Új privát üzeneted érkezett!

szerintem a 4000 ft-os vizitdijért rendelt vissza :P
na ennyi pénzért kifaggatom!!!!!! :evil:
Vendég
 


Sziasztok!

Na,szép kis kálváriám volt tegnap és ma reggel.Dióhéjban:
Felírt a doki még 2x 50 egység Puregon-t,biztos ami biztos,ma még adjam be.Na,ez ugye nem a tollas szuri,hanem ehhez nekem kell vennem fecsit és tűt.Ez még oké.De tegnap sehol,értsd,sehol nem volt Bp-en ilyen szuri!Bejártam kismillió patikát,ami a dolgom közben útba esett,aztán még hívtam vagy 20 patikát,de egy nap alatt sehol nem tudják beszerezni,mert hiánycikk.Végül egy patika volt,ahol azt mondták,hogy megszerzik,bár necces.Na,végül meglett,be is adtam,de olyan bénán,hogy kék lett a hasam... Mert dühből szúrtam,nem is figyeltem.

Ha ezek után holnap nem lesznek a tüszőim legalább 18mm-esek,én kiugrom ott a 4.-ről. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Bocsi,ez most nagyon önző üzi volt! :oops:

Sztem van sajnos olyan,hogy nem reped meg a tüsző a repesztőszurira.Nekem volt ilyen,ebből lettek a gyönyörű cisztáim.De nálad ilyen gond nincs!

Vki írta itt,hogy mikor sikerült a babó,olyan érzése volt,mintha kavics lenne a pocijában.Na,akkor most hogy is van ez,kedves? :wink:

Kép
kicsimálna
 
 


Kép

Vicuska, Mami, szerintem dobjátok el a hőmérőt! Ne idegeljétek magatokat feleslegesen a hőméréssel! A progipótlás amúgy is bekavar!

Kép

Kép
anyoooka
 
 

 
 

jaj Málnácska

Most jól megijedtem...de reméljük tényleg nincs ilyen...kéne egy uh nekem is, de a kaáliba hiába sirnék nem csinálnak...

de eldobom a hőmérőt...ígérem

jaj és a Déli Patikában MINIDG van minden..a kaálisok oda küldenek le mindig és van állandóan....
Vendég
 


Szia Málna! Jó kis napod volt tegnap! Ne félj, nőnek azok a tüszők!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Hol van az a Déli Patika??Mi a neve?Mert ott van sztem több is,legalábbis a patikakereső kidobott párat!

kÖSZÖNÖM SZÉPEN!!

Kép
kicsimálna
 
 


Nincs mitől félned,a ciszta azért nem jön mindig,neked most egész más van a pocidban,nyugi!

A hőmérő meg mondtam,monnyon le!!! Kukába vele!!

Kép
kicsimálna
 
 


Hát anyoooka!

Nagyon remélem,igyekszem jól tartani mind a 3-at! :)

Kép
kicsimálna
 
 


Na kérlek a déli patikának asszem ez a neve :)

na megkerestem neked: Déli Gyógyszertár, Alkotás utca 1/b

Sajnos a parkolás para, de hol nem???? :lol:

Jóvan akkor nincs cisztám

relax van

meg baba

csináltam egy lh tesztet izgalmamban :oops: mér van rajta halovány csikike???????????????????(nagyon nagyon halovány..nem is lácik igaziból 8) )
Vendég
 


Sziasztok!

Gyors leszek, sajnos időm sincs visszaolvasni (jövőhéten bepótolom). Otthon nincs net, de mivel jelentkezni akartam, ezért beültem egy internet kávézóba. Nálunk minden a legnagyobb rendben. Kedden fejeztem be az injekciós kúrát. Tegnap este beadtam a tüszőrepi szurit (elég volt csak a hasba), most pedig dolgozik a pocim. :D Lett hat petesejtem: jobboldalon egy 21-es, 20-as és kétszer 17 mm-es, baloldalon pedig két 19 mm-es. A nyálkahártyám 9 mm-es. A véreredményem is szuper, úgy hogy holnap lesz a nagy nap, délelőtt 10-re kell mennünk, kb. 12 óra után kerül sor az inszemre.

Mindenkinek drukkolok!!!

Sok-sok puszi!

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Sziasztok

Én is voltam ma uh-n. Hétfőn inszem. Izgulok mint állat :)
Drukk mindenkinek.

Ja hőmérőzéshez annyit, hogy szerintem sem érdemes idegeskedni rajta mert tuti bekavarnak a gyógyszerek.

Kép Kép
kokusz
 
 


Szilva, Kókusz!!!


Óriási Drukkkkkkkkk :lol:


Halálosan belelovalltam magam ebbe a dologba, hogy nem volt tüszőrepim és bent növekszenek a ciszták (ezért fáj :shock: )holnap besirom magam uhra a körzetihez kééééész vagyok :lol: 8)
Vendég
 


Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Szilvi!
De jó,hogy jöttél!
Millió drukk holnapra!Hétfőtől meg már vagy teljes üzemmódban,ugye?

kokusz!Nekem is szinte biztos,hogy hétfőn lesz a nagy nap,úgyhogy mi egyszerre csinálunk zebrás tesztet! :lol: :lol:

kismami!
Köszönöm az infót,a patika címét felírtam és ezentúl őket zaklatom!De mivel is?Mert ugye utolsó inszem,több szuri nem kell... Na,mindegy,készüljünk fel mindenre!
ÉS NINCS CISZTÁD,MONDOM!AZ NEM FÁJNA!! De ha megnyugtat az uh,akkor azért menj el.

Évi!
Egyre szuperebb a táblicsek!!

Kép
kicsimálna
 
 


Szilvi: de jó, hogy jöttél! Neked tuti ikreid lesznek, mint Málnának!

Szerintem olyan nincs, hogy nem reped meg a tüsző, azért kapunk tüszőrepit. Egyébként nekem is fájdogál a hasam alja picit, de nem hiszem, hogy cisztám lenne.

Évi: köszönjük, hogy fáradozol a táblával, remélem zebrák is lesznek benne hamarosan.

Réka
réka66
 
 


Megnyugszom ígérem :wink:

Amilyen sírós vagyok ezektől a hormonoktól csajok, nekem terhesség alatt valseg vödröt kell kötnöm a nyakamra.... :cry:

eygfolytában zokognék 8)
Vendég
 


PEDIG én egy vicces, vidám ember vagyok iizéééé voltam :wink:
Vendég
 


Réka!

Az a repiszuri sem repeszt ám mindig!Nekem például már kettesével kell szurni,mert egy ált. kevés volt.De én egy ritka kivételes,rosszul összerakott vki vagyok!!!!!

Kép
kicsimálna
 
 


Lányok !

NAgy levegő! kifúúúúúúúj! tessék megnyugodni!

ebben a hónaban az alacsony babás hő a divat! nekem is alul stagnál 36, 5 ön, és 2 napja 36,2 is volt! Lázadnak ahőmérők ! :lol:
Vendég
 


Kicsimálna! ha bekékült az azt jelenti hogy fantasztikus tüszőid lesznek tőle és fiú baba lesz :lol:

Lmami! te állítólag tegnap már eldobtad a kukába a hőmérőt!te kis hamis!a petefészekciszta miatt nem a méhünk szúrkálna,mi kavicsosak vagyunk,akarom mondani babásak :wink: :D

Szilva! 6-os ikreid lesznek? :lol: millió drukk holnapra! :P

Kókusz! hétfőre neked is keresztbe lesz kezem-lábam :)

Évi! szupi a tábla 8)

Boniko! helyes hozzáállás!babás itt mindenki és kész,és babás lesz mindjárt aki még nem és punktum!!!! :lol:
Vendég
 


Kicsimálna! ha bekékült az azt jelenti hogy fantasztikus tüszőid lesznek tőle és fiú baba lesz :lol:

Lmami! te állítólag tegnap már eldobtad a kukába a hőmérőt!te kis hamis!a petefészekciszta miatt nem a méhünk szúrkálna,mi kavicsosak vagyunk,akarom mondani babásak :wink: :D

Szilva! 6-os ikreid lesznek? :lol: millió drukk holnapra! :P

Kókusz! hétfőre neked is keresztbe lesz kezem-lábam :)

Évi! szupi a tábla 8)

Boniko! helyes hozzáállás!babás itt mindenki és kész,és babás lesz mindjárt aki még nem és punktum!!!! :lol:
Vendég
 


:oops: :oops: :oops:

Visszamászott az ágyamba a szemét hűtlen hideg cafat :lol:

Mármint a hőmérő :twisted:

Boniko

Komolyan?????Jelezhet ilyet az LH tezst..naneeeeeeee Bár jó lenne :wink:
Vendég
 


Vicuska!

Tök ari vagy,(:))de sztem az hogy bekékült,tudod mit jelent?Hogy ilyen nagyon béna vagyok. :( :oops:
De holnap 9-kor megnézi a tüszőket és az ágyikót a dokibácsi és majd kiderül,hogy mit alkottam.

Kép
kicsimálna
 
 


Sziasztok!

Szilva, Málna, mennek a drukkok ezerrel!!!!++++++++++++++++++++++++++++

Mami, megnyugodtál már? Hőmérőt elzavartad az ágyadból? :wink:

Megvan a hsg időpontja: 11-én 11 óra :lol:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Halihó!

Szilva!

milliónyi drukkhegy megy neked mára+++++++++++++++++ :lol:
gyere utána,mesélj :wink:

Málna!
tüszőid növögetnek,növögetnek,nyálkahártyád vastagodik,vastagodik.ezt mondogasd magadban :D
Dokibácsi mit látott ma?

Anyooka!

akkor hajrá hsg 8)

az én pocim továbbra is görcsölget,és tegnap este óta nyilall a bal petefészkem tájéka :roll:
hőm 36,3 :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Megjöttem!
Na,szóval az eredmények:
a 13mm-es tüszőből lett egy 17mm-es.A két 14mm-esből pedig 22mm-es.Tehát két használható tüszőm van,bár hétfőig még a 17mm-es is nőhet.Az endo 11mm-es,ezért nagyon meg lettem dicsérve!
És akkor hétfőn 11-kor inszem!!!!!

Kép
kicsimálna
 
 


Merre vagytok,lányok??Egész nap senki??

Kérdeznék vmi fontosat,biztos tudtok segíteni!!

Kép
kicsimálna
 
 


Sziasztok!

Kicsimálna gratulálok, látod minden rendben. Mit szeretnél kérdezni, hátha tudok segíteni?

Vicuska voltál dokinál? Mit mondott?

Egyébként nekem is olyan a hasam, mintha kő lenne benne, hőt nem mérek, mert egyszer ráz a hideg, máskor meg nagyon melegem van, nem hiszem, hogy így lenne értelme.
És fájdogál a jobb petefészkem környéke, ebben volt az egyszem tüszőm. Nem is értem. Az inszem napján nagyon fájt, délutánra elmúlt, gondoltam megtörtént a tüszőrepedés, de most elbizonytalanodtam...

Réka
réka66
 
 


Szia Réka!

Reggel voltam uh-n ugye.Akkor nem mondott semmit a doki,csak hogy mekkorák a tüszők,az endo,és hogy mi legyen hétfőn.De nekem kb. egy órája iszonyúan elkezdett szúrni mindkét oldal,ömlik a tojcsifehérje,baromi pozitív az lh-tesztem.Most akkor ugye pé van.De mikor fog megrepedni??Ugye nem idő előtt?
Holnap este kell beadni a repiszurit!

Köszönöm,ha segítetek!!!

Kép
kicsimálna
 
 


ÍKicsimálna, nem lehet, hoyg a 22 mm es megrepedt? reméelm nem! nem akcióztok rá? :?: :?
Vendég
 


Szia boniko!

Két 22mm-es van... Most mindkettő reped?Jó,rádolgozunk,de mi lesz hétfőn akkor?B@sszus tiszta ideg vagyok!
Elvileg ha ma van pé,akkor tüszőrepi csak 24-48 óra múlva,nem?Vagy butaságot írtam? :oops: :oops:

Kép
kicsimálna
 
 


Hú, ez nehéz kérdés... A 22 mm elég nagy már.
Én a helyedben ma együtt lennék a párommal, biztos, ami biztos, mert hétfőn kell teljesítenie és akkorra pont megint lesz elég kiskatona. ( mi pont így jártunk, vasárnap akció itthon, hétfőn kiderült, hogy szerda délelőtt inszem )
Egyébként is a kétnaponkénti együttlétet szokták javasolni a dokik.
Valamelyik akció csak bejön, nem?

Réka
réka66
 
 


Csajszik sziasztok!

Málna! :lol:

tyűha,ezek szuper értékek!simi a buksidra!ikrek????? :lol:
a tojcsifehérje gyanús,lh teszt is,szerintem is amit Réka irt,az a helyes,apára fel ma este! :wink:
Dokibácsidat nem tudod felhívni? :roll:

Réka! :D

kezet foghatunk. :wink:,nekem is tegnap görcsölt nagyon-szúrkált a tüszőfelőli petefészkem!de ma már nem,lehet azért,mert vettem be reggel Magneb6-ot? :roll:

Nyugi Réka,bizti neked is megrepedt!
Ma du.doki látta UH-on a nagy sárgatestet,ami a megrepedt tüsző helyén lett 8) meg a méhny-ról hablatyolt vmit,hogy azon láccik,hogy volt repi,mert most pöttyös,-mint Túró-Rudi-előtte meg csíkos volt-mint a Zebráink lesznek- :wink:
Mondtam a kételyeimet,hogy a hőm is béna,errefel felemelte az Utrogestant 3*2-re :shock: :evil:

Nektek is kifolyik vmi fehér ragacs? :oops: :roll: :shock: :D
azt mondta az is normális.

És a lényeg!%azt mondta nem lehetek ennyire negatív,mert az nem jó :D :D :D

Péntekenkismami!!!

tehát neked is relax,relax :D
Vendég
 


Az Aspirin protect-et meddig kell szedni??? :roll:
Vendég
 


Szia Vicuska!

Örülök,hogy jó hírekkel jöttél!!

Sajna nem tudom felhívni a dokit,mert ő csak 8-4ig elérhető.Mobilját nem tudom,de asszem senki sem hívta még őt.
Most akkor este akció,holnap azért beadom a szurit,hétfőn meg bemegyünk a kórházba és megállapítják,hogy nem lesz insem,mert felesleges már.Kidobva az ablakon 50e ft... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
kicsimálna
 
 


Sziasztok!

Egyszer régen már írtam ide...

Kicsimálna: ne idegeskedj, most Apázz, holnap tüszőrepessz, és a 17 mm-es pont jó lesz nektek hétfőre az inszemhez :wink: (Inszem előtt lesz UH?)

Egyébként nekem az első inszemnél 24x26 mm-esre nőtt a tüszőm, akkor repesztettünk, szóval lehet, hogy még nem repedsz, csak az előjelek jönnek...

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Vicuska, ez nagyon jó hír! :lol: A hozzáállásban tényleg van valami! az a baj, hogy én egyelőre baromira nem tudok pozitívan hozzáállni, hogy sikerülni fog a kistesó... Apa rendszeresen sulykolja pedig belém, hogy legyek pozitív...

Málna, nagyon szépen megágyaztál a babá(k)nak! :wink: A tüszők is szépek! Ma este/holnap reggel pedig Apára fel, biztos ami biztos! A 17 mm-es pedig a "vésztartalék".

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Jó reggelt!

Este azért gyorsan összebújtunk! :oops: Vhogy így jobb babát csinálni,mint a katéterrel! :wink:
Reggel a párom elment már hajnalban dolgozni,úgyhogy most nem volt semmi.Este beadom a repit,de nagyon sajnálnám a két nagy tüszőmet... Én ikrekre gyúrok!Meg az a 17mm-es nekem elég lassúnak és selejtesnek tűnik.

Na,de nem morgok,majd hétfőn a dokibácsi kiokosít!!

Kép
kicsimálna
 
 


Jó reggelt, sziasztok!

Málna, simán lehetnek ikrek így is! :wink: 2 22mm-es volt/van! :lol:

Nekem reggelre megjött, hülye vagyok, itt örömködtem neki! :lol: Pco-soknál sosem lehessen tudni. Viszont így a 13. napon lesz a hsg - nem késői ez kicsit?

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Szia anyoooka!

Nem lesz késő.Nálunk a 6-12. nap között végzik,de az az egy nap mit sem számít!Vagy lehet,ott nem is kötik ennyire meg a napokat.

Ma sem nyák,sem szurka,lh-t majd délután csinálok. :?

Kép
kicsimálna
 
 


Sziasztok!

Nemvolt billentyűzetem napokig, már komoly elvonási tüneteim kezdtek kialakulni, hogy csak olvasni tudok írni nem. Táblát is csak azért tudtam feltenni, mert ahhoz elég volt az egér :) De most már vagyok :)

Köszi a tábladicsiket csajok, örülök, hogy tetszik :)

Szilvi!

Millió drukk! Tök jó, hogy jelentkeztél :) Azóta már te is kismama vagy :)

Kokusz!

Drukk hétfőre :) Mozgalmas lesz az október, remélem tengernyi zebrát oszthatok ki :) Nagyon arikat találtam :)

Mami!

Hogy vagy? Ugye nem méred a hődet? :wink:

Málna!

Tojásfehérje nem csak az ovuláció napján van, hanem előtte is, szóval nyugi! Remélem ügyködtetek szorgalmasan, így hétfőre is maradnak ám srácok, sőt, így lesz a legjobb :)

Vicuska!

Te ilyen sok mindent kaptál inszem utánra? Én annak idején csak jótanácsokat, azt jónapot :roll: Se progipótlást, se semmit. Furcsa. Hát kíváncsi leszek, hogy most hogy lesz, ha egyáltalán végre-valahára eljutunk odáig.

Szezso!

Írjál most is :) Nincs kedved visszacsatlakozni? Esetleg a táblába kerülni?

Anyo!

Hallgass apára! Nálunk is ő a baromi pozitív :) Szerintem nem korai a 13. nap hsg-re , az a lényeg, hogy a ciklus első felében legyen.
Tényleg nagyon együtt haladunk, nekem is most jött meg :) Lehet, hogy még a hsg is egy napon lesz, hehe :)

Nálunk annyi az újdonság, hogy megvan apa időpontja a srácvizsgálatra, csütörtökön reggel megy 3/4 7-re. Én is felhívtam a dokimat, hogy mikor legyen a hsg, azt mondta, hogy egyeztet a röntgennel, és legkésőbb kedden visszahív, és megmondja az időpontot. Végre megint történik valami, nem csak üres várakozással telnek a napok. Miknek nem tud az ember örülni, nem?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi! Mivel ilyen kedvesen hívtál, megpróbálok "beépülni" a csapatba, ha a többiek sem bánják :lol:
Priviben küldök infókat a táblához!

Rólam röviden: 2 éve próbálkozunk, mindketten egészségesek vagyunk, júniusban volt 1 inszemünk, de nem sikerült. A nyarat kihagytuk és szeptember 5-én volt a laparoszkópiás műtétem (nem volt bajom, de az ismeretlen eredetű meddőség miatt kellett). Itt sem találtak semmit.

Ma lesz UH, és remélem jövő héten menni fog az inszem :D

Szép napot!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szia Szezsó!
Vendég
 


Szia Boni! :lol:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szia Szezsó! :lol:
ez egy pozitív topic,itt te is mindjárt babás leszel :lol:

Málna!
én is ikrekre gyúrok.de nekem csak 1 db tüszőm volt,de abból is lehetnek még egypetikéjű ikrek :wink:

Évi!
ti is sínen vagytok!apa megnézeti katonáit,neked átpucolják a terepet a babóknak és már ott is lesznek a bébik 8)

Anyooka!
szerintem jó a 13.nap.aznap este teherbe is lehet esni :P :wink:

nekem hőm elindult felfelé :D 36,5 :lol: az nálam király :P
Vendég
 


Szezso tiszteletére az új tábla:

Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Szia szezso!

Örülök,hogy te is jöttél hozzánk! :)

Ma felhívtam a másik nőgyogyimat,nem a meddőségit,hanem akihez amúgy járok.Ő azt mondta,hogy a nyák akár 4-5 napig is lehet ilyen,a tegnapi pozitív lh meg azt jelenti,hogy elvben vasárnap repednek a tüszőim,de a Choragon ezt késlelteti is pár órát.Tehát szte a hétfő 10-11 óra a legideálisabb az inszemhez!
Megnyugodtam,főleg,mert ti tapasztalt pé-figyelők vagytok,sokat segítettetek!Köszönöm nektek!!

Kép
kicsimálna
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok ám, csak sok volt a meló!

Legyekmami, Szilva, Málna, Réka, Kókusz! Drukk utólag és előre is! :wink:

Jó látni a sok ismerőst! :D

Kép
bettike
Eger
 
 


Sziasztok!

Évi aranyos vagy, hogy az én tiszteletemre tettél táblát :lol:

Málna! Naugye, mi megmondtuk :lol:

Vicuska, remélem, hogy most már nincs sok hátra nekem sem :-D és tényleg nagyon pozitívak vagytok Mindannyian!!!

Hú, mennyi tesztelő lesz itt a következő 2 hétben!!! :lol: hajrá csajok!

Anyoooka: a HSG-nél a lényeg, hogy pé előtt legyen...

Voltam UH-n, bal oldalon 15x21 mm-es tüsző, 8,4 mm-es méhnyálkahártya. Hétfő reggel UH, aznap repesztés, szerdán inszem :lol:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Hú,szezso,akkor te is célegyenesben vagy! :)

Igen,megmondtátok!(pirulok)
Ma is full pozitív a teszt,a többi is stimt.Mindegy,most már hétfő délelőttig jók ezek a tüszők!

Kép
kicsimálna
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: