Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Reni!
Én is így gondolom! :D
NAGYON NAGYON NAGYON NAGYON NAGYON .........SZORÍTOK ANGYAL!!!!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Kamilla!Nem.Nincs otthon tesztem,ma lehet veszek.

Kép

Kép
breni
 
 


Helló!

Bocsi, de látom Breni hőgörbéjét, és nagyon drukkolok, bár szerintem már nem is kell, annyira szép!++++++++++++++++
copfi
Budapest
 
 

 
 

Copfi!
Köszi aranyos vagy.Ismerjük egymást?Hova szoktál írosgatni?:)

Kép
breni
 
 


Halihóó!

Angyal nagyon angyon szorítok!!!! (tökre izgatott vagyok Miattad!!!! :wink: :wink: ) ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Reni Fú tuti jó görbe!! Drukk Neked is !!!! +++++++++++++

Csucsu Nálad mi újság?

Kép
Kép
beuka
 
 


Angelt már nagyon vrom. Azt mondta 11fele jön. Izgulok ezerrel.

Kép
csucsu05
 
 


ANGYALKA!
HAHÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!
Már elmút 11óra!
Kép
Már nagyon izgulok!!!

Reni!
Húúú!Tényleg nagyon szép a görbéd!!DRUKKKKKKKOLOKKK

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Angel!
Hol vagy már?Délbe ki kell szaladnom,addigra remélem ideérsz! :wink:

Kép
breni
 
 


Én is itt vagyok és várok és drukkolok!!!!!

Breni! Tessék tesztet venni!!!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla!Milyet vegyek?Tuti két csíkosat szeretnék. :D

Kép
breni
 
 


Kamilla!
Zsuzsiról tudsz valamit?

Kép
breni
 
 


Angel: Már annyian szorítunk érted és várunk, hogy remélem csakis jó dolgokat mesélsz nekünk. Nagyon nagyon szorítunk :)

Kép
csucsu05
 
 


Én olyan beteg vagyok mégis itt ülök a gép előtt. Jajj ggyszernek egy kis jó hír most jól jönne :)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok Csajok!

Köszönöm mindenkinek a drukkokat, a dolog nem rajtatok múlt...

A HCG-m egy NAGY NULLA!!! :( Persze a hóttnega teszt után nem már nem is vártam nagyon mást... :roll:

Ennyire igazán biztató tünetekkel teli ciklusom még soha nem volt :? ezek szerint a hülye Duphaston művelte a dolgokat (a múltkor semmi ilyen nem volt tőle).

Ez van. Majd március.
angel37
 
 


Breni!
Nagyon babagyanús görbéd van. Nekem is hasonló volt egy évvel ezelőtt! Szorítok nagyon!

Kamilla!
Csak ámulok és bámulok, hogy már te is betöltötted a 10 hetet! Most gratuláltunk!

Angel!
Nem ér! Tessék már jönni! Izgulok érted!

Zsuzska jól van, megvan, és türelmes! Szép nagyok a babák!

moni
 
 


ANGEL!
Ezt nem hiszem el................ :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Nagy ölelés!

moni
 
 


Angel: Annyira bíztam benne, hogy most babó van a dologban. De nagyon nagyon dicséretes, hogy bizakodó vagy ezt csak tanítani lehetne, ahogy hozzá állsz. Márciusban remélem tényleg már kapsz egy babót.

Kép
csucsu05
 
 


Angel!
Ezt nem hiszem el.Pedig annyira rendben volt minden.Nagyon-nagyon sajnálom. :( :( :(

Moni!El tudnád küldeni azt a görbét?

Kép
breni
 
 


Köszönöm, lányok, Móni, Csucsu, Reni!

Tudok mást tenni, mint előre nézni? :roll:

Most két ciklus kimarad, decemberben kezdem a maratoni fogszedést... Már az is vmi, hogy kb 2 hónappal kevesebbet kell várnom, mint tavaly januártól július végéig.

Kérdeztem a dokit, hogy nézessek-e meg vmit, van-e vmi, amit még ki lehetne rajtam vizsgálni, de azt mondta, hogy nincs semmi.
angel37
 
 


Na akkor most össze kell, hogy jöjjön. Ha nincs más kivizsgálás akkor az nem lehet, hogy nem jön össze. Az is kecsegtető jel szerintem, hogy korábban lehet próbálkozni nem kell annyi időt várni. Hát hosszú lesz ez a tél tudom míg eljön a március de ez is eltellik és az a babó csak fog jönni. Képzeld el , hogy te aki ennyit vársz rá, hogy fogsz örülni. Biztos nagyon jó anya leszel ez nem lesz vitás. Ilyenkor azért haragszom a kisebbségre mert azoknak nincs olyan, hogy elsőre nem jön össze. Úton utfélén szülnek. És nem császárral. Mert valahogy genetikailag náluk nincs ilyen. Szóval lehet néha jó lenne kisebbségnek lenni . ha másnem csak addig mig az ember babás nem lesz. na jó elnézést ha valakit ilyennel megbántok de ez valahogy tényleg érdekes dolog.
Angel millió puszi és ölelés !

Kép
csucsu05
 
 


A francba!!!! Nem értem miért van ez!!!! Sajnálom nagyon. Nem értem miért kell olyan sokáig várni, dehát úgyse lehet mit tenni. Várni kell és bizakodni. Nem lehetne, hogy esetleg egy másik intézetben hamarabb kapnál időpontot???

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Angyal annyira sajnálom :( :( :( :cry: :cry: :cry:
el tudom képzelni, hogy mennyire kész vagy megint. De ezt csak Te tudod igazán :(
valóban példamutató, ahogy erőt veszel magadon újra és újra!
Sokan már nem bírnánk ezt...

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Kamilla,
köszi!
Nem, nem akarok intézetet váltani! Abszolút elégedett vagyok az intézettel és a dokival is, nem hiszem, hogy másutt jobb lehet. Minden szuperül megy a beültetésig, hogy miért nem maradnak meg, nem tudni. Nem attól függ, hol csináltatom. Azt sem hiszem, hogy máshol hamarabb sorra kerülnék, sőt... Várólista pl. a Forgácsban is van, te meg Ancsa sem vártatok keveset...
(Kórházi meddőségikről meg szó sem lehet.)

Csucsu,
köszi!
Hogy kevesebbet kell várni, sajna az esélyeket nem növeli, csak jobb, mert utálok várni! :?

Sajnos van olyan, hogy egy párnak soha nem lesz gyereke, hiába van rendben minden v. hiába van kikerülve a probléma, de azért erre próbálok nem gondolni. Még van energia tartalékom! :wink:

Ja, kisebbség: Volt ott egy kisebbségi pár, és emlékszem, tavaly nyáron is láttam őket ott. Úgyhogy vmi nagyon nem megy náluk sem, de tény, hogy nem ez a jellemző!
angel37
 
 


Köszi, Beu!

Nem vagyok kész, magam is csodálom. Azt hiszem én már tényleg bükkfa vagyok :roll: Nem annyira csalódott, inkább értetlen vagyok, mert átvert a szervezetem, mint még soha... A nega tesztet feldogoztam, mire beértem a kaáliba.
angel37
 
 


Angel, nagyon sajnalom :cry: es oszinten, ilyen kitartast tovabbra is :!: Biztosan erzed, hogy sikerulni fog, csak meg nem tudni, mikor.

Aztan, amikor majd bebabasodsz, olyan szep ajandek lesz, hogy minden pillanatat kielvezed, meg a hanyingert is szepnek latod majd :wink: es a vilag legtermeszetesebb dolga lesz.

A baba megtapadasa a mehnyalkahartya allapotatol fugg. 30 folott mar annyi mindennel talalkozott, hogy nem mindig fogadja be a sejteket. Ezert javasoltam mar neked a Gynevacot, ami tobb olyan nonek segitett, akik 6-7 lombikot csinatak vegig. Onakaratu no vagy, latom ezt a hazassagrol alkotot velemenyeden :wink: de ezt szerintem gondold at... aztan ha utana spontan terhes leszel, kerlek hivj meg egy kavera :wink:

Lanyok :!: Maradt egy doboz Utrogestanom, es egy doboz Clostylbegytem, szivesen odaadom annak, aki keri, termeszetesen ingyen.
katavirag
 
 


Angel!
Annyira nagyon sajnálom! :( :( :( :(
((((Angel)))))
A Forgácsban csak 2-3 ciklust kell várni a következő beültiig!(Remélem nem kiabáltam el :? )Nem értem hogy miért nem próbálnak akkor egy másik fajta protokolt csinálni neked!AH-t csináltak már?Én már nem is tudok mit mondani!Nagyon csodállak hogy ennyire jól bírod ezt a sok sikertelenséget!És nagyon szomorúnak és tehetetlennek érzem magam!Annyira szeretném ha végre nektek is összejönne! :cry:

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Angyal,
:cry: :cry: :cry: .
Na, akkor március.

Csucsu,
ők már sokszor tizenévesen gyereket vállalnak, amikor még nincs annyi "defekt" a szervezetükben, mint 30 év körül.
potter_76
 
 


Katavirág,
így van, önakaratú vagyok! :wink: Többek között ennek is köszönhetem, hogy nem törtem össze, és így bírom!

A mnyh-ról és a szuriról a dokim nézetét osztom! :wink:
A gynevac rajtam nem segít, még csak placebo hatással sem!
De köszönöm!

Egy kávéra szívesen, anélkül is! :wink:
angel37
 
 


Veszíteni valód nem sok lenne vele ha kipróbálnád!Max.a 8000Ft amibe kerül!Én is beakartam adatni,kezemben volt a recept,de sajna sok minden közbe jött anyagilag így a kukában landolt! :(

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa,
köszi!
3 hó a trv által előírt, ennyit biztos kell a Forgácsban is, nem tudom, mit rak rá a várólista. De mivel nem tervezek váltást, úgyis tárgytalan! :wink:
Ja, annyi hozzátartozik az igazsághoz, hogy mehetnék februárban is, de az nem tetszik, a március vhogy szimpatikusabb! :D

PotterÁgi,
köszi neked is, jó kis hónap lesz az! :wink:
angel37
 
 


Utolso, es tobbet nem emlitem, igerem.

A dokidban maximalisan bizol, holott meg mindig nem vagy terhes. Tehat miert is :?:

A Gynevac egesz elmelete billeg, ezt en is belatom. A nogyogyasz egy kulon kaszt Magyarorszagon, azt hiszem, ez sem vitas, en nem csodalkozom, hogy magukon kivul semmiben nem hisznek.

De a statisztikakra szerintem erdemes tamaszkodni. Fokent azok sikeres teherbeesenek statisztikajara, akik mar regeota probalkoznak igy, ugy, amugy, es megis teherbe esnek.
katavirag
 
 


Katavirag!
Ha esetleg megjönne a héten,akkor én szeretném a clostyt,ha lehetne.Holnap-holnap után kiderül.Ha ráér addig.
Köszike

Kép
breni
 
 


Jó, akkor ezt itt befejeztük! :wink:

Írok privit, hogy kicsit helyén legyenek a dolgok!
angel37
 
 


Jó, azt gondoltam, hogy meg vagy elégedve, csak azért mondtam, hogy hátha máshol előbb mehetnél, de csak egy ötlet volt....

Katavirág! Ha valakiben nem tapad meg az embrió, azért nem lehet az orvost hibáztatni. Ezt a szervezetnek kell lejátszani. És ez a legdühítőbb az egészben, hogy ezt a részt nem lehet orvosolni.

Angel! Csodálom, hogy így bírod lelkileg. Fasza csaj vagy!!!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Angel, privit megkaptam. Valaszolok.
katavirag
 
 


Kamilla,
én is kezdem magamról elhinni! :mrgreen:

Az ötlet önmagában nem rossz, ha kicsit is úgy érzeném, hogy nem teszik meg értem, amit kell, biztos váltanék is!

Igen, igen, sajna a megtapadás a nagy titok... ó, ha meglenne a trükkje, 100% sikerrátával dolgoznának a meddőségik, nemde? :wink:

Most tényleg a doki védelmében (bár nem szorul rá): mondjuk 7 nap stimuval varázsolt nekem 21 petét úgy, hogy nem stimulálódtam túl, betranszferálta az embrikéket (ami nálam szintén nem egy egyszerű móka), innentől nem tud mit tenni, a természetre vagyon bízva! :wink: Kaptam már ET után Utro mellé progszurit is, kétszer hcg szurit is, és mégsem... Ennél többet nem tud tenni!
angel37
 
 


Angel: Én csak annyit írok , hogy minden tiszteletem a tiéd és a párodé. Aki kitartó annak meglesz a jutalma hidd el :))


Én voltam dokinál ma. Semmi jó amivel dicsekedhetnék. Szóval valmit látott egy kis pöttyöt de azt még az Uh sem állapitotta meg mi is az. Lehet baba kezdemény de lehet, hogy visszaszivódás van. Várnunk kell egy hetet. Az, hogy kecsegtető a mensi késés az jó de azt is mondta a doki néha a szervezet csodákra képes. lehet annyira akarom a babát, hogy az agyam késlelteti a mensit. Szóval egy hét várakozás. Majd meglátjuk. Igaz azt is mondta nem a legjobbkor vagyok náthás mert ez nemigen jó ilyenkor. Hát sajna ezt nem tudtam szabályozni.
Jó éjt mindenkinek :)

Kép
csucsu05
 
 


Angel!

:( :( :( Nagyon úgy éreztem, hogy ez most sikerül neked. Anno Móniét és most Kamilláét is megéreztem. Nagyon becsüllek a kitartásodért! És drukkolok, hogy a tavasz hozzon babát nektek!

Betti
betti73
 
 


Betti,
most én is szinte biztosra vettem... :oops: :roll: De még csak el sem indult, mint a múltkor, ami legalább indokolta akkor a tüneteket :?
Köszi! :)

Csucsu,
épp most volt téma a Kaális topicon is! Egy pici megfázás, egy icipici immungyengeség igenis még rá is tud segíteni beágyazódásra! :wink: Szal emiatt nyugi! :)
Egy hét - tudom utálatos - türelem, és hátha jó hír vár!
angel37
 
 


Angel: Köszönöm most egy kicsit megnyugodtam mert jól megijesztett a doki.

Kép
csucsu05
 
 


Breni! Mizu???
Vettél tesztet???
És????
Én drukkolok neked nagyon!!!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla!
Sajna negatív lett.Viszont a hőm még fent.

Kép

Kép
breni
 
 


Akkor drukkolok tovább. Milyen teszt volt? Szedtél valamit a hónapban?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Corax,én ezt használom LH-ban.Clostyt szedtem én is és a párom is.

Kép
breni
 
 


Akkor viszont lehet, hogy később (is) volt ovuláció. Ilyenkor több petesejt is megérhet és ha nem volt tüszőrepi szuri, akkor nem feltétlenül egyszerre repednek meg. Még ne add fel!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Angel priviben leirta tortenetet. En nem tudtam, hogy ennyire bonyolult es nehezseges a dolog. Utolag is elnezest, ha valaki, foleg Angel durvanak erezte szavaimat, csak nem tudtam mit kezdeni a makacs elutasitassal.
Sok szerencset :!:
katavirag
 
 


Katavirag!
Nem reagáltál a clostyra.Én szeretném,ha meg van még.

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Reni sajnálom a tesztet, de én is drukkolok még továbbra is!!!!!

Csucsu én nem értelek, csináltál tesztet, és az + lett, vagy csak dokinál voltál? Drukk Neked is!

Katavirág Neked születésnapod volt!
BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT (megkésve :oops: )

Editke ????

Kép

BEA

Kép
Kép
beuka
 
 


Reni,
a nega teszt utálatos dolog, de tudod, amíg nincs miklósbácsi... :wink: +++++++++++++
A hőd jól fent, még mindig 3 fázisú! :wink:

Katavirág,
semmi nem volt durva! :wink: Tudom, hogy segítő (volt) a szándék! Én meg már csak olyan vagyok, amilyen! :lol:
Rólam sokan nem tudják, amit leírtam, mert nem beszélek róla a topicokon.
angel37
 
 


Breni, most irtam privit, bocsi, osszekevertelek egy masik lannyal, aki meg az Utrot kerte.

Beuka, koszonom a szulinapi koszontest :!:
katavirag
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: