Új privát üzeneted érkezett!

1 éve..
Szilvinek 9 óra 45 perckor megszületett a második fia: BÁLINT, aki 3150grammal és 49cm-rel látta meg a napvilágot!!!

CARPE: Nagyon boldog szülinapot Bálintnak! És bár tudom, hogy nem ma ünneplitek, de boldog névnapot is neki!

Kép
Vendég
 


Boldog szülinapot Bálintnak!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bálint ---------én is boldog 1. szülinapot kívánok! :lol: :lol:

Nita
hogy vagy? második dokilátogatás megvolt a héten?

Mostanában ritkábban fogok jönni, mert 5-dike óta dolgozom, napi 7 órában. szerencsére jól alalkul minden. kezdek újra visszarázódni. sajnos a kollégák több mint fele kicserélődött, de azért vannak még ismerős arcok. új program van azóta, abba még egy kicsit bele kell jönnöm, de alakul a dolog. Hál istennek Apa-és Máté is jól megvannak együtt. Ma érzem, hogy valami nem oké nálam. Lehet rajtam is kitör a vírus! :evil: alig érzem a szagokat, meg olyan furi a közérzetem. még az elején vagyok szerintem. lázam szerencsére nincs. :) jó lenne leküzdeni mielőbb. nem akarok ágynak esni. viszont most a hétvégén próbálom kúrálni magam. megyek is pihizni.

Remélem Ti jól vagytok mindnyájan és elkerül titeket a betegség!

Tényleg Nita--- a Te Mátéd mikor kezdi az ovit? (látom egyforma a vonalzónk! :wink: )

Kép

Kép
syrynx
 
 

 
 

syrynx a második dokilátogatás a jövöhéten vagy utána lesz esdékes!!!
máté már járdogál oviba.most azért nem viszem mert nem akarom hogy elkapjuk az influenzát......nem lenne jo nekem!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


SziasztoK!

Koszonom mindenkinek a koszontést Bálint nevében is.

Betsy
Nagyon jó lett ez a kép, el is mentettem magamnak. Sajna ilyet nem tudok csinálni.

Nita
Hogy vagy? Hányinger? Vigyázz , nehogy elkapjátok az influenzát.

Syry
Orulok, hogy sikerult visszarázódnod a munkába. Jobbulást!

Rólunk
Nálunk az egész család megbetegedett. Bálint már két hete náthás, Ádinak még a fulére is ráment, de szerencsére már jobban van. Nekem alig van hangom, jon-megy :P .
Mi szombaton koszontottuk fel Bálintot, de a család csak tegnap jott, mert szombaton bálban voltunk Apával. Nagyon jó volt, jót mulattunk, de kozben folyton az járt a fejemben, mi volt 1 évvel ezelott.

Amint lesz idom képeket kicsinyíteni, teszek fel szulinapról.
Vendég
 


Itt vannak az ígért képek:

Kép
[img]
farsangi hangulatban
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 7.9463.jpg[/img]
álarocosbál az oviban - nálam Zorro a befutó :wink: :P
Kép
Kép
[img]
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 0.0486.jpg[/img]
Kép
Vendég
 


ezek valamiért lemaradtak
Kép
Kép
Vendég
 


carpediemm köszi jol vagyok.sok c vitamint eszek.edig megusztuk az influenzát.....
hányinger nincs néha émelygés.mellfájdalom.....ennyi....
gyönyörűek a torták!!!!!!!!és milyen nagyok lettek a fiuk!!!! :shock: :D :D :D :D :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szilvi
nagyon szupik a képek! gyerkőcök édesek! :lol: gyönyörű tortakölteményeitek voltak. a szív alakú torta akár esküvői tortának is elmenne! :wink: Ádám-Zorró nagyon vagány. Istenien áll neki a jelmez! :D

Na, előbb-utóbb én is összeszedem magam és teszek képeket :oops:

Nita
örülök, hogy minden ok. a tűneteid nem vészesek, de gondolom örülsz, hogy vannak. :wink: Máténak mikor tervezed megmondani hogy lesz tesója? a 12. hét után? az már alig több mint egy hónap. :wink:

Lányok, úgy nézem én vagyok az egyetlen (aki még ír a topicba) és babás szeretne lenni. Szépen sorba bebabásodtatok! :D De ennek ellenére nem vagyok elkeseredve. Nem tudom, talán most el vagyok foglalva a munkával, meg Mátéval. Olyan szépen fejlődik a beszélőkéje: ma ilyet mondott: én is uborkát eszem. (Apa etette őt és én is ugyanazt ettem mint Máté.) annyira édes. az utóbbi 2-3 hétben ugrásszerűen fejlődött a beszéde. már pár szavas mondatokat mond igékkel, általában jól ragozva. Kis drágám. Hihetetlen hogy már itt tartunk. :D

Kép

Kép
syrynx
 
 


syrynx szoktuk mondani neki de még nem igazán foglalkoztatja....nem látja a babot....de imádni fogja azt tudom...szereti a babákat.....
hamarosan te is kismami leszel és annál boldogabb!!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita
köszi, én is bízom benne. :wink:

Kép

Kép
syrynx
 
 


:wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csak gyorsan...

Szerintetek is hasonlítani fognak egymásra a fiúk?


Kép Kép Kép

Sorrendben: Beni pár órásan, Marci a pocakban, Beni egy naposan...
Vendég
 


így eléggé hasonlítnaka egymásra........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


CARPE: Nagyon édesek a fiúk, a torták is szuperek voltak! Kár, hogy nem tudsz gyakrabban jönni..
CATHERINE: Szerintem nagyon hasonlítanak a fiúk, én már mondtam régebben is. Már nem sok van hátra..
NITÁCSKA: Nagyon boldog 3. szülinapot Máténak!!!
Vendég
 


betsy nagyon szépen köszönjük!!!!!!!!!! :D :D :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita
utólag Boldog Szülinapot a fiadnak! :lol:

Cat
szuper az összeállítás a fiaidról! szerintem tuti, hogy fognak hasonlítani egymásra. :lol:

Végre itt egy szülinapi kép! majd tortásat is teszek később.
Most mennem kell...

Kép

Kép

Kép
syrynx
 
 


Titanilla
hogy vagy? hihetetlen, hogy már túl vagy a félidőn! :roll: megnéztem a vonalzódat.
pocifotó? :wink:

Kép

Kép
syrynx
 
 


syrynx köszike!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok !

Most csak a képeket teszem fel majd jövök és írok is nektek és vissza olvasok hogy kivel mi történt!!
Puszi Kép Dóri Kép dórci Kép dóri Kép dóri és anya Kép gergő Kép viktor Kép dórci eszik

Kép
Kép
Kép
márti80
 
 


szia márti!!!!!
aztaaaa mekkorát nőttek a gyerekek :shock: :shock: :shock: :shock: gyönyörűek!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nitácska
Már 12 hetes kismami leszel. Hogy megy az ido? Hogy vagy?

NEkem most sincs idom. Gyerekek betegek, Ádi 3 napig 40 fokos lázzal fekudt. Ma már szerencsére jobban van. Ha lesz idom, ígérem tobbet írok.

Márti
Dorci egy tunemény!
Vendég
 


köszi jól vagyok....várom a köv uh-ot.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita,
a köv. uh már a 12. heti lesz????????? de jó neked!!!!!!!!!! :lol: ugye már nem vérezgetsz. :twisted: pocidon már látszik valami változás?

Ma szabit vettem ki, tök jó itthon! :lol: Itt volt Húgom a két kisebbik gyerekkel, meg Anyut is hozta. 10 perce mentek el.
Amúgy jól vagyunk. Mátéval megúsztuk úgy a telet, hogy októberben folyott kicsit az orra, meg most pár napja, de jóformán csak alvás után látszik az orrán. Carpe-jobbulást a fiadnak. a 40 fokos láz, már tényleg magas. :evil: Hamarosan 5 éves lesz a nagyfiad! :roll: :lol:

Többiek????????????????

Kép

Kép
syrynx
 
 


Most néztem meg Catherine vonalzóját, elvileg ( :D ) egy hónapja van szülésig. :lol:

Fix.B
Ti hogy vagytok? :D

Kép

Kép
syrynx
 
 


Sziasztok!

Tegnap is és ma is bútorokat szerelünk és pakolászunk. Ha ezzel végzünk már csak vasalni kell és a mi szobánkba felrakni a falvédőt, mert eleinte velünk alszik majd Marci.

Ha kész leszünk majd bővebben jelentkezem.
Vendég
 


syrynx eddig se véreztem egyáltalán...a 4.héten volt kis barna de azota semmi........ :lol: :lol: :lol: :lol:
már látszik kicsit a pocim.....
catherine várunk.........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Itt vagyok.

Ma az egész délelőttömet a kórházban töltöttem.
Utolsó labor és kenetvétel.
Nőgyógyász szerint teljesen zárt méhszáj.
NST szerint nyugodt baba, semmi méhtevékenység.
UH szerint kifejlett terhesség, kb 3200 g-os gyerekkel, norm flow, lepény érettsége II-III.

Urológus szerint a vesém tökéletes, nincs tágulat és pangás.

Összegezve nagyon jól vagyunk, csak fáradtan, de ma biztosan nem szülök. És szerintem a héten sem.

Viszont vasárnap estére elkészültünk a gyerekszobákkal.
Íme:

Kép

Beni szobája ilyen lett:
Kép Kép

A Marcié pedig ilyen:
Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


gyönyörűek lettek a szobák....gratula!!!!!!!!!!
én ma voltam a dokimnál holnapra kaptam beutalot vérvételre és a 12.heti uh-ra...........
elintéztem az ekg-t is!!!!!!!!!!!huzós napom volt!!!!!
remélem minden ok lesz holnap!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok lányok!
Ismét itt vagyok! Kiköltöztünk, rendben vagyunk, már épül a házunk!

Catherine: nagyon csúcsszuperek a szobák! Hogy vagy?

Nita: hú, már jól előrehaladt az idő, amíg nem voltam. Te hogy vagy? Csucsuról tudsz valamit?

Boldog szülinapot Bálintnak!

Syrynx: nem te vagy az egyetlen (sajnos)! De nem baj, most már tutira mi következünk! :D

Kép
németh
 
 


Jaj, Syrynx meg ne haragudj, most látom milyen bénán hangzik, hogy nem te vagy az egyetlen sajnos. Nem úgy értettem.... Szóval a lényeg, hogy most már mi is azok leszünk aztán már senki nem lesz a topicban aki nem terhes és az akar lenni.

Kép
németh
 
 


kinga de jó hogy ujra vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
csucsu dolgozik már...néha vaín msn-en de nem válaszol ott se......remélem nem haragszik rám...........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Kinga!

Jó, hogy visszajöttél.

Én már nagyon a végét várom. Vasárnap szeretnék szülni, de Apa azzal ijesztget, hogy majd csak április közepén...

De ha Marci megszületett, akkor tuti Neked is beköltözik a pocakodba a kistesó.

Házzal hogy haladtok?
Mekkora lesz?
Mikor lesz kész kb?
Vendég
 


Jól vagyunk, Levi változatlanul "eszik és alszik". Már van 2 foga, most jött ki márc. 15-én és 23-án.
Ül, áll, ezerrel mászik és néha megáll pár másodpercre egyedül. Kapaszkodva megy is.
Kép
Kép
Kép

Olivér Január óta ovis és nagyon szereti.
Kép

Az én gyerekeim szeretik egymást de nem bírnak együtt játszani. Olivér mindent kivesz Levi kezéből. Viszont reggel, meg amikor megyünk Olivérérrt az oviba Olivér egyből keresi Levit és jól megszeretgeti. Levi is örül Olivérnek. Levi iszonyú féltékeny Olivérre. Ha Olivét megölelem, megpuszilom egyből jön és nyíg, meg löki el. Mi lesz, ha megszületik a kistesó...

Édibébim jól van, nagyon sokat ficánkol! Voltam cukorterhelésen és 7,9 lett a cukrom, de nem lepődtem meg, mert a fiúkkal is hasonló volt. Itt nagyon komolyan veszik, így minden hétfőn járnom kell a dietetikushoz és diétáznom, ami nagyon nehezen kivitelezhető, de ami tőlem telik megteszem. Eddig 6 kilót híztam.

Most ennyire tellett, bocsika!!!
Még egy kép, de a fejemet ne nézzétek!
Kép

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Sziasztok!

Rég jártam erre.. :oops:

SYL: Mi újság Veletek? Rég olvastam Rólad! Látom, szedned kell Merckformint! Az mire van?
KINGA: Szuper, hogy újra tudsz írni! Hova költöztetek? Hol épül a házikó? Vállalkozó csinálja? Téglából vagy könnyűszerkezetes? Máténak is mindjárt szülinap! Mikor kezdi az ovit?
JULI: Lassan indulhat újra a tesóprojekt! Apa jól bírja otthon Mátéval? Nem hiányol téged nagyon? Sokat beszél már?
CATHERINE: Már lehet, hogy a héten megszülsz.. Kivel fogsz üzenni? Nagyon nagyon szépek a fiúk szobái! Az ajtóra azokat a betűket hol vettétek? Marci sokat mocorog még? Utolsó pocakkép?
NITÁCSKA: Hogy vagytok? 12 hetes UH-n mi volt? Méretek? Kép? Pocakfotó esetleg? Hányinger, hányás nem üldöz?
TITANILLA: Hogy birod két gyerkőccel? Nagyon ügyes Levi, hogy már feláll stb. 9 hónaposan! Egyre jobban hasonlítanak egymásra a fiúk. Borostyánlánc segíti Levit az alvásban? Ingát megcsináltad végül? Mi jött ki? Neveket választottatok már? Szerintem csini kismami vagy, legyen már egy kis önbizalmad !
BETTI: Hogy vagytok? Képeket raksz fel a csajokról?!
CARPE: Mi újság a kispasikkal? Mitől volt 40 fokos láza Ádinak! Bálint jól van?
MÁRTI: Végre rólad is látunk képet! Csinik vagytok együtt Dorcsival! Nagyon megnőltek a fiúk, és Dórinak is jövő héten szülinapja lesz. Meg van már, milyen tortája lesz? Elindult már esetleg? Éjszaka felébred még? Szopizik még?

Táblát majd rakok fel, addig is az 1 héten belüli szülinaposok:

2009. március 29. SYL 26 éves
2009. március 31.Carpe Ádámja 5 éves
2009. április 02. Kinga Mátéja 3 éves
2009. április 02. Márti Dórija 1 éves


RÓLUNK: Peti közben 4 éves lett, Bence meg 16 hónapos. A szülinapi buli jól sikerült, Petinek nagyon tetszett a torta, és minden ajándéknak nagyon örült. Kapott verdás pólót, békás köntöst, úti sapientot, mágneses horgász játékot, Hot Wheels autó kilövős játékot, autót, ami mindenre felmegy, torta csata játékot (ez a kedvenc), és két Ki kicsoda társast (látni, hogy nem beszéltük meg, kitől mit kap..) Ahogyan Titi is írta, nálunk is ugyanaz van, hogy imádják egymást a fiúk, Bence mindig várja haza Petit, ha oviban van, és Peti is megszeretgeti Bencét folyton, de játék közben mindkettő fiú mindig azzal akar játszani, ami a másiknál van :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.04.01 19:18-kor.
Vendég
 


Betsy:Te aztán jól észben tartasz mindent!!! :D

Nekem ez a hónapom clostis.2napja kaptam tüszőrepesztőt is.
A Pcos-m miatt szedem a met-t!
Nagyon édesek a fiaid!
Nekem Réka szeptembertől fog menni oviba.Most viszem majd 20-án beíratni!

Titanilla:Aranyosak a fiaid!És már milyen szép nagy a pocid is!
Hihetetlen,hogy most szültél és lassan újra fogsz!Úgy irigyellek!

Catherina:Tök jók a szobák!
Akkor már szinte bármikor szülhetsz! :) Gondolom már túl lennél rajta!

Kinga:Ti teljesen spontán vagytok?

Kép

Kép
syl100
 
 


sziasztok........
az uh-on minden ok.szép nagyok vagyunk már!!!!!!
vérömleny már teljesen felszívódott!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
afp-re ápr.16-án megyek.....akkor remélem már tudni fogjuk ki lakik idebe!!!!
betsy hála teljesen jól vagyok.........
majd ha tudok teszek fel ide is képet a manokáról.........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


De jó, hogy így TAVASZRA kicsit felélénkült a topik! :lol:

Titanilla
aranyosak a fiaid, ahogy ölelkeznek! Te is nagyon jól nézel ki!!!!!!!!! Miért ne nézzük a fejed????????? A kép alapján sugárzol a boldogságtól!!!!!!! :wink: :lol: Ami érthető. Apa már megbarátkozott a gondolattal, hogy lesz 3. baba? A nemét továbbra sem tudjátok!? 8) Képzeld a héten beszéltem egy gyeses kolléganővel, akinek két gyereke van (volt) és most kiderült, hogy már azóta három van. :wink: a két kicsi között 13 hónap a korkülönbség. Nálatok is így lesz kb. igaz?

Nita
örülök, hogy minden rendben veletek és a kistesó is szépen növekszik! :lol:

Betsy
helyesek a fiaid! Gratulálok Petinek a 4. szülinapjához! Most nézem, hogy neked van itt a csapatban a "legidősebb" gyereked. Köszi, Apa jól bírja a Mátézást. szeretik egymást nagyon. Mindig van programjuk, mennek ide-oda. Játszóházba heti 1szer, patikába, autósboltba, játszótérre. Főleg biciklivel, 2-3 hete. vettünk gyerekülést. Máté nagyon élvezi. 2szer már 3masban is voltunk bicózni a Dunaparton, játszótéren. Klassz, én is élvezem. közel 4 éve nem bicikliztem.
:twisted:

Kinga
semmi gond, nem sértődtem meg amit írtál! Én is abban bízom, hogy most már mi kerülünk sorra!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: Építkezéshez kitartást. Kb. mikorra szeretnétek kész lenni? Máté mit szól a felforduláshoz? Megismerkedtetek már gyerekes családdal a környéken?
Képzeld, a másik topikban, ahová írok, most tette fel az egyik lány az uh képét, 6 hetes! :lol: már van egy másféléves kislánya. aki 2 év alatt jött össze nekik. (sajnos az apukának nagyon kevés a mogzó kiskatonája. már arról volt szó, hogy lombik lesz. és most mégis spontán összejött nekik!!!!!!!! tényleg nem szabad soha föladni!!!!!!!!!!!! :wink: :lol: )

Cat
kitartást! Már gondolom 2 naponta mész nst-re. Ki hiradózik majd? Betsy?

Kép

Kép
syrynx
 
 


Egy kép pár hete készült.

Kép

Kép

Kép
syrynx
 
 


Szerintem majd egy másik topicból ír valaki. Vagy én, mert lesz bent nálam netbook.

CSak gyorsan, mert mennem kell, de eszembe jutott, hogy nekem is van ismerősöm, aki újra babát vár. Pedig az első lombik volt, ezt pedig nem is tervezték még, és spontán jött. Persze nagyon örülnek neki.
Tehát remény mindig van.
Vendég
 


Syrynx!

NST még csak hetente van.
Semmi jelét nem adja egyenlőre Marci, hogy ki akarna bújni.
Pedig én a holnapi napra terveztem.
Bár így, hogy megint összeszedtem valami vírust, lehet, jobb is, ha marad még egy kicsit.

Apa szerint csak április közepén jön. :roll:
Vendég
 


SYL: :lol: Nem tudtam a PCOS-ról :cry: Remélem, szeptemberig legkésőbb összejön a kistesó!
JULI: Aranyosak a fiúk! Sokat nőlt Máté. A 4-esben bicózást mi is tervezzük, csak még gyerekülést, és egy biciklit kellene venni :) nem Peti a legidősebb, Carpe Ádámja 5 éves!
NITÁCSKA: Örülök, hogy minden renndben volt az UH-n, és hogy a vérömlegy is eltűnt. Várjuk a képeket!
CATHERINE: Szuper, hogy viszel laptopot a kórházba, így biztos hamar értesülünk Marci érkezéséről. Könnyű, gyors szülést kívánok! Nagyon izgi..


Kép
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

De szépen osszejott a "csapat" :D

Németh
Orulok, hogy újra itt vagy.

Titi
Nagyon szép kismami vagy. Nálunk is szinte ugyanaz a helyzet, amit a fiúkról Betsy és Te írtál. Imádják egymást, de mindig ugyanaz a játék kell mindkettonek, és Ádi persze kihasználja, hogy o a nagyobb, elveszi Bálinttól. Ha Ádi bújik, a Kicsi már loki és félre, de senkinek nem tud úgy orulni, mint az Ádinak.

Nita
Orulok, hogy már minden rendben. Milyen szerencsés vagy, hogy hányinger sem kínoz!

Syry
A tavasz biztosan nektek is szerencsét hoz. :wink:

Cat
Csak napok kérdése és babázol :!: Várjuk a híreket :P

Betsy
Boldog szulinapot Petinek! Olyan helyesek a fiaid és Bence is milyen nagy már?
Ádám csak holnap kezdi az ovit. 3 hetet otthon volt. Valami nagyon csúnya-eros influenza vírust kapott el, attól volt a magas láz. A véredményei még mindig nem tokéletesek. Áprilisban újra kell menni vérvételre/ 2 hét alatt 4x vettek tole :( /
Bálint még mindig nem megy egyedul. Fal mellett nem gond, de egyedul még nem akar. Mászását már profi szinten uzi. Alig lehet utolérni. 4 foga van, 5. most van készuloben kifelé.

Syl
Boldog szulinapot!


Kép

Betsy
Ezt a képet megcsinálnád nekem avatar méretre? Sajnos ebben béna vagyok :oops: Koszi

Kép
Vendég
 


carpediem aszerint tényleg szerencsés vagyok aszthiszem.....viszont a pisijárat és az álomkor az kínoz!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


SYL: Nagyon boldog szülinapot!!!!!!!!!CARPE: Köszi :) Szuper ez a kép a fiúkról! Ez is az oviban készült? Sokat változtak a másik avataros kép óta. Ádám olyan kis vagány ezzel a frizurával. Sajnálom a betegséget. Vérvételeket hogy viselte? Szegényke, remélem, nem marad rossz emlékként meg benne. Nem baj, ha nem megy még Bálint, pontosan ennyi idős volt Bence is, amikor magától felállt, és elindult, addig csak akkor, ha mondtuk neki, hogy gyere ide. Nincs még elkésve Bálint!
Kép
Vendég
 


Köszönöm Lányok!!!Puszi! :wink:

Kép

Kép
syl100
 
 


CATHERINE: Helyzetjelentés?
CARPE: Nagyon boldog 5. szülinapot Ádámnak!!!


Kép
Vendég
 


Nagyon boldog 5. szülinapot Ádámnak!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


KINGA: Máténak nagyon boldog 3. szülinapot!!!

Kép
Vendég
 


MÁRTI: Dorottyának nagyon boldog 1. szülinapot!!!

Kép
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: