Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Rég nem írtam, mert betegek voltunk. Sajnos elkaptuk a kisfiamtól a vírust. Volt wc-re járás egész éjjel... pont moziban voltam mikor elkezdtem nem jól érezni magam.

Tökmag, üdvözöllek.

Nata szerintem még két hét és megszűnik villámcsapásra minden rosszulléted. De az újévre biztosan. Addig tarts ki. Bár biztos kellemes érzés ez a rosszullét.

Szerintem nekem a hétvégén biztos megjön. Úgy érzem most.
Hétfőn megyek dokihoz ismét és indul majd a bizakodás...

Szörnyű volt ez a mai ónos eső...
Elindultam itthonról de a dombon lefelé egyfolytában kattogott az ABS így gyorsan visszafordultam amíg nem történik nagyobb baj és nem csúszok neki senkinek ill. nekem sem senki.
Párom ma ment (Tatabányáról) Szekszárdra ill. Kaposvárra. Remélem épségben megjön.

Mennem kell mert nem hagy a manó gépelni...
Annyira jó hogy ő már van, de mégis annyira vágyom egy kistesóra mint annó őrá.

Cirmike
27/26-32(akárcsak Zafírnak)

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Sziasztooook!!!!!

Végre van egy kis időm, hát én úgy elúsztam mindennel, hogy semmire nem volt időm egész héten. minden nap 1-ig, fél kettőig fent voltam éjszaka, csináltam az ajándékokat a kolléganőimnek. A csúcsot ma döntöttem, fél 3-kor feküdtem, fél 6-kor keltem. Itt bent is sok a meló most az év végén, szóval többnyire pisilni sincs időm. Kép
De most túl vagyunk az ajándékozáson, a sűrgős dolgokat megcsináltam, úgyhogy van egy kis időm írni. Vissza is olvastam, nehogy lemaradjak valamiről. Kép

Üdv Tökmag! Nagyon átjött az első hozzászólásaidból, hogy mennyire el vagy keseredve, de már látom itt a végén, hogy javul a helyzet, csak így tovább! Kép Nekem az elmúlt két hétben még rágondolni sem volt időm, hogy vajon most sikerült-e, vagy mi lesz? Nem is bánom, hogy sok volt az elfoglaltság, legalább ezzel nem gyötörtem magam. Kép Nagyon együtt tudok érezni veled a munkahelyedet illetően, én idén néztem végig mindkét kolléganőm terhességét, ősszel szültek, és most itt vannak mind a ketten a bébikkel, nagyon cukik! Kép

Közben azért megint akadt dolog, és itt lóg a levél már két órája, inkább elküldöm, mert a végén rajtam marad. Kép

Pussz.
A.

Kép
baba888
 
 


Ja, igen 25/28 Kép

Kép
baba888
 
 

 
 

nem is, mert 24/28 ... Kép
kicsit fáradt vagyok. Kép

Kép
baba888
 
 


Végre lassan mindenki megvan Kép.

Anikó, te már lassan izgulhatsz. Szerintem sokkal jobb, ha az embernek a munkahelyén van mit csinálnia, akkor legalább gyorsabban mennek az órák.

Tökmag, nekem is azért lesz három gyerekszoba, mert én hármat akarok, igaz a párom csak kettőt, de majd csak megtöltjük Kép.
Mi is úgy kezdtük, hogy csak egy pici 63 nm-es házunk lesz, +tetőtér. Aztán a vége az lett hogy már 81 nm Kép. Minden túl kicsi volt Kép. Pedig egy 50 nm-es tömbházban is bőven elfértünk. Szóval ha építkezik az ember nincs megállás nagyságban. Néha még ez is pici Kép, pedig takarítani már most iszonyatos. És ha belegondolok, hogy mennyi ablak van...
Tényleg aranyos lehet a kutyusod, és ne izgulj nem csak a tied alkalmi süket. Nálunk a Stone-t belepte a hó, úgyhogy már jól érzi magát Kép. Nem értem miért nem megy be a jól szigetelt óljába. Kint fekszik a teraszon és tiszta víz. Úgy beengedném megmelegedni, de tudom azzal csak rosszat teszek neki. A Picur kutyusnak nem is hallottam ma a hangját, mindjárt megnézem mi van vele. Csak eddig semmi időm nem volt szegénykére.
Most jöttünk vissza a műszaki felügyelőtől, háááát nem normálisak az emberke. Ilyen hülye havas, jeges úton úgy mennek mint az őrültek. Nem győztem kapaszkodni. Különben is félek, hát még ilyenkor.

Puszi mindenkinek
Hajni 14/27

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Na ma végre szép forgalom volt itt, volt mit visszaolvasni. KépÉn is örülök, hogy midenki megvan, persze sok helyen ilyenkor van az évvégi hajrá, de Anikó már nem tudtam mi van Veled. Lassacskán már lehet Neked szorítani. Biztos, ami biztos én már most elkezdem. Kép

Cirmi sajnálom, hogy Te is beteg voltál. Roli teljesen meggyógyult már? Ugye jól emlékszem, hogy holnap tesztelsz, a céges buli előtt?
Mindenképpen számolj be, tudom, hogy nem hiszel ebben a ciklusban, de lehet, hogy pont ez segít.Örülök, hogy nem csak nekem van ilyen abnormálisan hosszú ciklusom. (Na jó nem ebben a hónapban.Kép)

Hajni, sajnos én se tudom most megnyitni a házikós albumot, valami baj van a gépünkkel, kicsit valószínűleg vírusos lett. Tegnap délután még a babanetre se tudtam belépni, tiszta idegbeteg lettem, előjöttek az elvonási tünetek.. Kép Nagyon vigyázzatok, ha kocsiba ültök!!!

Tökmag nem írtad meg, hogy hova valósi vagy! Örülök, hogy már jobb a kedved, nekem is nagyon sokat segít ez a kis "virtuális" közösség...

Tényleg rémes ez az idő. Szegény párom egy hete azt várta, hogy menjen vezetni , erre az okatató lemondta, mivel nem akarja összetöretni a kocsiját a tanulókkal. Most szomorú, mert imád vezetni.Kép
Velem meg lerohadt a busz a Soroksári út közepén a szakadó ónosesőben. Mire mindannyian leszálltunk és elvánszorogtunk a megállóba már jégcsapok lógtak rólam. Jól elkéstem a céges karácsonyról, amiért igazán felesleges volt kiküzdeni magam Erzsébetre.Kép Előtte a kozmetikusnál szenvedtem és közben hallgattam, hogy a lánya, milyen boldog terhességet él most át, meg hogy sok kismama jár hozzá és hogyan lehet akkor gyantáztatni. Igyekeztem arra gondolni, hogy de jó majd én se leszek szőrös majom akkor sem...Kép
Hajni bocs Kép Majd igyekszem több mosolygós fejet feltenni.De mit csináljak, ha sok vacak dolog történik velem..?

Na megyek makarónit főzni, remélem hamarosan épségbe hazaér a férjem.

Zafír

Kép
Kép
zafír
 
 


Jaj bocs ez tényleg a tyúkeszűek topicjaKép

Zafír 3/32

Kép
Kép
zafír
 
 


Zafír nagyon édes vagy, felvidítottad a napomat. Ugy nevettem az írásodon, hogy a párom csak nézett mert nem tudta mi bajom van Kép.
Tényleg szeretnék több sárgaságot látni a levelekben Kép.

Ezek szerint tényleg át kellene nevezni a topikot Kép.

Hajni 14/27

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Tyúkészről: már kétszer írtam és mindig elfelejtettem, hogy nekem is kezd kijönni a herpeszem a számon, és teljesen úgy érzem magam mintha meg fogna jönni. Remélem azért rosszul érzem, iszonyatosan korai lenne. De eléggé görcsöl a pici pocak.

Hajni 14/27

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Anikó,
én is szorítok neked, remélem jövő héten bezebrásodsz!

Cirmi,
megy a drukk holnapra, és kívánom, hogy most már ne legyetek betegek!

Hajni,
nekem a terhesség legelejétől olyan érzésem volt minden nap, mintha meg akarna jönni. Görcsölt a hasam, pedig tudtam, hogy nagyon korai. És tessék, most van pocaklakóm!
A házépítéssel kapcsolatban pedig igazad volt: mi is "kicsiben" kezdtük, aztán jelenleg úgy néz ki, hogy a pince 110 négyzetméteres lesz, a földszint pedig 155. Nem rossz, mi? Pedig mi sem akartunk ekkorát, de itt egy kicsit toldás, ott egy kicsi toldás, és ennyi jött ki. Ráadásul a nappali 50 négyzetméteres lesz, ami 3/4 részig tiszta üveg. Nálunk csak két gyerekszoba lesz, mert mi mind a ketten csak 2 gyereket szeretnénk. Én valahogy sosem vágytam háromra.

Zafír,
nehogy most meg Te kezd el azt, amit eddig Hajni csinált! Tessék jó napokat is megélni! Vagy ha nincs jó nap, akkor nézd a rossznak is a jó oldalát! Nekem is azt mondta a védőnő, hogy oké, hogy hányingerem van, de örüljek neki, hogy nem hányok minden sarkon, mert van olyan is. És igaza van.

Amúgy pocaklakó téren semmi változás. Jól vagyunk, és talán (mondom talán) csillapodik a rosszuléteim száma is. Majd kiderül.

Most azért tudtam ennyit írni, mert sajna ma dolgoznom kell, de mivel szombat van, azért annyi meló nincsen. Most viszont be kell mennem egy meeting-re, úgyhogy már csak hétfőn jövök.

Addig drukkolok minden tesztelőnek és akciózónak!

Nata
69/24
nata
 
 


Sziasztok!

Végre befejeztem az ablakpucolást. Már csak a szekrények, meg apróságok vannak hátra. Gyorsan meg akarom csinálni, mert a párom ma autót szerel, hétfőn megy műszakira (izguljatok érte), és idén már nem dolgozik, ilyenkor mindent kitalál, úgyhogy nem marad időm takarítani.

Megyek is, mert még nem is reggeliztem, és csak pici szünetet tartok.

Nata, remélem igazad lesz a babaüggyel kapcsolatban. Ja, most teljesen jó napom van, kisütött a nap, úgyhogy töltődöm energiával. Remélem a következő napsütésig kitart Kép.

Na tényleg megyek

Puszi
Hajni 15/27

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Hajni a herpesz nagyon jó jel Kép !!! A a babaprojectes topicban több lánynak kezdődött a terhessége egy herpesszel! Ebben a hónapban már tényleg muszáj egy zebra, engem nagyon feldobna!
Ilyen időben ablakot pucolni, hát elismerésem, megkapod az "igazi hős" Kép érdemrendet. Én még a buszmegállóig is nehezen mentem el.
Örülök, ha megnevetetettelek (Jézusom micsoda szó ez!)
Nemsokára megyünk Presser-koncertre, nagyon várom már. KépElég drága volt a jegy, de ezt vettem magamnak még vígasztalásul novemberben, amikor megjött. Most se túl jó a kedvem, valahogy most annyira hiányzik a baba Kép Nem igazán tudok pozítív lenni.

Nata, örülök, hogy már jobban vagy.Kép Persze, mindennél lehet még rosszabb is, de néha nehéz nem gondolni arra, ami annyira hiányzik...
Szép nagy házatok lesz, tud majd hol rohangászni a Pocaklakótok!

Mindenkinek szép hétvégét (már ez a kicsi, ami hátra van belőle)!

Zafír 4/32

Kép
Kép
zafír
 
 


Sziasztok,

Köszi, hogy szorítottatok.
Sajnos tegnap megjött így nem is csináltam meg a tesztet.
De legalább életemben most először a 28.cnapon.

Holnap felkeresem a dokimat. Remélem még rendel...

A céges buli nem volt vmi nagyon jó számomra, pedig a műsor és a kaja jó volt. Amikor otthagytam a céget 180-an voltunk, most kb. 250-en vannak. Legalább 40 emberrel voltam jóban (igaz csak munkatársi szinten) és csak 5 ember jött oda és kérdezte meg mi van velünk mostanában. Szarul esett. Állítólag nincs nekem pozició de tudom vettek fel külsősöket. Számomra nincs már itt hely mióta visszautasítottam őket tavasszal.
Kolléganőmnek (8 hónapos a kislánya és összejárunk) azt mondta a főnök, döntse el márciusra hogy visszamegy-e. Jó mi?

Szerencsére párom megnyugtatott, hogy biztos összejön a kistesó fél éven belül és akkor maradhatok itthon folyamatosan a kettővel, de az sem baj ha lejár a gyed majd kapunk gyest. Ez jólesett, szarok a hülye cég fejére.

Most már kipanaszkodtam magam...

Sziasztok
Cirmike 2/28

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Zafír,

Remélem a koncert után jobb kedved lesz.
Nekem már az van, mióta kiírtam magamból a sok hülyeséget.

Ebben ciklusban már nyugodtan akciózhattok ti is! Hajrá!

Pusz

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Helló!

Zafír, mi dolgoztunk rajta, remélem sikerül felvídítanom egy zebrával. Pont ma voltunk a kismama rokonnál és mutogatta a babának vett dolgokat. Olyan édesek voltak. Meg megnéztem a hasát is, hát már most hatalmas. De én most kivételesen tudtam neki örülni.
Bizti jó lesz a koncert. Legalább felvidulsz egy kicsit.
Nálunk nem is volt olyan vészes a helyzet ablakpucoláskor, kb. a felénél ki is sütött a nap. Tehát nem vagyok én hős, csak egy lusta disznó, mert mindent az utolsó percre hagyok. Kép
Ma is egész nap takarítottunk. Bent a számítógépek környékét, még a billentyűzet gombjait is letörölgettem egyesével Kép. Aztán kint az autót. Kb 3 órán át pakoltunk benne, és kétszer ürítettem a porzsákot Kép. Nem volt kitakarítva mióta építkezünk, gondoltuk úgyis koszos lesz, mert ezzel hordjuk a munkásokat. Meg ugya a kutyuskák is ezzel utaztak, úgyhogy mire szálanként kiszedegettem a szőröket... Kép.

Most már megy a pihi, úgyhogy már jól érzem magam Kép

Puszi
Hajni 16/27

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Cirmi nagyon sajnálom, hogy már tesztelned se kellett Kép, meg a céges buli se lehetett felemelő. Elméletileg kötelesek lennének visszavenni, nem? Persze tudom a gyakorlat egészen más... Ne törődj vele, hamarosan sokkal fontosabb dolgod lesz Kép és nagyon jól döntöttél, akkor mikor a pici Rolit nem vágtad be bölcsibe, mert ők akkor akarták, hogy visszagyere.

Hajni nagyon ügyesek vagytok. Én csak szerdán fogok takarítani, de már nagyon hányinger a lakás.

A tegnapi koncert (nem volt igazán koncert, inkább olyan beszélgetős, előadói este)szuper volt, tényleg jól kikapcsolódtunk.

Ma úgy volt, hogy veszünk ajándékokat, de aztán összefutottunk régi barátokkal és elkocsmáztuk a napot.Délelött meg fent voltunk a műteremben, a férjem ismerőse meg akarta nézni, aztán fotóztak, mivel csak én voltam ott meg néhány fonnyadt alma, így rám esett a választás.Kép A férjem csinált néhány szép portrét rólam, de én estére mégis depressziós lettem, hogy hogyan öregszem, baba meg még sehol, stb...
És még inni se tudtam rendesen utána, már úgy elszoktam az alkoholtól, egy pohár sört alig bírtam lenyomni.. nem baj a srácok helyettem is ittak.
Hajni köszi, hogy dolgoztok a felvidító zebrámon Kép! Már nagyon várom...
Holnaptól mi is belevágunk végre, elkezdem a teát is inni.


Zafír 5/32

Kép
Kép
zafír
 
 


Sziasztok!

Cirmike,
őszíntén sajnálom a hétvégédet! A menzit is, és a karácsonyi partit is. De nyugi, a karácsonyi buli nálunk is szar volt, ráadásul jövőre nem is mehetek, mert nálunk a GYES-en lévő kismamákat nem látják szívesen, meghívót sem kapnak. Szarni rájuk! Dögöljön meg az összes multi ott ahol van! Bocsi, de ezt ki kellett írni magamból.
Amúgy nálunk az a szokás, hogy persze törvény szerint visszaveszik az anyukákat, de egy nagyon szar pozíciót ajánlanak fel, szar fizetéssel, amit persze úgysem fogadsz el, úgyhogy közös megegyezéssel szépen elválnak útjaitok. Ez sem rossz, mi?

Hajni,
Te vagy lusta dög? Én még semmit nem csináltam otthon, sőt még ajándékokat sem vettünk, egy darabot sem. Nem tudom, hogy mi lesz, mert minden este 6-ra érek haza, akkor még főzök, mosok, stb., és utána hulla fáradtan beesek az ágyba. Arra gondoltam, hogy minden este kitakarítok egy szobát, ajándékokat pedig majd a férjem megveszi, már úgyis kitaláltuk (nagyjából), hogy kinek mit vegyünk.

Zafír,
örülök, hogy felvidultál a "koncerttől". Csak így tovább! Akciózzatok ezerrel.

Nata
nata
 
 


Sziasztok!

Nata, ne hajtsd túl magad. Nekünk már csak az öcsikémnek kellene ajándékot venni, de sajna ötletem sincs hogy mit Kép. Különben az idei az első év, hogy nem utolsó pillnatban vesszük meg Kép. Bár csomagolópapírt meg ilyen apróságokat még nem vettünk.

Zafír, azt a deprssziót el kellene küldeni valahova, ahol jól érzi magát és nem jön vissza. A koroddal ne foglalkozz, nem vagy te még olyan öreg Kép. Legyél vidám, és örülj a szép képeidnek, rólam olyanokat nem is lehet csinálni, úgyhogy te még mindig jobb helyzetben vagy Kép.

Ma végre befejeztem a bt számláit, úgyhogy már jöhet a szoba takarítása. Semmi kedvem nekiállni.
Ja, az autót most hozta vissza a szerelő, és minden ok. Már csak menni kell vele KépKépKép
Egy hatalmas kő esett le a szívemről, köszönöm az izgulásokat.

Puszi
Hajni 17/27

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok,

Már mindenki előkarácsonyozik, hogy nem vagytok?

Voltam tegnap a dokimnál, ma bent voltam nála a kórházban is. Csináltatott vérvételt amiből megnézik a hormonjaimat. 30-án lesz meg az eredmény, aznap csinál UH-t is. (13.cn lesz)

Most fel vagyok dobódva!
Ezennel átragasztom mindenkire Kép Jó?

Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Szia!

Én vagyok. Nem túl nagy a forgalom errefelé Kép. Nem csodálom, hogy fel vagy dobódva, végre valami kézzel fogható Kép.

Szerintem senki nem bánja, ha ragasztgatsz Kép.

Nekem különben még mindig fáj időszakonként a pocakom, de remélem most időben fog megjönni, vagy egyátalán nem. De korábban jobb lenne, ha semmiképp nem jönne Kép.

Pusz
Hajni 18/27

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hajni,
sajnálom, hogy neked is van még takarítani valód. Az én férjem délelőtt elkezdte a takarítást, én pedig délután folytatom. Csak az a baj, hogy nagyon rosszul érzem magam (hányinger, fejfájás), és szerintem előbb haza fogok menni a melóból. És nem azért, hogy takarítsak, hanem azért, mert képtelen vagyok ülni a számítógép előtt. Pihennem kell. De akkor mi lesz a lakással. Hatalmas a kupi.
Hány éves az öcsikéd? Milyen ajándékok jöhetnek szóba?

Cirmike,
köszi a ragasztást. Nekem ugyan rossz kedvem nincsen, de rosszullétem igen. Remélem minden rendben lesz a dokinál. Drukkolok!

Én elvileg dolgozom végig (persze pénteken nem), és jövő héten is vagyok, úgyhogy - ha nem is sűrűn, de - én jelentkezni fogok.

Legyetek jók, és pihenjetek helyettem is.

Nata
nata
 
 


Szia!

Az öcsikém 20 éves, és eddig megbeszéltük mit akar, nem akartunk neki hülyeségeket venni. De most egyszerűen nem nyilatkozik. Kép

Ne foglalkozz a lakással, a párocskád vagy megcsinálja, vagy semmi gondja nincs vele, akkor meg nem kell annyira foglalkozni vele. Pihizz inkább sokat. Remélem hamarosan jobban leszel.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Nálam még mindig nagy a pörgés, de most van egy kis időm. Annyit kellett visszaolvasnom, hogy nem is tudom kinek mit akartam írni...
Hajni neked tudom: hogy nálunk is az a helyzet a gyerekek számával, mint nálatok, én hármat szeretnék, a párom kettőt. Kép
hű, ezzel a takarítással úgy látszik igencsak kilógok a sorból, ti itt aggódtok, én meg semmit nem is csináltam még. Ráadásul idén az "új" házikóban töltendő első karácsony örömére hozzánk hívtuk meg mindkettőnk családját. Valószínű, hogy csütörtök délután fogjuk összedobni a takarítást.
Nálunk holnap lesz a céges buli, és húzásos rendszerben szoktunk ajándékozni (most 80-an vagyunk kb.). És a lány, akit húztam szereti a cicákat, van is neki egy 13 éves cicája, és azt mondta az egyik közeli kollégája, hogy egy kiscicának nagyon örülne. Tudom, hogy bevállalós ilyesmit ajándékozni, de úgy döntöttem bevállalom. Kép Persze mikor kéne, shonnan nem lehet leakasztani egy kismacskát, de több napos keresgélés, és telefonálgatás után úgy tűnik, most végre találtam egyet, este megyek megnézni Soroksárra. 8 hetes. Kép Jajj, annyira édesek még ilyenkor!
Ja, egy macskás újságban volt egy oldalas cikk a toxoplazmáról, és mostmár tudok mindent. Kép
Ha bezebrásodok, el kell vinni a cicákat egy ilyen vizsgálatra, ahol kiderül, hogy fertőzöttek-e. Amúgy a fertőzött cicák két hétig ürítik a kórokozót, utána kitisztul belőlük, és általában hasmenéssel jár. Az én cicáim sose hasmennek. Kép
De majd figyelek, és a párom fogja pucolni az almot.
Nem tudom, hogy meg fog-e jönni, nem érzek semmi különöset. Azt sem tudom hol tartok, na elő a naptárral, mindjárt kiszámolom.




mi??????
28/28....

Kép
baba888
 
 


Baba Kép
Bocsi, hogy belekotyogok, de szerintem "magadat" kell elvinni toxoplazma vizsgálatra, hogy te átestél-e. Szinte minden cica átesik rajta, általában kölyökkorában, még néhány hetesen.
Hogy te átestél-e azt meg tudják mondani vérvételböl, mert nem csak a macskák terjesztik, hanem nyers hussal is bekerülhet a szervezetedbe. De van pl állatorvos ismerös (szintén babanetes), aki nem kapta még el a fertözést, és ez az elsö terhességénél derült ki.

Pusz Minyu

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Szia Minyu!

Egyáltalán nem baj, hogy belekotyogsz, több szem, több fül, tudod... Kép
Tudom ám, hogy nekem is el kell mennem, meg hogy nem csak a cicáktól lehet megkapni, csak azért írtam ezt a részét, mert nekem van 2, és itt kicsit régebben esett erről szó. De azért köszi az infót, mert olyan sok butaságot is lehet hallani ezzel kapcsolatban.

üdv.
A.

Kép
baba888
 
 


Ááááááá, megőrülök, most vettem észre, hogy elnyomtatták ezt a hülye naptárt, amiben a mensimet x-elgetem, és a novembert is 31 naposra írták. Igaz, hogy mellette a december 1 ugyanabban a sorban van, tehát nem hosszabbították meg egy nappal az évet Kép, de én azt nem vettem észre, csak most.

így 27/28, na mindjárt nem olyan izgi... Kép

Kép
baba888
 
 


Anikó, azért szerintem így is elég izgi Kép. Hogy most már tudom, nagyon fogok érted izgulni. Remélem holnap sem tudsz menzis tüneteket felmutatni Kép.

Képzeljétek, én tegnap kitapogattam a méhemet. Kicsit őrült vagyok, de én mindenhol dudlikat, csomókat érzek. Ugye a petefészkem már régebben megvolt. Tényleg olyan alakja van, mint amiket a könyvekben látni képen Kép. Ez azért fontos, mert az mondták nekem valamelyik topikban, hogy ha babás vagyok akkor lehet érezni a méhemet. Léccci monjátok hogy őrült vagyok. Tudom én is, hogy mindent lehet érezni, ha nagyon akarja az ember. Megnézettem a párommal is és ő azt mondta nem érez semmit Kép

Hajni 18/27

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hát csak azért írtam, hogy nem olyan izgi, mert így még bármi történhet. De persze nagyon is az, csak félek megint csalódnom kell. Kép
Én nem nagyon vágom ezt a méh-kitapogatós dolgot, úgyhogy nem fogom azt mondani, hogy őrült vagy. Kép

És ha holnap nem jön meg, akkor csütörtökön teszteljek reggel? Vagy várjak még? Amúgy csütörtökön délig vagyok utoljára, és 3-án jövök legközelebb. Ha az ünnepek alatt netközelbe kerülök, akkor azonnal jövök!

pusza!
A.

Kép
baba888
 
 


Azt mondják, hogy a nemjöttmeg naptól két nap múlva mutatja ki. De mint mondtam már élőben nem is láttam még tesztet. Nekem egy hét a minimum várakozási időm, kivéve ezt a hónapot, mert most a 28. napon fogok csinálni, ha nem érzem, hogy meg fog jönni, mert az 31-e, és függ tőle, hogy mennyi pezsgőt ihatok Kép.

Remélem azért kerülsz netközelbe, mert belehalnánk az izgulásba Kép.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Meg egeszen kezdo vagyok, ez abbol is latszik, hogy mar masodszorra kell begepelnem az uzimet, mert elsore nem birtam elkuldeni :-(((((
Remelem azert szeretettel fogadtok :-))))
Minden szempontbol kezdo vagyok, ugyanis bar mar nagyon regota egyutt vagyunk a parommal, ez volt az elso honap, hogy komolyan probalkoztunk... Olyan izgatott vagyok! O nem igazan vesz komolyan, azt mondja nem olyan egyszeru es hogy nem fog elsore osszejonni...
Ahogy a forumot olvasgattam tenyleg nem is egyszeru.
Igerem irok meg tobbet is nemsokara, de most mar kezdek kifutni az idobol.

Addigis kellemes karacsonyi keszulodest mindenkinek,

P. (26/32)
pocika
 
 


Szia Pocika!

Üdv itt köztünk. Az hogy nem tudtad elsőre elküldeni nem csak a kezdősségen múlik.
Az első hónap is lehet sikeres, ide inkább olyan lányok járnak akiknek nem volt az. Kép Reméljük nálad nem így lesz, és nemsokára közlöd velünk hogy elhagysz minket valamelyik babás topik kedvéért. Kép.
Azért írhatnál többet is magadról. Szeretünk pontos adatokat tudni mindenről.

Tényleg most gondolok bele, mi szinte mindent tudunk lassan egymásról. Ki, kivel, mikor, hol, hányszor Kép. Szinte a legjobb barátnőm nem tud ennyit rólam Kép. Ti belegondoltatok már ebbe?

Na jó, most már tényleg megyek aludni

Puszi
Hajni 18/27

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Szia kedves Hajni es tobbiek!

Ismet elszallt egy uzenetem... Tulbuzgo voltam es szerettem volna smileykat irni a :-))))) helyett, de hat nem ment :-))))

Amit irni szerettem volna: Igazan jolesik veletek megosztanom az aggalyaimat, ugyanis kulfoldon elunk igy itt igazan nincs olyan jo baratnom, akivel megoszthatnam ezeket a dolgokat.
Igazabol eddig onzo modon mindig halogattuk a baba-projektet (pedig mar nagyon kozel vagyok a 3x-hez), de mindig volt vmi kifogas, "most nem jonne jokor" es hasonlo (azt hiszem mostanaban eleg gyakori) szoveg...
Hideg szamito fejjel most ugy gondoltam, ha szept-oktoberben szuletne a babank, akkor az nem akadalyozna mas iranyu terveinket, de ha ennel kesobb, akkor mar nem lenne olyan jo :-)))) Igy van szuk 2 honapunk... Eleinte eleg felemas erzeseim voltak, meg voltam-vagyok ijedve, de most mar orulnek nagyon, alig varom, hogy tesztelhessek :-))))

Igerem gyakran jelentkezem majd, akar karacsonykor is, otthonrol.
Addig mindenkinek puszi es jo ejszakat (bar itt meg csak delutan van :-))))

P.
pocika
 
 


Tovabb probakoztam smiley ugyben, azert talan megsem vagyok teljesen remenytelen eset Kép
Ja és persze ékezetes betűket is tudok írni az itthoni gépről, csak kicsit bonyolult Kép
pocika
 
 


Jó reggelt!

Hajni, én már többször belegondoltam ebbe (hogy mi mindent tudunk így egymásról..), nekem ez szóban tuti nem menne, a barátnőimmel is csak nagyon érintőlegesen tárgyaljuk ezeket a dolgokat, de így Veletek tök más.
Nagy izgalommal várom a szilveszteri tesztedet!Kép

Pocika, üdv köztünk! Nagyon hamar rájöttél a smiley készítés titkaira, nekem kb. 1 hónap kellett hozzá Kép
Hol éltek? Drukkolok, hogy már az első hónap sikeres legyen (azért hallottam ilyet is szép számmal) és javítsd a statisztikáknkat!

A decemberi zebrá(i)nk még szabadon kószál(nak). Anikó nagyon remélem az egyik már az új házatok felé tartKép!Én önző módon azt mondanám, hogy tesztelj holnap, hogy tudjuk mi van, de természetesen nem ez a legfontosabb szempont, Neked kell érezni. Már nagyon izgulok Érted! Olyan jó lenne egy újabb zebra!
Amúgy kiváncsi vagyok mit szól a kolléganőd a kiscicához, hát tényleg elég merész ajándékKép!

Cirmike, nagyon klassz, hogy beindultak a dolgaid! Én is nagyon várom, hogy menjek a dokimhoz végre, nagyon kiváncsi vagyok, hogy mi a követekező lépés. Te már biztos közel vagy a kistesóhoz!

Nata, a karácsonyban nem a lakás makulátlan tisztasága a lényeg! Én százszor inkább tölteném koszfészekben a karácsonyt egy Pocaklakóval a hasamban! (Ahogy most állunk a koszfészek stimmelni is fog.. Kép )Pihenj sokat és nagyon vigyázzál a babára! Most ez a legfontosabb!

Tegnap olyan szép napom volt. Ebéd után leléptem a munkahelyemről, mentem a barátnőmhöz, vittem Levi babának karácsonyra ajándékot. A barátnőm pörgésben volt, sütött, főzött, mosott, stb.. én meg ottragadtam és estig babáztam. Kétszer altattam közben el a Kicsit, majd sokat játszottunk. Kép Ma iszonyú izomlázam van, több órán át tartottam a 6,5 kg-os Levit, mert most már abban a korban van, hogy az ülemben ülni uncsi. Csak az az érdekes, ha tartom és rohangálok vele a lakásban, és ő mindent alaposan szemrevtelezhet és kommentálhat (olyan édesen magyaráz!Kép)
Szóval lányok erősödni kell karra, mert nem fogjuk bírni a kiképzést!
A tegnai nap teljesen feltöltött, ma viszont már nincs hová halogatni, ma muszáj takarítani meg bevásárolni, meg sütni... Komolyan inkább mennék dolgozni, ehhez most nagyon nincs hangulatom!Kép Na jó, nem sajnáltatom magam!

Ja és elkezdtem inni a teát. A befőttesüvegre, amiben összekevertem a gyógynövényeket konturral rajzoltam egy pólyásbabát. (Párom szerint nem vagyok komplett. Csak nehogy elfelejsem eldugni, ha vendégek jönnek.Kép)

Szép napot mindannyiotóknak!

Zafír 8/32 (már akiózunk a biztonság kedvéért!Kép)

Kép
Kép
zafír
 
 


Zafír, nagyon jó teszitek Kép. Hihetetlen hogy már a 8. napont tartasz. Mindenki másnál rohan az idő, nálam meg valahogy megállt. Kép
Erre a karizom dologra én is rájöttem, de az a szerencse, hogy nem olyan nagyon nehezen születnek, és lesz időnk erősödni hozzájuk Kép. Különben tényleg őrült vagy, de remélhetőleg segít a rajz Kép.

Pocika, örülök, hogy bennünk barátra találtál. Írj sokat, mi mindent meghallgatunk, ha nem is tudunk segíteni, de hülye véleményeink azért mindig vannak. És nem csak a babával kapcsolatban Kép.

Meséltem nektek a drága kutyuskákat? Tegnap előtt, ülök itt a számítógép előtt, egyszercsak hallom, hogy a kiskutyus iszonyatosan ugat a pincében. Szaladok le, hogy mi törpént és látom, hogy a nagykutya ezerrel eszi a kajáját a kicsi meg ugat az ólból. Nagyon édesek voltak Kép. Elzavartam a nagyot, adtam a Picurnak még kaját, és még a puhahsos falatkát is bezabálta (amit különben mindig ott hagy) Kép. Lökött egy kutyák, mindig szivatják egymást Kép. A Picur ráül a Stone fejére, a Stone rálép a farkára Kép. De ha hideg van akkor mindig összebújnak és melegítik egymást. Mint két testvér Kép.

Na jó, hagylak benneteket takarítani Kép

Jó munkát mindenkinek

Hajni 19/27

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Szep napot mindenkinek!

En aztan igazan nem mondhatnam, hogy nagy karacsonyi keszulodesben vagyok, de azert nem tartom lehetetlennek, hogy holnap kiporszivozzak Kép (amugy is aktualis lenne, azt hiszem most telt le a 2 honap Kép)

Kettesben toltjuk az egesz karacsonyt, csakugy mint tavaly is ( vagy harmasban ???? Kép)
Amerikaban elunk egyebkent, elegge delen, ugyhogy itt most inkabb olyan borongos, oszies ido van, bar a meteorologusok halalosan be vannak izgulva, mert meg az is lehet hogy sok ev utan eloszor lesz egy kis havaseso (egesz pontosan 20% az eselye a hirado szerint)

Kedves parom tovabbra sem bizik a megerzeseimben, azt mondja attol faj a mellem, hogy sokat nyomogattam Kép
Ja es azzal szivat, hogy el fogja olvasni mit is irtam ide nektek...Kép hat igazabol ennek nem orulnek, ugyhogy remelem megsem teszi...

Tovabbi kellemes keszulodest mindenkinek, ja es koszonom a kedves fogadtatast Kép

Poci (27/32)
pocika
 
 


Anikó,
mi újság? Hogy állsz menzi terén? Drukkolok nagyon Kép
Szerintem nyugodtan tesztelhetsz csütörtökön (azaz ma), és várjuk az eredményt!

Hajni,
remélem tényleg nem csak képzelődsz a méheddel kapcsolatban, mert az biztos, hogy a megtermékenyülés után megvastagszik a méhfalad. Nekem is rögtön nőtt egy kicsit a hasam emiatt.
Tényleg lökött kutyáid vannak, de rettenetesen aranyosak lehetnek. Hogy fogják majd szeretni a babátokat... Figyeld csak meg, iszonyatosan tudják félteni a kicsiket, és nagyon odafigyelnek. Mikor a keresztlányom kicsi volt, a kutyák még akkor is jeleztek, ha a baba csuklott. Tök érdekes.

Pocika,
üdv a topikban. Legyél pozitív a zebrásodással kapcsolatban, nekem is összejött 2 hónap alatt. Sose tudhatod!
Szét röhögtem az agyam a porszívózási szokásaidon. Nem rossz. Amúgy milyen Amerikában élni? Nekem a jelenlegi főnököm 14 éves kora óta él Amerikában, és fel is vette azt a "manager-es" stílust: munka, munka és munka napi 12 órán át. Undorító! Az ilyen minek jön haza Magyarországra? Sőt, állítólag benne van az 1000 leggazdagabb amerikai között. Biztos valami sötét ügy áll a háttérben, amiért hazajött...

Zafír,
ígérem, hogy pihenni fogok, bár nehéz lesz összeegyeztetni a karácsonyi ide-oda rohangálással, de meglesz. Tegnap ugyan fél 11-ig takarítottam, de készen vagyok, és ma délután már csak ajándékokat csomagolok, ami nem túl megterhelő. Nektek nagyon kellemes akciózásokat kívánok a karácsonfa alatt! Csak vigyázzatok, hogy nehogy fenyőtüskébe feküdjetek Kép

Mindenkinek nagyon Boldog (akciózásban dús) karácsonyt kívánok, hétfőn jelentkezem.

Nata
nata
 
 


Jó reggelt!

A takarítás tegnap nem nagyon jött össze, viszont sütöttem egy szuper pulykacombot és egy vacak püspökkenyeret. A püspökkenyérbe túl sok tölteléket tettem és szétesik. Kép
Amúgy visszavonom, amit írtam, jó hogy nem mentem dolgozni, éppen volt egy krízisem, egyik családom utcára került, szegény pályakezdő kolléganőm ügyelt bent, és óránként telefonálgatott. Úgyhogy, ha bent vagyok nem üldögéltem volna az irodában...
Mi ma ünneplünk a párommal, mi még tuti kettesben, de remélem rajtam kívűl itt mindenki hármasban fogKép.

Anikó, mi van Veled???

Hajni, édesek lehetnek a kutyusaid? Ők kapnak valamit karácsonyra? Anyósoméknál Alf mindig kap valami játékot, műcsontot.. Kép Veled is gyorsan megy az idő, lassan már a finishben vagy.

Pocika mióta éltek kint? Az én férjem is mindig ígérgeti, hogy elolvassa,amit ide írok, de sose tudja megjegyezni, hogy melyik topicba kell bemennie, én meg nem kötöm az orrára. Kép
Pár nap és kiderül, hányan voltatok karácsonykorKépLátom Neked is ilyen jó hosszú ciklusaid vannak, mint nekem. (leszámítva a mostanit) Mennyire rendszeres?

Aki ma van netközelben utoljára annak nagyon szép karácsonyt kívánok, (különösen Nata babócájának) és azt, hogy jövőre már egy baba gagyarásszon a karácsonyfája alatt!Kép

Zafír (9/32)

Kép
Kép
zafír
 
 


Sziasztok!

Üdv Pocika! Mindig szívesen látunk egy új jövevényt, aztán mindig reménykedünk, hogy nem marad sokáig. Kép Hű, neked nagyon megy ez a "smiley-zás", egész különlegeseket is tudsz, oszd meg velünk a technikát! Kép

Hát a tegnapi buli sajnos nem sült el jól. Mikor megérkeztem a helyszínre, akkor jött a lány is, akinek a cicát szántam, meg a srác, aki ajánlotta ezt az ajándékot. Odajött a srác, és mondta, hogy ma tudta meg, hogy a hétvégén elpusztult a lány öreg cicája. Rögtön azt gondoltam, hogy így nem olyan jó móka, mert biztos szomorú, de a srác még mindig győzködött, hogy nem baj, ez a legjobb ilyenkor, rögtön pótolni a veszteséget. Megkértem a kollégáimat, akik osztották az ajándékokat, hogy azt adják át utoljára. Így is lett, de mikor meglátta a lány a cicát bekönnyezett, és azt mondta, ne haragudj, de én ezt most nem viszem haza, egy darabig nem szeretnék másik cicát. Elsírta magát szegény, nagyon kellemetlenül éreztem magam, hogy ilyen helyzetbe hoztam. Utána beszélgettünk, hogy nagyon ki van borulva a cicája miatt, még ahhoz sem volt lelki ereje, hogy elpakolja a cica holmijait. Én amúgy megértem, ha élne még a másik más lett volna a helyzet, de szegényen látszott, hogy nagyon ki van bukva. Amúgy mindenki odavolt Szamócáért, hogy milyen édes, és gyönyörű, de végül én vittem haza, nem akartam elhamarkodottan odaadni valakinek. Mikor a lány elsírta magát szegény, én is alig tudtam visszatuszkolni a könnyeimet, és borzasztóan megfájdult a fejem. Nem is maradtam sokáig, a cicának sem volt jó az a hangzavar. A fejem most is fáj. Kép

A másik vonalon kis görcsök, két csepp vér tegnap este, sok ragya.

Ma még délig itt vagyok.

Pussz!
A.

29/28

Kép
baba888
 
 


Anikó sajnálom, hogy ilyen rosszul sült el a tegnapi ajándék. Kép Nagyon kellemetlen lehetett.
Akkor most már egy cicával többen lesztek?

A másik vonal.. hát ezek nem jó jelek, de még bármi lehet...
Ez a december valahogy nem jó hónap, senkinek sem jön össze semmi...
De majd az új évben!Kép

Zafír

Kép
Kép
zafír
 
 


Jelenleg három cica szaladgál a házban, olyanok, mint az orgonasípok Kép, de Szamóca nem hiszem, hogy marad. A páromnak sok a három cica. Édes volt tegnap este, természetesen nem akadt ki rajta, hogy vissza kell hoznom a cicát, mondta, majd keresünk neki jó helyet. És beszélgetünk otthon, mondom valamire, hogy itt ez a három cica, erre ő: "kettő, kettő". Kép Kép
Amúgy ő nem igérgeti, hogy elolvassa amit írkálunk, egyszerűen megtette. Kép Még az elején, mikor jöttem, meséltem neki, hogy elkezdtem írni egy topikba, és pár nap múlva, mikor napközben beszéltünk, mondja a telefonba, hogy most olvastam milyen édeseket írtál a babanetre. Kép Hát én nagyon meglepődtem, mert eszembe sem jutott, hogy megnézi, egyrészt nem gondoltam, hogy érdekli az ilyesmi, másrészt elég elfoglalt, harmadrészt valahogy nem gondoltam, hogy ezt rajtunk kívül más is olvasná. Kép
De azóta szerintem nem is nagyon nézte, mert nincs ideje ilyesmire.

Ezek tényleg nem jó jelek, nem is hiszem, hogy lenne belőle jó eredmény, de mindig az utolsó pillanatig reménykedek, amíg meg nem jön.
Ha megjön, akkor legalább annyi jó volt benne, hogy ebben a hónapban nem kapott el a menzi előtti depresszió.

Én is kívánok mindenkinek békés ünnepeket, sok pihenést, az akciósoknak eredményes akciót má' végre! Kép

A.

Kép
baba888
 
 


Valaki adjon egy mobilszámot, ahova szükség esetén tudok dobni egy sms-t. Kép

Kép
baba888
 
 


Beírtam a profilomba a megyéhez a számomat, ha valaki megadná az övét erre küldje.
Ja, akartam képeket is feltölteni, de mindet nagynak találta, majd januárban elbíbelődök velük... Kép

Most lelépek, puszillak titeket!
A.

Kép
baba888
 
 


Sziasztok!

Anikónak elküldtem a számom, remélem hamarosan tudosíthatok a zebrájárólKép
A takarítással sehogy nem állok, a párom meg kétségbe van esve, rengeteg a munka, nem tudja, hogyan fog korán lelépni. Kép Lehet, hogy mégse ünneplünk ma?

Zafír

Kép
Kép
zafír
 
 


Sziasztok!

Látom itt nem túl jó dolgok törpéntek.

Anikó, sajnálom, hogy elkezdődött remélem nem lesz folytatás és küldöd a sms-t, hogy lett egy zebrád Kép.

Zafír, nálunk az összes kaja, ízre megy nem kinézetre, mert én is mindent mindig elrontok Kép. Azért biztos fincsi lett Kép.

Én most fejeztem be a sütést. Két fajta linzert sütöttünk, az egyik már le is van csokizva, most várjuk, hogy meszáradjon, aztán lehet a másikat is lekvározni meg csokizni. Annyira édes volt a párom, olyan sokat segített. Különben ő is időnként beleolvas a topikba, mikor írogatok nektek Kép. Nagyon tetszett neki, amit ha jól emlékszem Pocika írt, hogy azt mondta neki a párja, hogy azért fáj a melle, mert sokat nyomkodja Kép.

A kutyuskák sajna idén nem kapnak semmit, max sütit, mert teljesen megfeletkeztünk róluk Kép. Ma is édesek voltak, miközben sütöttünk kinyitottam az ajtót, hogy ne legyen olyan meleg, egyből bent volt mind a kettő Kép.

A másik vonalon, nálam szinte teljesen elmúltak a görcsöcskék, csak időnként jönnek elő. Remélem ez a hónap már egy picit jobb lesz, még ha nincs is baba Kép. Kicsit kezd elegem lenni az előbb megjövökből Kép.

Én is boldog karácsonyt mindenkinek. És sok pihenést Kép

Puszi
Hajni 20/27

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Zafír, miért is ünnepelnétek ma? Ne foglalkozz annyit a takarítássa Kép. Még nekem is hátra van a fűrdő Kép. A sütik nagy része kész és az a lényeg Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Szia Hajni!

Eddig mindig 23-án ünnepltünk itthon, 24-én pedig a szüleinkkel. Mióta házasok vagyunk 24-én az én szüleimnél, 25-én a párom szüleinél vagyunk együtt. (Ők amúgy is csak akkor állítanak fát, a sógorom tűzoltó és nincs gyereke, így szentestére mindig beosztják)
De már mondtam Apunak, hogy lehet, hogy most megyünk utoljára haza szentestére, ez kezd kénylemetlenné válni. Na és jövőre nem fogunk végigutazni a városon egy pici babával!Kép
Bár a karácsony nekem mindig többgenerációs, nálunk mindig ott voltak a nagyszülők is, szóval nem is tudom...

Eljutottam arra a pontra én is, hogy lényeg, hogy van mit enni. Összeporszívozok és kész.Kép Nemsokára minden teli lesz úgyis tűlevéllel.

Megértem a kutyáidat, én is szívesen lennék most a konyhátokban, ahol ilyen finomakat sütnek.Kép
Annyira finom se lett a süti. Még van gesztenyegolyó, az jó lett (el se nagyon lehet rontani) és ennyi. Hát az idén sütésben nem remekeltem, ez van. Kép Most főzöm az ünnepi libanyaklevest, remélem az jobban sikerül.

Zafír

Kép
Kép
zafír
 
 


Mi már teljesen kész vagyunk, átadtuk anyunak a konyhát. Most süti a gyakorló nagymama bejglit Kép. Gyakorolnia is kell ha nagymama lesz akkor már nem hagyhatja a mamára a sütést Kép.

Én is remélem hogy jobban sikerül a levesed Kép. Különben mindent el lehet rondtani Kép, legalábbis nekem sikerülni szokott Kép.

Puszi

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Kedves lanyok!

Sajnos csak most tudok bekapcsolodni, meg delelott van, most jottem meg a bevasarlasbol. Azert remelem meg beneztek ma ide, olyan jo olvasni amit irtok!!!!

Hajni!
Ezt a meh-kitapogatast nem egeszen ertettem, csak a hasfal felol tetted, vagy ket kezzel, ahogy a rendes nogyogyaszati vizsgalatnal? Mert ugy szinte mindig lehet erezni, fuggetlenul a benne zajlo esemenyektol Kép

Egyszer en is kaptam keretlenul cicat ajandekba, ugy hogy otthon mar volt egy kutyank (tacsko), es ezt az ajandekozok szerintem biztosan tudtak. Orultem neki nagyon, de a kutyat ket kezzel kellett lefogni (kis merete ellenere alig birtam), kozben meg morgott es csorgott a nyala Kép
Szerintem lehet, hogy ha varsz par napot meg meggondolja magat a lany, tenyleg ez lenne a legjobb gyogyir a banatara...

Zafir,
a ciklusaim altalaban egyaltalan nem rendszeresek, volt mar minden 25-tol 44-ig Kép De az atlag valahol 32 kornyeken van...
Ugy vettem eszre a lelki allapotom (stressz, stb) nagyon befolyasolja. Tudom meg korai lesz, de azert azt hiszem holnap megprobalom a tesztet, jo lenne tudni megis hanyan vagyunk Kép

Nem sokara nekifeszulok a "takaritasnak" meg ugy tervezem ma megsutom a bejglit is. Kicsit problemasabb itt a hozzavalok beszerzese (kulonosen a makoshoz- konzerv maktolteleket vettem Kép), de tavaly is sikerult, csak kicsit folyt ki a toltelek az oldalan Kép Egyetertek, hogy nem a kulalak a fontos Kép
Mar sutottem par hete a munkahelyi karacsonyi "bulira", a parom azt mondta finomabb, mint amit anyukaja szokott sutni Kép

Amugy nem olyan nagyon szeretek itt elni (mar 1,5 eve itt vagyunk), hianyoznak a baratok foleg, meg azert a csalad is. Itt karacsony kornyeken meg sokkal inkabb a vasarlasrol szol minden, az emberek sokkal felszinesebbnek tunnek, bar lehet, hogy csak azert erzem igy mert nincs igazan kozeli baratunk. A hazineni (akitol a lakast bereljuk) mondjuk jo fej, pl. mikor latta hogy cipelem haza a karifat, adott csomo diszt ra, mondvan neki ugy sem kell. Tavaly is meghivott minket moziba meg vacsizni is karacsonykor. Potmama Kép

Azt hiszem tul sokat is irtam, majd piheneskepp benezek meg ide kesobb.

Puszi mindenkinek

Poci 28/32
pocika
 
 


Szia!

Én még vagyok egy ideig.

Nem viszem túlzásba a tapis dolgot, csak erősebben simiztem a pocakom. Sőt már azt is kitaláltam tegnap, hogy fájnak a pici cicijeim. De csak úgy mintha két kék folt lenne a helyükön. A párom mikor elmondom neki esténként, lassan a haját tépi Kép. Szerintem én sem bírnám magam sokáig nevetés nélkül Kép.

Azért tényleg nem lehet jó nektek ott kint egyedül. Még szerencse, hogy ilyen édes a házinénite Kép.

Puszi

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: