Új privát üzeneted érkezett!

Kitty
Miélrt húzzák a műtétet? Anyukád nem szed valamit? Főnökömnak rosszindulatú tüdő... van, 2 hónapja derült ki, szedte az Avemart, meg Béres cseppet c vitaminnal, túl van már 3 kemo kezelésen, és tök jól van. Neki a dokija mondta a Béres cseppet, meg az Avemart. Bocs, nem akarok okoskodni, csupán csak kérdés és tapasztalat. Anyukádnak nagyon nagyon sok kitartást és gyors jobbulást kívánok.

Gyerekem elment apuékkal meg a tesómékkal a Medve-parkba, én meg takarítottam egy nagyot, és úgy elfáradtam. Gondltam, egy kis terhesség előtti nagytakarítás :lol:

Többie,?

Szparanghen
Mi van veled, megjött, nem jött?

timejka
 
 


Kitty
Miélrt húzzák a műtétet? Anyukád nem szed valamit? Főnökömnak rosszindulatú tüdő... van, 2 hónapja derült ki, szedte az Avemart, meg Béres cseppet c vitaminnal, túl van már 3 kemo kezelésen, és tök jól van. Neki a dokija mondta a Béres cseppet, meg az Avemart. Bocs, nem akarok okoskodni, csupán csak kérdés és tapasztalat. Anyukádnak nagyon nagyon sok kitartást és gyors jobbulást kívánok.

Gyerekem elment apuékkal meg a tesómékkal a Medve-parkba, én meg takarítottam egy nagyot, és úgy elfáradtam. Gondltam, egy kis terhesség előtti nagytakarítás :lol:

Többie,?

Szparanghen
Mi van veled, megjött, nem jött?

Szivat ez a sz...r. Nem tudom elküldeni? Vagy mi van?

timejka
 
 


Timi
nem tudom, miért nem kaptunk pl a hét elejére időpontot, de legalább van doki, aki vállalja a műtétet. Ez is vmi, tekintve hogy nem lesz egyszerű beavatkozás :?
Fájdalomcsillapítót szed, meg eszik mindenféle gyümit, zöldséget. mást nem.
Nyugodtan írj le mindent, amit tudsz, vagy hallottál. Minden infónak örülök :wink:

Én tegnap takarítottam, én is elfáradtam rendesen.
Este meg nyársaztunk 10-en :P Aztán activityztünk, éjfélre értünk haza. Ma meg tök nyomi vagyok, kint meg baromi meleg van :?

Többiek, életjelet kérünk!
Vendég
 

 
 

Itt vagyok, csak tényleg meleg van!
Elfáradtam a takarításban, aztán Benivel sétáltunk, de kánikula lett.

Öcsike neve eldőlt: DÁNIEL
Elmondtuk Beninek egyszer, aztán már tudta ő is. Akárhányszor kérdeztem, hol van Danika, mutatta és simizte a hasam.
Édes nagyon.

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Angie
de szép neve lett öcsinek. :D Beni aranyos lehet, ahogy simogatja a pocidat, ezek szerint már megszerette az öcsköst :wink:
Vendég
 


Hol vagytok Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Én még csak most regisztráltam erre az oldalra.
10 éve vagyunk együtt a férjemmel, és most tervezzük a babánk érkezését.
sokmindent olvastam a neten, mert én fiú babát szeretnék! :lol:
Valaki tud segíteni, hogy a Jónás módzser a biztosabb vagy a kínai naptár?
Egyáltatlán lehet-e hinni bennük, illetve a jónás naptárt mi alapján és hogyan lehet kiszámolni,mert nem találtam olyan lehetőséget ahol ki tudnám számolni?

Köszönöm!
tündérvirág
 
 


Kitty
Nagyon nagyon szorítok anyukádnak. Kitartás. Én láttam a főnökömet a nyavalya elején, nagyon cudar volt, de sajnos ilyenkor ez van, most meg már nagyon jól van. úgyhogy fel a fejjel, meg fog gyógyulni az anyukád. Béres cseppet kérdezzétek meg a dokit. Főnökömnek azt mondta a dokija, hogy a Bérest szokták szedetni az ilyen betegekkel.

Szia Tündérvirág!
Én elején Jónást néztem, persze nem fogant meg, gúyhogy én már csak a természetben és a csodában hiszek.

Angie
A legkisebbik öcsikém is Dani.

Tegnap azt mondta a Bence, hogy jobb lett volna ha Karcsi lett volna és a tesója meg Lábcsi lenne. Honnét szed ilyeneket?

Rena???????????

timejka
 
 


Tündérvirág,
szia! Én még nem tudok semmilyen saját tapasztalattal szolgálni, de vkinek bejön, vkinek nem.

Timi
köszi anyu nevében is! Dokit majd megkérdezzük, hogy ő mit javasol immunerősítés végett. Meg olvastam neten, hogy ilyen esetben immunerősítő terápia szokott lenni műtét előtt és után is.

Bence irtó jófej :lol: Miket ki nem talál :lol:
Vendég
 


Szülinapi ajándékként ma megjött a bajom.

timejka
 
 


Timi

Kép

Bajodat sajnálom :(
Vendég
 


Sziasztok!

Timi!Sajnálom a mensit! :(

Viszont nagyon sok boldog születésnapot kívánok!! Kép

Kép
rena85
 
 


Kép Boldog Szülinapot Timi!
tündérvirág
 
 


NAgyon szépen köszönöm!

Én ma annyira ki vagyok készülve. Már a bőgés határán állok. Beszrt az autó, pénzünk lófasz, megjött a bajom. Bence mindig kérdezi hogy mikor lesz tesó. Majd csak jobb lesz.

timejka
 
 


Timi Boldog Szülinapot én is!!!!!!!!!
Ne add fel! Tudom milyen szar most, de fel a fejjel!!!!!!!
Nem hiszem, hogy vígasztalna, ha most feltenném az uh fotót, majd máskor!
Puszi nektek

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Timi
a baj sajnos csőstől jön. De ezután már csak jó dolgok következnek ;)

Ma voltunk anyuval Szegeden, beszélni a proffal. Jún. 29-én kell befeküdni, vizsgálatok, és ha minden ok, műtét. Nem lesz egyszerű, lehet, hogy a vesét is ki kell venni, de pontosat csak akkor tud a doki, ha már élesben megy...
A rossz hír, hogy bármikor újra kiújulhat :( (valszeg ezért volt 12 éve az agyvérzése is, csak akkor az nem nőtt tovább, hanem szétdurrant)

Jó hír, hogy találtam munkát, itt a szomszédban :D Egyenlőre csak bedolgozás-jellegű, bármikor otthagyhatom, ha találok jobbat. Nagyon jófej a főnök, és nagyon segíteni akart :D Vannak még ilyen emberek is :D
Vendég
 


Sziasztok!

Voltam pénteken dokinál, és azt mondta, nincs több cyszta, rajtolhatunk a babapojectre! :lol:
tündérvirág
 
 


Tündérvirág
De jó :D Akkor hajrá babaprojekt! Kezdhettek is rögtön, vagy van még türelmi idő?

Többiek merre vagytok?
Vendég
 


Szia nem, nincs türelmi idő, rá lehet rajtolni, betartva azt ami a doki mondott elkezdünk a projecten dolgozni.
De a neten annyi de annyi elentmondásos dolgot lehet olvasni ezzel kapcsolatban, hogy komolyan felháborító. Hogy megtudd a pontos peteérést és az utána következő időszak történéseit, háááát..
Nem elég iddegesség, hogy most fogant vagy sem! :x
tündérvirág
 
 


Szia!
Ellentmondás mindennel kapcsolatban van. Egyik ezt mond a másik meg azt. Tegyétek úgy, ahogy TI jónak látjátok, és az lesz a helyes döntés :wink:
Vendég
 


kitty nagyon szorítok anyudnak és kitartást kívánok nektek.
Örülök a munkádnak. :wink:

Tündérvirág, neked is örülök, és hajrá!

Többiek?
én is ellustultam mostanában.
meg voltunk rokonoknál, építkezünk, esküvőre készülünk.
Zajlik az élet!
Beni és Dani jól vannak. Szuperül!

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Angie
nagyon köszi! :wink:
Kinek az esküvője lesz?
Örülök, hogy jól vagytok! Már elmúltál félidős, gratulálok! :D

Csajok, legalább életjelet adjatok :!:
Vendég
 


itt vagyok. nem nagyon jottem, mert allamvizsgara keszulok, vagyis mesteri disszertacio. szervezem a nyaralast, 2 hetig megyunk a fekete tengerre. es babaprojekt egesz heten folyik:) ma csinaltam 2 tesztet, ami mind a ketto olyan szep pozitiv, h majdnem beleelem magam, de szerintem rossz mind2 , mert 10 perc utan jelent meg erosebben csak, addig halovany volt.:P pafranyozok egesz heten. aztan meglatjuk.
puszi!

Kép
szparanghen
 
 


ja a teszteket azert csinaltam h van e jonas baba...

Kép
szparanghen
 
 


Sziasztok!

Babaproject a javából és tényleg mindent megtesz az ember.Én még nem merek tesztet csinálni , még korainak tartanám, majd kb jövőhét vége felé bevállalom! :D
tündérvirág
 
 


Szparanghen
drukk az államvizsgához! És jó nyaralást, amiért irígy vagyok!
Azért még ne temesd el a teszteket, lehet ott még baba :P

Tündérvirág,
inkább legyen később a teszt, minthogy most elkeseredj, mert túl hamar nem mutatja ki!

Drukk mindkettőtöknek a babához!
Vendég
 


Sziasztok!
Kitty, A barátnőm esküvőjére megyünk 1 hét múlva.

Szparanghen, Tündérvirág, drukkolok nektek!

Van képem Daniról: Közeli kép profilból. A szeme, orra, szája látszik.

Timi, Rena hol vagytok???????

Kép

Egy korábbi, itt 19 hetes volt majdnem: Kép

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Angie
nagyon jók a Dani-fotók! 4D-re is fogtok menni?
Vendég
 


Sziasztok!
Köszi Kitty.
Pont a héten kértem időpontot, csütörtökön megyünk. :lol: :lol: :lol: :lol:
már úgy várom! Beninél 2-szer voltunk, Dani is megérdemli úgy döntöttünk. Megyünk most és egyszer a 30. hét körül.

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Sziasztok!
Angie, most írigykedem!
Mindig arról álmodtam :lol: , hogy az első uh felvételem egy babyről lesz!
Nem jött össze a cysta megelőzte a babyt.
De majd legközelebb! :D
tündérvirág
 
 


Angie
mindenképp hozz 4D-s képeket! Azokon annyira szépen ki lehet venni a kis testrészeiket! :D

Tündérvirág,
örülök, hogy pozitív vagy! Nem sokára baba is lesz :wink:
Vendég
 


RENA BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
flacsikriszti
 
 


Rena
Kép

Kriszti
veletek mi újság? Rég voltál!

Timi, Rena
Ti is nagyon eltűntetek :(
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm nektek a köszöntést!Aranyosak vagytok! Kép

Kép
rena85
 
 


Mi újság veletek?

Kép
rena85
 
 


Rena
inkább Veled mi újság?

Én dolgozok, aztán itthon még főzés, mosogatás, takarítás - szóval nem sok minden.
Anyu jövő héten fekszik be a kórházba, de a műtét időpontját még nem tudjuk, mert még lesznek előtte kivizsgálások.
Vendég
 


Szia Kitty!Velem nincs semmi különös.A mensim megjött de erre számítottam is,tudom,hogy nekünk nem megy a baba természetes úton.Milyen a munkahely?Remélem anyukáddal minden rendben lesz nagyon szorítok érte!

Kép
rena85
 
 


:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Még nem jött meg, de már jelei vannak, fáj a pockosom alul, és a fehérneműmön észleltem barna foltot.
Ez a baba nem jött össze! :cry: :cry: :cry: :cry:
tündérvirág
 
 


Rena
sajnálom a mensit, de ezek szerint erre is számítottál. Inszem v. lombik mostanában nem lesz? Vagy még hanyagoljátok a témát?
Munkahely elég fárasztó, de már kezdek hozzászokni. Végülis a munkatársak, főnök rendes, és ez azért sokat számít :wink:
Köszi anyu nevében is :D

Tündérvirág
nagoyn sajnálom, de nem ér feladni! :wink:
Vendég
 


lanyok! hol vagytok? lenne egy ket ujdonsagom, de nincs kinek meseljem!

Kép
szparanghen
 
 


Rena utolag is boldog szulinapot!
Kitty fejlemeny?
lanyok, kihal a topik, eletre veletek!

Kép
szparanghen
 
 


Kép

Kép
szparanghen
 
 


Kép

Kép
szparanghen
 
 


Szparanghen
én be szoktam nézni, de mivel mindig az én hsz-m az utolsó, magammal meg nem akarok beszélni, így nem írok.

Gratulálok a pocilakóhoz! Micsoda hír :D

Kép

Nálunk fejlemény még nincs, holnap fekszik be anyu a kórházba, és jövő héten meg is lesz a műtét, ha minden OK.
Vendég
 


kitty nagyon drukkolok neked! feent vagy meg? remelem minden rendben lesz! a lenyeg h lasd a vegcelt, vagyis a jobbulast! en is minden nap voltam fent h lassam irtal e hogy van e jo hir. rena eltunt:(

Kép
szparanghen
 
 


de tudod milyen a no, en maris felek. ma egy kicsit osszekaptunk apaval, igyekeztem nem felhuzni magam, ugy erzeztem sikerult is nyugodt maradjak. de felek nehogy a baba....

Kép
szparanghen
 
 


Szparanghen
igen, ez most kicsit nehéz mindenkinek, de tartjuk magunkat, anyu nem hagyja el magát, szóval így azért könnyebb :wink:

Rena sajnos eltűnt, meg Timejka is :cry:

És ne félj! Egy kis veszekedés még nem a világ vége! Nyugi, ha a baba maradni akar, akkor marad is! Ha nem, akkor meg amúgyis bekövetkezett volna a baj! De minden rendben lesz!!! :wink:
Vendég
 


remelem. en olyan vagyok h mindenre elore gondolok es gyakran parazok! es mondtam h megyek a tengerre 1100 km az ut, mar ettol is parazok, de nem olvastam ijeszto dolgokat a netten sem...
az a legjobb dolog h anyukad nem hagyja el magat! az mar fel gyogyulas! es csodak vannak!
tenleg latszik a masodik csik a tesztemen? pont akkor lett pozitiv amikor feladtam, es azt modnatm h na megcsinalom az utolso tesztemet, rohogjek magamon h negativ, es alig hittem a szememnek h 3 percen belul pozitiv lett!

Kép
szparanghen
 
 


Szparanghen!

Ez tök jó!Gratulálok!
Többiek, sehol senki?
tündérvirág
 
 


Sziasztok!

Holnap drukkoljatok, mert 10kor műtik anyut. Már tiszta ideg vagyok, most beszéltünk, meg még reggel 6kor felhívom.

Szparanghen
én látom a 2. csíkot is :wink:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: