Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok,

csip: az a méret teljesen jó ;) megy továbbra is a drukk ;) vigyázz nagyon magatokra, ne hajolgass, és pihenj! csak jó tanács. milyen vitamint kaptál? ha nem femibiont a folsavat mindenképpen szedjél mellé ;)

Krisz: köszi szépen. :) igen ma van. egy évvel megint öregebb lettem. :) kérdezte is a férjem, mit kívánok ma estére, hova menjünk. Hát persze, hogy pizzázni akarok menni... :)

nagyban ügyködünk a babaszobán, a hét vége felé jönnek a szüleim, egy kis erősítésnek. :)
már kezdek egyébként bezsongani. :) és mostanában már olyan kis aktív Levi, hogy majd ki bújik.. meg szórakoztat minket esténként azzal, hogy valamijét kinyomja nekünk, és meg lehet fogni. :) nagyon édes.
:oops:

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Sziasztok!
Néha azért írok én is, olvasni azért szoktam!

Csip: ez nagyon jó hír, akkor 1 hét múlva menni kell???
De jóóóóó!
Mókiék nem szültek még?

Henne: boldogságos születésnapot kívánok neked én is!

Hétvégén lesz a keresztfiam keresztelője!!
A pihenőszéket vettük neki, de még szeretnék valami kis dolgot vinni!
meg lesznek szülinapok is, úgyhogy ünnepelünk rendesen!

Kép
csicsiy
 
 


Sziasztok :)

Köszönöm a bíztatást :) Jól vagyok mostanában megtalált a háányinger, de még Én gíőztem :) Igen 1 hét múlva megyek a kórházba au Uh-ra, na attól félek, nem szeretem azt a helyett :(
Keddden: 8:15 van időpontom
Remélem nő addig picikém :) És kétszer ekkora lesz és hallom a szivecskéjét is már :)

Amúgy igen folsavat írt, hogy többet vigyek be, no meg Jódot, amin meglepődtem, de szedni kell...22 mg napi 1 szemet...
Ennyike aztán a kórházból hívjam fel, mert valószínűleg ő ott lesz :) És akkor megbeszéljük, mi a köv. teendő, mondta vérvétel és védőnő, jujjj de várom, el kell jutom odáig :)
csip-csip18
 
 

 
 

Henne: utolóag is Boldog Szülcsinapot Neked!!!!

Csicsy: nem még nem szült, 22 re van kiírva, de azt tudtad(pssz :)) hogy a csaj vissza ment a szüleihez???És kórház után is ott lesz...Mókival megint összekaptak, és az semm biztos, hogy vissza megy majd Mókihoz :shock: :?

Kriszti: hogy vagy???Melo???Fogad????

Gyertek majd puszi
csip-csip18
 
 


Jó reggelt :D

Jövö hét kedd ismét itt van már gyorsan Csip :D
Ma megyek melózni másfél hét után, de azért jó lesz már,mert kicsit kezdett a végén uncsi lenni :P :lol:

Csicsy ne is mond, nálunk is ebben a hónapban 3 szülinap a családon belül+párom névnapja, ugyhogy kicsit "utáljuk" ezt a hónapot, ami az anyagiakat illeti :roll: :? :D

Tegnap voltam én a nödokimnál, féléves rákszürésen. Beszélgettünk,meséltem neki, hogy kicsit nem redszeres a ciklusom...jó mondjuk ebben a hónapban most a fogmütét, antibiotikum is bekavart, de kaptam töle barátcserje kapszulát 1 dobozzal. Azt mondta ezt nyugodtan szedhetem, hogy rendbetegye a ciklusomat, de amikor terhes leszek abba kell hagyni. Tök rendi volt :D Hát igen azt mondja, ha egyszer így van, egyszer úgy van aciklus, akkor nehéz belöni a p.ét :? Nekem még ezidáig nem volt, az a múltkori az nem az volt,mert 3 napja megmérem minden reggel ahömet és az alaphöm van, semmi jele p.ének. :shock: :shock: Úgyhogy az antibiotikum bezavart kicsit az amúgyis zavaros ciklusaimba :D Azt is mondtam, hogy viszont ahhoz, hogy belöjjem a p,ét nem akarok megint ovutesztezni, ahhoz nincs türelmem se, energiám,meg kidobott pénz csak. Hömérözni sincs nagyon kedvem, e egy ciklust a következöt hömérözöm. De ennyi csak, nem akarok megint rágörcsölni a témára :D :?
Vendég
 


Kriszti: na az tök jó, hogy ilyen volt a dokid...na ma már melo, az jó lesz :) Én is melozzom, bár most tudnék szundikálni egy picit, lehet lefekszem egy 5 percre egy gépbe, mert a derekam is fáj egy picit most már...Kedden igen valóban nincs messze, kíbirom már :D De jó lesz, remélem ott jólláttom már a csöppségemet :) és jó nagyra nő :) addig növezgetem :D
csip-csip18
 
 


Húha, szegény Móki! de mindig volt valami balhé, szegény mindig mesélte!! és tökre kivolt! sajnáltam mindig nagyon! mert szerintem Ő korrekt volt! nehéz lehet így neki....
Nálad minden rendben lesz biztosan! drukkolok!

Kriszti: igen, a barátcserje az jó, hallottam! szerintem sem szabad annyira rágörcsölni, sikerülni fog! Ti most mikor kezditek élesben? decemberre emlékszem vagy rosszul?

legyetek jók!!

Kép
csicsiy
 
 


Sziasztok!

Csip, csudára örülök az uh eredményének! :lol: :lol: Nem lesz itt semmi gond, nőni fog a kismanód odabent. :wink: :lol: :D

Krisz, tök jó hogy a dokid így reagált a "panaszaidra". A barátcserjéről én is sok jót hallottam, ha nem fogan meg Dóri, a következő hónaptól én is szedtem volna a Closty helyett. 8)

Henne, láttam iwiwen pocakfotót, nagyon jól alakultok :lol: viszont rajtad nem látszik egy dkg hízás sem. :wink:

Én most híztam 1/2 kg-t, az eddigi 4,5 fogyás után. Úgy látszik, csajszikám belendül 8) Jövőhét pénteken meg lesz az Afp eredmény, s délután megyünk 18. heti genetikai uh-ra.

Dobok néhány képet a ficskámról, meg a Dóri-lakról. :lol:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Kép

Kép

Kép

Némelyik kicsit nagyobb lett, bocsi :roll:

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Sziasztok....

Pinkiné: nagyon jók a képek :) Cuki Dóri lak :)

Többiek????

Mi jól vagyunk, tombolnak a hormonok ezerrel :)
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Vagyok én is, csak hétvégén Petimet ápolgattam, aki túl esett gyorsban egy 4 napos náthán. Csütörtökön kezdte, s mára már alig volt valami, ment is bölcsibe. :wink:
Szombaton volt kis ijedtség, este erősen görcsölt a derekam, meg úgy szurkált a méhszájam, hogy lépni is alig tudtam. Peti szerencsére gyorsan elaludt, én is bevettem 2 magne b6-ot, s leraktam magam vízszintbe. A méhszájam még vasárnap is szurkált, de délutánra már nem volt semmi gond. 8)

Összeállítottam a karácsonyi ajándék listát is, már mindenkinek tudom, hogy mit kap. :lol: :lol: Úgyhogy jövő hónapban indulhat a beszerzés. :roll: Ja, és a 3 ajándék naptárból kettő készen van, az utolsón bőszen dolgozom. :wink:

Dórim minden nap mocorog, egyre jobban érezni. Evés után indul be főleg a kis hölgy. :lol: :lol: :lol: :lol: A tesz-veszen rengeteg holmit vettem neki, a héten azok is érkezni fognak.

Majd rakok fel képeket! Pénteken meg 4D genetikai uh!!!! :lol: :lol:

Csip, hogy érzed magad??? Holnap megint uh, csuriban kezem-lábam! :wink:

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Sziasztok...

Csak gyorsan holnap bővebben :)

Minden oké Crl:7,5 mm láttuk hallottuk csodálatos egy hang volt :) apácska is volt :) betöltött 6 hétnél vagyok :) Vér pisi leadva...Jövőhéten védőnő, aztán köv uh 8-án :D

Nagy a boldogság :)Köszönjük a drukkokat :D

Puszi :)
csip-csip18
 
 


Csip: de jóóóóóóóóóóóóó!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratulálok nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nagyon örülök hogy minden rendben van!!!
Vigyázz magatokra továbbra is!!!!
Mókiék tegnap megszültek!

Kép
csicsiy
 
 


Sziasztok...köszönöm, igen pont akartam NEked írni:)

Nem sokára jövök és mesélek....
csip-csip18
 
 


Na akkor, hol is kezdjem????Hosszú lesz már láttom és érzzem :wink:

Szóval Hétfő este, jött értem apácska, nemtom de morci nyügös fáradt volt....Ja ráadásul beszólt nekem, hogy mért melegítőben melozom???Na és megmondtam, neki, hogy nehogy már ne dolgozhassak, egy fekete melegítő naciban és egy normális hosszú ujjú felsőben...ezen besértődtem, hogy beszólt, és ezáltal nem is beszéltünk....

Kedd reggel, 7 re állítottam az orát, de már 6 óta a wc-t nyomtam :lol:
Erre 7 kor fogj magát és bemegy a fürdőben és elkezdi lenyírni a haját és borizzni meg stb...na mondtam neki, nem neked kellene készülni... 20 perc alatt kész lett Én meg persze kapkodhattam, öltözés indulás, mondja a kutyának:maradsz. Mondom, mert????Le kell vinni sétálni Én utána nem jövök haza, megyek körmözzni, hát vágott ez nem tetszik pofa nekem...Mondtam neki, nem kellett volna ma bemenni a fürdőbe szarakodni...mert akkor időben lennénk, ez volt már fél 8 kor...Na elindulunk és nem a Máv kórházba indult, hanem a Honvédba...Mondom, hova mész???(normális hangon)rám nézz a kórházba, de mondom a Mávba kell...Én nem azt mondta, mondom okoska, ott voltam a Mávban is mikor volt a mütét, de a Honvédban mondja...na mondom jó okoska, vedd az irányt a Máv felé...Hát az kurva jó(még neki ált feljebb, hogy a Máva kell menni) mert ott nem tudd leparkolni, mondom, mért ne tudnál, okoska mikor megmütötek akkor volt parkoló hely, most meg nincs???Vagy mi????Akkor normálisan mondtam, hogy semmi gond kiszállok a sarkon és Te tudsz menni dolgozni...
Na nem kell mondaom, hogy nem tudtunk helyet választani annyi volt, végül a járdán állt meg, hogy 1 m se kelljen sétálni a kórházig :)


Fél 9 kor behívtak, remegett kezem lábam öklendeztem szédültem stb....
Nem kérdeztem meg, hogy bejönne, úgy voltam vele, ha szólítanak vagy jön vagy sem, eldönti, szólítottak egyből felállt és bejött....
Megismert az uh-néni, kérdezte, hogy vagyok, mik a tünetek stb...
Hasi uh...Egyből abban a pillanatban megtalálta és láttam, hogy dobog...nem mondtam semmit, csak mosolyogtam és az uh csaj is, mondja Kitti na ez dobog és kijelenthetem most magának, hogy igen ő egy élő embryo :D akkor rá tette a hangot kb. 15 msp aztán oda kiabáltam apácskának, hogy hallottad, és a csaj még egyszer rákapcsolat vagy 10 msp...de miután kijöttünk a párom panaszkodot, hogy kevesett hallota :D Egyből hívtam orvosomat, pont ügyelt és felmentem hozzá, megmutattam, és közölte Gratulálok a szülöknek :) De vigyázzni tessék még...és akkor volt pisi vér leadás rögtön....jövöhéten mehetek z eredményre...és úgy, hogy 4 hét után talizzunk, aztán mégsemm, mert múltkor, nem vette le a tenyésztést, és ezért megyek hozzá 8-án, de akkora kell már a kiskönyv is :) Az orvosnál ez volt :)
Akkor már nagy kő esett le apácskáról :) meg nyugodtot és egyből akart venni kaját és ücsit is... :)

Aztán este átjött apu anyu, anyós após....Na ez nem úgy sült el, ahogy szerettem volna...Mert van egy bunkó anyósom....
Átjöttek és nem tudták, hogy itt lesznek, anyuék és a lépcsőházbn elkezdett a párommal vitatkozni, hogy anyumék, hogy-hogy itt vannak erről nem volt szó...hogy ezt mért???Mert épp ő és após fasírtban vannak, azért mert vettek egy kocsit Hétfőn és nem tudják elintézzni a parkolást és após közölte, hogy akkor a melohelyén fog állni az autó, és ezen anyós besértődött, meg, hogy még nem vezette, szóval fasít van....bejöttek após kurva aranyos örült apuéknak ő puszival köszön amúgy anyáéknak...anyós az orra alatt köszönt, na akkor már eldurrant az agyam, hogy ilyenkor mért nem tudd felnőtt módjár viselkedni, és félre tenni a bajukat....10 perc után jött be addig a párommal kint a konyhában beszélgetett, ez is egy bunkó dolog....na bejött és leült a letávolibb helyre....na apum be is találat:D Mi van Ildikó beteg vagy??? :D :D Jót kacagtam :D Humoros egy apum van...Halkan oda válszolt, nem . Apu mondja neki, ülj a papa meléé vagyis após mellé, nem nem nem jó ez itt neki, nem kell a közelsége...pffff, nagyot nézztünlk, egy felnőtt, mondom....akkor már anyu rászólt apámra, hogy hdj akkor őket....

Na végül hoztuk a pezsit, mondván a kocsira kocintunk, erre mondja a párom állj,akkor, szeretnék nektek gratulálni(közben potyog a könnye)nagyszülők lesztek jövőre Júniusban...Após egyből zokogot, mondom zokogot, apum lemereveted...anyú meg mi mi micsoda???biztos???Párom elmodtam mégegyszer érthetően :) anyunak megeredtek a könnyei, amúgy csak nézzet anyós, meg persze elvolt a kocsi dolgaival....
Apu azért nagy sokot kapott...Mondja apósnak hallod Ferikém nagypapa leszel...De apunak ez pici fájdalom, mert mégis a kicsi lánya....de öröm is...de mégis picit elkeseredett, hogy nem kislány vagyok már, és hogy szülő leszek, elköltöztem nem ott lakuk velük, neki ezt nagyon nehéz feldolgozzni....Tudtam, hogy majd beszélnem kell vele....na anyu mondta(páromra nézve és apósra nézzve), hogy erre rákell gyújtani, mert nagy volt itt az izgalom, erre anyó, fuuu basszsu azt hittem ki vágom mint macskát szarni a lakásból....
Nem gondoljátok majd, hogy itt az unokám és Ti mellett meg a büdős bagót szívni fogjátok...Na anyám jól nevelt felnőtt létére nem mondott semmit, ezen meg is lepődtem, mert Én biztos beszóltam volna neki, finomon ami lehet nem finom lett volna :D
Anyós ment wc-re...Apuval ketten maradtunk és megragatam a pillanatot, mellé ültem, tudni kell apu rám nézz és bele lát a lelkembe nagyon, el is kap a sírás, hogy mennyire tudja érzzi az érzéseimet, még most is könnyezem....
Ennyit mondtam neki, apu Én őt szeretem és szeretnék vele boldog lenni és a gyereket is szeretnénk...rám nézzet nagyon könnyes szemmel, és mondta, jól van tudom érzzem legyetek boldogok és szeressétek egymást és a gyereket is úgy ahogy ÉN téged és gratulálok...jaj potyog a könnyem....most is ahogy megírtam....
Éssssssssssssssssssssssss
De akkorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
KELLLLLLLLL el9tt valami esküvő :shock: :lol:
n kimentem anyuval is váltottam pár szót, picit rosszul esett neki, hogy nem szóltam leglább neki, de úgy látszik ez vált be is így kellett lenni, elfogadja, elmeséltem neki a tól zs ig minden és végül a bulinak este 11 kor lett vége :)

Ja westendbn megérkezett apácska iphone 4 tegnap 5 kor átvettük, 7 kor megjött a gép is neki, nem hitte el, pont kuyát sétáltttunk:D mikor hozták:D ja a nagy izgalomban meg nem volt rá töltve a windows7 szóval az mi tettük rá....

Szóval mondhati, nem semmi egy nap volt tegnap, piros napos ünnepek lesz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
csip-csip18
 
 


jó reggelt :P

Hát Csip a sztorin, mikor apud mellé ültél...hát én is elérzékenyültem :( Eszsembe jutott az én drága apukám, aki szintén a múltkor sírt, mikor megtudta terhes vagyok. Na mindegy!

A lényeg, hogy minden rendben van, tessék vigyázni Magatokra!!
És akkor mostmár GRATULA élesben is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Akkor most pontosan hány hetes is vagy? :P

Pinkiné nagyon aranyos képeket tettél fel! Múltkor az iwiwwen is nézegettem öket és olyan cuki képek vannak a kisfiadról, néha meg is mosolyogtam,mert jó kis szövegeket írtál hozzá :P :P A pocid is szépen alakul, már azért nem kicsi, de gondolom a második babónál már hamarbb látszik is. :D

Hennéröl tudtok valamit? Egyben van még :lol: :lol: ? Lassan eljött az idö és meglesz a fórum elsö baby-je :D AZtán meg majd itt potyognak sorban :D :D :D

Nem jöttem mostanában én sem,mert meg voltam/vagyok fázva. Szóval jó szar volt ez ahónap :D :? Ennyi gyógyszert máskor egész évben nem kelett szednem mint most :D Vasárnap megyünk Luxemburgba keresztanyuékhoz, alig várom már :P :P Habár pont akkor fog megjönni :D :D :D De sebaj, legalább lezártuk ezt a hónapot is :wink:
Vendég
 


sziasztok,

pinkiné: nagyon édes Peti a képeken. :)
aranyos pocak. :) hát, ha még nem is látszik rajtam a hízás a mérleg már 11 kg-al többet mutat.. :)

csip: hát, nagy gratula nektek! a sztori nem semmi, amit leírtál. :)
csak egy halkat súgok Neked, aztán ha szeretnéd megfogadod. :)
Nagyon vigyázzatok magatokra, és ebben a kritikus időszakban ha lehet, inkább még mellőzzétek az együttlétet. :oops: lehet, hogy csak én vagyok túl aggódós, nálunk tiltva volt mondjuk az elején, de a párom anélkül is mondta, hogy ezt most inkább mellőzük. :oops:

lányok, én kezdem egyre nehezebben bírni :oops: lassan már fáj mindenem, nehezen mozgok, járok, keményedik is már néha a hasam. :oops:
ha minden igaz ma elkészülünk a gyerekszobával.. aztán a hétvégére már össze szeretném pakolni a kórházi motyómat is..
nagyjából már mindent megvettünk a babónak, majd most kezdem a ruhákat kimosni, pakolgatni, meg ilyenek.
holnap doki, vizsgálat... :oops: már várom, de a vége felé már egyre fájdalmasabbak ezek a manuális vizsgálatok :oops:

jövő héttől, ha meg minden igaz, ctg kezdődik..izgi. :)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Heno: köszi a tanácsot, hát most nem nagyon van lepcsi gyürés :D

Kriszti: mi van a fogaddal???NA és mizu még szoli????


Csicsy: képzeld amúgy elmérték először gyereket, nekünk mesélte a Móki, hogy elöször 2900 grammnak mérték...8 órát vajúdot a barinőja...és állítolag mondta a Mókinak: segíts Móki, kérlek :D jaj de édes....Többet nem tudunk, hogy ebtn volt-r vagy mi...de úgyis beszél a párom vele még :Dj és a főnöke bement a kórházban és kapott 60.000 :shock: mien rendes nem???? :o
csip-csip18
 
 


Kép És íme ő a Picike :)

6 hetet betöltöttük:) napot nem mondtak, de nem izgat, majd megtom és szülési időt sem, de az sem érdekelt :D
csip-csip18
 
 


csip: nem is kell mindig napra pontosan tudni, mennyi idős vagy. :) én is már csak a heteket számolom egy jó ideje. :)
a kiírás időpontját meg úgyis később tudják pontosan megmondani. az mindig változik. :) én nov 27-el kezdtem és most nov 19-nél tartok. :)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


cuki a kis picikéd. :)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


A fogam jól van, azaz a helye :D Csak iszonyat idegesít, hogy két mély lyuk maradt a helyén és mikor eszem minden belemegy, aztán olyan feszítö érzés, szóval mindenhová fogkefével-fogkrémmel járkálok. Nem tudom ez normális-e? :D Tegnap is tejberizs volt vacsira, hadd ne részletezzem a kis rizsszemeket mire kiszedtem a "gödörböl" :lol:
Jó a kép Csip! Gondolom majd a köv. látogatáskor már többet mond a doki is, meg több infó is lesz+könyvecske :D

Henne kitartást még...láttam a képedet az iwiwen, hát csajszi rajtad csak a pocak a plusz, aza Levi baba :P

AZ elöbb felhúztam magam kicsit. Hívott a fönökasszonyom, hogy a szöke picsa kolléganöm, akit mindenki ki nem bír állni,még a fönökasszonyom sem, szóval beteget jelentett 1 hétig. Holnap,meg szombaton kaptam két müszakot, a jövö hétre sajna nem,mert nem leszünk itthn 4 napig. :shock: Ki van mindenkinek a fa...a ezzel a picsával,mert már a múlt hét szombaton isén dolgoztam helyette,mert valahogy neki nem akaródzik hétvégén melózni. Mondom a fönökasszonyomnak, nem gond,mert ez nekem plusz pénz csak, csak már mindenki fel van háborodva rajta. Tegnap még amikor a mükörmeit csináltatta bent a szoliban, semmi baja nem volt, ma meg már "állítólag" beteg. Hozzáteszem óriás pofával mesélte tegnap, hogylakásfelújítás van nála, a barátjának meg mütötték a karját (ezért nem dolgozott múlt hét szombaton), szóval egyedül csinálja a tapétázást...stb :evil: :evil:
A fönökasszonyom meg mondta, hogy nagyon mérges,mert ök meg jövö hét szerdán memmének Lengyelorzságba (mert ö lengyel amúgy ), én sem vagyok itt, szegénmásik kolléganöm nem tudja az egész hetet egyedül vinni. Úgyhogy a hülye picsa, ha így folytatja, akkor ki lesz rúgva :lol: :lol: :lol:
Csak most kezdödik a karácsony elötti hajtás, és nagyon nehéz megbizható embert taláni,aki betanul gyorsan és nem hagyja a fönököméket cserben :? :?
Vendég
 


Na és akkor végül...Ugy néz ki lesz esküvő.....

Jó kérdés, hogy meg mikor...Legkorábban mikor kapnék, mondjuk a polgáriba időpontot???Nem tudtok tanácsot adni, hogy kellene csinálnom?????Ti jártasabbak vagytok
Hát az igazság, hogy most rendessen oda csaptunk a lovak közé, szóval, valahogy úgy kellene, hogy mégis emlékezetes legyen ha lehet templomi is vagy inkább 2 részletben legyen???Mert a pénz itt a nagy a baj most a baba is...inkább arra kellene...

Csak polgári???Csak szülökkel???Mondjuk így 8-an a trófeában vagy valahol???És a család??? nem ciki???De Én nekem most nincs arra pénzem, hogy mindenkit azt a 30 főt megvacsoráztassam étteremben

Vagy, hogy segítsetek
csip-csip18
 
 


Na és akkor végül...Ugy néz ki lesz esküvő.....

Jó kérdés, hogy meg mikor...Legkorábban mikor kapnék, mondjuk a polgáriba időpontot???Nem tudtok tanácsot adni, hogy kellene csinálnom?????Ti jártasabbak vagytok
Hát az igazság, hogy most rendessen oda csaptunk a lovak közé, szóval, valahogy úgy kellene, hogy mégis emlékezetes legyen ha lehet templomi is vagy inkább 2 részletben legyen???Mert a pénz itt a nagy a baj most a baba is...inkább arra kellene...

Csak polgári???Csak szülökkel???Mondjuk így 8-an a trófeában vagy valahol???És a család??? nem ciki???De Én nekem most nincs arra pénzem, hogy mindenkit azt a 30 főt megvacsoráztassam étteremben

Vagy, hogy segítsetek
csip-csip18
 
 


Tanácsot nem igazán tudok én adni, mert nekünk itt volt kint és csak polgári,meg csak család. :lol: És ettöl ugyanúgy a legemlékezetesebb nap maradt az életemben, hogy csak szük körü volt (kb 10-en voltunk).
Ez nézöpont kérdése, hogy ki milyet szeretne, de nálunk ez is meghitt szép volt :lol: Ja, meg nemcsak nézöpont kérdése, hanem a pénzé is :P
Vendég
 


Kriszti: igen igazad van :D nem tom mi lesz mert a prommal nem jutunk közös nevezőre :roll: :?
Föl is idegelt most Engem....

Ne is mondd,nekem is tele a tököm, 5 en mondom 5 en melozzunk itt aból 3 nap az enyém...hozzá teszem holnapra Én is megnyertem egy fél nap műszakot....az 5 ből...2 csaj sulis egyosztályba járnak nem tud egyiksemm bejönni a 4dik Szolnokon van ott lakik, 5 órára minek jöjjön be??ingyen????a másik meg nemtom....
jó mi????Faszom tele van, és nálunk nem rugja ki egyiket sem a fönök...mg nem tartunk ott, pedig cigiznek, ami nálunk nem lehet...ja és a kuytáját is beszokta hozzni az egyik..de leszrja főnök....
Mert nincs kedve új emberrel szarakodni, és a betanulással :?
Jó mi????
csip-csip18
 
 


Most hívott apum....

Kicsi leültem a seggemre...kivagyok...szarul esett....
Apum azt mondta, így(telefonba): "hogy fejbe vágott a hír"
Nem tudom, de szarul esett, hogy ezt mondta, mondjuk lehet csak Én érzzem, de a hangán halottam, hogy még mindig furi vagy nincs megbarátkozva ezzel.... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
csip-csip18
 
 


Csip: most ne foglalkozz senkivel és semmivel, már van nektek Ő, a kisbabátok, ez számít, semmi más!!!!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
csicsiy
 
 


Így van, ne idegeld most magad ilyesmi! Most TE+BABÀD a legfontosabb és tetszik vagy nem tetszik a családnak :roll:
Meg fognak barátkozni a gondolattal, ha majd láthatóbb jelei lesznek, mondjuk nagy hasad lesz, mozog, rugdos...de lehet még akkor sem, hanem majd akkor ha a kezükben tarthatják az unokád! Hidd el bármelyik nagyszülö ellágyul majd! :D
Gondolom apudat azért vágta fejbe a hír,mert ilyenkor tudatosul bebbük, amit már te is írtál, hogy a pici lányuk felnött, ök meg nem lesznek fiatalabbak már :D
Vendég
 


Jó pár helyen elütögettem a betüket.... :? :?
Vendég
 


sziasztok,

csip: most ne foglalkozz azzal, ki mit mond.. ezt mindenki másképp dolgozza fel.. meglátod, hamar ráéreznek majd arra, hogy nagyszülők lesznek. :)

mi tegnap voltunk dokinál.. de nem volt szerencsém.. előttem volt egy idős néni, aki eléggé rosszul volt.. hát sürgős műtétes lett belőle, így a dokimnak el kellett mennie... csak pár szót tudtunk beszélni.. kedden megyek majd az első ctg-re, és utána pedig hozzá..
már nagyon várom, mit mond.. legkésőbb 4 hét múlva szülünk... :)

elkészültünk a babaszobával, mutizok pár képet
http://picasaweb.google.com/Picike26/Babaszoba#

a fehér komód helyén lesz majd a babaágy, de ő most a mi szobánkban van. úgy döntöttünk a férjemmel, hogy ez így lesz jó. :)
ma elkezdem kimosni a babaruhákat, és összepakolom lassan a kórházi cuccaimat is.. :)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


henne: nagyon szép lett :D
csip-csip18
 
 


Csip: remélem kicsit megnyugodtál már.... azóta beszéltetek erről?
Olyan jó neked, irigyellek ám a babóca miatt!
Móki még nem tett fel képeket, remélem hamarosan lesz!

Henne: nagyon cuki a szoba, imádom a zöldet!
Hugoméknál is úgy van, hogy velük van egy szobában egyelőre!
szegény, el is hiszem h így a végén már elég nehéz, ilyenkor már az van, hogy örülnél ha végre meglenne! pakolj is mindent, most már lassan ott tartasz, hogy bármikor bármi lehet!

Pinkiné: mi volt a 4d uh-on?
kérünk képeket!

Kriszti: akkor van munkád bőven! Ti már élesben próbálkoztok? vagy még nem!

ma barátnőzöm, párom megy old timer show-ra syma-ba haverjával!

Kép
csicsiy
 
 


Gyors bekukk :D
Hulla vagyok, nemrég értem haza a melóból, most pakolok,mert holnap délután megyünk Luxemburgba! :lol: :lol: De 3ig még dolgozok, így most úgy állok, hogy azt sem tudom hol kezdjem a pakolást, nameg vasalnom is kéne :roll: :? :shock:

Csicsy mi még nem probálkozunk élesben, decembert beszéltünk meg a párommal, most a mensit várom a jövö hét közepére, aztán várunk még egy ciklust, akkor kezdem a gravidát rendesen szedni, meg kicsit megpróbálok másképp étkezni, habár elég stresszes lesz már a november, megkaptam a müszakbeosztást, aztán a december közepéig ez lesz, úgyhogy most nem szeretnék jelenleg terhes lenni, mert a legjobbat szeretném a leendö babámnak..nameg helyre kell állítanom az egészségemet. Fogmütét+megfázás+csomó gyógyszer, úgyhogy jó lesz már végre helyrerázódni :D Aztán majd decemberben ugymond "nem védekezünk", de ezen kívül nagy ráállás a témára nem lesz, mert abból ugysem lesz baba :lol: Csak magamnak STRESSZ :lol: :lol: :P :roll:

Most el is búcsúzom, csütörtökön jövünk vissza, fasza mert a fönökasszonyomék meg akkor mennek el 4 napra, ugyhogy nov. 1-ig teljes göz, söt pénteken 2 müszakot csinálok :? :roll: Nade több pénz most :D

Vigyázzatok addigis magatokra!!!!
Puszi :P
Vendég
 


Sziasztok!

Csip, most már hangosan is gratula!!!! :lol: :lol: :lol: Apud reakcióján ne akadj fent, nekem a 2. babánál anyósom annyira sokkot kapott, hogy leüvöltötte a fejünket, hogy hogy lehetünk olyan felelőtlenek, hogy vállalunk még egy gyereket a mai világban. :roll: :? Majd hogy nem én voltam a k...., aki szét merte tenni a lábát a férjének. :shock:

Krisz, aztán csak óvatosan ezzel a nagy hajtással!

Henne, tudom hogy a vége felé közeledve a legkényelmetlenebb már. S hát tény, hogy a vizsgálatok sem élvezetesek, de gondolj arra, hogy akár 2-3 hét múlva ott lehet a babácskád a karjaidban. :lol: Szobáról kérünk képeket.

Nekünk a pénteki 4D uh elmaradt, ugyanis kedd este kórházba kerültem görcsökkel és erős keményedéssel. A külső méhszáj 1 ujjnyira kinyílt (de azt mondta a dokim, hogy míg a belső zárt, nincs nagy vész). Tegnap engedtek haza, magnéziummal, antibiotikummal felszerelve, feküdni. Zárón diagnózis: Fenyegető vetélés.:roll: :roll:
Persze, a kisfiam most lett totál beteg. Náthás, lázas, köhög. Úgyhogy jövő héten itthon lesz velem. Jó kis pihenési kilátások. :?

Dóri babát láttam tegnap uh-on, jól érzi magát odabent, élvezettel úszkált a vízben. Még terpeszbe is rakta a lábait, s utána visszakukucskált közöttük. :wink: Dokinál nov. 3.-án kontroll, addig még el kell mennem megcsináltatni máshol a 18. heti genetikait. :?

Na megyek, Apa van csemetével, én meg csinálok reggelit.
Ja, a kórházban a 4 nap alatt megint ledobtam 1/2 kg-t. :? Apa este hozzám bújt, és panaszkodott hogy hízzak már, mert tisztára kint van minden csontom. 8)

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Kriszti: jó utat, vigyázzatok magatokra nagyon!!! értem, akkor decemberben hajrá!

Pinkiné: akkor pihenned kell sokat, nehogy baj legyen!!! bár tudom, nagyon sokat a kisfiad mellett nem igazán meg a pihi, de tényleg vigyázz magatokra!
nem is mesélted h mi volt a reakció a családban! Anyósod nem semmi, de akkor már megbékélt?

Henne: hogy vagy? sikerült összepakolni?

nemtom mi van, szólt a barátnőm, akivel az kettővel ezelőtti melóhelyen ismerkedtem meg, hogy mehetnék oda melózni, mert nem találnak normális embert! én jöttem el onnan, mert nem bírtam a főnökkel együtt dolgozni, ez egy másik pozíció, nem lenne olyan stresszes, hát nemtom! de tény, a számban van, kb. 2 percre tőlünk, most meg 2,5 órát utazok naponta! majd meglátjuk!

Kép
csicsiy
 
 


Csip: láttam a képeket pici Majáról, nagyon édes! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
csicsiy
 
 


SZiaztok...

Csicsy: igen láttam :D Tagnap hívot Móki, hogy tett fel képet:D
Mesélte, hogy hajnali 4 órakkor repesztett 140-el a Hungárián vészvillogóval...És mellé állt a rendőr, hogy maga, mit csinál???Normális 140-menni???Erre Móki: Megyek szülni, és a rendőr rákiabált, hogy na akkor menj menj menj már :D :lol: :lol: :lol: :lol: Cukika bár a füle az érdekes, manós :D
Mi lesz akkor most meló ügyileg????

Krizsti: na Én is ettől félek December hajtás... :roll: :roll: :roll:

Pinkiné: akkor tessék pihenni, tudom nem egyszerű Peti mellett de akkor is!!!!

henne: Hogy vagy????

Amúgy akartam írni nektek, hogy megtaláltam Andit...másik fórumban...szegánynél zajlik az élet, meghalt ha jól emlékszem a mamája is...és a párjával nagyon rosszban vannak kint van németben és állítolag van ott neki valakije...szóval baba kizárva...majd ha tok valamit írok....

Nálunk...apuékhoz átmentünk Szombaton, de nem volt semmi mivel ott volt nagynénim..de érzzem, hogy apám még előadást fog nekem vagy nekünk tartani az életről....Vasárnap anyu átjött, megnézzni a leletetem vele is sikerült majdnem össze kapni, mert mindent jobban tudd, már mutatam neki a könyvet, hogy anya ide van ez és ez írva ne legyél már okosabb, na és jött, hogy hát de nem a menzitől számolják a terhességet...meg, hogy nem érti, hogy vagyok ennyi hetes, mert ő számolt és ez így nem stimmel...Már nem sok kellett, hogy kiboruljak, de úgy látszik vette a lapot mikor már a Tominak is kezdet ebből elege lenni, meg, hogy vigyázzni kell még késöbb is 4 hónaposan...., mert elhalhat...meg ilyen jókkal is jött nekem, huuu már a hajam égnek állt...de aztán leállt.....egy mondat és megmondtam volna neki az Én mondokámat is....Úgy vszem észre, hogy mivel most ő nem volt ott, neki hiheteetlen, hiába mondom 100% el, hogy volt szívhang...állandóan talál valamit...lehet a köv.uh-jönni fog velem, mert nekem ne hozzá rám a rosszat a frászt.........
Ezek vannak....
csip-csip18
 
 


sziasztok,


pinkiné: hát akkor tényleg szigorú fekvés! és ne emelgess semmi képpen sem! egyébként tettem fel linket a babaszobáról ;)

csip: anyukád csak aggódik érted. AZ enyém is ilyen volt, mondjuk kicsit finomabban közölt dolgokat. de ő is mondta nekem mindig, még nagyon vigyázzak magamra, mert még sok minden történhet. de olyan kedves volt. :) most meg azért hívogat, hogy nehogy csináljak már mostanság valamit, üljek a fenekemen. :)

nekem tegnap éjszaka megvoltak az első jósló fájásaim..elég sokat görcsölgettem, de időnként abbamaradt. megbeszéltem Levivel, hogy örülnék majd, ha még bent maradna két hétig.. ugyanis a férjem az elkövetkezendő két hétben 6 napot fog ügyelni.. :oops:
most is fájdogál a pocim, de nem rémes.
holnap megyek délután ctg-re, meg orvoshoz. Nagyon kíváncsi vagyok, mit fog mondani. :)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Sziasztok....

Tegnap jó magam alatt voltam...barnáztam este, és méghozzá a nyákom...bocsi...volt barna...Kiborultam...

Aztán beszéltem az agyammal, hogy minden rendben van...doki is mondta, hogy kis barnazás 2-3 naoig semmi gond nincs....Tegnap úgy voltam vele, hogy kérek uh-ra időpontot, de nem hiszem ma már, hogy kérek holnapra....
Nektek volt az elején?????
csip-csip18
 
 


Van még barnázásom, így ezzel a lendülettel, kértem időpontot uh-ra...holnap 1 re megyek...
Mindenek rendben kell lennie...
csip-csip18
 
 


sziasztok,

csip: próbálj meg megnyugodni és pihenni! tudod, én az elején barnázgattam, de kaptam rá hormon gyógyszert ami elmulasztotta.
hányra mégy holnap?

velünk minden rendben, tegnap voltam az első ctg-n. nagyon jó volt.

Levinek már komoly kis méretei vannak :

BPD 90,8 mm
HC: 326,5 mm
AC: 312,5 mm
FL:71,2 mm
becsült súly: 2811-2885 g között
becsült hossz:48 cm

legközelebbi ctg jövő hét szerdán lesz. :oops:

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Henne: du.1 re :)már nincs barna :)
csip-csip18
 
 


akkor rendben. ha hazamentél pihenj, és feküdj. csak megelőzésképpen ;)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Sajnos van barnázás, csak picit.....de holnap megyek uh-ra....
csip-csip18
 
 


Csip: ne izgulj, kitartás, holnap mész, biztosan minden rendben lesz!
ha kell Te is kapsz rá bogyót, és el fog múlni!
Nyugi!!!!!!!

Kép
csicsiy
 
 


csip majd gyere az eredménnyel, na meg hogy mit mondott a doki. ;)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Csip nem jöttél!!!!!!!!!!!!!!!
Gyere mi volt????
Várunk!

Kép
csicsiy
 
 


Csajok gáz van!!!
Most olvastam a másik topikban hogy Csip-et műtötték, megint műszeresen fejezték be!
Miért van ez???????????? Ezt nem hiszem el!!!!!!!!!!!!!4 :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
A doki figyelhetett volna jobban is vagy nem is tudom!!!
mivel ilyen már volt, ezért adhatott volna már az elején valamilyen bogyót nem???? ez nem igazság.... :cry:

Kép
csicsiy
 
 


Sziasztok....

Igen nehari, nem tudtam írni, Csilla a Te számodta nem tudtam és Krisztinek meg nem tudtam már írni sms-t nem volt annyi pénz a kártyámon....

Itt vagyok, de ki sem láttok a könnyei miatt :cry: :cry: Hajnali 5 óta, nem bír a párom sem megnyugtatni.Ő elment dolgozni, Én ma valahogy elintéztem, hogy ne menjek....
Rövid leszek...
Fél8kor már nagy csunya darabos vérzésem volt....orvos egyből behivot, mondta kezdjek az uh-n, hogy sürgős vagyok. Fél órát várattak...Bementem, 10mm CRL szívhang mozgás nélül, hasin aztán hüvelyin is ez volt(éjszaka történhetet meg)...nem menthő(ha 2 nappal is elöbb metem volna, akkor sem, és gyogyival sem, késöbb írom mért)...páromat és anyut hívtam zokogva....anyu bejött párom melozot és folyamatosan hívtam ha megtudtam valamit.10kor felvettek, mint beteg, és n11kor már a mütőből ki is toltak.....Bejni, ezért nem írtam elöbb, nem akartalak felkavarni....2 kor jött és azt mondta az orvos, hogy sejti mi lehet a gond.....mivel mind a 2 nél a baba halt el, valószínűleg valamit nem jól tudd megszerezni magának a mnyh-ból.....anyagcserémmel van a gond...én rosszabbra gondoltam, hogy nem eléggé érős a méhen vagy a sejtjeink, de akkor megsem foganhatna.......teljessen megdöbbentünk, mindenre gondoltunk csak erre nem-.....de biztos valami nem termelődik a szervezetemben amennyinek kellene, akár még a pajzsmirigy is lehet....Szóval ezt gondolja....4hét múlva kontroll(elsőnél 6 hét volt), és készüljek küldd tovább vizsgálatokra.....Nem tudom addigra felépülök-e....meglátjuk....azt hittem ez állom, egyszerűen nem tudom elhinni....
Most átkel az egész életemet rendeznem elkezdek egy sulit vagy tanfolyamot, hogy a szoliban a 15 órát-kitöltsem valamivel, mert ott lesz nehéz.....Páromról nem beszélve....Nem tudok semit....
Most elköszönök, mert itt most nem tudok lenni, ne haragudjatok....
Jövök remélem, és hallani is fogtok rólam igérem...De ezzel az utsó hozzászólásommal többet nem akarok erről beszélni.

Vissza olvastam és nagyon aranyosak vagytok, de most nem tudnék maradni nem akarok babáról hallani....bocsánat...
csip-csip18
 
 


Csip, elmondani nem tudom mennyire, de mennyire nagyon sajnálom. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Sok erőt és kitartást Nektek!

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: