Új privát üzeneted érkezett!

Nika,
na pont közben írtál :) Akkor csak nem hervadsz el végül! :)))

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Ehh, 74-ik oldal (születésem éve) és laptető :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Jó reggelt jó reggelt!

Na...apának eszébe sem jutott, hogy meglocsoljon, pedig vettem neki is kölnit. :D Amúgy engem jó 15 éve a kutya sem locsolt meg...hát igen...itt-ott látszanak a hervadás jelei. :( :D :D
Jójó, hogy nem annyira divat már locsolni, de azért nem ciki szerintem. Kár, hogy a mostani kisfiúknak az. :( Amíg a gyerekem is nem gondolja így, addig eljár majd apukával...meg kell tanulni a húsvéti népszokásokat. :D

sz.veronika:
Ez bizakodásra ad okot...mármint a laptető és a 74. oldal. Az sem utolsó szempont, hogy ezentúl talán nem forraljátok a spermákat. :roll: :D :D :D :D 8)

Kép

Kép
mirci09
 
 

 
 

Jó reggelt mindenkinek.

malna: De jó, hogy így feltaláltad magad. Én nem tudtam volna mit kezdeni a helyedben... nagyon vigyázz magadra!

veronika: Apa nálunk anno magától kérdezte, hogy akkor mostantól ne fürödjek forróvízbe? Nekem eszembe sem jutott volna... :D Ő és én is nagyon szeretünk tűzforró vízben főni... :D

nikiee: Hogy sikerült a ruhapróba? Jó lesz?

nika: Az én fiam is idén ment úgy először locsolni, hogy értette is az értelmét. Nagyon tetszett neki. A "szerelmét" is meglocsolta. Majd meg zabáltam. :D

Engem meglocsoltak vízzel, és már nem is hervadozom! :D

Végül nem csináltam nagy felhajtásos sütés-főzést,mert anyós is meghívott meg anyu is, így nem kellett csak szombaton főznöm. Finom csirkepörit csináltam és végre kint ebédeltünk a kertben olyan szép idő volt... nagyon élveztük.

Én júniusban nem érek rá, mert vizsgázni fogok végig... :(
korenka
Szár
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenkinek sikerült pihenni egy kicsit. Vasárnap és hétfőn is családozni voltunk, de jó volt és szép idő is volt, ha a tegnapi zuhét leszámítjuk.

Korenka a ruhapróba megvolt, de még picit be kell venni belőle, így ma megyek újra. Most már hoztam cipőt, ékszert stb. szóval most fogom látni magam először teljes összképben. :) Szombaton megvolt a smink és a frizura próba. Szerintem jól sikerült, már várom, hogy szombaton élesbe menjen a dolog. :)

Málna Remélem jól vagy és pihensz! Ügyesek voltatok palástfűvel, fura, hogy ott nem ismerik a progi pótlást.

Húúúúúúúúú már csak négy nap, kezdek izgulni....

nikiee
Budapest XI. kerület
 
 


Korenka,

akkor még nézelődünk tali-időpont ügyileg... nem mondod, hogy meglocsoltak vízzel??? De ezt ne úgy képzeljem el, hogy nyakonöntöttek úgy istenigazán ugye? Ezek nem kímélnek senkit, se terhest, se mást... :) Nehogy megfázz!

Igen, nálunk is apának kellett volna eszébe jutnia hamarabb :) Főleg, hogy ennyire akarja a bébit. Azt hiszem említettem, hogy már azt mondta valamelyik nap, hogy mindegy, lehet kisfiú is, csak legyen már!!! :lol:

Mirci,
ha nem "erőszakoskodom" engem se locsol meg apa :) Pedig szerintem aranyos dolog :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Veronika Nekem is be kellett szolnom tegnap, hogy "szerinted ma milyen nap van"? Akkor már eszébe jutott... :) :) Anno apu minket vizes szifonnal locsolt... bár akkor azt nem nagyon birtam.

nikiee
Budapest XI. kerület
 
 


A forróvíz spermaölő hatásától nekem nem kell tartanom, mert az uram szinte hideg vízben fürdik. Persze ne -2 fokosra gondoljatok :D (korenka neked szól főleg :P )...nekem hideg, mert én is gőzfürdő párti vagyok. :D

korenka:
A kerti kajálásnak nincs párja. Mi még az idén nem gyakoroltuk, de alig várom már a grillezést is. Nagy partykat szoktunk csapni. :wink:

nikiee:
Apának ne felejtsetek el cipőt venni :!: :D !
Zuhé???? Bennünket elkerült.

sz.veronika:
Apu is régen vízzel ébresztett Húsvét hétfő reggelén...igen díjaztam. :? 8 órától meg már jöttek a szomszéd fiúk csapatostól. Bezzeg gyerekkoromban nem hagytak hervadozni. :D :D :D

Kép

Kép
mirci09
 
 


Sziasztok!

Hát, nálunk sem volt nagy locsolkodás. Párom elvből nem szokott, meg amúgy is szinte az egész hétfőt végigaludta (dolgozott minden éjszaka). Az öcsém meg követte példáját. Hétfő este a srác merészkedett be nagy óvatosan locsolkodni. Ja, meg a sógorom lobogtatta a felesége kedvenc parfümjét, de az csak jelképes volt... :D Amúgy én kifejezetten a szódás, vizes változatot igényelném, de rég volt benne részem. :roll:

Málna:
De jó, hogy hatott a tea! Ügyes vagy, hogy eszedbe jutott.

Mirci:
Nahát, milyen komoly nagyfiad van! :) Persze hogy ér az is, ha vele locsoltatod meg magad. Naná! :wink: Úgyhogy csak semmi hervadozás!

Nikiee:
Örülök, hogy lassan összeáll minden a nagy napra, és te is tudtál pihenni egy kicsit. Tessék most már nagyon lazára venni a hetet, és csak hangolódni a szombatra. :D Remélem, a héten már nem dolgozol...

Képzeljétek, nekem meg úgy néz ki, eléggé bekavarodott a ciklusom, mert nálam minden jel szerint (hő, nyálka, meg minden) vasárnap volt PÉ. Ami kissé gázos, mert egész hétvégén anyukámmal aludtam egy ágyban a párom helyett. :roll: Meg nap közben is végig ott voltak velünk. :? Kénytelenek voltunk szabályosan megszökni otthonról... :wink: Izgi volt, de megérte. :oops: :oops: :D :D Úgyhogy jelentem, mi mindent megtettünk, hogy a húsvéti nyuszi hozhassa azt a lurkót... :P

Lilypie First Birthday tickers
rilka
Vác
 
 


Sziasztok
Orulok, hogy mindenki jol van, en is most fogok hajat mosni, mert meg a tegnapi hajmosas utan is erzem a pacsuli szagot magamon.
Gratulalok Rilka, nagyon jo lenne, ha sikerulne!!! Az uj hazba nektek is!!!!
Nalunk most egy 3 napos het kezdodott, mert penteken van a Nagy eskuvo, ami itt munkaszuneti nap.
Ugyhogy megint 4 nap szunet jon (a majus 2.-a is szunet).
Ti szoktatok ajandekot venni a lurkoknak Husevetra, vagy csak csokit kapnak? Mi most megleptuk magunkat egy tarsasjatekkal is...
Veronika akkor szerintem meg is oldodott a rejtely nalatok.... kadban is lehet tusolni nem? Mi is ugy hasznaljuk, csak a lanyok pancsolnak nalunk, mi zuhanyzunk. Most az uj hazba tetetunk fel zuhanypanelt is a kadra.
Nika a kisfiad nagyon-nagyon szep! Jok lettek a fotok!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


nika: Nekem a padon ülős kép a kedvencem
malna: Már az új házban laktok?
rilka:De izgi ez a "gyerkőc csinálás" :D

Képzeljétek itthon vagyok, mert András bárányhimlős lett. Felhívtak az oviból, hogy menjek érte....mindig van valami... legalább tanulhatok.... amit úgysem fogok ilyen szép időben ugye.... marha rossz diák vagyok.... persze ezzel nem dicsekedem a lányomnak...
korenka
Szár
 
 


rilka: Miért nem locsol elvből a párod húsvétkor?
veronika: Kevés vizes locsolást kaptam, de én is ezt szeretem nem a pacsulisat. Régen minket is szódavízzel spriccelt apánk. Annyira utáltam, pedig éppen hogy csak megküldött vele... :D:D:D
korenka
Szár
 
 


malna: Nálunk csak csoki van. Eldugjuk a kertben a sok kis apró csokitojást és nyulat, a gyerekek meg megkeresik. Tegnap annyira hideg volt, hogy a nyúl a nappaliba tojt :D:D:D
korenka
Szár
 
 


Ugy latom eleg szelsoseges volt az idojaras... Mircinel semmi, Nikinel tegnap eso, nalunk meg vasarnap - hetfo eso...

Niki, 4 nap!!! Nagyon izgi! Tudod... azt kell mondani "IGEN"

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


a nyúl a nappaliba tojt
Reméljük, hogy nem csak görbét. :D :D :D :D :D :D

malna5:
Nálunk is csak csoki tojás a divat, de én vettem homokozókészletet, mert a tavalyiból csak a vödör van meg. Ezt amúgy is vettem volna. A mamáktól meg matricás kifestőket is kapott. Ezzel elleszek egy darabig.
Imádok színezni. :oops: 18 éves koromban megnyertem egy gyermeknapi rajzpályázatot, egy hatalmas róka volt a fődíj. Egy hónappal később tudtam csak menni a nyereményért, mert érettségiztem. Gondolhatjátok, hogy mennyire húzták a szervezők a szájukat. :oops: :D :D Ott virított a nevem a a sok óvóda között. 8)

Kép

Kép
mirci09
 
 


Tudod... azt kell mondani "IGEN"
:D :D :D :D :D

Kép

Kép
mirci09
 
 


Korenka:
Tegnap annyira hideg volt, hogy a nyúl a nappaliba tojt
:lol: :lol: :lol: Kész, ez a nap szlogenje lesz nálam... :lol: :lol: :lol:
A Húsvét nálunk nem ajándékozós ünnep, de ha lesz gyerkőc, szerintem nálunk is a kertbe hozza majd a nyuszi a tojásokat, mikor be nem fagy a feneke.

Miért nem locsol elvből a párod húsvétkor?
Erőltetettnek tartja ezt a pacsulival locsolkodós jópofizást. Meg talán azért, mert ez olyan társadalmilag elvárt, "muszáj dolog", és az ilyesmit nem bírja. Mondjuk ha nekem fontos lenne, biztos rá tudnám beszélni valami vizes változatra, de igazából én sem tartom lényegesnek.

Húsvéti bárány-himlő? Ó jaj, hát nálatok furcsa nyuszi járt... :roll: Igaz, hozzátok lurkót már nem vihetett, hisz nem volt hová... hát vitt, amit tudott. :P

legalább tanulhatok
Te is továbbképezed magad? Miféle vizsgákra készülsz? Valami csúnya közgázos?

Málna:
Tényleg, ez micsoda jó mondás - új lakásba új gyerek dukál! :D Kár, hogy eddig nem alkalmaztuk, amennyit eddig költöztünk, már nagycsaládosok lennénk. :D

És igen, hogy álltok a költözéssel? Most hogy nem jöttetek haza, hamarabb mentek? Vagy éppen hogy később az "all inclusive" ellátás miatt?

Lilypie First Birthday tickers
rilka
Vác
 
 


Mirci:
De jó, neked kifestőt hozott a nyuszi? :D Na látom, már csak ezért is érdemes gyereket szülni... :wink:

Lilypie First Birthday tickers
rilka
Vác
 
 


Vera: legalább megvilásgosodott apa :):)

nika70
Salgótarján
 
 


Hat az 1 honap felmondasi idot ki kell varnunk itt az alberletben, de en majus vegen mar szeretnek ott lakni. addig folyik a felujitas. En majd a kanaperol vezenyelek!!!!! - ebben nagyon jo vagyok :lol: :lol:
Baranyhimlo....emlekszem a mienkre. 40 fokos laz, szegeny kicsimnek meg a szaja is tele volt. ~Persze, hogy a nyaralasunk kellos kozepen. Masnap a hotel-igazgato finoman kozolte velunk, inkabb visszaadja a penzunket, csak huzzunk haza.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Mirci Vettünk :) Pénteken ruhapróba után találkoztunk, már tök hulla voltam délutánra, mivel még mindig sok volt a munka (már nem számítottam rá, hogy ennyi @ jönnek még) meg a ruhapróba is azért fárasztó, le-fel, így állj-úgy állj stb... aztán jött még a párom azzal, hogy ma ne menjünk vásárolni, oylan szép idő van, menjünk ki a dunapartra. :P Nem tudtam, hogy sirjak vagy nevessek :) Aztán megmagyaráztam neki finoman, hogy ne is próbálkozzon, mert meg kell venni a dolgokat mivel már csak egy hét van az esküvőig. Utál vásárolni, főleg próbálni, és hát most ez azzal járt. Az a lényeg, hogy most minden megvan, kivéve a kék harisnyakötőt. Már a sex boltban is voltunk, de nem lehet kapni. :lol:

Veronika Köszi az emlékeztetést! :lol: Már néha úgy összevagyok keveredve, hogy el sem hiszitek.

Malna Nálunk mindig csak csoki volt, illetve 2X nyuszi. Pénteken láttam egy kisfiút kezében egy ici pici nyuszival, hát majdnem elcsábúltam, hogy legyen nekünk is. :lol:
Majd külgyél priviben képekez a házról, kiváncsi vagyok, hogy milyen belül. Látod a baba csak azt várta meg, hogy legyen új házatok és ne kelljen választanod a konyha vagy a fürdő között.
:lol:

Rilka De még dolgozom, majdnem végig a héten. Muszáj, mert véges a szabikészletem. :? Jövő héten nem dolgozom, majd jön Görögország is, szóval nem maradt más, munka után rohanok majd a héten próbára, pedikürre, manikürre stb.

nikiee
Budapest XI. kerület
 
 


nikiee:
Görögorszáááág???? Nem az olaszokhoz mentek nászútra? Vagy oda is? :shock:

2X nyuszi
Az milyen? :shock: :roll: Fiú? Vagy XXL-es csak lemaradt az L?

malna5:
En majd a kanaperol vezenyelek!!!!! - ebben nagyon jo vagyok
:D :D :D :D :D 8)

nika70:
legalább megvilásgosodott apa
:D :D :D :D

rilka:
új lakásba új gyerek dukál
Azért várat nálunk mind a kettő...majd egyszerre, úgy a szép. :D

Kép

Kép
mirci09
 
 


kifestő: Jaaaaaaaaaj, hogy én azt hogy imádooooooom. Emlékszem a lányommal együtt kifestőztünk amikor pici volt. Ő belemártotta az ecsetet a vízbe és az összes színt összekeverte, majd befestette ezzel a sötét egyveleggel a fél füzetet miközben édesanyja gondosan tökéletesre pingálta a mesefigurákat. Még árnyékolt is erős koncentrálással és mérhetetlen élvezettel. A lányom már rég lapozni akart, mert ő ugye sec-perc lerendezett egy-egy figurát. Én meg közelharcot vívtam vele, hogy befejezhessem az alkotást... :D
mirci és a rajzverseny... de jót röhögtem!!! :D:D

rilka: Ma már minden ünnepünk ilyen izzadságszagú sajnos. Egyik évben kitaláltam, hogy csak saját készítésű ajándékot adok. Végül nem tettem mert tuti anyósom azt mondaná, hogy de sz@rul mehet nekünk, ha nem vagyok képes venni neki semmit, csak ilyen vackokat csinálok... Egy ideig készítettem a "rendes" ajándék mellé kézzel készítettett is de senki nem értékelte.... :(
Most a locsolófiúk is vártak a tojás után egy kis zsebpénzt is, de én nem vagyok hajlandó pénzt adni.. jovőre biztosan nem jönnek :D

Nyuszi nálunk egy hónapja volt... pörköltnek.... (de gonosz vagyok)
korenka
Szár
 
 


Mirci Igen mindkettő helyre megyünk. :lol: Olaszország, aztán Görögosrzág. Jaj, már nagyon várom.

2X nyuszi = egyik évben egy, aztán a másikban még egy. Soha többet nem volt nyuszi! :lol:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára nikiee 2011.04.26 13:51-kor.

nikiee
Budapest XI. kerület
 
 


Mirci,
szegény ovisok elől lenyúltad a hatalmas rókát? Ejnye-bejnye :lol:

Gyerekkoromban nekem volt nyuszim is, csibém is, azt már meg nem mondom, hogy hányszor :lol: Akkoriban még csak lakásunk volt, úgyhogy nyuszi bent bogyózott össze mindent :))) A kiscsibének meg piros szálak lógtak a csőre két szélén, mert próbált csipegetni a szőnyegből :D

Új lakás - új baba? Ez jó terv :) Pálmi is új lakásban fogant (8 hónapra), most meg 1 éve vagyunk a mostani az újban :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Nekem gyerek nem is volt lázas mikor bárányhimlős volt :) tel volt pöttsökkel de nem is vakarászta nagyon.egyet vakart csak el a pöpije mellett de az volt az első és abból jöttünk rá:)

nika70
Salgótarján
 
 


Egyenlőre nem vakarózik nagyon. Mutattam neki, hogy inkább simogassa meg, ha viszket. A dokit felhívtam, megmondta mit kell szedni homeost. Egy hét múlva viszem azért controllra, meg igazolás is kellene majd, hogy minden oké. Nem is lázas... lekopogom...

nikiee: De jó neked!!!! Olasz, Görög... remélem fantasztikus lesz! :D
korenka
Szár
 
 


Korenka:
Ma már minden ünnepünk ilyen izzadságszagú sajnos.
Igen, én is ezt látom. Hogy elvész az ünnep igazi tartalma, és csak az üres forma marad, ami önmagában nagyon erőltetett és hiteltelen.

Egy ideig készítettem a "rendes" ajándék mellé kézzel készítettett is de senki nem értékelte...
Szerencsére nálunk értékelik. :) Szoktam is gyártani mindig valamit. Még anyósom is olyan jó fej, pl. 2 éve ajándékoztam neki egy varródobozt, azóta mutogatja mindenkinek, hogy milyen szép, pedig nem egy nagy ördöngösség, csak egyszerű szalvétatechnika. :)

Egyenlőre nem vakarózik nagyon.
Reméljük, ez így is marad. Mielőbbi pöttymentesedést neki! :)

Nikiee:
Ne vidd túlzásba a munkát! :) Bárki beláthatja, hogy 3 nappal az esküvőd előtt úgyse ott jár már az eszed...

kivéve a kék harisnyakötőt
Tavaly ilyenkor rám minden fehérneműboltban azt próbáltak rámtukmálni. Szerintem ott nézelődj, ne a szexshopban. :D

Huhú, és akkor mindjárt jön az extra nyaralós időszak, de jó lesz neked! 8)

Rólam:
Előkerült a laptopom, bár nem volt egyszerű visszaszerezni a rendőrség útvesztőiből. Képzeljétek, még az adataim egy része is rajta maradt, másik részét pedig egy informatikus barátom most varázsolta vissza. Most rendszerezek és archiválok ezerrel. :roll:
Annyira csoda nekem, hogy újra megvan mindenem. :D

Lilypie First Birthday tickers
rilka
Vác
 
 


Niki tegnap irtam egy szep hosszut neked, de elszallt, szoval gondolom, mar nagyon izgulsz, ez az utolso par nap mar csak ilyen...Kerunk majd szep fotokat es reszletes elmenybeszamolot - nekem nem volt ilyen harisnyakotom....tudom, hogy kell "valami kek", de nekem nem volt. Ez miert kell?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


malna5:

Nyugat Európából, pontosabban Angliából vettük át, ami a mai fiatalok számára elengedhetetlen esküvői kellékké nőtte ki magát. A boldog házasság reményében, minden menyasszony igyekszik beszerezni az esküvő napjára a kellékeket: "valami régit" ami lehet egy régi családi ékszer, "valami újat" általában a menyasszony ruhája vagy cipője, "valami kölcsönkapottat" mondjuk egy gyöngysort a barátnőtől és "valami kéket" legyen az akár a harisnyatartó masnija, vagy kék virág a hajban, menyasszonyi csokorban.

A "régi" nem jelent mást, mint a menyasszony eddigi hajadon életét, amit felvált az "új", feleség szerep. A "kölcsönkapott" emlékezteti, a barátokra és a családra, akik mindig ott lesznek a számára. A "kék" pedig szimbolizálja a hűséget, ami minden házasság alapja.

Kép

Kép
mirci09
 
 


Koszi Mirci
Innen latszik, hogy ven (15 eves) hazasok vagyunk. De a keken kivul megvolt a tobbi nekem is.... A viragomban "valami piros" volt.
Az nem jo? :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


malna5:
A viragomban "valami piros" volt.
Az nem jo?

:D :D :D :D :D :D

A 15 éves házasság a bizonyíték, hogy a "valami kék" nem is annyira szükséges. :wink:

Kép

Kép
mirci09
 
 


Sziasztok!


Rilka Ez nem az a munkahely, ahol foglalkoznak a különböző eredetű magán dolgaiddal... :twisted: Ez egy multi, és akkor ezzel mindnent elmondtam. Ráadásul hó végi zárás van, így holnap sem fogok unatkozni. Nem baj, már csak pár nap és szabadulok! :lol:

Sikerült venni a szülőknek kék harisnyakötőt, majd rákérdezek, hogy hol vették, mert én fehérnemű boltban sem láttam.

Mirci Köszi a leírást. Én sem tudtam pontosan a jelentéseket.

Malna Küldöm majd a beszámolót, és a képeket is majd megmutatom, de nem hiszem, hogy itt, majd kitalálok valamit ahol láthatjátok. Pihengetsz?

nikiee
Budapest XI. kerület
 
 


Igen, pihizek. Tart az "all inclusive" nyaralas. 12.-en megyek dokihoz. Meg 2 het.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Csajok csajok csajok!

Most csináltam tesztet a 2. vizeletből és dupla csíkos lett. :D :roll: Annyira örülök, pedig még nem kellene annyira. 8)

Kép

Kép
mirci09
 
 


Mirci

Juhéjjjjjjjjj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P :P
Nagyon nagy gratula. Ha már a másoodik vizeletből is látszódik, akkor szerintem már lehet egy kicsit örülni!!!!!!

Nagyon örülök neked!

nikiee
Budapest XI. kerület
 
 


O Mirci, dehogynem, igenis orulj, en is nagyon boldog vagyok! Decemberi kismami leszel velem!!!!!!!!!!!!!!!!
Sok-sok-sok puszi!!!!!!! Ugye-ugye a Husveti Nyul???

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Ereztel mar vmit elotte a heten, vagy csak nem jott meg?
Apu tudja mar?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Megpróbálok azért óvatosan örülni. :roll:

nikiee:
Kíváncsi voltam, hogy ki lesz az első reagáló...megnyerted. :D

malna5:
A nyulak... :D :D :D
Január 10-re fogok időpontot kapni szerintem. Az utolsó menstruáció első napja április 3. volt.
1-2 napja erősebben érzek szagokat, az volt gyanús. Tegnap fájt a hasam délután, azt hittem, hogy "na most jön meg", este meg felpuffadtam, de egy óra múlva el is múlt.
Igen, most nem bírtam ki, hogy ne mutassam meg apának a tesztet. Anno a Daninál titkoltam hetekig, már majdnem 7 hetes voltam. Babonából, mert ugye az első terhesség nem végződött jól.
Izgulok. :oops:

Kép

Kép
mirci09
 
 


De te Danit kivitted vegig? Mert en altalaban a 37.hetig szoktam huzni..... 11 nap van koztunk. En dec. 30.-ra szamoltam magam.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Még rá is húztam másfél napot,sőt ha úgy vesszük...indították, mert reggel kaptam egy kis koktélt és másnap hajnalban született.

Kép

Kép
mirci09
 
 


Mirci, annyira jó, látod a türelem rózsát (babát) teremt! :)

Szeded a vitaminokat, ugye?

nikiee
Budapest XI. kerület
 
 


Csak folsavat szedek már egy hónapja. Meguntam a Femibiont és váltottam. De most veszek majd.
Nem akarlak itt a nagy esemény előtt felizgatni...de hogy áll a kivizsgálás nálatok? Vagy csak a nászút után?

Kép

Kép
mirci09
 
 


Mirci,

hát mire jövök?!?! Juhúúúúúúúúúú! :) Nekem is a nyulak ugrottak be rögtön :)))

Persze az embernek folyton mondják, hogy az első 3 hónapban még visszafogottan... de én nem bírtam ki anno... Miért is ne örüljön az ember??? Én semmit sem bírok magamban tartani amúgy se :)))) Hihetetlen hogy Daninál 7 hétig bírtad!!! :)))

Málna,
közel szilveszteri bébi lesz? :)))

Niki vitamin-felvetéséről jutott eszembe... én már rég szedem a Gravidát, illetve 1-2 hónapja abbahagytam, mert állandóan hasmenésem volt tőle... most sok kihagyás után is, ha egyszer-egyszer bekapok belőle, ugyanaz a végeredmény... szerintetek telítődtem valamelyik anyagból? Lejárat szerint még 7 hónapig jó...

Szóval ezek a nyuszik jól beturbóztak :) Akkor Mirci után szabadon: valaki még várja mostanság? :) Csak hogy lehessen drukkolni! :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


sz.veronika:
Furi, hogy hasmenésed van a vitamintól, pont az ellenkezőjét szokták mondani. Az Elevit nekem is fogta, de én anno azt azért hagytam abba, mert hányingerem lett már tőle. 2 évig szedtem.
Próbálj meg másikat szerintem.

Kép

Kép
mirci09
 
 


Mirci már minden eredmény megvan, sajnos van ami nem tökéletes - kvázi találtak valamit - de nagyon remélem, hogy orvosolható. Utána olvastam és elvileg igen. Most nem is akarok rágondolni, ha visszajöttünk megyünk az orvoshoz a leletekkel.

Veronika Az lehet, hogy valamiből telítődtél, és így reagál a szervezeted. Szerintem ilyen hosszú szedés után jó egy kis szünetet tartani, vagy másra váltani. A femibionban nincs A-Zig vitamin, csak a folsav és kellékei, most én is azt szedem, felváltva a sima folsavval.

Hát lányok, én ma már nem tudok a munkára koncentrálni. Úgy döntöttem, hogy délben elmegyek és veszek még valamit magamnak :)

nikiee
Budapest XI. kerület
 
 


mircikéééééééééém: Bakker azokat a nyulakat felrakhattad volna karácsonykor is!!!!! :D:D:D Nagyon örülök neked! Nagyon vigyázz magadra. Laptop nincs az öledben ugye!!!!!!

De jó de jó!!!!! Apa mit szólt?
korenka
Szár
 
 


nikiee:
Jól is teszed, rá kell hangolódnod a szombatra. :wink: :D :D
Pont én is arra gondoltam, hogy felvátva fogom szedni, legalábbis amíg elfogy a natúr folsavam.

korenka:
Hú..apa itt röpködött egész délelőtt. Most elment dolgozni, de szerintem megnöveli majd a telefonszámláját. Csak az autót ne törje össze! 8) :D

a nyulakat felrakhattad volna karácsonykor is
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

laptop:
Igen, kell másik helyet keresni neki. :? :roll: :D

Kép

Kép
mirci09
 
 


Mirci: aztaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nagyon halkan de (gratula)

hát én pé alapján várom jövő hét elejére de nekem úgyis meg fog jönni :(:( amikor ténylegesen pém volt nem voltunk együtt csak amikor egy 28 napos ciklus közepe volt vagyis a 14-15. napon :(

Nikie: hát ez csak természetes :):) még három nap és asszony leszel :) Én sem tudnék dolgozni :)

nika70
Salgótarján
 
 


Niki, mi is voltunk orvosnal, nalunk mind a kettonkre fejcsovalas volt...nem tokeletes, de nem remenytelen stb.
Es ezek szerint mar akkor is ott volt a baba, csak meg nem tudtunk rola... Most jott meg a beutalonk a Fertility Clinic-re. A leletek alapjan ugyanis oda utaltak minket....
Szegyelem magam, milyen turelmetlenek voltunk...

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: