Új privát üzeneted érkezett!

Annyira izgis ez Bozza, lassan tesztelhetsz... mikorra tervezted?? Érzel már valamit??

Következő időpontom július 20-án van... akkor töltöm majd a 10 hetet :) remélem sokmindent látunk majd...

Nekem vannak megmaradt ovus (majdnem 20, de 15 db biztosan), és terhes tesztjeim (kb 4 db) is. Ha a 10. héten rendben lesz minden, akkor valakinek szívesen elküldöm. A szavatossági ideje azt hiszem 2013. novemberig van... a következő babóig szerintem nem lenne már jó... Bár remélem addig senkinek nem lesz rá szüksége, mert mindenki babás lesz :)

délben megyek haza... már visszaszámolok!!! :)

Wigyorka :)

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
wigyorka
Budapest XVIII. kerület
 
 
 


Hát nem érzek semmit, de egyelõre nem is figyelem. Viszont egyre gyanúsabb nekem ez az új hõmérõ, ha nagyon megnézem a görbét és kigolyózom azokat a napokat, amikor nagyon késõn keltem és este fogyasztottam alkoholt... (Igen, tudom, hogy ilyenkor nem illik inni és mostmár maradok a fórum alkesze :lol: ) ... szóval akkor alacsonyabban van ugyan az egész görbe, de a 25. napon volt pé. Ez azt jelenti, hogy kb. 4 DPO van, ilyenkor általában se tünet, se érzet. De majd a 10 nap táján figyelgetni fogom! :)

Ha nem jön össze ebben a hónapban, és másnak nem kell, lehet, hogy én átvenném a teszt-szettet, vagy akár el is oszthatnánk. :) Alapból nekem mondjuk nagyon fáj a bal petefészkem (sajnos jobb oldali nincs már meg), így általában észreveszem, ha valami "mozgás" van odabent. :lol:

Kitartást nektek mára, de jó, hogy mindenki mehet haza dél körül!! Már csak 1-2 óra. :) Szép hétvégét!
bozza
 
 


Sziasztok Lányok!

Bozza, nyugi utolér az a gólya, már kinézett magának Benneteket, nem véletlenül követett Benneteket! :D Ezt vegyétek fenyegetésnek! :P

Nagy melegben összebújás? Hááttt... A lakásban 28 fok van, hűvös fürdő, nyitott ablakok és mezítelen testtel azért "ki lehet bírni".
Férjecském nagyon lelkes, van hogy reggelente sem hagy aludni... :oops:

Na nem panaszkodni akarok, nem esik nehezünkre! A babócáért meg mindent! Mondtam is neki, hogy most kell kiélveznünk minden lehetőséget, mert ha teherbe esek, akkor 12. hétig önmegtartóztatunk.
Tudom lehet nincs hozzá köze, de legutóbb akkor kezdődött a vérezgetés, miután összebújtunk. Ugyan a doki azt mondta, ha minden rendben van, nyugodtan lehet szeretkezni, semmi akadálya, viszont azért legközelebb óvatosabbak leszünk.
Igaza van wigyorkának, legyen jó helyen, kapaszkodjon meg és csak 9 hónap múlva bújjon ki!

Ma én is lelépek fél2-kor, csajos délutánt tartok: műkörmös + shopping. 8)

Lányok, kellemes hétvégét, pihengessetek sokat!

ryenn85
Szekszárd
 
 

 
 

Ah de jó nektek, hogy nem az irodában kell kuksolnotok. Nálunk miért nincsenek rövid péntekek? Nem mintha különösebben hatékony lennék így péntek délután. Excelt se bírok látni... aj, de muszály lenne...
Jó shopizást, termékeny napokat meg mindent, ami ilyenkor kell!
bozza
 
 


Wigyorka, ha úgy van akkor lehet én is át tudok venni belőle, mondjuk nem tudom ebben a hónapban még lenne-e értelme, valószínű nem, de akkor majd még visszatérünk rá! Biztosan minden rendben lesz nálatok 20án, már csak 2 hét! :)

Ma du-i összebújást mi is így ejtettük meg, de mondjuk mire én hazaértem folyt rólam mindenhol az víz, úgyhogy jól esett a hűvös zuhany aztán pucéran száradni és hát épp párocskám előtt lejteni... :oops: szóval nem kellett könyörögni neki! :) :D
Holnap húzós nap lesz, hugim diploma osztója lesz az Eurocenter mozijában (még ilyen helyszínt!) és remélem időben haza érek majd, jó lenne holnap is adni esélyt a picikénknek apa indulása előtt. :) Remélem jól számolt a dokim, sőt amit a legjobban remélem hogy a testem is úgy működik ahogy a doki gondolja! :)

Ryenn húzzatok is bele, tuti sikerül, egyszer már összejött most is fog és még veletek is fog maradni 9 hónapig, aztán meg majd vagy min. 18-20 évig! :))
Szerintem is jobb a kora terhességben a házas élet mellőzése, vagy mérséklése, sosem lehet tudni mikor csinálsz jót vagy rosszat! :)

Felétek milyen idő van, itt írtó forróság volt ma, de most beborult egy ideje fúj a szél és dörög de csak ennyi. Remélem egy picit esni is fog, hátha hűlik a lakás is.
babus83
 
 


Nálunk is tombol a hőség, amit borzasztóan nehezen viselek. :x A hétköznapok annyiban jobbak, hogy az irodában klímázunk, 24-25 fok van (itthon nincsen klíma, de jövőre összespórolunk egyre - nagyobb teljesítményű, ami hozzánk kellene 300 ezer Ft-nál kezdődik... :?).
Mellesleg a cégünk gyorsfagyasztott zöldségek termelésével foglalkozik, a hűtőraktárokban mínusz 24 fok van. Ha nagyon nem bírnánk a hőséget, van hova menni. :P

Itthon az estéket hűs zuhannyal, semmi pizsivel és hűsítő testápolóval bírom. Ajánlom Nektek is Dove Go Fresh testápolóját (http://www.unilever.hu/brands/termekaja ... fresh.aspx), fürcsi után bekenekedve nagyon jó!

Kitartás a hétvégéhez, jövő héten enyhülés! :D :

Ha bármi van (bozzát várjuk a jó hírekkel!), jelentkezzetek!

Puszi

ryenn85
Szekszárd
 
 


Lehet mégiscsak volt valami odabent a bal petefészkemnél csütörtök este és péntek délután körül olyan nagyon szúrkálódott a bal oldalam, eléggé kellemetlen volt, lehet mégiscsak ovu volt/lesz?! A hőm ugyan úgy nem mutat semmi olyasmit, 36,5-36,6 között ugrándozik. Mindenesetre betartottuk az orvos utasításait, ösztönöztem az emberemet pénteken egy kicsit,szombaton is volt ráadás, a többi már csak szorgalmi feladat lesz! :) Szegénykém így is nehezen viseli az éjszakás műszakot ebben a nagy forróságban, náluk bent meg még 10fokkal melegebb van és még én is lefárasztom délután! NA de a cél érdekében mindent! :) Egyébként majd hétfő du. kiderül, hogy tényleg volt-e ovum, ha az a pete eltűnt már amit szerdán látott uh-n akkor valószínű jó irányba haladunk. Háátha! :)
Tegnap meg volt a diplomaosztó,nagyon meleg volt, még a bevásárló központban is ahol tartották. Hát nem tudom kinek a kicsi agyából pattant ki, hogy egy moziteremben tartsák az ünnepélyt... alig volt fény, viszont sötét volt. A képek is olyan ramatyul sikerültek,igaz gondolom a fogadott fotóséi jobbak, de azt meg meg kellene fizetni.
babus83
 
 


Sziasztok Lányok!

Remélem jól telt a hétvégétek,Babus neketek pedig termékenyen.

Az én hétvégém tele volt izgalmakkal ma megyek a páromért 41 nap után újra láthatom :lol: :D :) már nagyon izgulok.A távolság izgalmassá teszi a találkozásokat,minden egyes hosszú távolét után tudjátok "vajon tetszem még neki"?

Vigyázzatok magatokra és picit szúrkoljatok,hogy ne jöjjön meg még pár napig :oops:

Puszi neketek

Üdv:Teréz
delfinke6
Vecsés
 
 


Teréz, jajj elhiszem, hogy alig várod, hogy párod karjaiba rohanj! Nekem már az is nagy kihívás, ha 3 napig éjszakás a párom és nem találkozunk, mert épp elkerüljük egymást, nemhogy még több mint 1 hónap!
Remélem én is, hogy termékeny volt a hétvégénk, tettünk érte! :)
Ma du. kiderült mi történt a petécskémmel, remélem nem látszik ma már az uh-n és ez azt fogja jelenteni, hogy megérett és volt tüszőrepedés azaz ovu és akkor örülni fogok! :)
babus83
 
 


Sziasztok!

Remélem, hogy mindenkinek kellemesen telt a hétvége! Talán tényleg vége a hõségnek? Itt visszaesett néhány fokkal a kinti hõmérséklet és az elõbb épp megborzongtam egy kis szellõ hatására - na ilyen is régen volt már! :lol:

Babus, tudósítasz majd a dokiról? Nagyon szorítok, hogy minden úgy legyen, ahogy kell! Még az is lehet, hogy...!!!

Delfinke akkor gondolom téged nem látunk pár napig, jó mulatást! :wink:

Ryenn, a go fresh testápolót nem ismerem, de a deót én is használom, nagyon kellemes az illata! Köszi a tippet, lehet, hogy kipróbálom.

A légkondi viszont kétélû fegyver, egyrészt vágyik az ember a hûvösre, márészt hajlamosak vagyunk túllõni a célon. Én legalábbis egyfolytában megfáztam az elõzõ irodában, de a hétvégén is volt torokkaparás, pedig csak hosszabb autóúton voltunk - persze légkondival. Lekopogom, mert mára elmúlt, remélem nem lesz folytatása... Másrészt kínszenvedés, ha éjszakára sem hûl vissza a levegõ és képtelenség nyugodtan aludni... Szerencsére majdnem minden napra kijutott egy koraesti vihar, ami kicsit felfrissítette errefelé a levegõt.

Wigyorka, nálad mizujs? Azért remélem, hogy nem hagysz itt bennünket, részemrõl legalábbis a kismamákra épp olyan kíváncsi vagyok, mint a próbálkozósokra. És ki tudja, még az is lehet, hogy pár hét múlva átalakulunk kismamis fórummá, nemde?

Részemrõl a 7. DPO-nál tartok (vagy nem) és semmi érdekesrõl nem tudok beszámolni (talán kicsit furi a hasam, de azt betudom a mértéktelen dinnyeevésnek... :lol: ). Ma még a hõt is elfelejtettem mérni.. :oops: Viszont egy csomó részt megnéztem Czeizel 9 hónap sorozatából, nagyon érdekesek az elõadásai - talán ti ismeritek is õket, ha mégsem, jutyúbon elérhetõek.

Szépek és jók legyetek ma!
bozza
 
 


Hát persze, hogy nem hagylak itt Titeket :) végülis együtt küzdünk, együtt is nyerjük meg a csatát nem? :)

Velem semmi különös nincsen, következő vizsgála/UH június 20., vérvétel, EKG, védőnő július 11... szóval a munka mellett van elfoglaltság bőven :) egyébként meg a melleim annyira feszülnek/fájnak. Képzeljétek már a korábbi kosárméretem lassan kicsi lesz. A melltartóimból mindenesetre a (mobil) szivacsokat/szilikonpárnát ki kellett vennem, mert amúgy nem tudnám már hordani :)
A súlyom kicsit aggaszt. Sajna nem indultam ideális alakkal a terhességnek, és nem annyira figyelmtem mit eszek. De most másképp szeretném, vagyis mától jobban odafigyelek. Meglátjuk mi lesz a hatása... Nálam sajna a dohányzás abbahagyása után kúsztak fel a kilók, és azóta ragaszkodnak. Ne gondoljátok, hogy most a súlyom a legfontosabb, de nem akarok úgy kinézni mint egy bálna :)

Bozza, mikor tesztelsz?? :lol: annyira izgis ez :)

A Czeizel műsörökat én is nézem a neten... meg szombatonként, amikor adják a tv-ben is :)

Wigyorka :)

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
wigyorka
Budapest XVIII. kerület
 
 
 


Természetesen megírom az eredményeket! :)
babus83
 
 


Nos?????? Izgulok ám érted! :)
bozza
 
 


Doki kipipálva....peteérés kipipálva. Ma már nem látott a doki petét, ill. azt mondta hogy ez már Secunder folliculus ami nekem nem jelent semmit. Azt mondta ez már jó jel, valószínű megtörtént a peteérés. A kenet lelete nem lett jó, valami bacim van, kaptam rá dalacin hüvelykrémet. Azt mondta nem kell visszamennem, majd csak ha nem jön meg a vérzésem mert akkor akár már baba is lehet, vagy ha megjön akkor a 3. napon hormon vérvétel és a 10. napom menjek vissza. Kérdezte, hogy szedtem-e már Clostilbegyt, mondtam nem. Gondolom azért kell visszamennem majd a 10. napon, hogy majd azt ír fel. De hátha ügyesek voltunk az elmúlt napokban és már pocakosan megyek vissza a dokihoz és nem szurkáltatom magamat! :)
Viszont az méhnyálka hártya nem sokat változott picit nőtt csak. Kérdés ha lesz baba meg tud e majd tapadni itt. Na reménykedünk! :)
babus83
 
 


Hajrá Babus, drukkolunk nagyon... Még kb 10 nap, és megtudod végre :)

Wigyorka :)

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
wigyorka
Budapest XVIII. kerület
 
 
 


Köszi! :)
babus83
 
 


De jó hírekre térek vissza! :D
Babus, most már Te is nyugodtabb lehetsz, jó kezekben vagy!
Pontosan mikor nem kellene megjönnie?

Bozza, Nálatok mi a helyzet? Hőmérséklet? Érzések? Hol tartasz?

A Czeizel műsorokról én is sok jót hallottam, a tv2 honlapján állítólag fent az összes rész. Hétvégén belekezdek.

Nekünk pont 1 hetünk van még mire kiderül, sikeres volt-e ez a hónap. Bizakodunk... :wink:

ryenn85
Szekszárd
 
 


Tényleg nem akarok magamnak semmit bebeszélni, sőt nem is nagyon akarok foglakozni a gondolattal, hogy talán akkor most összehoztuk a bébikénket (ok azért nem tudom megállni, hogy ne gondoljak rá!). De ma reggel olyan történt velem ami még sosem. Gondolom tudjátok nagy macskás vagyok, az egyik hosszú szőrű és már többször előfordult, hogy kakilás után maradt egy kis széklet darab a lába hátsó részén. Én ilyenkor szépen meg szoktam tisztogatni, kifésülni a szőrét és szaladgálhat tovább a lakásban. Na ma reggel is történt egy ilyen baleset, gondoltam megint nekiállok a takarításnak, de egyszerűen olyan erős hányingerem lett és még öklendeztem is, folyt a könnyem. Fel kellett ébreszteni páromat, hogy csinálja meg mert én kidobom a taccsot. Jött, meg is csinálta és mondta, hogy nem tudja mi bajom van, hisz nem is volt most olyan büdös. Azt tudni kell, hogy eddig finnyáskodott és fogta az orrát én meg csináltam a dolgom. Na most nem tudom mi lelt. Ha tényleg megtermékenyült a kis petém akkor ezek a tünetek még nagyon koraiak lennének, hisz ez még csak a 4. dpo (?) ha tényleg akkor volt ovum.
Aztán délelőtt megint rámjött az émelygés, pedig csak direkt csak egy kis korpás kekszet reggeliztem és hideg vizet. Áh ez nem létezik, lehet ma csak valahogy gyengébb a gyomrom! Azért ne nézzetek teljesen hülyének! :)

Amúgy fogalmam sincs mikorra nem várom, eddig össze-vissza jött meg 33-40-42 napra, szóval még kitalálom mikor ne jöjjön meg! :)
De ha pénteket vesszük ovunak, mivel doki így számolta akkor onnantól 14 nap akkor kb. 20-a környékére nem várom, de nem tudom.
babus83
 
 


Babus, én azt mondom, hogy bármi lehet. Azt viszont mindenképpen érdemes lenne megfgadnod, hogy egy ilyen reggeli rosszullétből messzemenő következtetéseket vonj le. pl.: egy fejfájásra is rá lehet fogni, hogy terhes tünet, de ugye nem csak annak fáj a feje, aki terhes??

Nem azt mondom, hogy ne örüljetek, az esetleges lehetőségnek, de a 4. dpo-n még nincs beágyazódás sem, a HCG is csak ezután (7-10 dpo) kezd termelődni. A terhesség elején egy csomó olyan változás lezajlik, amit nem is veszünk észre.

Szóval csak óvatosan, 1 hét, és lassan kiderül minden!!!

Wigyorka :)

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
wigyorka
Budapest XVIII. kerület
 
 
 


Köszi! Tudom én ezeket, de éppen ezért csodálkoztam, hogy így még sosem voltam. És tisztában vagyok vele, hogy még nagyon korai lenne a rosszullét. Nem bízom el magam!
babus83
 
 


Sziasztok Lányok!

Attól,hogy a Párom itthon van attól még bekukkantok hozzátok.
Babus szorítok én is neked :wink:
Remélem én is az izgulósok közé fogok tartozni ,mivel késik és már túlvagyok egy erős görcsös napon. :) Ja én nem jött meg :oops: ,de már nem is görcsölök a "tegnapi bravúr után" :oops: és még a jeleit sem érzem.
Szorítsatok nekem én is szurkolok mindenkinek.
Sziasztok még jövök. :)

Üdv:Teréz
delfinke6
Vecsés
 
 


Delfinke, késik? Mióta? Leghosszabb ciklushoz képest is? Jajj nagyon drukkolok! :)
babus83
 
 


Helló lányok!

Szuper hírek, megint izgulós fázisba ért a fórum, senki sem várja. :)

Delfinke, nem teszteltél még? Bár jól emlékszem, hogy most nem volt otthon a párod? Persze attól még bármi lehet. :wink: Mármint úgy értem, hogy korábban, késõbb volt az ovu, stb. :lol:

Babus, de örülök neked! Én is óvatosságra intelek, tavaly hónapról hónapra "terhestünetekkel" küzdöttem, pedig nem is volt semmi. Szóval a szervezetünk nagyon becsapós tud ám lenni. :) Másrészrõl pedig minden jel jel, szóval ha egyelõre nem is veheted biztosra a babát, az idõzítés jól sikerült, úgyhogy még BÁRMI lehet! Szorítok, hogy ez a hónap az a hónap legyen! :D Szerintem nyugodtan számolhatsz a péntek + 14 nappal, az kb jól belövi, mikor tudsz majd tesztelni! Deizgiiii! :D

Ryenn, megy a drukk nektek is! Nekem elvileg hétfõre kiderül, mizujs. Ma vagyok a 9. DPO-n és vegyesek az érzéseim, mert a hõm (viszonylag) fenn van ugyan, de nem ugrott következõ lépcsõt, mint a legutóbb (akkor a 9. napra feljebb kúszott még két tized fokot). Másrészt a furi érzés a hasban nem akar elmúlni... Valahol az ovu fájdalom és a mensi között van, de egyik sem igazán, egy jól kivehetõ, érdekes húzás. Lehet, hogy csak régóta nem jött meg és ezért? Nem spekulálok... Ahogy Babusra, úgy rám is igaz, hogy bármi lehet és annak az ellenkezõje is. Még pár nap, és meglátjuk. :)

Ja, a derékfájást nem is említettem. Sajnos tuti, hogy nem terhestünet, mert másfél hete meghúztam a derekam cipekedésben és azóta fáj... :oops: Van valakinek tippje, mi segítene? Rozmaring krémmel kezelgetem és voltam csontkovácsnál is, de még mindig nagyon rossz, ha sokáig ülnöm kell (iroda, kocsi, stb.). Orvoshoz viszont nem akarok menni, elegem van, hogy mindenhol órákat kell várni, vagy eleve 3 hónap, mire idõpontot kapok... :?

Kellemes várakozást mindenkinek! :)
bozza
 
 


Bozza,
Nálam a lapockára az eukaliptuszos illóolaj jött be, a férjem jól bemasszírozta... Flektor tapasz még segít, de a babóra ártalmas lehet, így inkább azt nem ajánlom...
Ja, nálam sem vol két lépcsős emelkedés, magyarul trifázisos görbe :) és a derekam nekem is már az elejétől fogva fáj :) szóval semmi nincs kizárva!!!!

Ryenn, drukkolok Neked is, na meg Babusnak, Delfikének :)

Nálam nincs nagyon változás, élvezem a helyzetet :) és várom a következő uh-t. Ma reggel votlam vérvételre, ma du pedig védőnő. Majd beszámolok mi volt...

Wigyorka :)

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
wigyorka
Budapest XVIII. kerület
 
 
 


Bozza elküldöd a mostani görbédet? Kíváncsi vagyok!

Eddig nekem nem jelzett semmit se a hő, se az ovu teszt és nem is fájt semmim. Ezért mentem dokihoz, de ebben a hőnapban "szépen működött" a hőgörbém, (csodálkoztam is, persze még mindig nem tankönyvbe illő) a doki látta az érő tüszőt, amikor mondta hogy kb. mikor lehet ovu éreztem is bal oldalon a szúrkálást a petefészkemben. Voltunk is akkor együtt, meg utána még két nap. Tudom, hogy nincs garancia semmire, tudom hogy ettől még nem biztos hogy lesz baba, de már így is jobban érzem magam mivel bizonyított hogy van peteérésem. Ill. legutóbb volt. Úgy vagyok, vele, hogy most már elindultam az úton, ha megjön hónap végén akkor megyek hormonvérvételre, uh-ra, kivizsgálásokra és előbb-utóbb lesz babánk, most már lazább vagyok! Igaz eddig sem görcsöltem rá, csak egyre türelmetlenebb voltam.

Csajok megy nektek is a szorítás ezerrel, remélem napokon belül mindenki örvendezik a pozitív teszteknek! :)

Wigyorka, elhiszem, hogy élvezed a helyzetet! Rosszullét, egyéb tünet? Várom a beszámolót!

Én már előre parázok a vérvételektől, az utóbbi 4-5 évben rendszeresen rosszul vagyok vérvétel után. Eddig sosem volt ilyen gondom, pedig gyerek koromban sokat jártam vérvételre és utána is kb. évente. Mostanság meg amint kijövök elfehéredek, foltokat látok, szédülök és már hányni is kell. Egyszer megmérték a vérnyomásom ekkor leesett a béka segge alá! Azóta már rögtön szólok, hogy én fekve szeretném ha levennék a vért, ha így van akkor elheverészek egy kis ideig és végül semmi bajom.
babus83
 
 


Babus, itt a link (remélem mûködik):

My Ovulation Chart

Sajnos nem ez lett a legszebb görbém, de bánja a kánya, ha a végére bezöldül! ;)

Amúgy abszolút pozitív amiket írsz, túl vagy egy fontos lépésen (peteérés) és ez nagyon jó hír! :)

A vérvétellel kapcsolatban talán segít, ha reggelizel és iszol elõtte rendesen (a hormonosra nekem legalábbis nem kellett éhgyomorra menni, de azért kérdezz rá a biztonság kedvéért). Amúgy meg fektessenek csak le és pihegd ki magad! Ne aggódj, orvosok között vagy, nagy baj nem érhet! ;)
bozza
 
 


Jah tényleg meg sem kérdeztem, hogy éhgyomorra kell e menni, de gondolom nem, hisz hormont néznek, de ki tudja. A korábbi rosszullétek abból adódtak, hogy nem ettem semmit. Megnéztem a görbéd, tényleg szépen ível fel, igaz pár nap kimaradt a mérésnél, de látszik. Kíváncsi vagyok mi lesz a vége! Nálad pár nap és kiderül :)
babus83
 
 


Sziasztok Lányok!

Tudom a képzelt/valós jelekkel óvatosan kell, de ha már érezted ezeket a korábbi terhességnél, akkor igen gyanús lehet a dolog. :wink:

Bozza "furi érzése" a hasában nekem is ismerős. Először megijedtem és nem tudtam mire vélni, de ma már tudom, hogy anno akkor ez a beágyazódást jelentette(hette).
Alapból is érzékeny vagyok a szagokra, de a fokozott szagérzékelés (ami gyakran kellemetlen volt :? ), a múlni nem akarom mellérzékenység is a terhességet jelezte.

De mindezeket olyan ügyesen tudjuk pszihésen is produkálni, hogy az hihetetlen! Akárcsak érdekes módon a görbe az éles hónapokban borul fel... :P

Szóval én amondó vagyok, inkább bizakodjunk (de negatív eredmény esetén ne legyünk letörve!), minthogy úgy álljunk hozzá, hogy úgysem sikerült...


Wigyorka mi újság a védőnéninél? Gyógyszereidet szeded?

ryenn85
Szekszárd
 
 


Sziasztok Lányok!

Voltam tegnap védődnéninél. Igazából semmi extra nem volt, csak adminisztráltunk szinte. Igazából kérdésem nem nagyon volt... De ő sem volt az a beszédes fajta. Lehet, hogy ők sem nagyon aktivizálják magukat a 12 hét előtt... amúgy nem volt ellenszenves, de szimpatikusnak sem mondanám, az a semleges kategória.

Persze a gyógyszereket szedem: Femibion 800, MG tabi meg az utro napi 2x1.

Lányok azért mostanában eszembe jut, hogy a másik babót ilyenkor vesztettem el... Lehet megnyugtatna, ha most el tudnék menni uh-ra, a jövő péntek még olyan messze... Persze nem stresszelek, a jeleket valahogy másnak érzem, mint korábban. Másképp fejlődik a pocim pl.. vagy ezt csak bebeszélem?? lehet :lol:

Ki mikor tesztel?? áruljátok már el?? vagy valaki már tesztelt csak nem akar minket beavatni? :)

Wigyorka :)

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
wigyorka
Budapest XVIII. kerület
 
 
 


Wigyorka, ne is gondolj arra, hogy mi volt korábban, mert ez teljesen tiszta lap!! Ha minden hatodik terhesség vetéléssel végzõdik, és mi a hatodikkal kezdtünk, akkor statisztikailag elenyészõ annak az esélye, hogy bármi rosszul alakulna, nemde? Biztos nagyon nehéz kivárni a jövõ péntket, de majd mi itt leszünk és legfoglalunk, ok?

Imádtam, amikor a védõnéni anno délután kettõkor farmerban és pulcsiban lemázsált, még jó, hogy a csizmát lehúzhattam. :) Szerintem az elején egyszerûen nincs dolguk a kismamikkal, talán ezért nincs semmi extra "kényeztetés". :lol: Nekem nagyon lelkiismeretesen lekörmölt minden adatot, pedig már úgy mentem oda, hogy fenyegetõ vetélés állt a papíromon. Remélem Wigyorka a semlegesbõl lesz még szimpatikus is! Az mindenesetre már jó kezdés, hogy nem unszimpi! :D

Ryenn, igazad van, és tudom, hogy ez AZ a fajta hasfájás, de még nem mertem így kimondani... Tényleg lehet bármi más is... :roll: Más érzetem egyelõre nincs pl. mellfeszülés, bár igaz ami igaz, március óta nekem egyáltalán nem volt, elõtte gyakran - én a tea áldásos hatására fogtam. :lol:

Tényleg Wigyorka, akkor teát nem iszol, ugye? Ryenn, a barátnõd ajánlja ilyenkor még a palástfüvet vagy nem kell erõlteteni? Erre esetleg hétfõn még térjünk vissza, ha úgy alakul ;)

Hát, ma vagyok a 10. DPO-n, ha minden igaz. Tesztelni? Tegnap majdnem betértem egy drogériába (sajnos útba esik), de sikerült ellenállnom a csábításnak. Remélem kihúzom hétfõig teszt nélkül. Vagy talán vasárnap, hogy apa is ott lehessen? :wink:

Többiek?
bozza
 
 


Teát nem iszom, mióta szedem az utrogestant, nem akarom, hogy bekavarjon...

Tudom tiszta lap... más helyzet, újabb esély!!! :)

Wigyorka :)

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
wigyorka
Budapest XVIII. kerület
 
 
 


Wigyorka nem kell a múlton "rágódni"! Ez most más, minden rendben van/lesz!

Bozza, nagyon szorítok, elhiszem, hogy ez a várakozás a legrosszabb.

Ryenn, igazad van bizakodni kell, de nem elbízni magunkat! Én ezen vagyok! Azóta semmi vélt tünetem nincs, az a hányinger biztos csak valami alkalmi gyengeség lehetett! :) Te mikor tesztelsz, kedden?

Delfinke, már kellett volna tesztelned nem?? Azt írtad már késik? Eredmény?

Én majd a 14. dpon vagy még egy kicsit később tervezem a tesztelést. Ma vagyok a 6.dpon, szerintem majd jövő vasárnap azaz 22-én tesztelek! Hátha szolgálhatunk Bozzával minden vasárnap 1-1 pozitív tesztel! :)

Írni kellene egy "összegzést" kiért mikor kell szorítani! :))
babus83
 
 


Sziasztok Lányok!

Annyira jó olvasni,hogy a meleg ellenére megjött az élet a forumba :)

Bozza hogy állsz? Teszteltél?

Babus mi volt a dokinál? Hogy vészelted át a vérvételt?

Wigyorka örülök,hogy nem akarod itt hagyni a forumot és továbbra is megosztod velünk az érzéseid,történéseid. Az,hogy izgulsz az előző eset után az teljesen természetes,de teljesen más most mint akkor próbálj erre gondolni.

Ryen mesélj te is magadról kérlek.


Én még nem teszteletm ,a ciklusom változó 21-28 nap de a baba elvesztése után még csak 1x volt meg,igy azt tudom mondani,hogy 34. napnál tartok és nagyon furin fájdogált a hasam mikor párocskám hazajött és a kis produkciónk :oops: óta nem fáj a hasam. Lehet,hogy csak tudatalatilag,de az előző terhességemet az első pillanattól éreztem és most is megvolt az a 6órás viszérfájdalmam és ugyanúgy múlt el mint akkor. :roll: Tudom ez semmit nem jelent,de egy kis reményt igen :) :P

Majd jelentkezem még vigyázzatok magatokra.

Üdv:Teréz
delfinke6
Vecsés
 
 


Helló Delfinke, de hogyhogy nem tesztelsz? :shock:

Jelentem, ma is sikerült ellenállnom a drogériának és a gyógyszertárnak is. Sajnos mindkettõ útba esik, egy dolog mentett ma meg: korábban kellett elindulnom, így még 5 perc volt a nyitásig, plusz csepergett az esõ. :lol: Ha nyitva lett volna a gyógyszertár, sajnos betértem volna... :roll: Nade, ebbõl az következik, hogy a 12. napot már mindenképp megvártam! :lol: Tényleg nevetnem kell magamon. Amúgy semmi újdonság, és 1000bocs, hogy állandóan magamat elemezgetem, de egyelõre nehezemre esik másra gondolni.

Nesze neked 0. hónap, stresszmentes hónap. Mondjuk peteérésig nem volt vészes, legalábbis minden esténk teljesen spontánra sikeredett és azt sem bántam, ha a meleg miatt nem volt összebújás. A férjem nem is tudta, hogy van-e, mikor van ovu. Igaza van Wigyorkának, jobb nem stresszelni õket ilyenekkel. Most a végére, úgy tûnik, elfogyott a türelmem. :lol:

Kár, hogy ebben a hónapban én vagyok az elsõ soros, segítene, ha másért kellene izgulni! :wink: Delfinke, esetleg magadra vennéd a megtisztelõ, "a hónap elsõ tesztelõje" címet? :lol:
bozza
 
 


Szerintem Delfinke tesztelj mielőbb, veszteni valód nincs, max egy nega tesztet látsz, de neeeee gondoljunk ilyenre!!! Naaa tesztelj a kedvünkért! Hááátha! :))
Még nem voltam vérvételen, majd csak ha megjön és a 3. napon kell menni. Elvileg jövő vasárnap már tesztelhetnék ha addig nem jönne meg!!

Bozza ismerem ezeket a dilemmákat, nekem is útba esik a gyógyszertár, de még van otthon vaterás tesztem is úgyhogy ha úgy alakul csak benyúlok a fiókba! :) De erős leszek és várok még.

Hát izgi az biztos, mindig csak ez a várakozás. . . :) Persze óvatos vagyok a tesztekkel ezért is van az hogy 1 teszt nem mérvadó! Igencsak jó hogy már péntek van, alig várom a hétvégét, pihenni szeretnék. De szombaton tuti nem fogok, mert holnapra tervezték páromék a csapatépítőt a velencei tóra, semmi kedvem nincs menni, sőt még rossz időt is mondanak. Nem tudom mi lesz ebben a poén, de mivel pasik gondolom úgy vannak vele, hogy inni esőben is lehet. Még jó, hogy mi nem maradunk vasárnap estig és párom nem is szokott annyit inni! De az már bizti, hogy nekem kell haza vezetnem. . . jajj hosszú utakat nem szoktam bevállalni, valahogy nem igazán van vér a pucámban, de most muszáj lesz!
babus83
 
 


Babus, jó lesz az a velencézés! Vannak arrafelé tökjó bringautak, ráadásul lehet wakeboardozni is - én ott tanultam meg. :) Na jó, azóta sem csúsztam sokat, de egyszer-kétszer jó móka volt. :) Sõt, ha csapatépítõ, gondolom lesznek programok is, úgyhogy ne add fel! :lol: Az úton pedig légy majd óvatos!

Jelentem, a hétvégére készülve benéztem a Rossmannba és vettem egy darab hagyományos tesztcsíkot és egy darab "Predict early" fantázianévre hallgató, 12,5 :!: érzékenységû tesztet (elvileg a -4 naptól használható).

Legyen szép hétvégétek! :)
bozza
 
 


Wigyorka, boldog 9. hetet!! ;)
bozza
 
 


Bozza, nem igazi csapatépítő lesz csak pár kolléga kitalálta hogy menjenek zülleni és fürdeni, nah az idő nem lesz éppen strandolós. Majdcsak eltelik majd!
Na akkor nem tudtál ellent állni! Akkor mikor tesztelsz, vasárnap? :) Jaj de szorítok!

Delfinke te??
babus83
 
 


Csajok drukkolok!!! teszteljetek, aztán küldjétek a híreket!!!!

Wigyorka :)

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
wigyorka
Budapest XVIII. kerület
 
 
 


teszteltem, negatív. :(
bozza
 
 


Sziasztok Csajok!
Meg volt a csapatépítős fürcsizés Gárdonyban. Hát ezek a pasik, tök jó Mikinek hogy ilyen jófej a főnöke és a kollégái. Jól elvoltunk, picit meg is kapott a nap, amikor eljöttünk be is borult az ég és csöpögött az eső.
Egész nap húzódott a hasam és időnként beleszúrkált, nem volt valami jó érzés. Hazafelé meg azt hittem elalszok, megáltunk még indulás előtt egy gárdonyi étteremnél kajálni, kicsit felélénkültem, de most is nagyon f*sti vagyok. Holnap megyünk szüleimhez, úgyhogy be van telve a hétvége!

Bozza még nincs minden veszve, amíg nem jön meg.... esetleg próbáld meg majd hét elején is valamikor!
babus83
 
 


Lányok, nem elkeseredni, ez a fő szabály :)

Bozza, majd próbáld később, hőd fent van még??

Wigyorka :)

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
wigyorka
Budapest XVIII. kerület
 
 
 


Tényleg Bozza a hőd? Ne keseredj még neki! :)
Az én hőgörbém szépen alakul, igaz ma egy fokot csökkent (23.cn, 9.dpo) , de hátha marad fent még vagy 10 napig és akkor már örülhetek. Szorgalmasan viszem be a dalacin kenőcsöt minden este, így sajnos összebújás sincs párocskámmal, pedig jó lenne már... A gyulladás nem tudom, hogy múlóban van-e, eddig sem éreztem semmi tünetét. Dokihoz még később kell visszamennem.

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/2 ... 10400_.png
babus83
 
 


Babus, 1 tizedes esés még belefér, sőt... Nincs jelentősége. Ha már 3 tizedes esést tapasztalsz több napon át, akkor az már jelenthet valamit... Nálad tesztelés?

Wigyorka :)

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
wigyorka
Budapest XVIII. kerület
 
 
 


Jövö vasárnapra tervezem a tesztelést,aztán majd meglátjuk.Nem akarok nagyon bizakodni mert csak csalodok.
babus83
 
 


Sziasztok Lányok!

Sajnos én is csak egy 23. napon történt negatív tesztet tudok nektek hozni... :( (Pedig a kismama barátnőmtől megörökölt X-Epil-es csíkkal csináltam – babonából, hátha nekem is babát jelez :))
Kicsit még korai volt. De nem csüggedek.
Most minden más.

És annyi minden zajlik most velünk/körülöttünk (leánybúcsúra készülődés, ajándék készítés, nászajándék kivitelezés, menyasszony pátyolgatása, nyaralástervezés, vendégvárás, barátlátogatás, pályázatírás, építkezés/felújítás, új asszisztens betanítása stb…), így sikerül a gondolataimat elterelni.

Remélem Nektek is kellemesen telt a hétvégétek!

Bozza Te se add fel, lehet abból a negatívból még pozitív! :wink:

ryenn85
Szekszárd
 
 


Sajnálom Ryenn, de még lehet korai volt a tesztelés! Hátha!!

Delfinke?? :)

Nekem tegnap előtt és tegnap kissé húzódott a hasam és időnként szurkált, a melleim sem a szokásosak, de ma a 10.dpo-n (?) már leesett a hőm. Szerintetek mi lehet? Akkor most vissza fog állni a megszokott egyenes vonalra? :( Jó nem török le, mert ebből még bármi lehet, de úgy gondolom inkább számítok a legrosszabbra....
Itt a görbém eddig:
http://ciklus.hu/images/diagramok/27018 ... 96800_.png
babus83
 
 


Sziasztok Lányok!

Ryen, még tényleg, hogy korai volt. Januárban nekem a 10. napi negatív után pozitív lett, úgyhogy hajrá! :)

Sajnos az én 12. napi tesztemnél, úgy tûnik, nem az idõzítés volt a gond... A hõm is leesett mára, tegnap egy pötty barni, szóval... :cry:

Persze, nem elkeseredni, de ma még elég rossz a kedvem, mert hiába nem akar reménykedni az ember, azért mégiscsak csalódás. Komolyan, nem a türelmetlenség, hogy mikor lehetek már anyuka, hanem a bizonytalanság zavar. Leszek valaha anyuka?? Kicis félek... Ha valaki azt mondaná, x hónap és jön a baba, azt mondanám rendben, ez tiszta beszéd, meg vagyok nyugodva. De hát nem.

Babus, még korai lenne a piri, lehet, hogy csak átmeneti hõzavar. Nekem mára -4 tized, az eddigi tapasztalatok szerint ma meg is fog jönni. Kívánom, hogy holnapra visszakússzon a hõd!!

Legyen szép a hétfõtök, még szerencse, hogy mára idõpontom van a fodrászhoz, talán egy új haj felvidít egy kicsit...
bozza
 
 


Sziasztok Lányok!

Na ugye, nincs oka senkinek elkeseredni... na jó néha lehet, de ne tartson tovább 1 napnál!!!! :lol:

Kényeztessétek magatokat!!! és tudjátok, ugye, új hónap, új esély!!! :)

Holnap lehet bekukantok a dokihoz, mert az utro el fog fogyi, és nem tart ki péntekig... lehet egy extra uh-t is ki tudok majd könyörögni :):):)

Wigyorka :)

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
wigyorka
Budapest XVIII. kerület
 
 
 


Bozza, akkor majd a következő hónap sikeres lesz, a lényeg,hogy szabályos a ciklusod, hőgörbéd is szép! Sajnálom, de örülök hogy pozitív vagy!

Remélem, hogy holnap visszakúszik a hőm, mert akkor még akár bármi lehet, de nagyon nem akarom magam illúziókba ringatni!
babus83
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: