Új privát üzeneted érkezett!

Cherry:
én elsőre azt mondanám negatív, de egy fehér csíkot látok a tesztcsík mellett. Jól látom? VAgy halvány piros és a vaku miatt tűnik fehérnek? :shock:

Bocs ha hülyéket kérdezek, de mi az az IR?

A párodat eddig hogyhogy nem küldték el katonavizsgálatra? Nálunk az volt a legelső.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.04 20:27-kor.
Vendég
 


Hoppá:-) Laptetű:-)
(tudom dita, Te utálod:-) )
Vendég
 


Gioia :D
Őszintén.... Már nem tudom eldönteni milyen színű. :oops:
Nem is nagyon szoktam hinni a szememnek, mert nekem mindig szellemcsíkos. Biztos ismered, az a fajta, amin csak egy csík van, de te kettőnek látod, de csak te és senki más. :lol: :lol: :lol:
De ezzel most bajban vagyok.

IR: inzulin-rezisztencia, nagyon leegyszerűsítve a cukorbetegség előszobája. Vannak egyéb tünetek is, mint policisztás petefészkek, pajzsmirigy-rendellenesség, hízékonyság, meddőség......stb., azt nem tudni, hogy melyik az ok és az okozat, de együttjárnak. A diéta, meghatározott mozgásforma és metformin hatóanyagú gyógyszer együttesen kezelheti ezt a bajt. Lehet, hogy ha PCOS-t írtam volna, akkor ismerősebben hangzana.

Apának volt vizsgálata, tavaly áprilisban műtétje is volt. Most már kontrollra megyünk vissza. De amíg én nem vagyok rendben, addig sem inszem, sem lombik nem jöhet szóba, ezért addig nem terrorizálom apát ezzel, had gyógyulgasson.

Húúú. Ez jó hosszú lett. Bocsi.
Vendég
 

 
 

Cherry
Én is azt mondtanám, hogy negatív, de majd 2 nap múlva kiderül és reméljük, hogy mégis pozitiv lesz a teszt.

Nem biztos, hogy megyek inszemre. Voltam hétfőn, kedden természetgyógyásznál, azt mondta kicsi gyulladás van a méhembe, most kezelt, de mától nem lesz és csak 16-án lesz. Ez az én pechem.

timejka
 
 


Sziasztok,

gyors életjel, hasmenés-hányás megszűnt, de borzasztóan gyenge vagyok, 2.napja egyfolytában alszok. Enni egyszerűen nem bírok, de Danika miatt erőltetek pár falatot, de utána nagyon émelygek... Jelentkezem majd ha jobban leszek, mindenkit puszilok!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic

Gyorsan gyógyulj meg. Aludj, amennyit csak bírsz. Most ez a fontos! Danika is erős!

timejka
 
 


Monic :D
Nagyon sajnálom, hogy ilyen rosszul vagy. Gyógyulj meg mihamarabb!

Timejka :D
Jajj, hát ez tényleg nem jó hír. Cickafarkfű teát nem szoktad használni?

Köszi csajok!
Így legalább nem lovalom bele magam. :wink: :D
Vendég
 


Cherry
Dehogy voltál hosszú. Köszönöm, hogy leírtad! Biztos írtad is már korábban csak nem emlékeztem. Akkor most megy a kezelés. És most látom, hogy még van 2 nap ciklusodig. Akkor lehet hogy csak korán teszteltél. Van mensi érzésed? VAgy vmi egyéb tünet?

Timejka:
a természetgyógyász lesz legközelebb 16-án? Miből állapította meg hogy gyulladás van a méhedben? És az inszemet emiatt akarod lemondani ?
Én is gondolkodom mit tegyek, hogy most menjek majd hsgre köv. ciklusban vagy várjam meg a kineziológia végét, mert a kineznőnek meggyőződése hogy babát "csinál" nekem tavaszra :roll: :lol:

Monic drága, vigyázz magadra! Pihenj jó sokat! Jobbulást!
Vendég
 


Cherry: Háááát....A legjobban te látod.....én nagyon nagyon meresztettem a szemem. Talán holnap ? Drukk! +++++++
Diétázol is?

Monic:++++++++++++++ Jobbulást!!!!

Timejka: :shock: :shock: Természetgyógyász ezt honnan vette? Mármint a gyulladást. :shock: :shock: És orvos nem látta?
jaimee1
 
 


Háj, Gioia egyre gondoltunk Timejkával kapcs. :D
jaimee1
 
 


JAimee: jó látni!! Jól vagytok?
Timejka: gyere és okosíts ki bennünket!
Vendég
 


Gioia :D
Nincs semmi tünetem, de ha lenne is, akkor sem tudnám eldönteni, hogy a baba miatt van, vagy a meforal fejti ki a hatását.


Talpmasszázst szoktatok csinálni - apának ill. ő nektek?
Vendég
 


Jaimee :D
Nem csinálok másik tesztet, csak ha nem jön meg. Nem szoktam egyébként tesztelni csak ha késik, most csak nagyon kíváncsi voltam. :lol:
Igen, diétázom. Már most egész jól sikerül tartanom. Persze vannak kilengéseim. :oops: A tornát viszont nem sikerül előírás szerint csinálni, sajnos. :oops:
Vendég
 


Talpmasszázst mi nem szoktunk. Annyira csikis vagyok, hogy leugranék az ágyról sztem :D Ti szoktatok Cherry?
Vendég
 


Igen, mi szoktunk masszírozni. Vagyis én szoktam (apát nagyon ritkán lehet rávenni). Apa is nagyon csikis. Meg kellett tanulni, hogy egyáltalán hogy érhetek hozzá, mert nálunk is volt nagy vigyorgás először. :lol:
Vendég
 


A természetgyógyász a talp bizonyos pontjait nyomogatja. Nos, amikor először voltam nála, akkor egy szót se szóltam magamról. Elkezdte nyomogatni a talpam és mondta, hogy melyik csigolyánál van probléma, ami orvosilag igazolt is.

Amikor mondta a gyulladást, és nyomogatta a talpam akkor azon a ponton fájt is.
Múltkor beállt a derekam, és az ehhez tartozó pontot nyomogatta, majd besz...tam, úgy fájt, 2 napig jártam hozzá és rendbe jött a derekam.

De pénteken elmegyek a dokihoz. Majd meglátjuk, hogy mit mond és hogy tüszőim lesznek-e.

Szerintem nem hülyeség a természetgyógyászat. Esetleg én vagyok hülye már?

Anyukám is volt egyszer talpmasszázson és mondták, hogy milyen bajai vannak. És igazat mondtak. És az anyu nem mondott semmit.

Láttam a Géza bácsinál olyanokat, akiknek tényleg sokkal jobb lett az állapotuk. Most különböző nyavalyákra gondolok.

timejka
 
 


Gioia igen a természetgy. lesz 16-án, mert jár ki minden hónapba Németországba.

Cherry nem iszom semmit és nem szedek semmit.

timejka
 
 


Kicsit rövid az agyam.

Gioia
Tényleg nehéz eldönteni, hogy mi lenne jó. Nekem is azt mondta a kinez, hogy nincs már akadálya a babásodásnak. Márciusba kell mennem. Az biztos, hogy pénteken megyek dokihoz. A többit majd meglátjuk.

timejka
 
 


Én sokkal jobban pártolom a természetgyógyászatot mint az általános orvoslást és ha nem 35 lennék, hanem 25 valszleg nem igyekeznék sem inszemre, sem lombikra, hanem szánnék a természetre pár évet. Bár így is ezért járok pl. kinezhez és ezért is váltottam némileg életmódot, el kezdtem ismét táncolni. Persze ha elkerülhetetlen lesz a beavatkozás, akkor mindent a babóért, de hiszek abban, hogy ha itt az idő a megérzéseim nem csapnak be 8)
Vendég
 


Gioia :D
Na akkor kezet rázhatunk. Nekünk 2 évvel ezelőtt több orvos is azt mondta, hogy ne fecséreljük az időt, energiát, ill. pszichésen is ráfogunk menni a sok felesleges kálváriára, menjünk lombikra, nincs értelme az időt húzni, de mi a nehezebb, rögösebb utat választottuk.
Én úgy hiszem, hogy az ember valóban képes az öngyógyításra, részben saját tapasztalat....

Előre bocsátanám, hogy a következők kifejezetten pcos-oknak íródott, ne értsétek félre.

Egy nagyon okos ember azt írta egyszer:
"A hagyományos meddőségi kezelés... nem arra irányul, hogy a ... zavarokat feltárja és azt kezelje .... egy későbbi ponton "belenyúl" a hibásan működő szisztémába, és azt mondja: innentől mi vesszük át az irányítást! Nincsen peteérés? Majd mi csinálunk! S a műtéti és injekciós megoldással úgymond "megerőszakolják" a petefészkeket, ezzel "mesterséges" ovulációt idézve elő.

Mi a probléma ezzel? Sok esetben tapasztalni, hogy nem sikerül jó minőségű peteérést így sem elérni, a petesejtek nem termékenyülnek meg, a beágyazódás elmarad.
A lombikok érthetetlen módon nem sikerülnek. A létrejött terhességek igen nagy arányban instabilak, gyakori a vetélés.

Az oka nyilvánvaló: attól, hogy még létrehoznak egy peteérést és terhességet, az alap szisztéma működése sajnos nem áll helyre, sem a baj oka nincsen megszüntetve."


Ezt immáron 2 éve próbálom szem előtt tartani, rögös és hosszú az út, de én biztos vagyok benne, hogy csak így érhetünk el eredményt.


Rólam: 17:00-tól enyhe mensiszerű görcsök, néhány barna folt. :?
Vendég
 


Cherry,
olyan ismerős ez az idézet amit betettél. Lehet én is olvastam már ezt vhol vagy vmi hasonlót.
Lassan nyithatunk egy Természetgyógyis topicot a hsg helyett:-)
Ti hány évesek vagytok Cherry? (ha nem akarod publikálni, az is elég, hogy 30on túl vagy innen?)
Vendég
 


Cherry: Piri elkerült, remélem. :wink:

Háááát, természetgyógyászat.....nekem az orvosokban sincs elég hitem, még kevesebb a természetgyógyászatban. Kiegészítő gyógymódnak oké...talán....

Tippelhetek? 30-on innen. :wink: :wink: :wink:

Monic: Jobban vagy már?

Timejka: Dokker mit mondott?

Dita: Helyzetjelentés?

Rólunk: Mi jól vagyunk, semmi különös. Réka minap véletlenül átaludta az éjszakát....dejótaludtaaaam. :lol: :lol: :lol: Azóta nem ismételte ezt meg.
jaimee1
 
 


Jamiee most megyek a dokihoz fél 5-re.

Bence kb. 2 éves koráig mindig felkelt éjszaka. Sikerült megszoknom. És amikor elkezdte átaludni az éjszakát én akkor is felkeltem megszokásból.

timejka
 
 


Gioia :D
Hát nálunk most vegyesen működik az orvostudomány és a természetgyógyászat. Bár mostanában inkább az arwen torna ad egy kis segítséget - már amikor csinálom. :oops: Nagyon jó az IR-re, teljesen átmozgat és a sok légzőtechnika miatt ellazít és kicsit ki is kapcsolok agyilag. Ezutóbbi nagyon hasznos a napi bolondok háza után. :lol:

Hát még 30-on innen vagyok, de már csak hetek választanak el a határtól. :lol: :lol: :lol: '79-es vagyok.

Nálam 1. cn., de annyira nem keseredtem el. Ugyan vettem be egy kis görcsoldót, de nem volt annyira vészes a helyzet. 3 hónap meforal szedés után enyhe görcsökkel érkezett piri - velem még SOHA!!! nem történt ilyen az elmúlt 17 év alatt. Mindig olyan fájdalmaim voltak, hogy a falat tudtam volna kaparni és a lórúgásszerű görcsoldók, fájdalomcsillapítók is csak részben segítettek. Hihetetlen érzés menstruálni szinte fájdalom nélkül. Komolyan a sírás kerülget. Erre nem is számítottam. Persze egy babának jobban örültem volna, de most ez kárpótol egy kicsit.
Vendég
 


Jobb oldalon érő tüsző, mnyh. jó, de nem lesz inszem, mert nekem nincs jobb oldalon petevezetőm, vagyis csak csonk. Majd megltjuk mit hoz a következő hónap, mert március 9-re van időpontom a Kaáliba. Azért jó lenne ha nem kelle mennem. Úgyhogy most nincs inszem. De nem vagyok szomorú. Most olyan semmilyen vagyok, nem idegeskedek. Fő a nyugalom.

timejka
 
 


Hol vagytok?

timejka
 
 


Kép

dita75
 
 


Úgy néz ki Monicnak elfolyt a magzatvíz! :shock: :shock: :shock: :shock:
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: [/url]

dita75
 
 


Máris? Remélem nincs baj és csak a csöppség egyszerűen jönni akar hogy lássa a mamit!! Dita, majd tudosíts lécci, hogy mizujs velük!
Nálad hogy haladnak a szúrkálások?
Vendég
 


Mi van Monic-kal????? :shock: :shock: :shock: :shock:
jaimee1
 
 


DANIKA 2009.02.15-ÉN MEGSZÜLETETT

9:41-KOR BÚJT KI ÉS 50cm, 3560g


Na utánanéztam. 8) 8) 8) Gratulálunk!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nem semmi 37 hét alatt ekkora bébit növeszteni. Nekem 38 hét alatt lett szinte grammra és centire ekkora. :lol: :lol: :lol:
jaimee1
 
 


Jamiee az én Bencém 36. hétre született 50 cm-vel és 2730 grammal.

Monic
Itt is gratulálok a szép Danikához.

Csajok pont most olvastam, hogy a talpmasszázsnál meg tudják állapítani a betegséget, amit még fizikálisan nem is tapasztalsz. Tudjátok ezt azért írtam, amit a természetgyógyász mondott, a méhgyulladás. Persze nem azért, hogy szent és sérthetetlenamit mondott. Szóval értitek?

timejka
 
 


Timejka: A méhgyulladás lázzal, hasfájással, hányással, émelygéssel és még nem tom milyen tünetekkel jár. És ha manuális vizsgálat van, iszonyúan fáj az egész. Ismimnek volt, onnan tudom. Nekek volt ilyesmid? És mit mondott a dokker?
jaimee1
 
 


Jamiee
Nem volt ilyen, doki is mondta, hogy nincs semmi. Ezt csak azért írtam, mert érdekes, hogy állítólag van ilyen. Még nincs is tünet és mondják, hogy hol van baj? Olyan érdekes.

timejka
 
 


Hááát, Timejkám...akárhogyis van, azért drukkolok, hogy ne legyen igaza a talpmasszázsosnak. Ne legyen SEMMI bajod. :wink:
jaimee1
 
 


Jamiee
Biztos nincs semmi baj, legalábbis nem érzem, hogy lenne.

timejka
 
 


Timejka
az hogy megmondja, holott még nincs inkább emlékeztet jóslásra mint természetgyógyászatra...Bizonyos dolgokra szerintem lehet hajlama az embernek, ha mondjuk a családjában volt már - pl. visszér, fekély, de a méh gyulladása tényleg nagyon fájdalmas ügy és szerintem nincs olyan hogy látja hogy majd lesz...Számomra ez nem hiteles így.
Mint ahogy a kineziogus sem, de nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lesz, ezért eljárok hozzá:) Ő azt mondja akkor is hat, ha nem hisszük. Hát adok neki pár lehetőséget.:-)

Monic
Nagyon gratulálok!!!! Majd eccercsak kérünk szépen fotót a fiatalúrról. Jó egészséget, boldogságot!!
Vendég
 


Bocsika, hogy nem tudosítottam, de nekem is dolgom volt, amikor beszéltem Monic-kal a szülés után épp készültem fel pestre és a nővéreméknél ugyan van net, de az unokahúgomtól nem lehet hozzáférni. Borzasztó kis csirke! :lol:

Hát MONICnak nagyon gyorsan jött ez az egész nem volt rá felkészülve úgyhogy 13 órát vajúdott és nagyon fájdalmas volt arról számolt be nekem. Sajnos a dokkerje is épp aznap utazott el sielni..... :roll:

Mindenesetre jól vannak mindketten, az inszemesben két fénykép is van már Danibébiről! :wink:

Velem annyi hogy tegnap az egész napomat a BMC-ben töltöttem, végre megkaptam a stimukat, úgyhogy tegnaptól már naponta 3x kell megbökikézni magamat.

Pénteken kontroll, utána már kétnaponta lesz kontroll: vv, és uhu.

Dióhéjban ennyi, bővebben tudjátok: a blogon! :wink:

GIOIA
Hsg - ügy? Kinez??? MEsélj hogy állsz?

dita75
 
 


Sziasztok én új vagyok és a hsg témához csatlakoznék.Nekem most volt volt 4 napja és iszonyúan fájt.Pedig egy tündéri pasi csinálta egy vidéki kórházban.Kaptam is bódító injekciót mert itt Pesten nem szoktak csak egy szem cataflamot, úgyhogy azért mentem vidékre, és nem csalódtam az ellátásban, bár még így bódítva is borzalmasan fájt, de túléltem és ez a lényeg, ez is megvan, és mindkét p.vezeték átjárható bár egyiknél volt kis letapadás, de megnyitották olyan enyhe volt.
csézjang
 
 


CSÉZJANG
Üdv itt is. A BMC-sben válaszoltam a kérdéseidre!
Azért fájt jobban az átlagnál mert volt az az említett kis letapadás.
A lényeg hogy túl vagy rajta és nincs gond! :wink:

Inszem lesz a köv. lépés hogy ha végeztetek az előzetes kivizsgálással?

dita75
 
 


Gioia
Egy újságba olvastam a talpmasszázsról ezt (amikor nem érezni a betegséget, akkor is állítólag érzi már a talpmasszór - vagy hogy kell írni). Nekem volt egyszer mészalag gyulladásom, nagyon szar volt.
Én lehet, hogy már csak a csodákban hiszek.

timejka
 
 


inszem lesz, de remélem nem 3 hónap múlva, mert b.nőmnek csak 3 hónap múlva tudták elkezdeni mert bacit találtak a férjénél és annyi idő kellett amíg kikezelték.Én még nem tudom a sperma eredményt de remélem hogy nem lesz baci!!!És remélem jó lesz mert már van egy 4 éves kisfiunk így gondolom spermaügyben nagy meglepetés nem érhet bár ki tudja elég stresszes munkát végez a férjem... :cry:
csézjang
 
 


CSÉZJANG
Nem akarlak elkeseríteni de mi több mint 6 hónapot vártunk az inszemre szintén baci miatt, de ezek nem mindennapi esetek. Elvileg ha nincs semmi gond egyből kezdhettek. Drukkolok, hogy ne legyenek bacik.
Gratula a kissráchoz!

dita75
 
 


köszi a másik BMC-s fórumon találkozunk, szia!
csézjang
 
 


Sziasztok,

köszönjük szépen a gratulációkat, nehéz volt, de megérte :wink:
Születéstörténetet még nem írtam meg, de ha kész lesz felteszem nektek.
Addig is egy fotó a mi kis Danikánkról:

Kép

Dita, Jaimee,

köszönöm szépen a tudósítást!

Jaimee,

nagyon jólesett, hogy az inszemesben is gratuláltál :wink:
Ti jól vagytok?

Timejka,

én is jártam talpmasszázsra, nekem a migrénes fejfájásomat állapította meg a talpamból, és teljesen igaza volt :wink:
AZt kívánom, hogy ne legyen méhgyulladásod. Nekem egyszer volt és az embertelen fájdalommal jár. :?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic
Gyönyörű a kisfiad!!! Nagy gratuláció!!!Nagyon jó egészséget és boldogságot kívánok Nektek!! Én ismét búcsúzom a babanetről, de sokat gondolok rátok. Puszi
Gio
Vendég
 


GIOIA
Hová mész már megint ne csináááááááááááááld csaje! :cry:
Mi a baj???????? :roll:

dita75
 
 


Gioia: :( :( Várunk vissza!

Monic: Gyönyörű a legénykéd! :lol: :lol:

Dita: Hajrááááááá!

Mi jól vagyunk, minden nagyon happy. Fotók vannak a blogon, most megint nyitva vagyok és leszek egy darabig.

http://popipopi.freeblog.hu

Pussz!
jaimee1
 
 


Sziasztok,

Gioia,

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Jaimee,

mindjárt belevetem magam a fotók nézegetésébe :wink:

Ditám,

itt is drukk++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok,

néhány kép Danikáról:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: