Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok...

Szorgalmasan járok bőrgyógyászhoz... most éppen az akcémám okát kutatják.. a hátamon vannak kis tapaszok,vettek vért... és kenem a kezecskémet szrogalmasan...

babaproject pihentetve...de most valahogy nem is fáj annyira mások boldosága...
Kicsit a türelmesebb énem hatalmasodott el rajtam.. :)

Desviki, mesélj majd mekkora...

Hajár azoknak, akik próbálkoznak!!!
Vendég
 


Pöttye!
Persze, hogy mesélek. Én is izgulok már.

Lakás keresésben benne vagytok már?
20150601134430
 
 


Szépen lassan... De eléggé áll a project.. Munka után se energiám se lehetőségem nincs lakások után kutatni, mert otthon nincs net, se gép... addigra bezár minden.. és szabit ezért nem vehetek ki.. :(

Várom a híreket desvki!!!
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

A reggeli Uh-n (9. nap) nem sok jót láttak.A nyálkahártyám csapnivaló, 2-3 mm, egy vmire való tüszőm volt, az 12 mm-es. Teljesen elkenődtem.
Az asszisztens is csak nézett, hogy miért reagáltam ilyen gyatrán így a stimura. Hisz a múlt hónapban ugyanilyenkor 6,6 mm volt az endom és 2 ígéretes tüszőm volt már.
Persze a dokim is ilyenkor van szabin.
Konzultált az asszisztens egy másik dokival, aki további 2 * 75 NE-s puregont írt fel nekem mára és holnapra, vmint tablettát a nyálkahártyára.

Pénteken újra UH.
20150601134430
 
 


Desviki úgy drukkolok, remélem minden szépen alakult mára, továbbra is nagyon nagyon drukkolok itt mindenkinek!

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


desviki írta:Sziasztok!

A reggeli Uh-n (9. nap) nem sok jót láttak.A nyálkahártyám csapnivaló, 2-3 mm, egy vmire való tüszőm volt, az 12 mm-es. Teljesen elkenődtem.
Az asszisztens is csak nézett, hogy miért reagáltam ilyen gyatrán így a stimura. Hisz a múlt hónapban ugyanilyenkor 6,6 mm volt az endom és 2 ígéretes tüszőm volt már.
Persze a dokim is ilyenkor van szabin.
Konzultált az asszisztens egy másik dokival, aki további 2 * 75 NE-s puregont írt fel nekem mára és holnapra, vmint tablettát a nyálkahártyára.

Pénteken újra UH.


Van már eredmény?
Vendég
 


Sziasztok!
Most értem haza.

A nyálkahártyám 7 mm lett, és van a jobb petefészekben egy 22 és egy 14 mm-es tüsző. Növelték még a bogyóimat, és vasárnap megyek megint UH-ra.
És ha minden igaz, akkor kedden lesz megint az attrakció.

Köszönöm a drukkokat ;), hatott mindegyik.
20150601134430
 
 


Na akkor hajrá hajrá.. a két pete nagyon klassz méretűnek tűnik, nem??
Drukkolok ezerrel:) Megint:)
Vendég
 


Igen, a 14 mm-es még nőni fog.
Remélem a nagy meg nem pukkad ki akkora.
20150601134430
 
 


Viki :)
Mi volt a vasárnapi UH-n?
Holnap?

minyu

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Szia!
Nincs holnap.
Voltam tegnap Uh-n és :( . A szép 22 mm-es tüszőm kipukkant, a másik nem nőtt semmit és az endom. is 7 mm. Tehát gyönyörűen lecsúsztunk az inszemről. Szombat este nagyon görcsölt a petefészkemnél, sejtettem, hogy nem jó dolog miatt.

Sikerült beszélnem az asszisztenssel, és hát ebben a ciklusban ennyi volt. Jövő héten megyek majd a dokihoz (kell 1 hét míg az agyamban rendet teszek), és megbeszélünk vele egy új koncepciót, és kiírja az új szurikat.
Úgy látjuk, hogy a nyálkahártyára már az első perctől oda kell figyelni, ezért vszínű, hogy tapaszt kapok már az elején is.
20150601134430
 
 


Nagyon sajnálom desviki... De azért fel a fejjel.. Új hónap, új koncepció..és ezer meg egy és hatalmas drukk neked...
Össze fog jönni...kicsit lassabban, de menni fog!!!!!
Vendég
 


Viki :)
Sajnálom :(

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Desviki!
Sajnálom de majd a köv. hónapban sikerül!!!Tudod a pozitív hozzáállás fél siker
Pöttye!
Lakás project?
Minyu!
Jók a képek!
Sziasztok!!!

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


Szaisztok!

Pötye tényleg nem küldtél privit :lol:

viki drukkolok, hoyg a következő hónap jól sikerüljön!
Vendég
 


Köszi Lányok a vigasztalást! Már alakulok. Anyós pajtim is megvigasztalt. :wink:

Boniko!
1szer már kérdeztem sztem, de most újra. Ti miért mentek Kaáliba? Már konkrét gonddal? Vagy kivizsgálásod lesz?
20150601134430
 
 


desviki bocsi hoyg csak most válaszoltam Kivizsgálásokra megyünk majd, de először ugye megbeszélésre. aztán majd ott megmondják a frankót! már 2 éve próbálkozunk, és most jött el az a pillanat, hogy lépnünk kell!
Vendég
 


Boniko!
Megértelek!
Ha ügyesek vagytok, akkor hamar meg lehet csinálni a vizsgálatokat. Nekünk az itteni meddőségi szakrendelés keretében 1,5 hónap alatt meg volt minden vizsgálat mindekettőnknek.

Kívánom, hogy a baba megijjedve a kivizsgálásoktól, miharabb költözzön be a pocidba.
20150601134430
 
 


Desviki!
Hogy vagy?
Merre vannak a többiek?
Látom hamarosan tesztelszt!
Szorítok!

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


Betti!
Ksözönöm meg vagyok, sokat dolgozom.

Nem hiszem, hogy tesztelnem kellene, hisz az inszem elmaradt, én meg természetesen nem nagyon esem teherbe.

Nálatok mi újság?
20150601134430
 
 


Szia!
Ne haragudj nem tudtam!Nem akartalak felzaklatni! :oops:

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


Á! Ezen már nem lehet felzaklatni. Bízom a júliusban. :wink:
20150601134430
 
 


Hát az az igazság velem nem tudom mi helyzet ha az utolsó 2 ciklusomat nézem akkor 2 napja késik de semmi jele a babónak szerintem a szervezetem szorakozik velem Jó kis viccei vannak!
Mikor lesz az inszem?

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


Szia!
Ha most megjön, akkor a 2. naptól kezdődnek a szurik, aztán megint UH, és ennek függvényében lesz.

Drukkolok Neked! Nem akarsz egyet tesztelni?
20150601134430
 
 


Sziazstok!

ma megyünk Kaáliba konzultációra!

Egyébként a korábbi ciklusokhoz képest, nekem is késik, de nem hiszem, hogy azért amiért szeretném. mivel én rendszeresen hőmérőzöm, és a hőm ma reggel ment fel csak tegnapelőtt kezdett emelkedni, gigaciklusom van. ma reggel már 37,2 nél tartok.

na midegy ez már a célegyenes! hiszen elkezdődnek a vizsgálatok!

12 re megyünk!
Vendég
 


Sziasztok!
Bonikó!
Minden rendben fog menni ne izgulj!
Desviki!
Szorítok hogy megjöjjön nekem eddig semmi és 36.8 volt a hőm én nem szoktam mérni ma a kíváncsiság kedvéért mértem.
Szerinted ez jó?

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


Sziasztok csajok.. Itt vagyok ám.. :)

Boniko, desviki.. nagyon szurkolok...
Betti...azért ha tesztelsz, szóljál;-)

Én a boxutcában parkolok.. azaz lakásproject kivitelezéséig nincs babatéma.. Mostmár egész jól viselem.. A kezdeti sokk után...

A kezem rendbejött.. Passz hogy melyik krémtől, mert már 4 félét használtam.. Lábam alakul..de azt még nem kiabálnám el.

Lakásproject pedig kezdeti stádium, de már találtam egy gyönyörű kis lakást.. csak valami irtó drága.. :) De majd meglátjuk..
Halkan megkérdezem.. az igaz, hogy új lakásnál nem kell illetéket fizetni?Tudtok erről valamit??
Vendég
 


Pötty: Szia! Írtam privit!

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Köszönöm:)
Vendég
 


Sziasztok!

Voltam ma dokinál. MEgkaptam a következő penzum szurit, most 6*75 egység puregon lesz. És végre ő tudja majd követni UH-val, mert eddig mindig volt vmi gebasz, hogy nem ért rá, csak telefonon tudtunk konzultálni.

Pöttye!
Mesélj a lakásról!

Boniko!
Mi volt ma? Gondoltam rád!!!

Betti!
Nem rossz érték a 36,8, viszont nem tudni, hogy nálad mennyi az alaphő, ezért nehéz bármit is mondani.
Sztem tesztelj egyet!

Ha megjönne, akkor ajánlom neked a hőmérőzést! Nagyon hasznos!!! Én csináltam majdnem egy évig, és sokat tanultam belőle. [/b]
20150601134430
 
 


Pöttye!
Lakásbeszámoló!
Bonikó!
Mesélj!
Desviki!
Az jelent valamit hogy kb. 2 hete mértem 35.4 volt!
Sajnos mindig felkelek és utánna jut eszembe.
Szorítok!

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


Betti!
Sajnos az sem, talán annyit, hogy kb. akkor lehettél félidőben, és leeshetett.
Vagy csak azt, hogy akkor korábban keltél és mérted, ezért volt alacsonyabb a hőd.

Próbáld meg a hőmérőt az ágy mellé készíteni. Nekem első időkben a párna alatt volt
20150601134430
 
 


Sziasztok Csajok.. :)

Na jó... :) Bár még csak az alaprajzot láttam, jövő hét pénteken megyek megnézni az építkezést...
Egy lakóparkban van, második emeleti... Bemész..jobbról van konyha..hosszúkás, befelé menet kicsit kinyílik a tér, ebédlőnek, és onnan egyenesen van a nappali... A konyha mellett balról a fürdő, külön WC...és a nappaliból jobbra nyílik egy ksiebb szoba - pl. babónak :D, balra egy nagyobb háló...és a hálóból egy erkély.

18 körül mozog az ára, felszereltségtől függően..jövő hét péntekig ezt kellene átbeszélnünk, hogy mit kérünk bele, meg mit nem.. de mondjuk alapjában a légkondival és kulcsrakészen árulják. Egyedül a konyhabútor hiányzik - bár a gépek benne vannak... de ez nem is baj, mert Apukám konyhabútorokat tervez..majd kitalálunk vele valami nagyon egyedit..valami nagyon Pöttyéset... :)

Kéne még keresgetnem lakásokat..de ez amolyan első látásra szerelem...
Ami riogat..az az, hogy 15 körül kellene hitelt felvenni, mert egy vasunk sincs...és így magas lesz a törlesztő...De sajnos máshogy nem fogunk tudni elindulni:(

És persze az is lehet, hoyg nyár végére férjezett leszek megint.. mert hát kellene a szocpol..azt meg csak házasoknak adják:)

Illetéket néztem, pár lány küldött okosságot..és ha jól olvastam 15M-ig nincs illeték..felette pedig 6%..ti is így tudjátok??

Csajok szorítok nektek... ti meg nekem, mert ha ez meglenne... akkor ősszel tényleg indulhatn a próbálkozás...vagy télen..de még ebben az évben:)))
Vendég
 


Sziasztok!

NA jó, a nagy érdeklődésre való tekintettel :lol:

a doki nagyon szimpatikus volt, megbeszéltük, hogy amint megjön a mensim(ami még nem jött meg, de már napok óta fájogat a hasam és mindjárt megjön érzésem avn) megyek 3-4 napon vérvételre, hétvégén is lehet menni, így bármikorra is esik a 3-4 nap nem csúszok le róla :lol:

közben páromat bejelentem kiskatonavizsgálatra
én 10-13 napon megyek UH ra
utána 26-28 napon megint vérvétel

és aztán összedugjuk buksinkat hogyan tovább! :lol:
Vendég
 


Boniko:)

nagyon helyes... kérünk majd beszámolókat.. :)
A kiskatonavizsgálatot hol végzik??
Vendég
 


pöttye Kaáliban!
Vendég
 


Sziasztok!
Én lehet hogy megúszom ezt a napot is piroska nélkül már tényleg jó lenne ha nem jönne meg mert már kezdem beleélni magam!

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


Sziasztok!
Rossz hogy nem írtok de biztos jobb programotok van :wink:

Én úgy tűnik nem akarom elszolni meguszom a mai napot is piroska nélkül!

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


betti drukkolokneked!
Vendég
 


Boniko!
Nagyon köszönöm!

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


Sziasztok!

Betti! Mizu?

Én holnaptól újra szurizok.
20150601134430
 
 


Még nincs mencsi teszt holnap!

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


betti+++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Sziasztok!

Betti!
Extra módon drukkoltam!!! 8)

Boniko!
Neked 21. napi vérvételre nem kell menned?
Nekem akkor is volt.
20150601134430
 
 


boniko írta:Sziasztok!

NA jó, a nagy érdeklődésre való tekintettel :lol:

a doki nagyon szimpatikus volt, megbeszéltük, hogy amint megjön a mensim(ami még nem jött meg, de már napok óta fájogat a hasam és mindjárt megjön érzésem avn) megyek 3-4 napon vérvételre, hétvégén is lehet menni, így bármikorra is esik a 3-4 nap nem csúszok le róla :lol:

közben páromat bejelentem kiskatonavizsgálatra
én 10-13 napon megyek UH ra
utána 26-28 napon megint vérvétel

és aztán összedugjuk buksinkat hogyan tovább! :lol:



viki
nekem a 21.nap helyett van a 26-28 napon, mert 33-35 naposak a ciklusok :lol:

Betti ugye jól drukkoltunk? ugye?++++++++++++
Vendég
 


Sziasztok!
Nagyon kedvesek vagytok du. lesz tesztem és majd lehet csak reggel csinálom meg!
Most nem émelygek!

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


Én is ++++++++++++++++++!!!

van már valami hír??
Vendég
 


Jó reggelt!

Betti!
már reggel van!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
20150601134430
 
 


Jó reggelt!

Betti! ne vátrakoztass minket! :lol: begörcsölt az x be tett kezemlábam
Vendég
 


Sziasztok!
tegnap 5 órakkor lett egy pozitív tesztem majd fél 8 kor megjött. :cry:
tegnap nagyon szomorú voltam de lehet hogy jobb így persze ezzel csak magam próbálom nyugtatni!
Csak azt nem tudom miért nem hallgattam a megérzéseimre mert akkor csak reggel tesztezek és nem tudtam volna a + tesztről.
Na majd Augusztusban!
Köszi lányok a drukkokat!

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: