Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok!

Bozza fel a fejjel semmit nem teszel hiába,mindennek meg lesz az eredménye.
A baboca úgyis akkor jön mikor ő úgy dönt :? .(de jól hangzik amit írtam,csak nem egyszerű nem feladni)

Meséljetek magatokról kivel mi történik?
Hogy vagytok?
Hogy bírjátok ezt a nem normális időjárást?


Hűű,olvastam,hogy voltatok endokrinologusnál,és nekem kell mennem röpke okt.2-ra kaptam is időpontot :lol: ,azt tudjátok,hogy mivel foglalkozik?
nephrologiára is kell mennem,de lövésem nincs róla,hogy ő is mivel foglalkozik :oops:
A nődokim szerint sikerült egy felsőléguti fertőzést összeszednem,de "ott lent" ezt nem is értem,hogy lehet :shock:
Ma kell telefonálnom,hogy milyen antibigyót akar felírni.
Hát velem nagykörvonalakban ennyi történt.


Szép napot kívánok Nektek és :) a világra.

Üdv:Teréz
delfinke6
Vecsés
 
 


Én Nephrológiáról még nem is hallottam, most gyorsan megkérdeztem google-t.Ezt találtam: http://www.magandoki.hu/termografia/88.html
Érdekes tudomány, lehet nekem is kimutatna egy-két dolgot.

Bozza ne keseredj el, kitartás!

Habár én is úgy vagyok vele, hogy még ezt a hónapot végigviszem hőmérőzéssel, de ovu tesztet már nem veszek. Dokitól is függ majd még mit csinálok. De ha nem mond semmit akkor köv hótól én nem csinálok semmit. Majd csak a terhesvitamint szedem és kész!

Hát ez a Volán kiakasztó, nem elég, hogy tök szar menetrendjük, van sőt azt most még az iskola szünet miatt fel is borították. Eddig volt úgy járatom és a főnökséggel is meg lehetett beszélni, hogy fél7-fél3-ig melózok, mert így van buszom. Még szerencse, hogy nem ragaszkodnak a fél8-4-ig munkaidőhöz, mert akkor 6ig bent ülhetnék a melóhelyen. Szóval iskola szünetben nincs fél3as busz,de túlóra pénzt sem fizetnek,így most így a nyáron úgy járok, hogy hétfőn, szerdán, pénteken hazajövök 1kor, a többi napokon hosszús vagyok. De a bérlet 86%-át fizetik úgyhogy nem vagyok hajlandó kocsival járni, még ha 20km is!
Szóval ma is lerobbant a busz, tegnap se jött de akkor bementem kocsival, mert sok dolgom volt. Erre meg ma is sétál valahonnan a soför hogy szóljon ne várjam, mert elszállt a rendszer. Hát klassz! De mentesítőt se várjam, mert az se fog ideérni 1-2 órán belül. Na igen, tegnap is láttam az irodám ablakából hogy negyed 9kor érte be a mentesítő aminek fél 7re kellett volna. A lényeg, hogy szóltam a főnöksének nincs busz nem megyek be. Kocsira csak a 9ft/km-t fizetnek, az meg semmi, így azt mondtam, nincs itthon a kocsi. Maradok itthon! Csak bár tudtam volna korábban, akkor aludtam volna tovább. Olyan fáradt vagyok! Nem tudom mit csináljak ma, hirtelen jött a szabadság! :) Valami laza kaját kellene készítenem, ami nem melegíti át a lakást,de vajon mit!?
babus83
 
 


Mármint ez a hőtérképezés érdekes tudomány, a nephrológia vesebetegséggel foglalkozik!

Delfinke, van olyan, hogy egy gyulladás a szervezetben átmegy másik szervre, ez ért lehet a veséid látták kárát! :( Jobbulást!

Na meg igen, ez a magyar eü rendszer, jó időre kaptál időpontot!
babus83
 
 

 
 

Szia Babus

Köszönöm a linket,gyórsan meg is néztem.

Na igen,bkv :( siralmas,bár nekem még soha az életben nem kellett ezeket e szerkezeteket használni,de nem is szeretném.Koszosak ,büdösek, és még sza...k is.Még jó,hogy jól kultiválják a munkahelyeden a közlekedési akadályokat.
Sikerűlt kitalálnod mit fogsz főzni?

Én húslevest főztem és hozzá Anyósom májgomócát ami isteni finom.
Ezt egy hétig fogom enni :shock: párocskám még nincs itthon,de talán 9-10 én haza esik,eddig ez volt a leghosszabb kintléte 44 nap :cry:

Na de vidámság van,szép időnk lesz és töltődni kell D vitaminnal.

Üdv:Teréz
delfinke6
Vecsés
 
 


Sziasztok Lányok!

Mindig vannak nehézségek, de ha már most az elején "feladjuk" mi lesz itt később?!?!?
Nem szabad rágörcsölni és a teától/hőmérőtől/ovu teszttől várni a csodát, de őszintén: mennyi plusz időt/energiát jelent reggelente 1 percre bedugni a szájba a hőmérőt? (Én még félálomba másodszorra arra ébredek, hogy csipog a hőmérő, hogy kész :) )
Hátha...
Én tegnap (9.napon) csináltam először ovu tesztet. Teljesen hozzá vagyok szokva a terhességi tesztekhez így a 2. nagyonhalvány csíknak is már megörültem... Hát de az ovu-tesztnél ez még nem pozitív. :P De jó úton haladunk, hétvégén/jövő hét elején ovuláció!

Bozza nyugi! Annyi "lehetetlen" helyzetből lett már baba! És itt van követendő példaként wigyorka (és pkriszti, aki nagyon eltűnt... :(), megy ez!

A nagy meleget én is elég rosszul viselem. Az irodában klíma van, egyelőre ezt az egyetlen előnyét élvezem a munkahelynek, egyébként bolondok háza. :?

A tömegközlekedés katasztrófa. Bár én jelenleg nem használom (kocsival járok 9Ft/km-ért, de más választásom nincs, így ráfizetés), de előtte 2 évig ingáztam. Sok kieső idő és kellemetlenség.

Nyaralni mikor mentek? Hétvégére vízpartot/fürcsit terveztek a nagy hőségben?

ryenn85
Szekszárd
 
 


Bozza,
látom most éppen hullámvölgyben vagy. Tessék szépen nagy levegőt venni, és aztán meg sz*rni a világra!!! ha görcsölsz, az nem segít, ha mérgelődsz az sem, sőt... lehet emiatt tolódik a ciklusod. Nálam a 20. ciklusnapon volt PÉ. mi van akkor, ha nem a 15-en van? görbéd hogy alakul? abból ehet látni valamit? ha gondolod szúrd be. Nálam pl szépen látszott a görbiből, hogy a testem próbálkozott a 13. napon, de végül csak a 20. napon volt ovu. be is szúrom a görbit:
http://ciklus.hu/images/diagramok/34a11 ... 28000_.png

Szóval bármi megtörténhet :)

Lányok csak pozitívan!!! drukkolok nektek... Nálam már csak 4-et kell aludni az első UH-ig :)

Wigyorka :)

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
wigyorka
Budapest XVIII. kerület
 
 
 


Bozza!
Nem kaptam itt a babanet-es postafiókomba pü-t! Kérlek írd meg a gmail-es emailcímemre, az a biztos!

ryenn85
Szekszárd
 
 


Látjátok, wigyorkáék is milyen ügyesek voltak!!! :D

Tea, hőmérő és sok 18-as karika! :wink:

Nagyon izgi, várjuk a beszámolót a dokilátogatásról! És az uh-fotót a Pöttyről! :)

ryenn85
Szekszárd
 
 


Nem BKV-val járok, hanem Volánnal. Bács megyében lakok és a redvás távolsági busz robbant le már 2 nap egymás után. Nem tudom még mit főzzek. Kamionos a párod, vagy mást dolgozik külhonban?
Én párocskám ma 4kor ment melózni a gyárba, 7 körül ér haza, addig ráérek kitalálni mit főzzek. De nagyon nincs kedvem semmihez sem, de ennék valami jót. Közben meg hányingerem is van ma reggel, egyszerűen úgy érzem dugig ettem magam, pedig csak egy szelet kenyérkét kicsi ettem fasírttal reggelire. Hasam 2 napja fel van fújódva, úgy nézek ki mint egy 4-5 hónapos kismama, mondjuk egyébként is van hasam bőven. DE a leadott 1.5 kg nem jött vissza azóta sem, pedig már elmaradtak a tornák a nyaralás és a visszazökkenés miatt. Holnaptól újra kezdem,nagyon jó volt mozogni. De hogy ez a rosszullét micsoda. A mensim is elmúlt már szerencsére.
babus83
 
 


Igen, Wigyorkáék tényleg ügyesek voltak. Sajna az én görbéim nem ilyen szépek, egy ovu tesztem se volt +, szóval gondoltam hogy mensi lesz a hónap végén, de hogy ilyen későn.... 42nap! :(
Áh én is ki voltam/vagyok bukva a testemtől,de nagyon bízok a dokiban! Remélem még a nyáron babás leszek!
babus83
 
 


Bocsi nekem a Volán és a Bkv ugyan olyan,retkes,koszos,mocskos csak a neve más:)

A párom buszsoför kint eu.szerte járkál és általában Kínai,Ázsiai és Franciákat szállítgat.

De ez van sajnos,a pénz nagyúr.

Ha nem leszel jobban látogasd meg a dokid,tudod most a hapcit is meg kell nézetni mivel baba start van és neked toppon kell lenned. :P

Üdv:Teréz
delfinke6
Vecsés
 
 


Hú az gáz lehet ha ilyen sokáig távol van a párod! De akkor már nincs sok hátra és újra otthon lesz! :)
Oh hát nálunk már jó ideje baba start van, de mindig valami bajom van! Remélem nem lesz más gond és nem kell menni házidokihoz! Na assszem elmegyek főzök egy kis zöldbablevest! Szép napot nektek! :)
babus83
 
 


Sziasztok! Köszi a vigasztalást lányok, vettem mély levegõt, segített, mert mára már jobb a kedvem. Persze tudom, hogy kevesebbet kellene foglalkozni a témával, de valamiért mindig ott motoszkál a fejemben, pedig most program is van, bõven! Na jó, remélem erre a hónapra már kisírtam magam, nincs több rinya, okés vagyok, laza vagyok... 8)

Megpróbálom beszúrni a görbémet, nem tudom, sikerül-e:
My Ovulation Chart
Hát nem valami érdekes... :lol: Eddig nem történt semmi... Nem a mérés zavar egyébként (bár 2011 szeptember óta mérek, azért megunja az ember), hanem az állandó várakozás. De hát ilyen ez az élet, az út a cél maga. :D

Babus, én mostanában tésztasalátát szoktam csinálni, ha nagyon meleg van, mert inkább langyos kaja és azért tartalmasabb, mint egy sima sali. Kifõzött tésztát (pl. pillangó vagy penne) simán összekeverek zöldségekkel (épp ami van otthon, a paprikát és nagyon szeretem benne, a szárított paradicsom remekül feldobja, és ami nem hiányozhat, az a friss petrezselyem). Azután jöhet a fûszerezés, ízlés szerint és vagy egy kis olivaolajjal, vagy krémsajttal, tejföllel bekeverve kész is. És persze minden hozzávaló szabadon variálható, ami épp van otthon. Bár egy jó zöldbableves azért nem rossz, remélem finom lett, nyamm!

Wigyorka, nagyon várom már a dokit, mindenképp kérj képet! Ha már kinézegetted magad, majd nekünk is megmutathatod. :wink:

Delfinke, a 44 nap az nem semmi!! Kitartást! Remélem, hogy vannak azért hosszabb otthonlétek is! :wink:

Szép hétvégét mindenkinek![/img]
bozza
 
 


Bozza, de korai vagy! :) Örülök, hogy már jobban vagy! Én mensi idején zuhanok a béka segge alá, de nagyon, mint ahogy tapasztaltátok. Most már jobban vagyok. Igaz most nem győzöm magam kezelni, mert mintha valami kis gomba szerűség előjött volna, gondolom a bő vérzés miatt, pedig gyakran tisztálkodtam. Enyhén viszkettem csütörtökön, tegnapra már jobb, most meg már semmi,de azért még nem kiabálom el. Szerdán úgyis megyek dokihoz.

Kész lett tegnap a leves, csináltam egy jó nagy kondérral, úgyhogy a rakott zöldbab majd a következő szedésből lesz. Ma még nem tudom mi lesz a menü. Leves maradt, lehet tényleg valami tésztát összedobok, szoktam én is kotyvasztani szószokat! :)

Wigyorka hogy vagy ma? Pocid, rosszullétek, egyéb?

Leendő kismamik is remélem jól vannak!

Én nagyon mennék strandolni, habár utálok fürdőruciban lejteni, de hát ezt a hőséget csak vízparton lehet elviselni. De sajnos párom dolgozik így egyedül nem megyek sehová, besötétítek a lakásban és kész! Uncsi így itthon egyedül a lakótelepen! :(
babus83
 
 


Bozza a beszúrt görbéden egészen jól kivehető a júni. 28-i mélyrepülés! Egyébként milyen hosszúak szoktak lenni a ciklusaid? Beleférhet ilyenkorra még egy ovuláció?!

Várakozás... Ha az ember folyton csak vár valamire, akkor csak elrohan mellette az élet, anélkül hogy maximális tartalommal megtöltve élvezné a "köztes időt". Aztán meg majd 50 évesen kapunk észbe, mennyi időt elfecséreltünk arra, hogy csak "vártunk valamire".

A tervezgetés, szeretkezés, hőmérőzés és a test figyelés legyen a napjaink része, de emellett éljünk is!
Tudom borzasztóan nehéz (nekem is az -volt), de annyira, de annyira igaz az alábbi idézet:

„A boldogság egy pillangó. Ha kergetjük, kisiklik a kezünk közül, de ha csendben leülünk, az is lehet, hogy leszáll ránk.”

(Nathaniel Hawthorne)


Én leültem, és várok. :-) Mostantól ezt igyekszem vallani és nyugodt maradni. A kiegyensúlyozottság nagyon jó érzés :D, mégha vannak hullámvölgyeink is....


Babus,
barátnőm Pécsen szintén lakótelepi és nem ismert senkit (pocakosan is otthon dekkolt egyedül majdnem 6 hónapot), aztán indított egy "Pécsi kismamák" fórumot, ahol összeismerkedett jópár anyukával, akikkel azóta napi szinten tartják a fórumon a kapcsolatot (most majdnem egyidősek a porontyaik). Közülük hárman közel is laknak egymáshoz, így együtt járnak naponta babakocsizni. Egy tipp, érdemes megpróbálni! :)

Egyébként ma én is egyedül maradtam délután, szintén lakás besötétítve csöpögős filmnézés (és esetleg szundi :P) van betervezve. Pl. "Hallgass a szívedre", "Egy kis mennyország", "Vándorút"...

Wigyorka Neked nem javaslom, mert anno mikor terhes voltam az első kettőt szabályosan végigbőgtem (a hormonok...)! :)

ryenn85
Szekszárd
 
 


Ryenn, ma nekem ez volt a program. Amúgy nem vagyok egyedül és nem dekkolok itthon, csak mostanság alakult így. Az egyik barátnőm ezerrel készült az államvizsgájára, diploma védés...stb., a másik barátnőmnél ott a kisfia,meg egy kicsit azóta el is távolodtunk... meg egyébként sem vagyok egy könnyen megnyíló típus. Persze így forumokon, ismeretlenül könnyebb.
És igaz, a várakozással elmegy az életünk, de ez van nem tudunk a természetünk ellen tenni.
babus83
 
 


Sziasztok!

Babus, nem korai vagyok, inkább kései... :) Említettem, hogy Sopron környékén élünk, ha pedig Sopron, akkor VOLT fesztivál. Úgyhogy a görbémet nem is elemezném az egész hetes 4-5 óra alvás és annyi sör után... :wink:

Amúgy egy évvel ezelõttig papírforma 29 napos ciklusaim voltak, jóllehet fiatalabb koromban azért inkább hosszabb volt, mint rövidebb. Mostanában gyakran kitolódik a pé, (kb amióta belefogtunk a babaprojektbe és mérem a hõt), de átlagban a 16-19. nap körül megvan az ovu. Volt már ellenpélda, de ilyen hosszú ciklus még soha. Másrészt most kezdem el érezni egy kicsit a hasamat (mindig szurkál ovu környékén, úgyhogy görbe nélkül is elég biztosan belõhetõ), talán-talán... Majd még meglátjuk. :)

Gondoltam arra is, hogy az utóbbi hetekben kicsit túlzásba vittem a sportot és a diétát (fõleg gyümölcsöt és zöldséget ettem csak, szénhidrátot nem igazán)... Eddig nem tûnt fel, hogy lenne összefüggés, mert mondjuk rutinos diétázó vagyok, de akár ez is lehet egy ok... :roll:

Na de a hõgörbénél sokkal izgalmasabb a filmnézés! Imádok filmeket nézni, alakíthatnánk egy filmklubbot is, csak hogy ne a várakozással foglalkozzunk. :D Ryenn, lehet hogy akkor én is a videózás mellett döntök ma! Nekem a 'zuram itthon van ugyan, de csak dõlünk jobbra balra ebben a hõségben. :) Én nem nagyon bírom már a strandot, valahogy elszoktam tõle és nagyon feszélyez a sok pucér ember. :lol:

A "filmklubb" elsõ bejegyzéseként:
ami nekem mostanában tetszett: Mázli
ami mostanában nagyon nem tetszett: Levelek Júliának

Hát lányok, kitartás az elkövetkezõ napokhoz, húzósnak ígérkezik... 8)
bozza
 
 


Sziasztok Lányok!

Olvastama topikokat és mindannyian 1 utálunk Várni. Én megtanultam várni és mindig csak várni,bár gyűlölettel tőlt el ,ha várnom kell.

Sötét szoba ,film nézés ez egy teljesen jó ötlet,ezt még egyedül is lehet csinálni. :( 8) .
Nekem a kedvenc filmem a Poul ez egy nagyon jó szöveggel ellátott film,ami veri a biztosítékot Hotelszoba letolt gatya .

Borzasztó meleg van,tegnap Cegléden voltam tesóméknál és ott árnyékban 42fok volt :) nem kellett félni,hogy szárazak maradunk.
Itt Vecsésen én teljesen egyedül vagyok,bár van egy osztálytársam akivel néha kimozdulunk,de Ő nem barát.

Így forumon tényleg könnyebb megnyílni,mert nincs a női féltékenység,hogy Te esetleg vékonyabb vagy ,vagy magasabb én ebből kaptam eleget és ez így tök jó.Senki nem tud emlékeztetni rá,hogy "relatív dagi" vagyok :P

De jó a párom 8-án indúl haza hozzám és itthon lesz 7 napot :P :P

Kitartást Lányok és írjátok meg,hogy hogy tudtátok túlélni ezt a borzalmas meleget.

Üdv:Teréz
delfinke6
Vecsés
 
 


Sziasztok Lányok!

Olvastama topikokat és mindannyian 1 utálunk Várni. Én megtanultam várni és mindig csak várni,bár gyűlölettel tőlt el ,ha várnom kell.

Sötét szoba ,film nézés ez egy teljesen jó ötlet,ezt még egyedül is lehet csinálni. :( 8) .
Nekem a kedvenc filmem a Poul ez egy nagyon jó szöveggel ellátott film,ami veri a biztosítékot Hotelszoba letolt gatya .

Borzasztó meleg van,tegnap Cegléden voltam tesóméknál és ott árnyékban 42fok volt :) nem kellett félni,hogy szárazak maradunk.
Itt Vecsésen én teljesen egyedül vagyok,bár van egy osztálytársam akivel néha kimozdulunk,de Ő nem barát.

Így forumon tényleg könnyebb megnyílni,mert nincs a női féltékenység,hogy Te esetleg vékonyabb vagy ,vagy magasabb én ebből kaptam eleget és ez így tök jó.Senki nem tud emlékeztetni rá,hogy "relatív dagi" vagyok :P

De jó a párom 8-án indúl haza hozzám és itthon lesz 7 napot :P :P

Kitartást Lányok és írjátok meg,hogy hogy tudtátok túlélni ezt a borzalmas meleget.

Üdv:Teréz
delfinke6
Vecsés
 
 


Bozza, de jó neked! Az a barátnőm aki eddig diplomájára tanult ezerrel, végzet mindennel és ő is elutazott Sopronba VOLTra. Épp beszéltük, hogy már megint egy hét csúszással megyünk Sopronba, pár évvel ezelőtt is így volt, de akkor párommal megbeszéltük, hogy kettesben szeretnénk menni és kis idő után barinőm is szervezett magának útitársakat és egy hét múlva ment ő is!
Valahogy egy kicsit furi nekem már ez a csajszi, 31 lesz és egyre inkább úgy viselkedik mint egy kis csitri tini. Középsuliban ismerkedtünk meg, én fiatalabb vagyok tőle 2 évvel, szóval ismertem tiniként akkor nem csinált ilyeneket. Nincs pasija, talán nem is volt komoly sosem és most olyan pasikkal verődik össze hogy csak ámulok és bámulok. Na meg mondanak neki egy két szép szót és ő már a házasságon gondolkozik, meg hogy már bizti meg akarja dönteni a pasi (na jó ennek inkább nagyobb a valószínűsége!). Minden héten 2szer utazik pestre (kb60km) sörözni a haverokkal, csavizni, tervezi hogy vitorlást akar bérelni, ilyen olyan koncertek..... Persze mindezzel semmi gond nincs DE ő egyáltalán nem volt ilyen, sőt nagyon az ellentéte. Létezik, hogy bepánikolt hogy egyedül marad és most ezeken a bulikon pasit akar fogni magának? Mondtam neki, hogy a kapuzárási pánik miatt nem kellene bárkivel elmennie... erre meg megsértődött, pedig én jót akartam. Kíváncsi leszek mi lesz ebből, most már nem szólok semmit, csinál amit akar, ő élete. Csak így már tényleg tőle is el fogok távolodni, és barátom nem lesz egy sem.

A filmekről meg annyit, hogy én is szeretem ezzel tölteni az időmet. Most ráakadtam ezekre, olyan szépek és meghatóak. Nem depis, de ha valaki lent van lelkileg tuti szétbőgi magát majd. Én eláztattam a zsepimet! :)

http://www.youtube.com/watch?v=8lpBQlJF ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=w5cq-9k_HoI

Most valami jó vígjátékot keresnék, de vagy már láttam a legtöbbet, vagy gagyik és nem tetszik a humora.

Holnap meg megint meló, jaaaaaaajj:( És még kánikula is lesz, ott fog szétfolyni a hájam az irodában.
Strandot én is utálom, főleg azért mert nem vagyok magammal megelégedve, egy dagadt tehén vagyok így nem szívesen vetkőzöm le. Sopronban jó volt, mert nem volt ismerős, itt a helyi strandon sok ismi van, a közeli bányatavakra is szoktunk kijárni (tudom, hogy veszélyes és tilos) ott is vannak ismerősök. :( Sőőőőt mondok egy jobbat, Párom közvetlen munkatársai "csapatépítő" kiruccanást terveznek a velencei tóhoz, 2nap 1 éjszaka, fürdőzés hülyéskedés. Na és mindenki viszi a feleségét, bnőjét és nagyon szeretnék ha mennék én is.. Jajj már csak ez kellett nekem, Mondtam Mikinek hogy ha azt akarja hogy beégessem a munkatársai előtt, hogy ott ring a hájam akkor jó elmegyek. :S Júli 14-ig nem tudok lefogyni 20kg-ot! Mi vár rám! :(
babus83
 
 


Segitsetek ez negatív?? köszönöm a válaszokat:) Kép
szilku
Mátészalka
 
 


Szia Szilku!

Szerintem ez pozitív :) ,de még nemárt ha csinálsz párnap múlva egy másik tesztet. :shock:

Üdv:Teréz
delfinke6
Vecsés
 
 


Babus


Az,hogy téged is meghívtak gondolom nem csak illem ,vagy a tested miatt van,hanem a személyiséged miatt! Mért kellene 20kg lefogynod? Magadnak nem felelszmeg,vagy a párodnak? Ne foglalkozz azzal,hogy ki mit mond,csak azzal,hogy neked és a párodnak jólegyen.

Én 174cm és 68kg vagyok és a környezetem szerint dagadt vagyok és mivel csak ezt hallom én el is hiszem.

Legyünk őszinték a mai világban 100-ból TALÁN,de csak talán 1 ember aki barát. Mert tökjól hangzik,hogy barátok vagyunk,csak szerintem egy barátságba nem fér bele féltékenység,írígység vagy titkolózás.
Barátokra mindig szüksége van az embernek.

Na jó lecuppanok az oldalról pár napig,nem hiszem,h a kis nyavajgásaimra lennétek kíváncsiak. :lol: :oops:

Babásodó szép napokat :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára delfinke6 2012.07.02 10:45-kor.

Üdv:Teréz
delfinke6
Vecsés
 
 


Szia Szilku, ha terhességi teszt, akkor határozottan pozitív, bár a kép felbontása nem az igazi. Ha ovu teszt, akkor negatív, tesztelj tovább holnap is.

Ha kisbabád lesz és szeretnéd is, akkor nagyon gratulálok neked! :d
bozza
 
 


Bozza néztem a görbéd, ha holnap is fent van a hőd, akkor 28-án lehetett ovu :) Egyébként meg kétnaponta keksz és akkor nincs gond :) Egyszer úgyis összejön.

Nálam minden ok, a hátam megint fáj sajna... Nem tudom mit csináljak vele. 1 héten belül újra kínoz :(
Holnap UH, már úúúgy izgulok!!!!

Wigyorka :)

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
wigyorka
Budapest XVIII. kerület
 
 
 


Delfinke:
Én 174cm és 68kg vagyok és a környezetem szerint dagadt vagyok és mivel csak ezt hallom én el is hiszem.


Hát, akkor én a 172 cm és 70 kg-ommal még kövérebbnek számítok... :cry:

Mindig is zavart a súlyom, talán csak pár alkalom volt, mikor elégedett voltam az alakommal. Bikinire én sem szeretek vetkőzni, de ahol nem ismernek, miért ne?! A férjem így szeret és imád, ez a lényeg!

A puszta testemmel valószínűleg nem tudnék hódítani, de ha csinosan felöltözik az ember és a kinézethez intelligencia is társul, higyjétek el, tuti siker a pasiknál! :) A kinézet nem minden (vigasztalják magukat ezzel a ronda nők... ). :D Szép és okos nő -állítólag- nincs! De gondoljatok csak bele: a szépségből csak egy ideig lehet "megélni", az okosságból azért csak el lehet lenni egy jó darabig... :P

Wigyorka, már csak egy nap és mozizhattok! Kívánom, hogy minden a legnagyobb rendben legyen és önfeledten lehess boldog!
Próbáld a derekadat minél többet nyújtani és pihengess!

ryenn85
Szekszárd
 
 


Bozza:
az egész hetes 4-5 óra alvás és annyi sör után... :wink:


Sokat gondolkodtam, írjam-e le a véleményemet, igazán nem szeretnék senkit sem megbántani, de bozza, biztos vagy benne, hogy a babaprojektbe belefér ennyi sok sör?!?!

Személyes (és Czeizel doktor) véleménye, hogy a gyerekvállalásra tudatosan kell készülni és az anyukának ajánlott az alkoholt mellőznie már a felkészülés/próbálkozás időszakában is. Lehet, hogy a picur már megfogant és fejlődésnek indult. A túlzott alkoholbevitel pedig nem kifejezetten előnyös az idegrendszer fejlődésének... :?

Mégegyszer mondom, ez az én (és pár barátnőm véleménye), de talán érdemes megfontolni.

ryenn85
Szekszárd
 
 


Nah Csajok, ugye ezt most nem mondjátok komolyan, hogy ti túlsúlyosak vagytok!!! Dehogy vagytok, sőt nagyon szeretnék olyan súlyban lenni mint ti!!!!
Én tényleg nem abba a kategóriába tartozom aki csak úgy mondja hogy van feleslege. 160cm vagyok és 77 kg, na ez már dagadtság!!! Ezért mondom, hogy 20kgot kellene fogynom minimum és nem csak vicc. Már el kezdtem a fogyit és a tornát...megint... talán így nyáron a gyümis időszakban jobban fog menni. Drasztikus fogyókúrát és sportot nem akarok kezdeni, babásodás előtt nem kellene kizsákmányolnom a testemet. Ha miden igaz akkor majd szerdán megyek dokihoz, hátha tud valami okosat mondani a peteérésem beindítására. Ma felhívtam a rendelőt, hogy vajon szerdán rendel-e, mert elvileg nem kell időpontot kérni hozzá, erre azt mondta az asszisztens, hogy ezt majd csak szerdán tudja megmondani, hát köszi!
babus83
 
 


Sziasztok lányok! Mindenki milyen magas! :D Én babussal értek egyet, hogy azért annyira nem lehettek dagik, bár az is igaz, hogy alkat kérdése. 170/69-70 vagyok, nem egy törékeny balerina típus, de daginak azért nem mondanám magam. :oops:

Ryenn, örülök a véleményednek, írd le nyugodtan, mert ezért vagyunk itt egymásnak. :wink: Ugyanakkor nem feltétlenül értek veled egyet. Egyrészt a beágyazódásig tudomásom szerint még csak az anyai vérkeringéssel sincs kapcsolatban a "baba", másrészt azért nem egy átok alkoholista vagyok, aki nap nap után kancsalra issza magát... Szóval igen, fesztiváloztam, nagyon jól esett. És nem, nem akarok mindent alárendelni annak, hogy hátha ebben a hónapban összejön - sõt, épp ezt a görcsölést szeretném elkerülni, mert így igazán könnyû begolyózni, és mint tudjuk, a stressz sem tesz jót.

Jaj, most rohannom kell, de majd még benézek. :D
bozza
 
 


Wigyorka, végre a július 3. is eljött, gondolok rád holnap! Adj majd hírt magadról! Kívánom, hogy a hátad is javuljon, a becsípõdést nem ismerem, de gonolom, hogy nem lehet kellemes. :S Hátha a dokinak lesz egy alternatív tippje, hogyan kezelhetnéd.

Többiekkel mizujs, úgy próbálkozásügyileg? Babus, mérsz még hõt, vagy ezt a hónapot kihagyod? Delfinke azért nem annyira nyavajgós, hogy ne látnánk itt szívesen - persze az eltáv mindig engedélyezett, amennyiben a hazaérkezõ kedves szolgáltatja az alibit. :wink: Ryenn, ti még pihenésben vagytok?

Kedves tõled Wigyorka, hogy megnézted a görbém, de sajnos azért volt magasabb a hõ egy picit, mert hétvégén késõbb keltem és késõbb mértem... Ovu után laphangon 36,6 szokott lenni, úgyhogy szerintem még nem tartok ott. Viszont ma már nagyon fájt, sok nem lehet hátra. :?

Minden jót nektek, megyek beszedem a vitaminokat...
... és gurítok rá egy sört, biztos, ami biztos :wink:
bozza
 
 


Ez a nap is eljött... csak ne telne ennyire lassan :)

Hogy vagytok?

Az alkohol témához, meg a babaprojekthez:
Nem akartam én sem görcsösen, hogy összejöjjön, és lám az első hónapban sikerült is. :) Viszont voltak alapszabályok, amiket betartottam. Egyetértek Ryennel, hogy az alkohol mégcsak kis mennyiségben sem egészséges. Nekem mondhatnak bármit... Nem tartom annak. Ne gondoljátok, hogy én soha nem ittam egy kortyot sem. (kedvencem a házilag készített mézes alma pálinka) De mióta eldöntöttük, hogy újra babát szeretnénk, azóta egy korty alkoholt sem ittam. (Szerencsére a sört nem szeretem, még ilyenkor nyáron sem.) Úgy gondolom, hogy ez a kis áldozat, ha nevezhető annak, belefér...
De azért vagyunk itt ennyien, hogy mindenki szabadon elmondhassa, amit gondol :)

Wigyorka :)

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
wigyorka
Budapest XVIII. kerület
 
 
 


Bozza:
Minden jót nektek, megyek beszedem a vitaminokat...
... és gurítok rá egy sört, biztos, ami biztos :wink:



Na azt hiszem a sörös megjegyzésem visszhangjait még hallgathatom egy ideig... :) Visszaszívtam!

Miután jártam endokrinológusnál és kaptam egy kis hormonpótlást, valamint nem látta akadályát hogy újra próbálkozzunk, így hát belevágtunk, bízom benne sikeres végkimenettel (ovu várhatóan a napokban). :wink:

Most mi sem (jobban mondva én sem) görcsölünk rá, sokkal nyugodtabbnak érzem magam. Nem mondom, hogy nem motoszkál bennem, mi lesz ha újra nem marad meg a baba, de ezeket a sötét gondolatokat, félelmeket hamar elhessegetem magamtól! Ahogy J. barátnőm mondani szokta: "Ez még egyszer nem történhet meg!"

Annyi mindent máshogy csinálnék már... Egy új esélynek fogom fel az egészet.
A vitamint szedem, a teát iszom, a hőt mérem, de ezek már napi rutinná váltak szinte.

Wigyorka jelentkezz hamar, ha megjöttél a dokitól!

ryenn85
Szekszárd
 
 


Sziasztok Lányok!

Wigyorka most szinte mindanyian rátok vagyunk kíváncsiak :)


Igen Ryenn a te sörös témád is nagyon ott van mint az enyém a dagiságommal:)
Úgy ahogy mondjátok itt mindenki elmondhatja a saját véleményét.

Köszönöm az eltávozási engedélyt :D ,de sajnos még kell rá várnom :?
Holnap megyek a dokinőhöz mert van egy fertőzésem amit lövésem nincs,hogy honnan szedtem össze ,mert nem járok már usziba se,meg konkrétan sehova.Wcre nem ülök rá sehol még itthon sem ha valaki itt van,csak ha letörlöm domestos-os kendővel,tehát nem értem. Majd holnap kinyögi ,hogy esetleg mitől lehet ,mert ettől alakúlt így minden ahogy alakúlt,ez a baci volt a szövettanban is :cry: :cry:
Az endokrinológiát már várom én is,de még okt,2 olyan messze van :(


A sör kismennyiségben egészséges néha én is iszok 1-2 :oops:

Szép napot mindenkinek

Üdv:Teréz
delfinke6
Vecsés
 
 


Sziasztok, megjöttem.

Minden rendben: van egy 6 mm-es pici dobogó szívű kicsi embriónk. 2 hét múlva kontroll... sajnos egy 5 cm-es cisztát is talált a doki... Próbálom nem stresszelni magam, mert azt mondta, hogyha nem nő, akkor baj nem lehet... Úgyhogy azt táplálpom a gondolataimba, hogy nem nőhet a ciszta, max felszívódhat!!! Valakinél volt már hasonló?? nálam még soha...

Képet hogy lehet ide beszúrni??

Wigyorka :)

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
wigyorka
Budapest XVIII. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Wigyorka, szuper hír, a cisztát el is felejtheted, természetesen fel fog szívódni. Más nem történhet, minden rendben lesz, örülök nektek.

Amúgy ma én is megittam egy bodzás sört, pedig nem szoktam sörözni, alig van alkohol tartalma, egyébként kicsit se szoktam inni de ez most jó esett.
Mérem a hőmet, de már ovu tesztet nem vettem. Sajna párom betegsége miatt most ki kell hagynunk pár napot az éles próbálkozással, de lehet egyébként sem lenne hozzá ereje.

Holnap késő du. , estefelé megyek dokihoz. Vajon mit füllentsek, mióta próbálkozunk hogy szóbaálljon velem? Ténylegesen ez a 7. hónapunk. Februárban voltam nála utoljára, akkor mondtam, hogy babaprojekten vagyunk, de nem volt szó hogy mióta, akkor kértem rákszűrést is. Az 1 év túl kereknek tűnik. . . . vagy mondja meg az igazat lesz ami lesz? Végülis magán doki, ő már csak nem mondja hogy most nem foglalkozik velem menjek vissza fél év múlva. Neki csak pénz ha én gyakrabban megyek. . .
babus83
 
 


Wigyorka, gratlálunk! Várjuk a képet is (elméletileg a "Melléklet feltöltése" feliratra kattintva tudsz képet feltenni)!

A ciszta nem hangzik túl jól... De bízz az orvosodban és bízz benne, hogy minden benne lesz! Olyan ügyesen csináltad eddig is, ennek az eredménye az uh képen is látszik! Kitartás!

Nem vagyok oda a dokikért (és sajnos rossz tapasztalataim is akadnak), de ha már választasz orvost, akit magánrendelésen is felkeresel, akkor ki kell alakuljon a kölcsönös bizalom, meg kell tudd osztani minden kérdésed, félelmed, bajodat a dokival (főleg terhességre készülve legjobb esetben is 9 hónapon keresztül). Úgyhogy babus, mondd el neki őszintén az érzéseidet, a 7 hónapot! Segíteni fog! Ha úgy érzed mégsem partner a projektetekben, keress mást![/img]

ryenn85
Szekszárd
 
 


Sziasztok Lányok!

Éljen Wigyorka, 6 mm és dobogó szív nagyon jól hangzik, örülök nektek!! Tuti nem lesz gond a cisztával!! Nekem pl. két UH alkalmával is megkérdezte a doki, hogy itt volt-e korábban is ez a "ciszta". Milyen ciszta? Kiderült, hogy a sárgatestet gyakran benézik. Nem lehet, hogy nálad is? Persze nem voltam ott és szonográfus végképp nem vagyok, isten ments, hogy okoskodjak egy orvos véleményével szemben. :shock: Csak annyit akartam ezzel, hogy ne aggódj, mert akár teljesen ártalmatlan jelenség is lehet a háttérben! :!: :D

Ryenn, csak ugrattalak, dehogy kell visszaszívnod a sörös intelmet. De hidd el, lehetõségeimhez mérten mindent megteszek egy problémamentes terhesség és egészséges baba érdekében. Soha nem veszélyzetetném a gyerekem épségét pl. egy fesztivállal, de sajnos nincs baba, úgyhogy addig is a magam kiegyensúlyozottságára törekszem. :) Másrészt sajnos azt tapasztalom, hogy az egészséges babák nem a teáktól és az alkoholmentes életmódtól születnek... Azt mondanám, hogy a sikerhez 1-2 százalékban tudunk mindenféle trükkökkel hozzájárulni - és ezért az 1-2 százalék igenis mindent meg is kell tennünk. :)

Anyám, a férjem rágja a fülem, ki kell csekkolnom, késõbb még benézek... :D
bozza
 
 


Voltam ma nődokinál. Sokat vaciláltam, hogy füllentsek-e a próbálkozós időről, de végül nem tettem, úgy voltam vele, hogy magán doki majdcsak így is megtesz minden tőle elvárhatót. Bementem, elmondtam a gondomat, mondtam mérem hőmet és ovu tesztet is vettem és egyik sem mutatott peteérést és már 8 hónapja nincs baba. Kezemben voltak a kinyomtatott ciklus diagramok gondolkoztam odaadjam-e, de látta doki és már mondta is hogy mutassam meg. Hát "eléggé egyenletesen lapos" volt rá a megjegyzése ami igaz is. Mondta hogy jók ezek a méricskélések, de azt hogy nincs peteérésem csak ő tudja kimondani uh alapján. Hát tudom én azért jöttem! A lényeg, megvizsgált, vett megint kenetet. Biztatott, hogy sok olyan nő van aki nem tudja hogy valami fertőzése van, azt kikezelik és már teherbe is esett. Több ilyennel találkozott a praxisában. Olyan rendes volt egyfolytában biztatott és vigasztalt, hogy ne keseredjek el még csak 8 hónap, a kritikus 12 hóig van időnk. Aztán csinált hüvelyi uht mert pont a 12.cn-en vagyok ma (igaz a kitolódott ciklusommal ez nem jelent középidőt tájt), méhnyálkahártya normális vastagságú (mintha azt mondta volna, hogy 5 mm), petefészkek rendben, nem mondta hogy lenne cisztám, bal oldalon látott egy 15mm-es tüszőt, jobb oldalon nem volt. Azt mondta alapjában véve ez egy jó lelet. Menjek vissza 1 hét múlva, csinál megint uh-t, ha az a petécske még mindig ott van akkor gond van. Elvileg 2nap múlva érett lesz és akkor kell elkapnom apát. De én meg azt olvastam, hogy HA érik a pete akkor naponta 1-2mm-t növekszik, akkor e szerint inkább jó esetben 3 nap múlva kell elkapnom. Nagyon jó dumája van ennek a dokinak, úgy mondta, hogy "2 nap múlva ösztönözze az embert hogy este ne menjen el csavarogni!" :) Hát jó, csak megint éjszakás lesz... :( De megoldjuk.
Jah és írt labor beutalót, mennem kell vérvételre a következő ciklus 3. és 21. napján, hormonokat nézet. Ez is nagyon szimpi lépés, hogy nem rögtön gyógyszert ír ki, hanem megnézi mi újság a hormonjaimmal. Nagy vonalakban ennyi történt. Kifelé menet is doki simizte a karom az egyik oldalon, az asszisztens a másik oldalon és öntötték belém a lelket, pedig nem vagyok annyira elkenődve. Jah és hogy fogyjak, de mondtam hogy folyamatban van.
babus83
 
 


Még egy kérdés: a doki írt labor beutalót hormonvizsgálat miatt. A "címzett" az a kórház ahol ő dolgozik, de utána mondta hogy ő úgy tudja, hogy a lakhelyemen lévő laborban is csinálnak ilyen vérvételt, menjek nyugodtan oda ne utazzak emiatt. Na de engem nem fognak elküldeni a búsba a körzeti laborból mivel nem az ő nevükre szól a beutaló? Ilyenkor mi a megoldás? Csak azért kérdezem, mert ugyebár fix az időpont, a ciklus 3. és a 23. napján kell mennem. Nem lesz idő új beutalót kérni akkor, ha elküldenek.
Menjek el a házidokihoz a nődoki beutalójával és kérjem meg hogy írja át ő?
babus83
 
 


Babus,
A beutalóval nem mehetsz máshova, csak oda, ahová szól. Nem is értem miért küldött oda, ha az a kórház messzebb van...

Nekem is megírta az orvos a beutalókat, és fontos volt a címzés mert pl megkérdezte, hogy hol lakom és ennek alapján melyik védőnőhöz tartozom. Nem oda megyek ugyanis, ahová kedvem tartja. Szerintem hívd fel a dokit, és kérj tőle másik beutalót. Ha nem megy, akkor kérdezd meg a háziorvost. Ha ez sem segít, akkor marad a kórházi vérvétel :)

Delfinke? nálad mi volt a dokinál?

Nálam semmi extra. meleget nehezen bírom. amúgy is állandóan fáradt vagyok, hát még így...

Képzeljétek a doki amellett, hogy felírta az utrogestant, javasolta, hogy pihenjek sokat, maradjak nyugiban stb. és legyen a méhem teljes nyugiban... szóval no szex :) De tudjátok a gyerekért bármit. Úgyhogy keményen megböjtöljük az előző hónapot!!! :)

Wigyorka :)

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
wigyorka
Budapest XVIII. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Ryenn, nagyon köszönöm az emailt, megkaptam!! :D

Babus, jónak tûnik ez a doki!! Örülök, hogy találtál egy szimpatikusat, aki komolyan is veszi a dolgokat. Laborvizsgálat nálam is volt, de iylen beutalos bonyodalom nem. Azt modnanám, hívd fel a házidokit vagy akár a labort (ha van elérhetõségük), hogy mi a teendõ. Néha sokkal kedvesebbek, mint várná az ember! :lol: Néha pedig annyira sem, mint remélné az ember... :roll:
Szorítok neked, hogy megnõjön a pete!! Amúgy a 15 mm pedig nem is olyan kevés, nem? Jól emlékszem, hogy egy érett tüszõ kb. 20 mm körül van?

Wigyorka, nagyon örülnék én is a képnek, olyan jó ezeket a maszatokat nézegetni! :lol: Hogy vagy, hogy bírod a meleget? Remélem a hányinegred nem erõsödött...

Nálam most épp nem tudom, mi a helyzet, vagy az új hõmérõ szórakozik velem és nem méri ugyanazt a hõszintet, mint a másik, vagy nem volt peteérés vagy nem tudom. Viszont nagyon fájt a 25. napon és minden más indikátor stimmelt... Ez esetben még az idõzítés is egész jó volt ebben a hónapban, a hónap közepéig kiderül. :lol:

Delfinke, nálad mizujs?

Szép napot mindenkinek!
bozza
 
 


ok átiratom majd a beutalómat, hétfőn úgyis vissza kell mennem meglesni azt az egy szem petécskémet.

Wigyorka, azért majdcsak kibírjátok ezt a pár hetet amíg ügyesen nem kapaszkodik a bébike! :)
babus83
 
 


Bozza akkor a te ciklusod is egy kicsit meghülyült, az is lehet hogy a tüszőrepedésed, ill az ovu nem járt hőeséssel, de attól lehet hogy van. Mondjuk nálam semmi nem jelzett ovut.

Igen úgy olvastam én is hogy 20-22cm a tüsző amikor kipattan a petécske. A doki azt mondta hogy 2 nap múlva akciózzunk, na de azt is olvastam hogy a pete 1-2 mm-t nő egy nap alatt, akkor ha 15mm volt tegnap akkor legeslegjobb esetben is 3nap a tüszőrepedés nem? Na de mindegy is, az a gáz hogy párom pont éjszakás, így du talizunk jobb esetben 2 órácskára...
babus83
 
 


Lányok, valami van ebben a hónapban!

Előző hónapban (a nem éles hónapban!) úgy mozgott a hőm, ahogyan az a nagykönyvben megvan írva, méhnyák is OK + pocakfájás, érzékeny mellek félidőben - ezeknek nagyon örültem! :)

Most meg (az éles hónapban) a hő se nem akar drasztikusan leesni, se nem emelkedni, az ovu tesztek olykor halvány olykor semmilyen csíkosak... Az érzékeny mellek+ pocakfájás OK, de a méhnyákról lemaradtam...

Lehet, hogy az eszetlen hőség miatt borult fel a testünk működése is?!

Sebaj, nem idegesítem magam rajta. Az összebújás rendszeres, a végeredmény 2 hét múlva kiderül. :)

Wigyorka, hogy-hogy le vagytok tiltva az összebújásról? :? És mi indokolta az utrogestant? Pihengess és vigyázz Magadra!

Babus, örülök, hogy sikerült egy gondoskodó dokit találnod, aki foglalkozik Veled! Meglásd, hamar rendbe szed és még idén nőni kezd a pocakod! :wink:

Bozza, mikorra nem várod a mensit? Szorítunk! :)

ryenn85
Szekszárd
 
 


Sziasztok Lányok!


Wigyorka kitartást és sok pihenést neked a legnagyobb kincsért sajnos kell áldozat,de utánna minden olyan happy lesz. :)


Bozza biztos,hogy Te is nemsokára nézegetheted a saját kis "maszatodat" :) ,csak kicsit megvárat,de annál értékesebb lesz minden pillanat,még a hányinger is :D

Babus Örülök,hogy van egy tök normális dokid :) ,foglalkozik veled és keresi a lehetőségeket,ezálltal szimpatikusnak tűnik.


Ryen nagyon eltüntél?



A nődikimnál elkészült az erdmény mint mondtam,steptococcus és kaptamrá semicilint + kúpot :oops:
Ezt a felsőléguti fertőzést sokminden kiválthatja,de az én esetemben a picurkámmal nem fértünk össze :cry: :cry: :cry: a vércsoportunk kiütötték egymást,legalább is a picikém szövettanjában is ott volt ez a baktérium és így nagy a valószínűsége,hogy ez volt az oka,hogy már nincs pocaklakóm :cry:
Visszatért a ciklusom a régi kerékvágásba,hogy majd jön mikor gondolja(álltalában mikor a párom itthon van :cry: )
Most elkenődtem elég rendesen és inkább meghajtom magam fizikailag ,mert elegem van az egészből. Selejtnek érzem magam,hogy még egy babát sem tudok szülni :(


Na nem panaszkodok :lol:
Minden rendben lesz és nem görcsölök semmin,megyek ma a zumbát kipróbálom :shock: ,reggel 2órát tekertem 8) zumba után még lehet,hogy tekerek még egy kicsit,de sajna így sem tudok fogyni,de legalább feltőlt.

Sok szerencsét és jó egészséget kívánok nektek.

Üdv:Teréz
delfinke6
Vecsés
 
 


Ryen most hiányóltalak :)
De látom befutottál és reménykedsz te is,hátha....

Üdv:Teréz
delfinke6
Vecsés
 
 


Teréz fel a fejjel! Kikezelnek és jöhet is a picikétek. Csodállak, hogy van energiád ekkora melegben mozogni. Én már szabályosan rosszul vagyok. Dolgozok és az irodában nincs légkondi, 31 fok van úgy hogy 2 ventilátor keveri a levegőt, de semmit nem ér, max mi leszünk tőle rosszul.
babus83
 
 


Delfinke, fel a fejjel. Azért meg depizel, attól nem lesz jobb. Itt a nyár, örülj a melegnek. Mit mondott a doki, mikortól mehet élesben megint? a baci mennyi idő alatt múlik el?

Minket azért tiltott le a doki az együttlétekről, mert a múltkori elhalást, nem tudni mi okozhatta. Így ő teljes körültekintést javasolt. Az utro-t általában azoknak adják, aki már többször elvetélt, pótolja a progeszteront, és segíti a beágyazódást. a 12. hétig kell szedni... Én nem ellenkeztem, ha ezzel is segíthetek picuron. Nem emelek, nem dolgozom agyon magam pl házimunkával. A férjem olyan cuki, még a vizet is utánam hozza, bárhol legyek :)

Egyébként kikészít a meleg... nem nagyon birom magam kipihenni, és amúgyis nyomott vagyok. Általában annyira várom minden nap, hogy mikor zuhanhatok végre az ágyba. Így nálam most különösebb szexéhség sincsen, a férjemnek azért kedvezek időnként :)

Képet hozok hamarosan...

Wigyorka :)

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
wigyorka
Budapest XVIII. kerület
 
 
 


Sziasztok, szép estét!

Delfinke, ne ess kétségbe, még csak alig pár hónap telt el és igazán semmi sincs veszvem úgyhogy fel a fejjel! Szerintem is óvatos légy azért a melegben a sporttal!

Hát igen, a meleg. Ryenn, csak remélni tudom, hogy a meleg miatt borult minden - nálam is - és nem valami gonoszság van a háttérben. Mindenesetre nekem sem tetszik a görbém. :( Nem ilyen szokott lenni, bár az is igaz, hogy vennem kellett egy új hõmérõt, szóval még az is lehet, hogy épp a technika kerget az õrületbe... :? De hogy miért akkor történnek ilyenek, amikor éles a hónap? Ha valaki ezt megmagyarázza! Konkrétan egy éve, mióta megfogant a gondolat, hogy jöhetne a baba, teljesen káoszos minden hónap. Elõtte órát lehetett volna igazítani. Grrrr.

Viszont irigyellek a rendszeres összebújásért, nekünk nincs nagy kedvünk hozzá ebben a melegben. :roll: Remélem, hogy hamarosan jön valami hidegfront... :lol:

Most vagyok a 28. ciklusnapon, szóval vagy megjön a hétvégén és nem volt ovu, vagy volt ovu a 25. napon (akkor fájt), ezesetben július 16-17-én esedékes a mensi. Ryenn neked mikor is?

Wigyorka, nincs sok babavesztõs ismerõsöm, szerencsére, de mindenki azt mondta, hogy az Utrot alapból adja az orvos. Volt olyan is, akinél nem volt vetélés, csak nehezen jött a baba - õ elsõre is kapott. Ha egészséges a bébi, minden ok és a mami szervezete is úgy dönt, hogy szeretne terhes maradni, akkor megtámogatja kicsit a természetet, ennyi. :) Úgyhogy szerintem szedd bátran, ártani nem árt. :D
Mikor van a következõ idõpontod? csak hogy mindig legyen mit várni! :D

Babus, nem irigyellek az irodáért... Nekünk ennyire nem vészes, mert 29 foknál megállt, de ma én is nagyon szendvetem. Kicsit segített a vízpermetezés, próbáld ki esetleg. Na meg jól jött az a néhány órás vihar is, ami szerencsére felfrissítette errefelé a levegõt! :)

Jók legyetek!
bozza
 
 


Jó reggel Csajok!

Ma már egy picit lehűlt az idő, ami kb. 1-2 fokot jelent, de talán ma nem lesz olyan meleg. Olyan fáradt és álmos vagyok! Tegnapi napot végig szenvedtem fél7-du.5ig voltam, de már minden bajom volt. Valójában nem sokat ért a napom, egyszerűen nem tudtam haladni a melóval. Nedves törlővel törölgettem magam, ment a ventilátor, de már az sem volt jó... semmi sem volt jó!

Bozza, tudom miről beszélsz, nálam is az volt, hogy amint elkezdtünk komolyan beszélgetni, hogy mikortól próbálkozzunk onnantól felborult minden, sőt az éles hónapokban semmi sem volt a régi. Még lehet hogy a peteérésem is leállt, de ez majd hamarosan kiderül.

Tényleg jó azoknak akik ilyenkor is össze tudnak bújni, nálunk is a meleg kicsit vágy lohasztó, na meg párom is melózik esténként, napközben meg én dolgozom, szóval nem tudom mi lesz ebből a hónapunkból is... De azért amikor csak lehet bevetem a csábítási technikámat, hátha legyőzöm a fáradtságot és a hőséget! :))

Jó hogy ma csak 1-ig vagyok, remélem nem lesz semmi húzós a napban, aztán még hazabuszozok és még el kell mennem valami blúzt nézni, holnap hugim diplomaosztója lesz és fogalmam sincs mit vegyek fel. Nincs semmi laza, nyári, viszonylag elegáns rucim. Aztán meg még el kellene kapnom apát melóba indulása előtt. Hááát :)
babus83
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: