam egy nagy csomag betétet, ki voltak számolva a napok, hogy meddig lesz meg és másnap mehetek dokihoz.Igyekeztem felkészülni a legszörnyűbb vizsgálatokra! (És még nincs kizárva, hogy csak késik, amit nem szokott.) Ez a Closti engem rettentően megtréfált! Kívánom neked a legjobbakat, és nagyon vigyázz magadra!

Böbe!
Nem tudtál aludni? Korán keltél! Vagy későn feküdtél? :-))
Képzeld. A hőm ugyan nem "zuhant", de esett.Azután meg nőtt. Olyan mint az ökörhugyozás. :-)) Már csütörtök óta vigyorgok, mint a töketlen kutya, ezért bocsi mindenkitől! :-))
sok pusza!
Kriszpy
kriszpy
 
 


Sziasztok!

Köszi, Lányok! Már jobban vagyok.
Ez a ciklus nekem kimarad. A spontában nem hiszek már. Talán jó is lesz egy kis pihenés. Azért majd be-benézegetek hozzátok. Megyek a Dokimhoz, ha lement a vérzés. Megbeszéljük, hogy mi is történt. Majd beszámolok róla. Május közepétől ismét jön a "clostizás". Addigra remélem, lesz jónéhány kismamánk már!! Kép Kép Kép

Terika, ne feledd a delejezést! Kép

Kriszpy, ez nagyon szuper!!!!!!!!! Kép Kép Kép Kép Kép
Smiley-készítési tanfolyam következik:
"Kép" kettőspont és mellé közvetlenül a zárójel = nevető Smiley Kép
"Kép" kettőspont és mellé közvetlenül nagy "Olga" betű = vigyorgó Smiley Kép
"Kép" kettőspont és mellé közvetlenül a zárójel = szomorú Smiley Kép (de ezt ne kelljen használnod)
Nagyon várom a híreket a jövő héten!

Szia, Zsuzsa! Sajnos nem tudok neked segíteni, mert még én is előtte állok. Talán a többiek. Mindenesetre kitartást kívánok az elkövetkezendő időszakra!

Legyen szép napotok!

üdv.: V.
vera77
 
 

 
 

Szia Vera! Kép

Köszi a leckét, remélem nem pancserkodom el! Kép
És ilyet: Kép senkinek sem szeretnék küldeni, úgyhogy mindenkinek drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(lehet, az volt a baj, hogy csináltam neki NÓZIT!) Na, de majd most kiderül!
Mindenkinek, küldök egy pici boldogsághormont, nekem még úgyis marad elég! Kép Legyen szép napotok. Engem most az eső sem zavar, azt is gyönyörűnek látom, és kívánom érezzétek ezt az érzést annyiszor, ahányszor szeretnétek!
Ne haragudjatok, ha kicsit csöpögősre sikeredett, de olyan érzékeny lettem! Kép
Sok pusza mindenkinek!
Vera mégegyszer köszi, és a kitartás sugikat küldöm.
Kriszpy Kép
kriszpy
 
 


Sziasztok!Kép

Tegnap nem tudtam jönni, mert vírusírtást kellett végezni a gépünkönKép, de még mindíg nem tökéletes.
Nálatok is ennyi probléma van a géppel?

Vera!Kép

Annyira sajnálom!KépKép Nagyon megértelek, annyiszor éreztem már ezt én is!
De örülök, hogy nem sokáig keseregsz, és csak előre nézel! Ez így helyes szerintem!
Ugye te kérdezted, hogy mi mióta próbálkozunk?
Mi pont most töltjük be az egy évet! Bár már 1,5 éve nem szedek fogigátlót.

Kriszpy!Kép

Nagyon gratulálok!!!KépKépKépKépKép
Remélem hamarosan mindannyian megyünk utánad, és akkor megváltoztatjuk ennek a topiknak a nevét!Kép

Terika!Kép

Ha jól sejtem már be is vetted az első szemet!Kép Úgy izgulok érted!!!

Én beszedtem az összes bogyit, úgyhogy várunk... Hétfőn este megyek UH-ra. kéretik szorítani!Kép

Puszi, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Vera
már én is kérdezni akartam a Smile készítést, de nekem nem sikerül így se.
Kettőspont és zárójelből ez lesz Kép
Nem megy.

Móni
Móni
 


Sziasztok!

Kriszpy!
Nagy- nagy gratula!Kép Reméljük, az orvos is megerősíti ezt! Akkor számíthatunk pénteken a rengeteg Kép - ra?

Zsuzsa!
Jól emlékszem, te gondolkodtál orvos váltáson? Megtetted?

Vera!
Higgyél a spontánban is!Kép A Clostit követő hónapokban is van esély...
Májusig is szeretnék rólad hallani!Kép

Zitus!Kép
Azt hittem, hogy tegnap este is a férjedet választottad a szgép helyett... vírusírtás Kép
Mi kb. 2 hete napokig küzdöttünk egy vírussal.
Szorítok majd, hogy hétfőn jót hallj az orvosodtól. Ugye fogsz jelentkezni, hogy mi is megtudjuk?

puszi: Terika
terika
 
 


Sziasztok!

Ahogy látom ti itt már sok mindenen átmentetek, talán tudtok nekem segíteni. Én még "kezdő" vagyok baba témában, nem túl sok a tapasztalatom. A történet:
kb. 1 éve abbahagytam a gyógyszert, majd novemberben belevágtunk a projektbe. Minden ciklusom 25-26 napos volt (ez az 5. próbálkozós), sosem csúszott, viszont előtte mindig volt 1-2-3 nap pici barnázás. Mivel ez eléggé zavart, és hallottam, hogy esetleg jelenthet progihiányt, elmentem nőgyógyászhoz. Ő megvizsgált, és megállapította, hogy olyan a kenetem, mint egy terhes nőé, mondta hogy ha nem jönne meg legközelebb, akkor esetleg teszteljek. Persze nem bírtam ki addig, rögtön megvettem életem első tesztjét, de negatív lett. (De mi az hogy olyan a kenetem mint egy terhes nőé? Ez mit jelenthet???)
Azóta eltelt 3 hét, voltam vérvételen, az eredmény a következő lett (23. napon):
Prolaktin: 318,3 mU/L
Progreszteron: 31,90 nmol/l
Aztán jött megint a 24. nap, elkezdtem barnázgatni, és ez még folytatódott tovább. A 27. nap reggelén nem bírtam magammal (akkor már 1 teljes napot késett), és teszteltem egyet. Negatív. Utána fél órával volt egy kis piros, gondoltam is, hogy felesleges volt a teszt, de aztán semmi. Barnázgatás aztán még pár napig, a tesztek mindig negativak. Ma vagyok a 30. napon, ma már barna sem volt, mensi se, teszt meg negativ.
Egyebkent parommal a 15. vagy 16. napon voltunk utoljara egyutt (eleg zavaros volt a honap), igy ha lenne babó, akkor azt gondolom már mutatnia kellene a tesztnek...
De mitől késhet???? Van valaki, akinek ilyen egyforma ciklus után hirtelen megváltozott? Mi oka volt?
Jó lenne ha tudnátok valami biztatot mondani, kezdek ugyanis nagyon elkeseredni az eltelt 5 izgulos nap után. Nem tudom hogy mi lehet a bajom, mi zajlik éppen bennem.
Tudom, hogy az én problémám elenyészik a legtöbb ember problémája mellett, de talán nektek is voltak ilyen idegeskedős napjaitok az elején, és át tudjátok érezni az én helyzetemet is.

Előre is köszi a segítséget!

Dorka

Kép
szdorka
 
 


Dorka!

Irjal a kicsit lentebb levo clostis topicba, az az elo topic, ez mar nem megy! Egyebkent sajnos en nem tudok segiteni, nekem mindig hosszabb volt a ciklusom, 30-35 napos, de a clostitol 28 nap lett.

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Sziasztok!
A párommal már három éve szeretnénk babát, de sajnos még nem jött
össze. A bolgárkerék utcai Családtervező Központba járunk. A páromat
már kivizsgálták, vele rendben van minden. Én már túl vagyok a
hormonvizsgálaton, de az eredmény még nincs meg. Clostilbegytet is
szedem, és hőmérőzök is. Azt gondolom, hogy mivel minden hónapban
rendesen megjön a menstruációm, ezért remélhetőleg komoly bajom
nincs. Lehet, hogy rossz időpontban akcióztunk, mert eddig mindig azt
gondoltam, hogy a 14. nap környékén van peteérésem, de egyenlőre
úgy néz ki, hogy az 5-10
nap környékén. Lehetséges ez? Bár ez még nem biztos, a hőmérőzés
elején tartok. Ez első három napon 36,1-36,2 volt a hőmérsékletem, és
a negyedik naptól ugrott meg 36,5-re, és most a hatodik napon 35,6
volt a hőmérsékletem. Nem tudom, hogy ez jelent-e valamit. Lehet,
hogy a 4.,5. naptól van peteérésem?! De az is lehet, hogy a
hőmérsékletem még megy fejjebb is.
Egyébként jó olvasni a soraitokat, naponta többször is bekukkantok ide!
zildi25
 
 


Lányok!

Télen még ide irogattam, naponta izgultam, most meg lassan a szülés miatt aggódom, így 33 hetesen.

Csak tanácsként, mi nem is próbálkoztunk closti + uh + injekció nélkül, mert a dokim kivizsgálandó a rendszertelen ciklusom, megállapította, hogy hormonhiányos vagyok, és azt mondta kár is éveket pazarolni a próbálkozásra. Hiába mondtam neki, hogy szerintem van peteérésem, érzem is csak jóval késôbb mint ahogy ô azt nézi a vérvételen nem hallgatott rám.
Két hónapig próbálkoztunk clostival, aztán a harmadik hónapban a férjem külföldön dolgozott, így kapóra jött egy "üres" hónap, ami alatt végre belementem egy petevezeték átjárhatósági vizsgálatba (ha jól tudom, ez amúgy kötelezô clostizás elôtt, csak én nagyon féltem tôle) ahol kiderült, minden oké. Nem mondom, hogy kellemes, de ki lehet bírni.

A férjem az egy hónapos külföldi munkája során nem bulizott, nem volt röntgen sugárban (orvos amúgy), és nem stresszelte magát.
Amikor hazajött, úgy döntöttünk pár hónapig nem foglalkozunk a clostis témával. A 12. naptól két naponta voltunk együtt, a 19. napon mondtam neki, hogy most érzem a peteérést. Egy ismerôsöm tanácsára sárvári termálkristályos vízben áztattam magam, majd lelkesen együtt voltunk. És ezen a napon meg is fogant a kisfiúnk. :-)

Mindezt csak azért írtam le, hogy ha belefáradtok, ha kicsit elegetek van a gyógyszerekbôl, hüvelyi ultrahangokból, injekciókból (oké tudom én elég hamar besokaltam), pihenjetek, próbáljatok meg kikapcsolódni, és ha úgy érzitek hogy a szervezetetek súg valamit, hallgasatok rá!

Nagyon drukkolok mindenkinek, és sok sok egészséges kisbabát kívánok neketek!

Virnya

Virnya és Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Maternity tickers
virnya
 
 


Sziasztok, én új vagyok itt, de kissé elkeseredett. Hónapok óta tart a clostil kúra, meg az UH, semmi, pedig én is a 30-hoz közeledem.

Írjatok bíztatót,
köszi:
verus
werus
 
 


Verus,
Erre a topicra már régen nem ír senki, átköltözött a www.csaladinet.hu/forum alá, a babavárók címszónál a clostis babavárók alatt megtalálod a lányokat. Oda írjál inkább.

Matchi
matchi
 
 


a
apa
 
 


Sziasztok,

nálunk a férjem kapta a clostyt. Állítólag ez felturbózza a spermiumok számát. Olvastam viszont a betegtájékoztatón, hogy rengeteg a mellékhatása. Nektek van erről tapasztalatotok? Hízás, a látás romlása ijesztő! Előre is köszi!
napsugár8
 
 


napsugár,
én csaj vagyok és szedtem clostyt,egyénre válogatja.....dokim azt mondta minden azon múlik hogy eltalálják e az adagot!!!!!!nekem eltaláltaKépés se nem híztam,s nem lettem szőrös de cisztás semKépnekem teljesen pozitív tapasztalataim vannak a clostyval,szóval én nyugtatni tudlak.de ez érdekes hogy a férjed kapta....még nem hallottam ilyenről...elmondod miért?????lassúak a katonák vagy kevesen vannak nagyon?
Vendég
 


Sziasztok!
Én is most kaptam clostyt. Nekem már egy nagy fiam van (12), de most 2 éve nem bírok teherbe esni. Szerintetek, ha minden egyéb rendben van, ez segíthet? Félek az ikerterhességtől is. Kettő már sok lenne, de egyre nagyon-nagyon vágyok!! Van valakinek tapasztalata?
zsiráfka
 
 


Sziasztok!

Egy ideje olvasgatlak benneteket, meg szorítok egy-egy teszteredményért, csak még eddig nem volt alkalmam írni.
Konkrét kérdésem lenne, ha tudtok, légysz írjatok. Dokim ma Clostit írt fel, mert egy ideje sikertelenül próbálkozunk babát összehozni. Van már egy kétéves kislányom, szeretnénk kistestvért.
Szóval az lepett meg, hogy semmilyen hormonvizsgálatot nem végzett el, és azt hittem, hogy ilyen, kockázatokkal járó hormongyógyszert legalább egy vérvizsgálatnak meg kell előznie.
KÉrdésem csak annyi lenne, hogy ha vki szedte közületek ezt a gyógyszert,nálatok vizsgáltak-e vmit? Vagy rutinból ezzel próbálkoznak, és ha ez nem sikeres, akkor utána jönnek a meddőségi/hormonvizsgálatok?
Dokinénim különben a hosszú ciklusom "helyrerázására" hivatkozott, hogy így tutibb a peteérés a 14. napon. Most 4 hetem van
eldönteni, hogy beszedjem-e, ezért is fordultam hozzátok.

Kép
Kép
szilvih
 
 


zsiráfka,szilvi
ez úgy műkszik hogy a closty stimuláló gyógyszer tehát arra kapod ha nincs pé-d.de ezt meg kell előzze hormonvizsgálat(ebből tudod hogy van a pé-d vagy sem) és közben UH(11-13 nap között)így az UH-val kizárható az ikerterhesség mert ha azt mondják több tüsződ van egyszerűen védekeztek....és mint föntebb már írtam nekem segített és nem voltak mellékhatásai sem nálam.sztem messze nem olyan kemény gyógyszer mint amilyen híre van,a bromo pl ezerszer durvábbKépdokim szerint is!!!!!remélem sikerült megnyugtatniKép

cupp
gigi
Vendég
 


Sziasztok

En mar 3 honapja szedem a clostit (havi 10db a menstruacio 5. napjatol).
Szilvi, a gyogyszer felirasa elott nallam volt hormonvizsgalat, de gondolom ahany orvos annyi fele.
En is azert kaptam mert egy ideje (6 honapja) probalkoztunk a babaval es nem jott ossze. Es akkor mondta a doki hogy szedjem....meg mindig szedem, ugyhogy mostmar biztosan jonni fog a baba Kép

Kép
icus
 
 


Sziasztok!

Köszi a válaszokat! Hát éppen ez az, hogy nálam semmilyen hormonvizsgálat nem volt, és lehet, hogy nem is ez a problémám!
Én csak azon agyalok, hogy a prolaktinom is lehet magas, meg akármi más, vagy egyszerűen csak szerencsétlenek voltunk idáig. DE: előrelépést is akarok, úgyhogy nem tudom, mit tegyek.Kép El kéne menni megint egy másik dokihoz, de már az lenne a negyedik! Eddig nem is foglalkoztak velem, most meg simán csak clostirecept! Kép Kicsit el vagyok kenődve!
Ez a hormonvizsgálat nálatok csak egyszeri volt, vagy 2naponta kellett menni?

Kép
Kép
szilvih
 
 


Szilvih!
Nálam a hormonvizsgálat eredménye előtt már felírta a doki a Closty-t. Az eredmény jó lett. A női nemi hormon kicsit magas, de nincs jelentősége az orvos szerint.
Egy dobozzal már beszedtem.
Lehet, hogy türelmetlen, babára vágyó nőknek is egyszerűbbb felírni a Closty-t??...

Kép
Kép
zsazsóka73
 
 


szilvi,
sztem menj el egy másik dokihoz,akárhanyadik!!!!!!!!ha nem elég alapos és nem találja el az adagot cisztát okozKépKépKép(túlstimulácó)ezt hormonvizsgálat nélkül....lövöldözik a sötétbenKépnyilván ha nagyon sz@r az eredmény többet kell szedni....nekem napi egyet kellett 5 napig és első hónapban lett eredménye(kopp-kopp-kopp,így legyen a következőnél isKép)és igen,hormonvizsgálat egyszeri,a cilkus 3-5 napja között kellett mennem és úgy derültek ki a dolgok.....és ugye utána UH...tudok két jó dokit is,egyik magánba másik sztk alapon de mindkettő nagyon jó!szólj ha kell mobilszám.és fel a fejjel mert van megoldás és nemsokára ott fog ficánkolni vki a pocakodbanKép

cupp
gigi
Vendég
 


Sziasztok,

Szilvi, nekem is a hormonvizsgalat elott irta fel a doki a clostit. Aztan ra nehany napra meglett a vizsgalat eredmenye amire azt mondta hogy jo, de azert szedjem a gyogyszert mert az majd elosegiti a tuti peteerest.
Nagyon remelem hogy nem leszek cisztas tole!

Azt viszont eszrevettem magamon, hogy amiota a clostit szedem 3 kg felugrott ram. Lehetseges ott ettol lenne?

Icus

Kép
icus
 
 


Icus!

Mióta szeded a Clostit?
Ha rendszeresen ellenőriz az orvosod, akkor nem lehet baj.
Én az első dobozt ebbem a hónapban szedtem be.
A súlyom ezidáig nem változott. Bár étvágyam van...

Kép
Kép
zsazsóka73
 
 


Zsazsoka,

3 honapot mar beszedtem, de ebben a honapban kihagytam mert petevezetek atjarhatosagi vizsgalaton voltam.
A rendszeres ellenorzes nallam nem mukodik, mert a parommal kint elunk Londonba es csak egy-masfel havonta megyunk haza Kép

Ha cisztas lennek azt gondolom latta volna a doki az atjarhatosagi vizsgalat alatt?!

Szilvih,
Van valami fejlemeny, csereltel dokit?

Kép
icus
 
 


ICus4
Remélem mihamarabb összejön a várva várt nbabó!
Milyen volt az átjárhatósági ?
Kérlek írd le részletesen én most ez előtt állok:Altatás?
mennyi ideig tartott?
Hol csinálták?Stb
Köszi
+++++++++++++++++++++++++++ energia, drukk
hukmuk
 
 


Sziasztok!

Nem szedtem be végülis a Clostit, nagyrészt azért sem, mert ellopták a táskámat, és benne volt a recept. Kép Most, hogy megjött, bejelentkeztem egy dokihoz, akit ajánlottak, a Dévaiban rendel. Õ remélem, normálisabban kivizsgál, és ellenőrzi, ha esetéeg tényleg szednem kell.
Gigi, ha nem jön be ez a doki, számon tartom majd az ajánlatodat, köszönöm szépen! Kép

Kép
Kép
szilvih
 
 


Sziasztok!

Hukmuk,
Nekem a BM korhazban csinaltak az atjarhatosagit es nem altattak. Elobb bementem a mutobe, ott felhelyezek egy katetert -ez egy kicsit kellemetlen volt- aztan valamilyen folyadekot juttattak a mehbe. Utana eltoltak a rontgen szobaba (kozben marhara feszitett a hasam, olyan erzes mint amielott megjonne, csak sokkal erosebb) ahol kontraszt anyagot sprickeltek fel es egy monitoron nezte a doki hogy szinezodik-e a petevezetek (sajnos en nem lattam a monitort.
Nallam a jobb oldalon azonnal vegigment a kontraszt-anyag, a balodalon meg alig akart elindulni, de vegulis elindult Kép
Utana letoltak a szobaba, delutan pedig hazaengedtek. elvileg bent kell aludni egyet, de nallam nem volt semmi komplikacio, megmertek a lazamat es mondtak hogy minden rendben, mehetek haza Kép
Ne aggodj, ez a dokiknak rutinvizsgalat es az egesz nem tart 30 percet! Fel a fejjel, mindent a cel erdekeben Kép
Mikor mesz es melyik korhaz? Majd ird meg hogy milyen volt.
Ja, volt egy vervetel koran reggel, ehgyomorra az atjarhatosagi elott!

Szilvih,
Jol teszed hogy kivizsgaltatod magad. Ha Devais akkor tuti jo doki. Nagyon sok pozitivumot hallottam a Devairol Kép Jo kezekben leszel!

Kép
icus
 
 


Sziasztok!
Rég jártam erre, ezért:

Kép

Kitartást mindenkinek, bár nekem pont akkor jött Álmos, amikor besokaltam, és kihagytam egy hónapot. (előző hónapban pedig petevezeték átjárhatóságin voltam)

Hajrá lányok!!!

Virnya és Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Maternity tickers
virnya
 
 


Sziasztok!
Sajnos tudom mit éreznek azok akiknek nem jön össze a baba.2-vetélésen estem át,majd kezelések,kivizsgálások sora jött.Majd a Gynevac injekciót kaptuk a párommal hetente egyet,5 hétig.
Utána szedtem a clostilbegytet és sikeresen terhes lettem.Nem tudom hogy a gyógyszer segített -e,de én akkor már feladtam.
Most egy 10 hónapos kisfiam van ,és ha minden jól megy uton a testvérke.
Ne adjátok fel lányok,nekem sikerült,bízom benne hogy nektek is fog.Nagyon szorítok értetek.
Sziasztok.
.k
csimpi
 
 


Sziasztzok!

Nekem még nem sikerült a babóca, pedig már 6-7 hónapja nem védekezünk. Gyerekünk már van 3, de szeretnénk még. Mindig nehezen jött össze, most Clostylbegittel próbálkozunk augusztusban. Nem bánnám az ikreket sem, de azért egynek is nagyon örülnék. Biztosan furán hangzik számotokra ez, de a kismedencei gyulladásaim miatt sajnos egyre nehezebb ez a gyerekvállalási dolog számomra, a hormonális kilengéseimet már nem is említve.

Gratulálok, akinek már sikerült, és drukkolok azoknak akiknek még nem, de szeretnénke babát. Szerintetek mennyi az esély napi 1 Clostytól az ikrekre?

Üdv: Szdkata
szdkata1
 
 


Sziasztok!

Mi január probálkozunk a babával, de még semmi. 1,5 hónapja a hormon viszgálaton kiderült, hogy alacsony a progeszteron szintem - 0,8 - és emiatt nincs peteérésem. Úgyhogy meghozt a doki a vérzést. Holnap kezdem a Clostit, 5 napig 2x1-sével. Ez normál adagnak számít?

Milyen hamar lehet eredményre (terhességre) számítani? A doki szerint a kezelés utáni 2 hónapban az általa kezelt nők 80%-a esett teherbe. Mekkora az esélye az ikreknek?

Nagyon örülnék, ha esetleg meg tudnátok nekem válaszolni ezeket a kérdéseket.

Előre is köszi:

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Szia!

Az ikreknek állítólag 1-2 szemtől nem sok az esélye, bár benne van a pakliban. nagyobb adag nem ajánlott, és 3-4 hónapnál tovább ne szedd. Uh vizsgálat és hormonkép követés szükséges a ciklus alatt többször. Én most szedtem először clostyt, nagy tapasztalatom nincs, és nagyon szeretnék ikreket, bár 1 szemtől nem igazán várhatom, hogy azok lesznek. remélem, hogy legalább 1 lesz. Szeptember elején tesztelek. Neked is nagyon szurkolok.

Kata
KépKép
szdkata1
 
 


sziasztok!

Én már 4. hónapja szedem a clostylbegytet napi 2x2 adagban. Aztán még semmi. A 14. napon UH- val megnézi a doki, hogy mi az eredmény de nem elég érett 13mm-esek voltak csak utóbb is mert volt kettő igaz de semmi. Injekcióra volna szükség csak még próbálkozik a doki hátha tablettával sikerül peteérést kicsikarni, csak már a türelmem véges!
Judit
judger
 
 


szdkata,

most szedtél először clostyt?
milyen tapasztalataid vannak róla? tényleg van hatása arra ahónapra is, amikor már nem szedi az ember a gyogyit?

Nita
nituka
 
 


pimkiné,

ugyanez a helyzet velem is, alacsony a progszintem, valószínű,hogy emiatt nem ment fel a hőmérsékletem. egy korábbi terhességnél én is kaptam clostyt és első körben terhes maradtam, de sajnos később elvetéltem. most újra kaptam clostyt, de első körben nem lettem terhes, úgyhogy el vagyok keseredve. állítólag van hatása a 2. ciklusra is, amikor már nem szedi az ember.hát csak győzzem kivárni!

Nita
nituka
 
 


Sziasztok!

Beleolvasgattam a hozzászólásokba, de csak most írok először.

Mindenkinek azt üzenem, hogy KITARTÁS, NE ADJÁTOK FEL!

Nekünk a Clostylbegit segített 6 év sikertelen próbálkozás után. :D 6 év alatt 6 dokit "fogyasztottunk" el. Túl voltunk egy 3 hónapos hormonkezelésen, egy petevezeték átfúlyáson, 6 inszemináción, 3 sikertelen lombikon a Dévai Klinikán. Se a páromnál, se nálam nem találtak semmit a 6 év alatt. A 3. lombik után felkerestem egy professzort, aki Clostylbegit kezelést ajánlott. 6-7 hónapig szedtem, látszólag semmi sem történt. Mivel az idő haladt, és én egyre türelmetlenebb voltam, bejelentkeztem a Nyírő Gyula Kórházba a 4.lombikra. Akkor még nem tudtam, hogy a hormonkezelés sikeres volt, és 1 hónapos terhes vagyok.
Nagyon szomorú, hogy ilyen kálvária után kellett megtudnom, hogy egy alapvető problémám van, nem megfelelő a sárgatesthormon szintem. A 6 év alatt senki nem közölte ezt velem. Ennyit a dokikról. Persze tisztelet a kivételnek.

Üdv. Tücsi
tücsi72
 
 


Tücsi 72!
szia!
Neked ennyi hónap closty szedés melett nem voltak mellék hatásai?
És milyen adagban szedted? Én 2x2 szedtem 5 napig 4 hónapig és bizony megszenvedtem vele, persze eredménytelen idáig! Most szünetet javasolt a doki! Lehet tudni a professzor nevét? És melyik korházban van? Már csak azért mert én is a harmadik orvosnál tartok és jó volna megtalálni a megfelelőt!
köszi
judger
 
 


judger,

5 napig, napi 2x1 szedtem, semmilyen mellékhatást nem tapasztaltam. Igaz, a 3 lombik során annyi hormoninjekciót kaptam, hogy a closty már meg sem kottyant. Dr. Siklósi György professzorhoz jártam a SOTE I.sz.Nőgyógyászati Klinikára.

Milyen mellékhatások jelentkeztek nálad?

Tücsi
tücsi72
 
 


judger,

Bocs a tévedésért, de a II.sz.Nőgyógyászati Klinikán (Klinikáknál) rendel a doki.

Tücsi
tücsi72
 
 


tücsi72
II. sz. azaz az Üllőin. És ő kimondottan a meddőséggel foglalkozik? És a korházba jártál nála? Beajánlással vagy csak ugy felkerested?
Hát nekem székrekedés, látás zavar, hízás 4 hónapja szedem és 4 kg fel is jött észrevétlenül, de tudod mit tojok rá csak már sikerülne!
judger
 
 


judger,

2004.októberében a TV-ben (nem emlékszem rá pontosan, hogy az Aktívban vagy a Fókuszban) láttam vele egy riportot a meddőséggel kapcsolatban, és erre való hivatkozással felkerestem. Engem mindig a magánrendelésén (V., Haris köz) fogadott, a kórházba csak vérvételre jártam.
A riport lényege az volt, hogy azokon a párokon tud segíteni, akiknél semmilyen problémát nem találtak, mindketten egészségesek és mégsem esnek teherbe. Egyébként nem hiszem, hogy csak meddőséggel foglalkozik.

Tücsi
tücsi72
 
 


Judger,

Felkerested a dokit?
Ha van valami fejlemény, feltétlenül írd meg!

Tücsi
tücsi72
 
 


Sziasztok!


Olvasgattam itt a hozzászólásokat, és remélem, hátha tudtok nekem tanácsot adni..

A problémám lényege a következő:
Tinikoromtól kezdve rendszertelen a menszeszem, mint kiderült hormonproblémák miatt. Ennek rendezésére Diana35 tablettát szedtem több évig. Most szeretnénk kisbabát a férjemmel, és ezért felkerestünk egy orvost. A vizsgálatok során kiderült a problémám - amit az 5 éves endokrin kezelés ellenére sem tudtak megmondani az orvosok akikhez jártam - miszerint policisztás a petefészkem. Azt javasolta, hogy hagyjam abba a Diana35 szedését, majd két hónap múlva keressük fel, ha nem jön meg a menszeszem. Persze nem jött meg, szóval jövő héten megyünk hozzá.

Most ha minden igaz először gyógyszeres kezelést fog alkalmazni, hogy legyen peteérésem. Gondolom a Clostilbegy-tet írja fel, mert ahogy olvasgattam erre a problémára ez a megfelelő gyógyszer.

De mennyi idő alatt lehet ettől teherbe esni? Van valakinek ilyen betegség mellett ilyen irányú tapasztalata?

Előre is köszi a válaszokat!

Eni
szné_eni
 
 


Sziasztok!
A clostis temakat bongeszve talaltam az oldalra. Eni, ugyanazok a panaszaim mint neked, es ugyanaz a bajom. Annyi van, hogy en marcius ota nem szedtem a Diane-t, de sajnos nem lett peteerese magatol. Aztan harom honapig kaptam Clostit, de meg semmi. Voltak petesejtek, de az elso honapban nem szabadultak fel, es aztan a masodik ket honapban injekciot kaptam akkor, amikor a tuszok elertek a 22 mm-t. Sajnos abban a ket honapban nem jott ossze. Most ket honapot pihent a szervezetem, termeszetesen ismet semmi peteeres. Most vagyok a Clostis tablettak felenel, menstruacio 3. napjatol kellett szedjek 10 db-ot, 5 nap alatt.

Pedig annyira szeretnenk gyereket. Vannak esetek, ahogy egybol sikerul a teherbeeses, ha harom honapig nem jon ossze, akkor mindenkepp szunet kell, es akkor szunet utan novelik az adagot.

Irj, ha valami ujdonsag van veled.

Agi
barthalis79
 
 


Szia Ági!


Ezek szerint nem csodaszer a Clostis tabletta sem.. Pedig beszélgettem a kozmetikus ismerősömmel is, akinek szintén policisztás a petefészke és Ő azt mondta, hogy neki ettől a gyógyszertől rögtön lett peteérése, csak mint utóbb kiderült azért nem jött össze a baba, mert a petevezeték el volt záródva.

Egyébként ha nincs menstruáció akkor hogyan kell szedni ezt a gyógyszert? Úgy értem mikor kell elkezdeni? És milyen időközönként kell UH-ra járni, hogy ellenőrzizzék, hogy van-e petesejt érés? Mert a doki akihez járunk csak egy héten egyszer rendel ebben a városban, mert itt csak magánrendelője van. És akkor ha van peteérés, akkor mondja, hogy mikor kell szeretkezni?

Ha jól értelmezem, akkor a második két hónapban volt tüszőrepedésed, csak nem fogant meg a baba. De ha megfelelő időben szeretkezel, az nem vezet eredményre, vagy más dolgok függvénye is ez?

Neked a Diane tabletta szedése után megjött, vagy úgy vagy vele mint én, hogy semmi...

A doki szerint ez a policisztás petefészek nem zárja ki a teherbe esés lehetőségét, csak elképzelhető, hogy hosszadalmasabb lesz. Én abban reménykedem, hogy használni fog a gyógyszeres kezelés, mert én eddig mindegyikre pozitívan regáltam.

Ugyanis úgy négy éve egy 4mm-es mikroadenómát is megállapítottak az agyalapi mirigyben, ami hat hónapos Bromocriptin tabletta szedésével felszívódott.

Szóval fő a remény!

Szorítok, hogy most összejöjjön nektek a baba!!!!

Írj, ha van valami veled!

Eni
szné_eni
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, hogy így betolakodok Hozzátok. :-) A pcos topikba szoktam írni, régen én is szedtem clostylt meg choragon injekciót is kaptam.
Megmaradt két ampulla choragon szurim oldószerel, végig hűtőben tároltam. Érdekelne valakit olcsón?
Üdv, szép estét kívánok!

Csillagfény
csillagfény
 
 


Sziasztok!

Visszaolvasgattm egy kicsit. Akinek policisztája van, annak szívemből ajánlom a pcos topikot, + a cvsajok által indított honlapot is (www.pcos.hu) én is ott találtam megoldást több éves problémámra, és most 28 hetesek vagyunk! :-)

Akit érdekel a choragon, az magánban írjon lszi, mert nem sűrűn járok errefelé! :-)
Csillag
csillagfény
 
 


Mi az a chorago mire jó????? :oops:

Szioka
tibu
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: