Új privát üzeneted érkezett!

Hello Lányok!
Ma beugrottam a munkahelyemre néhány órára, így tudok írni Nektek rendesen, gépről. A mobilomról egy kicsit uncsi, mert olyan, mintha sms-t pötyögnék, és az nem tartozik a kedvenc időtöltéseim közé. De legalább tudlak olvasni benneteket, ha épp nem vagyok gépközelben.

Újdonsült Kismamik!
Annyira jó olvasni a soraitokat. Kicsit eszembe jut a pocakosodásom eleje. Annyira jó volt látni a két csíkot, aztán izgulva várni az első uh időpontra, és utána folyton csak izgulni az újabb "találkozásig" Manócskával.
Küldök nektek zebrát:
Kép

Zsúka!
Biztos minden rendben lesz. Az erősödő csíkok nyugtassanak meg, mert ez azt bizonyítja, hogy a hcg hormon normálisan növekszik a szervezetedben. Holnap már biztos fog a doki látni valamit, mégha későn is volt peteérésed. Ne éld bele magad, hogy szívhang is lesz, mert azt általában az 5. hét végén, inkább a 6. elején lehet mérni. Drukkolok nagyon, és ahogy végeztél a dokinál, azonnal gyere és számolj be nekünk, mert én már most tűkön ülök. Én a meghívást nagyon komolyan gondoltam. Ha beálltak nálad a dolgok, és én még nem szültem, szívesen látlak a jelenleg még nagyon randa kertemben :)

CsHeni!
Úgy látszik, te nagyon fogékony vagy az iker terhességre. Vannak a rokonságban ikrek? Most biztos minden rendben lesz, ha méhben látták a petezsákokat. Hihetetlenül termékeny vagy, hogy egy petefészekkel is az első (vagy második?) próbálkozós hónapban megfogantál. Nem szabad mostmár túlságosan aggódni, mert minden rendben lesz. Én nagyon drukkolok. Egy hét múlva már több miliméteres(ek) lesz(nek) a babó(k). Majd kérünk szépen képet!

Faul!
Neked is nagyon drukkolok. Képet fogsz kapni? Nem akarsz te is bejkerülni a táblába. Anikónak küld el az adataidat, és betesz. Olyan jó lenne látni a három zebrácskát a táblában.

Judit! SzHeni!
Április a ti hónapotok lesz! Drukkolok nagyon.

Judit!
Örülök, hogy optimista vagy. Hány fagyibabád van? És hányat kapsz vissza belőlük? Nem szabad elkeseredni, mert nem mindenkinek jön össze elsőre, sőt, sokaknak nem jön össze elsőre. Majd most!!!

Brill!
Voltatok az orchidea kiállításon? Köszi a híradózást. Te hogy vagy? Para időszaknak teljesen vége, vagy azért még mindig aggódsz a vizsgálatok között? Legközelebbi uh mikor lesz. Én szerdán megyek. Te nem vagy aznap véletlenül dokinál? Védőnő után csatlakozás a talihoz? Naaaaa!!!?!?!??

Évi!
Nekem teljesen jó csütörtök. Mikor mehetünk? Már alig várom!

Syry!
Mátéról kapunk friss képet? Nagyon jó lett a vonalzód.

Dido!
Milyen volt a hétvégi kiruccanás?

Hangyi! Bellanitta!
Ti merre vagytok? Ezer éve nem jártatok erre. Minden rendben?

Bogárka!
Jelentkezz!

Pupy!
Ígértél egy hosszú levelet a hosszú hétvége alatt. Nem jöttél :( Pedig várunk!

LÁNYOK!
Mit szólnátok egy össznépi topik talihoz valamelyik hétvégén áprilisban? Hátha lenne az újaknak kedvük megismerni minket "régieket" és a régiek is már jó régen találkoztunk.
Vendég
 


Tündi!
Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen. A vetélésről szó sem lehet. Feküdj, és tartsd be az orvosok előírásait. Látod, Anikónál is rendeződtek a dolgok. Nagyon vigyázz a kis csöppségedre.

Timi!
Köszönjük a hiradózást. Lszi add át Tündinek az üzenetemet. Ti hogy vagytok? Kristóf?
Vendég
 


Sziasztok!

Most csak felületesen kukkantgattam be, úgyhogy előre is bocsi, aki kimarad!

Voltunk ma nst-n és uh-n.
NST: reaktív, a fájás figyelő fej nem volt rajtam, úgyhogy ezügyben nem tudok semmit.
UH: 92 mm-es fejecske, 98*104 mm hasika és 69 mm-es combika
Külső vizsgálat: illeszkedett koponya

Úgyhogy azon kívül, hogy Timcs szépen nő, nem lettem okosabb szülés ügyileg. A dokim megy szombattól szombatig konferenciálódni Salzburg-ba, úgyhogy a jövőhétre szülés stop van ...

Bár bízom a sz.nőmben, akinél Panka is szült. Neki is rengeteget segített, a doki csak stoppolni ugrott be! Úgyhogy úgy érzem, hogy problémamanetes szülésnél épp a saját doki nélkül sem pánikolnék + így megspórolnánk a hálapénzét! :wink: De egyelőre még Timcsa semmi jelét nem adja annak, hogy ne csípné a benti létet, szóval bőven visszavárhatjuk doktorbácsit!

Néha még most is olyan hirtleen mozdulatai vannak, hogy csak na! Szóval, nem hiszem, hogy szűkölködne a helyben, mert akkor nem tudná ilyen hirtelen kapkodni a tappancsait!

Voltam fent Pankánál is, este jönnek haza. Emili épp szopizott, mikor odaértem! Olyan kis édes volt, ahogy cuppogott a szájával!!! Aztán megmutatta, hogy tud ám hisztis is lenni. Majd fél órán keresztül visított, sehogy nem volt jó neki, se ülve, se fekve, se cicin, se kézbe, se ágyon, se sehogy. Csak üvöltve és az idegtől kivörösödve és kezeket remegtetve! Úgyhogy a szomszédok fognak majd örülni!!! :lol: Hát még, haTimcsa is megérkezik és 2 oldalról zeng majd a gyársziréna!!!

Cs.Heni!

Drukk nagyon a dupla szívhangért!!!

Zsúka!

Neked is mennek a drukkok!!!

Leírom, hogy nekem mi volt az elején:

4+3: 2 mm-es felpuhulás (hüvelyi UH)
5+4: 10 mm-es petezsák + szikhólyag (hüvelyi UH)
7+3: 7,4 mm CRL, embrió (hasi UH)
8+0: 10 mm embrió + szívhang (hüvelyi UH)

De sok függ ám az UH minőségétől is, mert pl. a 7+3-as UH-n is valszeg volt már szívhang, de az egy ősi gép volt + ugye hasi, tehát azon technikiailag nem lehetett látni semmit.

Tündi!

Neked is millió drukk, hogy minden OK Legyen és múljon a vérzés!!!

Angie!

Nagyon pörögsz, Te lány!!!

Na, azt hiszem, ezt a talit is kihagyjuk! :) Szerinem majd csinálunk Pankával közös fotót és felmontíroztatjuk magunkat a talis képekre! :lol:

kacsa14
 
 

 
 

Sziasztok!

Zebrás Csajok!Amíg nincs uh kép miért nem doppingoltok tesztképpel? Zsú már rakott fel, de soha sem árt, egy erősebb? Heni? Faul?

Cserébe én is rakok képeket. Látszik a kopasztásom, na meg egy igazi kis digó dugó udvarolt a lányunknak, nem is akárhogy :twisted:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kacsa!

Csak nyugi, meg fog születni, ha itt lesz az ideje. Addig meg gyíakorlatozz Emilin! :twisted: Panka jól van?

tjuca
 
 


Juca!

Aranyosak a csimoták!

Igen, jól. Már varrattalan volt de. és azt mondta, hogy altájilag is jól érzi magát, vérzés is elfogadható. Cickó kicsit kisebesedett, de a bimbóvédővel is jól boldogulnak.

Majd igyekszik holnap benézni, aztán meglátja, hogy a kisasszony mennyit enged neki!

kacsa14
 
 


Juca!
Nagyon helyesek a gyerkőcök.
Akkor csütörtökön találkozunk? Ti hogyan jöttök be? Én arra gondoltam, hogy kocsival bemegyek Újpestig, ott leparkolom, onnan taxi (céges számlára :) ) Éviékig, és visszafele ugyanígy. Van kedvetek csatlakozni? Nem nagyon ismerem Pest külvárosi részeit, és így nagy hassal inkább nem most látnék neki a felderítésére.

Ha belegondolok, már nekem sem sok van hátra. Csak 6 héttel vagyok Kacsa mögött lemaradva. És már most nehezen megy az alvás. Nem is a sok pisilés miatt, mert van olyan éjszaka is, hogy csak egyszer kell felkelnem, hanem Manócskám nem enged aludni. Nem szereti, ha az oldalamra fekszem. Épp amelyik oldalamra fordulok, el kezd fészkelődni azon az oldalon, és nem hagyja abba, addig amíg meg nem fordulok. Háton ugy-e már nehéz aludni, mert nyomja lefele a gerincemet, és reggelre iszonyatosan fáj, így 20-30 perceket bírok egyhuzamban aludni. Reggelre meg rendesen be van állva a hátam. Van valami jó alváspozíció tanácsotok? Vagy ti tudtatok az oldalatokon aludni? Lehet, hogy csak az én babóm ennyire finnyás, hogy nem szereti, ha egy kicsit is össze van nyomódva, és kisebb lesz a helye?
Vendég
 


Ja, és én sem bánnám, ha Heni és Faultól látnánk szép csikocskákat. Tehát kép a tesztről???...

Holnaptól nem dugom be a munkahelyemre az orromat egy kerek hétig!
Vendég
 


Angie, ti hol laktok? Illetve ponotsabban hol építettétek azt a gyönyörű házat?
Most én is úgy fel vagyok paprikázva. találtunk egy szuper kis telket, 1060 m2, mondjuk az ára is szép, de olyan jó már tervezgetni. Na, persze, még nem vettük meg, szeretnénk alkudnozni kicsit...

Szép estét!
Kép
Vendég
 


Farthy! Vac mellett egy kis faluban talaltul a telkunket. Mi viszonylag olcson vettuk, masfel millioval olcsoban az akkori araktol. Nem egy nagy szan a falu, sot, semmi sincs ott, de a kornyek gyonyoru es nagyon nyugis. Mi erre vagytunk. Ha meg kell valami akkor 10 percre van Vac. Ti merre nezelodtok?
Vendég
 


Farthy! Vac mellett egy kis faluban talaltul a telkunket. Mi viszonylag olcson vettuk, masfel millioval olcsoban az akkori araktol. Nem egy nagy szan a falu, sot, semmi sincs ott, de a kornyek gyonyoru es nagyon nyugis. Mi erre vagytunk. Ha meg kell valami akkor 10 percre van Vac. Ti merre nezelodtok?
Vendég
 


Farthy! Vac mellett egy kis faluban talaltul a telkunket. Mi viszonylag olcson vettuk, masfel millioval olcsoban az akkori araktol. Nem egy nagy szan a falu, sot, semmi sincs ott, de a kornyek gyonyoru es nagyon nyugis. Mi erre vagytunk. Ha meg kell valami akkor 10 percre van Vac. Ti merre nezelodtok? A mi telkunk is 1080 negyzetmeter. Lesz mit gondozni :)
Vendég
 


Ezt a mobilom produkalta. Bocsi![/quote][/i][/b]
Vendég
 


Angie!

Megbeszélem Kofával. A gáz az, hogy én hülye vagyok az autósülés szereléshez :-( Ráadásul talpa is van. Meg én szeretném vinni a babakocsit. Szóval most úgy áll a dolog, hogy bevisz minket Kofa haza meg kocogunk. Viszont hazafelé, ha szeretnél minket vinni, akkor nekem vinnem kell az autósülést megintcsak. Szóval az sem az igazi. Bonyolult vagyok mi? Ha nem haragszol inkább magánzunk. Viszont ha mégis tömegközlekedsz, akkor visszafelé megyünk Veletek :-)

Szopipárnát odaadom szívesen. Mondjuk ki kell alaposan mosni, mert a dobozszobában eszi a kosz a szó szoros értelmében. A lábad rá tudod rakni oldalt. Ja és én már akkor türannoszaurusz rexona voltam, nem hagytam, hogy Kinga uralkodjon, én aludtam és pont. Mondjuk nekem nem fájt (nagyon) a hátam, csak dagadt voltam a víztől. Próbálkozott, de rajtam nem fogott ki, én aludtam, mint a bunda. Mondjuk az utolsó időkben sehogyan sem volt kényelmes, de aludni csak kell, és én egy híresen vérmes mormota vagyok. :-) Vigyem a párnát?

tjuca
 
 


Angie!

Nekem még megy az oldalt alvás. Timcsa kotor nekem is az épp aktuális oldalon, de tojok a fejére! :) Azt tudom, hogy nem feküdtem rá, úgyhogy majd abbahagyja, ha elunta magát! :wink:
Háton is szoktam még feküdni, bár igyekszem minél kevesebbet, mert ugye mondják, hogy nem jó, mert elnyomódnak a belső szervek.

Azt nem próbáltad még, hogy teszel a pocid alá vmi. támasztékot, hogy ne lógjon? Takarót, párnát. Lehet, akkor Manócskád sem érezné magát összeszorítva.

kacsa14
 
 


Sziasztok!

Panka!
Emili gyönyörűséges leányzó!!!! Még egyszer nagyon-nagyon gratulálok! :)

Csheni!!!
De jóóóóóóóó!!! Nagyon-nagyon örülök, h látszik, ráadásul 2 petezsák!!! Szorítok!!! :)

Faul!
Nagyon gratulálok a két csíkhoz!!! :)

Zsúka!
Na, így kell ezt, bébi! Erősebb hát az a csík, miért ne lenne az??? ;)

Tündi!
Nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen!!! Vigyázz Magadra!

Juca!
Jó lett Kindzse sérója (jut eszembe, megihletett a név, Lőrincz L. László legújabb könyvének címe?!?! Na??? Hát Kindzse szeme!!! :D :lol: )

Angie!
Én csak az oldalamon tudtam aludni. Próbálj meg esetleg egy párnát a pocid alá tenni, lehet, hogy nem tetszik neki, hogy nincs alulról támasz… ;) Egyébként a háton alvás ilyenkor már nem igazán jó, mert nyomja a baba az aortát.

Brill!
Jaj, meghülyült a vonalzóm, de már helyreraktam! :D

Kacsa!
Ne aggódj, tényleg rá fogsz ám érezni mindenre! Valahogy olyan természetes, mintha mindig azt csináltad volna. Nemsokára meglátod! ;)
Ha beszélsz Pankával, légyszi mondd meg neki, h egy jó tanács (tehát nem kötelező megfogadni, csak tapasztalat ;) ): biztos jó most bimbóvédővel szoptatni, DE: próbálja minél előbb leszoktatni Emilit róla, mert a cicinek így is, úgy is meg kell edződnie (persze ha kicsi, vagy befelé forduló a mellbimbója, akkor más). Én az első héten sebes cicivel szoptattam, de aztán rendbejött hamar, nem is volt gond. És pusszantom őket!

Képzeljétek, tegnap találtunk a foxi nőstényünkben egy kullancsot. Valszeg tegnap előtt mehetett bele, mert jó nagyra szívta magát... :? Csak hát ugye van vagy tíz centis szőre... Szegény Kifli meg nem evett már este, úgyhogy gondoltuk, h baj lesz. Bevittük ma délelőtt Győrbe, az állatkórházba, ahol kapott injekciókat, de mivel ma délutánig nem pisilt, ezért vissza kellett vinni. Ott is fogták, infúziót kap, hogy tudjon pisilni (a kullancs egy babesiosis nevezetű betegséget okoz, amitől a vörösvértestek szétesnek, és elzárják a vesében a csatornákat...), majd holnap délelőtt telefonálunk, és remélem, haza is hozhatjuk. A párja, a Zsömi meg totál meg van zakkanva, keresi a Kiflit, nem tudja, hogy mi van... :(

Azért jó is történt ma: Kende most már egyre nagyobb távolságokat tesz meg lépegetve, ma pl. két métert is megtett, nagyon bátor, soxor úgy megijedek, hogy bumm lesz belőle... :) Meg szerencsére az étvágya is visszajött az antigyogyó után, lehet, hogy hamarosan bevezetem a 4. étkezést is.

Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
norwell
 
 


Sziasztok!

Próbálok gyors írni, amíg még bírom enerdzsivel :)

Faul :) Gratulálok a zebrádhoz!!!! :lol:

Csheni :) 2 petezsák? :lol: De klassz!!!!!!! Nyugi, rendben lesz minden!!! :lol:

Zsúka :) Naná, hogy egyre erősebb a csík a teszten, hiszen babás vagy!!! :lol: Drukkok mennek holnap reggelre!!! :lol:

Junko :) Merre voltatok síelni?

Angie :) Köszi a kérdésed, Kristóf már majdnem teljesen meggyógyult, én ma már jobban voltam, de előtte 2 napig nagyon megszenvedtem ezzel a nyavalyás megfázással :x :x

Pankaa :) Emili gyönyörű kislány!!!! :lol: Bimbóvédő kérdésben csatlakoznék Norwellhez! :lol: Nekem is ki volt sebesedve a mellbimbóm hetekig, de ha jól van mellre téve a baba, még így is lehet fájdalom nélkül szopiztatni!

Norwell :) Jobbulást kívánok Kiflinek!!! Nagyon ügyes Kende, Kristóf még mindig nem kezdett el járni! :shock: :lol:
Kaja ügyben én is gondban vagyok. Volt már olyan időszak, hogy Kristóf is 4-szer evett, aztán pár hete nagyon belázasodott, és akkor csak a szokásos mennyiségek felét ette meg érthető módon. Viszont azóta sem jött vissza az étvágya. A tízórai és az ebéd oké volt, viszont uzsonnára és vacsorára csak egy pohár joghurtot evett meg összesen. Szal nem tudom....

Na megyek lefeküdni, jó éjt mindenkinek!!!

Timi

KépKép

KépKép
timika
 
 


Sziasztok!

CsHeni!
Hatalmas gratula a lehetséges duplázáshoz!! :D
Ne aggódj, biztos minden rendben van!!! Nagyon várjuk a fejleményeket! Ja, és a férjed teljesítménye sem leértékelendő... :wink:

Zsúka!
Reggel gondolok rád, mennek a drukkok! Kép

Évi!
Mindenkinek nem lehet jó az időpont...
Most én estem ki. Sajnálom nagyon, de csütörtökön nem tudok menni. De Ti azért érezzétek jól Magatokat! Képeket kérek!!! :D

Angie!
Szerdán nem megyek dokihoz, múlt héten voltam. (jövő héten megyek legközelebb)
Szabi alatt pihenj is...! :)

Tündi!
Gondolok Rátok!

Nárcisz!
Hogy vagytok :?:

Norwell!
Kende ügyike a gyaloglással. :D
Kiflinek meg jobbulást kívánok! Kép

Panka!
Szopi témához még nem tudok hozzászólni, de biztos ügyesen megoldod a nehézségeket! :)

Juca!
Nagyon jók a képek! :D

Ma voltunk megint 4D UH-on.
A köldökzsínór most is bezavart, de szerencsére azért láttuk a kis pufókot. Nagyot nőtt, jelenleg 2 kilósnak mérte a gép és 2 héttel nagyobbnak a koránál. Szép nagy feje van (okoska) és a pofija is gyönyörűen kikerekedett. A doktornő meg is jegyezte, hogy tiszta apja ez a gyerek... :lol:
A kukit sem mosta le a magzatvíz... Kép

Íme:
Kép

..és végül egy múlt heti pocakfotó, szokás szerint Marshall-al.
Kép

Puszó Mindenkinek!
Brill Kép

Kép
brill
 
 


Sziasztok!

Anácska! Brill!
Köszönöm az érdeklődéseteket. Szuőerül vagyunk, és most ezt nem kötelezően mondom :D
A lányok egyszerűen tündériek, sikongatnak, és már aktívan csörgőzünk is. Inkább Angi jeleskedik ebben, Nócinak meg sokszor csak egy fejbevágás jut a csörgő végével. Már felismerték egymást. Ha Nóci sír, akkor Angi nagyon figyel, és beszél hozzá, meg mosolyog neki. :D Sajna ez fordítva nem mindig van így, de Nóci egy külön világ. A súlyuk: Nóci 4800 gramm, Angi pedig 4000 (tehát már most 3 hónapos korára megduplázta a súlyát, ami nem nehéz így :wink: )
Apa és Anya egyre jobban beleesik a kis csöppségekbe. :D Én egyszerűen imádom őket, nagyon :) Sokszor éjszaka is hiányoznak mellőlem.
A négy napos hétvégén otthon voltunk, és aludtunk is négyen együtt, hogy felmelegítsük egymást, egyszerűen csodálatos volt.
Tej is van elég, most már 1000 grammot értem el tegnap este, viszont egyre nehezebb nekem lefejni, de Angi is elég jól összeszedte magát, így ebből 30-40 gramm, ami összegyűlik végül az edényben. :D

Nagyon sokat olvaslak benneteket, de nem mindig tudom követni a fonalat, így bocsánat mindenkitől, hogy nem írok csak önzően magunkról.
De itt vagyok örömötökben, és bánatotokban, és szurkolok nagyon a háttérből.

Sok puszi: Nárcisz

u.i.: Köv hozzászólásban megpróbálok küldeni egy képet :)

Kép
narco
 
 


Mi hárman:
Kép

Noémi:
Kép

Angelika:
Kép

Puszi: Nárcisz

Kép
narco
 
 


Angie!

Mi a Balatonnaál lajunk, Siófok mellett. Itt is néztünk ki egy telket, csak egy kicsit sokba kerül, de alkudni mindenképpen akarunk. Az az ár, amit a tulaj mondott, kicsit sok, ezt ő is nagyon jól tudja.
Hát igen, a falvak már csak ilyenek, nyugisak, nem sok minden van bennük. De nem baj, gyereknevelésre szerintem tökéletes, tesómmal mi is falun nőttünk fel. Szerintem ez a legjobb hely, ha gyereket akar az ember, a lényeg, hogy a közelben legyen egy város (munka, suli, ovi, szórakozás, stb.).

Szép napot nektek!

Kép
Vendég
 


Jó reggelt!

Brill: büszke is magára rendesen :lol: Csak szegénykém izgul értünk, de mi már csak ilyenek vagyunk...Jövőhétig még egy kis para, azán szerintem jön majd a többi. :D Nagyon csini kismama vagy!!! Hány kg-t szedtél fel? Szinte csak a baba van!!Az Uh kép is szuper!!!

Narco: örülök,hogy ennyire boldogok vagytok!!! A képek fantasztikusak! Biztos nagy élmény 2 ilyen csudaszép kiscsajjal babázni egész nap!!! :D Olyan édesen írsz magatokról, tisztára meghatódtam!!

Angie: igen, a termékenységgel nálam nincs gond...A véletlen pech sorozattal van...Ikrekről nem tudok a családban, de ezek szerint hajlamos vagyok rájuk :D Bár nem élem bele magamat, mert a doki szerint is 1 baba az esélyesebb! Az egyik petevezetőmet vettéki ki, szerencsére a 2 petefészkem megvan....De én sem gondoltam volna, hogy ennek ellenére az első próbálkozós hónapban sikerülni fog...Csak minden alakuljon ilyen szépen! Kérlek szoríts tovább!!!

Timi, Norwell, Kacsa: köszönjük...Még kivárjuk azt az 1 hetet, addig kérlek drukkoljatok tovább!

Zsúka: nagyon-nagyon kiváncsi vagyok Rátok!!! Gyere gyorsan!!

Faul: Te mikor dokizol?

Puszi mindenkinek:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Lanyok! Koszonom az alvasi tanacsokat. Kiprobalom. Ejjel is eleg sokat szenvedtem. Tegnap este valahogy ugy fordult Manocska hogy az oldalamba ugy beleszurt hogy mozdulni sem birtam orakig. Olyan volt mintha szel szorult volna azon az oldalon. Aztan lefekves utan a masik oldalra fordultam es elmaszott onnan Mano. Most mar virgoncon mozog a szokasos modon.
Vendég
 


Juca! Ha te mar egyaltalan nem hasznalod a szopis parnat akkor szivesen kiprobalnam. De ne cipeld be. Elmegyek erte. Holnap delutan lesz idom. Legalabb meglatogatom az unkatesomekat Dunakeszin. Ti otthon lesztek? Sajnalom hogy nem tudtok csatlakozni. Visszafele lehet hogy tomegkozlekedek majd veletek.
Vendég
 


Brill! Nagyon helyes a kisfiad. Abban majdnem biztos voltam hogy apara fog hasonlitani. En meg torom a fejemet hogy menjunk-e 4d-re. A pocid itt mar jobban latszik. Nagyon csinos vagy. Sajnalom hogy nem tudunk talizni. Atepitessel hogy alltok. Aprilisban szeretettel varlak hazikonkban. Keszulj fel hogy Minibrill nem lesz kis sulyu ujszulott.
Vendég
 


Brill! Nagyon helyes a kisfiad. Abban majdnem biztos voltam hogy apara fog hasonlitani. En meg torom a fejemet hogy menjunk-e 4d-re. A pocid itt mar jobban latszik. Nagyon csinos vagy. Sajnalom hogy nem tudunk talizni. Atepitessel hogy alltok. Aprilisban szeretettel varlak hazikonkban. Keszulj fel hogy Minibrill nem lesz kis sulyu ujszulott.
Vendég
 


Angie!

Holnap is talin leszek a nyári babásokkal. Hiába halmozzuk az élvezeteket :P Úgy néz ki, hogy csütörtökön odafelé bevisz Kofa babakocsistul, hordozóstul, visszafelé meg tömegközlekedünk. Így akkor visszük a párnát is. És rosszabb, mert nem a dobozszobában van, hanem a járókában, Kinga meg amikor a banános pracláival, meg képével beszabadul a játékokhoz, nincs kímélő üzemmód, úgyhogy mosni kell, de amúgy jó. Akkor visszük.

tjuca
 
 


Zsuka! Tukon ulok!! -- Farthy! Szep helyen keresgelitek a telket. Ne hagyjatok magatokat ar ugyben. -- Narcisz! Nagyon szepek a lanyok es gyonyoruen gyarapodnak. Tetszik ahogy megfogalmazod az erzelmeidet -- Norwell! Jobbulast Kiflinek! -- CsHeni! Bocsi. Tenyleg a petevezetot tavolitottak el. De az is jocskan csokkenti az eselyeket. Ugy latszik nem nalad -- Timika! Hamarosan futhatsz Kristof utan.
Vendég
 


Juca! Koszi elore is. Nem sok ez egy kicsit az elvezetekbol (ide egy kacsintos smileyt tennek be ha engedne a telefonom - egyebkent jol csinalod!) Persze, kimosom. De ha Kinga meg "hasznalja" akkor ne vedd el tole.
Vendég
 


Juca! Koszi elore is. Nem sok ez egy kicsit az elvezetekbol (ide egy kacsintos smileyt tennek be ha engedne a telefonom - egyebkent jol csinalod!) Persze, kimosom. De ha Kinga meg "hasznalja" akkor ne vedd el tole.
Vendég
 


Angie!

Nem használja, csak néha belekeni a kezét, amint a játékokhoz suhan :-) Úgyhogy viszem.

tjuca
 
 


Sziasztok!

Egyik szemem sír a másik nevet. Láttunk egy foltot, amire a doki azt mondta, hogy ez már a baba :) csak még pici, mivel későn volt a peteérésem. Azt hittem, hogy legalább a petezsákot fogom látni, de nem. Tegnap néztem a szülészet-nőgyógyászat könyvemben, hogy a fogamzástól számított 21. napon már van szívhang, nekem meg még petezsák sem látszik.:( Elkezdtünk számolni és próbált megnyugtatni, hogy minden rendben ez ebben az időben teljesen normális. Ha a 17. napon volt este a nyákom akkor utána 2-3 nap is eltelik mire a fogamzás megtörténik. Tehát ha ma vagyok a 39. napon akkor vagy 19. vagy 20. vagy a 21. napon lehetek, de akkor miért nem látszik még a petezsák sem?:(
1 hét múlva kell visszamennem. Holnaptól nem dolgozom és sajnos otthon még nincs netünk.:( Saját magam megnyugtatása miatt kiíratom magam erre az 1 hétre és csak pisilni kelek fel.:)

Köszönöm, hogy szorítatok.:)

zsúka
zsúka
 
 


Juca!

Ne cipeld el a hordozót, én kölcsönadom a mienket :) Dóri már másik ülést használ, a PC már a tárolóban várja Tesóbabát, mert legközelebb akkor kell csak. Így nem lenne könnyebb?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Drága Zsúka!

Tényleg ne legyél elkenődve, mert 1 hét alatt hatalamasat fog nőni a babukád! Egyébként szívhang még nálam sem volt, szóval én is ugyanúgy izgulok hétfőig!!! De van egy erős teszted, nem jött meg, a doki már látta, szóval fő a nyugalom!!!! Jól teszed, hogy egy kicsit otthon maradsz és pihengetsz!! Minden a legnagyobb rendben van a picurival, csak még kell neki egy kis idő!!

Tudd, hogy végig Veled vagyunk!!!!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Zsúka!

Reméljük minden a legnagyobb rendben lesz. Ha az orvos optimista, te se légy pesszimista!

Évi!

Szóval Kofa elvisz. Párnástul, hordozóstul, kocsistul, kocsival. Viszzafelé lepasszolom a párnát, Kofa elviszi a verdát, és a hordozót, nekem marad Kinga meg a bébicar. Jó kis logisztika mi???
Egyébiránt köszi a segítséget!!!!

Elállt az eső, lépünk a klubba :-)

tjuca
 
 


Sziasztok!

Emlékezetből próbálok írni, remélem, sikerül!

Zsúka!

Olvastad tegnap, amit írtam, hogy nekem mikor, mi látszott???
Az egy dolog, hogy mit ír a könyv!!! Lehet, hogy egy hipi-szupi uh-val már akkor is látszik, de nem bizti, hogy mindenkinek olyan hipi-szupi van! Nekem magánban csinálták mindegyik uh-t, kivéve, amihez odaírtam, hogy nem. Jó gépekkel és mágiscsak a 7-8. héten látszott szívhang, már nem emlékszem pontosan. És nekem 2-3 nap eltéréssel pontos volt a pé-m.
Szóval ne kenődj el!!!

Ott lesz az a szívhang, csak ki kell várni!!!

Cs. Heni!

Mennek tovább a drukkok!

Norwell!

Kiflinek jobbulást!!!

Brill!

Minibrill tényleg takaros!!!

Narco!

A Te lányaid is nagyon szépek!!!
És szépen gyarapodnak!

kacsa14
 
 


sziasztok.

beugrottam mgnezni megvan e mar emili:)
panka tiszta szivbol gratulalok.sok sok boldogsagot kivanok.

cs.heni,zsuka faul.gratulalok nektek is.szoritok hogy minden rendben legyen.

velem semmi kulonos.anovu ciklusban vagyok,semmi esely az uh-an nem volt semmi csak a sok pici cisztam.jovo ciklusban ujabb stimu.

puszi mindenkinek.
vonalzom meg mindig nem jo.

Kép
monyo83
 
 


Heni!

Nem, nem leszek elkenődve.:) Nagyon köszönöm, hogy velem örülsz és drukkolsz.:)

Kacsa!

Igen, elolvastam és köszönöm.:) Most már kezdek megnyugodni, hogy jó helyen van és ép akkora amekkorának lennie kell.:)

Juca!

Igen, csak optimistán.:) Kingáról egy csitt-csattos képet nem kaphatunk?

Norwell, Timi!

Annyira aranyosak vagytok.:)

Angie!

Nem ér engem megbőgetni.:) :wink: A szerdai vizsgálat mi lesz?

Sikerült beszkennelnem a mai UH képet,amin a fekete pöttyöm látszik. Igaz fordítva van, de azért szerintem látszik.:)

Kép
zsúka
 
 


Zsúka, kedves!
Túl sokat számolgtsz (én is ezt tenném)
Biztos, hogy rendben lesz minden. Ahogy Juca is írta, ha a doki rendben találja akkor te is tedd ezt.
Az 1 hetes nyugit nagyon díjazom, jó döntés.

Monyó!
Sajnálom az anov ciklust. Valahogy azt gyanítom nekem sincs már peteérésem, ezt abból gondolom, hogy se nyák, se nomrális hő. Úgyhogy kafa. Persze ez gondolom nem vigasztal.

Juca!
Aranyosak a gyerekek. És a kisfiú tényleg olasz?
Sztem sem bántasz meg senkit, téged mindenki szeret. Majd a topiktali helyre tesz. :)

Timika!
Köszi az érdeklődést. Jó volt a síelés. Iszonyú meleg volt, de azért lehetett csúszni.
Tündinek jobbulást, kitartást.

Évi!
Mi a férjemmel Macát szedünk, E vitamint, és C vitamint.

Norwell!
Jobbulást Kiflinek. Mi is találunk jó nagy kullancsot a milyenkbe. Aluszékony is volt, kapott gyogyót is, szerencsére nem lett semmi baja.

Angi!
Tényleg már lassan nálad is kiröpül a katica. :D Jajj hogy tellik az idő.

Brill!
Nagyon szép fotó. :)
Rólad is. Hogy te miylen kis törékeny vagy?
Felújítás már készen van?

Narcisz!
Amikor téged olvaslak, és látom a fotókat, mindig ikreket szeretnék...

Ja és minden új tagot üdvözlök! Sokasodjatok mihamarabb!!!
Vendég
 


Zsúka!
Látszik bizony. :D
Kisiskolás koroban nem gondoltad volna, mennyire fogsz majd örülni, egy fekete pontnak...
Vendég
 


Zsúka!

Első uh-n nekem is pont ilyen volt!

Tényleg nyugodj meg! Most úgysem tehetsz egyebet! Nugalom, pihenés, egészséges táplálkozás!!!

Ja és én, már nem emlékszem pontosan, hogy mikor kezdtem, de még nagyon az elején, minden este meséltem Pöttömnek, hol igazi mesét, hol csak egy altató versikét. Ezzel lenyugtattam magamat is (mert persze én is folyton agyaltam) és jól esett a lelkemnek is!

Épp a napokban találltam meg az a 4 soros kis versikét, amit Anyukám mondott még nekem anno altatónak, már elő is készítettem! :)

kacsa14
 
 


Zsúka: most már pláne ne legyél elkenődve, mert abszolút látszik a kis petezsákocska :D Jövő héten pedig már icipici babóka is lesz benne...

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok!
Pénteken be kell mennem a dokihoz rendelés elött, mert azt mondta mikor ma felhívtam, hogy a hormonnal ne várjunk a jövő hétig. Szóval nem tudom hogy vizsgálat is lesz-e, de a hormontól egy kicsit nyugodtabb lennék.
faul
 
 


Faul!

Lehet, volt már róla szó, de miből gondolod, hogy hormon kell?

kacsa14
 
 


Junkó!

Tényleg nem gondoltam volna, hogy így örülök egy fekete pontnak.:D Az E vitamin és a C vitamin nagyon nagyon jó párosítás. Hiszem, hogy sokat segített nekünk is és biztos nektek is fog. Most hol tartatok?

Kacsa!

Annyira megnyugtató vagy számomra.:) Most az 5 hetes és 4 napos UH-odra gondolsz, amikor volt petezsák és szikhólyag, mert nekem csak ezt mutattta, mást nem mondott.
Timcsa, hogy viselkedik ott bennt?:) Most már teljesen kész a gyerekszoba? Raksz fel egy képet róla?

Heni!

Neked is ilyen? Én miért nem látom azt amit kellene, a pötty a petezsák? Milyen jó lenne, ha már hétfő meg kedd lenne, ugye?:D

Faul!

Miért kell hormon? Biztos, hogy minden rendben lesz, itt novemberben babaáradat lesz.:D

zsúka
zsúka
 
 


Ha, bébikém lustizik is és túlhordatja magát, akkor is legkésőbb 1 hónap múlva már kint lesz! :D

Végeztem az utsó adag ruhamosás-vasalással. Még átnézem a tatyómat + összerakok szetteket a kórházi időre, hogy Apának csak mindig le kelljen kapni egyet a pocról (nekünk a babának is vinni kell ruhát) és utána részemről kész vagyok!

Még olvasgatok a régi kismamis újságokból szülős és szopis cikkeket, aztán elkezdek lassan malmozni ...

kacsa14
 
 


Zsúka!

Igen, arra gondoltam!
Örülök, hogy sikerült megnyugtatnom!
Egyébként csak óvatosan ezekkel a könyvekkel + adatokkal!
UH után én is folyton azt bújtam, hogy az x napos gyerekem, ha x mm az jó-e? Aztán persze, ha kisebb volt 2 mm-vel már aggódtam. De a babák nem egyformák! Meg a konkrét randi időpontját végképp nem lehet tudni! Én is pl. azt tudom, hogy mikor voltunk együtt, mert csak 2 alkalom volt, de hogy azon belül a pete konkrétan mikor szabadult ki és mikorra értek oda a fiúk,a zt nem tudhatom. És ilyen korban még 1-2 nap is mm-eket számít!!!

Timcsa jól van, nyújtja még mindig a huzatomat rendesen! Popsit nyomja ki bal oldalt, tappancskákat meg jobb oldalt ettől az egész hasam olyan, mint egy antiszimmetrikus háromszög, mint a tátra csúcs nevű süti, ill. van is Csorba tónál egy ilyen szálló. Kerestem is egy fotót róla:

Kép

Babaszoba kész. Még a függönyt kell megvarratni. Az is megvan már, már csak a varrónőhöz kellene elteleportálni. Meg még 1-2 dekorációs dolog hiányzik, de az majd idővel alakul.

Kép

A szoba bal oldalán még kupi van, ott majd vagy lesz egy ágy nekem vagy marad szabad tér egy fotellel kiegészítve.

kacsa14
 
 


Tündi!

Jobbulast kivanok Neked! Pihenj sokat!

Angie!

Köszönöm! 3 db. van lefagyasztva, amennyi felebred annyit kerünk vissza.

Juca!

Nagyon jok a kepek, edesek a picikek!

Brill!

Csodaszep kismami vagy!

Narcisz!

De jo, hogy tettel fel kepeket magatokrol! Nagyon szepek vagytok!

Zsuka!

Biztos minden rendben van csak meg nagyon korai az uh. Nyugodj meg es pihenj!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Kacsa!

Nagyon kis helyes lakosztálya lesz Timcsának :) és köszönök mégegyszer mindent.

Jucmuc!

Lehet, hogy 3-as ikrek elébe nézünk?:D Nagyon szorítok.

Most elköszönök és legközelebb 1 hét múlva tudok jelentkezni, addig is mindenkinek mennek a drukkok.:):):)

zsúka
zsúka
 
 


Kacsa!

Fotelágy????

tjuca
 
 


Juca!

Gondoltam rá, de aztán lemondtam róla. 20-30 e Ft, aztán ha már nem kell mihez kezdek vele? Mert azért a gyereket mégsem altanám benne hosszú távon.

Már így is megszívtuk egy csomó olyan bútorral, ami anno olcsón össze lett hordva, aztán most hogy lettek szép új bútorok csak kínlódtunk, hogy hová tegyük őket. Mert eladni sem igazán lehet ezeket.

Szóval, ha lesz vmi. akkor rendes bútor, ami majd idővel jó lesz a csajszinak.

---------------------

Pankáék ma jöttek haza, mert tegnap a gyerekorvos a súlyesés miatt még nem engedte haza őket. Tejcsi van dögivel, csak Emili lustizik, bealszik és a zsíros végét már nem szívja ki.

kacsa14
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: