Új privát üzeneted érkezett!

Szparanghen
kellemes hétvégét! Remélem, jól telik!

Timi
köszi! Akkor hajrá :wink:

Kép
Vendég
 


sziasztok!
A múlt hetem elég szaladgálós volt, elfáradtam rendesen.

Timi, gyere majd és mond el mi volt töviről- hegyire, kíváncsi vagyok!
szorítok!
Köszi a dicséretet, teszek fel még képet az új verdájáról.

Kitty, remélem anyudnál jó eredmény lesz!

Rena, puszi neked is! Szünetel még a babatéma nálatok?

Mi holnap megyünk egy uh-ra, remélem kapok képet. :lol:

Szép napot mindenkinek!

Kép Kép

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Angie
köszi, reméljük hogy jók lesznek!
Fiad nagyon aranyos a járgányával! Hajtja is már, vagy még csak ti tologatjátok benne?
Vendég
 

 
 

sziasztok en megjottem! a hetvegem jol telt, csak az a gond h azt hiszem felfaztam :( ti tudtok errol valamit h a felfazas idejen lehet e teherbe esni? en asszem a vesem fazott mef, erzekeny szokott lenni, es a hasam alja faj egy kicsit, meg neha nyom odabenn valami:( most szomoru vagyok mi lesz?

Kép
szparanghen
 
 


Szparanghen,
én úgy tudom, hogy a felfázás nem éppen kedvez a teherbe esésnek :( Hallottam már olyat, hogy valaki sokszor volt felfázva, és nem is lett neki gyereke :(

De ne légy szomorú, max elmész egy dokihoz, aki megnyugtat ;)
Vendég
 


mar olyan nagyon nem erzem, a vesemet ereztem inkabb es a vizholyagom. remelem nem lesz nagy baj!

Kép
szparanghen
 
 


Angie
Majd mindent elmesélek. Bencét nagyon élvezi az uj járgányt.

Szparanghen
Vigyázni kell a felfázással.

timejka
 
 


Hogy is volt az a fagyi dolog???
Valószínű én lecsúsztam, mert van egy másik FIÚÚÚÚÚÚnk!
:lol: :lol: :lol:
Eddig ez az első vélemény.
Nagyon örülünk, máris neveken gondolkodunk, ami nem is olyan egyszerű! A Bence rögtön jött.
Most esélyes a Martin, Dani.
Eddig.

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Szparanghen
remélem elmúlik hamar!

Timi
hogy vagy?

Angie
gratulálok az újabb kisfiúhoz! :) Látom, már neve is van :wink:
Vendég
 


na szoval. nem faj semmim, esetleg egy kis nyomast erzek odabenn. vettem ma eletemben elozor egy ovutesztet, es pozitiv lett. neztem a mikroszkopot, kezdett pafranyosodni. most szegyellos leszek, neztem a mehnyakot, lent van, puha, nyitott, es tojasfeherjes! kivanjatok sok szerencset legyszi!
es meg valami! tudja valaki hogyan es mikor lehet ovuteszttel terhesseget tesztelni?

Kép
szparanghen
 
 


jo reggelt!
jelentes: apa beteg, ma meg jobban, igy hat az este sem volt semmi,ma sem lesz. az ovu teszten a masodik vonal mar halvanyabb mint az elsom a mikroszkop meg pafranyos imitt amott. a mehszaj feljebb van, es mar kremes a nyak, nem ragados es boseges.
leirom megegyszer a dolgomat hatha meg tudja valaki mondani h mikor volt ovulaciom es lehet - e baba.
szoval. csutortokon leesett a hom 36,8 ra. semmi pafrany. penteken a hom 37 lett, a mehszaj lejjebb volt, nyitott de nem volt tojasfeherje. pentek szombat vasarnap apaval nyaraltunk, nem volt mikroszkop, se ho, se semmi. minden nap osszebujtunk. hetfon reggel a hom 37,2 volt, az ovuteszt pozitiv, a mikroszkop pafranyos, a mehszaj lent volt, nyitott, tojasfeherjes. ma reggel a hom 37, 1 ovuteszten a masodik vonal halvanyabb mint az elso, a mikroszkop imitt amott pafranyos, a mehem feljebb van, a szaja csukottabb es boseges kremes nem ragados. ki erti ezt? en nem! segitsetek ha tudtok legyszi !!

Kép
szparanghen
 
 


Szparanghen
Nem tudom mióta hőzöl, meg ovu tesztezel és kb. másfél hónapig csináltam és befejeztem. Olyan jó kis hőm volt múlt hónapban, erre semmi nem lett. AMikor apával nyaraltál és nem néztél semmit akkor jött össze a baba :lol: Tényleg nem sokat lehet adni szerintem ezekre. Azt, hogy méhszáj lent van, fönt van honnan tudod?
Én nem használtam ovu tesztet. Hányadik napon vagy?

Angie
Mit is mondtam, fiad lesz? :lol: Tök mindegy, egészséges legyen, azért gratulálok. Másik topicb van egy kismama, egyik fia Máté most Bencéje lesz, legyen Mátéd, meg nekem is az lesz, mivel Bencénk már van. Na?

Kitty
Én jól vagyok, csak azon gondolkodom, hogy mit mondjak a főnökömnek, hogy hova megyek holnap, mert még nem szóltam neki és az a legnagyobb baj, hogy kórházba van és nem tudom mit fog szólni, hogy holnap fél 10-kor bezár a baázr.

timejka
 
 


timejka! 12 ediken jott meg, ma vagyok a 15-odik napon!

Kép
szparanghen
 
 


Szparanghen
Szerintem dobj el mindent és bízd a véletlenre, vagy a Jó Istenre. APa gyorsan gyógyuljon meg, aztán kapd el apát.

timejka
 
 


Timi, Kitty köszi szépen.
A Mátén még nem gondolkodtam, de szép.
Akit írtál, hasonlít arra a lányra, akit én is "ismerek".
Nita?

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


az ovu tesztem pozitiv. de hat akkor most mi van.??? vege tenleg az lesz h eldobok mindent.

Kép
szparanghen
 
 


Szparanghen
én sajna nem értek az ovutesztekhez. Apát elkaptad? Meggyógyult már?

Timi
látom, ma mész. Drukk!!! Végül főnöknek mit mondtál?

Angie
én is Nitára gondoltam, mikor Timi írta a Máté-Bence párost. :)
Vendég
 


Szparanghen
Engem felbosszantott a hőmérőzés, szerintem is dob el, mert tudod a stressz se tesz jót.

Angie
Igen Ő az, akkor egyről bezsélünk.

Kitty
Meg volt a vizsgálat, volt letapadás, kissé márhára fájt is, de már átjárható, ma vagyok 10. cn-on 16 mm tüsző bal oldalon, endő 7 mm, kaptam ma is merionalt, holnap is kell, péntek uh-, choragon, szülinapomon +++++++ teszt.

timejka
 
 


Timi
jó nagy tüszőcskéd van! Ebből tuti baba lesz! :D Mikor lesz a szülinapod? Milyen szép ajándék lesz a pozi teszt ;)
Vendég
 


Kitty
Június 10-én lesz a szülinapom. Remélem, hogy szép ajándék lesz.

timejka
 
 


Addigra tuti terhes leszel! :D
Vendég
 


Kitty
Én is úgy gondolom!

timejka
 
 


Timi, nagyon örülök, hogy átjárható vagy! :lol: :lol: :lol:
Most már tényleg sikerülnie kell, szorítok!

Nitát mindenki ismeri? :lol: :lol: :lol:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Köszi angie! Látod, ezek szerint mindenki ismeri Nitát!

Június 10-e után kell majd nem megjönnie, tehát csak egy pár nappal később tudfom meg, hogy sikerült-e.

timejka
 
 


lanyok en ma nagyon rosszul vagyok :( faj a hasam mintha meg lenne jonne, szurkal, a melleim ugy erzem nem fernek a melltartoba es nagyon fajnak a bimboim tiszta fenyes mintha be lenne kenve. alig varom h hazaerjek holnap vizsgazok de nem tom igy mi lesz. olvasgatom a kurzust de eleg rossz is odakoncentralni.
es meg van vagy 50 oldal. alig birok ulni ugy szur felfele. csak jonne mar a hetvege de akkor se lehet pihenni mert 2 dolgozatot kell megirjak. sajna.

Kép
szparanghen
 
 


Nita sok helyen megfordul, nem nehéz nem ismerni :lol:

Szparanghen
jobbulást! Próbálj picit pihenni! Lehet az idegesség is közrejátszik :roll:
Vendég
 


szparanghen
hát ez mi lehet neked? Érdekes!

timejka
 
 


na az elso vizsga megvolt, sikerult. a hasam mar nem faj, de a mellbimboim igen:( nem kellemes.

Kép
szparanghen
 
 


Szparanghen
Kb. 1 hét múlva kell nem megjönnie?

timejka
 
 


Sziasztok!

Angi!Gratulálok a második kukisotokhoz!!!!!!Még mindíg szünetet tartunk baba ügyben.Nem tudom meddig lesz ez még így.Beni nagyon édes a kis bringáján!

Szparanghen!Remélem összejött a baba!Gratula a sikeres vizsgádhoz!

Timi!Nagyszerü,hogy átjárható vagy!Remélem ebből a szép nagy tüszőből összejön a kistesó!Kívánom,hogy a szülinapodra megkapd a kétcsíkos tesztet!

Kitty!Te,hogy vagy?

Kép
rena85
 
 


hat ha 24 napra szamolom akkor 4en nem kell megjonnie, ha 28 akkor 8adikan kell nem meg jonnie. azert mondom mert marciustol 21, 26 es 28 napra jott.eletemben eloszor kavarodott fel, azt mondta a patikus h a februari esemeny utani tablettatol :cry: remelem az mar kiment mert azota mar 4 ciklus lefolyt es az orvos azt mondta h az csak arra a ciklusra vedett..

Kép
szparanghen
 
 


Kitty
Létod milyen butus vagyok, nem válaszoltam, a főnökömnek csak annyit mondtam h dokihoz kell mennem.

Szparanghen
Nemsokára kiderül minden.

timejka
 
 


sziasztok mindenkinek. jovok az ujsagokkal. eloszor is ugy nez ki h apaval kulon megynuk... ez az elet.
rolam: a tegnap reggel leesett a hom 37,2 rol 36,9 re, ma reggel ujta visszaugrott. a melleim talan meg mindig erzekenyek, egyszer jobban, egyszer kevesbe. es ma reggel ahogy felkletem a torkomban volt egy ha...yas. allandoan bof...gott felfele valami, az este nem is ettem semmit. es ahogy beertem a dolgozdaba egybol a vecebe elovett egy erolteto ha.yas de szinte ures volt mert a tegnap delutan ota semmit sem ettem vagy ittam. teszteltem de egy szep negativ.

Kép
szparanghen
 
 


Sziasztok!

Szparanghen!Különmentek a pároddal?Jól vagy?Jól viseled?Vagy már érett köztetek a különválás?
A hányás lehet,hogy a baba jele még ha negatív is a teszted.

Kép
rena85
 
 


rena meg en sem tudom h mi van.... de szerintem mentheto....

Kép
szparanghen
 
 


mutatok nektek valamit: http://www.ehd.org/resources_bpd_illustrated.php?page=6
engem lenyugozott az oldal. vannak felvetelek hetekrol, es kepek napokrol!!!! nezzetek meg, erdemes!!!!! es szerinte a 9-edik napon kezd termelodni a hcg hm,...

Kép
szparanghen
 
 


Szparanghen!Remélem kibékültök!
Tényleg nagyon jó ez az oldal tök érdekes ahogy megmutatja,hogy mikor,hogy néz ki a baba és mi fejlődik éppen!

Kép
rena85
 
 


lanyok! ezen a forumon olvastam h lehet lh tesztet csinalni mint josteszt. es en csinaltam ma. 9 dpo. poztiv.

Kép
szparanghen
 
 


Sziasztok!

Rena
köszi jól vagyok. Munkát keresek, de nem sok sikerrel. Most talán sikerül, ha minden jól alakul, persze protekcióval :roll:

Timi
sztem ennyi bőven elég. Nem kell a főnöknek mindent tudni :wink:

Szparanghen
remélem, apával megoldható a helyzet!
A honlap nagyon jó!
Vendég
 


Sziasztok!

Szparanghen!Tényleg használják jóstesztnek az lh.-t,remélem pozitív is marad!Szorítok!

Kitty!Remélem sikerül a munkahely,nem baj az,hogy protekcióval a lényeg,hogy legyen! :wink:

Kép
rena85
 
 


Sziasztok!

Rena
köszi, remélem, hogy összejön. Vagy vmi más, lényeg hogy legyen munkahely!
Te hogy vagy? Pároddal hogy álltok?

Timi
rég voltál!

Szparanghen?
Vendég
 


Sziasztok!

Szparanghen, sajnálom, remélem nem mentek szét!
Egyébként én csináltam LH tesztet jóslásra és pozitív volt. Pontosan nem tudom megmondani mikor, asszem 6 nappal nemvárt előtt!
4 nappal nemvárt előtt már a nagyon érzékeny 10-es terhesteszt is pozitív volt.

Én ma megint láttam Öcsit! Most mutatta a fütyit is, tuti fiú!
Láttam ott valamit, de nem akartam mondani előtte, hogy nekem ez nem olyan, hogy én is egyértelműen látom. Amúgy sincs jó szemem ehhez a 2D uh.-hoz. Mindegy, az a lényeg, hogy jól van, minden oké vele.

Kitty, sok sikert munkaügyben!
Szerintem protekció nélkül nagyon nehéz most már nem csak jó állást , hanem egyáltalán állást találni!

Puszi mindenkinek!
Új vonalzója van kicsi fiamnak! :wink:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


terhessegi teszt negativ, vagyis csinaltam egy fajtat ameik 10 percen belul halvany pozitivat mutatott, de amiutan kiszaradt, furan megcsunyult a masodik vonal. szerintem csak falcspozitiv. az ovuteszt pedig nagyon is pozitiv. ma vagyok a 24 ciklusnapon. szegyelem magam, de 26 evesen nem tudom, hogyha egyszer 12 ediken jott meg, es ha 24 napra varom, akkor ma, 24-edik napon, vagy holnap kellene megjonnie. szoval a 24-edik napon, vagy a kovetkezon. logikus a 24-edik nap lenne nekem, de akarhany oldalon szamitottam, mind a 25-odik napra tette. vagyis 24 napos ciklus eseten, maj 12---kovetkezo mensi junis 5! na szolval nem tudom.
mas! tegnap elkezdtem rozsaszinezni. jo. szuper. gondolom megjon. ma meg jobban, erdekes vilagosbarna, nem rendes barnazas.es masfelke csepp egesz vilagos "vizes" ver, nem sotet mint a ver altalaban. ez volt delkorul, azota tiszta vagyok. en barnaztam mar eletemben, de az mindig szinte fekete volt. ugyh lehuzom a rollom, mert gozom sincs. a fene se erti mar h egy noi szervezet miket csinal!
mas: a hab a tortan. egyedul voltam itthon, es unalomban elovettem a mikroszkopot, es! egy resze pafranyos volt. hallj oda!?! most en vagyok hujje, vagy a tukor gorbe??!!?? nem gorcsolok ezen, nem depizek, csak irto mulatsagosnak tartom ezt az egeszet. aki ismeri a yahoo messt, az gondoljaon ide egy foldon hevero rohogest! =))

Kép
szparanghen
 
 


bocs h nem is koszontem! udv mindenkinek! angi gratula, kriszti drukk! rena ujsag?

Kép
szparanghen
 
 


mar olvasni sem tudok! bocs kitty!

Kép
szparanghen
 
 


ja es meg valami! a hom 37.3

Kép
szparanghen
 
 


a mehszajam lent van, es meg van duzzadva, vastag es hosszu.

Kép
szparanghen
 
 


Angie
köszi! Sajnos ez tényleg így van, hogy már ahhoz is protekció kell, hogy egyáltalán legyen munkehelyem :roll:

Szparanghen
hanyas erősségű tesztet használtál?
Ha 24 napos a ciklusod, akkor a 24. napon kell megjönnie.
Terhesség esetén is lehet barnázás, enyhe vérzés. Sőt olyat is tudok, akinek pár hónapig megvolt rendesen a havi vérzése, pedig már ott volt a bébi :wink:
Vendég
 


Jaj itt vagyok, csak nem volt időm, meg energiám jönni.

Ma voltunk kisfiam élete első karata edzésén. Nagyon tetszett neki, már fél órája eszik, annyira megéhezett.

Szparanghen
Amíg nem jön meg, addig van remény. Dobj el minden kütyüt.

Angie
Öcsinek ezek szerint még nincs neve? Én azt szoktam mondani, ha fiú lesz a következő bébi, akkor Bende lesz, és lesz egy Bence és egy Bende.

Kitty
Hogy van anyukád? (Egyébként nem ecseteltem a főnöknek, mit magyarázkodjak?)

timejka
 
 


Timi
Bence ari lehet, hogy annyit eszik :lol: De egy fiúnak nem is árt vmi küzdősportot tanulni :wink:
Főnöknek meg semmi köze hozzá, hogy pontosan hova mész!

Anyu egyre gyengébben, mert nagyon nyomja a daganat, és alig bír enni, meg fáj is neki nagyon. Eddig négyszer mondták, hogy jó-, egyszer hogy rosszindulatú. De ugye többség győz :wink:
Jövő héten megyünk Szegedre egy sebésszel beszélni, az egyikkel aki műti, mert sajna az urulógus mellé kell egy érsebész is, mert a fő gyűjtőérhez is hozzánőtt ez a ..., és azt ki kell metszeni, és újat preparálni helyette :? De jó lenne már két hét múlva műtenék, mert így nagyon le fog gyengülni :(
Egyébként én úgy látom, lelkileg jól viseli, csak fizikailag nehéz.
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: