Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok,

hát ezt nem hiszem el.. :(

csip: nem tudom elmondani, hogy mennyire sajnálom! :( :( :( sok erőt és kitartást kívánok Neked! és remélem végre rendesen kivizsgálnak. :(:(:(

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Szintén Csip :cry: :cry: :cry: De ezt már leírtam Neked sms-ben :cry: :cry: :cry:
Kívánom, hogy hamar felépülj, bár tudom most sokkal nehezebb, de kívánom, hogy a dokik is megtalálják a problémát!!!
Puszi
Vendég
 


Sziasztok!

Régen nem volt senki!
Hát igen, Csip volt az Anyánk, remélem jössz még!!
Tudom ilyenkor nehéz elhinni, de minden rendben lesz!
Tudom, így kell lennie, így lesz!! :wink:

Kép
csicsiy
 
 

 
 

Henne: hogy vagy? hogy bírod?

Kép
csicsiy
 
 


Sziasztok :P

Napról-napról egyre kevesebben jönnek, de remélem nem hal be a fórum.
Csip várunk vissza bármikor, amikor eröt érzel, mi itt vagyunk!
Sokat gondolok ám Rád! Kívánom, hogy tényleg találják meg az okot, hogy miért megy el mindig a baba... :cry:

Henne egyben vagy még ? :D
Pinkiné? Nálatok mizujs? Most akkor te veszélyeztetett?

Csicsy? Nálatok mi a helyzet? Tudom, hogy írtad, hogy a munka van most elötérben....

Nálunk semmi, itt is van munka böven, a hülye pic..a kolléganöm ismét kiírattatta magát 1 hétre, de hozzátette, hogy az orvosok nem tudják mi abaja a gerincével, mert "állítólag" fáj a nyaka, így megy CT-re, és ki tudja, lehet tovább ki lesz írva....ami meg azt jelenti, hogy többet kell melóznom :? Ami nem gond, mert több pénz :D A fönökasszonyomék most keresnek valakit,mert szerinte, ha így folytatja a kedves kolléganö, elöbb-utóbb ki lesz rúgva. Nem azért mert "beteg",mert amúgy nem beteg, csak lakásfelújításban van, meg az új pasija most költözött oda hozzá, de mütötték a karját...szóval értitek. A fönökömék tombolnak,mert most a fönökaszonyom kell, hogy dolgozzon hétvégén is, plusz alapból dolgozik minden nap. Ja meg nekem is kell, meg egy másik csajszinak. Szóval elúszott a szabad hétvégém. No mindegy :D

Holnap megyünk Hannoverbe valami Magyar Táncházba. Sok fiatal jön, szóval mi inkább ismerkedni szeretnénk, mintsem táncolni :lol:
Majd meglátjuk milyen lesz, de azért kíváncsiak vagyunk, mert még nem voltunk ilyen rendezvényen :P
A babaprojekt az úgy néz ki, hogy okés említettem a decembert, de tulajdonképpen már most sem védekezünk, ráhagyjuk a természetre, de így a jó, összejön, amikor összejön...ha összejön :shock: Abszolút semmi görcs nincs bennem, szóval ezek vannak nálunk. :roll: Elkezdtem a GRAVIDA-t is szedni, kicsit féltem,mert sokan írták, hogy hánytak töle, meg sokkal többet ettek, igaz én még csak másfél hete szedem, de se hányingerem nincs töle, se nem híztam még. Persze kajálás után veszem be...
Ja, a barátcserjét abbahagytam,mert elfelejtettem elvinni Luxemburgba, de 32. napra jött meg most másodjára is, szóval szerintem nem rondítok bele az ügybe :P AZ még elég jó.

Amúgy lehet érdekelne a cickafark+palástfü tea.
Közületek valakinek ebben tapasztalata? Meg hol lehet venni? (DM, Rossmann)...igaz itt kerestem már de nem volt a városban.

Henne, te tudom Femibiont szedsz, Pinkiné és te?

Lányok kicsit hosszúra sikerültem, bocsika :shock:

Puszi Mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Krisz, igen én most veszélyeztetett, de a szerdai vizsgálaton a dokim engedélyezte, a heti 3 nap melót. Úgyhogy megpróbálkozom vele. :wink: Hétfőn kezdek.

Én most Elevitet szedek, a femibiont az első 13 hétben szedtem.

Cickafark+palástfüvet én ittam, mindkét gyereknél. Ciklus normalizálásra nagyon jó. A cickafarkot napi 2 csészével peteérésig, a palástfüvet peteérés után mensiig ittam. Szedheted hozzá még a 100mg-os E vitamint, annak is peteerősítő hatása van. De azt is csak pé-ig a cickafarkkal.

Kolléganőd tényleg hülye, csak azt fogja ezzel elérni, hogy kirúgják. Mi most küldtük el elsejétől az egyik srácot, mert folyton volt valami, ami miatt nem jött be dolgozni vagy ha bejött, akkor órákkal hamarabb lelépett. A kedvencem az volt, mikor bejött 11-re (10-től van munka idő 18-ig), majd 16 órakor elment, hogy hát Ő most megy tetováltatni. S nem kéredzkedett el senkitől, bejelentette, hogy megy. :lol: 8) :shock: Aztán mikor 2-3 ilyen alkalom után szóltam, hogy talán ezt nem kéne, visszavágott azzal, hogy miért? én is van hogy elmegyek hamarabb. Aztán elmagyaráztam neki, hogy kettőnk közt az a nagy különbség, hogy míg Ő alkalmazott, nekem 12M Ft-om csücsül az üzletben, szóval tulajként talán élvezek ennyi előnyt. Mellesleg, attól én még megcsinálom a melómat. :lol:

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


sziasztok,

én is jelentkezem.. :)

pár napig nem volt netünk, nem is tudtam jönni..

voltunk ctg-n, minden oké. még egyben. :) méhszáj zárva, mintha össze ragasztották volna. :)
előre hozták a császárom időpontját. nov 17.-én lesz, ha minden igaz. :oops:

holnap megint doki, ctg.

igazából már egy picit nehezen bírom, kezdek vizesedni, rosszak az éjszakáim, de ez ezzel jár. :oops: és már csak 10 nap, ha minden igaz. :)

pinkiné: óvatosan majd a munkával ;)

Krisz: igen, valószínűleg így ki fogják rúgni a kolleganődet...

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Jó reggelt :P

Henne a 17. nagyon itt van már, de gondolom nem is bánod már! Mindenképp császározni kell??Vagy ez hogy van otthon? Itt tudom, hogy írásban jelezheted meyliket szeretnéd, illetve az kkori ügyeletes orvos, ha mondjuk a természetes szülést választod, de mondjuk valamilyen oknál fogva császározni kell, akkor az dönti el.
Biztosan nagyon kíváncsiak vagytok már! :D HA megszületik Levi, mindenképp hozz képeket!! :P :P

Pinkiné, tényleg nagyon vigyázz magadra! Köszi az infót, gondolkodok rajta. A cickafarok+palástfünél az a gond, hogy akkor ott figyelni kell, hogy mikor van p.éd,mert akkor váltani kell, nem? Ígaz azt mondtam, hogy ezt a hónapot végighömérözöm, így is teszek, és lám a ciklusom 13. napján már felment a höm, szóval kicsit elörébb lett pém, mint gondoltam, pedig annyira folyás se nagyon volt sok...viszont akcióztunk is rendesen, de nem a baba miatt, mert a fene sem gondolta, hogy ilyen rövid ciklusom lesz,meg ,meg ilyen hamar p.é. Ekkorát még soha nem esett a höm, mint tegnap,ma meg 0,4-det ment fel. No mindegy.Legalaább hamarabb vége a ciklusnak és jöhet az újabb :D :D :D Vagy nem jön :D

Van viszont egy dilemmám lányok. Ha mondjuk ismét terhes leszek, akkor ha minden rendben, tehát mondjuk nincs barnázás, attól függetlenül nem kapok valami támogató gyógyszert, avgy ilyesmi?Vagy ez doki függö??Mert ahogy a saját dokimra emlékszem azt mondta, hogy mivel teherbe tudok esni, jó helyen tapadt meg, erösen tapadt..szóval ö lehet nem adna mondjuk progi pótlást, de viszont olvastam sok helyen, hogy azok a nök akik már vetéltek el, a köv.terhességnél elég sokan már egyböl kaptak valami gyógyszert. :shock:
Vendég
 


Sziasztok..


Jöttem, de csak 2 szóra... :D én is a teán gondolkozom...de 3 hét múlva kontrollon kiderítem, hogy mi legyen legyen teaa vagy sem :)
Mert nekem is bonyolult, mert figyelni kell, de halottam, hogy lehet mind a kettőt egyszerre inni is....majd a dokit megkérdezzem....

Szolis munka dögivel van, körmis is....Elkeztem az angolt gyakorolni, most le kell kötnöm magam, majd jövök, de még épülök....

Csicsy: nagyon aranyos vagy :D

Kriszti: csak lazán :D
majd azért ciklus.hu görbét dobhatnál fel :)

Henne: drukk 17-hez :)
csip-csip18
 
 


Szio Drága Csip! Jó, hogy jöttél! :P
Ilyenkor tényleg a munka segít és a gondolat elterelés.....akkor nálatok is karácsony elötti hajtás-pajtás :shock:
Én is gondolkodom a teán, de valahogy úgy vagyok vele, hogy lehet mégsem,mert igaz a barátcserjét abbahagytam, szóval ebben az új ciklusban még nem szedtem és nem is akarom. Amit most megteszek az csak ahömérsékleti görbe a magam igazolására. Erröl jut eszembe, hogy velem szorakozik a testem. Tegnap felugrott 1 napra a höm a cover line fölé, ma meg megint lezuhant 0,4 tizedet. Tegnap meg begörcsöltem a bal oldalt, hogy aszt hittem öszeesek. Egészen a bal térdemig éreztem a szúrást. Szóval szerintem nálam nagyon próbálkozik a tüszö megrepedni, vagy mi a fene, mert ilyen még sohasem volt eddig+plusz a melleim is fájnak, viszont eddig nem is igen volt folyásom sem, ma van nagyon krémes folyásom. Lehet p.é nélküli lesz ez a hónap...haha,pedig már kezdtem örülni, hogy megvolt a p,ém, lehet 26-28 napos ciklusom lesz, de ezek szerint nem :shock:
Felteszem a görbét, habár sokat nem mond, de az a kiugrás 1 napra?? :roll: :roll: :? :shock: :shock: :shock:
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/e ... 60800_.png
Vendég
 


sziasztok,

Krisz: szerintem még csak most lesz pé-d vmikor. :oops:
igen, nálunk császár lesz ez már biztos. túl keskenynek tartanak, és Levinek pedig szép méretei vannak. :)
itt egyébként nem választhatsz, császárt akkor csinálnak, ha csak indokolt. :)

mi tegnap voltunk ctg-n. Minden ok, utána volt uh. Levi nagyon beindul a BPD_je már 96 mm, és 3200-3400 g-ra becsülik. :)
pénteken megyek megint dokihoz, ekkor megbeszéljük a császárt is.

tea: ugye én folyamatosan ittam a teákat. és ami érdekes, hogy abban a hónapban sikerült Levi, amikor éppen semmilyen teát sem fogyasztottam. :)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Erre gondoltam én is Henne :wink: , de az is lehet hogy nem is lesz, no mindegy :D majd eldöla következö napokban. Csak a melleim fájnak rendesen, az pedig nálam mindig p.é után volt, vagy mensi elött, szóval ez a hónap érdekes, ami a ciklust illeti, na mindegy :P
Vendég
 


sziasztok,

nos, hogy állsz Krisz pé ügyileg? :)

én ma voltam ctg-n, és dokinál. a ctg-n már elég lusta volt Levi, de azért a végére felpörgött. :)
a dokimmal sajnos nem tudtam találkozni, mert belázasodott. de egy másik dokira addig rábízott. ő is nagyon kedves volt. :)
a méhszájam még zárva, így remélem szerdáig kibírja az én kisfiam ott bent. :)
mostanában már azért görcsölgetek, és keményedem is. :oops:
hétfőn megint megyünk ctg-re, és akkor már lesz a dokim is (remélem) és megbeszéljük a szerdai császárt. :oops:

jelentkezzetek ti is, hogy mizujs veletek:)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Sziasztok!

Henne, kitartást! Most már csak napok kérdése. :lol: :wink:

Én kinéztem ma a baba-mama expora, de olyan silány volt, nem vettem semmit. :roll: Viszont csináltattam 4D uh-ot :lol:

Íme Dóri baba:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Nagyon jók a képek Pinkiné! Valahol nagyon jól látszik, hogy puncis :D
Már a 21. hét!! :shock: :shock: Iszonyat repül az idö ám!

Holnap teszek majd fel görbét, de ma reggel felment 37re a höm, szóval szerintem megvolt a p.é. AMúgy tényleg nem értem, mert napok oda szurogat a méhemnél, hol meg a petefészkeim. Arról nem is beszélve, hogy apjuk idegeire megyek,mert folyamatosan csak kötöszködök vele, a végén meg elsírom magam. :roll: :shock: :? Ilyen nálam most van elöször ezidáig, hogy lassan már 1 hete tiszta idegroncs vagyok :D Ezek szerint innen tudom majd legközelebb is, hogy pé következik? :shock: :? Am´gy a hüvelyi nyálka, már nem mintha annyira figyelgetném, csak azért észreveszi az ember... :oops:szóval semmi...mint a szahara, már egy jó ideje? Ki érti ezt? :shock: :shock:
Vendég
 


Henne nekd meg kitartást, már nem sok van hátra!!!! :P :P :P :D :D :D :D
Vendég
 


Kriszti: nem hoztad a görbét, vártam...

Pinkiné: láttam iwiw-en is a képeket, olyan édes!

Henne: hogy vagy?

gyertek majd!

Kép
csicsiy
 
 


sziasztok, lányok

lejelentkezem egy gyorsra én is..

az éjszakáim már nem az igaziak, sokat görcsölgetek.
Holnap lesz a nagy napunk, holnap fogok befeküdni a kórházba, és este csinálják a császárt. :) Tehát, ha minden jól megy, holnap már láthatom Levit. :)
nem mondom, hogy nem izgulok, mert akkor hazudnék...:)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


KITARTÀST és megy a DRUKK Henne!!
Láttam én is képet, hát jó méretes a pocid!! :D :D :D

Csicsy igérem holnap hozom, csak most itthon volt a párom, elvoltunk állandóan foglalva. Rohangálá, kocsival kapcsolatos ügyintézés, illetvea tartozkodásimat kell meghosszabítattnom, ahhoz is (ismerve a német bürokráciát) sok papírt kelet beszereznem. De holnap hozom is,mert ez a mostani ciklusom egy hatalmas :?: :?: :?: :shock: :shock: Szóval fogalmam sincs, ami azért is bosszant mert fogalmam sincs mikorra várjam a mensit :roll: :roll:
Vendég
 


Henne: megy a nagy-nagy drukk, minden rendben lesz!!!!
Amint tudsz küldj képet kérlek Leviről!

Kriszti: kb. egyidőben szokott megjönni nekünk asszem, nekem kb. 25-26-án jön meg!

na majd írjatok!

Kép
csicsiy
 
 


Sziasztok....

Henne: drukk :D és gere mielöbb aminnt tudsz :)

Kriszti: kérjük a görbét :D

Csicsy: Ott mizu???Munka mien???Móki teljesen maga alatt van!!!!Tegnap találkozott vele a barátom...Megtudtuk, hogy a csaj valamelyik nap felhívta este 11 körül és telefonban szakított vele :shock: Mert ő úgy látja Móki megváltozott, pedig nem is vesztek össze....De minden nap beszélnek hívja a csaj, nem százas a csaja....

Nálam minden oké...Telnek a napok és ez jó már szeretem, mert csak az idő segít rajtam :? :o Na mind1...Közben lesz nem sokára a párom szülcsinapja 25 lesz, és nagy bulit szervezzünk neki a haverokkal jövő Pénteken :D Jah és meglepő módon azt is sikerült elérnem, mert persze anyós kiakarta magának közösíteni a fiát, hogy az ő családja külön ünnepel olyanokkal is akiket 10 évente 1 szer láttunk. Persze azonnal szóltam a páromnak, hogy anyós mit akar, és mondtam neki ne kellejen már külön velük és olyanokkal ünnepelni-akik még karikor sem hívják fel őt....pl...keresztapja....7 éve nem taliztak, akkor ne jöjjön el most sem... és külön az én családommal is...Szóval picit kiakadtam, hogy minden ideget megakar hívni és az ajándék amit kért a párom rra azt mondta, hogy nincs pénz egy karkötő lenne....de most kpot az öcse 120.000 egy számítógépet a 16 szülcsinapjára...igaz 200.000 ezer körül van, de legalább beleadnának abba amit ő igazán szertene...nem tuti valami faszságot vesznek neki....Tőlem már megkaptam a számítógépet, mert azt kért, de persze van még egy meglepi arany pecsétgyűrűt kap a családomtól, hát csajok, nem kérdezzétek az árát, mert hannyat vágjátok magatokat, de elmondom, hogy lesz benne egy brill kő is... :shock: ez volt a másik vágya....na tegnap reggel 11től du 5 ig ezt intéztük, mert csináltatjuk...hát nagyon kiváncsi leszek :D
Közben tegnap kirugtuk az egyik kolleganőmet is, már elegünk lett belöle, mindig késett nem nyitott ki időben és mindig terelt...Szóval tegnap elküldtük...Uj kolleganő keresünk most...és ráadásul megmondtam a főnökömnek, hogy nekem egy kis szabira lenne szükségem sok nekem ez igy...és belement abba hogy Hétfőn nem kell egésznap meloznom hanem csak fél:D huuuu ennek örültem a legjobban :D

Picit hosszú lettem, de most megtudtatok mindent :D

Puszi
csip-csip18
 
 


Szio Csip!!De jó, hogy jöttél! :P :P Akkor zajlik az élet nálatok, de legalább lesz egy kis buli is benne!!! :lol: :lol:
Nálunk 26-án este a szoliban zárás után csinálunk karácsonyi dekot a csajokkal, meg pizzarendelés...stb, aztán 18-an meg céges buli egy olasz étteremben, utánna meg szórakozóhely!!! :D Mindent a fönökömék fizetnek, tök jó fejek :D AZ egyik kolléganömmel idöközben nagyon jól öszehaverkodtunk, holnap délután megyünk beülünk valahová dumcsizni :D Legalább gyakorlom a németet is!

Szilveszterkor kinek van már programja? :P

Csicsy, elvileg nekem is 25-26 körül kellene megjönnie, de most nem tudom :shock: :shock: Mert az oldal ahol csinálom a högörbém, még be sem húzta a p.ét, pedig ma már 37,1 volt a höm....ugyhogy most csak kalkulálok akkörülre, vagy legkésöbb 29.-re.De az szerintem késö,mert már a luteális fázisban vagyok szerintem :?: :shock: :roll: Amúgy most tényleg csak a hömérsékletre tudok hagyatkozni,mert a hüvelyi nyálkám az a krémesnél többre nem változott még mennyiségileg sem.Ki éti ezt...na mindegy...
A görbém :shock:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanze ... 5,nummer=8
Vendég
 


ja a kis smiley-kat ne nézzétek,mert nem peteérésre gyúrtunk, csak úgy együtt voltunk amikor jól esett :oops: :D :D :P
Vendég
 


Szerintem 27-28 körül, fog megjönni Kriszti :) Na örülök, hogy nálatok is zajlik az élet :)
csip-csip18
 
 


Csip így legyen ahogyan mondod :P
Amúgy nálad mizujs, ami a ciklust illeti? Megjött már? Mikor kell dokihoz menned?

Mit vesztek a párotoknak karácsonyra?? :roll: :roll:
Vendég
 


Most hívtam az asszisztenst, de nem veszi fel.... :? Áhhhh nem jött még meg....Holnap lesz 3 hete...
4 hétre mondta....
Szerintem 29 megyek hozzá.....

Tőlem már megkapta a számítógépet, a szüleimtől meg egy pecsétgyűrűt kap majd :D Ami gyönyörű lesz :D És benne egy brill kővecske :oops: :)

Ott mizu?Apácskával megvagytok?????
csip-csip18
 
 


Jaj ne is mondd, annyit melózik, bevállalt most két vasárnapot is extra :roll: Aminek egyrészt örülök,mert így a nov. 27-.-i buli az idióta haverjával kilöve,mert 28-an reggeli müszakja lesz :D :D Másrészt keveset vagyunk együtt. Mármint ugyis, meg emígy is :P Kicsit hiányzik a romantika, de rajta vagyunk az ügyön, elvégre dec. 27-én leszünk 3 évesek :D
Tegnap mondja a fönökasszonyom, hogy a kedvenc kolléganöm, akivel ma egyébként is talizok, januártól atlált munkát, mivel ö nemrég fejezte a sulit kellett neki "Ausbildungsplatz" :roll: Tökre sajnálom, marad majd csak hétvégére. Na ekkor felcsillantak a kis övegszemeim és mondom a fönökasszonyomnak és szívesen melózok hétvégén is, de még szívesebben hétközben, úgyhogy lehet majd a hétföi és pénteki müszakját a csajszinak én kapnám meg a hétvégiek helyett. ìgy legalább apácskával is többet lennék együtt,mert ö amúgyis szabad minden vasárnap (kivéve mikor bevállal extra melót) :P
Tegnap volt a drága anyósoméknál munkaidö után (én melóztam), szóval ismét este taliztunk,mert ö hajnalban ment el dolgozni. És mondja, hogy megölelte anyukáját és mondta neki, hogy mennyitre szereti :shock: :shock: Anyukájának meg ez iszonyú jól esett..Meg mondta neki, hogy már vágyik saját családra :shock: No ezek szerint most úgy gondolom sokkal felkészültebb,mint múltkor volt... :P :P
Vendég
 


Jó reggelt Mindenkinek!
Hát hamar kidobott az agy, valahogy nem voltam már este sem olyan álmos :shock:
Tegnap vacsiztunk apával, hát persze elökerült a babyprojekt és a december. Mondom neki, de akkor mostmár komolyan gondolod? :D Ja, naná!! Mondom neki, akkor legalább a "gyanús" idöszakban 2-3 naponta keksz :lol: Erre ö azt mondja, hogy elég egyszer is, de azt a megfelelö idöben?? :shock: :shock: :?
Mondom ez nem így megy, ilyen egyszerüen, mert nem igazán akaork ovutesztezni, elég a hömérözés egyenlöre, dehát pont eltalálni azt a napot?? Tökre kiakadtam :twisted: :shock:
Vendég
 


Henne: sokat gondolok rád, már a kezedben tarthatod Levit!
gyere amint tudsz és hozz nekünk képeket!

Csip: szegény Móki, igen sajna ott mindig volt gond és vagy 100x szakítottak, de szegény ott a baba és most is ezt csinálja!
brill követ pecsétgyűrű? nem semmi! biztosan szép lesz, majd hozz képeket! mikor kapja meg? számítógépnek örült gondolom!
melóval kapcsolatban annyi, jan. 1 kezdek, sokkal jobb pénzért, úgyhogy nagyon örülök, arról nem is beszélve h itt van 5 percre tőlünk, most meg 1 órát utazok! Juhhéj!!

Kriszti: én nem tudtam megnyitni a táblázatodat!
most olvastam mindkét üzidet, tök jó h így gondolja, aztán olvasom tovább, elég egyszer! nekem is múltkor mondta a párom, éshát kimondta h ha tudja h kellene, pont azért, akkor az milyen illúzióromboló és h így nem nagyon megy neki! én is kiakadtam, valahol érthető, de valahogy akkor is kell sikerülnie! lehet elég 1x, lehet hogy nem! nem tudom miért ilyenek ezek a pasik?
de remélem nem vesztetek össze azért!

Pinkiné: hogy vagy?

ja, csajok mivel jan. 1-jén kezdek a régi új helyen, egy ideig most tuti nem lesz baba, mert 1 évig nem lehet, nem mondhatom 3 hónap múlva h hát baba lesz. most inkább a melóra koncentrálok, jó pénz és megpróbálok maximálisan teljesíteni, jobb lesz egy kicsit anyagilag is aztán jövő dec. körül kezdjük majd!
de azért jövök majd hozzátok!


ma megyek barátnőmmel vásárolgatni, nézelődni, dumcsizni!
tegnap is dolgoztam.

Kép
csicsiy
 
 


Szio Csicsy :P

Dejó, hogy akkor itt ez az új melóhely! 5 perc az tényleg semmi az 1 órával ellentétben :D De akkor most tényleg nincs babaprojekt? Védekeztek akkor? És miért pont 1 év? :roll:
Csajszi amúgy nem vesztünk ösze, dehogy, csak néha kiakaszt a felfogása. Amúgy imádom! :P :P :P A héten majd felrakom a görbit mégegyszer, egyenlöre úgy számoltam, hogy 25.-én kell megjönnie. Szóval van még 4 napom :D Az oldal ahol vezetem a 22. napra húzta a p.ét, de akkor már fenn volt 5 napja a höm, szóval a p.ém a 16-17. napon volt...mostmár nagyon várom, hogy megjöjjön, komolyan,mert ebben a ciklusban szórakoznak a hormonjaim velem. De most egy kicsit nyugisabb fázisom van legalább az elejével ellentetben :D Aztán meg így legalább 30 naposak a ciklusaim,mert ez lesz már a 2 vagy 3 ciklusom ami 30 napos!!jupiiii :P :P

Pinkiné veled mizujs tényleg?
Henne lehet még a kórházban van, bár nem tudom, de szerintem egy császár után 1 hetet bentartanak, vagy nem?

Csip, akkor megy a készülödés a partyra? :D :D :lol:
Vendég
 


http://www.wunschkinder.net/forum/zanze ... 5,nummer=8

Ez a mostani görbém, csak annyit füznék hozzá, hogy a peteérés a bejelölttel ellentétben a 16-17 napon volt, illetve a cover line-om az nem 37 foknál van, hanem 36,7-nél. Szóval én onnan számolom a luteális fázist, ahol 37 a höm :roll: :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Csicsy! Szuper az új munkahely! Nagyon jó kondíciókat írtál róla. :lol: :lol: Az 1 évet azért várjátok ki - gondolom én - mert Gyed meg minden egyéb szempontjából a szülés előtti 1 évet nézik, s ha magasabb fizura vagy bejelentve, akkor több pénzecskét fogsz kapni. :wink: De ez csak az én gondolat menetem, ha nem így van, javíts ki! 8)

Krisz, becsülettel bevallva, én ezeken a táblázatokon sosem igazodtam ki. :roll: :lol: De drukkolok, amikortól azt mondod, hogy drukkoljunk! :lol: :lol: :lol:

Az egy alkalom elveteket megcáfolom, ugyanis - utólag visszaszámolva - Dóri is abból az 1 alkalomból fogant, s ráadásul akkor, amikor már azt hittem, túl vagyunk a pé-n. :lol: :lol: :lol: :lol: Keresztfiam pedig ciklus 5. napján fogant úgy, hogy összesen 2x voltak együtt anyájáék abban a hónapban. Akkor, meg a 20. nap környékén. :lol: :lol: :lol: Szóval, jön az a babuska, ha nagyon akar. :wink: :wink:

Mi egyébként jól vagyunk, Petimnek ici-picit folyik orra, de semmi más baja nincs, úgyhogy jár bölcsibe. Én dolgozom a heti 3 napot, de rájöttem, hogy a hosszabb sétálást bizony nem bírom. Nagyon elkezd feszíteni a pocim alja. :? Ja, és az sem ajánlatos, hogy ha 2,5 óra alatt akarok megfőzni, kitakarítani és kiteregetni. Tegnap ezt tettem ( ennyi időre vitte el nagymama Petit sétálni, párom meg dolgozott), s bizony egész délután/este úgy keményedett, feszített a pocim, hogy fájt a fekvésből való felkelés. :roll: Úgyhogy legközelebb nem leszek ilyen balga. :roll: :?

Képzeljétek, megtaláltam tesz-veszen Dóri leendő babakocsiját. :lol: Remélem, meg is nyerem. Borzasztóan tetszik, teljesen bele vagyok esve.

Kép A fönti kicsi képeken látszik, hogy van hozzá mózes, sportrész és hordozó. + Ad hozzá a csajszi pelenkázótáskát, esővédőt és szúnyoghálót. :lol: :lol: Mondtam Apának, hogy az életem árán is meg kell nyerni a licitet. :lol: :D

Ez pedig egy mai napon készült, friss pocakfotó.

Kép

Kép

Na megyek, csemetém végzett a napi séta adagjával, hozom fel ebédelni, aztán alvás. 8)

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Sziasztok....

Csicsy: és mi lesz az a melo???

Kriszti: na de jó apácska...érdekes...de szerintem az enyém is ezt mondta volna.... :D :roll: De jönn az a babácska :D

Pinkiné: nem csodálom, hogy tetszik az a kocsi :D gyönyörű :D és mennyiért adják???:D min ár van, vagy licitálni kell rá folymtosan????

Nálunk helyzet változatlan....Pénteken apácskától kaptam egy csokor vörös rózsát...Mert csütörtökön leszúrtam, hogy mostanában mi baja van....Aztán kiborult, és magyarázott Nekem.....Én meg megsértődtem
Szombaton Erzsébet napoztunk, vasárnap meg elkezdtem a nagy takarítást.... konyhát kipucoltam 4 órán át....
Ez a hét izgalmas lesz.....Most lesz kész a gyűrű, megnézhetjük...Aztán most kellene megjönnie, ami szerintem nem fog....Csak akkor Hétfőig meg se jöjjön...Mert akkor lesz a Kontroll....Kezdődik, akkor tudok meg mindent, hova megyek mikor és mit csinálnak velem....Aztán meg már jövő Pénteken itt van apácska szülcsinapja....Pénteken barátok...Szombaton család...Vasárnap másik család.....Szóval kemény 2 hét elé nézzünk....
csip-csip18
 
 


Pinkiné nagyon szép a babakocsi!!!!Hasonlót néztem ki anno én is, csak az fekete hatalmas fehér virágokkal és van hozzá hordozó os. AZ Ebay-en láttam kb 200 euroért. Továbbra is az maradt az álom.
A pocid meg azért már szépen rendesen nagyocska :D :D

Csip az eljegyzési gyürü lesz kész? Vagy félreértettem? :P Akkor nem fogsz unatkozni a közeljövöben, aztán meg ott van már karácsony...iszonyat gyorsan telik az idö :D

Ma megyek melózni, megkaptam az egyik müszakot a hülye picsa kolléganömtöl, aki már dolgozik és persze nem bírta ki, hogy ne problémázzon ezen is :? Szombaton meg ö dolgozott délelött én délután és a müszakváltáskor jött a beosztásos papírral....mondom magamban, elmehetsz te a hó bü....k...ba :evil: velem te nem fogsz müszakokat cserélgetni. Hát nem ezzel próbálkozott a drága :? :?
:evil: De nálam nem nyert, erre mondja, hogy akkor felhívja a Sarah kolléganömet (akivel kávéztam a múlt héten)...Már elöre röhögtem magamban, mert Sarah sem válalja át a müszakokat, úgyhogy így járt :lol: :lol: Probálkozni azért lehet, nem? :D :D :lol:

Pinkiné az egy alkalom az nálunk kettö alkalom volt áprilisban és akkor terhes lettem...ugyhogy valószínüleg a párocskám ebböl a megfontolásban gondolja így a projektet. Különben meg tök mindegy. Jön amikor jönnie kell :P Már jó lenne a mensi is megjöne,mert egy idözített bomba vagyok és idö kérdése mikor robbanok. :twisted:
Vendég
 


Kriszti: kedves a kolleganő :D :D :D
Na tuti kitépném a hajm, ilyenek minek dolgoznak akkor????

Nem a pecsétgyűrű lesz kész a páromnak, amit csináltat az Én családom, és azt megyünk megnzzni :D Amit jövőhéten szombaton kap meg :D
csip-csip18
 
 


sziasztok lányok,

bocsánat, csak most jelentkezem... egy gyorsra van most csak időm :oops:
2010.11.17.-én 17:06-kor megszületett Levi kisfiam , 2890 grammal és 53 cm-el. :)

gyorsan a szüléstörténetem, császáros módra:
szerdán ugye kettőre bementünk a kórházba. Nekem nem mondta a dokim, hogy nem ehetek nem ihatok előtte, meg ugye este 8-ra beszéltük meg..szóval, én délben picit ebédeltem.
2 után megvolt az uh, utána rögtön küldtek is a szülőszobára. mondták, késő délután megcsinálják a császárt.. dehát ugye ettem előtte, és nem volt meg a 6 óra alvás..na jött az anesztes, kikérdezett, majd mondta, akkor epidurális érzéstelenítésről lehet szó csak...közben ctg-n is rajta voltam, Levi nagyon pörgött, fel is ment nagyon a szívhangja.. néztük is, mintha érezte volna, hogy ma ki fog jönni..
fél 5 után már vittek is a műtőbe..
hát, lányok, én még ilyen béna anesztest nem láttam.. talán harmadszorra vagy negyedszerre sikerült neki az érzéstelenítés..addigra teljesen szétszúrta a gerincemet a végére már a könnyeim potyogtak majdnem
na sikerült az érzéstelenítés, tényleg furcsa megszokni, hogy zsibbad a lábad, meg nem érzed. nálam lassan hatott az érzéstelenítés is, arra is várni kellett
Levi nagyon hamar meglett, megtisztították, és oda hozták hozzám.. amint meghallotta a hangomat, abba hagyta a sírást.
utána levitték a férjemnek, én pedig még maradtam egy ideig a műtőágyon. Tényleg érzed a hasadat, ahogy matatnak..de nem fáj. ami kellemetlenebb, az az amikor rányomnak a hasadra, és kinyomják na azt érezni
Utána levittek, kb 45 percig lehettünk hármasban. Engem rázott a hideg, így megfogni szegényt nem tudtam
utána elvitték..
aztán kezdődtek nálam a bonyodalmak. Amint ment ki az érzéstelenítő, egyre jobban fájt a hasam. ráaásul két adag oxitocint kaptam, ami olyan méhösszehúzódásokat csinált, hogy a könnyeim potyogtak már tőle felment a vérnyomásom is, a szokásos 110-es vérnyomásaim helyett 150-160-as volt
amint lement az oxitocin infőzió, jobb lett a vérnyomásom is.
ugye 17:06-kor született Levi, a szülésznők azt tervezték, 11kor felkeltenek majd, hogy kikeljek az ágyból. Akkor ránéztek a sebemre, és látták, nagyon át van ázva a kötésem na hívták az orvost, az hívta az enyémet, na és hírtelen marha sokan lettek körülöttem.. mondta a dokim, ha nem csökken a vérzés, be kell menni műtőbe, és megint fel kell tárni. nekem minden bajom lett..
betettek egy csövet, és kaptam egy nagy szorítókötést a hasamra, meg homokzsákot. hát, mondanom sem kell, a csillagokat láttam
óránként nézték, milyen a seb, mennyire vérzik.. persze, semmit nem aludtam emiatt egész éjszaka
reggelre szerencsére csökkent a vérzés, így megúsztam az újabb műtétet.

tejcsim csak ma indult be, de legalább már van.

Levi egy tüneményes baba, imádnivaló. :)

iwiwen vannak fotók fent Leviről :)

puszi

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Hennét, hogyan találom meg iwiwen????
csip-csip18
 
 


Csip, a felhasználó keresésnél keress rá Hennére (az itteni felhasználó neve alapján is megtalálod), s ott van Levi baba albuma.
Csuda édes, én már megkukkantottam! :lol: :lol: :lol: :lol:

Óriási nagy Gratula hozzá Henne! Csuda édes! Olyan kis formás pasas. :D

Kép

Pocak dicséreteket köszi, én is tudom hogy óriási. 8) Majd mindjárt kerítek egy képet, ahol Petivel voltam hasonló idős. 8)

A babakocsit tesz-veszen adják, s 39.000 Ft a kikiáltási ára. Remélem, sikerül megnyerni. :lol:

Kép

Ekkora volt a pocim Petivel, 24. héten. Szerintem a mostaninak más a formája is, s talán kisebb is :)

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Kép

Drága Henne én is már megkuksiztam a képeket és nagyon szép és aranyos Levi! Amin túlmentél az kicsit durva, a barátnöm akinek nyáron születtek az ikrei ott is gondok voltak,mert elöször úgyvolt sima természetes szülés lesz, de az egyik bébi nem így gondolta és majdnem leállt a szívverése ezért sos császározták. No mindegy a végeremény már ugyis ott van Neked :lol: :lol:
Annyira hihetetlen, hogy milyen régóta megy ez a fórum és megvan az elsö fórumos BABY :P :P :P
Vendég
 


Sziasztok..

Henne: Én is láttam cuki a kis Levi :D :D :D

Kriszti: mizujs???megjött????

Csicsy:munka????

Nálamn tegnap voltam 1 euros boltban, és bevásároltam advent koszorúhoz mindent Ma azt akarom itt bent megcsinálni, de persze, hogy most ilyenkor jönnek az emberek a szoliba....Aztán már kezdek nézelődni kari ajcsikat....Az ötvös meg még nem hívott, hogy kész van a gyűrű, de még van ideje végül is.....Ja és képzeljétek kitaláltam, hogy veszek egy csomó szülinapos dolgokat és feldíszítem a lakást Pénteken, találtam a neten egy jó oldalt ész rendeltem egy csomó dolgot :D :D :D
tegnap azt hittem megfog jönni nekem, mert volt egy kis barnázásom...de aztán nem lett belöle semmi, remélem most már Hétfőig nem jönn meg, mert akkor megyek az orvoshoz....Kezdek izgulni, mi lesz.......
csip-csip18
 
 


áhhh olyan mérges vagyok, az elöbb megnyomtam a billentyüzetet és elúszott amit írtam :evil: :evil: :evil:
Csip tök jó ez a készülödéses hangulat én nagyon szeretem a karácsony elötti hangulatot. Nálunk a szoliban pénteken este zárás után lesz dekorélés a csajokkal,meg pizzázás! :D Alig várom már.
Akkor a párodnak most pénteken lesz a bulija? :D
Itthon is kéne valami karácsonyi hangulatot varázsolni, igaz van még idö! Tök jó párommal nagy lázban vagyunk, ami a karácsonyt illeti :lol:
Nyaggat már mióta egy új tv miatt, de én mindig azt mondtam, hogy ameddig ez ami most van jó, addig minek másik....de valahogy bedöltem én is,mert amit kinézett megmutatta tegnapelött és azóta az én szerelmem is :D Hatalmas képernyö.... :lol: Samsung...a többit nem tudom pontosan, tv-k terén nem vagyok profi :P A másik, hogy a sarokba kinéztünk az Ebay-ben egy nagyon szép keleti jellegü narancssárgás Hennalámpát, ugyhogy az is meglesz, ha szerencsénk van :D
De a dolog lényege...a párom akart volna márciusban nyaralni menni a Kanári-szigetekre...DE, mondta, hogyha terhes leszek, akkor ez ugysem menne...meg az többe is kerülne,mint egy tv :D Így maradt a TV, meg a babaprojekt. Tegnap többször is emlegette "Bencikét", hogy most itt ülne apával, vagy feküdne apán és néznénk a hatalmas tv-t :lol: :lol:

A mensim még nem jött meg, de a höm 2 napja már cover line alatt van. Tegnap már kezdtem örülni, hogy ha megjön, akkor 28 napos ciklusom lesz, de káröröm volt. :? Még a mai napról nem tudok nyilatkozni, de még nem jött meg, de jó lenne már mert felrobbanok :evil:

Csip hétfö az már mindjárt itt van. Hány órára kell menned a dokihoz? Gondolom jobb volna, ha addig nem jönne meg, mert gondolom akar majd hormonokat nézni, vagy ilyesmi? :roll:
Vendég
 


Kriszti: na az jó :D Nekünk is Samsung Tv van a legjobb, azt vegyétek meg :D Nem bánjátok meg Tv a legjobb márka az :D
Jövőhét Pénteken lesz a buli :) :)
Este 6 ra megyek a dokiihoz...Hát szerintem meg nézz majd Uh.n, hogy milyen a mnyh.milyen vastag, mennyire épült fel....Pont ezért lenne jó, ha nem jönne meg addig....
csip-csip18
 
 


Pörögnek az események itt a szoliban....Nálam....Főnök bent volt, és kiderült, másik kolléganőmnek(Anita) is reszelnek napokban :D
Na érdekes.....Ami volt....Ő jött volna be helyettem Pénteken...Erre mondja a Főnököm, hogy akkor te jössz Csütörtök is dolgozni????Mondom Én???Mért is???nem tudok róla...Anita állítólag, aki mindig panaszkodik, hogy kevés a pénze, és többet akar melózni, hogy Ő jön helyettem Pénteken fél napra...Én meg jöjjek Csütörtökön egész napra...érdekes?!?!?!Nem???Hogy Én nekem mért nem mondta????és Én egész ő fél nap???Azt meg, hogy???Hülye ez????Mondtam a Főnökömnek na jó fej azért...Ő neki kell a pénz és mégis Én jöjjek egész napra????Na megmondtam, hogy ilyeneket mért tartunk itt, van még 1001 ember aki rendesen dolgozna, nem pedig linkeskedik...Igazam van ez volt a válasz :D
Hát ja :D És még ő akar fizu emelést mondja a főnök :D örüljön, hogy nem lejjebb viszi ezért :D

Na jót kacagtam :D :) :D
csip-csip18
 
 


Akkor tényleg ott is jó fej a kollégnöd, azaz lehet nemsokáig :D
Nálunk januártól jön egy új csajszi, szipmpatikus, beleillik a csapatba, ugyhogy a szöke picsa összefosshatja magát, mert töle lesz elvéve a hétvégi müszak. :P Ma délután ö dolgozik, majd biztosan elsírja bántát a fönökömnek este záráskor, hogy nem akar vele senki müszakot cserélni :cry: Úgy utálom szegényt, de holnap ö is jön a dekocsinálásra meg pizzázásra :? :roll: Oda el tud jönni, csak szombaton ne kéne neki dolgozni... :roll:

Hát nekem hál istennek megjött :P :P :P Tegnap este éreztem már meló közben, hogy bármelyik pillanatban megjön. ìgy is volt, szóval annyira örülök,mert nem is tudom mikor volt 29 napos ciklusom :D :DElötte 30, azelött is 30 most meg 29!Tök happy vagyok :P :P Aztán ebben a hónapban meglátjuk a nagy rágyúrást, de ha nem most akar jönni, akkor majd jön késöbb :P Egyedül a hömérözést csinálom tovább,mert abból tök jó le tudom olvasni a p.ét. Ha minden jól megy, akkor 15-16-17 nap valamelyikén van :D

Csip akkor most ma nem dolgozol?
Egyébként visszatérve a szolis témára...igen anno én is mondtam, hogy szívesen dolgozok többet,mert kell a pénz, de én be is tartottam,mert bármikor odavoltak a fönökasszonyomék elsöként ugrottam be helyettesíteni. Ez a hülye picsa, kinek a két kutýaján kívül más nincs (39 éves, állítólag nincsen normális pasi a földön számára) szóval ö úgy gondolta, hogy mivel én kis mezei "Ausländer" ugyis köll a píz, ezért nekem nuku magánélet :? :shock: :roll: Gondolta ö, de múltkor megmondtam nek, hogy a van egy férjem :lol: :lol: Meg közös program is :lol: :lol:
Vendég
 


Nekem is megjött tegnap Kriszti, csak reggel! nekem 30 naposra beállt, tök jó!
Akkor nálatok már bármikor lehet bármi ugye? nagyon izgi!!!
Mi jövő ilyenkor kezdünk bele, nagyon sokára. de mindegy, igen kell az 1 év, meghát most elvállaltam, számít rám nagyon, nem mondhatom 3 hónap múlva h hát babám lesz és elmegyek!
kell az egy év!!
November végén még hívni fognak az új helyről hogy mi lesz pontosan a meló, mert 2 dolog is lehet! jobban örülnék az egyiknek, mert az nem olyan stresszes! remélem a mellett döntenek!

Szerintem már Tyuntyi is nemsokára szül vagy nem jól emlékszem?

hétvégén megyünk haza Katalint ünnepelni, Anya, tesóm!

Kép
csicsiy
 
 


Sziasztok....

De jó, hogy megjött Nektek :D Tegnap én is azt hittem, hogy megjönn, de aztán nem...Remélem kibírja Hétfőig akkor már...Aztán meg beáll olyan 28-32 nap közé, annak örülnék :D

Tegnap körmöztem és a főnököm volt bent, kedves kollegina helyett és kiderült, hogy múlthéten mikor 3 napot voltam a kolléganőm miatt elbasztam egy bérletet így mínusz 5300 a fizumból...na eldurrant az agyam.....hogy ha nem melózom 3 napot akkor nem basztam volna el....miatta....bassza meg...ezért fogtam magam és elmentem az Ázsiába vásárolni, egy barom fasz miatt meghúztam a kocsi jobb oldalát.....Azt hittem felrobbanok, na apám biztos kiszúrva, már várom a hívást, hogy mit csináltam......Aztán vettem 6 db bugyit...amiből 2 nem jó....pici meg nagyon csípő lett....wháááááááááááá...vettem még egy övet....meg alkeszt a bulira :D :D :D meg körmös anyagokat :D Lilát is Bejni :D
Szóval kiborult és még pénzem sem maradt este meg dühöngtem ez miatt....
csip-csip18
 
 


De hogy volt ezzel a bérlettel?Azért a fönököd is hjó fej :roll: Emberek vagyunk, hibázunk néha. :wink:
Amúgy meg ekkor mondják Csip, hogy összecsapnak a hullámok az ember felett. De egy ilyen nap után már csak jobb jöhet :P
Ma lesz a party vagy jövö héten? :D

Csicsy akkor megint egyszerre mensizünk :D Igen nekem is úgy néz ki ,ok most a 29. napra jött meg, de beáll 30.-ra már nagyon örülök. És ami még jó, illetve gondolom jó, hogy nincs semmi barnázás mensi elött egyböl megjön :D Hát az a bármi lehet Csicsy az úgy van, hogy eddig is lehetett volna bármi, de a párocskám a decembert mondta, hogy összehozunk egy karácsonyi ajándékot :D Mondom ne élje bele magát...oké, ha nem karácsonyi akkor lesz szülinapi nekem, ha az se apukám szülinapi....após szülinapi...párom szülinapi..stb :lol: :lol: Ezek vannak, de hogy jobb esélyek legyenek, így most és utoljára megkockáztatok egy csomag ovutesztet a hömérözés mellé, de kizárólag ebben a h´onapban, tovább ugysem. Magamat ismerve januártól még hömérözni sem fogok. Új év új élet 2011 :D :D

Igen azt hiszem Tyuntyi január elején szülhet valamikor....(mikor én is szültem volna :cry: :cry: ) De szép nagy pocija van már neki is.
Vendég
 


Ma este lesz a szolid dekorációs buli :D
Párom éjszaka nagyon szarul lett, elöször este azt hittük allergia, de éjszaka állandóan fent volt, fújta az orrát, berekedt, szóval gondoltam mivel most melózik, csinálok finom marhahusi levest, az jól fog esni neki :lol:
Vendég
 


Sziasztok....

nagy a pangás itt is :roll: :? Lassan indulok a dokihoz...görcsben vagyok azért...Nem nagyon örülök félek egy kicsit úgy mindentől, hogy mi lesz-mi vár rám...stb....kavarodnak az érzések nem alap szinten.....
Viszont nem jött meg, ez egy jó pont....De akkor sem vagyok nyugodt...Majd kiderül ma, mi van-mi lesz folytatás....
Holnap vagy szerdán jövök....

Vigyázzatok magatokra....

Puszi
csip-csip18
 
 


Sziasztok :P
Csip teljesen érthetö, hogy most kavarog benned minden, de remélhetöleg a dokid megnyugtat és elkezdik a kivizsgálásokat,,,,habár tudom ez nem vigasz :?
Azért gyere majd és mesélj mit mondott a doki!

Csicsy én már nem is mensisek, már vége is, az elsö nap volt sok, de nem görcsöltem, nem kellett gyógyszer sem. Remélem marad a 30 napos ciklus, ezzel kiegyeznék :wink:

Hát csajok tegnapelött óta iszonyat elkezdett fájni a bal oldali alsó bölcsességfogam :? :oops: :evil: Ami még az íny alatt van, de mintha valahogy jönne ki, vagy be van gyulladva, vagy fogalmam sincs, de nem kicsit fáj. A másik, hogy a drága párocskámtól elkaptam valami vírus, így most, hogy ö már szinte túl van rajta, jövök én,ma még hangom sem volt reggel :? Amúgy minde top :D lehet mégiscsak bölcsességfoghúzás lesz januárban, most nagyon úgy vagyok vele, mert rosszak az emlékeim, ami a fájdalmat illeti most :? :evil:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: