Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Mamamileszel: NAGYON SZORÍTUNK NEKED!!! ++++++++++++

Ma is sok melóm lesz, jövőhéten nem dolgozok, ezért most kell hajtanom :? Sajnos jövőhéten nem leszek netközelben, majd megoldom valahogy, hogy jelezzem nektek, hogy mikor is gondoljatok rám (csütörtök vagy péntek). Tegnap beadtam az első szurimat, semmit nem éreztem, bütke vagyok magamra! :oops:

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Sziasztok!

Kismami :wink: sok-sok drukk Neked!!!+++++++++++++++++++++

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Szilvi!

Legyél is,ügyi vagy! :):)

Gyere majd mindenképp,de szorítunk neked mindkét nap,sőt előtte is,hogy minden jól alakuljon!

Kép
kicsimálna
 
 

 
 

Szia anyoooka! :)

Kép
kicsimálna
 
 


Szilva, ügyi vagy! Mennyi zebra lesz itt egy hónapon belül! ;)

Szia Málna :wink: :lol:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Kép Kép Kép

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Kakukk!

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Elriasztott benneteket a zebrácskáim :D

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Ellenkezőleg! Én az egyik jóképű zebrát ki is néztem magamnak!Majd kb. 3 hét múlva jön hozzám!

Kismamink már pihen,reméljük minden oké volt!

Kép
kicsimálna
 
 


Én meg búcsúzok, 1-jén leszek legközelebb. Pussz mindenkinek! És szorítsatok csüt-re vagy péntekre. :D

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Szia Szilvi!

Drukkolunk,de még hogy!Azért ha valahonnan be tudsz jelentkezni,gyere,és mesélj,hogy vagy,mi van,mi volt,mi lesz,szóval mindent!!

Kellemes hétvégét és minden szépet jót neked!

Kép
kicsimálna
 
 


Én is nagyon drukkolok nektek!!! Pussz!

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Sziasztok ivócimbik! (Sógorom ezt úgy fordítja németre, hogy Alkoholbrúúúúder :twisted: :twisted: :twisted: )

Mami!

Jó terhesedést! Azért gyere majd mesélni!

Szilvi!

Te is nagyon ügyi vagy! Még jó, hogy szorítunk, kezem-lábam ikszben lesz értetek is!
1-én leszel legközelebb, nemáááááááááá :) Addig tuti belehalok a kíváncsiságba :wink:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Itt kismami :lol:

Minden szuperül ment, egyáltalán nem volt félemetes, vagy amitől még jobban féltem komolytalan sem.

Bevallom engem megnyugtat, ha úgy bánnak velem, hogy ez komoly beavatkozás komoly esélyekkel. :lol:

Szépen átöltöztünk hálóóingbe, mütőben tették fel apát (kicsit fájt, de csak azért, mert nem birt behaladni a doktorúr a hülye bejáarotmon és vacakolt ott valamit csipeszkákkel...ettől vérzek is, de már múlóban. Senki ne ijedjen meg akinek nem volt még inszeme, a többiek szerint meg se érzed :lol:

Aztán pihi az őrzőben (váltás volt és fél óra helyett egy órát pihentem :wink: ) és usgyi haza....

azóta alszom :shock: tiszta kóma vagyok :lol:
Vendég
 


Szia kismamink!

Már elzsibbadtam itt a nagy drukkban,de úúúgy örülök,hogy minden oké veletek!!
Fentebb küldött Szilvi zebrákat,egy a tied!

Látom a humorérzéked sem hagyott el,és ez szupi!

Milyen érzés terhesnek lenni? :wink: :lol:

Ja,közben a másik topikban megtudtam,hogy a babához szexelni is kell,de aztán pont általad derült ki,hogy dehogy kell,megoldja ezt egy cső is! :wink: :wink: :wink:

Kép
kicsimálna
 
 


Mami!

Örülök, hogy minden simán ment. Sokat gondoltam rád ma :)

Málna!

Szerintem szextől nem is lehet terhesnek lenni :wink: Én már nem hiszem el :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Legyek mami, ügyi voltál!! :wink:

Tényleg nem kell megijedni, csak annyi kellemetlen lehet benne, amikor megfogják a méhszájat, de az egész nem "fáj" jobban, mint egy rákszűrés. Úgyhogy semmi para lányok!! :)

A szexről meg csak annyit, hogy nálunk a BMC-ben ez úgy van, hogy az inszem napján ugyan nem kell, de másnap ajánlott az együttlét. :oops: Úgyhogy Legyekmami hajrá!!! :wink:
nellike
 
 


Évi!

Most látom, hogy milyen szép ez a kicsilány a képen! :)
nellike
 
 


Nellike!

Köszi :) Szerintünk is jól össze lett rakva :) Lényeg, hogy abszolút objektív és elfogulatlan vagyok :twisted:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Tényleg Mami!

Adnak most is tesztet inszem után?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Mami, örülök, hogy rendben volt minden! Randizzanak ott bent ügyesen! :wink: :lol:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Sziasztok!Péntekenlettmami nézd mit kapsz tőlem! Kép


Mindenkienk nagy ölelés, annyira szertnék sűrübben írni, de el avgok havazva, most meg eskire megyünk hétvégén.

pussz
Vendég
 


Helló csajszik :lol:


Egész kismamának érzem magam :wink:

Na tegnap elájultam egész bdélutánra és estére, ami teljesen indokolatlan, hiszen semmilyen szert nem kaptam a beavatkozáshoz, de nagyon jól esett :lol:

Így a rádolgozás is ma reggelre maradt 8) Höolgyeim, elárulom nektek ez még mindig a kellemesebb lehetősége a gyerekcsinyálásnak :lol: most jól meglepődtetek mi? :lol:

Ma kezdem a 3*1 duphanstont és 3*1 Magne B 6 ot....aztán már csak váreni kell

Goidolkodom csináljak e görbét, gondolom a gyogyiktól ugyis magasabb lesz, :shock:

tesztet kaptam igen :) majd megcsinyálom két hét múlva pénteken ....úgyis pozitiv lesz :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Kismami!Szia!! Persze,hogy pozitív lesz,miért esetleg felmerült benned a gondolataid legmélyén,hogy neeeem???Ez egy szerencsés topik,itt lesz 2 hónapon belül a legtöbb kismami!

Hát most,hogy mondod,cső helyett apával gyereket csinálni!Sztem gyakorolunk este mi is! :wink:

boniko!
Gyere csak amikor tudsz,mindig várunk!Csak light-osan azzal a munkával! Jó a kép! :):)

Ma elkezdett úgy feszülni a mellem!Majd leszakad,nem tudom ez mitől lehet.

Kép
kicsimálna
 
 


Sziasztok!

Merre van mindenki?!

Mami, hogy vagy?! :wink: Az a teszt biztosan pozitív lesz!!!

Málna, Szilva, Ti jöttök hamarosan! :lol: Nagyon izgulok Értetek is!!!

Szép napot, pussz!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Anyo!

Én is vagyok :) Csak hát semmi érdekes nem történt velünk :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Mi csavarogtunk tegnap mindenfele,ezért nem igazán voltam errefelé.De majd ma! :)
Én szerdán megyek először tüszőkukucsra,remélem a 10.napi lesz legalább 10mm.

Később jövök,most megyek háziasszonyoskodni!

Kép
kicsimálna
 
 


Sziasztok!!!!

Ma lesz a nagy nap!!! :lol:
Tegnapi Uh:baloldalt 1 db 20 mm-es tüsző,amit tegnap este dokibácsi 2 üveg Choragonnal megrepesztett :D és a méhnyh 11 mm,ami állítólag jó :roll: :P
Ma este 7-re kell menni,8-kor inszem.Kaptunk kis kék tégelyt,otthon is bele lehet tenni a katonákat,csak érjünk oda fél órán belül :oops: 8)

A Merionalt meg elszúrtam,szó szerint,mert hasba adtam bőr alá és azért értek oly lassan a peték,seggbe kellett volna izomba!!! :evil: :shock:

Aki még előtte áll,adja popsiba és akkor szépen nőnek!!!

Drukk mindenkinek!! :lol:
Vendég
 


Vicuska, nagyon-nagyon drukkolok Nektek!!!!!!!+++++++++++++++++++++

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Vicuska!

Júj,de jó! Estére mennek a drukkok nagyon! :):):):):):)

A Puregont is izomba jobb adni?Én mindig hasba adtam...

Kép
kicsimálna
 
 


Vicuska!

Nagyon drukkolok!!! Valamiért én is úgy emlékszem, hogy a Merional bőr alá megy :roll: Na mindegy, így is, úgy is sikerülni fog most nektek is!

Málna!

Jó tüszőnövesztgetést! Biztos szép nagy(ok) lesz(nek) :) Nekem azt mondta a dokim annó, hogy a Puregont bőr alá kell adni, és mástól is így hallottam :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Legyekmami, Vicuska!

Nagyon-nagyon drukkolok Nektek!!!
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Köszönöm Évi,megnyugodtam! :)

Már csak holnapra van egy adag szurim,Clostit már mind megettem,fehérjemérgezésem is lesz lassan,úgyhogy szerdán tutti,hogy vastag lesz az endom és nagyok a tüszőim!(csak hogy optimista hangulatom visszatérjen!)

Kép
kicsimálna
 
 


Sziasztok!

Legyekmami, Vicuska sok drukk nektek!!! Kicsimálnának pedig szerdára szép nagy tüszőket kívánok!

Sajnálom, hogy Szilvi nem lesz hétfőig, mert jó lenne tudni, hogy mi van vele. Elvileg mi egyszerre babásodunk. :lol:

Ma voltam ultrahangon, a 10. napon vagyok. Jobb oldalon van egyetlen darab 20 mm-es tüszőm. Este tüszőrepi, szerdán inszem. Nagyon izgulok!! Eddig azért izgultam, hogy legyen tüszőm, most azon, hogy ne repedjen meg idő előtt. Azért kicsit megijedtem, hogy már a 10. napon ekkora tüszőm van, nem korai ez egy kicsit?
A doki szerint nem baj, de amikor recepteket írt ( tüszőrepi és utro ) felírta előre az újabb clostit, ha nem sikerülne. Én meg nagy optimistán ki is váltottam a többivel együtt....

Réka
réka66
 
 


Szia Réka!

Murphy törvénye alapján feleslegesen váltottad ki a gyogyit! :)
Nem baj,hogy már a 10. napon ilyen nagy a tüsződ,sőt,én örülnék egy majdnem fele ekkorának is szerdán!
Ha ma este adod a repit,akkor a szerda tutti,mert ha meg is reped picit előbb,még szuper lesz a katonáknak!

Neked is nagyon drukkolok! :wink:

Kép
kicsimálna
 
 


Málna!

Hogy is lehetne másképp? :wink:

Réka!

Nekem is a 10. nap estéjén volt a repiszuri, a 12-en meg az inszem. 14 nap múlva pedig a pozitív teszt. Úgyhogy hajrááááááááááá!
Sajnos hiába váltottad ki a gyógyszereket, nem fog kelleni :wink: Sebaj, van egy megmaradt gyógyszeres topic, majd ott találsz neki új gazdit :wink: :wink: :wink:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Látod, Réka, ugyanazt írtuk a gyógyszerekről Málnával, pedig nem beszéltünk össze :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Lányok, nagyon köszönöm a bíztatást! Rám fér, mert nálam az életkorom ugye... Bár nem érzem magam öregebbnek, mint 3-4 éve és a 37-38 év az még baba szempontjából teljesen elfogadott manapság, a 41 meg már nem.
Jó ez az optimista topik!!!

Kicsimálna MINDEN RENDBEN LESZ, hidd el!!!

Réka
réka66
 
 


Nem a kor számít! Mennyinek érzed magad?Ez a lényeg! Nem beszélve arról,hogy ezek szerint semmi nem szól az ellen,hogy babád legyen!Mi is szólna?
Most már csak alig két hét a zebrás tesztig,addig tőlem megadrukk neked!

Én is remélem,hogy minden rendben lesz nálam!

Évi,a humorod még mindig szuper! :)

Kép
kicsimálna
 
 


Desvikiről nem tudtok semmit? Ő már lassan a tesztnél tart, nem? Viki, ha olvasol, dobj már egy füstjelet :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


hello csajok :)

Midnenkinek szépen nőnek a tüszik meg a nyálkahártyák lesz itt bébieső--

enyim hasam szépen felfufodva és szrukálgat..reméljük jót jelent :)

Réka!

hová jársz dokihoz? biztos írtad már csak nem emlékszem :oops: ha jól tudom a Kaáliban nem szadizzák az ilyen kellemes korban lévő ifjú hölgyeket inszemmel, max egggyel aztán lombik :lol:

A 41 meg teljesen jó, ám el is hiszem hogy nem érzed magad annyinak :lol: Ezt csak azért írtam ha nem sikerülne ez az inszem (AMI TELJESEN KIZÁRT)...és vállajátok a lombit akkor ez gyorsan jöhet nektek :)
Vendég
 


Szia kismami!

A felfújódás jó,azt már itt több helyen is olvastam,mint koraterhes tünetet! Ez annyira jó!!!! Beléd dumáljuk a babót! :wink:

Irtam vikinek,de láttam,a babanetre egyáltalán nem írt már lassan egy hete!VIKI! Kérjük az ösztönző zebrás tesztedet!!

Kép
kicsimálna
 
 


csak dumáljátok Málnácska, csak dumáljátok :)

de asszem a gyógyszerektől ilyen de nembaj :lol: azért bízunk :lol:
Vendég
 


Nem,mert ez egy optimista topik,tehát nem a gyogyiktól,hanem a babától vagy felfújódva!! :))

Tetszik érteni? :)

Kép
kicsimálna
 
 


Szia Mami!

Igen, a Kaáliba járok, a Szmatona dokihoz, de augusztus elején voltunk először és akkor már csak februárra volt hely lombikra. A doki szerint nincs túl sok remény az inszemre, de ne teljen az idő üresen, ezért felajánlotta, ha van rá keretünk csináljuk.
Így legalább van miben reménykedni. :roll:
És igen, a felfújódás baba miatt is van!!!

Réka
réka66
 
 


Csajócák!

Mit szólnátok, ha nekünk is lenne saját táblázatunk? Én szívesen megcsinálnám :) Mindig tudnánk hogy kivel mi történik, és mikor kell drukkolni :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Ilyesmire gondoltam :



Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi, nagyon jó ötlet a tábla! :lol: Ügyes vagy! ÉS a hiányzó adataim: Életkor: 33 év, Lakhely: Pest megye :wink:

Kismami, igenis a babától vagy felfújódva!!! :wink: Tudod, csak pozitívan! :wink:

Réka, az nagyon durva, hogy fél évet kell várni a lombikra! De nem is lesz rá szükség! Tudod, itt ebben a topikban mindenkinek összejön a baba! Drukk-hegyek!

Málna, Lesznek szép tüszőid, a nyálkahártyával pedig tuti nem lesz gond! Zebrát fogsz pisilni 2 és fél hét múlva Te is, meglátod! :wink:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Jó reggelt!

Évi köszike a táblázatot. én 29 éves vagyok. Inszem várhatóan október mert közös dokink azt mondta a következő ciklusban closty, inszem. elméletileg 7 nap múlva lenne, de mivel mérem a hőm, így sejtem, hoyg elhúzódik :twisted: már ki vagyok hűlve, napok óta 36,5 36,6 ma reggel meg 36,2 :shock: a hőm.

pénteken lettélmami drukkolok Neked ezerrel++++++

mindenkienk ölelés és szurok amihez kell!
Vendég
 


Évi!

Szuper tábla,és szuper ötlet!
Hiányzó adataim:életkor 32 év,lakhely Budapest,első inszem.A többi ugye még kérdéses.

Köszönjük neked!

anyoooka!

Persze,hogy az lesz,csak a zebráig vezető út olyan lassan telik el...:(

Kép
kicsimálna
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: