Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Sajnos nincsenek jó híreim. Ugyanúgy, ahogyan a múlt hónapban a 12 DPO-n (azaz 24 ciklusnapon) leesett a hőm. Múlt hónapban 36,6-ra, most 36,7-re. Vasárnap még 37 volt. Mondjuk akkor fél 9-kor mértem, ma meg fél 6-kor, mert mentem a Klinikára vérvételre.
Szóval ez annyit jelent, hogy szerdán meg fog jönni. Szerdán megyek is a dokimhoz, hogy megnézzük a vérvétel eredményét és megbezéljük a továbbiakat. Hát nem vagyok túl boldog.:(

visszaolvasok....
pihi
 
 


sziasztok,
én is örjöngok,16án kéne mennem uh-ra erre ma felhívnak hogy pihenőnap :shock: :evil: :evil: :evil: :evil: mehetek helyette 19én ami már a 20cn :shock: :? de akkor meg már a fenének :roll: ??????????????????????????????????????
grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr,kivagyok :(

pihi,
sajnálom :( utáld nyugodtan a világot,én is azt szoktam ilyenkor pár napig :roll:
Vendég
 


sziasztok! még nem jártam itt... szertnék kérdezni. jövő hónaptól lehet, hogy kapom én is ezt a clostyt. szóval Nektek biztos nagy tapasztalatotok van a ciklus rejtelmeiről, és tudtok nekem esetleg segiteni. ugyanis meglepve olvasom, hogy sokmindenkinek nem is a 14. nap körül van a pé-se, hanem sokkal később. Nekem nagyon pontos a ciklusom, 28 nap. a 14. nap körül mintha a pé-t érezném, de lehet, hogy csak bebeszélem magamnak. két nappal később viszont mindig elkezdődnek a menstruációs görcsiem, amik eltartanak aztán a 28. napig, (illetve amikor végre megjön, olyankor meg még jobban fáj). szóval azt nem értem, hogy ha nekem a 16. napom beindulnak a görcsök, akkor az az jelenti, hogy na, tutira meg fog jönni, vagy pedig érdemes még akkor is próbálkozni, mert esetleg a kezdődő görcsök még nem feltétlenül a mensest jelentik? ha van valakinek hasonlóval tapasztalata, lécci irja meg!! nagyon köszi, előre is!!
mindenik
 
 

 
 

Sziasztok!

megint én...:(

pihi, sajnálom...de remélem az átmeneti morci után megint bizakodó leszel :wink:

gigi, megértelek, hogy dühöngsz...és 16-a előtti időpont fel se merülhetett? Ahhoz képest, hogy magánklinika, nem valami készségesek...nekem 16-ára adott időpontot a fogorvosom... :shock: remélem nem találok zárt ajtókat... :roll:

Mindenik!
üdv itt, gyere gyakran és kérdezz!!!!
Dokid mit mond erre a folyamatos görcsölésre, ami sztem egyáltalán nem normális...és a mensi alatti görcsök elviselhetőek vagy szedned kell rá valami bika erős görcsoldót...
na meg ha ennyira pontos a ciklusod, elvileg pé-t is érzel, mivel indokolják, hogy clostit szedj? UH-val nézte már, van-e pé-d?
Ja és egyáltalán nem törvényszerű, hogy a 14. napon legyen az a pé, nekem pl sose volt kétszer ugyanolyan hosszú ciklusom még életemben...sztem sose volt magamtól pé-m....szóval, a ciklus igen sok nőnek teljesen kiszámíthatatlan...

üdv
Dana

Kép
danaaia
 
 


szia, köszi, hogy irtál. a clostyt azért adná, hogy tényleg teljesen biztos legyen a pé-t illetően. amúgy a hormoneredményeimre azt mondta, hogy teljesen jók, ha arra hagyatkozik, akkor szép pé-m kell, hogy legyen. viszont nekem ezek a mindenféle ovulációs tesztek sosem mutatnak semmit. néha egy tök halvány csik, de legtöbbször annyi sem. a hasfájásra meg általában rálegyintenek, de pl. most is annyira fáj, (és még 8 napom van hátra), hogy én sem vagyok benne biztos, hogy ez normális. én endometriózisra gyanakszom, mert ott olvastam a tünetek között a premens fájdalmak+fájdalamas menses, de ezt csak egy lapar műtétnél tudnák megnézni, és mivel bezár a kórház, ahova járok, teljesen bizonytalan, hogy mikor tudnák megcsinálni. nem tudom eldönteni, hogy elmenjek-e máshová, (tele vagyok orvos ismerősökkel), vagy ne ugráljak össze vissza, hanem várjam ki a sorom. szedek gyógyszereket, egyelőre az aleve vált be leginkább, nem tudom, van-e ennél erősebb, jobb. igazán nem tudom,hogy mekkora is a fájdalom. dolgozni mondjuk nem tudok, haza szoktam menni, a főnököm már tudja, hogy havonta egy nap az nekem ugrik. ugyanakkor 5 évvel ezelőtt pl. olyan fájdalmam volt, hogy úgy éreztem, ezután már csak az elájulás következhet, és mondjuk ilyen mostanában már nincs. ja, és a menstruációm 2 nap (se), erre is azt mondják, hogy ugyammá... kicsit annyiból biztat, hogy az endósoknak általában sok a vérzésük. uh-n még nem nézték a pé-met, ezért is lenne jó, ha kapnám a clostyt, mert akkor tutira kiderülne, hogy van, és minden rendben.
nagyon cukik a gyerekeid!!!
mindenik
 
 


Szia Mindenik!

Örülök hogy máris reagáltál...megmondom őszintén, én is az endometriozisra gondoltam, de nem mertem leírni, mert nem akartalak ezzel riogatni, de látom te is gondoltál már rá...
azért én ragaszkodnék hozzá, hogy nézzék meg, mert ami gyogyit te emiatt beszedsz, az se semmi, pl az aleve elég erős már(de persze van még ennél is durvább), és hol van még a klimax...bocsánat, nem poénkodni akarok, és ez a fájdalom azóta van neked, hogy elkezdtél menstruálni? nagyon sajnállak emiatt.

Azt meg végképp nem értem, hogyha a vérvétel eredménye jó, mellette miért nem nézték meg, van-e spontán pé-d...mert ha van, és te még rászedegeted a clostit, szép kis tulstimulálás jöhet ki belőle...szóval, a helyedben (és a mai eszemmel, mert anno én is mindent készpénznek vettem, amit a doki mondott) én várnék még azzal a clostival, igenis nézze meg a ciklus közepén van-e pé-d,a tüsző megreped-e, és mielőbb nézzék meg, mitől szenvedsz ennyire...egyszerűen nem veszik komolyan a fájdalmadat...(felteszem mindig férfi nőgyógyásznál voltál...honnan is tudná mit kell átélned)
ha a kórház helyzete bizonytalan, kell keresni olyat, ami tuti nem szűnik meg (hova jársz most?), és ott kell elkezdeni belemenni akkor a komoly vizsgálatokba...egy normál helyen se két nap, mire időpontot kapsz, szóval hipp-hopp ez nem fog kiderülni,hogy mi a bibi, de mindenképp a végére kell járni...
üzenem molnár lajosnak, hogy ... na mindegy,ha csak egy kicsit látná mennyi ember életét borítja fel az idióta ötletelésével....

ja, a bolti ovulációs teszteket meg igazán nem kell komolyan venni, ha végülis jelzett valamit, akkor az jó, a csík erőssége meg igazán relatív...de ne arra alapozd a hormonháztartásod hogylétét... nekem meg mindig erős csíkot mutatott, tök függetlenül attól, a ciklus mely napján csináltam...és mégse volt pé-m. :roll:

Párodat közben kivizsgálták már, hogy vele tuti minden oké?

na eldugultam, bocsánat a sok dumáért...remélem volt benne használhstó is :wink:

szióka
Dana

Kép
danaaia
 
 


Sziasztok!
Dolgoztam. :evil:
Dana! Akkor most te is örülsz a mensinek!Igen, holnap reggeltől Closti.Mindennap reggel fogom bevenni.Egyébként miért fontos ez?
Pihi! Sajnálom, hogy leesett a hőd. :(
Gigi! A magándoki is tart pihenőnapot? Igen, 16-án szombati rend szerint van meló, most 10-én meg pénteki.
Mindenik! Üdv itt! Neked miért kell a Closti? Az jó, ha pontosak a ciklusaid. Sztem bármikor lehet próbálkozni, nem csak a görcsökig. Egyébként azt mondják, a mensis görcsnél is lehet baba. De erről még nekem nincs tapasztalatom...
vikike0429
 
 


Szia Dana,
Immár közel 5 napja olvasom a társalgásokat babanet fogamzás...témát...és a te hozzászólásaidat is...PÜ-ben irtam, de a fene tudja elment e a levél, végülis nincs semmi különös amit leírtam. Mi a férjecskémmel a második porontyon dolgozgatunk immár két éve. Első gyerkőcöt 6 hó alatt spontán sikerült megteremtenünk. A 2. viszont elég nehézkes. 7 éve volt egy policisztás petefésuek műtétem euz a ciklusaimat és mindent rendbe is hozott, lásd 1. gyermek.
De most ...Nos az UH-s követéses PÉ-t clostilbegyt megelőzésével 5. naptól 5 napig 2x1 szem szedtem, elvileg a 15. napon volt egy max. megfelő tüsszö és megfelelő méhny.hártya vastagság. No persze pllusz choragon injekció aznap, majd másnap az izgalmas irányított randevú férjemmel. Ma 22 napomat hagyom el a ciklusban...ami 35 napos...mint majdnem minden babázni akaró nő...mindefélét érezni vélek, ...de hagyjuk ezt...szóval mit javasolsz mindenképpen varjam meg a ciklusom 35. napját( plusz 3-8 napot...ha elmarad...vagy legyek türelmetlen és mondjuk 3 nap múlva csináljak tesztet...amúgy látszik hogy öreg róka vagy, egyetértek, hogy nem kell félni orvost váltani, ez még a korábbi orvos fikázását nem jelenti...az egyik( ebben, ( nekem az első a policisztás műtétekben )profi, a másik abban( a mostani pedig én irányított PÉ-lelésnek nevezem...
nos akkor maradjak a sejhajomon, ahogy utána néztem az aktuálisan következő ciklus menseszét érdemes bevárni...márhogy jó esetben elmúljon, aztán irány a toilett és a teszt????:))))
gyongyi1971
 
 


Sziasztok!

Viki,
minden tiszteletem a tiéd, és azoké akik dolgoznak...én itt sóderolok, itthonról...majd cserélünk, Te illetve Ti mentek szépen gyedre/gyesre(ha még lesz...)...én meg dolgozni... :wink:
szóval naggyon örülök a mensinek, hátha végre beállna valami rendszeres nálam....ja, küldöm a pozitív energiákat az első closti mellé :) azért kell mindig ugyanakkor bevenni, hogy egyenletesen érje a stimuláló hatás a szervezetedet, így érhető el az optimális hatás! UH mikor lesz?

Gyöngyi,
üdv itt, igazán megtisztelő, hogy engem szólítottál meg a problémáddal, igyekszem segíteni, ha tudok...a privit nem kaptam meg... :(
Jelenlegi kérdésedre szerintem te is tudod a választ: ne csinálj tesztet, a tüneteket amiket érzel semmiképp se figyeld, foglald el magad valami mással, ne hagyd hogy az önvizsgálgatás uralkodjon el rajtad. Mindenképp várd meg a vérzés várható időpontját (nem lehet, hogy a closti miatt rövidebb lesz a ciklusod? Nekem a clostitól mindig pont 28 nap lett, na jó 1x 29 :D ) és ha lehet még pár napot, aztán akkor tesztelj...én mondjuk sose bíztam eléggé ezekben a tesztekben. Én inkább mindig dokihoz mentem és vérvétellel 100%-ra meg lehetett mondani mi a helyzet. Addig is, esetleg a reggeli hődet méregetheted, bár az is akkor lenne jól értékelhető, ha már ciklus elejétől mérnéd...én harmadik gyerekem előtt mértem, és működött, pedig addig nem hittem benne, hogy a hő alapján lehet követni a pé-t, sőt a beágyazódást is, de utólag nézve, a görbén látszott minden....persze pontosan kell csinálni.
A PCO-val a műtét óta minden oké?

Írj pár sort fiadról, lééégyszi :D


Többiek? Jezsek, Gabi? Írjatok és szóljatok rám, hogy ne foglaljam már el az egész topikot... :oops:

puszi

Dana

Kép
danaaia
 
 


Sziasztok!

Mindenik, Gyöngyi üdv itt közöttünk és mielőbbi babásodást.

Ma visszakúszott a hőm 2 tizedet. Annyira, de annyira örültem........hogy csináltam egy tesztet. :( Full negatív. Most tök idiótának érzem magam. Nem kellett volna tesztelnem, de annyira örültem, hogy felment a hőm. Nem akartam hinni a szememnek.

Gigi, elhiszem, hgy mérges vagy az UH miatt. Kár, hogy a ciklusunkat nem tudjuk irányítani8 az orvosok rendelési ideje alapján. :evil: :evil: Ugyanis én is jártam már így. Hétvégére esett PÉ, és ugye akkor nem dolgoznak. :(

Dana, milyen jó, hogy tudsz mindenkinek segíteni!:)

Többiek hol vagytok?
pihi
 
 


Szia Dana!

Nos akkor lenyugszom, viszont már tavaly a korabbi dokim csinalt 2x3 honapos closi kurat, tusszorepesztes nelkul...ikerterhesseggel fenyegetett, sajna meg sak egy gyerkoc semjott ossze...meggyozodesem, hogy a PCO es a cikluszavarok osszefuggnek, amiota szultem( csaszar) azota egyszr egy evben van egy jelentos csuszas, vagy kimaradas, mivel tavaly kertem petevezetek atjarhatosagi rontgen vizsgaltot, megjegyezets, hogy oldal vetuletben ciszta szeru ( nem folyadekkal telt) kepzodmeny van a jobb oldalon....pntosan nem emlekszem, de ezt az akkor dokim nem elemezte, mintha semmi sem lett volna leirva, csak amikor hazafele mentunk olvastam, ô tavaszig( 2007) varakozast es probalkozast ajanlott...de egy kicsit azert kezdett kiakasztani a nagy SEMMIVEL plane mindig en mondtam meg mit tegyen, de tovabbra is allitom a PCO-s mutetekben ugyes...szovalnagy %-ban eredmenyes....viszont ez kevesnek bizonyult, az uj orovosom elso blikkre a PCO hajmalot emlitetet, miszreint valoszinuleg nincs peteeresem( vagy tusszorepedesem) mert azert nem ugyanaz, a 3. nap majd a 23. napi hormon igazolta , alacsony progeszteron szint, igy vele is elkezduk a clostil kurat, de ezt UH-val ellenorzi es a tusszorepesztest is indukalta a choragonnal...nemkem tök logikus .....( vegulis korabban is probaltam fiziaki es kemiai szempontbol atgondolni a dolgokat)... A hônek 37 felett kell lennie Pé. utan? Illetve ha terhesség van akkor is? Soha nem mértem, talan vagy 8-9 éve 3 honapig, teljes kaosz volt...de az unokatesomra hivatkozom,: GEREKET AKKOR KELL CSINALNI AMIKOR KELL< MERT TUTTI..Szegény vagy 10 honapja 3.szor is teherbe esett, PEDIG AKKOR CSINALTAK AMIKOR NEM LEHETT VOLNA< abortusz...na szoval tutti az ami megtörtént m►r.

KIsfiunk: hát talán nagykép&ucirc;ség: amit minden szulo állitani tud. nagyon okos, szép, értelmes nagydumés, utál a bölcsibe járni, immár 2. évfolyamos, évvesztes, de a kisebb gyerekekkel nem szeret annyira lenni...inkább a nagyobb vagy joval nagyobb gyerekekkel; Kép Kép Kép

A mami tegnap mesélte, hogy a bolcsibol hazafele a Zolika azt mondta: NEKEM LESZ ám TESTVEREM...az anyosom csak nagyot nezett...remelem jok a kissracunk megerzesei....

udv
gyongyi
gyongyi1971
 
 


bár az oldal mükodtetoi nem orulnek de egy nagyobb kepet meg kell mutatnom Kép

Pihi!
kosznet az udvozletert
gyongyi1971
 
 


szia Danaiia, köszi, hogy irtál, olyan jól esik. igen, a férjemet már kivizsgálták, ő sincs teljesen rendben, de túl nagy baj sincs. tömöm szegényt mindenféle vitaminokkal, hátha használnak. a dokim a Szentimrében van, de egy másik kórházban lenne ismerős orvos, akihez elmehetnék, és akinél várhatóan kicsit gyorsabban mehetnének a dolgok. de igazából én nem szeretnék protekciós beteg lenni, meg a saját nőgyógyászomban megbízom, és kicsit hülyén érzem magam emiatt, hogy fogom magam, és elmegyek máshová. ugyanakkor meg ketyeg az időm, és tálcán kinálnak valahol egy lépést a megoldáshoz, akkor meg miért várjak? nem tudom eldönteni. a másik orvost nem ismerem különben személyesen. arra gondoltam, hogy bejelentkezem hozzá, és leglaább egy beszélgetésre elmegyek.
kicsit megnyugtató, hogy ezeket az ovul teszteket nem érdemes annyira komolyan venni...
az mit jelentene, hogy túlstimulálnak?? szóval milyen bajom lehet abból, ha jó hormoneredményre még rászedném a clostyt? iker ellen különben semmi "kifogásom", nekem még jól is jönne, mert nagycsaládod álmaim voltak, viszont vén vagyok már :D
az endo gyanúm egyre erősebb, kellően kétségbe is vagyok esve. a lelki állapotom pillanatnyilag a béka feneke alatt van, most már ott tartok, hogy a férjemet is teljesen kiborítom az állandó sírásommal, meg rosszkedvemmel. de nem tudom, hogy a férfiak mennyire tudják átérezni, hogy a nőnek mit jelent az, ha nem lehet gyereke. a férjemnek tök jó munkájra van, szép feladatokat kap, tele van sikerélményekkel, és ha nem is lesz gyereke, akkor is úgy nézhet a tükörbe minden este, hogy hasznos volt. ezzel szemben én kudarcnak élem meg a mindennapjaimat, a munkahelyemen semmi örömömöm nincs, és hiába vagyok jó feleség és fontos ember minden este, meg a hétvégéken, attól még heti 5ször 8 órában úgy érzem, fölöslegesen telik az életem. na mindegy, ez nem annyira szorosan closty téma, bocsánat, nem tudom, ebben a topicban mennyire szokás lelkizni, de most nagyon ki vagyok készülve.
mindenik
 
 


Sziasztok!

Mindenik!

ebben az egész "gyereketszeretnék" témában a lélek éppen olyan fontos, mint a test, csak nem vesszük észre, nem hisszük el, nem vesszük komolyan...biztosan a többiek sem bánják, hogy leírtad, mennyire fáj...mintha csak magamat látnám kb 9 évvel ezelőtt...
akkor meg még netes fórumok se voltak...soha sehol senkinek se tudtam elmondani, hogy mennyire szerencsétlennek érzem magam...nem is tudom hogyan léptem túl az egészen...98 elejére addig jutott a lelki bajom, hogy depressziós lettem, természetesen kezeletlenül...hirtelen lefogytam, vérszegény lettem, enni alig akartam....rettenetes volt...aztán valahogy úgy alakult, hogy összeszedtem egy macskát (ő meghallgatott)...és a férjem elég súlyos betegségbe esett, ettől összekaptam magam, meg időm se volt a bánatommal foglalkozni...valahogy így léptem túl a depresszión...de persze ennél egyszerűbb megoldások is vannak...

Ha tehetném most jól megölelgetnélek, erre biztos nagy szükséged van, aztán elcibálnálak ahhoz a másik dokihoz! Nem szabad most arra gondolni hogy a szeretett dokidat megbántod, nem is fog tudni róla!!!!(nekem a 8. orvos segített, a többi meg se hallgatott)
Megértelek hogy nem akarsz protekciós beteg lenni....én is utálom az olyat, pont ezért menj el, mintha nem is ismernéd. Muszáj lépned, te magad is írod...a lelkednek is jót tesz, ha előrelépsz!!!

Hidd el a férjed is szenved hogy nem jön össze az a baba, csak a férfi más, nem tudja annyira kimutatni mit érez, és nehezen is kezeli ha más önti ki neki a bánatát...(emlékszem, mikor én már a nőgyógyásznál is bőgtem, na ő se nagyon tudta hirtelen mi legyen... :oops: ) Itt vagyunk mi, itt bátran könnyíthetsz a lelkeden... :wink: Ha gondolod megadom az email-címemet, csak szólj!

Hogy mit jelent a túlstimulálás...egyrészt jelenthet több tüszőt egyszerre, ebből többes ikerterhességet...ez a jobbik verzió...a rosszabb, hogy a tüszők abnormálisan nagyra nőnek, cisztává alakulnak, amik aztán komoly fájdalmat okozhatnak, és hát ha rossz helyen nőnek túl nagyra abból komoly baj lehet.

pihi!

sajnálom :( a negatív teszteknél (párat én is csináltam) én is leginkább magamat utáltam, hogy már megint sikerült beetetni magam...próbáld meg legközelebb kivárni a ciklus végét plusz minimum 3 nap, és ha akkor se jön meg, akkor csinálj tesztet...de örök optimista fórumozók véleménye szerint, amíg meg nem jön, addig van remény...
én sem tudok mindenkinek segíteni, bár tehetném,de ha a kérdésre van válaszom, azt készséggel megosztom.:)

Gyöngyi!

Ez a fiú egyenesen bűbájos...nagyon jól sikerült kisgyerkőc... :lol:
Nem pontosan értem...tehát az a cisztaszerű dolog a petefészeknél/ben volt, vagy a méhben...bár a HSG esetén gondolom a méhben látszódhatott valami...mostani dokid mit mond rá?
a hőmérő: természetesen nem ezer százalék, és főleg nem fogamzásgátlásra, arra tényleg alkalmatlan, elég egy kisebb csúszás a ciklusban(unokatesódat én lebeszélném a további kisérletezésről...:( )...na de arra szerintem jó, hogy azt megfigyeld, sikerült-e a megtermékenyülés...ha van megtermékenyülés, beágyazódás, kb 37 C-körül, vagy afölött szokott lenni a hő (ha nincs akkor lejjebb, de ez mindenkinél más). Azért jó ciklus elejétől mérni, mert akkor látod, milyen a normál alap hőd, és ahhoz képest, lehet látni a kiugrást. Mert lehet hogy nálad nem megy 37-ig a kiugrás, mert eleve alacsonyabb a hő. Nekem amíg terhes nem lettem sose ment fel 37-ig a hőm, max 36,8-ra. De mikor a fiam lett, akkor kb a ciklus 21. napján (13. napon volt a tüszőrepi) felment 37-re és fenn is maradt. Mivel tüszőrepiit is kapsz, így valószínű nem lesz 35 nap a ciklusod. Kérlek rá, hogy mérjed reggel a szájban, nyelv alatt a hőt, mielőtt felkelnél még az ágyban fekve...blabla...de ezeket biztos tudod :D
Kíváncsi vagyok, mit mutat, mert már 1 hete volt a tüszőrepi, meg a szerelmes éjszakák...ha történik valami, akkor annak mostanában kell történnie! De teszt kizárva, megigéred? :wink:

Ja, a gyerekeknek csodás megérzőkéjük van ám...ha ő azt mondja lesz, akkor LESZ!!!!

Puszi
Dana

Kép
danaaia
 
 


Sziasztok!
Megint dolgoztam.....
Gyöngyi! Üdv köztünk! Bírd ki ezt a pár napot még teszt ügyileg, de utána tesztelj egy hatalmas pozitívat! Drukkolok!A gyerkőcöd aranyos!
Pihi! Sajnálom a negatív tesztet.De majd a következő hónap a tiétek lesz!
Dana! Köszi! Igazán "cserélnék", lennék már itthon egy babóval. Bevettem az első Clostimat reggel. Oksi, akkor mindig reggel fogom bevenni. Uh most ebben a hónapban nem lesz, Zámbory doktor úr azt mondta, csak a következő ciklusban csinál, ha kell még....Ha esetleg megint megjön, akkor egyből fel kell hívjam és mondja majd a továbbiakat. (Őszinte leszek, nem hiszem, hogy elsőre sikerül. Tudom, hogy nem szabad így hozzáállni, de most ez van.)
És egyáltalán nem vagy sok a fórumon!
vikike0429
 
 


Lemaradt.... Figyeljetek! Ha ma ugye 5. napon beszedtem az első Clostit, és 5 napig szedem, tehát a 10. napig. Elvileg mikorra"csinál " peteérést? Csak a mihez tartás végett...ha Apa fáradt, akkor se hagyjam. :oops:
vikike0429
 
 


Dana ..
Félelmetes a szinte már pszichológus stílusú előadásod, nagyon tetszik....a baba várakozások, főként reménytelen várakozást igazából még most sem éreztem, soha nem borultam ki, pedig így 35 és fél évesen azért nem épp korai anyaszerepre készülök. Az első esteben talán még a férjecskémet vigsztaltam ő jobban odavolt és magára tippelt bünbakként.

Na akkor most ne hidalj le...ha már ennyire benne vagyunk a témában, tegnap mielőtt irogatni kezdtem, azért gondoltam egy tesztet bevágok...több napja éget a nyelőcsövem vagy mi....persze a még kb. 5 -5,5 napos valakit a teszt végképp nem mutat ki... ...eldobtam a tesztet és mint aki jól végezte dolgát, letudtam, hogy le van ejtve a teszt én akkor is terhes vagyok...és elkezdtem a dolgaimat...közben a barátnőm, pont akinél a randim volt hites társammal, mert nekem Bp-re kellett utaznom Zalából, hogy randizzunk...mert a férjemet 32 hete oda vezényelte a munkáltatója...a lehető legjobbkor...szóval jól lecseszett a barátnőm, aztán utána olvastam és persze te is igazoltad a lényeget,: a zigótának vagyis már az embriónak jó pár naposnak( hetesnek ) kell lennie, hogy a Hcg-t termelje.

Szóval neked ünnepélyesen kijelentem VÁROK.

Közben Zolikának magyarázom mivel előttünk Európa térképe, hogy tavaly Horvátországban voltunk és idén a csizmaországba megyünk pihenni, ha minden összejön, gondolhatod hogy hogy magyarázza a dolgokat.

A jobb oldalon röntgen vetületben 15 mm átmérőjű kerek kontrasztanyag mentes képlet, nagy valószínűséggel petefészek cystának felel meg....

Biztos jobb lenne ha nem lenne...bár a stimulálás után az UH-on ezt a mostani dokim nem látta, vagyis nem említette, valószínű nem mindegy milyen szögből nézik illetve a petevezeték átfúvás egész más technika...az sem bizti hogy emiatt a jobb oldali petefészekben csak sok kicsi tüssző ért...reméljül nem kell még egyszer stimulálni clostillal, de ha igen rákérdezek...
Egyenlőre ennyi..elmegyünk bringázni folyt.köv
üdv
Gyöngyi-ÉK
gyongyi1971
 
 


Sziasztok!
Fú, jó sok minden történt veletek, bevallom csak nagyjábol olvastam el, de remélem a lényeget azért láttam.
Pihi. Én azért drukkolok, hátha azért az jót jelent, hogy vissza kúszott a hőd! Remélem csak korai volt még a teszt.
dana. Olyan jó téged olvasni, mindenkibe tudsz egy kis reményt önteni.
Egyébként mi már jól vagyunk, csak bosszant a dolog! :twisted:
Na mindegy. Majd a következő hónapba...
Vendég
 


Vivike.... elvileg ha az 5. napon keyded, akkor a 9.napra fejezed be az 5.napi adagot...
Nagyon közvetlenek vagytok...azt hiszem azért - függetlenül ki hogyan veszi a sikertelenségeket- mindenképpen jó a lelkünket kiönteni

Mindig csak az jut eszembe: hogy egy nő mindet megtesz hogy ne legyen gyermeke...de mennyi mindet kell megtennünk, hogy legyen....félelmetes, még a vizsgáló asztalon a nyakatekert pózban ( petevezetés átfúvás) csak az volt eszembe, hogy ez apróság ahhoz és azért, ami vagyis aki a végeredmény lesz...

üdv mindenkinek
gyongyi1971
 
 


DANA...vagyis a megfelelő embrió( petezsák stb) fejlettség hatására termelődik aszem a HSG...de ez most nem annyira domináns a folyamat átgondolásában, amúgy sokunk úgy látom szinte dokroi disszertációt irhatna....szépen lassan...
gyongyi1971
 
 


Mindenik, nekem is voltak hasonló érzéseim és állandó rossz kedvem, amit a férjem nem nagyon tudott kezelni. Ő nem élte meg olyan tragédiaként a dolgokat mint én. De túljutottam (túljutottunk)a negatív érzéseken és a rossz kedven. Alapvetöen azért mostmár bizakodó vagyok.
Persze nem esik jól, ha lemegy a hőm, de nincs világvége hangulatom sem.Meglátod, Te is túlleszel ezen a rossz időszakon!Kitartás!

Jezsek, aranyos vagy, köszi. De azt hiszem kellett volna már mutassa.Azért titkon persze egy picikét reménykedem.

Gyöngyi, igazad van. Nem is tudom, hogy jó dolog e, hogy így ki vagyunk okosodva a témában.

Dana, mivel alacsony volt a progim, gondoltam jó, ha minél előbb megtudom, hogy van e baba. Hátha kell egy kis progipótlás, hogy tudjon megmaradni. De tanultam az esetből. Fölösleges ilyenkor tesztelni, pár nap múlva úgyis megvan az eredmény. :)
pihi
 
 


Jó reggelt!
Gyöngyi! Igazad van. Tényleg a 9. napon hagyom abba. A számolás nem az erősségem. :oops:
De akkor sztetek mikor lesz pé? Ha lesz....
Pihi! Még nem jött meg ugye?
vikike0429
 
 


Sziasztok!

Szép napot mindenkinek! Végre nem csak én írok, helyes-helyes :D

Viki!
látod ez az, beszeded a clostit, de hogy az épp mikorra érlel tüszőt, azt kellene UH-n megnézni, mert az a tuti...ezt így nem lehet kiszámolni, mert mindenkinél más...talán érdemes lenne hőmérőzni, és azon esetleg látszik az alkalmas időpont. Ha kell segítek, hogyan csináld. Mindenesetre, hogy tuti meglegyen az esély, kb 10. naptól kétnaponta(más vélemény szerint naponta :) ) kellene naggggyon szeretni egymást apával legalább a ciklus 20. napjáig (izlés szerint még tovább is) így biztos nem maradtok le a fontos napokról!!!!
Kutya fáját ennek a dokinak, hát miért sajnálja azt az uh-t...azon az is látszana, kell-e tüszőrepi szuri....esetleg nem tudnád önszorgalomból megnézetni magad kb a 11-13. napok valamelyikén? Magánrendelésen...?

Gyöngyi,
Te az írottak alapján erős nő vagy, ez nagyon jó!!! A 35, 5 év igazán nem sok.. :D
egy kis ejnye-bejnyét tőlem is elkönyvelhetsz azért a tesztért...hőmérőzést nem akarod kipróbálni? Na én ma megmértem az enyémet, bár alig aludtam éjjel (a hőt befolyásolja, mennyit aludtál, vagy mennyit nem ), mert gyerekeim közül kettőnek zaklatott éjszakája volt, és ilyenkor ugye megosztjuk a zaklatottságot...na így lett reggeli hő 36,1 és ciklus 4. napján vagyok.

Kisfiad igazán vagány kissrác lehet, el tudom képzelni milyen nagyfiúsan magyaráz...az első gyerekek mindig nagyon kötődnek a felnőtt társasághoz, és sokkal hamarabb érdeklődnek az ilyen "felnőttes" dolgok iránt....és valóban szívesebben vannak felnőtt társaságban....na de majd a kistesvér más lesz. Mindjárt Zoltán névnap van!!!!

Ha az a cisztikus képlet a petefészekben volt, akár már fel is szívódhatott magától...ha UH-n nem látszott, lehet már nincs is ott!!! Egyszer tényleg kérdezz rá, hogy pontosan nézze meg azt a petefészket, vajon mit lehet ott most látni....

biztos véletlen elírás, de amire gondolsz az a HCG, ugye? Igen, az akkor és csak akkor termelődik, mikor megtörténik a megtermékenyülés, mennyisége kb naponta kétszereződik, a vérben jól kimutatható már a PÉ utáni kb 10.napon. A Schöpf-Mérei Kórházban a stimulált nőknél RUTINBÓL van (lassan csak volt) PÉ után 10-12. napon vérvétel, hogy biztosan lehessen látni, van-e baba, mennyi a progeszteron, azt kell-e pótolni...pihi, neked is, ha alacsony a progid, pont erre lenne szükséged, hogy mielőbb vérből látható legyen mi van és akkor nincs ez a bizonytalanság...mert maga a teszt se 100%...én is reménykedem veled!!!!

Szia Jezsek!
Örülök hogy megemésztetted ezt a hónapot, illetve azt, hogy nem jött össze, fel a fejjel és előre nézni...ez a lényeg. :lol: Mi lesz a következő lépés?
Köszönöm az elismerő szavakat, zavarban vagyok... :oops:

Pihi,
tényleg, mi a helyzet?

Mindenik!
ugye csak azért nem írsz mert elfoglalt vagy...gyere mielőbb, várunk... :wink:

puszi
Dana

Kép
danaaia
 
 


Helloka!
Igen, most tudtam/tudok jönni reggel, és délelőtt is. Napközisként dolgozom, tehát 11-től 4-ig vagyok bent. Csak nagyon sokszor kell délelőtt helyettesítenem. De ma nem kellett! :D
Sajna nem tudok magánba elmenni Uh-ra, mert egyébként is magánba járok és annyian vannak, hogy nem kapsz időpontot csak úgy. De sebaj, ha ez nem a mi hónapunk lesz, akkor majd a következőben már biztosan csinál Z. Uh-t.
A tanácsot megfogadom! Ezt a hónapot igenis végigcsináljuk, két naponta összebújással! Persze nem csak a babáért.... :oops:
Gabi? Merre vagy? Régen voltál.
vikike0429
 
 


Szia Viki!

Visszaolvastam a z iromanyaidat, szoval nekem az orvos az alabbit csinalta ebben az elso clostis UH koveteses ciklusban ( tavaly volt 2x3 ciklusos closi kuram, de semmi plusz...meg anno az elozo dokival)

Szoval mielott elkezdtuk az egeszet, mert az uj dokim adott 4-5 honapot hogy teherbe essek, aztan azt mondta nincs idonk tökölni...ez nagyon tetszett...irany a tapolcai repi intezet....
A 3-5 napo egyiken ( nekem 3.) majd a 23-25. nap egyiken ( nekem 24. napon) vervetel...a ciklus idejetol fuggoen mas mas hormont, hormonokat figyelik...megallatipottuk, hogy alacsony a progeszteron szintem, ezert egyertelmu volt, hogy peteerleles es tusszorepesztes kell....menses 5. napon kezdetm a gyogyszer szedest 2x1/nap majd a 9. napon elfogyott, telefon doktor batyonak, 12. napon UH vizsgalat, nekem csak a Bal p.feszkemben volt egy 23 mm-s tusszo a jobban sok nagyon apro, ez pentek volt majd a kovetkezo hetfon 15. ciklusnapon ujra UH, a bal o-i tusszom 24 mm-s a mehnaylakahartya( nem emlekszem de az ossz korulmeny a doki szerint maximalisa idealis....azert szerintem a mindennapi UH tenyleg jo lenne, de ezt nem nagyon hallottam hogy van orvos aki megcsinalja....na es a 15. napi uh utan CHORAGON injekcio popsiba...masnap ( kb.36 oran belul) az aktualis egyuttlet...nekunk elotte4-5 napos mosolyszunetet javasol a doktor ur ami szerintem 3 nap volt....erre nincs tutti modszer...ha ismetlem magam bocsi....

Dana

Azert a harom gyerkoc mellett nem unatkozhatsz...en a tavalyi closi kura alatta az ikerterhesseggel ``fenyegettetve``` mar majdnem elveztem a dolgot...csak nem jott ossze...amugy olyan tanulos karrierepitos nonek indultam meg a gimi utan...aztan a tobb dipi es ez az ellenere most is azt mondom, le van ...ejtve a karrier...gyerek nelkul az egesz mit sem er...elvileg a gyesrol nem akartam visszajonni melozni, de a babaprogi kesik....ezt a sulyos hibat elkovettem, vartam 1.5 evet, es meg vagy 4 honapot a korabbi dokival...aki egyertelmuen beismerte neki ez nem a specialitasa...amugy 2x sem mondom a keszthleyi korhaz nagy sz...-ban van...es ez is okozhatja a dokik hozzaallas valtozasat
folyt kov[/b]
gyongyi1971
 
 


sziasztok! mindenkinek nagyon köszönöm a biztatást. két hét múlva megnézik a petevezetőimet, ma reggel beszéltem az orvossal. arra gondoltam, azt még megvárom, és csak utána jeletnkezem be a másik orvoshoz. egyébként ha átjárhatóak, akkor akár meg is nyugodhatok vajon? vagy attól még lehet, hogy van ott bent valami rosszaság?? na most meg úgy csuklom, hogy alig birok irni
mindenik
 
 


Hát a hőm nem ment nagyon le, csak egy tizedet. De ez még magasabb az átlaghőmnél jóval. Csak az a baj, h. már pecsételgetek. Szóval ma, vagy holnap megjön. A hőnek meg többet nem hiszek. Így remélem tényleg kibírom, h. ebben a ciklusban nem mérek.

Kicsit el vagyok keserdeve, mert 2 év várakozás után, most úgy éreztem van remény a closti miatt. És mégsem sikerült.
Holnap már jobb lesz. És ma délután megyek a dokihoz, remélem kitalál valami újabb reménysugárt.
pihi
 
 


Hát a hőm nem ment nagyon le, csak egy tizedet. De ez még magasabb az átlaghőmnél jóval. Csak az a baj, h. már pecsételgetek. Szóval ma, vagy holnap megjön. A hőnek meg többet nem hiszek. Így remélem tényleg kibírom, h. ebben a ciklusban nem mérek.

Kicsit el vagyok keserdeve, mert 2 év várakozás után, most úgy éreztem van remény a closti miatt. És mégsem sikerült.
Holnap már jobb lesz. És ma délután megyek a dokihoz, remélem kitalál valami újabb reménysugárt.
pihi
 
 


jajj és köszi az érdeklődést, nagyon jól esett!!!!!!!!


Most kicsit el vagyok kenődve. Forgatom magam, h. talán a sors nem akarja, h. babánk legyen és mi csak erőszakoskodunk, pedig nem szabadna. :cry:
Nem tudom. De holnap már jobb lesz.
pihi
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi,
nagyon egyetértek veled, anyának lenni a legszebb karrier!!! nekem is 2 diplomám van, de nem igazán van kedvem használni őket :lol: egyelőre...

Mindenik,
de jó hogy benéztél és egész jó hírekkel! Az átjárhatósági vizsgálat sok mindent megmutat, de azért nem zár ki minden problémát...reméljük rendben vagy és majd jó híreket hozol a vizsgálat után.

Pihi,
ne keseredj el légysziiiii..na jó, ma még lehet kicsit szomorkodni...de aztán...új hónap, új remények (ez egy régi fórumozó jelszava volt :D )
Gondolj arra, nagyon ritka az, hogy az első clostis hónap sikeres...arra pedig ne is gondolj, hogy a sors nem akarja...lesz babátok, több türelem kell hozzá, de lesz.
Majd írd meg mit mondott a dokid...a hődre ne haragudjál, az is Te vagy...akkor most magadra haragszol...nincs rá okod...

nagy vigaszenergiát küldök Neked ++++++++

Holnapra remélem mindannyiunk kedves és szerelmes (apajelölt)lovagja kitalál valami igazán szívet melengető meglepetést!!!! Ezt kívánom nekünk. :lol: puszi

Dana

Kép
danaaia
 
 


Dana, köszi a biztatást!
Ez már nem az első clostis hónap volt, hanem a második. És 2 év után elég nehéz türelmesnek lenni. Nem is a türelemmel van baj, hanem egy kicsit reményvesztett vagyok. De ma voltam dokinál és máris van új cél. Kértem egy PCT-t- Úgyhogy két hét múlva megtudjuk , hogy kinyírom e a kiskatonákat.
Közben pedig kaptam Bromot a prolaktinra és a clostit is szedem tovább.
Az igazság az, hogy én már csak az inszemben hiszek. Ez van bennem másfél éve, mióta volt a PCT-m. Na de ebben a hónapban kiderül ez is végre.

Jó éjt mindenkinek!
pihi
 
 


Sziasztok!
Először is boldog nőnapot magunknak! :D Bízom benne, hogy aki még most nem, az jövőre már az anyák napját is ünnepelheti majd...
Pihi! Tök jó, hogy kaptál időpontot! Amikor az ember előt egy új cél lebeg, akkor az nagyon sok energiával tudja feltölteni. Drukkolok, hogy minden ok. legyen. Elhiszem, hogy 2 év után nagyon nehéz nem elkeseredni. Kitartás! Mást nem mondhatok...(buksisimi)
vikike0429
 
 


Köszi Vivike, aranyos vagy! :lol: :lol:
pihi
 
 


Sziasztok!

Nem szép a naptól, hogy ma felhők mögé bújt....

Jól van pihi, csak határozottan. :wink:
mikor derült ki, hogy a prolaktin is magas? Mennyire magas? Mennyi bromot kell szedned?
És akkor ezek szerint mostmár rendesen megjött...

na ma reggel ügyi vagyok, nem sóderoltam sokat..
...kisfiam ma szurit kap .. :? remélem nem lesz túl nagy hiszti...

puszika
Dana

Zoltánoknak boldog névnapot!!!!

Kép
danaaia
 
 


Dana!
A múltkor a prolektinem 35 lett és 24 volt a felső határ. Viszont a doki most csak progit kért laborra. Én meg beikszeltem a prolaktint is önkényűen (mert engem csak idegesített).
Most éppen csak a határérték felett volt, de erre írta a Bromot.
Érdekes, hogy a múltkor jóval magasabb volt és nem írt rá. JA és most csak magamnak köszönhetem, hogy azt is nézték.

Kiharcoltam Pé-kor egy UH-t és a PCT -ét is. Na nem kellett harcolni, mondta, h. oké. De miért nekem kell orvost játszanom? :lol:
pihi
 
 


Ja és a vonalzóm nem jó. Még mindig nem jött meg. Pedig jöhetne, nem szokott késni! :cry:
A 24. napi vérvételemen a progi egyértelműen azt mutatja, hogy meg fog jönni. A doki azt mondta, hogy ez biztos. :cry:
pihi
 
 


Dana

Szoritunk a kissracodnak....

Koszonjuk a Zoltan koszontest..

Pihi

Amugy meg vagy elegedve az orvosoddal, tehat lehet tole kerdezni, korrektul magyaraz...vagy ugy erzed te terelgeted...en ezert valtottam orvost....

Csajszik hogy mukodik ez a vonalzos dolog....akar a ciklushoz akar a gyerkocom eletkorahoz

koszi
gyongyi
gyongyi1971
 
 


Sziasztok!

Pihi,
ez a mensi játszik veled...
a prolaktin nem is nagyon magas neked...nekem volt 600... :shock:
nem stresszelsz nagyon? mert simán a stressztől is feljebb megy...
Na de a bromo rendbe teszi(bromo mellett nagyon nőnek a tüszők!!!)...elmagyarázta dokid hogyan kell szedni? Tényleg mennyit javasolt? felet naponta vagy mennyit?

hát igen, vannak ilyen dokik, akik egész megkönnyebbülnek, ha a beteg leveszi a vállukról a döntés terhét, és megmondja mi legyen a terápia...e téren én is már nagyon határozott vagyok...fogorvosomnak is megmondom milyen antibiotikumot írhat fel. :lol: jó fogorvos de totál nem tájékozott mit szedhet egy szoptatós anyuka....utánanézni meg, hja arra nem ér rá...
na de mondjuk egy nőgyogyi igazán tudhatná hogy UH KELL ÉS KÉSZ...tényleg megfontolandó nem lenne-e jobb egy határozottabb, alaposabb doki.

Gyöngyi!
köszönöm a szórítást :lol: hatott :lol: csak addig visított míg szúrták neki, aztán semmi gond sem volt..igazi kis hős ez a fiú!
látom próbálkoztál a vonalzóval, szerintem nem jó kódot másoltál be...a BBCode-ot kell azt hiszem, de majd megnézem..:)

pusz
Dana

Kép
danaaia
 
 


Gyöngyi!

bocsika, nem hiszem hogy előbb segítettem...
na szóval fölül,van olyan rovat, hogy Segédletek, azon belül Profil. És azon belül az aláírás rovat(eddig tudod azt látom :)) abba másolod be a BBcode-ját az elkészített vonalzónak...megnéztem az enyémet az a kód, ami úgy kezdődik, hogy [url...

és legyen a profilban bekapcsolva, vagy engedélyezve már nem tudom a BBCode.
puszi
Dana

Kép
danaaia
 
 


Sziasztok!
Csak gyorsan bekukkantok, mert elfáradtam ma. Visszaolvastam mindent, most meg aludni térek!
Remélem, mindenkinek jó volt a nőnap!
Pusssz
vikike0429
 
 


Dana

Koszi most raertem a beallitasra....koszi a segitseget
gyongyi1971
 
 


Sziasztok!
Segítséget sezretnék kérni.

Kinek mit mondtak, mikor kell a choragont beadni a closti után?

bavallom, az előző hónapban 3. nap után adta be, most meg a 4-re emléxem. . . :? :?
ti mit javasoltok?

babszika
 
 


Sziasztok!
Mi ez a pangás?
Gyöngyi! Ügyi vagy, hogy megcsináltad a tickereket! Lassan Érted is lehet izgulni.
Ria! Ebben én sajna nem tudok segíteni.
vikike0429
 
 


Sziasztok!

Remélem, nem bánjátok, hogy benéztem hozzátok...elolvastam pár hozzászólást itt, és gondoltam, csatlakozom, mert ebben a ciklusban kezdem el én is szedni a Closti-t. Egyébként a hőmérős topikba szoktam írogatni... :D

Szóval, pár szó rólam: 1,5 éve próbálkozunk babával, még nincs gyerekünk. Tavaly októberben (mikor letelt az 1 év) elkezdődtek a kivizsgálások. Hormoneredményeim jók lettek, (a prolaktin kicsit magas, de Bormocriptint szedek rá), átjárhatósági is jó lett, Apa is rendben. Ezután 3 UH-s peteérés követős ciklus következett, sajnos sikertelen volt mindhárom. De legalább papírom van róla, hogy van peteérésem és tüszőrepedésem. A legutóbbi ciklusban 9.napon egyik oldalon 9x14mm-es, másikon 12x17mm-es tüszőm volt, 6,8mm-es méhnyálkahártyával. 12.napi UH-ra a nagyobbik megrepedt, így nem kellett repeszteni, de sajnos így sem sikerült.
Az orvosom javaslatára megpróbálunk 3 stimus ciklust Clostival, és UH-s követéssel. Ez úgy néz ki, hogy 5.naptól 5 napon át napi 2x1 Closty és 5. naptól 10 napon át napi 1 Estrofem. Nem tudom, hogy ezt a fajta stimut csinálta-e valaki, nem nagyon hallottam még hogy bárki Estrofem-et szedett volna Closti mellé. Ez egyébként ösztrogén, a méhnyálkahártyát vastagítja.
Amit kérdezni akartam, hogy Closti nélkül 11.napon van tüszőrepedésem, és 2 domináns tüszőm is volt az elmúlt ciklusban. A Closti vajon nem fogja úgy felturbózni az egész ciklust, hogy még korábban lesz tüszőrepedésem? Kicsit tartok tőle, bár a doki elvileg azért szedeti az 5.naptól a Closti-t, hogy ez ne történjen meg. Mi a véleményetek?

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Sziasztok!

Bár Danának megígértem, hogy nme figyelem magam, de azért néh anéha kénytelen vagyok szarul érezni magam...igazából a gyomorégés szerűség ami furcsa...és a hasan a tüsszőrepesztés óta feszes kemény....hát meglátjuk...egy potya tesztet csináltam...értelme abszolut nem volt...5 napos magzat még talán inkább szedernek mint magzatnak lenne nevezhető...de mivel rosszul emlékeztem, hogy volna még egy teszt...de nincs...így könnyebben betartom a várakozást...azért izgat a kérdés.....de az is érdekes, hogy az első terhességem illetve a gyanuja idején jelentkezett tünetetkre abszolut nem emlékszem...azt azonban bizti tudom, ha ismételni kell, az tutti az uramat egy hétre leláncolom itthon a tusszorepi után, az sem érdekel ha egy hadsereg jön a munkahelyről érte....mint emlitettem korábban ( 9 nappal ezelőtt Zalából utaztam fel Bp-re a nász érdekében, bár imádok utazni és a srácunkkal is sokat autóztam buszoztam, de azért nem bizti hogy egy 4 órás utazás kimondottan jó egy alakuló jelenségnek....de kategórikusan nem állítom, hogy a terhesség mimózasággal jár....a barátnőmék a 2. lombikra készülnek a bp-i intézetben azzal a ngyon ismert orvossal( nevét nem tudom) ő nem oly régen az RTL klub egyik reggeli adásában elmesélte: a lombikozás első évtizedeiben a beültetés után, 45 fokos lábemelés, illetve lábtartó használat kötelező volt...ettől a sikeresség nem volt jelentősen jobb ...szóval nyugiban otthon a melóhelyen....
gyongyi1971
 
 


Szezso

Egy kicsit megijedtem, mert annyira jók az adottságok... szerintem az eddigi vizsgálatok nagyon logikusan épülnek kapcsolódnak a cél eléréséhez, illetve a lehetséges okok feltárását jól közelíti meg....amúgy nem is értem, miért kell closti neked,

Amúgy az orvos akihez január óta járok a barátnőm orvosa, neki a magas prolaktin okozott sikertelenséget, aztán rendbe rakta a doki a ciklust( prolaktin szintet) és az első clostilos repesztos ciklus sikerrel zárult, immár 2 éves 1 hónapo skislányuk kal élvezik a családos állapotokat

Dana...annyira csinálnék tesztet...folyton ég a gyomrom, vagy a nyelőcsővem...minta mindig kkajálhatnékom volna...na elég az önvizsgálatból...lefekszem egy pár órát aztán fogadom hites uramat, aki ma este ér haza Bp-ről...szegényem...utálja a 4 órás vonatozást
gyongyi1971
 
 


Sziasztok!

üdv az újaknak!

Ria!

A choragont akkor asják be ha jól érett tüszőt látnak, ez kb a ciklus 12-14 napján szokott lenni...én csak akkor kaptam meg a choragon adagomat, ha látszott UH-n hogy van értelme...ti hogy szoktátok ezt csinálni?

Szezso,

egyetértek Gyöngyivel, ha ilyen szép tüszőérésed van, akkor a closti minek kell (és mindjárt 2*1)? Talán a méhnyálkahártya (továbbiakban mnyh) vékonyka kicsit, de azon closti nem szokott javítani, az estrofemet épp ezért kapod...
gondolom UH-val követi a dolgot és ott kiderül, milyen ütemben érik vagy inkább érnek a tüszők...

Gyöngyi,

jók a vonalzóid és jó téged olvasni... :lol:
egyél fagyit, valahogyan múlaszd el az égő érzést, mert ha folyton arra koncentrálsz csak rosszabb lesz...ha folyton ehetnéked van, egyél, lényeg hogy ne érezd folyton amit egyébként érezni akarsz (vagy nem? :wink: )
Tessék előszedni minden lehetséges tennivalót, szórakozást, akármit ami lefoglal, jó hogy jön férjed, legalább vele jól ellesztek és leköti a figyelmed. Kitartáááás, a teszt csak arra jó, hogy felbosszantson...

Különben mit dolgozik a férjed, hogy ennyit kell utaznia?

puszi
Dana

Kép
danaaia
 
 


danaaia:
bevallom neked, h sok tapasztalatom nincs... hiszen, ez a 2. hónap clostival.
az előző hónapban kicsit szarul sikerült, mert a dokim pont influenzásan feküdt otthon és csak berohantam az asszisztenshez, h adja be az injekciót.... így nem volt UH.

viszont most úgy állok, h nagyon gyanús a peteérés... itt a görbém: Kép

babszika
 
 


Gyöngyi! Nekem épphogy határérték felett volt a prolaktinom, és volt mellette peteérés. Szóval a Bromo nekem sajnos nem fog segíteni, más lehet a probléma, csak azt nem tudom, hogy mi...
Ez a tesztelős stressz ismerős :lol: Egyszer volt itthon vagy 5 db internetes tesztem, addig ügyeskedtem, míg mindet elhasználtam, persze tök reménytelen szitukban :lol: Gyomorégésre állítólag nagyon jó a pattogatott kukorica...

Dana: én is csodálkoztam eleinte a Closti-n, mert arra számítottam, hogy inszemezni fogunk. Mindegy, ezt a 3 hónapot még bevállalom, hátha segít. UH-val követni fogjuk, először a 12.napon kell mennem, jobb lenne már a 9.-en, de az ünnepek miatt nem lesz UH a kórházban.. :(
Különben nagyon édesek a gyerekeid!

Babszika: UH-ra mész majd? A görbéd furi...

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Dana ...a férjem vámügyőr....de most fél évre felvezényelte az az agyas főnöke Bp-re...mert úgye ne már a nőtlen fiataloknak jusson élmény inkább egy kisgyermekes család hadd legyen kitéve hercehurcának. Közben Zolika ( mivel csak délelőtt fél órát aludt hazafelé Zalaegerszegről Kanizsáig...kezd kiborulni...szegényem.

Amúgy a párom minden vasárnap megy és péntekenként jön haza...már a 4. hét eltelt...bár ennek a clostilos kurának nem éppen jó időbeosztás hogy nincs itthon, de teszek róla, hogy amikor kell "kéznél" legyen.......közben jön a kisfőnök a számgép asztalt nézte ki magának..na és az egeret...folyt.köv.
gyongyi1971
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: