Új privát üzeneted érkezett!

Szép reggelt mindenkinek!

Kivételesen tudok bentről írni, mert vezetői értekezlet van, így minden góré egy szobában órákig, nincs "főnökveszély".
Hajni én is meghatódtam azon, amit írtál a szerelemről! Kép Én úgy érzem, hogy a szerelmünk teljesen hullámzó, néha vannak válságos időszakok, és vannak nagy tetőzések is. Mióta a párom új helyen dolgozik, bnagyon figyelmes és gyöngéd, ez valószínűleg azért is van, merz hiányzom neki, meg mert sokkal kiegyensúlyozottabb lett. Nagyon sokat jelent neki, hogy végre a zsakmájában dolgozhat, mait évekig tanult és amit imád csinálni. ezért én igyekszem nem zúgolódni. Néha nekem is van olyan érzésem, mintha csak most kezdenénk..
A karácsony vendégmentes lesz, a szüleinkhez elmegyünk, de más rokonhoz nem és nem is hívunk senkit. Ebben megegyeztünk, így remélem nagyon fog kedvezni a romantikának!Kép
Éjjel az álmodtam, hogy ikerfiaink voltak, tök jó volt...
Cirmike mázlista a férjed! Az enyém is nagy focirajongó, de én nem bírok egy meccset végignézni. Ő is Reál drukker.

Jaj mennem kell, ügyfél jött sajnos!

Minednkinek kellemes napot!

Zafír

Kép
Kép
zafír
 
 


Sziasztok!

Örülök,hogy mindenki ilyen szerelmes Kép. És hogy Zafír írta, hogy neki is szokott olyan érzése lenni, hogy ez az első. Azt hittem már bolond vagyok. Nekem szerencsém van a párommal, ő elég sokszor van bújos hangulatban, most is összebújva aludtunk, pedig úgy szoktunk, hogy ő a fal felé fordul az ágy egyik végébe én meg a szoba felé a másikban. Tipikusan mint egy szerelmes pár Kép.

Itt Tatabányán iszonyatos ma a közlekedés. Sárgán villognak a lámpák, össze-vissza mászkálnak az autósok, nem győzök előlük menekülni, pedig azért a Kadett nem olyan pici autó, hogy ne vegyék észre Kép. Majdnem három halott gyalogos, egy biciklis, meg egy idióta kismama lett az áldozata a mai telekjáratnak. Jó, ez csak vicc volt, de nem igaz, hogy nem hallják az autót Kép A hülye nő is az út közepén tolja a babakocsit.Igaz hogy kint van a 30-as tábla, de azért ő nem megy olyan gyorsan. Legalább 1 percig követtem, mire rájött, hogy nem férek el mellette. Ilyenkor már rég rá szoktam dudálni az okosokra, de ugye nem akartam megilyeszteni a babát. Na jó, nem mérgelődök tovább, inkább megyek a bankba, meg a könyvelőhöz.

Puszi mindenkinek

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Helló, helló!

Szerintem nem is írtam, hogy hova valósi vagyok, de nem is vettem számításba, mikor felajánlottam az embert... Kép Amúgy budapesti vagyok, illetve mindig elfelejtem, hogy mostmár csömöri. Kép

Ti hova?

Hát csajok, nem nagyon traktálnálak titeket a tegnap este részleteivel, de annyit mondhatok, hogy ha ebből nem lesz baba, akkor szégyelheti is magát! Kép
És most nagyon álmos vagyok, mert 1 óra körül aludtunk el.
Mi két és fél éve vagyunk együtt, és a kezdeti lángolás még egy év múltán is nagy tűzön égett. Imádom a párom, és érzem, hogy ő is teljesen odavan értem. Olyan édeseket mond nekem állandóan, és ha valamin összekapunk, ami szerencsére elég ritka, akkor később, vagy másnap mindig odabújik hozzám, hogy ne haragudjak, ha megbántott volna. Ez nagyon jól esik, mert az előző barátom, akivel 6 évig voltunk együtt sose kért bocsánatot, ha megbántott, mindig bennem hagyta a tüskéket. A végére már olyan voltam, mint egy tüskevár Kép annak ellenére, hogy barátságosan váltunk szét.
Nemrég néztünk egy romantikus filmet az én édesemmel, és persze pityeregtem, mert olyan szép volt, és egymáshoz bújtunk, és ő is pityergett velem, mert a film kapcsán elragadták az érzelmek, hogy mennyire szeret. A kis drága. Kép
Cirmike, az én párom pont az ellenkezője a tiednek, legalábbis ami a pusziszkodást, meg csókot illeti. Néha elég viccesen nézhetünk ki, mikor én pl. pakolok a lakásban, ő meg szinte csüng rajtam, jön mögöttem, és puszilgatja a nyakamat, az arcomat, épp ahol ér. Kép

Most nézegettem a munkahelyi mikulás ünnepség képeit, és olyan édesek a kölykök. Kicsik, nagyok vegyesen. Cukik.

Na, dologra!

Kép
baba888
 
 

 
 

Helló!

Akkor én sem vagyok olyan nagyon butus. Kép
Végre visszaértem, és már csak a főzés van hátra Kép. Szerencsére mindent megúsztam, bár még mindig tartom, hogy hülyék ma az autósok. Na jó, nem panaszkodom.

Anikó, gyönyörű lehetett az éjszakátok. Kép Nekünk rég volt, ilyen sokáig tartó esténk. Már lassan be kellene iktatni egyet, de sajna a párom nagyon korán kel, és így mindig fáradt estére. Az én férjem a tiedre hasonlít leginkább természetben. Én azt hittem, ha férjem lesz, akkor mi is úgy fogunk ülni egymás mellett mindt anyuék, szóval, hogy nem fogják mindig egymás kezét, meg nem szóval olyan fiatalosan szerelmesek. Erre én egy csomószor ülök a férjem ölében, meg mikor hordjuk ki mondjuk a vacsi kellékeit és összetalákozunk útkozben, mindig nyom egy puszit a számra. Most monjátok, hogy teljesen naiv vagyok Kép.

Na, de nemsokára jön haza, úgyhogy mennem kell főzni, hogy fincsi krumplifőzelékkel várjam Kép.

Puszi nektek
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Most bejöttem a műterembe, mert úgyis egyedűl van itt a párom én meg otthon lennék. Mondta, hogy babanetezni itt is tudok, amíg ő dolgozik, de azért mégis együttvagyunk. (Bár azért ennél romanikusabb együttléteket is el tudnék képzelni.Kép )
Anikó szurkolok, hogy ne csak kellemes, de eredményes is legyen az elmúlt éjszakátok!KépDe ha "csak" kellemes volt, azt se bánd!
Sajnos a forró éjszakák mostanban nekünk se jutnak osztályrészül. De majd a téli szünet. Ma egyeztettünk bent a munkahelyemen, 22.-től január 4.-ig nem dolgozom. Mondjuk mostanában nem dolgoztam halálra magam, nem is ez lesz a nagy szám, hanem, hogy együtt leszünk végre!

Hajni, milyen lett a krumplifőzelék?
Nekem is nagyon fontos az összebújás. Mivel mi sokáig egy munkahelyen dolgoztunk, meg a barátnőmmel laktunk két évet az elején, így nagyon megszoktuk, hogy "konszolidáltan" viselkedünk. Társaságban szerintem mi is "felnőttesnek" tűnünk. De ha kettesben vagyunk, akkor teljesen más...

Zafír

Kép
Kép
zafír
 
 


A krumplifőzelék nagyon fincsi lett, legalábbis elfogyott az összes Kép. Bár egy picit hiányzott a babérlevél belőle, de így is jó. Anyu állította hogy van itthon, mert ő vett, hát hiába kutattam át mindent sehol nem találtam, úgyhogy kimaradt. Kép

Azért úgy sem rossz együtt lenni, ha közben mással is foglalkoztok. Időnként én is csak azért fagyok meg a telken, hogy vele lehessek, pedig nem tudok ott semmit csinálni Kép.
Erről jut eszembe, kaptunk kölcsönbe egy gépet, ami két csíkot vág a falba, és azzal csináljuk a villanyvezetékeknek a lukat. A párom vág, én meg csavarhúzóval kiszedegetem a közti részt. Nagyon gyorsan meg. A nappalit, meg a hálót kb 1 óra alatt megcsináltuk. A többit majd vasárnap. Nem gondoltam volna, hogy ilyen gyorsan és könnyen megy.

Na jó, megyek vacsizni.

Pusz
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Lányok ugye jól tudom, hogy a fagyöngy teát csak áztatni kell és nem szabad forrázni főzni??
Hányszor kell inni naponta és mennyit???
Köszi előre is a segítséget!!!

Mindjárt kezdődik a Szülőszoba, remélem sokan nézitek!!Kép

Kép

Kép
megann
 
 


Jó reggelt!

Megann, én nem sokat tudok a fagyöngy teáról, más topicban már olvastam róla, de most az se jut eszembe, hogy melyikben. Az tuti, hogy áztatni kell, és általában minden gyógyteából napi fél litert kell inni, reggel és este 2 dl körül. De ez nagyon nem mérvadó...

Néztem tegnap a szülőszobát, nagyon érdekes volt, de azért nem kaptam kedvet a hármasikrekhez! Szegények olya picikén, becsövezve, az inkubátorban! Kép

Hajni, tök jó, hogy ezzel is ilyen gyorsan haladtok! Tényleg jó volt, hogy bementem a páromhoz tegnap, és a vége egész romantikusra sikeredett.. ágyneműket kellett fotóznia és volt egy nagy, guszta franciaágy..KépSzóval máskor is megyek... Kép
Amúgy segíteni is tudtam és így hamarabb hazajött!

Ma csendes napunk lesz bent, a főnököm szabin van, talán még tudok írni.

Zafír

Kép
Kép
zafír
 
 


Helló

Zafír, látod, minden rosszban...
Írj sokat nekünk.
Mi ma megyünk vendégeskedni, úgyhogy elég uncsi napunk lesz. Remélem nem maradunk sokáig Kép.

Holnap már nem megy a párom dolgozni, meg két ünnep közt sem. Tegnap mondta. Úgy örülök neki. Bár kevesebb lesz a pénz, de inkább minthogy olyan nagyon sokat dolgozzon.

Ti hogy álltok a karácsonyi nagytakarítással?
Én még sehogy. Megint mindent az utolsó pillanatban fogok megcsinálni. Ilyen időben semmi kedvem kint állnai az ablakban és simogatni Kép.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Ilyen időben ablakot pucolni...? Tudom illene, de én nem hiszem, hogy képes leszek rá. Úgy tervezem, hogy dec. 22-én, az első szabadnapomon fogom majd ezzel múlatni az időt. Bár egy nap alatt hatalmas dolgokat nem lehet véghez vinni. Kép De -be kell vallanom- eddig még ennyi se volt, mi ilyenkor mindig dolgoztunk.

Miért unalmas a vendégség? Hova mentek? Jó, hogy ennyit lesztek együtt, kicsit irigyellek is.
De az a 10 nap is nagyon jó lesz!
Ma nem is mentek a házikóhoz?

Nata, úgy eltűntél!

Zafír

Kép
Kép
zafír
 
 


de megyünk a házikóhoz, onnan megyünk vendégeskedni. Azért lesz olyan uncsi, mert a párom ismerőse és nem igazán találom vele a közös hangot, a felesége meg olyan "mindent a férjem tud, én nem beszélek"-típus. Így én végig ülök és szépen mosolygok. Ráadásul mindig viszkit (csak így magyarul Kép)akar velem itatni, amit én ki nem állhatok és ha egy picit iszik nem lehet neki nemet mondani. De azért vele is kell tartani a kapcsolatot, mert azért elég sok befolyása van nálunk. Különben aranyos emberke.

Dehogy nem lehet hatalmas dolgokat véghezvinni. Én rettenetesen utálom a nagytakarítást. Két hete nem törölgettem le a polcokat, mert ha meghallom, hogy nagytakarítás egyszerüen nem tudok nekiállni Kép. Tudom hogy őrült vagyok és annál jobb minél előbb megcsinálja az ember, de mindig halogatom hátha csoda történik és valaki megcsinálja helyettem Kép.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Helló!

Én azt hiszem jövő hét végén csinálok egy alaposabb takarítást, de pl. ablakot biztos nem fogok pucolni, mert össze akarom fújkálni műhóval, meg díszíteni, úgyhogy majd az ünnepek után. Aztán 23-án majd egy porszívózás, és kész.
A két ünnep között mi is otthon leszünk szerencsére, rá is fér a páromra, mert ő a saját cégében hajt, és elég sokat pörög. Jó kis pihenés, mhhmmm! Kép
Tegnap már majdnem elaludtam hazafelé a kocsiban, minden piroslámpánál ragadtak lefelé a szemeim, erre negyed egyig maszatoltam még ajándékkészítéssel. De nem lettem kész, úgyhogy ma is sokáig fent leszek. Viszont holnap megyünk ki a párommal, meg a hugáékkal Bécsbe, majd alszom az úton. Kép Amúgy ők is próbálkoznak több, mint egy éve, tavaly télen sikerült is nekik, de januárban elvetélt szegény. Miután kivárták a három hónap regenerálódási időt újra kezdték, és nyáron megint sikerült nekik, de a második menzesze megint megjött. Szegény annyira sajnáltam, szörnyű lehet kétszer is átélni ezt!! Most genetikai vizsgálatokat csináltatnak, és nem is próbálkozhatnak addig, amíg ki nem derül, hogy mi a probléma, mert egy újabb vetélés már komoly problémákhoz vezethet.

Zafír, nem bánom, ha csak a kellemes része jön össze. Kép Amúgy nem nagyon érzem azt, hogy ez sikerült volna, mert szerintem előbb volt az érés, a 12. napon, mikor annyira lezuhant a hőm. Azóta csak immel-ámmal emelkedik feljebb, nem ugrott fel 37-re, pedig ilyenkor már fent szokott lenni, de ma reggel is csak 36,7 volt, tegnap 36,5. Szóval fura. De nem baj, most annyira el vagyok foglalva a karácsonyi készülődéssel, meg idebent is sok a dolog, hogy nem is nagyon foglalkozom ezzel. Az éjszaka szép volt, jó volt, és ez a lényeg. Kép
A m.b. azóta sem mutat páfrányosat.

A.

Kép
baba888
 
 


Olyan jó, hogy senki nem idegeskedik, meg izgul most Kép Valahogy így kellene csinálnunk mindig Kép.
Látom nem én vagyok az egyetlen akinek nem fűlik a foga a takarításhoz Kép Amikor kicsik voltunk, mi is rajzolgattunk az ablakra. Előtte megmostuk, aztán ünnepek után ismét Kép. Szerintem is nagyon logikus, de anyu mindig megpucoltatta velünk karácsonyra, meg aztán húsvétra is. Most is már csak a tetőtér van hátra, ami az én dolgom. Mostmár rám maradt öcsikém szobája is, pedig ő is nyugodtan megcsinálhatná Kép. Na mindegy majd egyszercsak nekiállok.

Nem tudom, de nektek ezek a páfrányosodások nem igazán jönnek be. Mondjuk lehet hogy csak a rosszat látom meg, de én nem hiszek benne, hogy kimutatja. Bár valami alapjának kell lennie. Nem baj, mi csak vaktában próbálkozunk az utóbbi két hónapban. Se hőmérő se más bigyó.

Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Én is azt gondoltam, hogy de jó, most végre egy kicsit lenyugodtam. De úgy néz ki ez csak a felszín. Ma együtt ebédeltem az egyik pszichológussal, akivel elég jóban vagyok, beszélgettünk valami továbbképzéséről, ahol relaxációt tanult. Mondta, hogy ez a teherbeesésnek is kedvez. Én direkt nem érdeklődtem, csak mondogattam, hogy még biztos sok dologra jó. Erre elkezdte, hogy a másik pszichológus már jól ismeri ezt a módszert és kéne vele beszélnem, hátha tud segíteni. Én meg ügyesen neki támadtam, hogy ez nem igaz, itt az egész intézmény azon csámcsog, hogy nekem nem sikerűl teherbe esni..? Alig bírt lecsillaptíni, utána én is megijedtem magamtól, olyan indulatos voltam, ő meg csak segíteni akart. De nem szeretném, ha már mindenki azt lesné, hogy mikor hányom már össze a dolgozói wc-t.
Persze az egészről én tehetek, mert nyár elején -mikor kérdezgették, hogy mikor jön a baba-azt mondtam, hogy hamarosan. Akkor el nem tudtam volna képzelni, hogy nekünk is ilyen sokáig fog tartani, Kép biztos voltam benne, hogy 1-2 hónap alatt összejön.
Hát ez van, de úgy felkavart ez dolog. Sajnos nálam ez a lázaság csak a felszín...

Bocs, hogy itt lamentálok már megint, csak jól esett kiírni magamból...

Na inkáb én is megyek főzni, annak több értelme van, minthogy itt nyalogassam sebeimet..

Hajni, ismerős a vendéges szituáció, hát ezeket át kell csendben vészelni . Remélem nem untatnak túl sokáig és azért szép lesz az estétek!


Zafír

Kép
Kép
zafír
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy mostanában keveset írok, de rengeteg melóm van. Az eddigi munkám mellett, még két embert kell jelenleg betanítanom, úgyhogy ki sem látszom a melóból.
Most sem tudtam elolvasni semmi előző írást, úgyhogy csak helyzetjelentést adok:
a hányinger nem múlik, de talán kicsit enyhült. Tegnap óta néha már a kajára is rá tudok nézni. Most megint az álmosság került előtérbe. Bármikor el tudnék aludni. Jelenleg ennyi.

Próbálok hétfőn is írni, sőt talán 1-2 hozzászólást el is tudok olvasni.

Jó hétvégét mindenkinek!

Nata
nata
 
 


Jaj, Zafír... Már mi is sokmindenkinek mondogattuk, hogy hamarosan jön a kistesó.
Attól tartok, én is csak a felszínen vagyok nyugodt és mondogatom majd jön a bébi ha jönnie kell, de belül legmélyen máshogy érzek. Sajnos a tudatalatti akkor is működik és nem lehet irányítani (legalábbis hétköznapi módszerekkel biztos nem).
Tegnap este nagyon kiakadtam és rosszkedvű lettem attól, hogy fürdés közben megint tudtam tejet fejni a mellemból.
Tehát már megint magas a prolaktin szintem!!! Így biztos nem sikerült teherbe esnem ebben a ciklusban sem, hiába fájdogált a pocim és voltunk együtt úgymond jókor a párommal. (Egyébként a jókor nekem kevésbé jó, mert nagyon fájnak a petefészkeim ekkor. Még szerencse hogy e három nap kivételével minden OK és izgi)
A dokim azt mondta (igaz vérvétel nélkül), hogy ebben a hónapban nem lesz szükséges a Bromocriptin ami a prolaktint lecsökkentené, csak szedjem magában a Clostit. Hát köszi...
Dec.20-án tutira elmegyek hozzá és most a sarkamra állok.

Szerencsére ma a fél család eljött hozzánk (anyuék, dédimama, após) és ettől aztán jókedvem lett és jólesett a ma esti fintess is.
Na megyek bebújok a párom mellé az ágyikóba...

A holnapi nap bevásárlós lesz aztán este megyünk a férjemék focicsapatának évadzáró bulijára. Kisfiunk a dédinél alszik majd. Hurrá...egy kis szabad éjszakázás, nincs aki reggel ébreszt minket. Igaz mostanában hagy minket reggel fél nyolcig.

Jó hétvégét Nektek!

Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Jó reggelt!

Cirmi jól esett,hogy írtál, megnyugtatott, hogy nem vagyok teljesen idióta Kép(hogy mondtam korábban, hogy lesz baba, meg a felszín-tudatalatti gondolataimmal).
Többször gondoltam rá, mikor nagyon kivaoltam, hogy elmegyek pszichológushoz, én életemben párszor voltam és mindig nagyon jól tettem, hogy elmentem. Ugyanakkoraz is bennem van, hogy ez nem egy rendkívüli élethelyzet, mint ez a fórum is bizonyítja, nem kell túlkomplikálni a dolgokat.

Sajnálom, hogy a dokid nem figyelt eléggé Rád, de hátha előtte még meg tudott tapadni a baba. Az biztos jó, ha a sarkadra állsz legközelebb!
Nagyon kellemes hétvégét Nektek! Ennyi programKép, én meg itthon fogok ücsörögni a tételeimmel, hétfőn vizsgázom Kép

Hajni otttartott a viszkis? Kép Vagy csak pihentek? Te is mondtad már másnak a babát, vagy Te bölcsebb voltál?

Puszi:

Zafír

Kép
Kép
zafír
 
 


Sziasztok!

Háááát nekünk a tegnapi nap nagyon izgire sikeredett Kép.
Úgy kezdtük hogy elmentünk a Tescoba, hogy vegyünk az emberkének valami bort, meg nézegessünk ajándékokat. Ügyin bevásároltunk, iszonyatosan hamar végeztünk még csodálkoztam is. Erre beülünk az autóba, közben arról beszélgettünk hogy 18-án lejár a forgalmi és mennyi mindent kell még megcsináltatni rajta, meg hogy haza tudunk még szaladni enni, meg a papírjaimért mert én vezetek visszafelé. Egyszercsak hallok valami elég nagy kattanást. Nézek a páromra, hogy mi volt ez, erre ő valami furi képet vág. Nézem egy darabig, erre ő közli, hogy most inkább nem megyünk haza. Látva értetlenségemet elmondja, hogy elszakatt a kuplungbovden. Végigfutott a fejemen, hogy anyuék Gödöllőn, az öcsikém a barátnőjénél, mi meg ott fagyunk meg a parkolóban. Utánna fél óráig folyamatosan röhögtem, bár magam sem tudom miért inkább sírnom kellett volna Kép. A párom tiszta ideg, hogy akkor most kinek szóljunk, hogy vigyen haza minket. Felhívtuk öcsikémet, aki annyra keresett minket, hogy ott áltunk az út szélén és kalimpáltunk mint a hülyegyerekek mégsem vett észre Kép. Képzelhetitek milyen hülyének néztek minket Kép. Megbeszéltük, hogy akkor elvisz vendégeskedni, aztán ha végeztünk hazahúzzuk az autót, de ugye kellett egy józan életű ember is aki vezeti. Úgyhogy telefon anyuéknak, hogy apu ne feküdjön le aludni. Szóval izgi volt az indulás.
Furcsa módon a vendégségbe elég jól éreztem magam. Főleg 2 deci Garone után. Kép Iszonyatos rossz kislány vagyok. De olyan jól esett Kép, és úgy becsíptem tőle. Rég ittam már ennyit Kép.

Szóval este 10 körül az autó hazakerült öcsikém haverjának a segítségével, ma meg elmentünk venni hozzá alkatrészt, úgyhogy mehettünk ma a telekre. Ott különben ki van vésve már a konnektorok és kapcsolok luka is, úgyhogy már tényleg csak fűzni kell a vezetékeket, remélem. Kép.

Bocsi, hogy ennyre össze-vissza írtam, de a párom itt kérdezgetett folyamatosan, többek között azt is, hogy le szoktam e írni, hogy mi ilyen lökött házaspár vagyunk, hogy tudjátok, hogy nem igazán normális emberekkel álltok beszélgető viszonyban Kép.

Puszi mindenkinek, remélem értettétek mit akartam.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Ja, azt még akartam írni, Zafír, hogy én nem mondtam senkinek, de nem azért mert bölcsebb voltam, hanem mert mindenki ezt kérdezgette és két-három hónaposan akartam csak elmondani. Így szerencsére nincs ilyen probléma, de e nélkül is mindig azt kérdezik, hogy mikor lesz baba Kép.

Én úgy vagyok vele, hogy minél többször mondom, hogy majd, annál inkább bevésődik a tudatalattimba. Ez se jó ám, mert én hiszek benne hogy az ember testi dolgait is tudja befolyásolni. És én is mielőtt megjön ugyanúgy izgulok, ha agyilag tudom is, hogy nincs semmi esély és ugyanúgy el vagyok kenődve mint ti. Csak én elég gyorsan túlteszem magam rajta. Ebből gondolom, hogy én még nem is akarok annyira, csak kezdek vágyni rá. Sajna én már nem tudom, hogy igazából mit is akarok. Kezdek depis lenni, és kezd elegem lenni mindenből. Remélem hamarosan jön a nyár és minden jó lesz megint.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Szia Hajni!

Akkor nagyon kellemes napotok lehetett pénteken! Még szerencse, hogy akadt segítségetek!
Miért vagy depis? (Nem mintha én nem lennék az... Kép )Ne hidd, hogy a kimondott majd, hat a tudatalattidra. Én még az első próbálkozós hónapban olyat is mondtam, a barátainknak, hogy valószínűleg babát várok, (meg kellett magyaráznom, hogy idén miért nem akarok egy hétig 30kilóval a hátamon hegyket mászni, így meg jól hülyét csináltam magamból...)

Na megyek tanulni, holnap reggel vizsgázom, de valahogy nagyon nem tud érdekelni.

Zafír

Kép
Kép
zafír
 
 


Sziasztok!

Zafír, nagyon izgulok érted. Remélem könnyű lesz a vizsga, már amennyire egy vizsga könnyű lehet.

Ötletem nincs miért vagyok depis, de egyre rosszabb. Iszonyatos hangulatváltozásaim vannak. Tegnap pl a telken 3 órát sírtam azért, mert semmit nem tudok megcsinálni, közben terhes tüneteket produkálok, úgyhogy már teljesen kész vagyok.
Tegnap beszéltem egyik ismerősünkkel is, és 10-én mozdult meg neki a baba. Olyan aranyos volt, hogy írt emilbe is, meg minden. Én meg majdnem bőgtem mikor mondta. Szerintem tiszta idióta vagyok. Szegénynek lehet hogy tüdőgyulladása van, úgyhogy teljes ágyban fekvés van neki előírva, mert ugye ilyenkor nehéz megállapítani.

Te akkor jól bekeverted a dolgokat a baba körül Kép. Nem baj, majd csak lesz, és akkor annál nagyobb lesz a meglepi Kép.

Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Zafír,
Szorítok a vizsgáidhoz!!

Hajni,
Ne legyél depis, gondolja házatokra!!

A szombati este jól sikerült... hajnali 4-ig tartott. Megittam egy csomó Jagert meg ásványvizet hozzá. A vasárnap nagyon másnaposan telt. Mára pedig nagyon beteg lett a kisfiam. Úgy sajnálom. Folyik az orra, be van rekedve és még hányt és megy a hasa is.

Pusz

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Sziasztok!

Köszi a drukkokat, túlvagyok a vizsgán. Majd meglátom csütörtökön milyen lett. (írásbeli volt..)
Most a munkahelyemen "rohadok" még egy órát, aztán megyek tornázni.

Hajni, mit jelent az, hogy terheségi tüneteket produkálsz? És ettől miért vagy depis?
Hiába vagyunk csak néhányan, ide is kéne egy táblázat, én mindig elfelejtem, hogy ki hányadik napon van, pedig tökre kváncsi lennák rá. Csak azt tudom, hogy szilveszter: teszt. A túlérzékenység egyébként szintén terhességi tünet... Kép

Cirmike, remélem hamar rendbejön a kisfiad,Kép itt is több kollégámnak beteg a gyereke, szintén ilyen hányós, lázas. Mit hoz Neki a Jézuska?

Zafír

Kép
Kép
zafír
 
 


Helló!

A terhes tünetek a hányinger meg az állandó pisilni járkálás. És ugye mind a kettő elég korai lenne, hiszen még csak a 10. napon vagyok. És nem tudom mitől vagyok depis, de ez mindig eszembe juttatja a babát, olyan mint mikor nagypocak nővel mész szembe.

Ne tudjátok meg milyen rosszul vagyok ma. Már azon gondolkodtam elmegyek dokihoz, pedig ez nálam igen ritkán fordul elő. A tüneteim: olyan szívverés hogy érzem, pedig oda sem teszem a kezem, a nyaki ereim szét akarnak durranni, a fejem furcsán fáj, hányingerem van. Tök éhesnek érzem magam és ha elkezdek enni, fél szelet után úgy érzem visszajön minden. Régebben volt ilyen szívverésem, de lefeküdtem egy tíz percre és elmúlt. Most meg egész nap érzem. Már megmértem a lázamat is mert majd meg fagyok, 23 fok van a lakásban és melegítőben vagyok, de 36,3-at mutatott, szóval ki fogok hülni. Mi a fene lehet ez? Kép

Na jó ennyit rólam. Már így is halálra untattalak benneteket. Meg van egy tök jó ötletem is. Mi lenne, ha odaírnánk a nevünk mellé hogy hogy állunk napilag.
Így:

Puszi
Hajni 27/10

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Lányok!

10.cn-n vagyok!Szeintetek árthat bármiben is egy röntgenvizsgálat??

Köszi:Megann

Kép

Kép
megann
 
 


Megann, én nem hiszem, hogy ártana. Akkor még nem is lehet megtermékenyülve (vagy kicsi rá az esély). Persze azért én megkérdezném a röntgenorvost, ő biztos tudja.

Hajni, ez a számírás jó ötlet és egyszerűbb, mint a táblázat. (persze az is jó érzés lehet, ha a neved mellé odakerül egy zebra...)
Sajnálom, hogy nem jól vagy,Kép a 10. napon még terhességi tünetek,tényleg koraiak.Kép Nekem a mellem fáj, méghozzá néha nagyon, hiába tudom, hogy mos nem (nagyon Kép) lehetek terhes.
És olyat légszi tényleg ne írj többet, hogy halálra untatsz minket, én mindig szeretem olvasni, amit írsz. Persze a vidámabb dolgokat jobban, dehát sajnos ez is hozzánk tartozik.
Remélem, holnapra jobban leszel!

Zafír 24/32

Kép
Kép
zafír
 
 


Ja fordítva: Zafír 32/24
Különben kicsit feldobottabb lennékKép

Kép
Kép
zafír
 
 


Zafír!

Köszi az infót!Hálám egy babó képében üldözni fogKép úgyhogy ne meneküljKépKépKép
Meglátom holnap mit mond a doki!Mindenesetre van egy másik eljárás is, amivel kimutatható ha gerincprobléma van!Majd jól körülszimatolok!

Köszike!
Megann 10/30

Kép

Kép
megann
 
 


Sziasztok!

Zafír, csak nem akarom letörni a topik hangulatát. Örülök, hogy jó volt az ötletem, szerintem is könnyebb mint a táblázat, csak én néha azt sem tudom, hogy hol tartok. Azért írtam előre, hogy hol vagyok, mert mondogattam magamban és gyorsan leírtam nehogy elfelejtsem. Különben teljesen jól vagyok mióta kiderült, hogy kb 5000 Ft-ból fel lehet készíteni műszakira az autót Kép.
Ma már remélem megyünk a telekre, mert már egy picikét hiányzik, pedig csak tegnap nem voltunk. Már csak a pici öcsinek kell ajándékot venni Kép Idén elég időben bevásároltunk.

Na puszi

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Zafír,
Kisfiam már jobban van. Köszi.
Mi nem vettünk neki semmit karira, mert minden családtag eljön hozzánk szenteste és így is tobzódni fog.

Sok vizsgád van még?

Hajni,
Megkaptad az e-mailemet a vizesről?

Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Sziasztok!

Cirmike nem kaptam semmilyen emilt. Megpróbálnád még egyszer, ha szépen megkérlek?

Már kezd egy picit elegem lenni ebből a hányingerből, meg szívdobogásból. Bár ma már csak ritkán volt szívverés, de a hányinger megmaradt. Reggel felkeltem, és tök örültem, hogy végre vége, erre feláltam, hogy menjek pisilni és egyből előjött. Nagyon elegem van már Kép. Most mondjátok meg mi bajom van Kép.

Zafír, mi van veled? Ma még nem is láttunk. Nagyon kezdünk elfogyni Kép

Na és ki az első aki elfelejti ezt a jó ötletet Kép.

Hajni 11/27

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Nekem már megint iszonyat jó napom van Kép. Reggel megyek ki a telekre fél kilencre, erre nem működnek a lámpák. Nagyon útálom. Mindegy egyenest megyek úgyhogy csak két oldalról kell figyelnem. Semmit nem láttam a mellettem álló autótol, gondoltam előrébb gurulok. Elidultam, látom balról jön autó, fék, CSATT. Belenézek a tükőrbe, hát egy gyönyörű fekete kisautó áll mögöttem elég közel. Na jó, autó leállít kiszállás. Hátramegyek, szerencsére a pici kis Opelkámon semmi karcolás felfogta a vonóhorog, nekik is csak leesett a rendszámtábla. Vagyis az a tartó keret eltört. Megnyugodtam, de már remegtem is mint a kocsonya. A fiatal pár aki a másik autóban ült, elég izé volt, mert szinte úgy beszéltek velem, mintha én lettem vona a hibás. Alig tudtam kimenni a telekre, mert a lábam úgy remegett, hogy nem tudtam kinyomni a kuplungot. Hihetetlen, hogy én mennyire remegek a baleset óta akkor is mikor máshol csattan, hát még ha alattam. Kiértem a telekre végre, felhívtam a páromat, ő meg nekilátott röhögni a telefonba. Ilyen egy együttérző férj Kép. Na jó, kibőgtem magam, hazaértem. Itt már kész embersereg. Öcsikém haverjai. Imádom őket különben, de ha a számítógépemhez nyúlnak ideges leszek. Elmennek, végre jöhetnék ide hozzátok. Nézem a gépet C meghajtó megtelt. (nem olyan rég volt format C: mert már nem bírtam elviselni hogy állandóan nyafog hogy kevés a hely). Ok, letörölgettem egy csomó dolgot működik. Elkezdem olvasgatni a dolgokat, erre mindenféle pornó reklámok jönnek be. Bezárogatom, megkeresem az indítót letörlöm. Újból ide. Számítógép újraindul. Ok, semmi gond. 8. újraindulásnál már egy picit ideges vagyok. Most egyenlőre működik. Hazajön a párom, akkor újból format C: és fiúk a gép közelébe nem mehetnek.

Már elegem van ebből a napból, pedig még szinte a felén sem vagyok túl. Remélem jobb lesz a folytatás Kép. Hogy nekem miért van mostanában ilyen sok rossz napom Kép. Vonzom a bajt Kép.

Puszi mindenkinek és szebb napot
Hajni 12/27

UI: Hol vagytok csajok? Senki nem jár erre mostanában? Remélem nincs baj.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Szia Hajni!


Hát tényleg nem hangzik túl jól a mai napod. De még sok hátra van, és ezután csak jó jöhet! Kép

Én megvagyok, csak tegnap egy remek csapatépítö teamen kellett résztvennem, este meg ajándékokat hajkurásztam, nem nagy sikerrel. Utána olyan fáradt voltam, hogy csak annyi telt tőlem, hogy megnézzem a vészhelyzetet és beájuljak az ágyba.

Nem tudom mi van velem, de most nekem jött meg jóval korábban, ma a 26.cn-on. Persze egyrészt örülök, mert hamarabb kezdhetjük a kiövetkező, immár próbálkozós ciklust, de amúgy nem tekintem jó jelnek, hogy össze-vissza jön meg. Nekem eddig elég rendszeres ciklusom volt, most meg.. 28 nap, 33 nap, 32 nap, 26nap-ez az utolsó négy. Megpróbálkozom a cickarfark, zsálya, palástfű teakeverékkel, azt olvastam, hogy az beállítja a ciklust.
De az jó volt, hogy nem kaptam most sírógörcsöt, mikor megjött. Lementem a kozmetkusomhoz időpontot kérni a jövő hétre, mire mondta, hogy akkorra már nem vállal, mert mindenórás a lánya, bármikor jöhet az unoka... és most teljesen tudtam neki örülni, egyáltalán nem lettem irigy.

Jó lenne, ha ezután is tudnám így kezelni ezeket a dolgokat...

Cirmi, még jó sok vizsgám van, csak most kezdődött a vizsgaidőszak. De a többit majd januárban...

Anikó, Nata, hová tűntetek? Tényleg nagyon kezdünk kihalni.. Kép

Zafír 1/ ? már nem tudom ide mit írjak

Kép
Kép
zafír
 
 


Szia Zafír!

Látom akkor neked sem volt túl jó napod. Sajnálom azért hogy megjött, most aztán igazi csodának lehettünk volna részesei Kép. Nem baj, itt lesz a karácsonyi pihi és lehet dolgozni a babán. Kép Olyan jó, hogy ilyen könnyen veszed. Én majdnem sírtam mikor az egyik ismerősőm mondta 10-én, hogy megmozdult a baba. Csak annyit tudtam neki mondani, hogy nagyon irigylem.
Én a kérdőjel helyére a szokásost tenném/teszem, mert ugye nekem is mostanában nagyon rendszeres Kép. Nem baj, lesz ez még így se.

Valamelyik nap sétáltunk a párommal és közöltem vele, hogy nézzük meg a babaruhákat, mert kell belőle egy két tartalék, hátha hirtelen kell Kép. Olyan jót nevetett rajtam, de soha nem hagyja nézegetni őket Kép.

Na legyetek jók, és fel a fejjel. Lesz még jobb napunk is.

Hajni 12/27

Ui: Zafír, ne izgulj ez az előbb jövök meg a levegőben van Kép. Bár te még mondhatod, hogy ideges voltál, meg beteg a múlt hónapban és attól Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Lanyok, befogadnatok magatok koze?
Sajnos, en is azok koze tartozok, hogy babat szeretne, de nagyon, de sajnos meg sikertelenul. Mar egy eve olvasgatom a Babanetet, de kevesszer irtam, de mostanaban nagyon kikivankozik belolem a sok szomorusag. Traktalhatlak vele titeket (ugyanigy ti is).

Tökmag
tökmag
 
 


Szia Tökmag!Kép

Általában örülönk az újaknak, de most különösen: valahogy mindenki nagyon hanyagolni kezdte ezt a topicot,Kép lassan már csak Hajnival levelezgetünk itt...Írj magadról légyszi, ha van kedved! Mióta próbálkoztok? Most hányadik napon vagy? Hogyan viseled ezt az egészet?

Hajni, hát tényleg ez lett volna az év csodája, ha most sikerül.Kép Az esély azért megvolt rá, dehát gondoltam, hogy a mi nagy gyerekcsináló készségünk ehhez kevés lesz. Most vettem gyógyteákat, hátha... Azért nem voltam szomorú, mert most nagyon aggódtam volna, ha összejön a gyógyszerek meg a betegség miatt. Egyébként szeptemberben is volt egy kisebb betegségem, és akkor volt a másik rövid ciklusom, úgyhogy talán tényleg nem kell parázni.
Ma megkaptam az egyetemen a pszichológia dolgozatom: ötös lett. Kép Nagyon örülök neki.
Mindjárt megyek vissza órára, de volt két óra lyuk és inkább hazaszaladtam (két megállónyira van tőlünk) gyorsan főzök a páromnak, mert suli után megint megyek "ajándékvadászatra". Nem nagy kedvvel!
Neked jobb lett a tegnapi napod második fele? És milyen a mai? Jobban vagy már?

Zafír

Kép
Kép
zafír
 
 


Helló!

Nagy nagy gratula a dolgozathoz. Nagyon ügyi vagy Kép. Képzeld el ha még érdekelt is volna a dolog Kép.

Egész jó volt a második fele, mert itthon maradtunk, ki sem dugtuk az orrunkat. Sikerült újratelepíteni a gépet, úgyhogy minden tökéletes. Ma össze-vissza rohangálok a telefon meg a kapu között, nem tudom mi van az emberekkel. Vagy 5 olyan hívás volt ami téves, közben jött a postás, a papám, az unokaöcsém, a keresztapám. Mint egy hangyabolyban Kép.
Jobban vagyok már köszi. A szívdobogás teljesen elmúlt, és tegnap este evés után már nem is volt hányingerem. Ma még nem ettem, úgyhogy most sincs, majd meglátjuk mi lesz.

Érezd magad letolva, mert elfelejtetted a jó ötletemet Kép.

Tökmag: Üdv köreinkben, de ne csak a rosszat mond ám el, hanem ami jó törénik veled arra is kíváncsiak vagyunk. Tényleg eléggé el van hanyagolva mostanában ez a topik, pedig itt nem csak a babáról, meg az előtte lévő gondokról beszélünk, hanem mindenről ami velünk kapcsolatos Kép. Panaszkodj csak nyugodtan, ha tudunk segítünk, ha nem akkor meg mi is panaszkodunk Kép.

Hajni 13/27

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Héééééé, elveszett az írásom Kép Pedig az előbb még itt volt Kép Ki lopta el?

Hajni 13/27

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Gyerekek, mi történik itt? Most meg megint itt van. Na jobb lesz ha abbahagyom mert már halucinálok vagy mi.

Puszi
Hajni, az őrült

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Koszonom, hogy reagaltatok a levelemre. Sajnos nagyon egyedul erzem magam sokszor. Na jo, a parom o kivetel, de nem szeretnem ot mar jobban farasztani.
Mostanaban nagyon magam alatt vagyok, probalom bebeszelni magamnak, hogy most jon a karacsony es boldog kell legyek.
Ez most nagyon boldogtalanul hangzott, de sajnos igy erzem magam.
Magamrol: a parommal tavaly augusztus ota probalkozunk. Minden kudarc utan talaltam egy kifogast, hogy a kovetkezo honap lesz az igazi. Utalok orvoshoz menni. Egyszer voltam, de akkor sem volt valami nagy kivizsgalas, az igaz, hogy akkor csak ket honap allt a hatam mogott. Most viszont betelt a pohar es januarban elkezdek mindenfajta kivizsgalast.

Most eppen a 8.napon vagyok, igy gyujtom az eroimet es a paromet is.

Es, hogy hogyan elem meg ezeket a kudarcokat? NAGYON nehezen. Ha ragondolok, akkor lehet, hogy sirni fogok. De nem baj,kerdezzetek nyugodtan legalabb kiirom magambol es akkor nem faj annyira.

Ugy-e milyen ugyes vagyok, egy egesz ponyvaregenyt irok. Nezzetek el nekem.(ha megbirjatok, folytatom)

Tökmag
tökmag
 
 


Folytasd csak nyugodtan. Ha mást nem elolvasunk, mert sajna még mi sem jöttünk rá, hogy hogy lehet az első napokat kibírni normálisan. Mi is mindig panaszkodunk mikor megjön, de nem szabad ennyre komolyan venni, mert tényleg belehülyül az ember. Írd meg légyszi azt is mennyi idősek vagytok és hogy hány naposak a ciklusaid. Sokat segít az izguláshoz. Miért érzed magad annyira egyedül? Most dolgozol, vagy van otthon is net? A párod hogy érzi magát mikor megjön? Ő is ennyre szeretné a babát? Beszélgettek erről?

Bocsi a sok-sok kérdésért, természetesen a nem válaszolok lehetősége fennáll Kép. Sokat és néha olyanokat kérdezek, amikre nem biztos hogy mindenki szívesen válaszol. Nézzétek el nekem, én ilyen kíváncsi vagyok és ami érdekel megkérdezem.

Hajni 13/27

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Mindig elfelejtem mit akarok írni. Zafír, most visszakerestem és tényleg jól látom, hogy 32 nap körül vannak a ciklusaid? Miért emlékeztem én rövidebbre? Talán összekevertelek valakivel Kép

Hajni 13/27

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Nyugodtan kerdezhetsz, nem zavar. A kerdeseidet nem ugy veszem, hogy bantoak lennenek. Mas ember vagy ugy kerdezi, hogy kozben nem erdekli a valasz sem vagy pedig nagyon bantoan tudnak kerdezni.
Azert erzem magam egyedul mert...igazibol nincsen olyan nagyon jo baratnom. Valojaban volt egy, hasonlo cipoben jartunk, ok is sokaig probalkoztak, de neki osszejott ket ev utan. Azutan teljesen megvaltozott, ugy viselkedett, mintha en soha nem akartam volna gyereket, mintha nem is tudott volna rola. Azonkivul, ha az irodaban szoba kerult a baba, akkor o azzal peldalozott, hogy en miert nem szedem ossze magam, februarban pedig megjegyezte, hogy en a 2005-os babakhoz kellene irjak, mert barmit is csinalok, ugysem fog gyerekem szuletni 2004-ben. oviden ennyit. Soha egy szoval nem mondta, hogy sajnalja, hogy nekem meg nincsen, csak azzal volt el, hogy neki lesz. Ennyi.

Raadasul az egyik kolleganom bejelentette, hoigy babat var, pedig a baratjaval eppen hogy csak kibekultek. Nagyon jo erzes volt, hogy ket pocakos lany volt korulottem minden aldott nap. Gondoltam, hogy majd ok elmennek es akkor nem fog annyira fajni. Erre utolso heten az egyik 19 eves kolleganom jelentette be, hogy ok is babat varnak. Harmadik. Most ot latom minden nap, hogy no a pocija es annyira faj.

Nem tudom elmondani, hogy milyen erzes.Nagyon sok fazison keresztulmentem, vagyodason, lemondason, mindenen. Most mar oda jutottam, hogy ha meglatok egy babat a teveben vagy az utcan, jon, hogy sirjak. Es az egeszben az a lagrosszabb,hogy eleinte a parom idaig azt mondta, hogy hiszti, de most mar o sem titkolja, hogy nagyon hianyzik neki a baba.Olyan sovarogva nezi oket, hogy olyankor sirni tudnek.

Azt is tudom, hogy meg nem volt komolyabb kivizsgalasom, de akkor valami komolyabb baj kell legyen, mert merem a homet es az szerint van peteeresem.(mondja a kis laikus)
Valahogy azt szerettem volna, ha csak ugy magatol egykettore osszejon. Lehet eppen ezert fogom meg jobban szeretni es ovni. Csak mar nagyon szeretnem.
Azon is szoktam gondolkodni, hogy en ilyen elvetemult lennek, hogy nem erdemlek meg egy babat?

(ciklusaim hossza 28-29 nap)
(parom 26 en 25 evet ertunk meg idaig)

Most megint irtam egy kissebb regenyt, de lassan kifogyok a mondokambol es akkor masra is fogok majd tudni figyelni. Kulonben rolatok mindent tudok (marmint amit itt megirtatok), es igerem, hogy nemcsak panaszkodni fogok magamrol, hanem igenis lehet majd velem beszelgetni.

Most egy picit lelepek, mert valami munkam akadt.

Tökmag
tökmag
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!!!

Végre el tudtam olvasni 3-4 nap történéseit.

Először is:

Tökmag,
üdvözöllek én is ebben a topic-ban. Én vagyok a csúnya kivétel, akinek már van a pocakjában egy 9 hetes baba. Azért mégis drukkolok nektek minden nap! Nagyon szomorúan olvastam, hogy mennyire el vagy kenődve. Én csak annyit tudok mondani, hogy tarts ki, és menj el kivizsgálásra. Ja, és nagyon fontos: ne hagyd, hogy a párod sokat üljön meleg vízben vagy a szaunában! Most derült ki egy ismerősömnél is, hogy lehet, hogy az volt a baj. Fel a fejjel! Gondolkozz pozitívan, és lesz babád! Itt a többiek is segítenek neked lelkileg. Én nagyon sokat köszönhetek nekik!

Hajni,
borzalmasak ezek a rossz napjaid. Jó lenne, ha már azt olvasnám, hogy minden OK, és tök jó napod volt. Viszont azt jó hallani, hogy lassacskán épülget a házatok. Nekünk valószínűleg nem lesz készen addigra, mire jön a baba, de maximum pár hónapot még Anyunál lakunk. Legalább tud majd segíteni. Az elején biztos nagyon béna anyuka leszek.

Zafír,
drukkolok a vizsgáidhoz, és sajnálom, hogy már megint megjött. Hát sajnos, karácsonyi ajándék már nem lesz, de azért ne hagyd el magad. Továbbra is legyél ilyen optimista, és örülj más sikerének. Szerintem ez a Te lelkednek is jobb!

Cirmike,
remélem, hogy most már teljesen jól van a fiad!

Szóval csajok, ne haragudjatok, de sajnos nagyon kevés időm van, rengeteg a meló. Minden nap feljövök a net-re, és megpróbálom elolvasni a leveleket, de kb. 2 perc múlva, már le is kell lépnem a net-ről, és odáig sosem jutottam el az elmúlt 2 hétben, hogy írjak is. Max. 1-2 sort.

Ha kíváncsiak vagytok, MI jól vagyunk, bár a hányinger még mindig nem csillapodott. Két napja úgy éreztem,hogy múlik, de mégsem: tegnap este megint nagyon szarul voltam. Tegnap voltam először a védőnőnél is, aki nagyon kedves, és kaptam kiskönyvet. A két ünnep között megyek újra UH-ra, utána vérvétel, egyéb vizsgálatok, és vissza a védőnőhöz. Most már szinte mindenki tudja, hogy babánk lesz (munkahely, család, barátok), és mindenki meglepődik, hogy miért mondtuk el ilyen korán. Bár én nem akartam még elmondani, de hát legszívesebben bemondatnám a hangosbemondóba, olyan boldog vagyok.

Most visszamegyek dolgozni, de azért gonoszkodok még egy kicsit, és leírom az én számaimat.

Nata 67/24
nata
 
 


Nata, szörnyen gonosz vagy velünk. Nem győzünk sárgulni Kép. Ezért most bosszúból nem is írom, hogy azért remélem hogy lassan múlik a hányingered Kép. Na jó, tényleg remélem, mert nekem is már négy napja tart és kezd elegem lenni belőle. Már mondtam is a páronak, hogy én nem akarok babás lenni, mert ez iszonyat Kép. Bár ha a családot nézem, akkor nekem nem lesz semmi hányinger, mert manának, anyunak, körianyunak sem volt, úgyhogy bizakodom Kép. Remélem jól van a babád, már alig várom a beszámolót az UH-ról. Te már nem is vagy nekünk érdekes csak a pocaklakód. Nem csodálom, hogy bemondanád, én is későn akarom elmondani, olyan 10-12 hetesen, de nem tudom kibírom e addig. Ti mindenesetre fogtok tudni a teszt eredményéről is Kép.
Ja, még annyit akartam neked bíztatásul, hogy majd egyszer nektek is alakul gyorsabban az építkezés, csak a téli leállás miatt néz most úgy ki, mintha soha nem lenne kész. Ez miatt én is el vagyok időnkét kenődve, főleg hogy már négy napja nem csináltunk kint semmit. Olyan rossz Kép.
És köszi, én is bízom benne, hogy ez után majd csak rossz következik.

Tökmag, szorgalmasan olvasgatom amiket írsz, úgyhogy csak hajrá. Sajna nem tudok semmi bíztatót mondani, nekem is összeszorul a szívem minden kismamákkal vagy babákkal kapcsolatos hírre, de azért próbálj meg inkább örülni nekik, gondold azt hogy neked is milyen jól fog esni, hogy örülnek nem irigykednek rád Kép. Ez egy szép hosszú körmondat volt Kép. Azért nem irigyellek a barátod miatt, ezek szerint nem is volt igazi. Ezeket a dolgokat igazából én is csak a párommal és veletek tudom megosztani. Az én legjobb barátnőmtől igazából eléggé eltávolodtam mikor férjhez mentem, bár időnként még dumizunk, de már csak olyan felnőttesen. Igazából mi mindig egyformák voltunk, külsőre is hasonlítunk, és kb egyszerre lettünk nagyon szerelmesek, meg szinte minden egyszerre történt velünk, így elég sokat versengtünk, így nem igazán szeretném elmondani neki, hogy nem sikerül amit akarok. Mondjuk ők még nem szeretnének babát, vagy lehet hogy nekik sem sikerül, csak nem tudjuk elmondani Kép. Mostanában neki az a legnagyobb bánata hogy nem jön meg egy két három hónapig Kép. Azért az sem sokkal jobb.

Na jó, abbahagyom az önsajnálatot és olvasgatlak benneteket. Kép Ja, még annyit, hogy belekezdtünk a középidős akciózgatásba, remélem sikeresen, de azt hiszem az lesz a legjobb, ha ma még egyet "kikényszerítek" magamnak. Biztos ami fix Kép.

Puszi

Hajni 13/27

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Nata nagyon örülök, hogy jelentkeztél.Kép Már azt hittem valami babás topicba irogatsz, azért hanyagolsz minket, dehát a munkahelyről valószínűleg én se nagyon tudnék többet. Majd, ha a baba mellett, otthon a saját házatokban fogsz netezni, akkot biztos többet írsz nekünk.
A munkahelyeden lecsillapodtak a kedélyek, normálisak most Veled?
Az fontos, hogy jó védőnénid legyen az elején sokat számít, főleg az első babánál. Persze, ha ott lesz Anyukád talán kevesebb bizonytalanság lesz. Mikor mentek legközelebb uh-ra?
Én nagyon örülök, hogy van köztünk egy 67. napján járó csúnya kivétel is, aki nemrég még ugyanolyan helyzetben volt, mint mi...Ez nagyon reménykeltő.
Én most nem sajnálom, hogy megjött, a betegség miatt... inkább legyen később babám, de egészséges legyen! Köszi a drukkkokat a vizsgáimhoz, még jó sok van! Azért tartok tőle, hogy egy vizsgaidőszak se tökéletes alakalom a teherbeeséshez. Kép Én eléggé izgulós vagyok sajnos...

Lányok, ne hagyjátok eluralkodni magatokon a negatív érzéseket, mert nagyon sokat rombolnak! (Én csak tudom, most vizsgáztam ötösre pszichológiából! Kép)Én ha látok egy kismamát vagy egy szép babát igyekszem mindig arra gondolni: én is így nézek ki majd nemsokára, nekünk is ilyen szép babánk lesz. Na néha nem sikerül nekem sem, de törekszem rá. Engem az borít ki nagyon, ha valaki úgy esik tehebe,hogy nem is akar.. azt annyira igazságtalannak érzem! Kép

Tökmag a barátnőd borzasztó önző lehet, elég durva, amiket írtál róla. Nekem van néhány barátnőm, de abból az egyiknek már van babája (akiről minig szokktam írni), a másik kettő hasonló cipőben jár, de erről nem nagyon szokunk beszélni.
Januárban itt mind megyünk orvoshoz, (na jó, Nata ultrahangra és lehet, hogy Hajni is csak babanézőbe), szóval csatlakozz szerintem. Van nőgyógyászod? Tényleg azt még nem is kérdeztük, hogy hol élsz?
Lehet, hogy csak egy nagyon apró problémád van, amit könnyen lehet korrigálni és aztán egy-kettőre itt a baba. Az pedig biztos, hogy mi egészen másként fogunk hozzáállni,mint aki nem is szeretett volna gyereket. Én már most megtanultam, hogy egy új élet mekkora csoda.

Hajni, hogy-hogy nem dolgoztok a házikón? Nálatok is "téli szünet" van? Kép
Bocsi, hogy már el is felejtettem a napírást, én elég szórakozott vagyok, de majd nagyon igyekszem. Hajrá az akciókhoz, előre a szilveszteri zebráért! Nagyon feldobnád az újévemet!

Üdv

Zafír 2/32

Kép
Kép
zafír
 
 


Sziasztok!

Nem is tudjatok, hogy milyen jol esett a fogadtatas, mar az is fel gyogyulas, ha kibeszelhetem magam, foleg olyan embereknek, akik meg is ertenek. Mara mar nem is vagyok olyan szomoru, mert elhataroztam, hogy nagyon pozitivan fogok hozzaallani a dolgokhoz. Hatha ez a titka. Vajon mukodik-e, ha bemagyarazom magamnak, hogy akkor most fog sikerulni.

En is, mint Zafir, nagyon szerettem volna karacsonyi meglepetest. December 11-en volt 7 eve, hogy ismerem a parom, gondoltam, hogy hatha sikerult meglepit szerezni neki. Mar regota kigondoltam, hogyan is fogom a tudtara adni, de ugy latszik meg lesz idom tokeletesiteni az otletet.

Nata!
Nem vagy csunya kivetel, en nagyon tudok orvendeni a babaknak, foleg ha olyan helyre kerulnek, ahol nagyon szeretik oket. Olyan nagyon jo neked….most egy kicsit irigykedek, de hamarosan kovetunk teged a lanyokkal egyutt.
A parom nem szokott meleg vizben sokat furodni, mert egyreszbol nem szereti es masreszrol ki szoktam kergetni a kadbol. Szaunazni utal mar vagy ket eve nem is volt. Viszont valamikor szeptemberben nagyon beteg volt, magas volt a laza, es ugy olvastam, hogy ez is nagyon befolyasolja es kell 72 nap amig “regeneralodik” Ebben bizok most, mert mar letelt az a 72 nap.
Ezen en is gondolkodtam, hogy mikor mondanam meg, hogy babat varok, de lehet, hogy en sem tudnek varni es mindenkinek elmondanam.

Hajni!
Nagyon rossz lehet, hogy nem erzed magad jol, de remelem hamarosan elmulik. En szerintem ha babas leszel es megis rosszul fogod erezni magad, akkor is boldog leszel, mert annak legalabb van oka. De azert biztosan nem leszel rosszul, nagyon boldog leszel 40 hetig.

Azt szoktak mondani, hogy telen tobb baba lesz, mint nyaron, nem is tudom, hogy miert mondjak????????..........
Ez a honap nagyon szamolos honap lesz, megigertettem a parommal, hogy ketnaponta osszeszedjuk magunkat, harcba szolitjuk a kiskatonakat. Olyan aranyos volt a parom, mert kiszamolta, ha ma kezdunk akkor 24-e este kimarad, es az nem jo, mert akkor jon az angyalka es akkor akarja hozni nekunk a meglepit, igy akkor is be kell szoritani egy akciot. Olyan aranyos, nem mutatja nagyon, de ot is nagyon izgatja ez a dolog. Raadasul kiszamoltam, ha most osszejon akkor fix az o szulinapjan fog szuletni.

Szerintem nekem annyi, mert olyan leszek, mint egy bukott kepviselo, megvonjatok tolem a szot.

Most elvonulok, egy kicsit kellene dolgozni is, mert amiota bejottem, meg nem csinaltam semmit es van egy csomo konyvelnivalom.

Tökmag
tökmag
 
 


Sziasztok Csajok!

Remélem mindenkinek jó napja lesz. Az enyém rosszul indult, mikor meghallottam,hogy esik valami. Hát még mikor megláttam hogy ónos eső. A párom kocsival ment dolgozni, és az még nincs igazán felkészítve a télre, vagyis nyári gumi van rajta. Most izgulhatok érte míg haza nem jön. Na mindegy lefoglalom magam veletek, reszkessetek Kép.

Zafír, ezek szerint jól láttam a 32 napot. Remélem nem érezted igazi letolásnak amit írtam a napokról, csak viccnek szántam. Én is mindig elfelejtem. Már az írás elején mondogatom magamnak Kép.
Sajna igen, téli leállás van a házikó körül, most meg főleg, hogy nem lesz hétvégére autónk, pedig nagyon kíváncsi vagyok hogy viselték a fóliák ezt a szelet. De majd egyszer csak meglátjuk Kép.
Kíváncsi vagyok a szilveszteri zebrámra, de valószínű csak egy csíkja lesz Kép. Már megint megjövősen fáj a hasim, de lehet hogy csak a középidő miatt fáj. Bár már egyszer szerintem volt peteérés, mert ugye a 7-8. nap körül volt tojásfehérje. Hát nem tudom. Majd kiderül Kép
Mióta megtanultál ilyen golyó fejeket rajzolni, egyre több a kék. Nem lehet, hogy fordítva kellene azt a zárójelet tenni Kép

Tökmag, ne izgulj még ha tudnánk sem vonnánk meg tőled a szót, így meg főleg Kép. Épp tegnap mondtam a páromnak, hogy milyen jó, ha itt kibeszéli az ember magát így nem őt szekálom vele. Erre az volt a válasz, hogy "na mi van, megyünk enni" Kép. Édes egy párom van Kép.
Azt nem is meséltem neketek, hogy milyen édes volt tegnap. Olvasgattam a "ma megint megjött"-öt, és mikor a táblázathoz értünk megszólalt: jaaa, a cn=ciklusnap. Olyan édes volt, hogy majdnem felfaltam Kép. Tökmag írására meg azt mondta, hogy az ilyen barátnő nem barátnő.

Na jó, én is abbahagyom, még úgyis jövök.

Puszi
Hajni 14/27

Ui: Tökmag, te is írhatnád a számodat, mert ez itt a tyúkeszűek topikja Kép.
Ja, és nem sikerült tegnap kiharcolnom még egy akciót, úgyhogy ma bevetem az összes női praktikát Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Annyira uncsiztam, hogy csináltam albumot a házunkról. Akit érdekel megnézheti itt: http://babanet.hu/album/main.php?album=4224

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hajni!

Olyan jo nektek, hogy epitkeztek. Almunk, hogy egyszer nekunk is lesz majd egyszer hazunk, de szerintem ez meg soka lesz. Nem kellene nekem nagy, csak eppen harom gyerekszoba.Merthogy en mindig azzal szekalom a parom, hogy nekem igenis harom kell. Az olyan szep szam.
Mag tudod, miert kellene nekem haz? Hogy legyen akkor egy par Basset Hound kutyusom, nem tudom ismered-e oket. Mar most van egy, csak az a baj, hogy edesanyameknal van es nem minden nap tudom meglatogatni. ha erdekel, akkor teszek fel rola kepeket. Nagyon nagy ordog, csak azt hallja meg amit o akar, teljesen olyan mint a gazdijai.

Mas:
Nekem is nehez volt arra rajonni, hogy nem is voltunk baratnok, pedig en azt hittem. Tudod, meg mi volt a legnehezebb? Az, hogy egy nap szerencsetlensegemre talalkoztam vele es a ferjevel az uzletben es nekem soktek, hogy most voltak UH-n es menjek ki a kocsihoz es nezzem meg a kepet. Az orrom ala toltak es magyaraztak hogy milye hol van. En semmit sem tudtam mondani, csak gyorsan elkoszontem, mert hanem elbogtem volna magam. Erre masnap bescannelte a gepebe es minden ugyfelnek magyarazta a kepet. Ilyenkor ott ultem tole egy meterre. Az egyik ugyfel, aki hozzam jott, megkerdezte, hogy es akkor nekem mikor lesz gyerekem, mert ugyebar mar volt eskuvo. Mire mondhattam volna valamit, o beleszolt, hogy en nem meg akarok gyereket, mert megvarom amasik kolleganomet, akinek masfel ev mulva lesz az eskuvoje. azt hittem, hogy felorditok. Egyutt beszelgettunk arrol, hogy milyen rossz varni a honapok veget, erre o, amikor neki mar osszejott, akkor ilyen tapintatlanul belemgazol. Azutan nem is nagyon beszelgettunk, kerultem. O biztosan arra fogta, hogy irigykedem, de nem erdekel, ha valaki ilyen bunko, akkor maradjon is az, en nem fogom felvilagositani.

Most mar nem erdekel, szerencsere csak honaponkent latom, amikor feljon a ceghez.

Meg nem tudtam megnezni a hazatokat, mert a gepem rohadt lassu, majd csak lassan, de biztos nagyon szep.

Tökmag.
9/29 (Jol irtam? Az elso szam a ciklusnapot jelenti. )
tökmag
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: