Új privát üzeneted érkezett!

Erzsébet szép a Neliikéje!

Gioia én is drukkolok!

timejka
 
 


GIOIA
Nem jött még meg! Ma jelentkeztem be a dokihoz jövő hét hétfőre ultrahangra!

TIMEJKA
Na hogy tecc az új angyalkás avatarod? Jó lesz? Remélem ilyesmire gondoltál!

dita75
 
 


Dita már a másikba írtam. Köszi! Jó lett, remélem hamarosan ideér hozzám az én agyalkám.

Milyen hülyeséget írtam az előbb: Erzsébet szép a nellikéje

timejka
 
 

 
 

Köszönöm, édesek vagytok. Holnapután ilyenkor már tök okos leszek!! 8)
Vendég
 


Gioia,

tuti, hogy ki leszel okosodva a petevezetőid tekintetében :wink: Kép

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Olvasgattalak titeket, de eddig nem volt időm írni. :oops: Most bepótolom, megpróbálok mindenkinek reagálni.

Gioia :D
Mindjárt 29. Szorítok neked és érted!!! Ne aggódj, elviselhető.


Jaimee, Gioia :D
Enyém apa is skorpió. :D Imádom a maga pozitív és negatív tulajdonságával együtt, de azért két skorpióval nem lehet egyszerű együttélni. :lol: :lol: :wink:


Monic :D
Tündéri a gyerekszoba. Majd mintát veszek. :wink: :D
Én is rajongok Mici mackóért. :oops: Te varrtad a gobleint? De ügyes vagy!
Vendég
 


Monic: Gyönyörű a babaszoba!!!!!!! :P :P :P :P

Gioia: Hajrá holnapra!!!!

Dita: Szuper kis banyeked van. :lol: :lol: Timejka angyalkája is cukker. :lol: :lol:

Erzsi Nellikéjét megkukkoltam a várandós topikban még annó. Nagyon ééééédes.
jaimee1
 
 


JAIMEE
köszi a banyadicséretet! :lol:

ha már a képeknél tartunk Popiról már csak az érettségi tablóképet kapjuk, vagy teszel fel ide is?

Hoppá megnézem a blogot, ott tuti találok frisset. Dita hogy te milyen okoskatörp vagy! :wink: :lol:

dita75
 
 


Kép

Dita: :lol: :lol: Hát érettségizni még nem fog vagy 17 évig, de itt egy szinte még forró kép.

Akkor márciusban lesz a lombik? Illetve április az már asszem....Még ott tartok, hogy február.
jaimee1
 
 


JAIMEE
Köszi a képet, épp most néztem a napoleonos frizkóját Popinak, hát beszarás, hogy honnan veszel te ilyeneket? :lol: :lol: :lol: Kész vagyok, mint a mateklecke! :lol: :lol: :lol:

Ha megjött volna időben akkor kb. valentinnapon kaptam volna vissza a babókat! :roll: Igy most csúszik! :?

dita75
 
 


Ja imádom a kiscsajt, úgy megrágcsálnám a kis pofikáját. :lol: :lol: :lol:
Mintát levettem, megkérem a BMC-ben a biológust, hogy kb ilyenre formázza az én kislányomat is! :wink:

dita75
 
 


Jaimee: ez a lányka annyira gyönyörű! Címplapra való már most!!!
Én is levettem a mintát:-) Holnap ha túlvagyok a cuccon jövök és elmesélek mégvalamit ami kicsit misztikus, de ehhez kell a holnapi eredmény:-)) A félelmemet mostmár felülírta a kíváncsiság:-)

Kérdés: szerintetek ha előtte bekapok egy cataflamot hasznos lehet?
Vendég
 


Dita: doki mit mond? Vmivel meghozzák a mensit vagy megnézik uh-gal mizujság odabent? Nem lehet hogy már babás vagy?
Vendég
 


Minap elkezdtem olvasgatni ezt a topicot az elejéről és olyan meghatottság érzés lett úrrá rajtam. Az elején ugye Erzsébet izgult a vizsgálattól, Monic Te már túlvoltál rajta és épp az inszemek mentek. Ment egymás biztatása és Erzsébet írta is, hogy majd együtt fogtok babázni. És hát íme az önbeteljesítő jóslat. Neki már megvan a babója, Monic meg nemsokára szül. Olyan érdekes ilyenkor visszaolvasni, hogy miken ment/ek keresztül az emberek és hogy a végén ott a csoda mindegyik úton.
Vendég
 


Gioia: Ne is mondd, én pont 2 éve csatlakoztam a babanethez, a babaprojektes fórum elejét én is sokszor olvasgattam már. Először LH teszt a téma, hőgörbe....aztán egyik baba fogan a másik után....hogy végül már a szülés a téma, majd a hozzátáplálás....

Azt nem tom,mi az a cataizé, de ha bedobsz egy fájdalomcsillapítót, az jóóóó lehet. Én bevennék. :wink:

Remélem már mindenkinek közel a cél a babához!!!!

Köszönöm a Popis dícséreteket. :D :oops:
jaimee1
 
 


A cataflam is egy fájdalomcsillapító - lórugásszerű, ha erős derékszögben állós mensigörcsöm van ezt szoktam bevenni
Vendég
 


GIOIA
Az jó erős gyogyi, mikor meghalok a fogfájástól akkor szoktam bevenni, ennél csak a flector jobb.

Szoríjjok! Várom a beszámolódat, meglátod fittyfiritty lesz ez egy ilyen edzett, sportos lánynak. :wink:

Majd mi is nosztalgiázunk hamarosan bébi, no para!

dita75
 
 


Gioia: Jaaa, az lehet, hogy erőske lesz.... :? :? :? Nehogy lebegj hsg közben...illetve már előtte. Enyhébb nincs otthon? Ha utána fájni fogsz, ráérsz akkor bevenni belőle...de te látod. :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jaimee1 2009.01.28 19:38-kor.
jaimee1
 
 


nincs másom , általában nem bogyózom, csak ha már kaparom a falat. Még a végén kiderül hogy milyen NAGY a fájdalomküszöböm :lol:
Vendég
 


:lol: :lol: :lol:
jaimee1
 
 


Lányok,,,,most értünk haza. Nem fogjátok elhinni. NEM csinálta meg a doki...Előtte mindent szépen előkészítettek, az asszisztens mindent elmondott, mondta hogy a vizsgálat előtt lesz egy uh hogy van-e értelme egyáltalán az átjárhatóságit megcsinálni (?!). Nna én ma a 10. napon vagyok, doki mondta, minden szép odabent, de még nem indult el a pé, így sajnos nem tudják megcsinálni, mert nem lenne reális a kép. Ugyanis a petevezetők is tulképpen izmok és másként viselkednek a ciklus biz. szakaszaiban és csak akkor szabad átjárhatóságit csinálni amikor már elég nagy a pete, mert akkor kicsit kinyílik a méhszáj, megnyúlik a méhnyak. Ha most erőltetné lehet végig tudná csinálni a vizsgálatot, de egyrészt rohadtul fájna, másrészt nem lenne hiteles. Én ilyeneket nem is tudtam eddig,pedig mindent elolvastam már a témában a neten. Lehet azért fáj sok nőnek, mert rosszkor csinálják??? Ki vagyok kicsit akadva, mert mondtam, hogy akkor jövök jövő héten, mert az uh azt mutatta akkor lesz pé, erre mondja a doki hogy elutaznak, csak köv. ciklusban tudok jönni.
Nnnna ez most jel vagy sem?
Én bevettem egy cataflamot, izgultam, de laza voltam, mikor az ágyon feküdtem már kifejezetten vártam a vizsgálatot, erre viszont egyáltalán nem számítottam.
Vendég
 


Gioia: Nnnna...még ilyet sem olvastam. :shock: :shock: :shock: Érdekes, hogy ahány doki, annyi vélemény. :roll:
Úgy látom, nagyon nem akar neked összejönni ez a hsg. :shock: :shock: :lol:

Nem tom, nekem a 11. napon volt, 14. napon volt utána a pé....És a jobb oldalon simán átjárható voltam mindenféle fájdalom nélkül. Csak az fájt, amikor feszítette. És rtgennel, ami jobban tud fájni.
jaimee1
 
 


Lényeg hogy beinduljon a peteérés azt mondta, különben nem hiteles az átjárhatósági. Nekem meg még nem indult be. Nagyon furcsa, mert ilyet nem olvastam sehol. Már az is fura volt, mikor mondta az asszisztens, hogy akkor előtte uh, hogy lássuk van-e értelme megcsinálni :shock:
Vendég
 


GIOIA
Hát ez nem semmi! Erre én sem számítottam, hogy pont ez lesz! :shock:
Remélem jel, és annak a jele, hogy már nem is lesz rá szükséged. :wink:

Nekem a laparom úgy volt tavalyelőtt, hogy aug. 15-re hívtak be, csakhogy 18-án indultunk nyaralni ezért megcsinálták szeptermber 5-én ha jól emlékszem, és ne kérdezzétek, hgoy hányadik ciklusnapon voltam, de sztem biztos nem pont pé környékén, hanem talán utána, de már nem emlékszem, majd visszanézem a naptáramból ha megtalálom. Mondjuk nekem nem is voltak akkor még ciklusaim. A lapar után megjött valamikor utána 3 hónapig nem, és már úgy kellett gyogyival meghozni. Most detto. December 17-én volt a hystero műtétem, az kb. a 13. cn volt. :roll:

dita75
 
 


Dita: lehet hogy altatásban végzett műtéteknél - tekintettel arra hogy minden mást is néznek közben, erre ciklusizére nem fektetnek hangsúlyt. Mindenesetre elgondolkodtató. Multkor mikor olvastam a topic elejét és Erzsébet írta, hogy mennyire fájt neki a vizsgálat és lám rá egy hónapra babás lett, holott azt mondták neki el van záródva. Az is lehet hogy nem a megfelelő ciklusnapon csinálták és nem is volt elzáródva, csak akkor eleve zártak a vezetékek...
Vendég
 


Dita: lehet Neked megsértődik a szervezeted egy-egy beavatkozás után és nem jön Piri asszony amíg duzzog.
Egyre rejtélyesebb nekem az emberi test. MInél többet olvas utána az ember annál hülyébbnek érzi magát
Vendég
 


Jaimee :D
Csodaszép és nagyon aranyos a kicsi lányod!!!


Gioia :D
:shock: :shock: :shock: Hát most nagyon megdöbbentem azon, amit mondassz. Nem mondom, hogy nincs igaza a dokidnak, mert nem értek hozzá, de... Nekem az egyik doki (az egyik Kaálinak az osztályvezető főorvosa) azt mondta, hogy mindenképpen mensi után és pé előtt kell csinálni. Semmiképpen nem kockáztatnak egy esetleges terhességet semmilyen beavatkozással.
Hát ez most egy kicsit ellentétes, nem? :shock:

Monic :D
Mi újság veletek? Hogy viseled a hétköznapokat?
Már célegyenesben vagytok. Hihetetlen, nem? Apás szülés lesz?
Mi lesz a neve a kis trónörökösnek (bizonyára kisfiú-a kék kiscipőkből gondolom)?
Vendég
 


Timejka :D
Piri???
Vendég
 


EZ a doki is Kaális, azaz mostmár csak külsősként dolgozik ott. Nem tudom...Amit tudok, hogy akkor már nem lehet csinálni amikor a tüsző megrepedt. De a peteérés folyamata zajlik 4-5 napig is, mire végre megtörténik az ovu, nem? És amikor elkezdődik a folyamat akkor kicsit megnyílik a méhszáj is.
Nem tudom mit gondoljak, hisz semmi értelme nincs annak pl. hogy ne akarta volna megcsinálni, hisz 35 ezer Ft-ról van szó és mindössze 10 perc és én voltam csak ott, senki nem várt rá, direkt elsőnek hívott be ma.
Vendég
 


nekem is totál újak ezek az infok, sehol nem olvastam és minden tapasztalt azt írta hogy bejelentkezett, ment és megcsinálták. Mindenesetre ha ez igaz, és a dokim alapos akkor lehet hogy sok fájdalom elkerülhető- Mondjuk nekem előtte elmondta az asszisztens, hogy mikor mit érezhetek és hogy az normális - amikor behelyezik a tükröt, majd a katétert illetve utána ha el van záródva. Már egyáltalán nem is féltem, mindenre fel voltam készülve.
Vendég
 


Sziasztok,

Gioia,

teljesen meg vagyok döbbenve :shock: Nekem nem is volt uh a hsg előtt...

Cherry,

Danika lesz a kisfiunk, és nagyon furcsa, hogy nemsokára szülök :oops: 3 hétig semmiképp nem akarok mert a dokim nem lesz, de utána akármikor hajlandó vagyok rá :lol: :lol: :lol:

Jaimee,

nagyon aranyos Poppi :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Csajok, egyébként szerintem tök normális hogy bekukkantott ultrahanggal már csak azért is, hogy lássuk van-evmi gyulladás, nem? Én még a vérvételt is normálisnak tartom és minél többet gondolkodom, annál hálásabb vagyok ennek a dokinak, hogy ilyesmire odafigyel. Mert lehet hogy most csúszik egy ciklust ez a vizsgálat, de legalább már nem izgulok.
Vendég
 


Ugyanakkor el is keserít, hogy ilyen nagyüzemben dolgoznak a kórházak, intézetek, orvosok. Olyat is hallottam, hogy a Kaáliban miután már bekábítottak egyszerre 4 csajt is hsg előtt kérdezték, hogy van aki jódra érzékeny? Az egyik az volt, így kiderült katéterkor, hogy jaaa, akkor nem csináljuk meg mert sokkot kaphat...No comment. Tudom, sok mindenféle hír terjeng a neten, de a hírek mögött is hús-vér nők vannak ki alacsonyabb ki magasabb fájdalomküszöbbel és egy halom vizsgálnivaló dologgal. Szval arra kezdek rájönni és tartom is magam hozzá a jövőben, hogy az ember lánya legyen résen, amit tud info szerezzen be és ne hagyja magát , mert azt hiszem nagyrészt rajtunk múlik egy csomó vizsgálat sikeressége is, mert egy csomó dokinak annyi betege van, hogy valóban fizikai képtelenség mindenkire figyelni, mindig tudni kivel mi van, holott mi meg ezt várnánk ha már empátiából nem is, legalább a pénzünkért. Én is magamtól mentem el a hormonvizsgálatokra, amiért később meg is lettem dicsérve túlterhelt dokim által és igazából már haragudni sem tudok rá, mert a jó dokiknál ez van: hihetetlen sorbanállás és pácienstömeg
Vendég
 


Gioia: Azért privi rendelésen elvárom, hogy legyen képben velem kapcsolatban a doki. Egy egész vagyont hagy ott az ember, mire megszül, majd meglátod, úgyhogy a magán vonalon ne legyen futószalag. Ha szimatot kapok, hogy mégis az van, én rögtön lelépek. De tényleg ott tartunk most már, hogy hiába mész sok dokihoz privi rendelésre, befigyel a futószalag. :(

Hsg témában ezer vélemény van úgy látom. Van, aki clamydiára is teszteli a betegét, más vér/vizeelt vizsgálatot kér, harmadik uh-n nézi van e pé....más semmit nem néz....

Az a baj, hogy egyikőnk sem szakember, nem igen (vagy nem mindig) tudjuk felülbírálni egy orvos véleményét. Olyan ez, mint amikor az ember sötétben tapogatolózik. Tényleg nagyon résen kell lenni, 100%-ban nagyon kevés dokiban lehet megbízni. Én már annyit tapasztaltam, hogy ezt a bizalmat tán senki tőlem el nem nyeri.

Monic: Aztamindenit, hogy már a 35. hétben vagy! Dobsz pocakfotót??? Mindjárt mehetsz nst-re. :shock: :shock:Hogy vagy? Nekem már ilyenkor minden bajom volt. :lol: :lol: Ugye, mi 2 héttel előrébb jártunk.
jaimee1
 
 


JAimee: teljesen egyetértek veled!
Vendég
 


Jaimee,

náluk ctg van, jövő csütörtökön megyek először. Nagyon izgulok :wink: :lol: :lol: :lol:
Jövő héten megyek uh-ára is, kíváncsi vagyok, Danika hány kg, szerintem a 3 kg-ot már elérte :oops:
Én egész jól viselem a dolgokat, annyi, hogy nem nagyon tudok hajolgatni, takarítástól hamar kifulladok, éjszaka pedig nehezen találom a helyem, aztán nappal meg egész nap álmos vagyok.
Így visszaolvasva lehet, hogy mostmár nekem is minden bajom van :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gioia,

ez a futószalag dolog tényleg gyakori. Velem általában a dokim képben van, de jártam már úgy, hogy este a magánban megbeszéltük, hogy miért menjek be hozzá a kórházba másnap reggel, aztán másnap amikor mentem fogalma sem volt, hogy mit keresek én ott. :evil: :evil: Na, az ilyenre harapok...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Jaimee,

hétvégén készítek pocakfotót és felteszem :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic: az ugyanaz. :wink: ctg=nst. Nagyjából. Nálunk nem kell nyomni semmit, csak a két érzékelő van a pocakon.

Akkor se ijedj meg , ha nagy súlyt mondanak a Picurnak. Általában felfelé szoktak tévedni, kevesebbet nyomnak a babák, mint amennyi a becslés. Az a lényeg, hogy a feje kiférjen rajtad, a többi már kicsusszan. :lol: :lol: :wink:

Ismerős, amiket írsz. :lol: :lol:
jaimee1
 
 


Gioia :D
Nem is tudom mit mondjak és mit gondoljak. Nem tartom kizártnak, hogy igaza van a dokidnak, sőt... Elég logikusnak hangzik. :?

Jaimee :D
Kezet rázhatunk. Annyira szeretnék egy olyan dokit, akiben megbízhatok, rábízhatom magam/magunkat. Évek alatt találtam egy diabetológust, aki végre ért a bajaimhoz, de valahogy nőgyógyászt nem találok. :( :?

A futószalagra visszatérve: nálam sem vérvétel, sem uh., még egy egyszerű vizsgálat sem volt, tulajdonképpen akár terhes is lehettem volna. :evil: Fájdalomcsillapításról nem is beszélve. Szóltak, hogy menjek, aztán feltették a katétert és hát viseljem el, ami vele jár. :( Még kész szerencse, hogy nem kellett tovább elviselni.


Monic :D
Milyen figyelmetlen vagyok: ott van a babád neve a vonalzódon. :oops: :lol:
Pedig nem olyan rég már meg is jegyeztem apának, hogy milyen sok Danika-baba születik mostanában.
Vendég
 


Jaimee,

remélem nemsokára te is újraéled a terhességet a tesóprojekt keretében :wink:

Cherry,

érdekes módon nekünk a Danika rögtön jött, lánynevünk nem nagyon volt, elég nagy bajban lettünk volna kislány esetén :oops:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Na lányok még egy szó erejéig visszatérve a nem elvégzett hihetetlen vizsgálatomnak. Írtam egy embernek itt a fórumon, aki a Kaáliban asszisztens ha jól tudom, ismeri a dokimat is és naponta végez ilyen átjárhatóságit. a következőket válaszolta:

"Mindenben igaza van, a petevezetők is "lazábbak" ovuláció előtt közvetlenül. Én sem találkoztam még ilyennel /pedig napi gyakorisággal is jópárat csinálunk/ . Többiek pl. nálunk nem tudják ezt megtenni , leginkább időhiány miatt sem, hiszen így is alig tudjuk bezsúfolni 10 nappal előtte ezt a vizsgálatot, nagyon sok a betegünk. Nála nyílván erre is van lehetőség.
Mázlid van, hogy az egyik legokosabb és legrendesebb dokihoz jársz.
bízz benne, jó kezekben vagy. Ha nem tudja bevezetni a katétert , akkor nem is akarja mindenáron, hanem kivárja a megfelelő időpontot, amikor a vizsgálat is könnyebb és nem utolsó sorban nem fáj "

Nos, ezek után mit mondhatnék. Remélem többen elolvassák ezt átjárhatósági előtt és kihisztizik maguknak az uh vizsálatot előtte. Lehet hogy ennek ellenére érzékenyen reagálunk a vizsgálatra, de mégsem mindegy hogy mennyire
Vendég
 


Gioia :D
Köszi, hogy megosztottad ezt velünk.
Igazság szerint én sem értettem, hogy miért fájt annyira, ha minden rendben van :? (bár tény, hogy én semmilyen fájdalomcsillapítót nem kaptam :evil: ).

Ugyan én már nem szeretnék másikra menni, de aki még előtte áll, annak hasznos infó!
Vendég
 


Sziasztok!

Cherry nekem piri jött és már elmúlt. Március 9-re kaptam időpontot a győri Kaáliba.

Most azt nem tudom, hogy menjek ebben a hónapban inszemre, vagy ne. Persze ha normálisan viselkednek a tüszőim.

timejka
 
 


Csá Csajszik!
NEm fogjátok elhinni MA KEZDEM A DECÁT!!!!!!!!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Monic épp szülni fog mire nekem kiderül hogy terhes vagyok! Legalábbis remélem! :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Dita: gratula. Ez a deca a lombikot jelenti? :)
Vendég
 


Hali!

Cherry: Mikorra tervezed a tesztet?
Jó dokit nem is könnyű találni....nekem sem nagyon lenne második választásom. :?

Dita: Hajráááááááá!

Gioia: Akkor ügyi a dokid, bízz benne!

Monic: Gratula a 35. héthez! :P

Cupp!
jaimee1
 
 


Dita :D
+++++++ mennek a drukkok értetek!!!!!!!!
Csak ügyesen!

Monic :D
Hogy rohan az idő!
Pocakfotó???? Had irígykedjünk egy kicsit!

Jaimee :D
Már babonás vagyok a tesztekkel kapcsolatban. Utólag elárulom, hogy hány csíkom van, jó?. :wink: :D

Timejka :D
Hááát, inszem vagy se? Nehéz kérdés. De végülis ezzel is adnál 1 esélyt.
Vendég
 


Sziasztok!
Dita
Elolvastam a blogod és mostmár okos vagyok 8) És a doki nem indokolta valóban semmivel hogy miért nem kell megvárni a mensit? Eddig pont ezzel jöttek nem?

Monic:
másik topicban olvastam, hogy nagyon lebetegedtél. Gyógyulást, pihenj sokat, kis Daninak is kitartást - nehéz lehet az éhezés :wink: (mármint neki)
Most van vmi járvány már amúgy?

Cherry:
nálatok most mi a következő lépés így hsg után?
Vendég
 


GIOIA
Bocsi, hogy nem írtam meg bővebben, hogy mi a stájsz, de annyira boldog voltam, és elég későn is értem haza...... DE erre IS van/jó a blog! :wink:

Hát elvégre ez a deca nevű szurit azért van, hogy az agyalapi mirigyre hasson, hogy ne repedjenek meg idő előtt a tüszők. Ezt szúrom egészen addig amig le nem szívják a petesejteket. Amikor ezt elkezded szúrni általában a ciklus 20-23. napján vagy, és nekem gondolom ilyen képet mutatott az ultrahang, mintha ott lennék, nagyon pici tüszők voltak láthatóak az ováriumban és gondolom a méhnyálkahártya is olyan állapotban volt, hogy kezdhettem. Azt mondta, hogy elvileg megjöhet a deca szurit alatt de az sem biztos, és nem is baj. Egy normál kezdésnél is úgy van, hogy a deca 7,-10. napján megjön a mensi, de nekik is azt mondják, hogy ha nem jön az sem baj.
A műtét utáni pihenőidőt betartottam, ultrahangra, laborra fogok járni, úgyhogy minden követni fognak majd a szakemberek, gondolom nem most csinálják először úgyhogy én rábízom magamat, mert tudom, hogy mindent megtesznek, hogy babám lehessen.

Köszi mindenkinek a drukkot.

dita75
 
 


Dita :D
Szinte repdesel a boldogságtól. Nagyon szorítok ám neked.

Gioia :D
Egyelőre az IR az első, és ha az rendbe jött, akkor elvileg a csúnya cisztáim is távoznak. Valószínűleg most már nálam is jelentkezik a pajzsmirigy rendellenesség, de elvileg a meforal ezt is rendezi (legalábbis remélem).
Aztán ha ez mind rendbe jött és még mindig nincs pocaklakóm, akkor jöhetnek a stimuk, ill. apa kiskatona vizsgálata. És utána majd meglátjuk. Végülis minden az eredményeken múlik, hogy hogyan tovább. Egyelőre hagyjuk hatni a meforalt.


Lányok!
Mi a véleményetek? de őszintén!!! Nem akarok csalfa ábrándokat kergetni.

Kép
Kép
Kép
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: