Új privát üzeneted érkezett!

Babszika, nagyon sajnálom, ami veletek történt, bízom benne, hogy az angyalkátok küldd valakit maga helyett. Kitartást és sok erőt kívánok, ölellek!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!!

Beze!
Nagyon sok boldog szülinapot kívánok a kis Alexának! :D

Melisch!
Nem semmi sztoryd volt az áramszolgáltatóról. :shock:

NIka!
Ez az első nap Gegének az oviban. :wink: Remélem jól érzi magát.

Melinda!
Szerencsés vagy a hiperszuper-gyors szülésekkel. :wink: Bár a harmadikkal lehet már be se értek a kórházba. :roll:

Babszika!!
Nemis tudom mit írjak.......Hisz tudod hogy, hogy érzek.....
Az egész szőrnyűségben az a jó, hogy legalább fény derűlt arra hogy eddig miért nem jött olyan könnyen a babátok. :cry: Reméljük a sorstól a legjobb orvost kaptátok, aki tényleg segít abban hogy babátok legyen.
Kis angyalkátok vigyázzon Rád!!!
Kép

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


sziasztok!

mi a véleményetek az ovulációs mikroszkopról?
érdemes beszerezni egyet?

KépKép
bettike83
 
 

 
 

Babszika a szívem is összeszorult miközben olvastam a beszámolódat. Sajnálom, hogy ilyesmin át kell menned :cry: :cry: :cry: és szörnyű amiket írtál. Lehet, hogy az elmúlt 5 év sikertelen babavárás egyik oka az a vakbélműtéted volt :roll: még egy mészároslegény is jobban helyrerakta volna a belső szerveid mint az aki orvosnak mondta magát és téged operált anno. Remélem most, hogy helyreraktak csak beindul az az egy petevezetéked és nem kell a lombik ahhoz, hogy babás legyél. Ha meg mégis akkor is a cél érdekében tudom végigharcolod és ott lesz remélem hamarosan a kis csöppség a karotokban. Sok kitartás és lelkileg mielőbbi gyógyulást kívánok neked!!!!!

Ediii én is meglestem a képeket de kérek még mert nem sok minden látszott rajta, na meg a beszámolót, hogy milyen volt. Na meg SOK BOLDOGSÁGOT.

Bettike sokan azt mondták nem használt ez a kütyü, én soha nem használtam csak rengeteg LH tesztet

Kép
Kép
melisch
 
 


sziasztok!!!!!!
Babszika esküszöm a saját babám elvesztésekor nem sírtam ennyire mint most!!!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
De igaza van az orvosodnak........."Remélem, h hamarosan együtt szülünk!" :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Gnemoni, köszönjük szépen, nagyon aranyos vagy!

Bettike, szerintem sz@rt se ér, nekem van, össze-vissza mutatta a páfrányt, akkor is, amikor másnap megjött. Lh teszt sokkal jobb, de ez csak az én véleményem. 8)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze képek vannak a kis szülinaposról???????

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kép
pedi
Kalocsa
 
 


Sziasztok!

Na, végre megvan a táblácska!!!!!!!!!!
Hatalmas köszönet Móninak a segítségért, majdhogynem Ő szerkesztette az egészet! :oops:

Majdcsak belejövök én is, de így is rengeteg melóm volt vele.

Csajok! Tudom, hogy nem minden adat helyes, ezért is tettem fel így, és légyszi segítsetek nekem, küldjétek el a jó adatokat! Köszike! :wink:

Bettike! Én is próbáltam ezt a mikroszkópot, és véleményem is szerint is nagy kakit ér! Szóval, tényleg inkább az lh, de esetleg még próbálozhatnál a hőmérőzéssel is. Nagyon örülök, hohy végre van időpontod dokihoz, szurkolok előre is, hogy minden rendben legyen.

Babszika! Téged is beletettünk, de direkt nem írtam adatokat, amíg azt nem mondod, hogy benne hagyhatlak! Én személy szerint nagyon szeretném, ha maradnál! :wink:

Csucsu! Nálad hasonló a helyzet!

Csajok, valahogy fel kellene lendíteni itt az életet! Szóval, hajrá, kérem az adatokat!

Ja, most nézem, hogy még a saját adataimat se töltöttem ki! :oops: :lol: Na, majd következő tökéletes lesz!

Eldugulok, jó éjt Nektek!
pedi
Kalocsa
 
 


Sziasztok!

Beze boldog születésnapot utólagosan a kis egyévesnek!

Pedi:
33 év,
szülés várható ideje: 2010. 07. 31.,
10. hónapban sikerült
Vitaminok: elevit, folsav, calcium
Megjegyzés: Bence, 2005

Köszönöm :D

királylány
 
 


nekem a ciklusom most beállt 28 napra és most a 9. napon vagyoka többi adat jó :)nagyon szép lett a tábla:)

Gergő nagyon élvezi az ovit.nem is kellett volna maradnom de első nap volt :) ma már nem maradok ott :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Szabadnapos vagyok!!!!!!!!

Csajok, nagyon szupi a tábli! :)
Az én adataim:
Ciklusnap: 17
Ciklus hossza: 28-30 nap
Mióta próbálkozunk? Hát ez a második próbálkozós cilkus, tehát: 2009 dec.
És már 29 vagyok :wink:

Köszke! :)
pampalini
 
 


Nika ez tök jó. A ciklus is, hoy ilyen szépen beállt. Meg az is, hogy Gergő ilyen jól veszi az akadályt. :D

királylány
 
 


Nika: ez nagyon jó h gergő így szereti az ovit! Szerencséd van! És te hogy viseled, h nem "nyüzsög" otthon?
pampalini
 
 


Sziasztok!

Pedi, szuper a tábla. 30 vagyok, 2009. szeptembere óta próbálkozunk, ciklus 26 nap hosszú, gravida-t szedek.

Nitacska, egy csomó van, akkor rakok ide is majd. :wink:

Nika, örülök, hogy Gergőnek tetszik az ovi. :D

Dia, köszönjük szépen, nagyon aranyos vagy. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Nika akkor használd ki ezt a kis időt míg élvezi az ovit, remélem nem változik meg a hozzá állása és majd marad egyedül is akkor meg végezheted nyugodtan otthon kicsit a dolgodat :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok!

Jaj, de örülök, hogy mindenkinek ennyire tetszik a tábla, köszönöm a dícséreteket, persze nagy részben Mónié az elimerés! :wink:

Annyi, hogy a tábla otthon van nekem elmentve, úgyhogy majd este fogom kijavítani az adatokat.

Nika! Nagyon örülök, hogy Gergő ilyen könnyen "beszokott", ez a Te érdemed is szerintem. És tényleg, milyen a nap nélküle?

Melisch, drága, hogy vagy ma?

Királylány!Annyit majd megírzs még, hogy hány hetes és napos vagy ma? Mert sajna nem megy nekem ezt kiszámolni! :oops:

Beze! Én is szivesen fogadom ám a fotókat! Egyébként, megkérdezhetem, hogy Te hova jársz dokihoz? Mert látom, hogy szekszárdi vagy és én oda járok.

Apropó dokihoz járás. Végre rávettem magam, és elmentem újra. Sajnos, önmagamhoz képest nem profukáltam túl szép eredményeket, de azért ez is vmi. Most szednem kell a duphastont, és szombathoz egy hétre tesztelni. Már most mondom, hogy esélytelen ez a hónap, mert olyan fura volt a pé-m, amiyen nem szokott. Mindig olyan szabályosan "mutatja" magát, és előbb is mint most. És most nem is tudtam pontosan meghatározni a napját sem, szóval, nem tudom. A gyógyszert azért szedem, mert csodák márpedig vannak- és ezt itt jó páran igazolni tudjátok- rajtam mégegyszer ne múljon a "gyermekem élete"!

Kistörpe
!Láttam Bálint babát iwiwen, nagyon szép! Majd ha engedi a kislegény, látogass meg minket! :wink:

Illetve mindenkit szeretettel várunk, akit betettünk a táblába, és akit nem azt is, majd utóbb betesszük! :wink:
pedi
Kalocsa
 
 


Kicsit furi nélküle hogy nem rohangál körülöttem,mert ma már nem maradtam ott :):):)

és ne nézzetek rossz szemmel rám de jól esett kicsit nélküle:)
apa is itthon van sajnos nincs munka.De tudtam főzni mosni ,anélkül hogy Gergő annyira segíteni akarna:)
amúgy jól viseli az ovit,mondta ovónéni,látszik hogy már igényelte a gyerektársaságot.Na most lesz ideje velük játszani :)Jövő héttől már ott is fog ebédelni és szép lassan teljes jogu ovis lesz :)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika nem nézünk rossz szemmel.....nekem is jó hogy legalább délelőtt 1 gyerekkel vagyok itthon...........tudok haladni és kicsi is tud nyugodtan aludni......

a táblázat SZUPEEEEEEEEEEEEEERRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nika! Szerintem abszolut nem elítélendő, hogy kicsit "fellélegeztél" Attól, hogy Gergő nincs otthon. Néha jó a nyugi, meg jó a saját életünket élni, főleg, ha ehhez még ott az ember párja is! :) Egyébként is, ha ilyen szépen beállt a ciklusod, é ma már a 9.napon vagy, akkor nem ártana akcióba lendülni! :wink:

Nita! Máténak egészen pontosan február 23-án van a szülinapja? :oops: Egyébként, nektek milyen éjszakáitok vannak? Jó baba Barni?

pedi
Kalocsa
 
 


Pedi, írok majd privit, de most mindjárt mennem kell. Székesfehérvárra jártam, Lexi ott is született.
Majdnem egy napon születtünk, én 22-én, csak 4 évvel korábban.
:D Véletlenül nem BB-hez jársz?

Nika, nem ítélünk el ezért, néha igenis kell az embernek idő, hogy magával tudjon foglalkozni, és a háztartást is nyugodtan el tudja intézni. :wink:

Nitácska, tényleg, Barni milyen alvó?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


jaj csajok annyira jó hogy ezt mondjátok,mert szerintem van aki nem így gondolja,de én őszintén,nem vagyok minta anya de imádom szeretem a kisfiamat és a lehetőségeimhez mérten mindent megkap.Ez tuti így is van mert mindenki azt mondja milyen mosolygós kisfiu.Nem lenne az ha nem érezné jól magát :)

ma hívtak a polgármesteriből ,hogy menjek be mert hiányzik egy papír.remélem megkapjuk a támogatást,hiszen nem kértem én még semmi segélyt sem .A nem idén barnultak meg mindnt tudnak ,hogy mi járna és ki is hazsnálják.Én is kaphatnék mindenfélét ,de nem járok utána,én csak azt szeretném hogy ne kelljen az oviban 8000,ft-ot havonta fizetni a kajáért.

nika70
Salgótarján
 
 


Jönnek a képek:

ugráló zebra
Kép
Kép
ismerkedek a tortával
Kép
sietek
Kép
takarítok
Kép
van egy autóm
Kép
huncutkodok
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Pedi, megírtam a privit.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Pedi igen február 23-án van Máté szülinapja,.........Barni áldott jó baba.......éjjelvégig alszik.....nappal is szokott....sokat eszik....rengeteget nevet!!!!!!!!!
Beze gyönyörű kislányotok van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska, köszönjük szépen, nagyon aranyos vagy! :D

Barni tényleg nagyon jó baba! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


nem gondoltam volna hogy ilyen ó baba lesz a 2.!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Beze!
Nagyon tündéri a kislányotok. :wink:

Bettike!
Szerintem se ér sokat ez a mikroszkóp.Nekem legalábbis össze-vissza mutatott mindent. Megbízhatóbb módszernek tartom inkább a hőmérőzést és az lh teszteket.

Nika!
Gratula a normalizálódott ciklushoz. :wink: 1 lépéssel előbbrébb vagytok a tesóhoz. :D Gege meg nagyon ügyes.

Pedi!!
Én köszönöm hogy átvállaltad a táblázat frissítését. :wink:

Nita!
Barni baba tényleg nagyon jó. :D
Amúgy én se gondoltam volna hogy a másodikkal könnyebb lesz. :wink:

Ediii!
Nagyon sok boldogságot nektek, és miharabbi gyermekáldást!!!!
Nagyon szép menyasszony voltál és vagy. :D

Kistörpe!
Nagyon édes a kisfiad. :wink: Ha lesz egy kis időd majd gyere, és mesélj nekünk!!

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Móni, köszönjük. :D

Nitácska, én csak titkon reménykedem, hogy a kistesó jó alvó lesz, Lexivel megszenvedtem. Az éjszakák már jók, majdnem 11 hónapos kora óta, de én még mindig nem tudok normálisan aludni, annyira felborult a ritmusom. :(

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


beze

boldog szülinapot a kis csajszidnak,nagyon aranyos :)

köszönöm lányok,meggyőztetek,nem veszek mikroszkopót.max rendelek lh teszteket esthajnalcsillagtól.

jó lett a teszt pedi,az én adataim nem túl fényesek...40pár napos a ciklus,26 vok.ja és 2 éve próbálkozunk.

KépKép
bettike83
 
 


Beze nekem soha nem volt gond az alvókámmal...... :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nekem sincs gond az alvokámmal :D

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!

"Befutottam" én is! Nagyon fáradt vagyok, és úgy néz ki, sikerült rendesen megfáznom, úgyhogy ma már nem teszem fel a javított táblát, ne haragudjatok! Igyekszem holnap pótolni. :wink:

Nita! Örülök, hogy ilyen szerencséd van Barnival! Akkor mégis jöhet majd kiscsaj, nem? :wink:

Beze! Igazi kis tündérbogár a kislányod! Még fotót, még... Esetleg karácsonyi nincs véletlenül? :oops:

Nika! Ugyan már, ne legyen lelkiismeret furdalásod. Nekünk még gyermekünk sincs, de már megbeszéltük Zolival, hogy bizony lesz olyan, hogy a nagyszülőké lesz a gyerkőc, mert ez kell a kapcsolatunknak is. Illetve ha visszagondolok a gyermekkoromra azok nagyon szép emlékek, amik a nagyszülőknél történtek velünk! Vagy akkor én most szívtelen vagyok, és ezért nem jön a baba, mert nem érdemlem meg? :oops:

Pampalini! Mivel telt a szabadnap?

Bettike! Ne legyél ennyire elkenődve, vannak még itt akiknek nem volt túl szép ciklusuk, mégis van babájuk? majd doki után okosabb leszel, és reméljük pozitívabb is! Én szurkolok nagyon Nektek!

Jó éjt Nektek!
Edit

pedi
Kalocsa
 
 


pedi

remélem én is h doki után már többet fogok tudni...de azt is biztosra tudom h nagyon kéne fogynom,akkor helyreállna nagyjából a ciklusom is,de sajnos soha nem vagyok elég kitartó.pedig már próbálkozom 1 éve :? :?

KépKép
bettike83
 
 


Pedi inkább neked küldenék egy kis csajt!!!!!!!! :D :D :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Jövök ide hozzátok egy kicsit, ha nem bánjátok!
Köszönöm, hogy betettetek a táblába, de ez már a 3. baba lesz (mi a is angyalkánkat is annak tartjuk).

Olvasgatok vissza...

Babszika,
sajgó lélekkel olvastam a blogodat, nagyon sok erőt, kitartást kívánok Nektek, az nem lehet, hogy ennyi gyötrelemnek ne legyen semmilyen gyümölcse! Meghozza majd nektek is az élet a határtalan örömet! Bármiben tudunk segíteni, kérlek, jelezd!

Szüli- és nénvaposoknak utólag is nagy köszöntésem, a frissen szült kismamiknak és csemetéknek pedig milliónyi szép napot és jó egészséget kívánok!

Mikroszkópom nekem is volt, meg LH-tesztem is, mindkettő jól mutatta a peteérős időszakot, aztán ez a kis pocakrugdalózó akkor jött, amikor semmi esélye nem volt a két "műszer" szerint. Vagyis magyarán túl voltam a pé-n, ráadásul a párom aznap volt spermavizsgálaton, tehát elvileg nagyon kevés kisfickó garázdálkodhatott bent, és most itt fickándozik a pocakomban a gyümölcske. A dokim szerint ezek már nem orvosi esetek, és jó, hogy ők sem tudnak mindent.

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Sziasztok!

Lyly! Ne haragudj, hogy nem írtam bele a kicsi angyalkátokat! Ki fogom javítani a táblát. Egyébként, nagyon örülök, hogy jöttél! Meséj, mi újság Veletek? Lassan mehetsz cukorterhelsre, vagy már túl is vagy rajta? Mi lesz a neve a babának, persze, ha nem titok!?

Nita! Köszi, jöhet a csaj is, fiú is! :wink:

Bettike! Elhiszem, hogy nehéz a fogyókúrának nekifogni, de szerintem a "cél"=baba érdekében mindent! :wink: Ammyi féle fpgyókúra van már, illetve nem is fogyózni kellene, hanem inkább diétázni. Mert szerintem a fogyókúra=nem evés, és az nem jó! Szurkolok nagyon, hogy találj vmi olyat, ami Neked is tetszeni fog! :wink:

pedi
Kalocsa
 
 


Sziasztok!

Bettike, köszönjük! :wink: Ha tényleg fogyni szeretnél, ajánlom a szénhidrát-diétát, hatásos, csak kicsit kemény.

Pedi, de kedves vagy, köszönjük. De vannak karácsonyiak, de nem olyan sok, mint a születésnapi. Majd akkor teszek még Lexiről képet.

Nitácska, mivel ilyen jó baba Barni, nem szeretnél egy 3-at? Még nagyon fiatal vagy, simán belefér. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Pedi drága,
semmi baj!!! :D
Terheléses cukorra a jövő héten megyek, de már most is csináltak egyet véletlenül, az 4,6 lett, és azt hiszem 7-ig jó. Nincs semmi titok, kisfiúnak látják eddig, és ebben az esetben Csanád lesz. A párom választotta, de nekem és Bencének is tetszik.

Bettike,
menni fog az a diéta! Csak bátran! :wink:

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Sziasztok!!!!!!!Beze nem igazán szeretnék több babát........szeretnék már kirándulni csavarogni.néha koncertezni.........mindezeket pici baba mellett nem lehet......
Lyly szép név a Csanád...nekem is tetszik:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska, megértem. :wink:

Lyly, nekem is tetszik a Csanád!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 



Na, és akkor!

Ancsi28; Csucsu; m.melinda22; melinda1985; 25mia! Merre vagytok?

Tary! Veled mi lehet :roll: ? Találj már meg minket, légysziiiiikeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!

Titimee! Te sem jöttél újév óta, nagyon remélem, hogy jól vagy!

Anyuc! Te is túl vagy a vizsgálaton és nem jöttél az eredménnyel! Aggódom, remélem, ok nélkül! :wink:

Na, nem sorolok fel mindenkit egyesével, egyszóval GYERTEK csajok, trécselni! :lol:

Lyly! Nem hiszed el, de a Csanád nekem is nagyon tetszik! :wink: :lol: Épp most olvastam az egyik topikban egy csajnak Csanádja született, és tényleg szép név. Előtte nem igen "találkoztam" ezzel a névvel, de mindjárt úgy "megfogott"! És gratulálok a szupi jó cukoreredményedhez! Inkább csinálják meg többször mint egyszer se!

Én ma voltam újra fogorvosnál. Tegnap el kellett mennem fogröntgenre, és abból kiderült, hogy az egyik tömésemet ki kell cserélni, úgyhogy jövő héten megehetek vissza! :?
Sajnos a náthát sikeresen "benyeltem". Éjszaka elég rosszul aludtam, vagy inkább nem aludtam. Napközben egész jól voltam, de most megint nagyon eldugultam, és már a könnyeim is folynak! :( :arrow: Szóval, velem minden a legnagyobb rendben! :evil:

Jó éjt Nektek, ismét várom a többi infót a táblába! (Legközelebb hétvégén frissítek. :wink: )

pedi
Kalocsa
 
 


Sziasztok lányok!!

Eléggé eltüntem.. :oops: hát igen én ezekben a női napokban takaritási csúcsokat döntögetek, és rá se nézek a gépre..:)
jelentem a lakás csillog-villog, és újra itt vagyok:)

Pedi a tábla nagyon jó lett!!Nagyon tetszik!! Akkor irom az én adataimat..
Ciklus hossz: 27( bár most a 33.napon jött meg..)
Az 1. kis CSODÁRA várunk és 3 hónapja próbálkozunk. 22 éves vagyok :oops: , centrumot szedek, semmi speckót..

Jó éjszakát mindenkinek!!Leragad a szemem!

Melinda
m.melinda22
 
 


Képzeljétek kértem egy teljes vérképre beutalót a háziorvosomtól, mert már évek-óta nem volt vérvételem.. Mondtam a dokinak, hogy szeretnék célzottan olyan vitaminokat, anyagokat bevinni a szervezetembe amiből esetleg hiányt szenvedek, erre ő "kinevetett", hogy miért kell ezt ilyen komolyan venni..
Hát szó se róla kiakadtam és mondtam neki hogy babát szeretnénk és az sem mindegy hogy milyen testi állapotban fogan meg az a baba és persze én sem szeretnék tropára menni..
Erre válrángatás és érdekes mosoly mellett megirta a papirt..Eszméletlen!

Melinda
m.melinda22
 
 


Pedi vegyél NAZIVIN ORRCSEPPET.......velem csodákat művel......kitisztúl az orrom 1 perc után és nagyon sokáig tart a hatása:))))))
Meli de fiatal vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :) :)
én most nyáron leszek ....... :roll: :roll: 24 éves..... :shock: :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszönöm lányok! Nekünk is tetszik a név! :lol:

Pedi,
köszi a javítást, és a táblát, nagyon kedves dolog tőled! Én egyébként 38 éves vagyok.
Pedi, nagyon jó az enyhén sós vizes orrmosás. Egy 5-10 ml-es fecskendővel benyomod az egyik orrnyílásba, és jön ki minden rossz... A gyermekünknek csak ez használ, és nekem is bevált. + inhalálni kamillával, és az alábbi illóolajok keverékével (mindegyikből pár cseppet kell csepegtetni a kamillás inhalálósba: eukaliptusz vagy borsosmenta, citromolaj, teafaolaj (ez utóbbi kettő vírusölő). Jobbulást neked!

Nita,
hú, te nagyon ÖREG!!!! :lol: A magad 24 évével...

Melinda,
elég érdekes a doki. Te csak légy határozott, és ne hagyd magad! Jól teszed, hogy kivizsgáltatod magad, sokkal nyugisabban megy neki az ember lánya egy babának annak tudatában, hogy a szervezeted topon működik.

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


"
Nita,
hú, te nagyon ÖREG!!!! Laughing A magad 24 évével...
"
:) :) :) :)
Kép.ezt vettem Barninak......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csajok én kor ügyben inkább meg sem szólalok :):):):):):):idén töltöm a kerek 40-et :):):):):)

Csanád szép név lyly

Nita: ügyes vagy:9 teszveszen vetted? én is sok mindent vettem már ott Gergőnek és eddig (lekopogom) nem csalódtam semmiben sem.

nika70
Salgótarján
 
 


Nika tegnap voltam ügyet intézni St-ben. Gondoltam ám rád :lol:

királylány
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: