Új privát üzeneted érkezett!

@angelina85:


Drukkolok :)
nevermind2
 
 


@nevermind2:
Igazad van, az se jó, ha túl sokat agyalsz rajta. Nekem a hőmérőzés egy nagyon jó visszatükrözés, ha csak egy ciklus alatt is csinálod, legalább látod a progeszteron változását. Ha túl alacsony a hőd,az is térkép egy dokinak. Ha magas, az is. Ha nem zuhan a hőd, amikor ovut gondolsz, legalább megtudod,volt e ténylegesen peteérésed.
felho1
 
 


@felho1:


igen, furi dolgokat tud produkálni az ember. Az orrdugulás most jobb, viszont nagyon fáradt vagyok. Nekem mondjuk mensi előtt is eléggé lezuhan az energiaszintem..Most még hagyom magam a bizonytalanságban, ha holnap se jön meg, tesztelek. :)
Neked van már terhességi tüneted?
@angelina85: drukkolok neked, szerintem minden oké lesz!

adeeel86
Budapest XI. kerület
 
 

 
 

Akkor a csütörtök sokaknak izgalmas nap lesz. :) Írjatok àm majd! Hajrà :)
amerika1
 
 


Huhuuu,a holnapi tenyleg izgalmas nap lesz
Nekem mar jonnek a tunetek,mondjuk nekem legutobb is nagyon hamar jottek ezek.Tegnap este 8!kor bealudtam mikozben a lanyokat altattam,na ekkor mar tuti biztos lettem ja es ma reggel nem tudom meginni a kavemat..
A tesztem erosodott,mar egeszen jol latszik,nem kell szugeralni
angelina85
 
 


Nagyon izgulok holnapra, megy ezerrel a drukk!

Nekem nincsenek tüneteim. Este picit nehéz a hasamra feküdni a melleim miatt, de éjjel már nincs vele gond. A kávét is iszom ezerrel... a lányomnál is így volt ez 3 éve, vele talán 2 hónap után kezdett csak kávéundorom lenni. Talán megint lány lesz? ;)
felho1
 
 


Múlt hét péntek szombat volt peteérés nálam (elvileg). Pár nap után be lehet duzzadva a méh? Egyszerűen nem értem minden nadragom annyira szorít ott lent. Vagy csak valami puffasztót ettem nem tudom. Valakinek valami tapasztalat erről van?
andi12
Lajosmizse
 
 
 


Olyan jó hogy van már kismamánk :-) dokihoz, .védőnőhöz mikor mentek?
andi12
Lajosmizse
 
 
 


sziasztok, jaj de jó angelina85, hogy pozitív a teszt! :)

Nekem még mindig nem jött meg. Próbálom elterelni a gondolataimat róla. Vettem tesztet, reggel megcsinálom, ha még nem jön meg. Izgulok

Ezek szerint a lányok szeretik a kávét? :D Jó lenne, ha nekem sem lenne majd undorom tőle, mert anélkül kész hulla vagyok, és szeretek kávézni
adeeel86
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!
Eljött ez a nap is, újra voltam orvosnál. Megerősítette a terhességet a havim alapján 6 hét van a papíromon, de azt mondta 4-5 hetes. 3 hét múlva kell visszamennem. Megkaptam a papírt, hogy menjek a védőnőhöz. Ajánlotta a femibion 1 vitamint, vettem is. Tünetek egyelőre nincsenek, a mellfeszülést leszámítva. A reggeli kv simán megy, eddig
Mindenkinek boldog babavárást!
zsani2208
Attala
 
 


@zsani2208:
De jóóó! Gratulálok!!! :)
felho1
 
 


@zsani2208:
Szuper hírek!!!
andi12
Lajosmizse
 
 
 


@felho1:
Köszönöm!
Neked is nagy gratula!
zsani2208
Attala
 
 


@andi12:
Köszönöm!
Hamarosan neked is gratulálunk!
zsani2208
Attala
 
 


Sziasztok lányok!
Nagy szükségem lenne a segtségetekre, mert már teljesen összezavarodtam. Már szinte teljesen biztos voltam benne, hogy most összejött, de a ma reggeli 10es tesztem negatív lett. Most vagyok elvileg a 10. dpo-n. Ami nagyon fura, hogy tegnap óta van egy pici barnázás, pedig csak 5-6-án nem kéne megjönnie. Most még csak a 26. ciklusnapon vagyok. SOHA nem jött még meg ilyen korán, de nem is utalt még semmi ilyenkor várhat vérzésre sem. Nekem általában 3-4-5 napokat késik. Peteérésem 19 körül lehetett. Ovu teszteltem is! Nagyon nem értem mi lehet velem... :-(
Ha tudtok segitsetek légyszi
szabina86
 
 
 


@szabina86:


Szia, ez elegge beagyazodasnak hangzik! Szerintem ez nagyon biztato! A HCG szint meg csak a beagyazodas utan kezd emelkedni, nem? Varj egy par napot es tesztelj ujra! Drukkolok 
nevermind2
 
 


@nevermind2:
Köszönöm. Azóta én is próbáltam utána olvasgatni, hogy milyennek is kell lennie a beágyazódásos vérezésnek, mert bár nekem van már 2 gyermekem, még ezt sosem tapasztaltam. Megpróbálok bizakodni még. :-) Drukkoljatok hogy ne erősödjön a vérzés! ;-)
szabina86
 
 
 


@szabina86:


Tolem megy a drukk mindenkeppen, majd jelentkezz! 

Lassan egyedul maradok a forumon, mint "probalkozo" 
nevermind2
 
 


Gratulálok Zsani! Szabina, szerintem igaza van nevermind2-nak, tényleg beágyazódás-gyanús a dolog, szerintem 1-2 napon belül érdemes tesztelni megint. 
Nekem 3 napja nem jött meg, ma csináltam egy tesztet, és negatív...  Valószínű, megint csak késik, azért ilyenkor már érdemes volna kimutatnia, nem?  Na sebaj, próbálok dolgozni, és nem gondolni rá..
adeeel86
Budapest XI. kerület
 
 


@nevermind2:


nem vagy egyedül, még én is a próbálkozós stádiumban vagyok :D
vasárnapra nem várom, direkt nincs itthon tesztem, hogy nehogy elkapjon a vágy... :)

Szabina, ez simán lehet beágyazódás. Egy barátnőm pontosan ugyanígy járt, negatív teszt után. és kb a barnázás 3-4. napján tesztelt újra,és az már neki pozitív lett, szóval ne add fel a reményt!
kolett89
 
 


@kolett89:


Sziiiaaa :) Nah ez jo hir, marmint csak az, hogy nem vagyok egyedul :) Remelem Te is hozol jo hireket hamarosan akkor ;) En 10-ere nem varom, de mivel nem hiszem, hogy volt peteeresem, ki tudja mikor lesz itt barmi action.
nevermind2
 
 


Köszönöm mindenkinek a bíztatást! Aranyosak vagytok! :-)
Nagy drukk a tesztelés előtt állóknak!!! ;-)
szabina86
 
 
 


@adeeel86:
Sajnàlom. De amíg nem jön meg, van remény. Ha mégis megjön, együtt próbàlkozunk màrciusban. Tavaszra összehozzuk a babàkat ! :) Kitartàs
amerika1
 
 


@nevermind2:
Egyedül nem maradsz, én is itt vagyok. :) Tartjuk egymàsban a lelket. :)
amerika1
 
 


@szabina86:
Én is bizakodnék a helyedben :)
amerika1
 
 


@szabina86:
Érdekes ez a beágyazódási vérzés, voltak hónapok mostanában, hogy volt nekem is, és volt olyan is, hogy nem, pedig más tüneteket figyeltem és éreztem. Nem tudom, hogy ez mitől függ...
Nagyon drukkolok, hogy erről legyen szó
felho1
 
 


@nevermind2:
Nevermind... Én is itt Vagyok reménytelenül... Szerintem nekem sem volt peteérésem, és a kb 4 napig tartó barnázas (rózsaszínezés) (3 nappal a pozitív ovulációs teszt után) biztos hogy nálam nem beágyazódásos volt, ahhoz korai lett volna.. Így ezt egy gyenge menstruációnak tudom be (bar akkor nem értem a pozitív ovulációs tesztet).. Ami amúgy gyakori nálam, általában az egyik menstruáció gyenge másik erős... Úgyhogy el vagyok keseredve :/
bett522
 
 


@amerika1:


Okes 
nevermind2
 
 


Sziasztok!!annyit szeretnék kérdezni ha jan 23 án voltam együtt párommal védekezés nélkül ha terhes lennék azt már a tetsz ki mutatná ugye??
biroheni23
Konyár
 
 


@adeeel86:
Nem feltètlen mutatja ki. Nekem 1 hét késés után negatív volt. Aztán az ezután kb 5.nap néztem, akkor már pozitív volt. Még bármi lehet
zsani2208
Attala
 
 


@biroheni23:
Szia! Szerintem igen.
zsani2208
Attala
 
 


Köszi gyors válaszodat!
biroheni23
Konyár
 
 


Sziasztok! Végigolvastam az egészet ami eddig volt. Mindenki előtt le a kalappal amilyen jó fejek vagytok :) Velem az a helyzet, van már egy kisfiunk. 27 hónapos és szeretnénk neki kistesót. Januárban hagytam abba a gyógyszert, ez lenne az első hónap hogy próbálkozunk illetve, hogy gyógyszer nélkül meg kellene jönnie. Na de 13 napja késik, van egy két tünetem... de két tesztet csináltam mindkettő negatív. Szerintetek lehet ebből még baba vagy csak a hormonok? Beképzelem a tüneteket?: Sokat pisilek, feszülget a mellem, szurkál a hasam. Kb beágyazódáskor nagyon görcsöltem egy két órát, azóta semmi.... nagyon izgulok és sajna máson se jár az agyam... sokat olvastam arról, hogy kéősi peteérés lehetett... Vélemények???
jappika
 
 


@jappika:
Szia! Üdv köztünk! :-)
Szerintem ha csak 1-2 órát görcsöltél, simán lehetett akkor a peteérésed. A gyógyszer elhagyása felboríthatja a hormonokat elég rendesen. Én a helyedben a görcsöléstől számított 2 hét múlva tesztelnék egyet, hátha... ;-)
szabina86
 
 
 


@bett522:
Nem értem. Ovuláció után 3 nappal menstruáció? Biztos?
felho1
 
 


@jappika:
Szia, üdv itt :)
Nagyon drukkolok, hogy sierüljön a következő teszt! :) Milyen érzékenységűt használsz? Amúgy gyógyszer előtt milyen hosszúságú volt a ciklusod?
felho1
 
 


@felho1:

Össze vissza jött meg nekem világ életemben. Szülés után felborult minden magas prolaktin szint miatt nem volt peteérésem kb 9 hónapig annak ellenére hogy nem tudtam szoptatni. Most a prolaktin szint rendeződött, kicsit alacsony a progeszteron...
Így elkezdtem ovulációs tesztet csinálni... Nem tudom jelezhet-e pozitívat más miatt, vagy nem tudott megrepedni a tüsző vagy nem tudom. Rá kb 3 napra barnázás ami úgy néz ki még mindig tart... De csak a wc papíron látszik.. Még tisztasági sem kell. Holnap van a 10.nap a feltételezett peteérés napjától, holnap csinálok egy tesztet... Csak hogy el tudjam engendi ezt a hónapot es kezdjek egy újat
bett522
 
 


@felho1:


A gyógyszer előtt is 28-30 naposak voltak a ciklusok.
Szval ahhoz képest is késik már elég sokat.
Hétfőn gondoltam elmegyek vérvételre az tuti kimutat mindent.
Csak annyira beleéltem magam :)
jappika
 
 


@bett522:


Jaj most latom csak, hogy irtal. Aterzem, megertem, hogy el vagy keseredve. Tutira pozitiv volt az ovu teszted? Mert ha igen, akkor az valoban nem lehetett menstruacio utana. Viszont valahol olvastam, hogy peteereskor lehetseges rozsaszines/halvany barnas valadek.. Lehet, hogy csak az volt. Voltatok egyutt azokban a napokban? Szerintem mindenkeppen tesztelj egyet a hetvegen. 

Egyebkent nekem is volt egy full pozitiv ovu tesztem, meg a menszi utani kb 6. napon - nem foglalkoztam vele, mert ugye akkor szedtem a clostit, es teljesen biztos voltam benne, hogy nem realis az a teszt. De most meg mar agyalok, hogy lehet hogy megiscsak az volt.. Mi meg elvesztegettunk egy ertekes peteerest, mert akkor nem voltunk egyutt par napig... 


nevermind2
 
 


Lanyok volna egy kenyes tema (nem nekem, hanem az uramnak kenyes), amit kiirnek magambol.. Szoval peteeres kornyeken nagyon stresszel a ferjem  Azt mondja, hogy nem birja kiverni a fejebol, hogy neki most teljesitenie kell es sajnos csak minden 2-3. probalkozasra sikerul nagy nehezen egyutt lennunk, ha ertitek mire gondolok  A honap tobbi reszeben soha nincs ilyen problema. Mar arra is gondoltam, hogy a szive melyen nem all keszen a babara, de beszeltunk rola, meg a mindennapos megnyilvanulasaibol is egyertelmu, hogy nagyon szeretne mar o is. Mit tudok ezzel kezdeni? Mit tanacsoltok? Volt vki hasonlo szituban?
nevermind2
 
 


@nevermind2:
Ez elég gyakori dolog a pasiknàl. Én nem tàjékoztatom a férjemet a termékeny napjaimról. Csak élvezzük egymàs tàrsasàgàt. :) Persze én tudom, mikor kell úgy alakítani a dolgokat, hogy biztos legyen az együttlét. Apró női praktikàk :)
amerika1
 
 


@amerika1:


Igen, tudom, nem is kotottem volna az orrara, de hirtelen rakerdezett, mikor "nyomultam" , hogy nem lett meg 2 csikos az ovu teszt? Ugyhogy lebuktam. 
nevermind2
 
 


@amerika1:


köszönöm... remény még van, mindig nem jött meg, és tényleg azzal nyugtatom magam, hogy akkor még nincs itt az ideje. Csak kicsit aggaszt, hogy miért késik akkor... 

Zsani, köszi, nagyon biztató, amit írsz, hogy a teszt sem 100%. 

adeeel86
Budapest XI. kerület
 
 


@nevermind2:
Lazàn kell kezelni a dolgokat előttük. Én pl nem is hozom szóba a baba témàt neki. Most màr ő vàrja, kérdezgeti, izgul.
Az én férjem pànikbeteg (volt) màr amennyire ebből ki lehet gyógyulni, nem szereti a bizonytalan helyzeteket. Így még finomabbnak kell lennem.
amerika1
 
 


@adeeel86:
Nekem 5 napot késett, aztàn megjött. Eltolódott minden ebben a hónapban.
Én is elkezdtem azon agyalni, hogy az a maradék egy petefészkem is bekrepàlt, így örültem a télapónak mikor megérkezett.
Minden rendben lesz, próbàlj nem agyalni rajta. Ha megjön,majd a màrciusi hónap lesz a nyerő :)
amerika1
 
 


@nevermind2:


Szerintem se mondd el neki, vagyis nyomulj egyszer úgy, hogy nem volt pozitív az ovu teszt, és ne mondj neki semmit. Sajnos a pasikra ez jellemzően ilyen hatással van.

Tartsd titokban, és akkor menni fog neki is :)
jappika
 
 


@nevermind2:
Én azt mondtam neki mikor elkezdtük, a baba akkor érkezik, amikor akar. Mi csak megadjuk neki a lehetőséget. Így nem érzi kényszeresnek a dolgokat.
Itt persze megbeszélünk mindent csajok, ami a lelkünket nyomja :)
amerika1
 
 


Koszi lanyok, biztos nem fogom neki maskor elmondani! Csak ugye nalunk a PCOS meg most a gyogyszer kura miatt plane eleg kozponti tema a dolog... 


nevermind2
 
 


@adeeel86:
Igazán nincs mit. Számomra is meglepő volt, hogy ennyivel később mutatta csak ki. Bár a pontos fogantatást nem tudhatjuk
zsani2208
Attala
 
 


@nevermind2:
Nagyon átérzem a problémát. Nálunk én vagyok, aki nem tudja elengedi magát peteérés környékén. Kb csak az ovulációra gondolok meg a futkározókra, nem az örömökre. És érdekes, mert előtte és utána nem volt ez baj, csak azon a kb 2 napon. Szerintem ez azért van, mert annyit foglalkozom a dologgal, hogy ezzel kötöm össze ezt az 1-2 napot.
Hát igen, nyilván könnyebb a helyzeted abból a szempontból, hogy megbeszélitek, hogy nem beszélitek meg mostantól az ovulációt. :) Nehezebb meg azért, mert nyilván fontos szerepe van most ebben a dologban... :)
De átérzem. Nagyon megértem őt...
felho1
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: