Új privát üzeneted érkezett!

Réka 1/2 év? de álljunk hozzá pozitívan,
1, valaki aki előted áll a sorban spontán bebeabásodik, így előbbre kerülsz
2. te babásodol be spontán (ehhez nagyobb drukk++)


Szilvaq kiváncsian várom mikor lesz a nagy nap! remélem tudsz minket értesíteni!

kicsimálna anyóóka nektek drukkolok ezerrel++++++++++++
Vendég
 


Sziasztok!

Örülök, hogy tecc a tábli, nagy szeretettel szerkesztgettem :) Köszi a hiányzó adatokat, remélem mindenki elküldi majd, mert így picit foghíjas :) Ha gondoljátok képet is küldhettek, és azt is beszúrom a nevetek mellé :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi drága

33 év, Budapest :lol:

baszki nem 33...34..hajlamos vagyok elfeledkezni róla hogy eltelt egy év (már áprilsiks óta nem bírom megjegyezni, hogy mennyi vagyok 8) :roll:
Vendég
 

 
 

Szia kismami!

Hogy vagy ma?

Rajtam kezd eluralkodni a pánik,hogy holnap milyen híreket kapok.

Nem tudjátok,hogy 10. napon mennyi a minimum mérete az endonak és a tüszőknek,amiből még lehet vmi?Csak hogy ne a dokitól kelljen kérdeznem,mert félek,hogy reagálok,ha azt mondja majd,vékony,kicsi...

Kép
kicsimálna
 
 


Évi!

Klassz a táblázat, és nagyon jó ötlet! :)
Adataim: 33 év, Budapest, BMC

Köszi!

Mindenkinek drukk!!!
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Jó reggelt!

Boniko, drága vagy, de most még nem én kérem a drukkokat hanem Szilva! (persze Szivi, Szilvi... :wink: ) Bár azért egy kicsit én is, mert délután megyek a doki bácsimhoz megnézetni hogy mennyire sikerült kiirtanom a dögöt... :evil:

Málna, nem lehet vékony!!! Mindent megtettél a növesztése érdekében! Ne izgulj, csupa jó hírrel jössz holnap! :wink:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Szia anyoooka!

Kertész leszek,gombát nevelek! :) Bocsi,de ezt most nem tudtam kihagyni!Én is ilyen kiskertésznek állhatok,mert gombám többször volt,egyszer az illatosított tiszt-i betéttől. :(

Délután gondolok rád,reméljük már nyoma sem maradt a dögöknek!

Kép
kicsimálna
 
 


Málna! Kép

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Örülök,hogy így reagáltál!:) Féltem,hogy túllövök a célon és kiátkozol. :?

Kép
kicsimálna
 
 


Á, nem vagyok én olyan! :wink: :lol: De már készítem a vudu-babát! :P

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Sziasztok

Jo sokat írtatok!
Én ki vagyo akadva magamon, képzeljétek a puregon nem igazán akar hatni. Tegnap (12. cn) volt uh és két nyamvadt 13 mm-es tüszőm van a bal oldalon 8x50NE puregon után. :roll: Még tovább kell szúrnom magam és csütörtökön uh megint. De a poén hogy a frérjem elutazik pénteken ..... :cry:

Kép Kép
kokusz
 
 


Szép reggelt!!!!

Tegnap este megvolt az inszem :lol: Az első és az utolsó persze :wink:
Szerencsére otthon levehettük a kiskatonákat,beletettük megy szép kék tégelybe őket,és már vittük is dokibácsihoz.Az asszisztens néni előkészítette őket mindenféle kotyvalékkal aztán lecentrifugálta,hogy alul maradjon a sűrűje :D szegénykék lehet elszédültek.Megdícsérte,milyen szépen mozognak és milyen sokan vannak.Apa csakúgy dagadt a büszkeségtől. :P Meg is leshettük őket a mikroszkóp alatt :D Aztán dokibácsi jütt a katéterrel és megvolt a szex :wink: :oops: a méhszájamon alig talált be,azt mondta olyan kacifántos,most lesz egy tűszúrás,ezzel megcsípte a méhszájam és feltolta a kiskatonákat. 8)aztán még 15 perc fekvés,és kész. :lol:


Kicsimálna

nekem a 10.napon 8mm volt a nyh,és 16mm a tüszőm,aztán a 12.napra 11 mm lett a nyh és 20 mm a tüsző :wink:
ne izgulj,jó lesz neked is :D

Réka

én is 1 db 20 mm-es tüszővel kaptam a repiszurit a 12.napon és 13.nap est lett az inszem :D
Anyukám meg 42 évesen szülte az öcsikémet :lol:

Évi

tök szupi a tábla :D
32 év,Fejér megye
Vendég
 


Hu vicuskám

nekem is pont ez volt a méhzsájamnál hallod e....lehet hogy szerenscét hoz nekünk és azért volt eddig sikertelenség mert kacifántos a feljutás juhéj


én már a hysteroskopia után is tudtam mondjuk mert akkor sem tudtak felmenni...mert ugye altatásban ne ovatkoskodtak és jól felszurták a méhem falát :roll:

Mindnekinek óriás tüsziket kívánok drágáim

nekünk meg jó kis beágyazódást Vicus :)
Vendég
 


Lmami

Kép
Vendég
 


vicus te dolgozol ebben a két hétben?

Nem félsz az állatkáktól, hogy elkapsz valamit? Én mondjuk nem félek otthon is tele vagyunk, de annyi mindent hallani... 8) gondolom röntgenezni nem röntgenezel 8)

És nekem is 11 mmes vot a nyálkahártyám gyerünk vezessük a topit az siker felé hehe :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Mami!

Nagy volt a kísértés, hogy a korodhoz így írjam be, hogy baszki34 :twisted: :twisted: :twisted: De legyőztem a csábítást :)

Málna!

Ne pánikolj, bébi, nem lesz semmi baj! Nem tudom mekkora az "ideális" tüszőméret, sajna. A nyh tuti szép lesz, ennyi fehérjétől te leszel a mnyh királynő :) A tüszőt meg lehet még tovább növelni plusz gyogyival, nem? Úgyhogy csak relax!

Anyo!

Neked is drukk délutánra, remélem dögmentes lettél :) Dorkának nem lett baja, ugye?

Kokusz!

Tüszőnövesztő megadrukkokat küldök! Meddig lesz távol a férjed? Hátha el lehet úgy húzni, hogy akkor legyen az inszem, mire hazajön. Vagy még jobb: nem tudsz vele menni? Lógjatok meg itthonról ketten, és gyertek haza hárman :) Na?

Vicuska!

Két hét múlva gratulálhatunk :)
Én azt hittem, hogy a nevednél a 25 a korodra utal...

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!
Vicuska!
Ez a szexuális élmény meghatározó lesz számodra míg élsz,mert ugye így fogantak a babáid!Én mondtam,hogy nem kell ide szex!Mennek a drukkok!++++++

anyoooka!
Jó,rendben woodoozz,megérdemlem.Más nyomorán így viccelődni! :oops: (imádlak!)

kokusz!
Akkor most mi lesz?Mert ha a párod elutazik,nélküle ugye nehéz.Mert mint tudjuk szex nem kell,de katona igen.Talán pont csüt. kapnád a repiszurit,nem?

Kismami!
Te csak pihengess,rád kemény 9 hónap vár!Tudod te milyen nehéz egy ikerterhesség? :):):):):):):)

Kép
kicsimálna
 
 


Hányra mész holnap Málnácska???

Mikro kell rádgondolni erősen? Bár tuti minden oki odabent :)

időnként szurkál a hasamalja mint mensi előtt...remélem a nyálkahártyám készülödik a napokban érkező megtermékenyitett petécskéimnek 8)
Vendég
 


Holnap fél10-re van az időpont,de a szokásos csúszást beleszámítva,sztem csak fél11-kor leszek végre bent.Mindenkire annyi időt szán a doki,amennyit a nő igényel.Ha vki egy órát fárasztja,akkor addig válaszol.Már megszoktam,hogy ide csak én megyek időben és felkészülten. :evil: :evil: :evil:

De mit bánom én,ha utána csupa jó hírrel jövök ki!Márpedig azzal jövök!

Lecke:

NAGYOK A TÜSZŐIM,VASTAG A NYÁLKAHÁRTYÁM!
NAGYOK A TÜSZŐIM,VASTAG A NYÁLKAHÁRTYÁM!
NAGYOK A TÜSZŐIM,VASTAG A NYÁLKAHÁRTYÁM!

Kép
kicsimálna
 
 


Sziasztok!

Holnap lesz az inszemem, 11 körül. Most jön az újabb para: lesz-e elég katonája apának? Ugyanis nem gondoltam, hogy már a 12. napon inszem lesz és szerettük egymást vasárnap :oops:
Így maradt 2 nap a "feltöltődésre".

Kicsimálna ne aggódj, minden rendben lesz! Megadrukk neked!

Réka
réka66
 
 


Réka!

A megadrukk most a tied!Azért az inszem fontosabb,mint az én tüszőcskéim!
Nyugi,lesz bőven katona,mert vasárnaptól szerdáig az 3 nap,annyi idő bőven elég,több nem is jó!Nekünk csak két napot mondtak egyébként.

Ügyin szexelj a katéterrel! :):)

Kép
kicsimálna
 
 


Elég az simán ne izgulj réka

Gondolunk rád nagyon!!!

MÁlna te kis önzetlen :lol: , azért rád is gondolok jó? :wink:
Vendég
 


Réka!

Holnapra nagy drukkok!!! Simán elég lesz ennyi idő apa srácainak :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Köszönöm kismami! :lol:

Kép
kicsimálna
 
 


Réka 72 óra elégbőven hogy megfelelő mennyiségű és minőségű katonaállomány legyen! drukkolok holnapra!
Vendég
 


Sziasztok,jó reggelt!

Már készülődöm,tiszta ideg vagyok!Semmit nem érzek.Mikor a tüszőcskéim nőnek,azért azt érzem,most meg semmi.Úristen,én útközben kidőlök!Ja,és bkv-val megyek,mert a Closti kimondott c-vitamin volt a Puregon-hoz képest!

Délután jövök!

RÉKA
!NAGYON-NAGYON DRUKKOLOK!!!

Kép
kicsimálna
 
 


Málna!

Látom nem végezted a házi feladatot :) Ne izgulj, nincs miért! Minden rendben lesz :) Őrületesen szorítok! Aztán gyere gyorsan a jó hírekkel, mert ikszben marad a kezem egész napra :)

Réka!

11-től tied minden drukkom :) Izgi nap ez a mai! :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Dobok egy frissebb táblát :)

Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Kicsimálna nyugi, drukkolok én is :) ,

Évi
Köszi hogy beraktál a táblába. 31 éves vagyok, Pest megye, Forgácsba járok

Kép Kép
kokusz
 
 


Sziasztok csajok! :)

Már itt is vagyok!Szerencsém volt,nem volt előttem senki,én hamarabb ott voltam,doki meg is nézett,és megdicsért,de várom a ti véleményeteket is nagyon!

Szóval,ugye ez volt a 10.napi uh.

Endo:9mm
Tüszők:Jobb oldalon egy 14mm-es
Bal oldalon egy 13 és egy 14 mm-es

Pénteken folyt.köv,addig még 100egység szuri,ha minden ilyen jól alakul,akkor hétfőn inszem!! :):):):):):):)

RÉKA!Rajtad a topik szeme ezekben a percekben!! :)

Kép
kicsimálna
 
 


Réka!!!

milió drukk inszemedhez!!!! :lol: :lol: :lol:

Kókusz!

tüszőnövelők mennek+++ :P

Kicsimálna!

látod-látod,milyen szépek lettek!!!!
nekem a 10.napon csak 8 mm volt a méhnyh,tüsző meg 1 db 16 mm-es.Hajrá!!! :D

Lmami!!!

állatkáktól kicsit félek,ilyenkor az ember lánya átmegy nagyon-nagyon laikusba :oops: :wink:

Évi

szép a tábla,32 éves vagyok sajna.25 a szülinapom :P
Vendég
 


Sziasztok

Málnácska!!

Nagyon nagyon szép eredmény juhéj...ebbő baba/babák :wink: lesznek ÉLJEN!!! Látod milyen kafás nyálkahártyát csináltál

Vicus!

Nekem is iylen fos a görbém ki is dobtam reggel a hőmérőt dühömben....hát nyilvánvaló hogy volt pé és emelkednie kéne, de nekem is 36,5

ugyhogy halál rá, nem reális nem mérem....

Nagyon stresszes mostanában a munkahelyem, igy péntektől kiíratom magam egy hétre a pozitiv tesztig ami pénteken születik, jó mi? :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Málna, ez igen! Nagyon szép eredmény, ikrekre fel! :wink: És milyen szépen megágyaztál nekik! :lol: Hű, már nagyon a célegyenesben vagy Te is, hétfő mindjárt itt van!

Réka, Neked mennek a drukkok!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ (bár azóta már talán túl is vagy rajta :wink: )

Mami, nagyon jól csinálod! Maradj otthon, pihizz, készülj a zebra fogadására! :wink:

Na, én úgy tűnik, nagyon jó kertész vagyok :( kiirthatatlanok a drágák :evil: Kaptam kúpot, Apát orálisan kezeljük ki (jujj, ez kicsit félreérthető lett :oops: szóval ő kapszulát kap) és doki bácsim kiselőadást tartott a dögökről! Most már olyan okos vagyok - és szép és szerény...... :P Azt mondta, hogy szinte esélytelen hogy Dorka elkapja a fürdővízben. Hallottátok a koppanást tegnap délután? Az volt a kő...

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Én hallottam anyooka :)

És meddig tart ez a kigyomlálás bíztatnak valamivel?
Vendég
 


Sziasztok!

Vicuskakismami,péntekenkismami!

Nagyon köszi nektek!Akkor azért talán nem olyan rossz a helyzet.Az endo oké,inkább a tüszők aggasztanak,azok annyira nem kafásak(lmami után szabadon!):(

Sztem is pihenj otthon,én is már lassan egy hete itthon vagyok,mondjuk én extra sokat szenvedtem a puregon miatt.

Zebrás teszt lesz,nyugi,a hőmérő hülye,úgyhogy" monnyon" le!!

Kép
kicsimálna
 
 


:D
10 kúpot kaptam, megígérte, hogy hsg-re tiszta leszek! Úgy legyen...

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Szia anyoooka!

Hát nem örülök,hogy jó kertész vagy!De most már legyen elég a fajtájából,irgum-burgum! :twisted:

Én is hallottam,a falak remegtek esküszöm!Most gurul utána az én kövem is az uh után! :lol:

Kép
kicsimálna
 
 


És a sok kőből, ami itt potyog, építünk majd egy ovit a gyerkőceinknek! Milyen ötlet?!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Sziasztok

Nagyon köszönöm a drukkokat! Hát nem volt épp kellemes, de az eredményért bármit...

Kicsimálna ezek teljesen jó eredmények, akár ikrek is lehetnek belőle! A tüsző naponta kb. 1,5- 2 mm-t nő, az endo is valahogy így. Csak ne aggódj olyan sokat, lazíts! ( mondom én, aki mindenen parázik :P )

Legyekmami: lehet, hogy mondtad, de nem emlékszem, neked kell utrót szedned? Mikortól, az inszem napjától?

Réka
réka66
 
 


Hali :)

Málna!

Hej, de jól tudunk drukkolni :twisted: :twisted: :twisted: Nagyon ügyes vagy! Igazam lett, vagy nem tévedtem? Mondtam én, hogy minden okés lesz :) Ebből simán lehet 3 babó is :) Bár gondolom megelégednél eggyel is :)
Jó lesz úgy, ha a pénteki uh után írom be a táblába, hogy mikor lesz az inszem? Vagy írjam be most hétfőre, aztán meglátjuk?

Mami!

Jó ötlet, hogy nem méred a hődet! Csak felesleges agyalást eredményez. Ügyes vagy!

Anyo!

Sajnálom, hogy ilyen ragaszkódóak a dögök :evil: Én is hallottam a kövedet potyogni :)

Réka!

Sokat gondoltam rád, mesélj majd, mi volt? Hogy ment?

Úgy szeretnék már kezdeni... Sose lesz november... Bár az se biztos, hogy akkor tudunk kezdeni, csak ha minden okés. Már hirtelen nem vagyok olyan biztos benne, hogy még mindig átjárható vagyok, és apacskával is minden rendben. Megint izgulhatunk egy csomót :roll:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Most látom, hogy közben írt Réka :) Még egy kismamink van :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Szia Évi!

Igazad volt! :D :D :D :D :D

Köszönök minden drukkot!!Sztem majd pénteken írjuk be,hogy mikor lesz,mert akkor dől el úgy is.Köszi!

Zebrák nem járnak csak párosával,vagy csordában,itt ez utóbbi lesz az elkövetkezendő hetekben! :):)

Kép
kicsimálna
 
 


HELP!

Lányok, az normális, hogy picit vérzek???? És mi vérzik, a méhszáj?

Teljesen tudatlan vagyok inszem ügyben...

Doki mondta, hogy rá lehet "dolgozni" este, de így most nem tudom, bizonytalan vagyok.

Réka
réka66
 
 


Lehet,hogy picit megsértette a méhszájat.Ilyen előfordulhat mikor azzal a csipesszel vagy mivel megfogja.Este nyugodtan dolgozzatok rá!Sőt! :wink:
Nekem azt mondta a doki,hogy csak aznap legyen itthon is akció,aztán egy kis pihi,bizti ami bizti.

Kép
kicsimálna
 
 


Réka, én is arra gondoltam mint Málna! Este kapd még el Apát! :wink: És drukk a nagy találkozásnak ott bent!

Málna, itt tuti zebracsorda lesz az elkövetkező hetekben/hónapokban! :wink:

Évi, én is azt érzem, hogy sose lesz november..... ne izgulj, rendben lesz minden és együtt kezdünk! :wink:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Sziasztok!

Már elég régóta olvasgatlak Titeket, ugyanis a párommal együtt mi is az első (s reményeink szerint az utolsó) inszeminációra készülünk - várhatóan a jövő hónapban.

A BMC-be járunk, a Szűcs dokihoz. Ismeri valaki közületek? Mi a véleményetek vele kapcsolatban? Nekem idáig szimpatikusnak tűnt...

Már nagyon izgulok/izgulunk, mi vár ránk, mert a doki eddig nem sokat mondott magáról az inszemről, és a megelőző stimulációról sem... Magának a beavatkozásnak már utánanéztem, hogy tudjam, mi vár rám, de néhány hasznos tanácsot/tapasztalatot szívesen fogadnék :)

Szerintetek az inszem után mennyi időt érdemes (kell) táppénzen tölteni?

Üdv: Judit
arjudo
 
 


Réka!

Szerintem nem gond, ha még picit vérzel. Főleg hogy írtad, hogy nem ment simán. Nézzetek a paplan alá este! :twisted:

Judit!

A dokidat nem ismerem, mi Kaálisok vagyunk, de vannak itt BMC-s lányok, ők lehet, hogy ismerik :)
Én csak az inszem napján maradtam otthon, de van, aki végig táppénzen van. Na most jó sokat segítettem. Inkább kérdezz, hogy mi érdekel :) Ha tudok, segítek :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Jó reggelt!

Réka! millió drukk megy neked!!a vérzés normális,a méhszáj macerálása miatt van :shock:

Anyooka! győzd le gyorsan a fránya fertőzést és jöhet a hsg! :lol:
Kép

Évi! miért ne lennél már átjárható,és apával is bizti rendben minden!csak pozitívan! :lol:

Kicsimálna! zebracsordában benne vagyok :P

Csajok! nekem inszem óta görcsöl a hasam,mintha kövek lennének benne :roll: és a hőm se ment fel,36,2 :shock: és holnap kell visszamennem a dokihoz,Rékakismami,Péntekenkismami,titeket mikorra rendelt vissza?Én csak Utrot dugdosok.2-1-2 naponta.Magne B6-ot is kellene? :shock:
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm a megnyugtató válaszokat, egyébként mostanra tényleg el is múlt. :lol:

Vicuska: engem nem rendelt vissza a doki. Kaptam egy tesztet, a 14. napon kell megcsinálni, ha pozitív, akkor menjek vissza vérvételre, ha negatív, akkor a mensi 3. napjától kezdjem a clostit újra és megint inszem. De nem is értem, hogy téged miért rendelt vissza, ilyenkor még semmi nem derül ki...

Réka
réka66
 
 


Engem se rendelt vissza :(

és nekem egy hónap is ki marad nem egyből jön akövi :(

én is elkeseredett vagyok ma reggel, mert nem megy fel a hőm..bár ma nem mértem....de akkor is.... :evil:

Vicuska na jó hogy te visszamész kérdezz már rá van e olyan hogy nem reped a tüszi a repesztőtől...

ÚÚÚGY bOOOOOOSSSZANT A HŐM
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: