Új privát üzeneted érkezett!

Kiraktam a nyulakat, hátha Húsvét tiszteletére hoznak egy pár lurkót. :D

Kép

Kép
mirci09
 
 


Hohohohóóóóóóóóóóóóóóóó :D

Kép

Kép
mirci09
 
 


Egy párat? :D Már te is ikrekre gyúrsz? :wink: Kezdetnek máris hoztak egy laptetőt. Jó jel... :P

Hogy mi nők? A neten? Ugyan már... Én soha... :D
No de már csak 2 hét, aztán jól megnézhetjük magunkat. :shock: :D :D Vagyis egymást. :D

Lilypie First Birthday tickers
rilka
Vác
 
 

 
 

Mirci,
ezek a nyulak tényleg nagyon hatásosak! :lol: :lol: :lol:

Rilka,
ne is mondd, már izgulok! :)

Amúgy én már 2-szer is összehoztam társaságot neten mikor még szingli voltam és hosszú hónapokig jártunk el bulizni meg egymáshoz :) Mondjuk ez ebben az esetben nem aktuális :roll: :lol:

Anyukákkal (jelen esetben anyuka jelöltekkel is :) ) viszont kizárólag kettesben találkoztam eddig, úgyhogy ez most nekem is újdonság lesz :)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára sz.veronika 2011.04.15 11:32-kor.

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Mirci,
most nézem: peteérés ma? Tényleg vettél már ovu tesztet?

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Veronika:
Ne izgulj! Vigyázunk a fűre! :D :D :D

Amúgy fórumos ismerkedéssel nekem is jó tapasztalataim vannak. :)

Mint látjátok, rendes kislány vagyok és én is raktam ki vonalzót, ha már Bbercsiéről nem tudok puskázni. :)

Lilypie First Birthday tickers
rilka
Vác
 
 


rilka:
Jaaaj, hát amikor többes számot használtam, akkor rátok is gondoltam. :wink: :D Azért ikrekben nem gondolkodom, örülnék én egynek is, csak már jönne. :roll: :D
én is raktam ki vonalzót
Jó példával jártam előtted. :D :D

sz.veronika:
Szerintem tegnap volt pepetérésem vagy ma hajnalban. Van ovutesztem, de eszembe sem jutott, hogy használjam. Mióta betáraztam még csak 3-t lőttem el. :? :D

Kép

Kép
mirci09
 
 


Mirci,
nálam is itt állnak halomban a netről rendelt ovus és terhes tesztek, aztán hol használom, hol nem :) Viszont kapóra jött a huginak, mert nem jött meg neki, pont itt mesélte, aztán adtam is neki gyorsan egy terhestesztet :lol:

Rilka,
nagyon vicces :) Nem a fű miatt izgulok :)
Viszont nem jöttek ma a kertészek... most azt mondták, hogy hétfőn :roll: Remélem, hogy hétfőn már tényleg ideérnek...

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Nem a fű miatt izgulok
Jó buli lesz úgy látom :shock: ...a fű már meg van rendelve. Azért mondta veronika, hogy nem vigyünk semmit....most esett le. 8) :D :D :D :D :P

Kép

Kép
mirci09
 
 


Mirci,
először nem értettem... na de aztán mikor leesett!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


NE már... elmentem csomó-csomó órára és mire visszajövök még mindig enyém az utolsó hozzászólás? :( Érezzétek magatokat megdorgálva :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


nem tűntem el hoppá itt vagyok :)

Rilka ssajnálom :(

én nem jártam még Görögbe :):)

szerintem ez olyan társaság akik még 20 év múlva nyugdíjasan is itt fognak beszélgetni :):)

nika70
Salgótarján
 
 


Még 20 év múlva is babát tervezel? :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Egy napig nem jovok, es lapteto, meg nyulak.... Mirci akkor errol az ovurol lemaradtatok? En nem is vettem ovutesztet ebben a honapban, annyira a hazamenetel jar mar az eszunkben... pedig csak jovo heten derul ki, hogy megyunk-e, mert akkor fogok tesztelni, es most minden attol a teszttol fugg...

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


nika:
én nem jártam még Görögbe
De ha arra jársz, ne hagyd ki a motorozást vagy a quadot...örökre szóló élmény. :D

20 év múlva nyugdíjasan is itt fognak beszélgetni
Igen és ha valaki bekukkant, a Gyerekvállalás 35 év feletti cím kicsit megtéveszti, mert itt már a kis nyugdíjról és a reumáról lesz csak szó. :D :D :D :D :D 8) Az ovutesztet meg már szemüveggel sem látjuk...nemhogy a csíkokat. :? :D :D :D :D 8)

malna5:
Remélem nem maradtunk le az ovuról, most csak a nyálkára hagyatkoztam. :roll: :?
Én azt hittem, hogy a magyarországi turné már biztos. :shock:
[/i]

Kép

Kép
mirci09
 
 


Vera:) persze hogy nem de attól még beszélgethetünk itt nem tiltja senki :D:D:D:D

facen van három kép a mai fotózásról :) majd lesz több is csak most csinálja a csajszi :)

nika70
Salgótarján
 
 


Mirci:
Jaaaj, hát amikor többes számot használtam, akkor rátok is gondoltam.
A te nyulaid hozzák a mi gyerekeinket is??? :shock: :D :D Hm... ezt vajon miképp értelmezzem? :roll: :D :D

Málna:
Én is azt hittem, hogy már biztos, hogy jöttök. Ezek szerint akkor csak szerdán fog kiderülni?

Nika:
Végülis aktuális lesz a topic 20 év múlva is, csak az unokák hétvégi bevállalására vonatkozik majd. :D

Veronika:
Szóval füves buli lesz? :P Vajon attól is másnapos lesz az ember? Mert akkor veszek ki hétfőre szabit. :D

Okulva a mai állapotomon... :roll: Ugyanis képzeljétek, tegnap miután életem párja egész nap munkában volt, ahelyett, hogy hazajött volna vacsorázni, hatalmi szóval lerendelt kocsmázni (baráti társasággal volt megbeszélnivalónk). Mit tehettem volna, éhesen szomjasan lementem, gyorsan benyomtam egy korsó sört (semmi többet), aztán ma reggel meg itt dörömbölnek a majmocskák a fejemben. :? :oops: :D :D Régen azért jobban bírtam az italt... :roll: :P :D

Egyébként nagyon biztatóan alakulnak a dolgaink költözés ügyben, megnéztük a helyet, tárgyaltunk, a munka páromnak már szinte biztos jövő hónaptól. Még fel kell újítani a házat, aztán ha minden jól megy kb. 2 hónap múlva költözünk. :) Nem egy mindennapi lakásunk lesz Gödöllőtől nem messze. További részletek a "füves találkozón"... :wink:

Lilypie First Birthday tickers
rilka
Vác
 
 


nika70:
Nagyon nagyon édes a kisfiad, nagyon fotogén. :)

rilka:
Jaajmááár...ezek húsvéti típusú nyulak, ilyenek lesznek nemsokára minden családban. És mint tudjuk...gyakran és sokat nemzenek. :D :D :D :D :D Ez a kéz nyúl az enyém, de hátha megihleti a tieiteket is. 8) :D :D :D :D

füves buli
:mrgreen: :mrgreen::mrgreen: :mrgreen:

Kép

Kép
mirci09
 
 


Na mostmár nem csak abberáltak lesznek a bulin a váratlan vendégek, de még narkósok is a fű miatt. Akkor hippiben megyek ... :D:D:D
korenka
Szár
 
 


Korenka,
neked nem szabad, tutod a baba miatt... :lol: :lol: :lol:

Rilka,
na hát izgalmasan alakul az új meló és lakhely kérdés :)

Mirci,
hát végülis nyugdíjasan is 35 felett vagyunk, nem igaz? :lol:

Málna,
akkor izgulunk veled! :)

Lányok,
nekem extra jó hétvégém volt, mindkét nap tele élményekkel! Nálatok mi a helyzet?

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Kepzeljetek holnap reggel kell tesztelnem, mert holnap delig lehet visszamondani a szallast es a kompot. eletemben eloszor fogok hamarabb tesztelni, mint a NEM vart. Azert nem akarok hazamenni, ha pozitiv, mert tavaly ugyanez volt, Husvetra meglett a pozitiv teszt, 1 het mulva mar bevereztem a sok maszkalastol, es ez a barnazasos dolog 2 hetig tartott, akkor mult el, mikor itthon elkezdtem fekudni a doki tanacsara. Most ha lehet, ezt az elmenyt inkabb kihagynam. Ha otthon vagyok, tudom, hogy nem fogok pihenni....mar 2 tura be van tervezve...Azt mondtam, ezzel a babaval most nem akarok kockaztatni, igy is epp eleg kockazat a mutet. Ugye megertitek? Azert drukkoljatok holnapra!!!
Veronika milyen elmenyek, meselj!?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Málna,
hűha! Hát akkor ez most extra izgalmas! Nagyon drukkolok, hogy összejöjjön, érzel valamit? Bár, ha nem, az sem jelent semmit :) Én a 8-ik hétig semmit sem éreztem :)

Ha menet közben derül ki mégis, akkor mit csinálsz?

Nálam,
semmi különös, csak olyan nagyon harmónikusan, kellemesen telt, jöttünk-mentünk, mozi, étterem, kirándulás, barátok, napsütés, kellemes idő, mindenki nagyon jól érezte magát és finomakat ettünk és nem nekem kellett megcsinálni :) Tisztára mintha egy wellness-hétvégén lettem volna, annyira feltöltődve érzem magam :D
Szombaton Pálmi nélkül, vasárnap vele. Mikor velem van, én csak akkor tudom jól érezni magam, ha ő jól érzi magát. De szuper jó volt a kirándulás, mert egy másik családdal mentünk és elvolt a kislányokkal :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Veronika - Arra, hogy mit erzek, csak holnap valaszolnek. Tokeletes hypohonder vagyok, ha azt mondod fejfajas, 1 perc alatt faj is. Ha egy terhesseghez alhasi szurka-piszka kell, semmi ido alatt produkalom is. Igy nem nagyon hiszek magamnak a pozi teszt elott. Egyedul a tesztet nem vagyok kepes megbuvolni... ugyhogy az biztosan igazat mond. Legalabbis remelem, mert 2 nappal korabban kell ellonom...
Korenka, emlekszem, te is hamar teszteltel... de hamarabb, mint a nem vart?
Ha menet kozben derul ki, akkor nem nagyon tudok mit csinalni. Az ut nagyon hosszu es razos, a nemet autopalya-szakaszt meg nem terhesen is utalom. Bordas az egesz. De ha a teszt negativ, nem fogom megloni a csaladi Husvetot. Akkor megyek, es tesztelek otthon, mint tavaly.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


malna: Megnéztem itt a fórumon, hogy hogyan is volt. dec 16.-án kellett volna megjönnie. Én 13 megcsináltam a tesztet, mert nem bírtam ki. Akkor még negatív volt. 17-én amikor "meg kellett volna jönnie másnapján" már pozitív. De jó volt újra olvasni... Szorítok neked!
korenka
Szár
 
 


Te miert csinaltal 13.-an tesztet? Valamit ereztel, volt egy megerzesed? Hiszen ezek szerint nem tevedtel....
Melyik teszted volt az, ahol csak kesobb jott ki a masodik csik? Ugy emlekszem ilyet irtal meg anno....

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


malna: Nagyon türelmetlen voltam már. Hányingerem is volt, meg gyenge is voltam... ezért csináltam meg jóval előbb mint kellett volna. De az negatív lett. Igen a pozitív tesztelés az ilyen necces dolog volt. Hajnali 3-kor csináltam meg. Akkor nem láttam csak 1 csíkot. Visszaaludtam, és reggel hatkor meg 2 volt rajta....
korenka
Szár
 
 


igen emlekeztem valami ilyesmire.
Neked a kinai naptar szerint milyen nemunek kellene lennie Esztinek? bejott? Nekem erre a honapra fiut josolt...nem bannam, de persze a lanyt sem....
He csajok! Ennyi a munkatok?
Rilka akkor ez valami nagy haziko, valami kis villafele? Mit kell rajta felujitanotok?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


a Jónás és a kínai is fiút jósolt...khm... erről ennyit.
korenka
Szár
 
 


Mint igertem, jelentkezek. Ugy tunik, csak a kovetkezo talin talalkozunk szemelyesen lanyok....

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


malna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Állapotos vagy?
Bővebben bővebben!!!!!
korenka
Szár
 
 


malna: Én most elsírtam magam a boldogságtól. Kérlek írjál!
korenka
Szár
 
 


malna: Naaaaaaaaaaaaaaaaaa!

Addig leírom, hogy tegnap beszéltem a szülésznővel, és tud vállalni. Elintézi, hogy a szülés elött 2 hónappal majd járjak egy dokihoz a szt. Imrében, aki nem fogadott doki lesz, de így tudok ott szülni, hogy ott gondoz az orvos.... szóval minden oké!!!
korenka
Szár
 
 


M Á L N A !!! :D :D :D :D :D

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


malna hol vagy már! Ugye nem akarod, hogy itt kilukadjon az oldalunk?
korenka
Szár
 
 


Így nem tudok dolgozni!!!! :D
korenka
Szár
 
 


Korenka,
mindenesetre van vonalzója, úgyhogy... :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Lányok,
akkor így, ha Málna nem jön, akkor tegyük át az időpontot? Hogy Niki is tudjon jönni?

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Na szoval mar egy hete sejtettem am.
A homersekletembol is, ami sosem szokott 37 korul lenni, es a folyamatos furi alhasi erzesekbol, szurt, nyilallott es olyen tele erzes. Megismertem. Ma eppen semmi tunetem nincs, ami persze aggaszt, de a 11.napon olyan erosen es azonnal jott ki ez a masodik csik, hogy csak na!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Ja es mostmar nagyon hiszek a zseleben, asszem Veronika te kerdezted, hogy milyen... Haat ilyen. Furi, azt hittem, a fellegek kozt jarok majd, de egybol elkezdtem erte aggodni.....

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


malna: Nagyon is értem, hogy elkezdtél aggódni miatta, vigyáz nagyon magadra. Málna málna úgy örülök neked, majd kiugrok a bőrömből. :D:D:D Juhéjj. Apa mit szólt? Hogy történt reggel felkeltél és cél a wc? És már most tök erős volt a csík???? Hurrá hurrá.
korenka
Szár
 
 


Kép
korenka
Szár
 
 


Málna,

hát ez szuper :) Na akkor mégse vagy hypohonder nem igaz? :))) Legalábbis most nem :)

Igen, én kérdeztem a zselét, ezek szerint igen hatásos :)

Dokihoz mikor mész?

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Hat meg nagyon korai a doki, esetleg idopontert felhivom.
Igen, felkeltem 6-kor, egybol teszteltem, lementem apahoz, aki teat fozott. "na mi van mondjad mar!!!!"
Azonnal visszaparancsolt az agyba, elmondta egybol a gyerekeknek - ennek annyira nem orultem - hogy anya mostantol "all inclusive" ellatasban reszesul. Azert lementem veluk reggelizni, nagyon boldogok voltak a gyerekek. Remelem nem okozok nekik csalodast.... ez a legnagyobb felelmem, hogy megint sirni latom oket miattam.... :(

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


malna: Erre ne is gondolj. Most minden rendben lesz ezt programozd magadba! Úgyis mire kapsz időpontot már ott fog dobogni a kis szívecske! :D Te kis sumák! Már régóta sejtetted és nem mondtad!!!!!!! :D:D De megbocsátom.
korenka
Szár
 
 


veronika: Mehetsz a patikába a zseléért! :D Tolhatunk az időponton felőlem. Döntsétek el!

mirci: Kirakhattad volna hamarabb azokat a nyulakat!!!
korenka
Szár
 
 


Tenyleg a tobbiek merre koszalnak? Hatha nekik is pozi tesztet hoz a Husveti Nyuszi!!
Ja meg csak annyit, hogy ez volt az a honap, amikor elfelejtettem ovutesztet venni, es alig voltunk egyutt, talan ketszer, es tuti biztosra vettem, hogy lekestuk az ovut.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Bezzeg most a többiek valahol lógnak. Ha tudnák a jó hírt! :D
malna: Magyarul most nem görcsöltél rá. Készültél haza.....:D
korenka
Szár
 
 


Igen, irtam is, hogy csomagolok, szervezkedek, erre tessek, Babicskunak hala nem megyunk sehova.. (ez most nem szemrehanyas volt)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


malna: Sikerült lemondani az utazást?.. merthogy ezért is csináltad meg hamarabb a tesztet... :D:D
korenka
Szár
 
 


Málna: nagy nagy gratula még igy halkan mondom de nem lesz semmi gond és küldj egy kis zselét akkor nekem is :) ha ennyire hatásos.Persze tudom apa is kell hozzá :wink:
Kérem a nevétz nem keresek vissza :9

csajok akkor tegyük arrébb a talit szerintem is :)

nika70
Salgótarján
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: